Jak Często Pisać Do Nowo Poznanej Dziewczyny – Pisanie Z Dziewczyną To Pole Minowe

by Paweł Grzywocz on 7 June 2020

“Pamiętaj, że to działa na te najbardziej atrakcyjne kobiety, które mają duży wybór, a wszyscy faceci padają im do stóp i właśnie dlatego bycie innym niż wszyscy tak bardzo na nie działa i je przyciąga.”

pisanie z dziewczyną - jak często pisać do nowo poznanej dziewczyny
Jak często pisać do nowo poznanej dziewczyny, żeby zwiększyć jej zainteresowanie? Pisanie z dziewczyną to pole minowe i można koncertowo zepsuć każdą nową relacją z kobietą przez zbyt częste i nudne pisanie z nią na fb lub przez sms. W tym artykule dowiesz się:

 • Jak często pisać do nowo poznanej dziewczyny i co jej odpisywać, żeby ciekawie pisać i ją mocno zaintrygować?
 • Dlaczego pisanie z dziewczyną to pole minowe?
 • Jak często pisać z dziewczyną w ogóle, również w dłuższej relacji?
 • Jak odpisywać na wiadomości dziewczyny, żeby ją nakręcić na spotkanie?
 • Jak utrzymywać wysokie zainteresowanie dziewczyny przez długi czas dzięki ograniczaniu pisania?
 • Jak często pisać do nowo poznanej dziewczyny? Ustal zasady szacunku

  Częste pisanie z dziewczyną zabija zainteresowanie atrakcyjnych kobiet, a przyciąga jedynie te kontrolujące, zmanierowane, rządne władzy i szukające pantofla, który będzie siedział cicho i spełniał ich zachcianki.

  Jeden z moich dobrych kolegów z lat szkolnych wyjawił mi kiedyś swój sposób na poznawanie dziewczyn i pisanie z dziewczyną.

  Sposób mojego kolegi na pisanie z dziewczyną i poznawanie się

  pisanie z dziewczyną na gadu gadu jak poderwaćTym sposobem było pisanie do nieznajomych dziewczyn na gadu gadu. Byłem zszokowany, gdyż od kilku lat pracowałem wtedy nad pokonaniem mojej nieśmiałości
  i nad pewnością siebie, bo nie chciałem reszty życia się krępować i stresować między ludźmi.

  W szczególności przed nieznajomymi dziewczynami, bo koleżanki miałem i zawsze mówiły, że jestem fajnym kolegą, co mnie wiele lat dobijało, że żadna ładna dziewczyna nie uznawała mnie za materiał na chłopaka.

  Nie interesowałem się zbytnio pisaniem z dziewczyną przez Internet lub gdziekolwiek, gdyż zrozumiałem, że bycie atrakcyjnym i męskim zależy bardzo mocno od bycia pewnym siebie, rozmownym, inteligentnym emocjonalnie.

  Dlaczego ograniczyłem pisanie z dziewczyną – jak często pisać z dziewczyną?

  Gdy to odkryłem, to ograniczyłem i porzuciłem pisanie z dziewczynami na rzecz rozmawiania z nimi na żywo, w sensie twarzą w twarz.

  Natomiast ten mój kolega i paru innych pisało do nieznajomych dziewczyn, żeby kogoś poznać, a potem dalej pisali z taką dziewczyną między spotkaniami.

  pisanie z dziewczyną - jak często pisać z dziewczynąGdy spytałem, co robią na spotkaniach i czy to ciągłe pisanie z dziewczyną nie zabiera im tematów do rozmowy, to pamiętam, jak mi odpowiedział, jak gdyby nigdy nic, jakby nie było żadnego problemu:

 • “Tak, na spotkaniach mniej mówimy albo mało rozmawiamy, bo ciągle jest coś takiego, że: “A to już pisaliśmy”/To też pisałaś”/”A to też pisałeś”/”A to też pisaliśmy”
 • Zastanawiałem się, o czym w takim razie rozmawiają, skoro wszystko sobie już napisali.

  W każdym razie ta dziewczyna nie była jakaś super atrakcyjna oraz była dość kontrolująca i szantażująca w stylu:

 • “Zetnij włosy, bo takie mi się nie podobają i się z Tobą więcej nie spotkam”
  - akurat miał długie włosy, więc słuszna uwaga, ale sposób jej udzielenia słaby.
 • albo

 • “Wyślę Ci zdjęcie za 3 miesiące” – poznali się jako nieznajomi na gg, więc nie wiedzieli nawet, jak wyglądają. To dopiero desperacja. Spotkali się po
  7 miesiącach pisania na gg! Nawet zostali małżeństwem i są nadal razem, ale nie znam szczegółów.
 • Ona nie była jakaś wyjątkowa, a zachowywała się, jakby rozdawała karty.

  Myślę, że takich sytuacji widziałeś masę w swoim życiu i wynikają one wyłącznie z desperacji i nieudolności facetów, że pozwalają się tak traktować.

  Z atrakcyjną, ładną fizycznie dziewczyną, która ma wiele opcji takie ciągłe pisanie czy zbyt częste pisanie nigdy by nie uszło na sucho i zabiłoby jej zainteresowanie
  w przedbiegach.

  Chyba, że byłaby to jedna z toksycznych dziewczyn, ponieważ niektóre dziewczyny już się przyzwyczaiły do tego i dały sobie wmówić, że poznawanie się polega na częstym lub ciągłym pisaniu, więc oczekują, że będą mogły nowo poznanego chłopaka poznawać
  i wręcz kontrolować poprzez pisanie, a jak w tej sferze go zdominują, to reszta jest tylko kwestią czasu.

  Ograniczanie pisania to świetny test charakteru i zainteresowania dziewczyny.

  pisanie z dziewczyną - dziewczyna ciągle chce pisaćOgraniczanie pisania z dziewczyną to świetny test jej charakteru
  i sprawdzenie, czy nie masz do czynienia z toksyczną dziewczyną, która będzie Cię nękać, kontrolować, wchodzić na głowę.

 • Początek relacji to taka walka pt. kto kogo wychowa, wytresuje, kto będzie bardziej rządził w tej relacji.
 • Zauważ, że jeżeli Ciebie dzisiaj ktoś nie szanuje, to jest to bardzo ciężko zmienić albo się tego nie da zmienić.
 • Dlatego, gdy poznajesz kogoś od nowa, to należy od początku dbać o zasady szacunku, szacunku do swojego czasu, przestrzeni osobistej, swojego czasu wolnego, swojej prywatności.

  Od początku relacji utrzymuj szacunek.

  To jest bardzo ważne, żeby nie dać sobie wejść na głowę kobiecie i nie pisanie z nią ciągle ani często pozwala to bardzo szybko sprawdzić już od początku relacji.

  Przykłady różnych smsów do dziewczyny, pisania z dziewczyną znajdziesz także
  w artykule o tym, jak pisać z dziewczyną, a cały plan randkowania i flirtowania w kursach “12 randek do związku” i “77 technik flirtu, humoru i prowadzenia interesującej rozmowy”.

  Jak często pisać do nowo poznanej dziewczyny i co pisać
  - przykłady

  jak często pisać do nowo poznanej dziewczynyW skrócie nie możemy ignorować wiadomości od dziewczyny, żeby jej nie urazić, więc odwzajemniamy jej sympatię poprzez odpowiedzi, które nie wymagają dalszych odpowiedzi, dalszego pisania, bo chcemy uniknąć częstego pisania.

 • Staraj się odwzajemniać jej zainteresowanie, czyli np. gdy ona pisze, że ona myśli o Tobie, to napisz to samo albo jak spyta, co robisz, to nie rozwijaj tej rozmowy, tylko napisz krótko, że u Ciebie super, opowiesz jej na spotkaniu, dowie się na spotkaniu, niech zaczeka na spotkanie i tak w kółko.
 • Gdyby próbowała Ci wejść na głowę ciągłym pisaniem, to wtedy do znudzenia powtarzaj, że dowie się wkrótce na spotkaniu.
 • A gdyby dziewczyna się obraziła, bo ona “potrzebuje ciągłego pisania i kontaktu, żeby się zaangażować”, to olej taką od razu i skasuj jej numer, bo to męczące, niedowartościowane dziecko, maniaczka ciągłej uwagi, kontroli, wampirka uwagi, zakompleksiona kula u nogi, a nie wartościowa dziewczyna.

  Dowie się na spotkaniu i niech praktykuje cierpliwość. Ty również!

  Dla kobiet jedną z najbardziej atrakcyjnych cech mężczyzny oprócz pewności siebie
  i poczucia humoru, bycia wyzwaniem jest właśnie samokontrola, opanowanie. Poza tym musisz sprawdzić, czy ona nie jest toksyczna.

 • Niech pokaże, że ona ma godność, samokontrolę, opanowanie, łagodność, kobiecość, cierpliwość. Maniaczkom kontroli nie ulegaj, sprawdzaj je jak najszybciej i olewaj. Niech się uczą, że jak szukają pantofla, to nie ten adres.
 • Oszczędzasz w ten sposób mnóstwo czasu

  jak często pisać z nowo poznaną dziewczynąPoza tym oszczędzasz w ten sposób mnóstwo czasu, bo nie dość, że szybko rozpoznasz
  i skreślisz toksyczną dziewczynę,
  to na dodatek nie musisz ciągle myśleć, czy przestrzegasz wszystkich zasad atrakcyjności
  w sms’ie, czy ten sms jest odpowiednio wyważony, czy nie jest zbyt suchy i oziębły w porównaniu do jej wiadomości ani czy nie jest zbyt miękki i łajzowaty w stosunku do etapu relacjif.

  Zamiast tego odpisujesz krótko, że dziękujesz za pamięć, u Ciebie super, a więcej się dowie na spotkaniu. Krótko i konkretnie. A gdyby ona spytała, kiedy to spotkanie, to wtedy masz zielone światło do umówienia kolejnego spotkania, ponieważ dziewczyna sama dopytuje o termin.

  Pamiętaj, aby akceptować inicjatywy dziewczyny, czyli jej propozycje spotkania
  i nagradzaj też jej inicjowanie kontaktu, czyli odpisuj coś miłego, ale na tyle krótko, żeby nie rozwinęła się z tego dłuższa wymiana niż 2 do 3 smsy maks!

  To działa na te najbardziej atrakcyjne kobiety, a zniechęca te niedowartościowane i kontrolujące

  Pamiętaj również, że najlepiej to działa na te najbardziej atrakcyjne kobiety, które mają duży wybór, a wszyscy faceci padają im do stóp i właśnie dlatego bycie innym niż wszyscy tak bardzo na nie działa i je przyciąga.

  Z kolei te zmanierowane i stuknięte, które tylko się bawią uczuciami facetów skutecznie
  i szybko zniechęca, bo one potrzebują ciągłej uwagi od swoich followersów i fanów, więc jeśli nie będziesz jednym z nich to szybko o Tobie zapomni i o to chodzi!

  Kompletny plan doprowadzania do związku otrzymasz w programie: “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek” i utrzymywania wysokiego zainteresowania kobiety
  przez wiele lat w “Jak utrzymać związek z kobietą swoich marzeń”.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Napisz w komentarzu, jak często pisałeś do nowo poznanej dziewczyny i jakie to przyniosło rezultaty, gdy pisałeś często, a jakie, gdy pisałeś mało i byłeś tajemnicą.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.6/5 (13 votes cast)
  Jak Często Pisać Do Nowo Poznanej Dziewczyny - Pisanie Z Dziewczyną To Pole Minowe, 3.6 out of 5 based on 13 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/blog/pisanie-z-dziewczyna-jak-czesto-pisac-do-nowo-poznanej-dziewczyny/

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 15 comments… read them below or add one }

  Adrian June 8, 2020 at 19:08

  Po stosowaniu zasad z tego artykuł oraz innych stwierdzam, że te porady zniechęcają dziewczyny. Wiem, bo przetestowałem je. Podejrzewam, że bycie wyzwaniem działa na mały procent dziewczyn o urodzie modelki, ale mnie nie interesują wyjątki. Moi znajomi często piszą z dziewczynami swoimi i mają udane relacje. Jeden mój kumpel poznał dziewczynę na tinderze, pisali ze sobą codziennie, kilka razy dziennie (nawet w piątki i soboty wieczorem), aż ona zaproponowała spotkanie po tygodniu i są już po pierwszej randce, na której już całowali. Mnie zdarzało się randować z daną dziewczyną, aż ona odmówiła kolejnych spotkań, tłumacząc, że zbyt rzadko się do niej odzywałem (dzwoniłem 1x w tyg, aby umówić spotkanie i zero smsów). Rozmawiałem w USA z lokalnymi dziewczynami o tym. Jedna z nich, Lizette, powiedziała, że tylko raz jej się zdarzyło, że nowopoznany facet do niej zadzwonił zamiast pisać i stwierdziła, że było to ,,creepy”. Zgodziły się, że wolą jak nowopoznany facet zaczyna od smsowania lub messengera. Albo kolejne rady od Pawła: całuj się na trzeciej lub czwartej randce, nie eskaluj dotykiem. Moi znajomi mówą mi, że należy się pocałować na pierwszej randce, aby ustalić kontekst randkowy i widzę, że mają rację, bo u nich to działa. Np. byłem na randce, dziewczyna patrzyła się na mnie jak w obrazek, inicjowała silny kontakt wzrokowy, łapała mnie za kolano. Ja mając w głowie artykuły Pawła nie dotykałem jej, nie pocałowałem (bo pierwsza randka) i nie mówiłem nic o kolejnych spotkaniach (ona przed wejściem do tramwaju spojrzała z utęsknieniem i spytała, czy jeszcze się zobaczymy, a ja powiedziałem coś w stylu ,,pożyjemy zobaczymy”). Na podstawie jej zachowania stwierdziłem, że kolejne spotkanie mam zapewnione na 100%. Jakie było moje zdziwienie, gdy zadzwoniłem po tygodniu, a ona odmówiła spotkania. Zadzwoniłem ponownie za tydzień, a tu znowu odmowa. Myślę, że dużo szans zaprzepaściłem z powodu bycia wyzwaniem, ale przecież nie będę ich wszystkich opisywał w tym poście. Zdobywałem numer od dziewczyny w tramwaju, kawiarni, empiku, speed-datingu, parku, ale po tygodniu gdy zadzwoniłem to nie miałem co liczyć na chęć spotkania. Pamiętam też, jak Paweł mówił, że bodajże w Szkocji ludzie mają dosyć związków, bo mają dosyć kłótni. Moja koleżanka mówiła, że mieszka z chłopakiem i pokłóciła się z nim ostatnio o konferencje poczdamską!!! On często podczas kłótni znika na jakiś czas w łazience, a po wyjściu, gdy emocje opadną jest już ok. Ona stwierdziła: jeśli chodzi o związki to kłótnie były, są i będą. To normalne, ponieważ kobiety są chwiejne emocjonalnie. Kobiety, które nie będą się kłócić to mały procent. Wiem, że to brzmi jak żal post. Stwierdziłem też, że wróce do prowadzenia relacji tak jak to robi większość facetów i sprawdzę, czy efekty będą lepsze. Gdybym miał wybrać największy prognostyk sukcesu to byłaby to uroda. Kobiety, podobnie jak faceci, są wzrokowcami. Jak ktoś ma zakola na środku głowy albo dużą wadę postawy to będzie miał trudniej. Nawet głos ma ogromne znaczenie. Pola Accent Maker wstawiła nagrała filmik na yt, gdzie opowiadała o swoim doświadczeniu ze speed datingiem w Wielkiej Brytanii. Mówiła, że nawet, gdy facet był przystojny i umiał prowadzić interesującą rozmowę, ale miał nieatrakcyjny głos/akcent, to i tak nie podobał się jej. Zachęcam każdego, aby samemu sprawdzać co działa, a jeśli coś nie działa to robić inaczej, ponieważ szaleństwem jest robić w kółko to samo i spodziewać się innych efektów. Mam nadzieję, że Paweł nie usunie tego posta. Pozdrawiam.

  Reply

  Paweł Grzywocz June 8, 2020 at 21:02

  Bo właśnie o to chodzi, żeby zniechęcać toksyczne dziewczyny. A związki, które opisujesz to takie, które opisuję w artykułach pt. “Maniaczka kontroli chce pełnej szczerości”, “25 oznak toksycznej kobiety”, “10 toksycznych typów kobiet z czego 9 zniszczy Ci życie”, “Związek z rozsądku dla wyglądu i pieniędzy faceta”, “Dlaczego wszystkie fajne dziewczyny są zajęte, a ja nie mam dziewczyny” itd. niskiej jakości relacje, które się rozpadną lub przerodzą w tkwienie ze sobą z przyzwyczajenia z zerowym poziomem szacunku. Nie wiesz, jak jest za zamkniętymi drzwiami i możesz tylko na własnej skórze się przekonać. Możesz padać kobietom do stóp i się przekonać, jaki typ kobiet przyciągniesz, a jaki zniechęcisz. W tej chwili skutecznie zniechęcałeś toksyczne kobiety (choćby ich było 90%), a tak to wejdziesz w związek z toksyczną kobietą i stracisz 2 lata. Potem kolejną 2 lata, kolejną 2 lata i za 10 lat będziesz dalej w punkcie 0 albo się zwiążesz z toksyczną i się rozstaniecie za 10 lat. Ogólnie związki z toksycznymi kobietami mogą nam zniszczyć lub bardzo pogorszyć życie, ale jak chcesz. Ja tu tylko ostrzegałem. I nie słuchaj kobiet, bo one co innego mówią, co innego robią, co innego myślą, a na co innego reagują. Gadają takie ogólniki, że to czy tamto, a potem takich kolesi olewają, którzy przestrzegają tych ich wymagań albo im się nudzą i zaczynają nimi pomiatać. Obserwuj końcowe rezultaty, gdy nastanie plaga rozstań i rozwodów u tych znajomych a nie jakieś chwilowe przechwałki. A także rób tak, jak oni, to się przekonasz, że gdy znajdziesz tę wartościową dziewczynę (1 na 50 lub 100), to zabijesz jej zainteresowanie takim padaniem jej do stóp i przestanie Cię szanować, o ile wcześniej nie zwiążesz się z jakąś toksyną, to wtedy nawet nigdy nie doświadczysz, kim jest normalna, stabilna, cierpliwa, łagodna, szczerze zainteresowana kobieta, tylko się uczepisz jakiegoś rozwydrzonego bachora i tyle z tego będzie.

  Reply

  Adrian June 9, 2020 at 14:28

  Dzięki za odpowiedź. Na pewno za jakiś czas podziele się na blogu kolejnymi refeksjami. Pozdrawiam.

  Reply

  Paweł Grzywocz June 9, 2020 at 15:40

  Warto przy tym obserwować, gdzie poznajesz kobiety i jaki jest to typ kobiet oraz na jakiej próbie liczbowej, np. 9 toksycznych na 10 albo 16 na 20 albo 20 na 40 itd. bo w niektórych seriach podejść lub w niektórych miejscach toksyczne kobiety zdarzają się częściej, np. wśród małolat albo w środowisku imprezowym. Jedna z modyfikacji, które można testować, to gdy rozmawialiśmy z dziewczyną w miejscu bez kontekstu np. na ulicy krócej niż 5 minut, czyli na zasadzie, że “Dokończymy rozmowę kiedy indziej, jaki jest Twój kontakt, który preferujesz?”, bo na ulicy mają prawo obawiać się podania nr telefonu tak od razu, więc niech sama zdecyduje, z czym się czuje komfortowo i poruszyliście może z 2 tematy, zbyt krótka rozmowa, to wtedy czekanie 5 dni w niczym nie pomoże, bo zbyt mało tematów i emocji zostało zbudowanych przy zapoznaniu. Ta sama modyfikacja dotyczy relacji z Internetu lub speed dates. Rozmowa była zbyt krótka lub w ogóle się nie spotkaliście na żywo, więc ona nie będzie jakoś tęsknić, rozmyślać, a może wręcz zapomnieć. Natomiast przy dłuższych rozmowach ponad 5 minut, gdzie było dużo emocji i tematów, to czekanie 5 dni nie zabije zainteresowania dziewczyny, tylko zniechęci te toksyczne, a te szczerze zainteresowane zaintryguje lub sprowokuje do kontaktu. Jeśli wszystkie się zniechęcają po 5 dniach, to albo wszystkie są toksyczne, niedowartościowane, kontrolujące albo rozmowa zapoznawcza była zbyt krótka i mało emocjonująca, że ona nie czuje ochoty na spotkanie i żadna ilość dni tego nie odkręci, bo dziewczyna już przy podaniu kontaktu wie, czy chciałaby się spotkać ponownie. Jest to wytłumaczone na scenie w szkoleniu “Tranzycje, przejścia do flirtu” oraz w “100 rozmów audio z kobietami”.

  Reply

  Łukasz June 9, 2020 at 18:19

  Sory Adrianie ale ja osobiście się z Tobą nie zgodzę. Za nim trafiłem na materiały Pawła, też myślałem tak jak Ty. Nie zliczę ile razy całowałem się na pierwszej randce i co? Kobiety już się nie odzywały więcej, albo chciały być tylko koleżankami. To samo pisanie, nie zlicze z jak wieloma kobietami wdawałem się w długie litanie i godzinne pisanie czy rozmowy i przestawały się odzywać, również po spotkaniu gdy było wszystko ok i same pisały to po kilku dniach rozmów i byciem dostępnym znikały w milczeniu, a jak pytałem co się stało, to albo, że chcą być same, albo nie wiedzą czego chcą lub po prostu nie odpisywały. Mój ostatni związek był wręcz idealnym przykładem na to wszystko co opisuje Paweł. Poznałem kobietę, szybki pocałunek na pierwszej randce, sex na drugiej i pół roku toksycznej relacji, gdzie cudem nie wylądowałem u psychologa. Zostałem zmiażdżony emocjonalnie, moje poczucie wartości upadło, ciągłe manipulacje, szantaże, mieszanie z błotem, wymagania, narzekanie min. że za często się widzimy i piszemy, aż w końcu wyszło, że byłem tylko kochankiem i nie było uczuć. Kobieta borderline! Gdybym wiedział to wszystko co teraz zupełnie innaczej bym postępował, ale skąd mogłem to wiedzieć przecież, jak w szkole tego nie uczą, miałem dosyć porażek i toksycznych związków, bo wcześniej też było podobnie, nie rozumiałem czemu za bycie dobrym dostaje się takie baty od kobiet, teraz wiem. Dzięki materiałom Pawła w końcu poczułem, że mam kontrolę, mam plan co robić teraz, a tak byłem jak żołnierz bez karabinu. Teraz szacunek mam głownie do siebie i gdy np odrzucam ładną kobietę bo wykazuje oznaki toksyczności czuje satysfakcję, a Ty zapewne nie odpuścilbyś bo ciężko podswiadomie odrzucić bardzo ładną kobietę, ale jak pomyśle sobie jakie piekło możesz mieć z taką modelką jeśli się dasz wciągnąć w jej grę to masakra. Cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie jak Paweł i pokazują jak jest w rzeczywistości, dają nam wiedzę dzięki której możemy mieć kontrolę i broń przeciwko gierkom kobiet w czasach hipergamii i chodź późno to wszystko odkryłem to lepiej późno niż wcale. Pozdrawiam serdecznie:-)

  Reply

  Paweł Grzywocz June 9, 2020 at 19:12

  Dzięki za wsparcie i podzielnie się doświadczeniem.

  Reply

  Paul June 8, 2020 at 20:51

  Hey Paweł dzięki za Twoje artykuły.

  Ostatnio spotkałem się trzeci raz z koleżanką. Zaprosiła mnie do swojego mieszkania bo mieszkam 1.5h drogi autem od niej. ( prawie doszło do sexu, ale ona nie chciała jeszcze, jedynie masaż ).

  Generalnie to wyczuwam, że raczej ta kobieta nie nadaje się na dłuższy związek ( ma 24 lata, ja 32) bo mówiła, że nie szuka chłopaka i wie, że się nie wkręci we mnie.

  Niedługo ma wesele brata ale idzie na nie z jakimś inny kolegą, którego zna o wiele dłużej. Często wysyła mi pikantne zdjęcia w koronkach, typowa kusicielka.

  Raczej ciężko stawiać wszystkie karty na nią i powinienem poznawać inne kobiety w między czasie ? ( ona raczej jest nastawiona tylko na jedno – sex ).

  Pozdrawiam

  Reply

  Paweł Grzywocz June 8, 2020 at 21:04

  Tak, trafnie to oceniłeś. Polecam artykuł: “Sygnały, że dziewczyna chce tylko seksu i nie chce mieć chłopaka”. We wcześniejszym komentarzu polecam też listę artykułów o toksycznych kobietach.

  Reply

  Konrad June 8, 2020 at 20:52

  Między innymi dzięki twoim radom od półtora roku jestem w szczęśliwym związku, już nie potrzebuje tego typu informacji, pozdrawiam i życzę powodzenia.
  Konrad S.

  Reply

  Paweł Grzywocz June 8, 2020 at 21:04

  Super, gratuluję i dzięki za info.

  Reply

  Dżejkob, 24 lata June 9, 2020 at 19:28

  Cześć Paweł,
  Brakuje mi okazji gdzie mogę poznawać dziewczyny, więc wczoraj zajerestrowałem się na portalu randkowym.
  Na początku myślałem że umówienie się z dziewczyną w ten sposób będzie proste (jeśli zdjęcie i mój opis jej podpasuje): Znajdę jakąś i napiszę do niej np: “Cześć Agata, masz ochotę na kawę w sobotę?”
  Ale teraz zastanawiam się czy to nie będzie za szybko, bo np. pomyśli “nie no, nie jestem taka łatwa, powinien ze mną najpierw popisać wiadomości.” i to będzie powód żeby mi odmówić. Co o tym myślisz Paweł?

  W sensie co myślisz o takim podejściu żeby od razu zapraszać na spotkanie?

  Reply

  Paweł Grzywocz June 9, 2020 at 20:46

  W Internecie obowiązują takie same zasady flirtu i budowania zainteresowania, jak przy podejściu na żywo. Żadna atrakcyjna dziewczyna nie umawia się z facetami w ciemno, do których nic nie czuje i z którymi nie ma nic wspólnego, zero tematów, zero emocji, zero zbudowanej konwersacji. Tak samo, jak przy podejściu na żywo twarzą w twarz trzeba najpierw zbudować konwersację, emocje, tematy, zainteresowanie, zaufanie, żeby miała motywację do ponownego spotkania, to tak samo trzeba takie połączenie emocjonalne i dobrą zabawę zbudować przez Internet, żeby dziewczyna miała motywację do spotkania na żywo. Można pisać, dzwonić, skypować, video czatować, cokolwiek, byle zbudować atrakcyjność, zainteresowanie, zaufanie. Są o tym kursy konwersacji, 77 technik flirtu, 100 rozmów audio, Tranzycje – przejścia do flirtu. Proponowanie od razu spotkania to w każdych warunkach strzelanie na oślep i proszenie się o odrzucenie.

  Reply

  Jan June 10, 2020 at 12:32

  Cześć, ja mam pytanie odnośnie tych długich włosów. Sam je mam i nasuwa mi się pytanie: czemu powinno się je ścinać? Czy tylko po to żeby zachęcić tym atrakcyjnym wyglądem kobietę? Według mnie mogą być atrakcyjni faceci w długich włosach. Po prostu może zawężę sobie grono potencjalnych kobiet które mnie nie akceptują, ale to w sumie na plus. Nie chciałbym usłyszeć od kobiety że mam ściąć włosy gdybym sam tego nie chciał. Poza tym parę kobiet co mnie znało wcześniej i wydawałem im się atrakcyjny powiedziały mi że lepiej wyglądam w długich, a takie co były obojętne to jedne mówiły że gorzej, a inne też że lepiej. Ale większość się przyzwyczaiła i sam się do tego przyzwyczaiłem. Jedna kobieta mówiła żebym tego nie ścinał, tak pół żartem pół serio. Nie była to kobieta która wchodziła co prawda w jakaś opcję, ale było to miłe i faktycznie uważała moją decyzję za lepsza. Generalnie nie jestem też facetem który lubi się wyróżniać. I tak samo uważam, że jakieś kolczyki, łańcuchy, bycie w jakiejs subkulturze (chodzi o jakiś dziwny ubiór) czy inne dodatki tylko pogarszają to w oczach kobiet, faktycznie zawężają grono – no ale jak ktoś taki już jest to lepiej niech pozna kogoś komu to odpowiada. I z tego wszystkiego jedyne co mam “dziwne” to te włosy. Wiem z czego się to bierze – w młodości zawsze chciałem mieć długie włosy i gdyby matka mi je pozwoliła nosić, pewnie by mi się teraz znudziło, ale skoro nie dała za wygraną, to teraz je noszę. Moja matka ma toksyczny charakter. W tym momencie mojego życia nie jest to też już coś co robię tylko na przekór. Spodobało mi się to i czuję się lepiej z tą fryzurą niż jak chodziłem na jeża ścięty. Czuje się że mam swoją osobowość. A te włosy to nie jest jakaś fanaberia współczesności jak kolczyki, tatuaże, czy dziwne ciuchy. Faceci niedawno zaczęli się odróżniać od kobiet krótka fryzurą, kiedyś być może większość facetów miało długie włosy. Wiadomo że czasy się zmieniły i standardy też, ale wydaje mi się że to nie jest taki problem jak Ty go pokazujesz.
  Pozdrawiam Jan

  Reply

  Krzyś January 9, 2023 at 11:12

  Ja skrótem gdy zdarza mi się złapać kontakt z kobietą to tak jak w tym przypadku odpowiadam że dowie się na spotkaniu wszystkiego nie ujawniam ostatnio po 2-3 dniach tak zazwyczaj robię bo po co wiecznie pisać tak zazwyczaj po tym czasie robię zaprosiłem kobietę na randkę zgodziła się wszystko było zaplanowane ja dałem propozycje ona wybrała swoją lokalizację wybór godzinę jak to zresztą miało wyglądać po jakimś czasie odpowiedź przyszła że przeprasza za to że zawracała mi głowę moim zdaniem nie była gotowa na związek a w co o tym sądzicie?!

  Reply

  Mateusz January 10, 2023 at 09:38

  Kobiety są ZAWSZE gotowe na związek jak spotkają gościa który się im naprawdę podoba. Jasne, że mogą mieć swoje obawy, ale jak utrzymujesz przestrzeń, tajemniczość nie robisz presji na związek, nie gadasz pierwszy o uczuciach i rozwijasz relację powoli to każda zainteresowana dziewczyna będzie prosić o więcej. Męskie ego często tego nie akceptuje dlatego lepiej powiedzieć, że nie była gotowa na związek/jest nieśmiała/po rozstaniu/takie są kobiety niż “nie podobam się jej”. Pozdrawiam

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: