Jak poderwać dziewczynę przez Internet: 10 największych błędów

by Paweł Grzywocz on 4 June 2011

jak poderwac dziewczyne przez internet Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak poderwać dziewczynę przez Internet, to koniecznie zastosuj się do 10 poniższych wskazówek. Dramatycznie zwiększą one twoje szanse na poznanie atrakcyjnej i wartościowej dziewczyny. Internet to bardzo konkurencyjne miejsce do poznawania kobiet, podobnie jak bar czy klub. Tam kobiety spodziewają się, że będą podrywane i to dla nich żadna nowość. Setki facetów “klonów” próbują je poderwać w ten sam, nudny i przewidywalny sposób.

Taka ilość konkurencji ma też swoje zalety. Mianowicie takie, że skoro setki kolesi robi wszystko źle, to łatwo się na ich tle wyróżnić. Przedstawiam Ci listę…

10 zabójczych błędów, gdy chcesz poderwać dziewczynę przez Internet:

1. Pierwszy największy błąd to nie wybieranie odpowiedniego miejsca do poznawania kobiet w sieci.

Aby poderwać dziewczynę przez Internet, musisz zalogować się w serwisie, który ci to ułatwi. Na większości portali randkowych czy społecznościowych kobiety tak naprawdę nie są po to, żeby poznawać facetów. Zdziwiony? Mam nadzieję, że ani trochę. Kobiety to niezwykle próżne istotki i bardzo często zakładają sobie profil tylko po to, żeby podbudowywać tym swoje poczucie własnej wartości oraz karmić swoje ego męskimi komencikami. Szukają potwierdzenia swojego pięknego wyglądu i to wszystko.

Dlatego nie możesz tracić czasu na kobiety, które założyły profil tylko po to, żeby podrasować sobie tym swoje ego, nie mając zamiaru nikogo poznawać. A więc jaki portal randkowy wybrać? Jeżeli szukasz stałego związku z kobietą, która naprawdę chciałaby poznać faceta i się z nim spotkać w realnym świecie, to zaloguj się do portalu, który wymaga nieco więcej wysiłku, a także pieniędzy niż założenie profilu gdziekolwiek z nudów. Polecam Ci portal Edarling.pl, a następnie zobacz, że kobiety same zaczną pisać pierwsze do ciebie. Wiesz dlaczego? Z powodu testu osobowościowego, który musisz wypełnić. Nie musisz się jakoś bardzo starać, ważne, żebyś go wypełnił. Dzięki niemu, nie ma tam jakiś ludzi, którzy zapisali się dla zabawy. Ten test pozwala odsiać ludzi, którzy chcą tylko poprzeglądać sobie profile obcych ludzi od tych, którzy naprawdę chcą kogoś poznać.

2. Drugi błąd, gdy chcesz poderwać dziewczynę przez Internet, to nieodpowiednie zdjęcia lub ich brak.

Hej… spotkałbyś się z kobietą, której nie widziałeś zdjęcia??? Wątpię. Pamiętaj jednak, że zdjęcia bez koszulki budzą u kobiet współczucie, że niczym innym nie potrafisz zaimponować i wpadasz w ramę “tępego mięśniaka” (o ile przynajmniej masz mięśnie:)). Czy podobają ci się profile kobiet, które mają na wierzchu dupę i cycki? Jeżeli tak, to pokaż swoją super klatę i zainteresujesz wtedy taki typ kobiet. Zdjęcia z autami też odpadają. Generalnie próby zaimponowania czymkolwiek są dla kobiet po prostu żałosne. Zamiast tego, wrzuć jedno zdjęcie, gdzie uprawiasz jakiś sport lub swoje hobby, a drugie, gdzie jesteś ubrany elegancko. Kobieta nie chce się ciebie wstydzić, przedstawiając cie znajomym, więc wyglądaj jak najlepiej. Oczywiście wszędzie musi być widoczna twoja twarz.

3. Trzeci błąd, który uniemożliwia poderwanie dziewczyny przez Internet, to niewłaściwa pierwsza wiadomość.

Odpadają teksty typu: “Poznamy się?”, “Chcę cię poznać”, “Odpisz, jeśli jesteś zainteresowana?” , “Czego tutaj szukasz?”, “Jesteś piękna, śliczna, inteligentna, zgrabna…” , “Co lubisz w facetach?” itp. Słuchaj, tego typu pytania zadaje każdy facet. Rozumiesz? Każdy. Dlatego musisz wymyślić coś ciekawszego. Inaczej nigdy nie uda ci się zrozumieć jak poderwać dziewczynę przez Internet. Po pierwsze napisz coś poza jej wyglądem. Poszukaj informacji w jej opisie i zadaj pytanie na podstawie jej opisu. Zero gadki o wyglądzie, ona wie, że jest piękna.

4. Brak własnego opisu to czwarty błąd, gdy chcesz poderwać dziewczynę przez Internet.

Komunikujesz tym, że nie masz nic ciekawego do powiedzenia na swój temat, więc pewnie jesteś nudny i mało kreatywny. Nie pisz też, że szukasz miłości i stałego związku, bo to wieje desperacją. Napisz, co lubisz robić w wolnym czasie (tylko nie piwo i komputer, proszę Cię:)).

5. Piąty błąd poznawania kobiet przez Internet to pisanie wielokrotnie do tej samej kobiety, gdy ona nie odpisuje

Komunikujesz tym desperację i natarczywość. Jeżeli kobieta nie odpisała to zgadnij co? Nie jest zainteresowana… proste. Ewentualnie możesz przypomnieć się za tydzień i to by było na tyle. Nie błagaj kobiet o szansę, błagam cię :)

6. Szósty błąd, gdy próbujesz poderwać dziewczynę przez Internet jest kluczowy.

Dziewczyna odpisała, a ty już robisz sobie nadzieję. Może jej się nudzi, chce się podroczyć, zabić nudę, ale nie, ty już kreślisz sobie scenariusze, że jesteście razem na randce. Luz stary, to jeszcze nic nie znaczy. Ucząc się jak poderwać dziewczynę przez Internet nie pisz z kobietą w nieskończoność. Masz w ciągu 5 emaili zaproponować spotkanie. Jeśli tego nie zrobisz, to ryzykujesz tracenie czasu na kobietę, która być może nie ma zamiaru się z kimkolwiek spotykać, a już na pewno nie z tobą. To jedyny sposób, żeby się przekonać. Masz poznawać ją na żywo, a nie poprzez literki. Proponuj spotkanie po 3 do 5 emailach.

7. Wyjawianie wszystkich informacji o sobie poprzez emaile to zabójczy błąd, przez który nigdy nie uda ci się poderwać dziewczyny przez Internet.

Skoro powiesz jej wszystko o sobie przez email, to po co się spotykać? Masz być tajemniczy. Odpowiadaj w krótki i zabawny sposób oraz nie mów wszystkiego. Masz być jak James Bond.

8. Pisanie we wiadomościach o negatywnych i smutnych tematach.

Takie tematy nie budują atrakcyjności, tylko ją niszczą. Zero gadki o prozie życia codziennego, przeszłych związkach albo poglądach polityczno-religijnych. I oczywiście nie pisz o seksie jak kolejny zboczeniec, którego nie interesuje wnętrze kobiety. Jeżeli nie wiesz o czym rozmawiać z dziewczyną, to pisz o marzeniach i wspomnieniach z dzieciństwa, podróżach, jedzeniu i cechach charakteru. Np. zapytaj: “Jaka marka samochodu najlepiej odzwierciedla twoją osobowość?”

9. Proponowanie spotkania w pierwszej wiadomości.

Stary, musisz dostarczyć kobiecie odrobinę rozrywki zanim się z tobą spotka. Nie pisz w pierwszej wiadomości “Spotkamy się” albo “Wyskoczymy na kawę?”, bo to nie jest zbyt intrygujące ani zabawne. Kobiety pragną emocji, tajemnicy, wyzwania. Nie wykładaj kawy na ławę w pierwszej wiadomości. Miej nastawienie, że ona musi też tobie zaimponować czymś w swojej wiadomości. Naucz się jak rozmawiać z dziewczyną w interesujący i zabawny dla niej sposób. Ten blog oraz darmowe porady mailowe świetnie Ci w tym pomogą.

10. Naciskanie na kobietę, jeśli nie chcę się spotkać albo podać numeru.

 
Słuchaj, jeżeli chcesz odnieść sukces z kobietami, to musisz nauczyć się czytać brak zainteresowania kobiet, a następnie olewać takie kobiety. Głową muru nie przebijesz, logiką nigdy nie dotrzesz do umysłu kobiety. Zazwyczaj działa na nie coś zupełnie odwrotnego niż logika podpowiada. Skup się na zainteresowanych kobietach, a pozostałe olewaj. Nic na siłę, nie obrażaj się ani nie przekonuj. Nie to nie, jej strata. Nie proś się i nie błagaj, proszę cię :)

Zapisz się na moje darmowe porady mailowe poniżej.

Unikając powyższych błędów na pewno oszczędzisz sobie frustracji, gdy chcesz poderwać dziewczynę przez Internet. Zobacz także nagranie o tym, jak zbyt obszerny profil na facebooku niszczy naszą atrakcyjność, ponieważ jesteśmy zbyt dostępni i za dużo o nas wiadomo, więc kobieta nie czuje potrzeby, aby nas lepiej poznać, bo wszystko jest wyjawione w profilu na facebooku.

Jak poderwać dziewczynę przez Internet – jak facebook niszczy twoją atrakcyjność:


jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.3/5 (6 votes cast)
Jak poderwać dziewczynę przez Internet: 10 największych błędów, 4.3 out of 5 based on 6 ratings

Poszukiwano

  • jak poderwać dziewczyne przez internet
  • jak poderwac dziewczyne na facebooku
  • jak poderwać dziewczynę na fb
  • jak poznać dziewczyne przez internet
  • pierwsza wiadomość do dziewczyny

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 42 comments… read them below or add one }

Mariusz June 4, 2011 at 16:43

Internet utrudnia poznawanie sie mysle. O wiele łatwiej mi idzie poznawanie kobiet w realu, wtedy moge im patrzec w oczy, dotknac, a tak przez neta to masakra, nigdy nie wiesz na kogo trafisz, ale spoko artykuł, moze sprobuje tego całego podrywu przez internet…

Reply

grzywocz June 4, 2011 at 16:45

Masz rację, też zawsze polecam, żeby skupić się na poznawaniu w rzeczywistości. Jednak jest to zawsze dodatkowy kanał oraz świetny trening czytania zainteresowania kobiet. Warto korzystać z internetu jako dodatkowego źródła nowych kobiet.

Reply

Majkel June 6, 2011 at 21:43

Doskonale zgodzę się z 8 punktem. ;)
Ponadto rozmowę z kobietą można na samym początku porównać do rozmowy z potencjalnym odbiorcą-klientem produktu, który chcemy sprzedać. Pierwszą zasadą akwizytora to nic innego jak promowanie pozytywów oraz stopniowe budowanie relacji. Tak samo jest z kobietami. Rozmawiając o pogodnych tematach i sprawianie wrażenia osoby pogodnej i życzliwej stworzy niesamowicie podatny grunt na całą resztę ;)

Reply

makaronik1990 June 8, 2011 at 10:02

A ja zgadzam się w 100% z punktem 9. Szukałam miłości przez internet ale gdy po raz pierwszy zaczynałam z kimś pisać i padało pytanie z jego strony czy się pytamy to odrazu kończyłam taką znajomość. Ja jestem zdania że najpierw lepiej przez jakis czas popisać ze sobą. Zobaczyć czy to wogóle ma sens. Po co odrazu się spotykać i robic sobie nadzieje jak poźniej nic z tego może nie wyjść. Najlepiej więc przez jakiś czas popisać dzieki temu można znaleść cos co nas łączy np. wspólne hobby.

Reply

Robert September 13, 2012 at 19:00

Pierwsze rozmowa i propozycja spotkania odpada ale pisanie ze sobą parę miesięcy to też przesada. Jak tu jest napisane 5 maili i spotkanie. Niektóre dziewczyny chciałyby tylko pisać, ale ani myślą przyjść na spotkanie. Owszem może i ona przyjdzie na to spotkanie po pół roku pisania ale co jeśli stwierdzimy że to nie jest to czego szukamy? Pół roku poszło! Tak więc ja tu jest napisane, optymalnie 5 maili i propozycja spotkania, inaczej niech dziewczyna sobie szuka innego frajera do pisania.

Reply

close392 June 9, 2011 at 16:30

A ja zgadzam się w 100% z punktem 9. Szukałam miłości przez internet ale gdy po raz pierwszy zaczynałam z kimś pisać i padało pytanie z jego strony czy się pytamy to odrazu kończyłam taką znajomość. Ja jestem zdania że najpierw lepiej przez jakis czas popisać ze sobą. Zobaczyć czy to wogóle ma sens. Po co odrazu się spotykać i robic sobie nadzieje jak poźniej nic z tego może nie wyjść. Najlepiej więc przez jakiś czas popisać dzieki temu można znaleść cos co nas łączy np. wspólne hobby.i dopiero;D

Reply

pequenonegro June 10, 2011 at 09:03

Ja również zgadzam się w 100% z punktem 9. Jeśli piszesz z nowo poznaną dziewczyną i od razu zaproponujesz jej spotkanie, to możesz ją zniechęcić, a co gorsza wystraszyć. Najlepiej poznać tą drugą osobę, po przez pisanie z nią. Dopiero po dobrym poznaniu, można zaproponować spotkanie.

Reply

naciunia7 June 17, 2011 at 23:27

Bardzo trafne wnioski, trafiłeś w sedno poruszanego tematu. Dobrze by było, gdyby faceci stosowali się do tych wskazówek. Jedyne co mi się nie podoba to ciągłe powtarzanie niektórych wyrażeń np. ‘poderwać dziewczynę przez Internet.’ no i może momentami zbyt bezpośrednio np. w stwierdzeniach ‘błagam cię, proszę cię’. Generalnie jednak wielki plus ;)

Reply

No name June 20, 2011 at 16:19

WOW! szukałem takiego poradnika ok. tydzień i znalazłem wreszcie znalazłem. Zgadzam się w 100% z wszystkimi punktami.

Reply

Beata June 20, 2011 at 17:08

internet naprawde ułatwia poznawanie sie… jednak faktycznie sa krytyczne bledy czesto popelniane ktore szybko skreslaja zainteresowanie druga osoba… ten artykul naprawde opisuje fajnie jak tych bledów unikac.. a moim zdaniem najwazniejsze jest wlasnie zdjecie i opis o sobie, ktory potrafi zaciekawic druga osobe. a jak ktos nr tela bedzie chcial podac to napewno poda tylko trzeba sie postarac a nie naciskac :) artykul wart przeczytania , goraco polecam i zachecam do nauki i pratykowania hehe

Reply

Joanna June 21, 2011 at 17:16

Bardzo trafne spostrzeżenia może zbyt dużo dramatu w trści aczkolwiek można wyciąnąć sporo wniosków z powyższego artykułu. Pozdrawiam

Reply

Agata June 29, 2011 at 21:38

Wymienione punkty są owszem słuszne. Natomiast jeśli chodzi o rzeczy, które warto wykorzystać to bardzo często działa ‘romantyzm’ i czułe rozmowy, wykorzystanie cytatów z poezji, etc.

Reply

grzywocz June 29, 2011 at 22:52

Tak? Ciekawe jakie… Bardzo chętnie przeczytam kilka przykładów ;)

Reply

fuksiara June 30, 2011 at 21:56

Chyba się nie zgodzę z Agatą. Ciężko budować “czułe rozmowy” między nieznajomymi osobami i w dodatku przez internet. Wierszyki lepiej zostawić w złotych myślach lub odłożyć na potem gdy już będzie wiadomo co dana osoba preferuje. Myślę, że poznawanie ludzi w sieci jest zbyt czasochłonne i mało efektywne. Mogą się zdarzyć oczywiście wyjątki jednak jak dla mnie to po prostu etap, przez który trzeba przebrnąć by naprawdę przełamać się i zacząć poznawać ludzi w realu ;)

Reply

erikle October 25, 2011 at 16:50

Internet to dobra droga do poznania kogos ale do blizszego poznania to jest potrzeba spotkania sie w realu.

Reply

piotr December 26, 2011 at 17:20

Nie zgadzam się z tym,że portale z testami osobowościowymi-np. wymieniony tu e darling,są tymi gdzie ludzie
szukają kogoś na serio.Przecież kobieta patrzy także na to czy jej się podobamy,
więc jakie ma znaczenie wynik testu?
A poza tym,wątpie w szczerość i cierpliwość wypełniających.Akurat wymieniony
tu portal jest jak dla mnie jednym z najgorszych,gdzie nie ma nawet wyszukiwarki,
i jesteśmy skazani na dobór przez wynik jakiegoś śmiesznego,długiego,testu.
Na pewno można polecić portale gdzie jest poprostu dużo osób często online.

Reply

piotr December 26, 2011 at 17:31

Sory-kobieta patrzy na nasz wygląd-jeśli jej się nie podobamy z wyglądu-o czym
często przypominasz-to wynik testu jakie ma znaczenie?A poza tym tzw dobranie się według charakteru nie jest chore?Dwie identyczne osoby-zero tajemniczości,poznawania się.Dla mnie to jest poprostu naciąganie zdesperowanych i niedoinformowanych facetów,i wciskanie im kitu że oto jakiś test ich dobierze i będzie jak w bajce.Zresztą,mam kumpla który poznał tak kobiete przez podobny portal i wynik testu nie był zbytnio zgodny,i sam mi powiedział,że jakby mieli oni oboje patrzeć na wynik testu,to by się nigdy nie spotkali.

Reply

El diablo January 19, 2012 at 21:16

Nie do końca zgodzę się, aby pisać do dziewczyn co mają zdjęcie. Oczywiście zależy jaką dziewczynę chcemy. Ale jeśli lubimy mało imprezowe i spokojne dziewczyny, to moim zdaniem lepiej pisać do tych bez zdjęcia. Po pierwsze nie pisze do nich tylu facetów – dziewczyny bez zdjęcia odpowiadają prawie zawsze te ze zdjęciem rożnie. Są zwykle znacznie bardziej miłe.
Oczywiście cześć tych bez zdjęcia nie daje zdjęcia bo nie są ładne, dlatego potem po wymianie kilku wiadomości czy maili dobrze o nie poprosić. Ale wbrew pozorom wiele to całkiem ładne dziewczyny, może nie tak wystrzałowe w sensie wystrojenie, ale naprawdę ładne tylko nie lubią tak afiszować się zdjęciem. Można w ten sposób poznać ładne miłe i spokojne dziewczyny.
Choć zachodu jest trochę bo potem oczywiście ten wygląd tez musimy odsiać, tylko nie na wejściu a w drugiej rundzie :d

Reply

grzywocz January 19, 2012 at 21:26

Interesująca uwaga. Ja uważam to stratę czasu. Tak samo kobiet nie odpisują, gdy nie widzą zdjęcia. Wygląd to podstawa i od tego wszystko się zaczyna, więc po marnować czas, skoro potem może okazać się, że się sobie nie podobacie. Nawet gdy widzicie zdjęcia to w rzeczywistości możecie się rozczarować, dlatego ja polecam jednak nie robić “loterii” tylko mieć zdjęcie i pisać do dziewczyn ze zdjęciem.

Reply

Kreciuch February 12, 2012 at 18:59

Wielkie dzięki za porady. Używając ich udało mi się zaprosić przedstawicielkę płci pięknej na małe spotkanie. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję że wypali :)

Reply

edwwed July 20, 2012 at 12:50

eDarling może jest dobry ale… cholernie drogi. 70 zł za miesiąc to kosmiczna kwota.

Reply

edwwed July 20, 2012 at 12:58

Opinie o eDarling:

http://singiel312.blogspot.com/2011/03/zegnaj-edarling.html

Jak widać, nie jest aż tak różowo. O wyrzucenie dużych pieniędzy w błoto nie trudno.

Reply

Paweł July 20, 2012 at 15:49

Na Sympatii jest taniej,bo chyba 50 zł za miesiąc.

Zresztą masz rację,bo ktoś w Internecie i w realu może być inny. Lepiej stosować to jako ,,suplement” i poznawać kobiety w spokojnych miejscach. Choć chyba na takich poważnych portalach poważnie ludzie podchodzą i dają swoje prawdziwe zdjęcia i nie udają nie wiadomo kogo – ale z tym też różnie bywa…

Ale jeżeli uda ci się przez neta kogoś fajnego poznać,to spoko.

Życzę powodzenia i pozdrawiam :)

Paweł

Reply

Koki September 29, 2012 at 12:00

Myśle że moje pytanie pomoże też innym którzy je przeczytają.Co dokładnie ukrywać,a czego nie ukrywać na swoim profilu facebookowym żeby być tajemniczym kolesiem który jest wyzwaniem? Czy tam też napisać coś o sobie czy nie? Jeśli tak to czy ma to być dostępne tylko dla moich znajomych czy dla obcych ludzi również?

Reply

michu October 5, 2012 at 03:47

Mnie denerwują te laski portalowe, przemawia przez nich tylko to aby wyjść za mąż. Niestety większość mi zadaje pytania mega osobiste, chciałyby wiedzieć wszystko w szczegółach oczywiście na spotkaniu w 4 oczy podam pod gradem pytań, przede wszystkim gadanie co ja robię na portalu, z iloma laskami się spotkałem a potem czy lubię dzieci i co myślę o rodzinie :) gdzie pracuje itd.. Już próbowałem każdej odpowiedzi, że pracuje na budowie i cegły w taczce wożę :D albo że spotykam się 5 razy w tygodniu z laskami z portalu więc jestem zajętym człowiekiem itd.. nic nie działa :D Najgorzej że kobiety zadają te drętwe pytania o których piszesz aby faceci się wystrzegali :) kobiety też gadają o raku ciotki itd… o zdechłym kocie.. mam wrażenie że chcą ze mnie zrobić babską przyjaciółkę ale potem na końcu randki często mówią, to odezwij się do mnie, zadzwoń, albo czy spotykasz się zwykle na 1 randkę czy czasem więcej itd… Najciekawsze są odpowiedzi na moje pytania, czy faceci podrywają Ciebie na ulicy? większość mówi że nigdy :D to z iloma facetami się spotkałaś na portalu randkowym? 90% powie ze jesteś 2 :D i ostatni fajny test, na końcu randki mówię zapomniałem pieniędzy :D jak na razie wszystkie za mnie zapłaciły :) choć nie wszystkie z entuzjazmem :D

Reply

Emil December 20, 2012 at 10:42

Mi się udało poznac kilka dziewczyn na gochat.in, jeszcze żaden związek z tego nie wyszedł ale kto wie, same takie rozmowy i spotkania są fajne póki co:)

Reply

matylda22 January 29, 2013 at 18:05

Zajrzyjcie sobie w takim razie na mydwoje.pl Tutaj znajdziecie wiele cennych porad na temat zwiazków ale i samek kwestii rejestrowania się na poratlu randkowym i poznaniu tej drugiej osoby.

Reply

Art March 3, 2013 at 08:31

Witam, szukam porady i to najlepiej jak najszybciej. Przypadkiem poznałem pewna dziewczynę dzięki siostrze, przyszła do niej na piwo, mnie też zaprosiła, było trochę hihotów itp. Następnego dnia dodała mnie na fc, przez co moja odpowiedzą była tylko :) , co odwzajemniła tym samym. Nie miałem jej telefonu ani nic, więc 2 dni później zaprosiłem ją do kina (w sobotę i w niedziele), niestety nic nie wyszło jeszcze tego samego dnia ponieważ w zasadzie nie było na co pójść, a jak już dowiedziałem się mniej więcej co lubi to okazało się ze jest już umówiona, dodała na koniec że możemy się kiedyś znów spotkać na piwie, tak rozmowa się skończyła bo musiałem iść spać (praca). Tydzień później zaprosiłem ja na piwo (na fb), napisała że chętnie, ale że trochę późno ma czas i nie wie czy się opłaca, napisałem że to już zależy od niej, i tyle nie odpisała, pomyślałem trudno. Tydzień później spotkałem ją przypadkowo znów z u mojej siostry, gadka się średnio kleiła ale tragedii nie było (jak to gadka przy rodzinie), szybo sie coś zmyła, więc pomyślałem ze to moja wina, podroczyłem się jeszcze tego samego dnia na fb czemu tak szybko uciekła odpisała ze musi wyjść z psem, ze mamie musi pomoc, no spoko (wszystko kończyło się uśmieszkami itp.). Jako że był to dzień przed walentynkami, i jako że wiedziałem ze jest sama to zaproponowałem jej film (w walentynki), ale już u mnie w domu. Wszystko fajnie, wymieniliśmy się numerami, pisała że może będzie, i tyle. Nie było jej i tez nic nie napisała że jej nie będzie. Pomyślałem trudno. Nie pisałem nic przez tydzień, w tym czasie miałem urodziny, o dziwo dzień po nich napisała na fc jak było, że chora i leży jest podroczyłem się że też bym tak poleżał ale na L4. Zaprosiłem znów ale już ogólnikowo (Jak będziesz chcieć to przyjedz). Następnego dnia razem z siostrą (ona dzwoniła) chcieli do mnie wbić, ale powiedziałem że zmęczony, że na 16 do roboty, nie dziś. Teraz (wiem, mój błąd) napisałem jej SMS, czy by nie chciała gdzieś wyjść, odpisała że chętnie na piwo się skoczy. Jako że nie mam prawa jazdy i nie będę raczej mieć (nie lubię jeździć autem), proponowałem gdzieś u niej, ale sadzi że tam nic ciekawego nie ma, więc zaprosiłem ja do oklepanej dla mnie restauracji, fajnie tam jest, zawsze ze znajomymi się tam spotykam. Powiedz mi, czy aby nie jestem/byłem zbyt nachalny? Może wystrzege się błędów w przyszłości gdyby i tym razem nie wypaliło.
Niestety(a może to i dobrze) ona już o mnie trochę wie od siostry, że trenuje, raz po pracy wróciłem, to siostra z nią u mnie w domu siedziały i oglądały film, więc widziała że mam trochę pucharów, dyplomów, miała to być jedna z moich broni, chciałem tam tylko przytaknąć że coś ćwiczę, ale tak na luzie, i zaskoczyć ja tymi osiągnięciami (nie są jakieś mega, ale ja z nich dumny jestem :p).
Co o tym sądzisz? Jeśli mnie oleje to pisać/dzwonić? Może czekać, a co jak napisze i znów oleje. Co jeśli nie wyjdzie 1 randka, odpuścić?

Pozdrawiam Artur

Reply

Dawid January 19, 2022 at 10:02

Widzę że nie ma tu żadnej odpowiedzi ale aż mnie wstrząsnęło jak to przeczytałem

Olej ta dziewczyne
Po pierwsze popełniłeś tyle błędów o których ostrzega Paweł że nawet najbardziej zainteresowana byś zdążył odstraszyć
A po drugie widać ewidentnie że ona Cię zbywa, nie przeszkadza jej spędzanie czasu z Tobą przy okazji spotkań z Twoją siostra ale traktuje Cię jak kumpla i nie ma ochoty na nic więcej, nie brnij w to i przyłóż się bardziej do czytania poradników

Reply

Marek March 6, 2013 at 15:32

Cześć Paweł! Mam problem, poznałem niedawno dziewczynę dzięki koleżance, rozmawialiśmy trochę tak lużno, ona często spoglądała na mnie, śmiała się z moich żartów, tak jakoś widać było że jest choć tochę zaintersowana ( wolę być skromny :P ) Niestety nie zabrałem jej numeru telefonu, trochę głupio było o to pytać przy koleżance :P dowiedziałem sie że ma facebooka no i chciałem z okazji zbliżającego się dnia kobiet złożyć jakieś życzenia i przy okazji umówić się na spotkanie, co o tym sądzisz? czy to dobry pomysł?

Reply

nikodem_e June 29, 2016 at 01:50

W dużym skrócie, poznałem dziewczynę przez internet, wymienialiśmy może z 2 tygodnie po kilka zdawkowych wiadomości co 2-3 dni bo oboje byliśmy zajęci swoimi sprawami, i ona proponowała mi 2 razy spotkanie, i w końcu udało nam się razem umówić. Poszliśmy do cukierni, mieliśmy wyskoczyć na godzinkę, ale dobrze nam się rozmawiało i skończyło się na dwóch, (tego nie planowałem, samo wyszło dłużej). Ogólnie praktycznie cały czas rozmawialiśmy, ona była uśmiechnięta i sprawiła wrażenie bardzo pogodnej dziewczyny. Na koniec podziękowała mi za spotkanie i odnoszę wrażenie że nieświadomie popełniłem błąd bo stałem blisko i dostałem calusa w policzek, takiego zwykłego na pożegnanie. Ogólnie było bardzo miło, tylko teraz nie wiem co dalej? Teraz wyjechała na tydzień i od spotkania minęły 3 dni i jestem kompletnie w kropce. Co robić? Kiedy napisać, a moze zadzwonić? Po prostu poszła mi nieźle pierwsza randka i sam nie wiem co dalej. Help!

Reply

Grzywocz June 29, 2016 at 08:17

Cały plan na kolejne 12 randek jest w głównym kursie “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek”. Zadzwoń za 5 do 9 dni i ustal termin drugiego spotkania.

Reply

Piotrek April 3, 2017 at 16:30

Witam. Wczoraj postanowiłem sprawdzić swój profil na Sympatii i okazało się, że jest mną zainteresowana dziewczyna, która ma bardzo ciekawy profil, podobne zainteresowania i pasje do moich oraz szuka partnera, który tak jak ja lubi podróżować i spędzać czas aktywnie. Zdecydowałem się więc napisać wiadomość. Wiem, że już dziś mi odpisała ale pamiętając o zasadzie mówiącej, że najlepiej odpisywać co drugi dzień, wolę dziś się nie logować. Problem w tym, że ta dziewczyna nie ma na profilu swojego zdjęcia. Moje pytanie brzmi w jaki sposób poprosić ją o przesłanie swojego zdjęcia, żeby nie wyjść na osobę, która przedkłada wygląd zewnętrzny nad inne cechy. Jak sformułować taką prośbę?

Reply

Grzywocz April 3, 2017 at 16:37

Dodaj do Twojej prośby humoru, czyli: “Wyślij mi zdjęcie, bo nie chcę, żeby się potem okazało, że jesteś facetem” albo “Wyślij mi swoje zdjęcie, bo nie poznaję się z ludźmi bez twarzy : )” albo “… bo nie poznaję się z ludźmi, którzy wstydzą się swojej twarzy.” Generalnie powinieneś wymagać zdjęcia. To bezczelne, jeśli Ci go nie wyśle. Znaczy to tyle, że ona chce Cię oszukać.

Reply

Piotrek April 3, 2017 at 16:45

Dzięki! Tak też zrobię! :-D Pozostaje jeszcze kwestia tego, jak wygląda jej odpowiedź na moją wiadomość, czy wogóle będzie warto składać taką prośbę. W każdym razie na pewno przyda się to na przyszłość ;-)

Reply

Piotrek April 10, 2017 at 17:00

Hej Paweł. Dziewczyna, o której Ci pisałem przesłała mi 5 fotek. Problem w tym, że na dwóch stoi w oddali, na dwóch patrzy w bok tak, że nie widać nawet twarzy. Na najlepszym natomiast, takim en face, twarz pokrywają ciemne okulary, jak zresztą na wszystkich. To trochę nie w porządku, bo na zdjęciach na moim profilu wyraźnie widać moją twarz czy oczy, których ja zobaczyć niestety nie mogę. Dziewczyna jest starsza ode mnie (30), ale nie wiem czy nie ma przypadkiem jakichś kompleksów czy też innego rodzaju problemu.

Reply

Grzywocz April 11, 2017 at 07:42

Ma wiele problemów, a największy z nich to kpienie sobie z Ciebie, wysyłając Ci zdjęcia, na których ich nie widać. Robi z Ciebie głupka. Olej ją natychmiast bez słowa. Zacznij zagadywać poza komputerkiem zamiast bawić się w kotka i myszkę.

Reply

Piotrek April 12, 2017 at 23:00

Paweł, czy mogę napisać do Ciebie prywatnego maila? Nie chodzi o dziewczyny, a o moją sytuację jako sportowca w moim klubie. Stanąłem w podobnej sytuacji jak Ty, na krawędzi ważnych decyzji dotyczących przyszłości w drużynie i w sporcie. Myślę, że Ty będąc niegdyś w takiej sytuacji mógłbyś mi pomóc…

Reply

Piotrek April 3, 2017 at 17:05

Paweł, mam jeszcze jedno pytanie, bo wiem że akurat w tej kwestii zrozumiesz mnie szczególnie. W ostatnich miesiącach moje życie wygląda tak, że pracuję do popołudnia w jednym miejscu zatrudnienia, a później trenuję (piłka nożna) 4 razy w tygodniu. Dwa razy wracam do domu o 20.30, raz o 21.30 i raz o 22. To też jest mój zawód. W jedno wolne popołudnie trenuję już prywatnie inną dyscyplinę sportu. Dodatkowo jeden dzień z weekendu (najczęściej niedziela) mój zespół rozgrywa mecze, więc dzień jest temu podporządkowany. Do dyspozycji zostaje jedynie sobota. Ponieważ mieszkam w małej miejscowości, żeby poznawać dziewczyny muszę dojeżdżać ok. 40 km do większego miasta. Często w tą sobotę jestem tak zmęczony tym reżimem zawodowo-treningowym, że myślę bardziej o tym, aby odpocząć w domu aniżeli jechać do miasta. Moje życie prywatne poświęcam na sport (obie moje prace są z nim związane), ale chciałbym też pracować nad sobą w kwestiach związkowych czy po prostu w relacjach z kobietami. Czy to oznacza, że mimo zmęczenia muszę mobilizować się, żeby w te soboty wsiadać jednak w samochód i ruszać do tego większego miasta? Dzięki, Piotrek..

Reply

Grzywocz April 3, 2017 at 17:41

Też miałem taki problem. Najlepiej byłoby poznawać gdzieś przy okazji, czyli w drodze do pracy, z pracy, na przerwach w pracy i okolicach pracy. Tak, w tą sobotę się wyśpij, zresetuj, a po obiedzie pojedź gdzieś na spacer, na jakiś event, do większego miejscowości, gdziekolwiek i po drodze oraz na miejscu z kimś pogadaj. Też miałem taki tryb i to było bardziej niewolnictwo niż życie. Gdy zakończyłem sport, to mój rozwój przyspieszył 3 krotnie. Wcześniej mogłem zagadywać tylko na uczelni i podczas okienek, przed i po zajęciach. Po treningu byłem wykończony.

Reply

MaciejWYZNAWCAPRAWDY March 20, 2020 at 09:54

Bardzo fajny artykuł Paweł. Przeczytałem go już kilka razy dużo mi pomógł. Jednakże zdecydowałem się wyjebać ze swojego życia poznawanie lasek przez internet.. i tu nie chodzi o to, że nie wychodziło mi. Bo o dziwo byłem w stanie spotkać się z naprawdę ładnymi dziewczynami poznanymi w internecie. Jednakże to nie były duże ilości więc ten sposób daje więcej frustracji niż satysfkacji. PAMIETAJCIE ZE INTERNET ZABIJA PEWNOŚĆ SIEBIE. Szczególnie kiedy nie możesz na żywo przekazać swojej energi życiowej.. UWAGA PANOWIE MIALEM RAZ TAKIE AKCJE ZE ZOSTAŁEM W INTERNECIE BEZSZCZELNIE OLANY PRZEZ LASKE PO JAKIMS CZASIE SPOTYKAM JĄ NA ŻYWO DOCHODZI DO ROZMOWY W OCZY I OKAZUJE SIE ZE LASKA ROZPLYWA SIE PRZY MNIE…. Po tych akcjach postanowiłem traktować to jako 15% czasu jaki poświecam na te sprawy.. Hordy idiotów na internecie laski głupieją. Czujesz sie generalnie jak w bagnie. Czy jest sens sobie dokładać na głowę czegoś takiego? Pamiętajcie że najważniejsze to jest mieć wyjebane w to wszystko. Są zasady które trzeba trzymać ale na siłe nic nie zmienicie!!!!!!! możecie poznać 100 kobiet w miesiąc i wtym będzie 10 takich co będą idealnymi żonami może być 1 a może być zero…. trzeba miec to w tyle głowy. TRZEBA MIEC MINDSET ZE JEZELI SPOTKASZ TA JEDYNA TO BEDZIESZ W STANIE DOPROWADZIC DO ROZMOWY BO TO CZUC . ZAINTERESOWANIE LASKIC CZUC ale nie macie wplywu kogo spotykacie na swojej drodze i do zainteresowania nikogo nie zmusicie..

Reply

Krzysiek June 12, 2020 at 10:50

Wiem, że Paweł to napisał aby dostosować się do nowego typu klienta. Natomiast poznawanie przez neta to STRATA Czasu, niezależnie jaki to portal. Tracicie czas na pisaniu do laski które i tak się często tylko dowartościowują lub nie chcą się spotkać. One same nie wierzą w to, że w necie jest ktoś wartościowy. To już lepiej poznać na ulicy czy przystanku, na to samo wychodzi tylko że przy okazji ćwiczycie gadkę, pewność siebie i mowę ciała. Poza tym kobiety które tam są nie potrafią poznawać w realu, aspołeczne, niezbyt atrakcyjne a te ładne tylko po to aby się dowartościować. Jest inny jeszcze aspekt dla nas, rozleniwiamy się i nie ma motywacji aby wyjść z domu i poznawać nowych ludzi.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: