10 Sposobów Jak Stracić Stałą Dziewczynę Na Zawsze…

by Paweł Grzywocz on 1 September 2011

jak stracić dziewczynę 10 Sposobów Jak Stracić Dziewczynę Na Zawsze Oraz Dlaczego Powroty W 99% Przypadków Nie Działają


W tym artykule poznasz 10 sposobów jak stracić dziewczynę oraz odkryję przed Tobą prawdę, dlaczego powroty do swojej byłej dziewczyny w 99% przypadków kończą się fiaskiem.

Zrozumiesz, że wszelkie produkty informacyjne o odzyskiwaniu swojej byłej dziewczyny nie gwarantują trwałych rezultatów, a jedynie garstka ludzi ma odwagę cywilną o tym mówić.

Dlaczego? Ponieważ to jest BIZNES! Ponieważ rzeczywistość i realizm o wiele trudniej jest sprzedać zdesperowanemu człowiekowi. O wiele łatwiej sprzedaje się hasła typu:

“Twoja była wróci do Ciebie na kolanach w 30 dni lub mniej”

albo

“Możesz być gruby, brzydki i bezrobotny, i umawiać się na randki z mierzącymi 180 cm wzrostu modelkami”.

Sam widzisz, że o wiele przyjemniej jest wierzyć w powyższe hasełka niż prawdy typu:

“Masz jedną szansę, z jedną kobietą, w jednym życiu – pamięć kobiety to nie twardy dysk komputera!”

albo

“Jeśli jesteś brzydki i nie masz kasy, to sorry, ale nie będziesz otoczony pięknymi kobietami po przeczytaniu paru ebooków o PUA i podchodzeniu nawet 200 kobiet tygodniowo!”

Przykro mi!

Dzięki poniższej poradzie unikniesz także cierpienia spowodowanego przez powtarzające się rozstania z tą samą kobietą. To bardzo boli.

Większość facetów nie rozumie, że koniec oznacza koniec. Są tak słabi, że schodzą się ze swoją byłą kobietą, żeby zostać porzuconym KOLEJNY RAZ i cierpieć ponownie tak samo bardzo jak za pierwszym razem, a nieraz jeszcze bardziej.

Takie podejście do sprawy często prowadzi do totalnego zamknięcia się na kobiety i stwierdzenia, że nie da się ich
zrozumieć, że kobiety ranią mężczyzn i przez takie podejście faceci skazują się na WIELE LAT samotności lub niesatysfakcjonujących związków, które kończą się zazwyczaj z tych samych powodów, co poprzednie.

90% mężczyzn nie chce się uczyć o kobietach albo przyjąć pewnych prawd do wiadomości! Duma i ego skutecznie im to uniemożliwiają. Jednak Ty możesz być w tych 10% mężczyzn, którzy doskonale rozumieją kobiety. 3% facetów rozumie je “naturalnie”, a 7% się tego uczy od podstaw.

I dla nich właśnie piszę te porady.

Oto odpowiedź na pytanie: “Jak wrócić do byłej?”, gdzie tłumaczę naszemu drogiemu czytelnikowi 10 sposobów na skuteczne stracenie dziewczyny oraz podaję przepis na uniknięcie wielokrotnych rozstań.*** PYTANIE OD CZYTELNIKA ***

Cześć Paweł!

Jeśli możesz to proszę Cię, żebyś mi przesłał jakieś porady jak odzyskać dziewczynę. Zerwała ze mną 3 tygodnie temu po 2 latach związku. Nie odzywam się do niej, bo przeczytałem, że tak jest najlepiej i muszę dać jej zatęsknić. Ona też się do mnie nie odzywa. Myślę o niej bez przerwy. Myślałem, że jakoś to będzie i się zejdziemy, ale jest co raz gorzej! Nie wiem kurwa co mam zrobić. Jest jakaś szansa żebyśmy znowu byli razem?

Pozdrawiam serdecznie :)

Tomek

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej Tomek,

Nie, nie ma opcji, żebyście znowu byli razem i się to nie rozwaliło ponownie.

Gdy kobieta raz się nami przeje to na zawsze i już nigdy nie będzie w stanie zapomnieć tej najgorszej wersji naszej osoby. Tak działa atrakcyjność.

Powiem Ci co masz teraz zrobić.

Wypisz wszystkie jej negatywne cechy wyglądu i charakteru, a następnie powtarzaj je każdego dnia i skupiaj się na nich gdy wspomnienia z nią wracają.

Tłumaczę to w artykule:

https://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/jak zapomnieć o byłej

Musisz dojść do tego, co schrzaniłeś i w następnym związku tego uniknąć.

Tomek, mogę Ci w ciemno powiedzieć, co zrobiłeś źle.

Zwykle kobiety rzucają mężczyzn z dwóch głównych powodów:

1) Facet był kontrolującym i zazdrosnym macho (10% przypadków)

2) Facet w trakcie trwania związku stał się miękką cipką, która zgadzała się na wszystko i zagłaskała kobietę (90% przypadków)

Skoro byliście ze sobą dwa lata, to znaczy, że zacząłeś dobrze tzn. jej bardziej zależało, starała się, byłeś luźny i zabawny, i było wszystko super.

Z czasem jednak zacząłeś się zmieniać, oddawać co raz więcej kontroli nad swoim szczęściem tej dziewczynie, co raz bardziej Ci zależało, brałeś wszystko co raz bardziej serio, za dużo czasu spędzałeś z nią i to ją przytłoczyło i zaczęło zabijać zainteresowanie.

Największe killery związków popełniane przez miłych gości to:


1. Spędzanie ze sobą za dużo czasu, to najczęstsza przyczyna. Za dużo, czyli więcej niż 3 razy w tygodniu. Jeśli ktoś spędza ze sobą cały piątek, sobotę i niedzielę, to też to jest za dużo i w niedzielę wieczorem takie pary już nie mogą na siebie patrzeć.

2. Nuda. Aby utrzymać zainteresowanie i rozwijać związek trzeba robić nowe rzeczy, w nowych miejscach. Nowość to afrodyzjak, dlatego na początku wszystko jest łatwe. Siedzenie z kobietą w domu prawie na każdej randce to najszybsza droga do zabicia zainteresowania i znudzenia się kobiecie. Masz z kobietą randkować i zabierać ją na zewnątrz. Masz być liderem w relacji i sam wymyślać pomysły i je proponować, i zabrać kobietę na randkę. To Twoja ROLA i Twoja ODPOWIEDZIALNOŚĆ jako lidera i inicjatora w relacji! Kobieta nie cierpi, gdy się facet nie wie, co będziecie dzisiaj robić. Ma dosyć tego, że jedyne miejsce gdzie ją zabiera to nudny spacer do parku, o który jeszcze musiała się upomnieć. Nuda i przewidywalność.

3. Zagłaskanie zainteresowania kobiety na śmierć poprzez brak przestrzeni pomiędzy randkami. Przestrzeń i tęsknota oraz ciekawość to klucz to długich związków. Piszę o tym w raporcie “jak zatrzymać dziewczynę przy sobie”

Nic tak nie zabija zainteresowania kobiety jak spotykanie się 3 i więcej razy w tygodniu oraz kontaktowanie się ze sobą codziennie. W jaki sposób kobieta ma za Tobą zatęsknić skoro ciągle jesteście w kontakcie? Sweetaśne smski to również gówno, które zabija tajemniczość i bycie wyzwaniem. Kobieta może je pisać, my nie albo wolno nam w ostateczności odpisywać na jej smsy 2 razy rzadziej, a zamiast tego dzwonić,  aby umówić spotkanie.

4. Werbalne wyjawianie swoich uczuć, co jest dla kobiety przytłaczające. Powiedziałeś za pewne pierwszy “kocham cię” i później to powtarzałeś wielokrotnie, co zabija bycie wyzwaniem i pozwala kobiecie brać Cię za pewnik. Nie mów tego kobiecie, dopóki ona pierwsza tego nie powie. A jak powie pierwsza, to odpowiedz: “Dziękuję” albo “Wiem”. Papugowanie słowa “kocham Cię” nie wnosi nic dobrego. To pustosłowie, które zabija tajemniczość. Powinno się to mówić podczas oświadczyn, ślubu i narodzin dzieci. Poza tym te słowa wszystko psują.

5. Nie byłeś romantyczny, co w kobiecym języku oznacza spontaniczny. Zero niespodzianek, zero nieprzewidywalności, zero nowych emocji i nowych miejsc. Co 4 do 5 tygodni dajesz kobiecie niespodziankę w postaci zabawnej pocztówki, lizaka, t-shirtu, breloczka – jakiś drobiazg, który znajdzie ukryty dla niej. Faceci po 6 miesiącach nie robią tego i to dobija kobiety. Na urodziny, święta i walentynki to za mało.

6. Nigdy nie mówienie kobiecie słowa “NIE”, nawet jeśli wchodzi nam na głowę albo próbuje zdominować nasze życie i naszą osobę, co prowadzi do utraty jej szacunku wobec nas. Zgadzanie się na wszystko, co ona powie, brak własnej inicjatywy i brak własnego życia. Stawianie jej na piedestale, w centrum naszego życia.

7. Oddanie kobiecie naszego poczucia szczęścia na tacy. Zawsze musisz być gotowy na ewentualne rozstanie. Najwyraźniej już dawno o tym zapomniałeś.

8. Branie kobietę za pewnik. To drugi największy killer zaraz po spędzaniu za dużo czasu razem. A oprócz brania kobiety za pewnik zabija atrakcyjność pozwalanie kobiecie brać nas za pewnik. Zero tajemniczości = zero miłości.

9. Robienie z kobiety swojego psychologa albo drugą mamusię. Kobiety nienawidzą być naszym powiernikiem, spowiednikiem, terapeutą czy kucharką.

10. Wprowadzanie się ze sobą lub oświadczyny wcześniej niż 2 lata. Wprowadzenie się wcześniej niż 2 lata to totalne zabicie wyzwania i wtedy już na bank nie będziecie za sobą tęsknić, a bez mojego systemu szybko zabijesz zainteresowanie, bo będziesz zbyt dostępny. Żeby kobieta zakochała się w Tobie na tyle, że będzie pragnąć z Tobą mieszkać lub wychodzić za mąż, to musi chodzić z Tobą wystarczająco dłuuugo, żeby się zaangażować i dobrze Cię poznać. Inaczej poczuje się pospieszana i ucieknie.  Nawet jeśli to będzie jej pomysł i zechce zamieszkać po 5 miesiącach,  to jeśli jej to dasz, to jej zainteresowanie zacznie po krótkim czasie opadać, ponieważ za mało zainwestowała w tą relację i za słabo się znacie. Łatwo przyszło, łatwo poszło. Ludzie nie doceniają tego, na co nie musieli sobie zapracować.

Zapytaj rozwodników czemu żony od nich odeszły. 90% z nich powie:

“Nie wiem, dałem jej WSZYSTKO, czego ona CHCIAŁA!”.

Zawsze, gdy dasz kobiecie wszystko, czego zechce i postawisz ją na piedestale, to ona zejdzie z niego i stanie na Twojej głowie, a stamtąd to już tylko kop w dupę i koniec związku.

Kobiety są jak kotki. Gdy dasz im cały kłębek, to go OLEWAJĄ. Właśnie po to zostały stworzone zasady, o których Cię uczę, abyś potrafił dawkować PRZESTRZEŃ między wami i żebyście zawsze byli STĘSKNIENI. To Twoja robota, bo jesteś mężczyzną-liderem w związku i jesteś za niego bardziej odpowiedzialny, ponieważ w nim przewodzisz!

Gdy pozwolisz prowadzić kobiecie, to zawsze rozbijecie się na pionowej ścianie, gdyż przewodzenie w związku to nie jest rola kobiety i jeśli będziesz się ze wszystkim zgadzał i robił wszystko, co kobieta powie (a ona sama nie wie czego chce, przecież jest kobietą) to po jakimś czasie zawsze wszystko się popsuje.

To jest Twoja odpowiedzialność! Od Ciebie zależy jak kobieta będzie Cię traktować, jeśli jest zdrową psychicznie i zainteresowaną Tobą kobietą.

Ostatni największy błąd to nie reagowanie na drobne zmiany w zachowaniu kobiety, które świadczą o spadku zainteresowania. Przymykanie na to oka i wmawianie sobie, że to normalne i wchodzimy w fazę stabilizacji.

Kliknij link, aby poznać 4 fazy spadku zainteresowania kobiety w II części artykułu…

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 3.9/5 (11 votes cast)
10 Sposobów Jak Stracić Stałą Dziewczynę Na Zawsze..., 3.9 out of 5 based on 11 ratings

Poszukiwano

  • jak nie stracić dziewczyny
  • jak stracić dziewczynę
  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/zwiazki/10-sposobow-jak-stracic-stala-dziewczyne-na-zawsze/

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 23 comments… read them below or add one }

Ezop September 30, 2011 at 18:54

jest to prawda sam przez podobna sytuacje przechodziłem. Pia Melody opisałe te oraz duzo innych syndromów tego typu miłośći w swojej książce pt. toksyczna miłość

Reply

Iza October 6, 2011 at 13:33

Coś jest w tym o zbyt częstym widywaniu się… poza tym zdarzają się faktycznie kobiety-w tym ja :) – którym do ołtarza nie spieszy się jakoś wybitnie. Można planować po roku związku przyszłość, ale na zasadzie luźnych rozmów, np. że w łazience ma być dwuosobowa wanna z jacuzzi. A nie, że od razu potem zaczyna się na tą wannę odkładać pieniądze, bo ślub tuż tuż (no właśnie, za dużo pośpiechu w tym temacie może kobietę odstraszyć na zasadzie podobnej, jak faceta odstraszy nachalna dziewczyna ;) ).

Reply

Barto October 7, 2012 at 22:26

Witam.
Czekam Pawle na kilka madrych zdan, jak lagodnie odejsc od kobiety wrazliwej, bardzo potrzebujacej uczuc, depresyjnej, z niska samoocena i komplekasami? Martwie sie ze popadnie w depresje, starci checi do zycia, zawali kolejny rok w szkole itepe.

Reply

Grzywocz October 8, 2012 at 02:41

Nie da się łagodnie od kogoś odejść. Robisz to krótko i konkretnie. Siadasz i mówisz, że nie chcesz jej robić złudnych nadziei i marnować jej czas, bo nie darzysz ją takimi uczuciami, na jakie zasługuje i powinniście pójść osobnymi drogami. Możesz jej wskazać, nad czym może popracować. Np. powiedzieć, że czujesz się przytłoczony odpowiedzialnością za jej samopoczucie i dlatego rezygnujesz. Następnie bez przeciągania i się pożegnaj. Warto powiedzieć, co Cię włączyło, aby nie zrobiła tego samego następnemu facetowi. To miłe, że się martwisz, ale będąc z kimś z litości jeszcze bardziej go przybijesz i nie na tym polega zdrowy związek. Trzeba postąpić twardo i słusznie.

Reply

junior grzywocz December 3, 2015 at 19:07

ok a jak zaczelismy po roku zwiazku pisać smsy w znacznych ilosciach i spotykamy sie za czesto i cała reszte tez zaniedbalismy przez branie kogos za pewnik …czy to korygować odrazu ?? zeby nie brnać w zmniejszanie zainteresowania do tego punktu krytycznego jak to rozegrać wtedy ?? czy warto sie martwić na zapas tym?

Reply

Pinky January 12, 2013 at 01:24

Witam,
Zapoznaje się z materiałami udostępnionymi przez Pawła i jestem pod dużym wrażeniem. Widzę jakie błedy popełnilem pozostaje mi wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Zastanawia mnie punkt “10. Wprowadzanie się ze sobą lub oświadczyny wcześniej niż 2 lata” – co do oświadczyn to się zgadzam:), natomiast co do wspólnego zamieszkania to uważam to za rzecz naturalną i 2 lata wydaje mi się troche za długim okresem czasu.
Czy mógłbyś coś napisać więcej w tej kwestii, w ogóle nurtuje mnie jaki masz pogląd na to jak utrzymać zainteresowanie i swoją atrakcyjność będąc w związku z kobietą i mieszkając z nią.

Reply

santee January 5, 2016 at 18:02

A skoro zabieramy kobietę różnie (raz do siebie, raz samochodem w różne miejsca, każdy raz inne, raz spacer tylko, że w inne strony) i oprócz tego zrobimy co jakiś czas coś całkiem nowego to nie będzie to rutyną?

Reply

Grzywocz January 5, 2016 at 18:04

Najważniejsze, żeby co około drugie spotkanie wychodzić na zewnątrz domu, a będąc w domu czy na zewnątrz rotować pomysły, aby nie robić ciągle tylko jednej rzeczy.

Reply

Ziomek March 14, 2016 at 23:19

Hej stary na drugą randkę kaczki karmić -to jest nudne zero emocji zainteresowana.Jakby kaczki odleciały to co wtedy mam zastrzelić gdzie co .Jak mam zainteresować z mną a ona sama nie wie czego chce, przecież jest kobietą czyli nie jest zdecydowana do końca. Hej Stary?

Reply

Grzywocz March 15, 2016 at 07:22

Pomysł na randkę jest tylko dodatkiem a nie daniem głównym. Dziewczyna ma być zainteresowana Twoją osobą. A w tym celu potrzebujesz rozwijać osobowość i umiejętności konwersacyjne, aby nawet w 4 białych ścianach miło wam się spędzało czas.

Reply

Miron May 4, 2016 at 10:48

Hej

Moj związek wyglada swietnie, wszystko jest. Wysokie zainteresowanie, brak błędów z moje po strony etc. Niestety ostatnio po pijanemu, i w dodatku po drobnej sprzeczce wyznałem jej miłość której nie odwzajemniła. Powiedziała, ze jestem dla niej ogromnie ważny, ze traktuje mnie bardzo poważnie ale chce mieć pewność. Jesteśmy razem pół roku. Jak mam sie zachowywać? Nie chcę robić jakichś sztucznych kroków w “odwecie” za brak odwzajemnienia uczucia. Dzięki za odpowiedz

Reply

Grzywocz May 4, 2016 at 21:40

Nigdy nie rozmawiaj pierwszy o uczuciach. Skoro dziewczyna nie powiedziała, że Cię kocha, to nie jest świetnie. Najwyżej dobrze. Chociaż również dobrze może być słabo. To zależy, jakie masz kryteria.

Reply

ZXC November 5, 2016 at 20:53

Hej Paweł, jestem w związku z kobietą od 9 miesięcy. Dziś wieczorem zrobiłem spory re-search twoich materiałów i poczytałem twoje zaawansowane artykuły dotyczące zainteresowania kobiety i “kobiecych gierek” i szczerze… Trochę się zacząłem bać. To znaczy, jestem w związku z kobietą, widzimy się dwa razy w tygodniu, często raz (ze względu na prace, wtedy też pozwalam dziewczynie na kilka wiadomości ze mną), współżyjemy ze sobą oraz randkujemy. Mieszkamy w małej miejscowości, więc pomysłów na randkę zimową i jesienną porą jest mało, dlatego też nieraz wyskakujemy na jakiś spacer lub coś zjeść, wypić herbatę, kawe, zjesc ciastko. Nieraz jedziemy do niej i ogladamy jakis film lub w cos gramy. Dziewczyna jest bardzo czuła i bardzo często sugeruje mi chęc do zbliżeń. Jednak teraz trochę się obawiam, iż poprzez współżycie, randki (średnie randki – to znaczy – nie mam za bardzo możliwości wymyślać ciekawych w mojej miejcowości) oraz odpisywanie na jej wiadomośći zabijam zainteresowanie. Niby wszystko jest ok, ale przez te artykuły zaczynam się obawiać. Jutro mam randkę i planuję iść na spacer i obiad na mieście. Z wiadomości mojej kobiety wynika, iż ma ochotę na późniejsze zbliżenie, ponieważ sugerowała mi że po spotkaniu “należy się nam” chwila relaksu i przyjemności. Jak mam się teraz zachowywać? Kombinować coraz ciekawsze randki, unikać przesadnej czułości, czy iść z nią na spacer a potem zakończyć dzień współżyciem? Moje rozmyślanie może wydawać Ci się bezsensowne i durne, ale serio – po przeczytaniu tylu maili i artykułów dotyczących dziewczyn, które odchodzą poprzez za duże oddanie sie faceta mnie przeraża. Dlatego też dzięki za odpowiedź ;)

Reply

Grzywocz November 5, 2016 at 21:22

Musisz nauczyć się prowadzić związek i dopasowywać swoje zachowania do poziomu zainteresowania kobiety. To znaczy, że gdy dziewczyna zachowuje się idealnie, to wtedy należy nagradzać jej dobre zachowanie, akceptować jej inicjatywy i samemu również obdarzać ją zaufaniem i zaangażowaniem na podstawie właśnie stażu i jej zaangażowania w relację. Natomiast, jeśli zaczyna wiać chłodem, to najczęściej znaczy, że się przejadasz, więc należy wtedy zwiększyć przestrzeń, tęsknotę, zmienić coś, skrócić spotkanie, ograniczyć dotyk. Oczywiście nie należy wpadać w panikę po jednorazowym wydarzeniu. Jeśli tylko raz się stało coś złego, to nie reaguj wcale. Zwiększ tylko swoją czujność. Obserwuj, czy znowu będzie źle. Jeśli się to powtórzy, to wtedy dopiero zacznij poprawiać swoje zachowanie i wracaj do zasad wyzwania i prowadzenia relacji, tajemniczości, szacunku, przestrzeni, przewodzenia, humoru, lekkości i pozytywnej atmosfery. Najczęściej faceci obniżają zainteresowanie dziewczyny, bo przestają się starać, nigdzie nie wychodzą, biorą ją za pewnik, są bierni, nudni, tylko biorą i używają dziewczynę. Nie są w ogóle świadomi tego, co się dzieje w relacji. Także nie panikuj i nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma. Obserwuj poziom zainteresowania dziewczyny. Jedynie mogę Cię uczulić, żeby nie ufać na 100% dziewczynom poniżej 23 lat, ponieważ zmieniają najczęściej uczucia co 5 minut i są niestabilne w uczuciach. Poza tym pamiętaj, że każdy związek się kończy rozstaniem lub małżeństwem. Małżeństwo to nowy etap, ale dopóki nie będziecie mieli około 2 lat stażu i nie zaplanujecie przyszłości, to bardzo prawdopodobne, że się kiedyś rozstaniecie. Aby umocnić związek warto porozmawiać o wartościach seksualnych i poglądach na takie dozgonne zobowiązanie się, wierność, wyłączność, kroczenie razem przez życie. Chodzić ze sobą po to, aby się przygotowywać do małżeństwa. Czy to zabije wyzwanie? Wyzwanie zabija seks. Oddajecie się wtedy sobie w pełni i nie ma już żadnych tajemnic. Dlatego tak ważne jest, żeby porozmawiać o tym, co seks dla was oznacza przed pójściem do łóżka, a skoro już zaczęliście, to nadrobić zaległości, żeby potem się nie okazało za rok czy dwa, że ona chciała sobie pobyć z chłopakiem, doświadczyć seksu, ale jakieś budowanie związku na całe życie to dla niej niepotrzebne głupoty. Dlatego należy o tym pogadać. Jest o tym trochę w artykule: “Jak sprawdzić czy dziewczyna mnie kocha czy chodzi tylko o łóżko”. Poza tym przestudiować moduł o seksualności dodany do 12 randek lub kursu utrzymywania związku wraz z podanymi źródłami i artykułami.

Reply

ZXC November 5, 2016 at 21:30

Rozmawialiśmy o seksie i ustaliliśmy sobie wszystkie reguł jednak ja jestem zbytnio czujny i nieraz tak jak wspomniałeś – szukam dziury w całym. Na związku jej zależy i nie widzę żeby traciła zainteresowanie i zadowolenie z niego. Cały czas w moim towarzystwie jest wesoła, uśmiechnięta i niekiedy strasznie klei się do mnie. Nie jest za bardzo wylewna w słowach, ale pokazuje swoje uczucia gestami i zachowaniem. Wygląda na to, że jest wszystko w porządku i nie ma się co martwić. Jednak nie martw się, nie przestanę obserwować jej zachowania i będe cały czas czujny.

Reply

Leśniczy December 25, 2017 at 11:06

Witaj Pawle.
Juz dawno do Ciebie nie pisałem, ale w tej sytuacji uważam, ze muszę. Wydaje mi sie, ze zle zinterpretowalem Twoje nauki, podpalilem sie i zabilem wyzwanie.
Znajomość z dziewczyną od konca października 2016r, rozwijanie relacji wg Twojego sposobu czyli unikanie w spotkaniach piątków, sobót itd. To wszystko znam i zastosowałem. Sprawa, która mnie nurtuje to to, ze po tym jak moja kobieta w sierpniu zaczęła wspominać o zareczynach i to powtarzało się do teraz, oświadczyłem sie jej: po 14 miesiącach znajomości i 10 miesiącach bycia w związku. Dziewczyna uważam, ze zachowywała sie dobrze i stoje przed dylematem: czy zabilem zainteresowanie poprzez oświadczyny w czasie krótszym niż 2 lata po poznaniu sie/byciu w związku, czy zrobiłem odpowiednią rzecz dlatego, bo “przeciągnąłem” swoja kobietę w kwestii zaręczyn. Ja sam czuję, że mogłem sie z tym jeszcze wstrzymać się (dlatego, bo moja kobieta mówiła, ze “jest zdecydowana na mnie całkowicie”). Oświadczyny miały miejsce 3 dni temu.
Powiedz mi co mam robić w zaistniałej sytuacji? Czy zepsułem to na co wydaje mi sie tak dlugo pracowałem, czy można cos z tym zrobić?
Pozdrawiam.

Reply

Paweł Grzywocz December 25, 2017 at 11:12

Nie napisałeś najważniejszego. Jak ona na to zareagowała i czy tego oczekiwała oraz czy na to zasłużyła, bo jak kobieta robi presję, to może mieć nieczyste intencje, udawane zainteresowanie, żeby szybko sobie kogoś urobić, zaklepać, uwiązać, żeby nie zostać sama. Bardzo spłyciłeś cały program utrzymywania związku do jakichś piątków i sobót, co jest tylko jednym z detali, a na udany związek wpływa całokształt, czyli Twój charakter, szczere zainteresowanie kobiety i łagodny charakter kobiety. Wyzwanie to również jeden z wielu elementów, więc przestudiuj dokładnie program utrzymywania związku, bo sukces nie zależy od samego odliczania.

Reply

Leśniczy December 26, 2017 at 09:37

Podczas “doprowadzania” do zwiazku nie rozmawialiśmy miedzy spotkaniami, a dzwoniłem do dziewczyny tylko po to by umówić spotkanie. Dziewczyna zarówno wcześniej jak i teraz dokłada sie do randek, sama dopytywała sie o związek, na ktory ja przystalem dopiero gdy zapytala sie mnie o niego 3ci raz. Dziewczyna sama wyszla jakiś czas temu z inicjatywa poznania rodziców moich oraz jej i podala termin, na co ja przestałem odciągając to w czasie.
Obecnie dziewczyna zachowuje sie dobrze- ciagle dokłada się do randek, czas pomiędzy spotkaniami, inicjuje dotyk pierwsza, wiecej mówi ode mnie (60-40% to jej inicjatywa w rozmowe).
W sierpniu gdy zaczela wspominać o zareczynach to wspomniała, ze chciałaby abysmy sie zaręczyli przed świętami Bożego Narodzenia bo chciałby ze mną jechac do swojej rodziny juz jak z narzeczonym. Powiedziała, ze chciałaby abyśmy nasz zwiazek już posunęli do przodu, bo o ile jakiś czas temu bylo jej dobrze to w sierpniu wspomniała, ze czuje, ze stoimy. Wspomniała tez o chęci slubu i dziecka w przyszłości, jednak niedawno przyznała, ze to był jej blad mówiąc o tym w tak krótkiej perspektywie czasu. Odnośnie ślubu i dzieci sprawa stanęło na tym, że powiedziała, ze “zrobimy tak jak Ty będziesz chciał”. Z jej ust padały tez slowa- i ciagle padają – ze “zrobimy tak jak Ty bedziesz chciał bo ja sie na Ciebie decyduję i z Toba chce budować swoją przyszłość”.
Dziewczyna w chwilach kłótni szuka porozumienia, a kłótnie są zwykle o to, zebym zjadł wszystko to, co ona zrobila. Dziewczyna pochodzi z dobrego domu w ktorym panują zdrowe chrześcijańskie reguły oraz patriarchat. Ostatnimi czasy nie zauważyłem spadku jej zainteresowania wobec mojego “ociągania ” momentu zareczyn, a po samych zaręczynach na ta chwilę jej zainteresowanie uwazam, ze delikatnie wzrosło.
Odnośnie jej ew. Presji- dziewczyna jest dość atrakcyjna, czasem ktoś do niej podejdzie i zaproponuje wyjscie na kawe, jednak ona od razu ucina temat. Nie posiada tez zadnych portali społecznościowych, co moze wg mnie wskazywać na to, że nie miala presji do poznania faceta. Dziewczyna w chwili gdy sie poznaliśmy miala w październiku 2016r. 27 lat.

Reply

Paweł Grzywocz December 26, 2017 at 11:25

Wygląda to bardzo dobrze. Wygląda, że ona nie ma presji na ślub i dziecko. Twierdzi, że dostosuje się do Ciebie. W takim razie niech ma te zaręczyny i zanim się pobierzecie, to będziecie mięli 2 lata stażu związkowego. Jak w tym czasie niczego nie zacznie odwalać, to nie będziesz musiał niczego odwoływać ani przekładać.

Reply

Dawid November 5, 2019 at 11:46

Nie do konca sie zgodzę z tymi dwoma latami. Znam kilka małżeństw, które po ok pół roku były juz po oświadczeniach a po poltora roku po ślubie i po kilku latach dalej są ze sobą i wszystko wygląda, że u nich ok. Są różne osoby. Ważne też co kto wyniósł z domu i czego chce od życia. Zauważyłem tez pewna zależność – kobieta ktora została porzucona przez faceta w nastepnym związku staje sie bardziej wyrozumiala, “tolerancyjna”, bardziej sie stara wrecz trzyma pazurami nowego faceta aby go nie utracić.

Reply

Paweł Grzywocz November 5, 2019 at 13:06

Nie wiadomo, jak to wygląda za zamkniętymi drzwiami ani kiedy się rozpadnie, więc czy jest ok, to można tylko na sobie sprawdzić.

Reply

Michał November 6, 2019 at 07:38

Mega prośba, jak reagować na cwaniaczków w nowej firmie? Właśnie zmieniłem prace i uczy mnie takich 2 pewnych siebie kolesi, nabijają się ze mnie i mnie to wk&&&&a. Technika z pws90 jest ok, ale słaba troche. Musze ich słuchać, ale ich ciągłeeee teksty są denerwujące, wymagają ode mnie czegoś czego oni powinni mnie nauczyć.

Reply

Paweł Grzywocz November 6, 2019 at 10:15

Zdystansować się do siebie. Nie reagować. Ewentualnie możesz wysłać na ich temat pismo do kierownika albo złożyć o nich opinię osobiście. Możesz też ich nagrać, żeby mieć jakieś dowody jakby co. Słuchaj w milczeniu tego, co mają do przekazania, a ignoruj docinki. Można też ich postraszyć trochę i np. powiedzieć spokojnie i z uśmiechem: “Masz jakiś problem? : ) To mi o nim powiedz : )” i spróbować znaleźć jakiś wspólny temat, co tam słychać, spytaj: “Co słychać?”. A najlepiej to traktuj ich docinki jak kiepski żart i możesz też odpowiadać, że “Z Ciebie jest” albo “Twoja stara : )” – tak żartobliwie. Można też pytać: “To mów, w czym problem”. Jakby się zachowywali skandalicznie, to mówisz: “Nie pozostawiasz mi wyboru, jak zdać opinię u kierownika/dyrektora na temat Twoich problemów”. Jednak on może powiedzieć: “Z kierownikiem to ja wódkę piję”, co może, ale nie musi być prawdą. To wtedy idziesz do dyrektora. Są takie sytuacje, że np. kierownik jest fleją, ma wylane na swój zespół, dopuszcza się zaniedbywania pracowników, a dyrektor i zarząd NIC o tym nie wiedzą, bo się do dobrze kryje. Znam taką sytuację, że zmienił się zarząd i jak się dowiedział, że kierownik pewnego działku nie dał podwyżki nowemu pracownikowi, który od dłuższego czasu miał znacznie niższe wynagrodzenie niż jego koledzy/koleżanki oraz wypunktowane parę dodatkowych jego zaniedbań, to został natychmiast zwolniony. Ale to musiało zostać zbadane przez dyrektora, a jeszcze na dodatek musiał to być nowy dyrektor, bo ten poprzedni jakoś się chyba też nie interesował.

Jak jesteś słabszy fizycznie, młodszy i bez stażu, to nic niewiele możesz zrobić. Ja uważam, że tacy ludzie Cię sabotują, bo chcą się Ciebie pozbyć, bo nie mają nic innego do roboty, są nieszczęśliwi. Mogą mieć w dupie, czy się tego nauczysz czy nie oraz czy doniesiesz do szefostwa czy nie. Zależy, jakie tam mają układy. Zależy, jacy to ludzie. Może to głąby, którym nawet na tej pracy nie zależy. Ja bym po kilku takich nękaniach złożył informację do przełożonych, bo takie zachowanie jest nieprofesjonalne i działa na szkodę firmy. Firma to nie szkoła ani przedszkole. Jak to nic nie da, to zmień firmę, bo tej na Tobie nie zależy, kierownictwu też nie zależy, bo nie zareagowali. Więc jak nikomu tam na Tobie nie zależy, to po co tam miałbyś zostać.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: