Jak zapomnieć o dziewczynie w 3 prostych krokach…

by Paweł Grzywocz on 12 June 2011

jak zapomniec o dziewczynieWiem, że w Twoim stanie trudno jest zrozumieć, jak zapomnieć o dziewczynie i przyswoić sobie informacje, które przekazuję w artykułach o spadku zainteresowania kobiety.

Najgorsze jest to, że nasz umysł, nasze ego oraz różne mechanizmy psychologiczne podpowiadają nam coś zupełnie odwrotnego niż należałoby zrobić. Odrzucenia podwaja zainteresowanie i chcemy odzyskać to, co straciliśmy. Większość facetów nie potrafi sobie poradzić ze sobą i ruszyć z życiem do przodu. Potęgują tylko swoje cierpienie.

Strach przed utratą kogoś na zawsze bardzo silnie działa i wręcz zabija energię życiową. Nadzieje, jakie sobie robimy nas frustrują. Ciężko jest w ogóle funkcjonować, a co dopiero zmienić swoje nastawienie na bycie super twardzielem i zapomnienie o całej sprawie. W takich chwilach człowiek najbardziej chciałby po prostu porozmawiać z tą drugą osobą. Tak po prostu, o czymkolwiek, nawet bez jakiś szans na coś więcej, pragniemy jakiegokolwiek kontaktu.

Czujemy silną potrzebę chociażby jakiegoś zamknięcia całej sprawy, ostatecznego pożegnania.

Niestety zwykle nie możemy liczyć nawet na oficjalne pożegnanie, ponieważ w głowie kobiety jesteśmy już straceni. Ok, więc jeśli chcesz wiedzieć jak zapomnieć o dziewczynie, to postępuj według poniższych kroków…

Pierwszy krok, aby zapomnieć o dziewczynie to jej realistyczna ocena 

Świetną techniką, dzięki której będziesz wiedział jak zapomnieć o dziewczynie to spisanie realistycznie na kartce papieru wszystkie wady i zalety tej byłej osoby oraz wszelkie dobre i złe wspomnienia. Następnie zadać sobie pytanie czy ta osoba jest rzeczywiście taka niesamowita i czy chciałbym z nią spędzić resztę życia? Czy to aby na pewno dobry pomysł? Czy nie warto byłoby poznać jeszcze więcej takich dziewcząt, a właściwie to lepszych od tej poprzedniej..

Jakie to błogosławieństwo, że jesteś teraz wolny i możesz poznawać wiele wyjątkowych kobiet. Jesteś totalnie wolny. Widzisz, każdy człowiek ma wady i za jakiś czas znowu się zakochasz i ta kolejna dziewczyna będzie jeszcze bardziej niesamowita. Każdy człowiek jest inny i ma w sobie coś wspaniałego.

Drugi krok, aby zapomnieć o dziewczynie to wypowiedzenie poniższych słów…

Następnie jak już stworzysz tą listę dobrych i złych rzeczy o swojej ex, to weź tą kartkę z tymi wszystkimi rzeczami i ją spal. To taki rytuał, który naprawdę w pewien sposób oczyszcza umysł. To pomoże ci zapomnieć o dziewczynie i uporządkować swoje emocje, dojść do ładu ze sobą. Spalając tą kartę papieru, powiedz sobie w duchu następujące słowa:

“Wybaczam swojej ex wszystko, co mi zrobiła. Wybaczam jej to, że teraz tak cierpię przez jej zachowanie. Wybaczam jej, że mnie porzuciła. Skoro żywię do niej szczere uczucie, to życzę jej jak najlepiej. Chcę, żeby była szczęśliwa. Skoro uznała, że będzie szczęśliwa beze mnie, to szanuję tą decyzję i puszczam ją wolno. “Jeśli kogoś kochasz, puść go wolno, jeśli wróci – jest Twój – jeśli nie wróci, to nigdy nie był”. Miłość to wolność i dawanie drugiemu człowiekowi wyboru. Wiem, że jestem niesamowitym facetem. Może popełniłem trochę błędów, ale to nie zmienia faktu, że mogę wnieść ogromną wartość do życia kobiety. Skoro moja ex nie zdaje sobie sprawy, jaką wielką wartość stanowię i na dodatek odrzuciła mnie, to widocznie nie jest mnie warta i nie zasługuje na mnie. Nie będę się prosił o łaskę ani wracał do niej po kolejne cierpienie. Wystarczy, że oberwałem raz, nie potrzebuję wracać po więcej. Chcę dla niej jak najlepiej i nie mam do niej żadnej urazy. Związek z nią to było niesamowite doświadczenie i jestem dzięki niemu teraz lepszym człowiekiem. Będę teraz o wiele lepszym chłopakiem dla kolejnej dziewczyny. Bardzo się rozwinąłem. To najcenniejsza lekcja w moim życiu i bardzo ją doceniam.”

Trzeci krok, aby zapomnieć o dziewczynie to przestać rozpamiętywać miłe chwile i skupienie się na jej negatywnych cechach

 
Jeżeli zależy ci, żeby zapomnieć o dziewczynie, to skup się na negatywnych cechach swojej ex, które wypisałeś na kartce. To najlepsza i najszybsza strategia. Rozmarzając się w pozytywnych wspomnieniach będziesz tylko bardziej cierpiał i o wiele dłużej. Pozbądź się też wszystkiego, co ci o niej przypomina.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak zapomnieć o dziewczynie to mam dla ciebie ostatnią technikę. Skasuj jej numer telefonu, gg, nie wchodź na jej profile w internecie, schowaj gdzieś wasze zdjęcia, żebyś nie miał do nich dostępu albo w ogóle je wyrzuć, pochowaj gdzieś głęboko wszystkie pamiątki po niej albo też je wyrzuć oraz nie słuchaj muzyki ani filmów, które mogą ci się z nią kojarzyć.

Skup się na swoim życiu towarzyskim, otaczaj się znajomymi i poznawaj wielu nowych ludzi, to ci pomoże zapomnieć o dziewczynie i stanąć na nogi. Natomiast, gdy rano się budzisz albo wieczorem zasypiasz, to myśl o niej tylko w sposób negatywny. Skup się na defektach jej ciała oraz charakteru. Wspominaj tylko jej najgłupsze i najgorsze zachowania, gdzie według ciebie zachowywała się jak totalna idiotka. Skupiaj się na tym, co ci się w niej nie podobało. A jeśli mało było takich rzeczy, to wyolbrzymiaj to, do czego można by się przyczepić. Doszukuj się w jej twarzy męskich kształtów i wyobrażaj sobie jej twarz i ciało ze wstrętem. Rób tak codziennie to uda ci się zapomnieć o dziewczynie 100 razy szybciej. Nie daj się także zwieść poradom, że możesz odzyskać dziewczynę w 30 dni, ponieważ gdy zabijesz zainteresowanie kobiety z własnej winy, przez swoje niewłaściwe zachowania, to ona nigdy tego nie zapomni i już nigdy nie będzie Cię pragnąć tak, jak kiedyś. Wróci do Ciebie jedynie z braku lepszych opcji i Cię unieszczęśliwi i najczęściej porzuci ponownie i znowu będziesz przez to przechodził.

Wiem, że w niektóre rzeczy trudno jest od razu uwierzyć. Jednak, po paru tygodniach powtarzania sobie powyższych prawd  staną się one twoją rzeczywistością. To pierwszy krok do wyzwolenia się z negatywnych emocji i procesu, który pozwoli ci zrozumieć jak zapomnieć o dziewczynie.

Po spaleniu tej kartki pamiętaj tylko o negatywnych cechach tej osoby i powtarzaj sobie, że wcale nie była tak wspaniała. Właściwie to masz jej dosyć i na końcu zachowywała się jak totalna idiotka. Nie potrzebujesz kogoś takiego w swoim życiu.

Gdy uporasz się z problemem zapominania o byłe dziewczynie, to natychmiast zacznij się edukować na temat tego, jak utrzymać związek, aby nigdy więcej Ci się coś nie przytrafiło. Pełną kontrolę nad i uwagę nad swoim przyszłym związkiem z dziewczynię zdobędziesz aplikując porady, które możesz otrzymać wpisując swój adres email poniżej.

Zobacz także fragment konsultacji, w którym tłumaczę dlaczego kontaktowanie się z dziewczyną, która Cię rzuciła to potworne torturowanie siebie:

Jak się odkochać i jak zapomnieć o dziewczynie?


jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 3.6/5 (15 votes cast)
Jak zapomnieć o dziewczynie w 3 prostych krokach..., 3.6 out of 5 based on 15 ratings

Poszukiwano

  • jak zapomniec o dziewczynie
  • jak się odkochać w dziewczynie
  • jak zapomnieć o byłej dziewczynie
  • jak zapomnieć o kobiecie
  • jak zapomnieć o byłej

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 15 comments… read them below or add one }

Marcin June 13, 2011 at 09:31

I tak o niej nie zapominisz, jeśli była dla ciebie ważna. Ale życzę sukcesu.

Reply

grzywocz June 13, 2011 at 10:41

Jasne, że nie zapomnisz, chodzi o to, żebyś zaczął normalnie funkcjonować i przestał cierpieć.

Reply

Bartek January 29, 2012 at 23:09

szczerze ja się starałem dostosować do tego co tu napisane już 5 razy i powiem tak akurat do tej dziewczyny czyje tak wiele ze nie potrafię nawet normalnie funkcjonować wszystko mi ja przypomina jednak nie zawsze da zapomnieć o tej osobie zwłaszcza jak widzisz ją z 20 razy na dzień i nie potrafisz oderwać od niej wzroku

Reply

grzywocz January 29, 2012 at 23:45

Rozmawiaj i poznawaj nowe dziewczyny, to szybciej się “wyleczysz”, a z tą bądź tylko na “cześć” i idź dalej, dopóki nie poczujesz się lepiej. Nie obserwuj jej bez przerwy. Przestań się katować jak łajza. Dbaj o siebie i rób resztę jak w artykule.

Reply

Rafał June 20, 2011 at 17:05

Wg mnie trzeba to ukierunkowac w inna strone,nie probowac o niej zapomniec tylko sie z tym pogodzic i powiedziec sobie wprost ze skoro sie nie ulozylo to widocznie tak wlasnie mialo byc.Bez sensu jest odrzucanie czy unikanie wszystkich znajomych ktorzy Ci sie z nia kojarza bo przez to mozesz tylko niepotrzebnie odrzucic jakas grupe fajnych ludzi,i to przez kogo…przez dziewczyne..?nie nie ,nie tedy droga.Trzeba potraktowac to surowo i bardzo twardo-jak np z rzucaniem papierosow(pewnie dostanie mi sie za to porownanie:D) nie probowac zastepowac tego jakimis polsrodkami tylko zdecydowanie wytlumaczyc sobie samemu ze to koniec i zyc dalej . Tyle

Reply

Łukasz September 26, 2011 at 19:45

Sorry Rafał ale porównywanie miłości do żywej istoty z nałogem nikotynowym jest moim zdaniem lekko nietrafione…. Wyobraź sobie ze ja po prostu nie potrafię żyć dalej ,mimo że jestem teraz z inną kobietą – naprawdę wspaniałą kobietą która mnie kocha ,poświeca się dla mnie. To sprawia że czuję się jeszcze gorzej – jestem z nią ,udaje że jestem szczęsliwy a cały czas myśle o innej – o tej którą ostatni raz widziałem miesiąc temu i pewnie już nigdy nie spotkam … Nie mialem odwagi szczerze z nią porozmawiać kiedy się jeszcze widywaliśmy i teraz jedynie mogę o niej myśleć. To jedno mi zostało… Pewnie nazwiecie mnie sentymentalnym mieczakiem ale mam to gdzieś…

Reply

damian October 19, 2011 at 10:50

moim zdaniem sie nie da

Reply

belatasalata November 18, 2011 at 13:35

wszystkie wymienione wyżej sposoby sa ok, ale oprócz tego chyba najprostszy sposób polega na poznaniu kogos nowego

Reply

Michał December 9, 2011 at 10:30

Witam mam wielkiego Doła Po rozstaniu z dziewczyna bylem z nia 1.5 roku i nagle jak dla mnie bezpowodowo mnie zostawila wiem ze w ta kwestie wchodzi wiek i wiele innych czynnikow chcialbym o tym porozmawiac chcialbym albys sie odezwal do mnie na skype . dozi0001 to moj nick pomoz mi bo to mnie przerasta

Reply

grzywocz December 9, 2011 at 14:32

Umów się ze mną na konsultację na tej stronie: https://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/kontakt/konsultacja/

Reply

bagl January 4, 2012 at 22:20

dobre i mocne polecam :)

Reply

Rafał B May 12, 2012 at 13:51

Paweł ma racje jestem tego dowodem mam 28 lat.
Tez mialem zwiazek na odległosc i po paru miesiacach zerwala ze mna przez kilka miesiacy probowałerm ja odzyskac ,zaproponowalem współny wyjazd na wakacje zgodziła sie.Podczas powrotu z nad morza doszlismy do wniosku ze wracamy do siebie.Po kliku tygodniach zerwala ze mna ponownie..jak dla mnie bez pwowodu.A ona napislaa tak jak za pierwszym razem ze nie potrafi dazyc juz mnie uczuciem…Wniosek prosty ,trudno rozpalic w kobiecie drugi raz iskre…To tak po protce

Reply

Sebastian May 13, 2012 at 10:07

Boję się, że jeśli stanę się dlakobiet wyzwaniem, to żadna wartościowa dziewczyna nie będzie chciała tego wyzwania podjąć. Kobiety są leniwe. Karmią swoje ego komplementami od wielu podlizujących im się facetów i wybierają sobie najładniejszego. Mam wrażenie że jeśli będę grał niedostępnego twardziela to stanę się dla nich aseksualnym pajacem ..

Reply

Ana December 2, 2013 at 23:30

Bo jak facet jest głupi to może nadrobić atrakcyjnością. Przynajmniej jest na co popatrzeć :D .

Moja mama mówi: “Każdy facet po ślubie durnieje ale jak jest przystojny to istnieja większe szanse, że dzieci też będą ładne.”

Reply

Ziomek July 21, 2016 at 22:19

u mnie jest tak samo tęsknota za osobą , życie mocno uderza ale ide do przodu co bedzie to bedzie !
cięzka praca popłaca !?
Święty Łukasz powiedział : ,,Królestwo Boże jest w człowieku”.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: