Pierwszy Pocałunek – Dlaczego Lepiej NIE Całować Dziewczyny Zbyt Wcześnie

by Paweł Grzywocz on 21 February 2012

pierwszy pocałunekZbyt wczesny pierwszy pocałunek
z dziewczyną, np. już na pierwszej lub drugiej randce to błąd. Oto powody dlaczego:

Większość facetów naciska kobietę, spieszy się, chce szybko ustalić kontekst związku albo chcą szybkiego seksu. To jest presja, presja i jeszcze raz presja wytwarzana na dziewczynie, a to ją odpycha. Pośpiech prowadzi facetów prosto do ODRZUCENIA.

Prawie każdy facet tak działa i przez szybki pierwszy pocałunek zostaje odrzucony

Twoim celem jest odróżnić się od wszystkich pozostałych kolesi, których ta dziewczyna wcześniej ODRZUCIŁA i zapewnić sobie drugą lub trzecią randkę. Jej ciekawość jest do tego kluczem. Niezbędne będzie także rozśmieszanie dziewczyny i nie okazywanie nadmiernego zainteresowania. Natomiast pocałunek na pierwszej lub drugiej randce by tylko zabił całą tajemniczość .

Zdecydowana większość facetów, którzy umawiają się na randkę z kobietą próbują “eskalować dotyk” i starają się jak najszybciej uczynić nową relację bardziej fizyczną.

Niepotrzebnie obejmują dziewczynę, próbują być jak najbliżej niej, ciągle ją dotykają, pokazując jak bardzo są nią zainteresowani, a na końcu pierwszej lub drugiej randki decydują się na pierwszy pocałunek.

A jak Ty możesz zrobić to lepiej?

Ty dostarczysz dziewczynie świetnie spędzony czas, dobrą zabawę, intrygującą rozmowę, dużo śmiechu, a na końcu randki, gdy ona będzie się spodziewać, a racze obawiać zbyt szybkiego pierwszego pocałunku… Ty pozostawisz ją zaciekawioną i odejdziesz bez całowania jej.

Powiesz: “miło było, to na razie, pa” i odejdziesz. To sprawi, że ona będzie bardziej myśleć
o Tobie i się zastanawiać, dlaczego tego nie zrobiłeś. Będzie Cię bardziej pragnąć… I tutaj przedstawiam Ci drugi klucz do udanego pierwszego pocałunku:

Aby pierwszy pocałunek był udany kluczem jest antycypacja

Antycypacja, czyli przewidywanie, wyczekiwanie, przypuszczanie.

Podczas pierwszej i drugiej randki:

 • nie podlizujesz się kobiecie
 • utrzymujesz pewny siebie kontakt wzrokowy
 • jesteś gentlemanem, przepuszczasz ją w drzwiach, idziesz od strony ulicy, aby była bezpieczna
 • rozbawiasz ją i utrzymujesz luźną i przyjemną konwersację.
 •  
  Po około 2 do 3 godzinach (maksimum czasu, który powinieneś spędzić na drugiej randce z dziewczyną – przypominam tutaj, że pierwsza randka to 45 do 60 minutowe spotkanie przy kawie/herbacie, aby sprawdzić czy w ogóle warto spędzać z daną dziewczyną więcej czasu
  i pozostawić ją spragnioną kolejnych spotkań – większość gości już na pierwszym spotkaniu siedzi z dziewczyną 3 godziny, dopóki nie skończą się tematy – zabójstwo dla atrakcyjności) po świetnej drugiej randce, odprowadzasz dziewczynę pod dom (jak gentleman upewniasz się, że bezpiecznie wróciła do domu), mówisz, że dobrze się bawiłeś
  i stoisz na tyle daleko od niej, aby pocałowanie Ciebie nawet w policzek było nieosiągalne.

  Dzięki temu, jeśli dziewczyna jest choć trochę zainteresowana, będzie myśleć sobie coś w stylu:

 • “[Twoje imię] był taki zabawny i dobrze mi się z nim rozmawiało. Miałam nadzieję, że mnie pocałuje, ale dopadnę go na następnej rance… mam nadzieję, że zadzwoni.”
 •  
  Widzisz, jak właśnie odwróciliśmy role? Właśnie na tym polega ta “gra”. Tak, to jest gra
  i jak ktoś nie potrafi w nią grać, to zostanie olany. Proszę mnie tu nie oskarżać o manipulacje, ponieważ kobiety cały czas stosują na nas swoje triki i jakoś nikt nie ma z tym problemu.

  Relacje damsko-męskie w szczególności w początkowych etapach to gra w “kotka i myszkę”. Zawsze faceci czują się niepewnie i nie wiedzą czy kobieta ich lubi… A gdyby tak odwrócić role, aby to kobieta się zastanawiała… Czy to będzie na nią działać?

  Czy będąc wyzwaniem i tajemnicą dla kobiet, ona zacznie za Tobą gonić (jeśli się jej choć trochę podobasz)?

  Jasne, że tak!

  Porównaj sobie teraz powyższą sytuację, w której jesteś wyzwaniem dla kobiety z facetem, który:

 • ostatnie 3 godziny nadskakiwał kobiecie
 • ciągle był na wyciągnięcie ręki i próbował ją dotykać
 • prawił jej komplementy
 • zaglądał ciągle w oczy, bo nie mógł się napatrzeć na nią
 • i nie pozwalał jej przez to odetchnąć.
 •  
  Nawet nie dał kobiecie możliwości, aby ona mogła się także starać o niego i zastanawiać,
  co facet do niej czuje.

  Kobieta po każdej randce z Tobą ma wyczekiwać kolejnego spotkania. Jeśli ona chce Cię pocałować, to jeśli poczekasz troszkę dłużej i pocałujesz ją dopiero po 3 lub 4 spotkaniu,
  to dzięki temu ona będzie o wiele bardziej podekscytowana i uradowana tym wydarzeniem, ponieważ musiała na to zapracować i zaczekać.

  To działa jak dynamit. W ogóle nie ma porównania z całowaniem dziewczyny, która jest praktycznie obcym człowiekiem, a Ty dla niej. Pierwszy pocałunek to jest intymny gest
  - nie każdego człowieka całujemy w usta. Dlatego o wiele bardziej wartościowy będzie ten gest, jeśli zaczekasz z nim co najmniej kilka spotkań.

  Czy udany pierwszy pocałunek wystarczy?

   
  Jasne, że nie. To dopiero sam początek. Skoro już wiesz, jak zaplanować pierwszy pocałunek oraz po której randce pocałować dziewczynę, dlaczego więc miałbyś nie zdobyć kompletnego planu od A do Z o tym, jak randkować z dziewczyną przez pierwsze 2 miesiące znajomości, aby zbudować trwały związek.

  Mam dla Ciebie jeszcze więcej cennych wskazówek, aby nie tylko pierwsze kilka spotkań okazay się sukcesem, ale cały związek.

  Sprawdzony plan, jak randkować z dziewczyną przez pierwsze 2 miesiące znajomości i jak potem utrzymać jej zainteresowanie otrzymasz w programie: “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek” – dzięki niemu pozostałe kroki w znajomości będą dla Ciebie jasne, jak Słońce,
  zawsze będziesz wiedział, na czym stoisz i jaki jest poziom zainteresowania kobiety oraz,
  w jakim kierunku zmierza.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  124 Riposty na pytania kobiet
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się swoim doświadczeniem o tym, dlaczego lepiej nie całować dziewczyny zbyt wcześnie.


  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.8/5 (8 votes cast)
  Pierwszy Pocałunek - Dlaczego Lepiej NIE Całować Dziewczyny Zbyt Wcześnie, 3.8 out of 5 based on 8 ratings

  Poszukiwano

  • pierwszy pocałunek
  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/poderwac-dziewczyne/pierwszy-pocalunek-dlaczego-nie-moze-byc-za-wczesnie/

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 112 comments… read them below or add one }

  Martini March 1, 2023 at 12:51

  Jest dziewczyna i ona zawsze się ładnie ubiera i maluje usta na czerono/różowo, zawsze przychodzi na spotkania punktualnie, nie odwołuje i jest normalna, spokojna, łagodna i nie jest tosyczna. Randki średnio 2-3 godziny, aktywnie.
  1. Co jeśli ona po pocałunku na końcu randki mówi, że się ubrudziłem szminką? Czy brudząca szminka to taki sposób, by jej nie całować?
  2. Odwożę ją po randce, parkuję, ona dziękuje za spotkanie i żegna się już w aucie, ale wyczuwam, że nie chce pocałunku. Mówię, że ją odporadzę pod klatkę, zgadza się i tam przyjmuje krótki pocałunek, sama zawsze całując z języczkiem. Raczej odpada “co sąsiedzi powiedzą” bo żegnałem ją pod oknami już tak. Co to może oznaczać?
  3. Co jeśli dziewczyna żegna się w aucie pocałunkiem, ale chcę ją odprowadzić pod same drzwi jeszcze 100 metrów, to wtedy też całować czy już tylko odejść?

  Reply

  Paweł Grzywocz March 1, 2023 at 18:12

  1. Myślę, że po prostu informuje Cię, żebyś nie pojechał potem ze szminką na ustach, żeby się ludzie na Ciebie nie gapili. Mówisz po prostu “Dzięki ;) ” i tyle.
  2. W samochodzie jest niewygodnie, trzeba się nachylać przez tunel środkowy, o wiele prościej i lepiej odprowadzać pod drzwi.
  3. Też pod drzwiami można jeszcze raz ją pocałować albo popatrz chwilę w jej oczy i poczekaj aż zrobi jakiś ruch w Twoją stronę, a nawet, jak nie zrobi, to i tak ją pocałuj, bo to by było bez sensu, że wychodzisz z samochodu specjalnie, aby ją jeszcze chwilę odprowadzić, a potem pod drzwiami powiedzieć tylko “cześć”, mimo że zawsze żegnacie się pocałunkiem.

  Reply

  Martini March 1, 2023 at 18:25

  Odnośnie punktu 2 to ona dwa razy wcześniej zainicjowała pocałunek na końcu w aucie, więc dla niej to nie problem, bo się do mnie skierowała frontalnie, ale ostatnio jakby nie chciała i to mnie zastanowiło.
  Raz też było tak, jak ją żegnałem pod klatką na stojąco i się przybliżyłem to powiedziała, że może mi dać w policzek, ale powiedziałem żeby zapomniała :) i dałem w usta. No i wzięła, sama całując z języczkiem jak zawsze.
  Spotkań było 14.

  Reply

  Paweł Grzywocz March 1, 2023 at 18:54

  Możliwe, że nie chciała, żeby zrobiło się zbyt przewidywalnie, ciężko, związkowo, ale to były pojedyncze przypadki i nie odrzuciła nawet żadnej próby, co najwyżej się droczyła z Tobą raz, że dostaniesz w policzek. Gdy raz jakby nie chciała w aucie, to może nie chodziło o Ciebie, może dyspozycja dnia, może była po jedzeniu, może spodziewała się odprowadzenia pod drzwi, więc po co się żegnać w aucie.

  Nie doszukiwałbym się w tym niczego związanego z jej zainteresowaniem, gdy wszystko inne przez 14 spotkań jest tak, jak powinno być. Można ewentualnie się zastanowić, czy spotkanie, po którym w samochodzie nie chciała tak jakby pocałunku było jakieś słabsze lub Twoje zachowanie lub jej samopoczucie, ale bardziej bym stwierdził, że ona oczekuje, spodziewa się bycia odprowadzoną pod drzwi, więc po co się ma żegnać z Tobą w samochodzie.

  Reply

  Adam November 23, 2023 at 15:35

  Mam takie pytanie: Poznalem na Tinderze dziewczyne. Bardzo mi sie spodobala, wiec spotkalismy sie na drinka. Porozmawialismy sobie jakies 2 godzinki i odwiozlem ja do domu. Po dwoch dniach zaproponowalem jej kolejne spotkanie, na ktore sie zgodzila. Dzisiaj, czyli w dniu spotkania najpierw zapytalem jak tam w pracy po urlopie i dopytalem o godzine, bo nie mielismy tego ustalonego. Ona odpisala, ze w pracy ok itp i dodala, ze jest chora, nie idzie dzisiaj do pracy i sie nie spotykamy. Dodala, ze w przyszlym tyg. powinna sie lepiej czuc i ze jak bede mial czas i ochote, to mozemy cos zrobic.
  Jest tylko jeden szkopul. Na Tinderze ma aktualnie dosyc duza odleglosc (ponad 200 km, podczas gdy zazwczyaj dzieli nas 12) i zastanawiam sie, czy podrozuje po Tinderze (z czym nie mialbym problemu), czy gdzies jest i mnie oklamala (z tym mialbym problem). Zastanawiam sie, czy w ogole ja o to pytac, czy nie. Jak uwazasz?

  Reply

  Paweł Grzywocz November 23, 2023 at 19:51

  W ogóle sobie tym nie zawracaj głowy. Zainteresowanie dziewczyny zwiększasz i utrzymujesz poprzez pewność siebie, poczucie wartości, tajemniczość, przestrzeń, bycie wyzwaniem, pozwalanie jej gonić Ciebie, poczucie humoru, bycie zabawnym, wyluzowanym, zdystansowanym do siebie i świata, bezkonkurencyjnym, zgodnie z programem “12 randek do związku”.

  Inni faceci nie mają o tym pojęcia. Jeśli dziewczyna wybierze innego gościa zamiast prawdziwego mężczyznę, jakim powinieneś być, to jest głupia i jej strata oraz dowiesz się o tym.

  Po prostu nie będzie się z Tobą spotykać. Trzeba to oczywiście sobie założyć, że czego się spodziewasz po dziewczynie z Tindera po 1 spotkaniu, skoro na tak wczesnym etapie one zmieniają uczucia co 5 minut. Szczególnie takie, które wrzucają dzióbki na Internet.

  Także nie okazuj żadnej zazdrości ani zaniepokojenia innymi facetami, bo to pokazuje, że jesteś od nich gorszy, mniej atrakcyjny, że musisz “pilnować” dziewczynę, zamiast założyć, że lepszego od Ciebie nie znajdzie, bo masz taką pewność siebie, humor, poczucie wartości, jesteś interesujący, zabawny, masz interesującą osobowość, jesteś dla niej wyzwaniem, że nikt inny nie wzbudza w niej takiego zainteresowania, choćby wyglądał, jak model.

  Niech sobie pisze albo jeździ, spotyka z innymi, ponieważ faceci nie mają pojęcia o kobietach i tylko się pogrążają tym pisaniem.

  Reply

  Adam November 23, 2023 at 22:05

  Chodziło mi głównie o to, że jeśli wymyśliła ta historię z pracy (opowiedziała jakiś tam szczegół związany z tym dniem), to po prostu nie chciałbym się więcej spotykać z osobą, która tak perfidnie kłamie. Szkoda mojego czasu. Na razie olewam i spotykam się w takim razie z innymi dla równowagi i zobaczymy, co jeszcze wyjdzie w praniu. Wielkie dzięki za odpowiedź!

  Reply

  Paweł Grzywocz November 23, 2023 at 23:35

  Nie da się tego sprawdzić, więc pozostaje zadzwonić za 7-10 dni, gdy będzie się lepiej czuła.

  Reply

  Adam November 24, 2023 at 09:34

  Jasne, na razie się nie odzywam. Ale wracałbyś na moim miejscu do tego tematu czy to olał?

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: