3 Mity Uwodzenia Kobiet, Przez Które Nigdy Nie Poderwiesz Dziewczyny

by Paweł Grzywocz on 3 July 2011

Pierwszy mit uwodzenia kobiet: Mit o “shit testach”

Wielu mężczyzn wierzy w mit o “shit testach”. “Shit test” to podobno zachowanie kobiety, którym kobieta testuje wytrwałość faceta i jego męskie cechy… Typowe testujące (czyt. głupie) zachowania kobiet to np:

- odwoływanie randki w ostatniej chwili lub nie przyjście na nią

- zgrywanie niedostępnej przez telefon i nie zgadzanie się na spotkanie

- niepunktualność i niesłowność

Powiedz mi… czy kobieta, która cię pragnie może się zachowywać jak powyżej? Czy to nie jest idiotyczne zachowanie?

Wielu facetów toleruje takie kretyńskie i sprzeczne zachowania kobiet, usprawiedliwiając je tym, że kobieta “testuje” w ten sposób ich wytrwałość. Wiesz co… to brednia. Tak naprawdę kobieta, która przejawia powyższe zachowania po prostu nie jest zainteresowana. Czy gdyby podrywał ją Brad Pitt, to robiłaby mu jakieś testy? Czy gdyby ciebie podrywała Jenifer Lopez, to czy robiłabyś jej jakieś testy? W życiu. Odpowiedź jest taka:

- zgrywanie niedostępnej i specjalne niezgadzanie się na randkę jest idiotyczne, a nie jest żadnym testem… rezultat – brak zainteresowania kobiety

- niepunktualność i niesłowność to brak zorganizowania ze strony kobiety, chaotyczny styl życia oraz niskie zainteresowanie

- nie przyjście na randkę to brak szacunku, a nie test

Drugi mit o uwodzeniu kobiet to mit o wzbudzaniu atrakcyjności…

“Attraction isn’t a choice” – Atrakcyjność to nie wybór - uczy David De Angelo. jak poderwac dziewczyne

Powiedz mi ile szkoleń musi ukończyć gruba kobieta, abyś poczuł do niej pożądanie? Jakich technik musi użyć gruba kobieta oraz jaką musi mieć osobowość, abyś ją pragnął? Odpowiedź: Nic nie jest w stanie zmienić twojego braku zainteresowania do grubej kobiety.

Z kobietami jest tak samo. Jeżeli nie podobasz się kobiecie fizycznie, to żaden trik, magia, sztuczka, gambit, pattern, nls, nlp, opener, turbo-uwodzenie ani osobowość nie są w stanie tego zmienić. Gdyby tak było to najszpetniejsi komicy i myśliciele mieliby najlepsze kobiety, a tak nie jest.

To jest prawo doboru naturalnego i dobieramy sobie ludzi na podobnym do nas poziomie. Piękna kobieta rzadko kiedy zakocha się w przeciętnie wyglądającym facecie.

To jest wyjątek od reguły, a nie reguła. Dopóki nie podobasz się kobiecie fizycznie, to ona ma w dupie wszystkie nasze triki i teksty… zrozumiano?

Trzeci mit o uwodzeniu kobiet to mit o tym, że podryw to gra statystyk, czyli podejdź do 100 kobiet i poderwij jedną – idiotyzm

Podrywanie dziewczyn to wcale nie musi być gra w totolotka. Wystarczy, że będziesz podchodził do kobiet, które najpierw dały ci kontakt wzrokowy. Wtedy drastycznie zwiększysz swoje szanse. uwodzenie kobiet

Granie w loterię typu podejdź do 100 kobiet, zbierz 10 numerów, 4 fałszywe, 3 nie podniosą telefonu, 2 nie przyjdą na randkę, a z jedną może coś będzie jest głupie i nieefektywne.

Facet próbujący poderwać dziewczynę w ten sposób nigdy nie znajdzie sobie kobiety. Będzie się frustrował i się zniechęci na dobre. Taki sposób podrywania kobiet jest równie dobry jak roznoszenie ulotek w centrum miasta. Właśnie tak wygląda to całe uwodzenie kobiet, gdy patrzę jak zdesperowani faceci uganiają się za kobietami na ulicach większych miast.

Szkoły uwodzenia uczą na zajęciach teoretycznych, żeby być wyzwaniem dla kobiet, a następnie każą je gonić po ulicach jak pies. To niedorzeczne i sprzeczne. Dlatego kursanci po szkoleniach nadal nie potrafią znaleźć sobie dziewczyny.

Nie wierz w te brednie i nigdy nie goń kobiet, które mają cię gdzieś. Chyba, że chcesz aby podrywanie dziewczyn było bardzo, ale to bardzo trudne.

Aby zdobyć pewność siebie i obycie towarzyskie, dzięki którym będziesz z łatwością zaczynać i prowadzić interesujące rozmowy z dziewczynami, zamów ebook:

Ebook: Jak zagadywać do dziewczyn i prowadzić rozmowy
jak zagadac do dziewczynyjak zagadywac do dziewczyn

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 3.3/5 (6 votes cast)
3 Mity Uwodzenia Kobiet, Przez Które Nigdy Nie Poderwiesz Dziewczyny, 3.3 out of 5 based on 6 ratings

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 8 comments… read them below or add one }

Janek December 13, 2011 at 00:44

No a jeśli ktoś nigdy nie dostaje kobiecych spojrzeń to co ma robić?
Tu trochę sam sobie też przeczysz bo jesli podstawą jest wygląd fizyczny to ktoś o urodzie Brada Pitta raczej nie ma problemów z kobietami choćby był najbardziej nieudolny pod innymi względami i nie ma też czasu ani ochoty czytać tego co piszesz bo woli w tym czasie np. dymać. Z kolei jeśli ktoś ma problemy takie, że czyta tą stroną, to raczej na pewno nie wygląda za dobrze a więc nie ma szans a więc po co w ogóle sobie gitarę zawracać tematem – nie lepiej kupić od razu trumnę?

Reply

grzywocz December 13, 2011 at 00:51

Jeżeli ktoś nigdy nie dostaje kobiecych spojrzeń to znaczy, że nigdy nie wychodzi z domu. Kobieta musi najpierw przynajmniej zaakceptować Twój wygląd a dopiero potem możesz zainteresować ją dzięki swojego poczuciu humoru i osobowości. Najpierw jedno potem drugie – cały pakiet. Nawet Brad Pitt zostaje odrzucony, bo nie podoba się każdej kobiecie. Zawsze część kobiet będzie na tak a część na nie, co nie zmienia faktu, że masz pracować nad swoim wyglądem i charakterem aby zwiększać swoje szanse. Przystojny nieśmiałek również odpada w przedbiegach. Kobieta patrzy najpierw na wygląd, potem na charakter. Mówię o tym dlatego, ponieważ w innych źródłach usilnie wciska się facetom mit, że mogą być brzydcy, a kobiety będą ich pragnąć. Wygląd jest ważny dla kobiet i należy poprawić wszystko, co możliwe, aby być bardziej atrakcyjnym.

Reply

Sebastian Buszka March 9, 2012 at 15:54

naprawde jestem pod wrazeniem,rewelacja,myslalem
ze inaczej dziala,ale jednak the truth is out there.

mam pytanie co sadzisz o budowaniu zwiazku na odleglosc
od zera kiedy poznajesz kogos ,spedzasz 3,4 dni i wyjezdzasz
w miejsce gdize pracujesz np 1000km i nie ma ciebie 2miesiace.
jest to dla mnie stresujace i nie raz dostalem po dupie

Reply

Sebastian May 12, 2012 at 21:14

Ja chyba wyglądam jak kupa gówna skoro żadna dziewczyna nie daje mi znaków zainteresowania .. mam 185cm i 79kg .. może powinienem schudnąć? Nie mam pomysłu co z sobą zrobić. Czytam ten Twój e-book i widzę że bez większej kasy się tam nie obejdzie. Wiesz ile kosztuje stylista? A na jego propozycje też trzeba mieć worek pieniędzy. Kobiety dziś są wyjątkowo wybredne. Dziewczyna, którą pokochałem nie chciała mnie bo woli chodzić z facetem ktory jak to określiła, ma piękny uśmiech i śpiewa jej podczas jazdy autem. Tak mnie to niesamowicie dźgnęło, że trudno mi się pozbierać. Nie ma dnia żebym nie myślał o zamordowaniu gościa, który mi ją zabrał. Mówisz, że na świecie jest mnóstwo pięknych i wolnych kobiet, tylko dlaczego ja ich nie widzę? Pochowały się? Powiedz mi jak mam się odkochac w Paulinie, bo mnie to uczucie wykańcza bez reszty.

Reply

Grzywocz May 12, 2012 at 21:35

Hej,

Przesłuchaj poniższych nagrań:

https://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/zwiazki/jak-zapomniec-o-dziewczynie-w-3-prostych-krokach/

A co do oznak zainteresowania, to zależy gdzie chodzisz.

Na ulicy większość kobiet ma nas w dupie.

To jest normalne.

Wkręcasz sobie.

Pochodź tam, gdzie piszę w ebooku i BĄDŹ OPTYMISTĄ.

Kobiety nienawidzą narzekania. Ich życie jest wystarczająco nudne.

Masz być chodzącą energią. Klata do przodu, pewne siebie spojrzenie prosto w oczy i poczucie humoru na 101%.

Nie ma bata, żeby kobiety nie zwracały na Ciebie uwagi, jeśli będziesz rozmawiał z wieloma osobami i z grupami ludzi. Same będą bliżej Ciebie stawać.

https://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/video-2/

Kobiety ciągle spoglądają, jeśli jesteś w odpowiednim miejscu.

W klubie albo w tłumie na ulicy nie ma się co dziwić, że mało kto na nas patrzy.

A nawet jeśli byłbyś np. na jakiejś konferencji czy wernisażu, to również jest to możliwe, że nie zauważysz, aby kobiety spoglądały na Ciebie.

Spokojnie. Idź i pogadaj wtedy z ludźmi. Z kimkolwiek. Buduj dowód społeczny, rozgrzej się, ośmiel się i po kolei dojdziesz do atrakcyjnych dziewczyn.

Wręcz będą czekać, aż w końcu Cię poznają.

Oczywiście można od razu przejść do kobiet, ale wtedy może być słabszy efekt i większy stres.

Reply

Anonim May 12, 2012 at 21:39

Za gruby to Ty na pewno nie jesteś. Ja kiedyś też tak miałem, że mi się prawie żadna nie podobała, ale ostatnio na szczęście to mi się zmieniło. Spodoba Ci się inna, to się odkochasz w Paulinie, a raczej zauroczysz w innej. Ja wiem, że nie potrzebuję stylisty, bo mam gust. A zresztą stylista Cie pewnie zrobi “na pedalsko”, czego ja bym nie zaakceptował.

Reply

Madim October 9, 2014 at 20:17

Bardzo fajowy post, drobiazgowe teksty polecam wszystkim
literaturę

Reply

stary September 28, 2018 at 19:15

Autor tego tekstu gada takie bzdury,że żal patrzeć. Nie trzeba mieć wielkich miłosnych doświadczeń by zauważyć jak początkowo przeciętnie oceniona dziewczyna, w zasadzie neutralna seksualnie wskutek poznania staje się znacznie bardziej atrakcyjna lub przeciwnie-zależnie od tego jak dobrze się z nią dogadujemy itp. Oczywiście są granice, których nie uda się przeskoczyć, ale to nie jest w żadnym wypadku tak, że pierwsza ocena wyglądu pozostaje niezmienna. Ma jedynie wpływ na sposób postrzegania i prowadzenia rozmów na początku oraz ilość wewnętrznych elementów atrakcyjnych potrzebnych do zaakceptowania drugiej osoby jako partnera.
No oczywiście są ludzie, którzy patrzą na człowieka jak na przedmiot, ale to nie jest ogół społeczeństwa.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: