Jak flirtować? 15 zabawnych pytań do dziewczyny

by Paweł Grzywocz on 28 June 2011

pytania do dziewczynyW tym artykule otrzymasz pytania do dziewczyny, które kojarzą się dwuznacznie i jeśli się jej podobasz choć trochę, to dziewczyna na takie teksty będzie reagować śmiechem.

Poniżej zobacz pytanie czytelnika oraz moją odpowiedź, w której dostaniesz ponad 15 dwuznacznych pytań do dziewczyny oraz, a także listę słów, które kojarzą się dziewczynom dwuznacznie. Wiem, że mogą się wydawać głupkowate, ale nikt nie powiedział, że kobiety są logiczne. One właśnie z takich dwuznacznych tekstów się śmieją i same ich używają.

*** PYTANIE CZYTELNIKA ***

Bardzo dobre materiały:) Mam taką prośbę nie miałbyś jakiś technik flirtu i jakiś dwuznacznych tekstów do dziewczyny? Bo nikt nie jest mi w stanie wytłumaczyć słowa flirt:( Guru uwodzenia mówią, że z dziewczyną nie trzeba rozmawiać tylko flirtować – a co to znaczy? Mówią ze trzeba używać jakiś dwuznacznych tekstów – i że maja być emocje… JEDNAK JAKIMI TEMATAMI ROZMOWY I JAKIMI TEKSTAMI MOŻNA “FLIRTOWAĆ”? PS. WŁAŚNIE FLIRT SPRAWIA MI KŁOPOT I NIE TYLKO MI ALE WIĘKSZOŚCI MĘŻCZYZN :( WIEC MOJE PYTANIE BRZMI JAK TO JEST: FLIRTOWAĆ? I JAKICH TEKSTÓW UŻYWAĆ? JAKIE PYTANIA DO DZIEWCZYNY BĘDĄ DLA NIEJ CIEKAWE? Pozdrawiam, Adam

>>>MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej Adam, dziękuję za komplement i pytanie. Stworzyłem dla Ciebie ściągę z dwuznacznymi tekstami do dziewczyny. Wiem, że dobrze coś takiego mieć. Mowa ciała, ton głosu, relaks, kontakt wzrokowy, to przyjdzie z czasem, jednak trzeba mieć jakieś “naboje”, którymi można by trenować. Pomogły mi kiedyś właśnie same zabawne teksty do flirtowania i dzięki nim byłem o wiele inny w rozmowach z dziewczynami niż pozostali faceci.

A tak w skrócie, aby flirtować z dziewczyną, to po prostu używaj zdań i słów, które mogą być podwójnie zinterpretowane. Kobiety robią to notorycznie. Np.

- “gdzie chcesz to ZROBIĆ?” , ustalając miejsce jakiejś czynności. Używaj w normalnych zdaniach słów, które obudzą w głowie kobiety erotyczne skojarzenia.

Jeśli się jej podobasz, to sama będzie takich słów używać i się uśmiechać, gdy je usłyszy oraz będzie pozytywnie reagować. Oczywiście nie rób tego w oczywisty sposób jak zboczeniec, tylko z totalnie wyluzowanym, spokojnym i codziennym wyrazem twarzy. Delikatny uśmiech i kontakt wzrokowy wystarczy.

Masz mieć totalnie zrelaksowany wyraz twarzy, gdy zadajesz dziewczynie takie dwuznaczne pytania – zero zdenerwowania lub stresowania się tym, co ona sobie pomyśli. Ta odwaga i brak oporów jest dla kobiet atrakcyjny. Flirtowanie z nią i dwuznaczne teksty pozwolą Ci sprawdzić, na ile dziewczyna Cię lubi. Bądź przy tym także tajemniczy i pozwól jej się zastanawiać, czy mówisz serio czy żartujesz – kobiety uwielbiają takie poczucie humoru oraz opanowanie faceta. Spójrz jaki wyraz twarzy ma James Bond, gdy coś mówi do kobiety – nigdy nie wiesz na ile mówi coś poważnie. Bądź tajemniczy, gdy zadajesz pytania dziewczynie i się z nią droczysz.

Kobiety uwielbiają, gdy nie potrafią Cię do końca rozgryźć i nie zawsze wiedzą czy mówisz serio czy nie.

Lista słów oraz pytania do dziewczyny, które mimowolnie kojarzą się kobiecie dwuznacznie:

pytania do dziewczynyChodzi o takie słowa jak: robić, pozycja, wilgotne, miękkie, twarde, sterczące, rozpalone, śliskie, gładkie, banan, melony (w ogóle owoce), soczyste, ekscytujące, stanął, opadł, jeździć, byk, koń, szybko, wolno, włożyć, pchać, popychać, ciągnąć, drut, pałka, pała, okrągłe, pachnące, łóżko, w nocy, spać, przyjemność, przyjemne

Np. zapytaj: “A co robiłaś w nocy?” – gdy mówi, że jest np. nie wyspana. “A w jakiej pozycji lubisz spać i dlaczego?” Kolejne pytanie. W rozmowie, gdy poruszycie temat zwierząt, możesz zacząć się droczyć:
“Lubisz konie?”, “A wolisz duże czy małe?” , “Nie lubisz koni?” albo nawet “Lubisz/Nie lubisz jeździć na koniu? A dlaczego?” “Jak szybko lubisz na nim jeździć?” , “Jest ci wygodnie” - to będzie wzbudzać w niej skojarzenia erotyczne, a ty zachowuj poważny wyraz twarzy i mów na serio o prawdziwych koniach. Kobiety zawsze zwracają uwagę na takie dwuznaczności i chichotają wtedy.

Gdy ona ci coś opowiada i jest okazja to misinterpretuj jej niektóre zdania oraz zadawaj pytania, które mogą zabrzmieć dwuznacznie, ale na serio pytaj się o jej historię, ona na pewno to zauważy i się uśmiechnie. Np. zapytaj, gdy jest okazja: “A nie mógł tego włożyć gdzieś indziej? A gdzie chciałaś, żeby to/go włożył?”

Kolejne nacechowane i dwuznaczne pytania do dziewczyny, które gdy pasują do sytuacji zadaj kompletnie normalnym tonem wypisałem poniżej. Kobiety są tak wrażliwe i seksualne, że rzadko kiedy nie zwrócą na te dwuznaczności uwagi – to zależy też od tego jak bardzo im się podobasz.

15 zabawnych i dwuznacznych pytań do dziewczyny:

 • “Co miałaś ochotę mu wtedy zrobić?”
 • “Lubisz zadawać innym ból?” :)
 • “Czy to było przyjemne dla ciebie?” – uśmiech delikatny przy tym i spokojny ton głosu
 • “I jak się wtedy poczułaś?” – - zrób wtedy taki psychologiczny wyraz twarzy
 • “Chciałabyś to przeżyć jeszcze raz?”
 • “Chcesz banana?” albo “Chodź kupimy sobie banana” , “Jak bardzo lubisz banany i dlaczego?” “Jaki jest twój ulubiony owoc?”
 • “Nie mogłaś ciągnąć/pchać/mocniej?” albo “Krzyczeć głośniej?”
 • “Lubisz się wylegiwać długo w łóżku? Co wtedy robisz gdy się tak wylegujesz?”
 • “Nie przeginaj pały!” :)
 • “Dostałaś kiedyś pałe?”
 • “Dostałaś kiedyś pasem?”
 • “Wolisz jeździć szybko czy wolno? Dlaczego? Jak się wtedy czujesz?”
 • “Czy to było przyjemne w dotyku?” Jak się czułaś wtedy?”
 • “Wolisz zdawać ustnie czy pisemnie?”
 • “Nie wstydziłaś się?”

Gdy opowiadasz jakąś historie albo zadajesz jakieś pytanie, to specjalnie używaj powyższych pytań do dziewczyny, ponieważ one budzą emocja i ciekawe skojarzenia. Nie mów ich w sposób oczywisty, tylko w sposób normalny – jakby przypadkowo. Kobiety i tak zwracają na takie emocjonalne słowa i pytania uwagę. Te pytania do dziewczyny i słowa są bardzo nacechowane (banan, pchać, krzyczeć, przyjemność, włożyć, wstyd, pała, koń), więc jakieś dodatkowe uśmiechy będą dziecinnym zachowaniem i kobieta może się wystraszyć, że jesteś zboczony albo nie masz klasy.

Zauważ, że te słowa możesz wykorzystywać w codziennych sytuacjach.

Np. gdy rozmawiacie o jedzeniu, zapytaj czy jedzenie jest dla niej przyjemne i jakie owoce lubi i dlaczego. Czy woli kiwi, które jest twarde czy miękkie? Czy woli banana bardziej zielonego czy takiego miękkiego, z którego już wyciekają soki… Ostrzegam – aby nie wyjść na przygłupa musisz to powiedzieć z poważnym wyrazem twarzy – daj mi znać, jak dziewczyny reagują.

Zadawaj takie pytania w sposób normalny i codzienny, aby dziewczyny nie wiedziały czy specjalnie tak mówisz czy po prostu tak Ci się wypsnęło. Dzięki temu będziesz budował tzw. chemię – nie ma chemii – będziesz tylko kolegą. Musisz od czasu do czasu przyprawiać swoje rozmowy takimi tekstami, aby nie być nudnym i wystraszonym, jak większość facetów.

Jeżeli chcesz zdobyć pewność siebie i swobodnie zagadywać do dziewczyn i rozmawiać z dziewczynami w interesujący sposób, to zapisz się poniżej na darmowe porady.

Obejrzyj także fragment video seminarium o tym jak flirtować z dziewczyną i zainteresować ją rozmową.

Flirtowanie – jak flirtować z dziewczyną? Jak rozmawiać z dziewczyną?


jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Jak flirtować? 15 zabawnych pytań do dziewczyny, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Poszukiwano

 • pytania do dziewczyny
 • jak flirtować z dziewczyną
 • pytania dla dziewczyny
 • flirt teksty
 • pytania do flirtu

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 9 comments… read them below or add one }

dzastinkaa20 June 28, 2011 at 19:34

hejka, uważam że każdy facet umie zarywać laski na swój własny sposób, oczywiscie jednym sie to udaje a innym nie… xD i ta stronka jest fajna dla tych, którzy nie potrafią ;D pzdr

Reply

bd161153 July 2, 2011 at 04:55

Naprawdę myślicie, że dziewczyny są aż takimi idiotkami ?
Przeczytajcie sobie “Świat według Garpa” Johna Irwinga (albo obejrzyjcie film).
I zastanówcie się, którą dziewczynę chcielibyście poderwać.

Reply

karh July 2, 2011 at 22:24

bardzo ciekawe, sama jestem dziewczyną, a więc nikogo nie będę podrywać, ale na pewno poobserwuję samców :)

Reply

Luka November 7, 2011 at 15:37

Zgadzam się z pierwszym komentującym, iż każdy ma swój sposób na rozpoczęcie flirtu. A część z tych rad zawartych w tym artykule moim zdaniem wręcz poniża kobiety, one naprawdę nie są takimi idiotkami, by dać się uwieźć na słowa o melonach, pchaniu itd.

Reply

ala March 6, 2012 at 14:30

zadnej w tym finezji, te teksyt są wręcz ordynarne.

Reply

Michał April 14, 2012 at 20:55

Ten temat ! … tak ten, wiem ze da mi bardzo wiele ; )
Dziękuje Paweł

Reply

Wers October 30, 2017 at 10:51

Dużo zależy od poczucia humoru dziewczyny i od jej inteligencji. Być może
niektóre teksty są ordynarnie ale to też zależy od sytuacji w jakiej padają, od kontekstu w jakim zostały użyte. Ironia, sarkazm, lekka drwina, trochę zabawy w ciuciubabkę nie zaszkodzi. Jak mawiał B. Show ,,kobietę lepiej drażnić niż nudzić,,.

Reply

Paweł Grzywocz October 30, 2017 at 11:15

Super cytat. Muszę zapamiętać.

Reply

Mthw June 19, 2022 at 12:07

Paweł, jak reagować gdy przy flirtowaniu kobieta z którą się słabo znamy zacznie rzucać teksty dosyć jednoznaczne? Np. 1. “Kiedy planujesz się rozmnożyć?” albo 2. “tak, to jest tak jak w czasie seksu”. Odpowiedzieć żartami ad 1. “Gdy technologia umożliwi klonowanie” ad 2. “Zwolnij trochę Romeo”? Czy jakoś podgrzewać atmosferę? 1.”dlaczego pytasz”? 2.”Lubisz to?”

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: