Jak Zacząć Rozmowę z Dziewczyną w Dowolnej Sytuacji, Aby Uniknąć Odrzucenia i Nie Podrywać Na Ślepo, W Szczególności Gdy Masz Ponad 25 Lat?

by Paweł Grzywocz on 17 June 2024

“Czy naprawdę, aby zdobyć pewność siebie i swobodę
w rozmowie z kobietami trzeba cały czas dawać im się odrzucać? Jakbyś miał niewystarczająco innych stresów w życiu…”

jak zacząć rozmowę z dziewczyną
Jak zacząć rozmowę z dziewczyną, aby uniknąć odrzucenia na początku rozmowy,
w szczególności, gdy masz ponad 25 lat i już nie masz codziennego dostępu do wielu kobiet na uczelni czy w szkole. Jak zacząć rozmowę z dziewczyną, przykład rozmowy, posłuchaj poniżej.

Ponad to w tym nagraniu i artykule nauczysz się:

 • Jak zacząć rozmowę z dziewczyną, która mi się podoba, aby nie zostać odrzuconym: Przykład rozmowy z dziewczyną.
 • Dlaczego mężczyźni nienawidzą odrzucenia i chcą go uniknąć?
 • Ćwiczenia na strach przed odrzuceniem – co warto o nich wiedzieć, aby się
  nie zniechęcić?
 • Jak nie powodować presji w kobietach na początku interakcji?
 • Jak nie strzelać ślepakami, jak głupek, któremu kobiety mówią: “Ale ja nie chcę
  z nikim gadać!”
 • Jak najlepsi trenerzy uwodzenia dostają 7 zlewek zanim jakaś kobieta w ogóle
  z nimi dłuższą chwilę pogada.
 • Jak dzięki zapytaniu o kobiecą opinię odróżnić się od wszelkich “podrywaczy”?
 • Jak pokazać przy podejściu, że jesteś normalny i jesteś dobrym partnerem,
  który potrafi słuchać?
 • Sposób polega na tym, aby zacząć rozmowę z dziewczyną od zapytania się
  o kobiecą opinię na tematy, które są dla kobiet interesujące. Co ciekawe możesz ten sposób wykorzystać w wielu różnych sytuacjach.

  Mając przygotowany interesujący temat dotyczący relacji, który możesz w każdej chwili uruchomić daje Ci swobodę do tego, żeby praktycznie w każdej sytuacji zacząć rozmowę z dziewczyną lub podtrzymać rozmowę, jeśli nic innego nie przychodzi Ci do głowy.

  Zwiększa to ogromnie pewność siebie, ponieważ zawsze wiesz, co powiedzieć dalej oraz, jak zacząć rozmowę z dziewczyną, która Ci się podoba i zwrócić jej uwagę. Zgodnie z powiedzeniem:

 • “Sukces jest wtedy, gdy okazja spotyka się z przygotowaniem”.
 • W tym celu warto być przygotowanym i zawczasu wiedzieć, jak zacząć rozmowę
  z dziewczyną
  w każdej sytuacji.

  Wiedząc, co powiedzieć, kiedy powiedzieć i jak zwrócić uwagę rozmówcy i jak ją podtrzymać i nie stracić tej uwagi na samym początku, dodaje nam to ogromnie dużo pewności do działania.

  To działanie jest potrzebne, żeby zyskać swobodę w rozmowach z kobietami, bo jeżeli będziemy ciągle odrzucani, to nie nauczymy się rozmawiać z kobietami, co jest bardzo frustrujące, wręcz deprymujące, gdy kolejne osoby nie chcą z nami rozmawiać.

  Jak zacząć rozmowę z dziewczyną, aby nie zostać odrzuconym?

  To, czego Tobie życzę oraz samemu pragnąłem to jest uzyskanie takiej pewności siebie
  i dystansu przy podejściu i zagadaniu do kobiety, jakbyś pytał się o godzinę albo
  o drogę
  .

 • Wówczas, czy boisz się odrzucenia?
 • Czy zostaniesz odrzucony?
 • Czy kobieta ucieknie, gdy ją zapytasz o drogę lub o godzinę?
 • Nie. Podobnie sytuacja wygląda, gdy pytasz o kobiecą opinię.
 • To, co mnie fascynowało i chciałbym Ci przekazać, to jak zacząć rozmowę z dziewczyną w dowolnej sytuacji, aby nawet zapytanie o pocztę przekształcić dalej w konwersację oraz, żeby nie zostać odrzuconym na “dzień dobry na początku konwersacji.

  Dlaczego mężczyźni nienawidzą odrzucenia i chcą go uniknąć?

  jak zacząć rozmowę z dziewczyną która mi się podobaOdrzucenie jest ogromnie silną emocją, której nienawidzimy. Nie cierpimy odrzucenia, bo jest nieprzyjemne i chcemy je ograniczyć do minimum w rozmaitych sytuacjach, zarówno zawodowych, jak i w tych sercowych.

  Mówi się, że odrzucenie jest elementem “gry” oraz, że jest nieuniknione, że odrzucenie jest i będzie zawsze, więc należy się z nim pogodzić albo nawet je pokochać.

  Krótkoterminowo jest w tym jakieś prawidło i można się oczywiście do odrzucenia odpowiednio się zdystansować, zwiększając poczucie wartości i rozumiejąc, że jeżeli jakaś kobieta nie chce z Tobą rozmawiać, to często jest to jakiś jej problem, że ma złe doświadczenia, jest aspołeczna lub po prostu jest zajęta.

  Natomiast fakty są takie, że bez względu na jej powody naszego odrzucenia, to nie miałeś nawet szansy się na chwilę zaprezentować, jeśli od początku zniechęciłeś dziewczynę zbyt bezpośrednim podejściem, przez co nie chciała kontynuować znajomości i po raz kolejny nie mogłeś zbytnio zyskać doświadczenia w rozmowie
  z nieznajomą kobietą.

  Jak zacząć rozmowę z dziewczyną, która mi się podoba?

  Dlatego sztuka polega na tym, aby tak zacząć rozmowę z dziewczyną, aby porozmawiać chwilę niemal z każdą dziewczyną, nawet jeśli może być zajęta i jej nie spłoszyć ani nie speszyć, tylko zaintrygować ciekawym pytaniem.

  Następnie dać sobie te kilka minut, dzięki czemu nawet, jeśli okazuje się, że dziewczyna jest zajęta, to mogliście wymienić parę zdań i mogłeś zdobyć jakieś doświadczenie.

  Wiadomo, że odrzucenie może się też brać z wielu innych elementów, które faktycznie tkwią w nas np. w nieodpowiedni sposób się wypowiadamy, np. zbyt bezpośrednio się zwracamy do kobiety, nadmiernie okazujemy zainteresowanie, przez co kobieta się nastawia od początku defensywnie.

  Jeżeli zbyt bezpośrednio zaczynasz rozmowę z dziewczyną, to ona wtedy poczuje, że kolejny gościu za chwilę wyskoczy z jakimś pytaniem o kawę czy numer i tylko o to mu chodzi.

  Ćwiczenia na strach przed odrzuceniem – co warto o nich wiedzieć, aby się nie zniechęcić?

  jak zacząć rozmowę z dziewczyną której nie znamJeżeli panicznie boisz się odrzucenia, to jest takie ćwiczenie na pewność siebie, aby specjalnie prowokować odrzucenie np. mówiąc: “Hej, czy mogłabyś mnie odrzucić?”, tylko czy to naprawdę jest konieczne, aby pokonać strach przed odrzuceniem?

  Przecież nawet, gdy masz zapytać kobietę o opinię, to i tak musisz pokonać jakiś wewnętrzny opór przed zagadaniem, musisz wykonać jakieś działanie, musisz wykazać inicjatywę, wysilić się, aby do kogoś zagadać.

  Dlatego obojętnie, co byś miał nie mówić do kobiet, to i tak wymaga to od Ciebie jakiegoś wysiłku, inicjatywy, więc po co dodatkowo jeszcze obciążać się nadmiernie odrzuceniem, jakbyś miał niewystarczająco innych stresów w życiu:

 • Zagadanie do kobiety wymaga fizycznego wysiłku, aby w ogóle do niej podejść.
 • Umysłowego wysiłku, aby w ogóle do niej zacząć mówić.
 • Mentalnego i psychicznego wysiłku, aby przezwyciężyć swoje lenistwo, strach przed nieznanym, strach przed odrzuceniem, rozczarowaniem, strach przed tym, że znowu nic z tego nie wyjdzie.
 • Dlatego sporo programów z misjami na pewność siebie mają jakąś gradację tych ćwiczeń, aby mówić rzeczy, które co raz bardziej Cię bodźcują i są co raz trudniejsze przy czym zobacz, że w dalszym ciągu jest to takie maltretowanie siebie w pewnym sensie.

  To jest dla mnie trudne do przyjęcia… czy naprawdę, aby zdobyć pewność siebie
  i swobodę w kontaktach z kobietami w rozmowach trzeba cały czas dawać im się odrzucać?

  Jak zacząć rozmowę z dziewczyną – przykład, aby uniknąć odrzucenia.

  jak zacząć rozmowę z dziewczyną bez odrzuceniaCzy nie można zadać kobietom pytania o opinię, aby kobieta udzieliła Ci odpowiedzi na pytanie i nie myślała w kategoriach, czy ona teraz ma Cię odrzucić, ponieważ Ty od niej czegoś chcesz w romantycznym znaczeniu?

  Oczywiście na okazywanie zainteresowania jest czas. Można i należy rozmowę z nowo poznaną kobietą prowadzić
  i rozwijać w miarę możliwości. Można okazywać kobiecie zainteresowanie mową ciała, kontaktem wzrokowym, jak i zapytaniem o kontakt pod koniec udanej rozmowy.

  Można okazać zainteresowanie dziewczynie, pytając się o inne sprawy u tej dziewczyny zanim w ogóle zapytasz o kontakt, o czym jeszcze powiem w następnym materiale.

  Dzięki temu sposobowi z pytaniem o opinię możesz uniknąć tzw. automatycznego odrzucenia, że zagadujesz gdzieś do kobiety z małym lub większym kontekstem, gdzie rozmowa może upaść krótko po rozpoczęciu, ponieważ nie wiesz, jak wciągnąć kobietę w rozmowę na początku interakcji.

  Wolałbym, żebyś nie uruchamiał w kobietach takiego myślenia, że to jest jakiś podryw
  poznać i pewnie tylko sobie szukasz dziewczyny, więc ona od razu jest na “nie“, ponieważ wygląda to zbyt desperacko, a ona nie chce być jedną z wielu, więc dziewczyna rozmawia w sposób zbywający i jest mało zaangażowana.

  Czyli innymi słowy zgodnie z zasadami wyzwania nie chciałbym, żebyś podawał się kobietom od razu na tacy. Uważam, że jest to zbędne, ponieważ podejście i zaczęcie rozmowy z dziewczyną samo w sobie już jest inicjatywą i okazywaniem zainteresowania kobiecie.

 • Dlatego po co na dobitkę wyskakiwać z jakimś komplementem i prowadzić to w taki sposób, gdzie dziewczyna od razu widzi, że ewidentnie chcesz ją tylko poznać
  i na dodatek mówisz o tym wprost, to wtedy nastawiamy się właśnie na odrzucenie i kobieta musi natychmiast zdecydować na samym początku rozmowy czy się jej podobasz czy się jej nie podobasz.
 • Jak nie powodować presji w kobietach na początku interakcji?

  Kobiety nie są takie zero-jedynkowe, jak mężczyźni, ponieważ my bardziej surowo patrzymy na ich aparycję, a kobiety też patrzą na to, czy akceptują nasz wygląd wizualnie, natomiast często jest tak, że kobiety patrzą na nas i mają nastawienie na zasadzie “może”, “zobaczymy”, “porozmawiajmy to pomyślimy“, więc nie decydują od razu, jeżeli nie wywołasz takiej konieczności.

  Dlatego sporo jest takich relacji, gdzie ludzie dopiero z czasem rozwinęli do siebie uczucia po nieco lepszym poznaniu.

  jak zacząć rozmowę z dziewczyną przy okazjiJeżeli natomiast wyskoczysz od razu zbyt agresywnie z tekstami,
  że chcesz ją poznać, ładnie wygląda, z pytaniami o spotkanie, kawę, banalne komplementy na temat jej wyglądu i wprost pokazujesz, że ona Ci się spodobała i chcesz ją poznać, to jest strzelanie ślepakami
  i robienie z siebie głupka.

  Choćby dlatego, że zdecydowana większość kobiet, które zagadamy czy to w miejscach przypadkowych czy w miejscach
  z jakimś kontekstem mogą i często są zajęte.

  Silimy się na jakieś komplementy czy okazywanie zainteresowania, a kobieta może być w związku i może nie być zainteresowana poznawaniem kogokolwiek. Po co więc podawać się takim kobietom na talerzu, gdy jedyne co właściwie im pozostaje w takiej sytuacji, to nas odrzucić mniej lub bardziej delikatnie.

  “Ale ja nie chcę z nikim gadać!”

 • Do mnie np. powiedziała kiedyś jakaś średnia dziewczyna w galerii handlowej na samym początku rozmowy: “Ale ja nie chcę z nikim gadać!”. Nawet nie zdążyłem dokończyć rozpoczęcia rozmowy, a chciałem jej powiedzieć komplement i uczynić jej dzień lepszym.
 • To było dla mnie uderzające, jak plaskacz. Niektórzy psychologowie twierdzą,
  że odrzucenie jest bolesne, jak fizyczny ból.
 • Oczywiście my zdajemy sobie sprawę mniej lub bardziej, że kobieta miała zły dzień, była aspołeczna, miała swoje problemy, była dziwna, jak mogła się tak zachować
  i nas bezpośrednio odrzucić, bo jednak zazwyczaj starają się być miłe.
 • Natomiast to nie zmienia faktu, że poczuliśmy odrzucenie. Poczuliśmy się odrzuceni. Zmarnowaliśmy energię na podejście, z którego nie wynikła nawet jakakolwiek wymiana zdań, nic.

  Jak rozpoznało mnie 3 czytelników jakiegoś forum uwodzenia…

  jak zacząć rozmowę z dziewczyną na spacerzeInna historia, to pewnego razu rozpoznało mnie 3 forumowiczów jakiegoś forum uwodzenia, którzy zaczęli się przysłuchiwać mojej rozmowie, którą prowadziłem
  z kursantem i zapoznaną dziewczyną.

  Gdy się pożegnaliśmy z tą dziewczyną, to podeszli, przywitali się i dali mi komplement, że długo
  i fajnie rozmawiam, aby zbudować emocje, zainteresowanie, zaufanie.

  Okazało się, że nie byli moimi czytelnikami, tylko kojarzyli mnie z YouTube’a. Jeden był początkujący, zafascynowany tą tematyką, drugi w nieco dojrzalszym wieku, który został z czasem moim czytelnikiem, czego mu serdeczne gratuluję.

  Trzeci natomiast opowiedział mi, jak był na szkoleniach u wszystkich najlepszych trenerów w naszym kraju.

  Był już nieco wyzuty z emocji i mówił, że “zlewki są normalne” i już go to nie rusza,
  a jak z nim jakaś dziewczyna pogada, to fajnie, a jak nie to też fajne.

  Co ciekawe, opowiedział mi, jak na szkoleniu ten znakomity trener szedł przed nim i jak dostawał 7 zlewek pod rząd zanim jakaś kobieta w ogóle pogadała z nim trochę dłużej.

  Najlepsi trenerzy uwodzenia dostają 7 zlewek zanim jakaś kobieta w ogóle
  z nimi dłuższą chwilę pogada w dużym mieście.

  jak zacząć rozmowę z dziewczyną w parkuMoże to specyfika dużego miasta, natomiast sam fakt, że wśród “najznamienitszych trenerów uwodzenia” pogada z nimi
  w co 7 kobieta w dużym mieście brzmi bardzo deprymująco, co też pokazuje, że podryw na ulicy nie jest optymalnym miejscem do poznawania kobiet, ale jednocześnie też pokazuje,
  że bezpośrednie okazywanie zainteresowania, poznając kobiety w takich miejscach, do którego zachęcają zwykle “trenerzy” to w ogóle jest tragedia.

  Dlatego, jeśli chcemy wykorzystać takie miejsca codzienne, to lepiej zagadywać niebezpośrednio np. poprzez zapytanie o kobiecą opinię na temat relacji.

  Zauważ, że wszystkie miejsca do poznawania kobiet mają jakieś minusy.

  Np. w miejscach z kontekstem może być zbyt mało kobiet albo nie w Twoim wieku lub zajęte, nie w Twoim typie, niezainteresowane, więc możesz mieć czasami zbyt mało okazji do poznawania kobiet, a na ulicy może być więcej kobiet, ale mogą być nastawione bardziej nieufnie i defensywnie.

  Dlatego warto potrafić zacząć rozmowę z dziewczyną niemal w każdej sytuacji.

  Warto potrafić się odnaleźć w każdej sytuacji i jak np. widzisz interesującą dziewczynę np. w Twojej okolicy lub na siłowni, basenie, spacerze, na osiedlu, to dlaczego miałbyś do niej umiejętnie nie zagadać… bez odrzucenia! Jeśli nie masz przygotowanego tematu, jak zacząć rozmowę z dziewczyną w takiej sytuacji, to szkoda taką okazję zmarnować.

  jak zacząć rozmowę z kobietąDlatego podkreślam, że nie ma idealnych miejsc do poznawania kobiet, gdzie kobiety ustawiają się
  w kolejce
  i można sobie wybierać, tylko wszystkie miejsca mają jakieś minusy. W jednych kobiety mogą być defensywnie nastawione,
  a w innych może być zbyt mało kobiet.

  Sztuką jest potrafić się odnaleźć w każdych warunkach i potrafić zacząć rozmowę z dziewczyną właściwie w niemal dowolnej sytuacji.

  Na tym, jak zacząć rozmowę z dziewczyną należałoby się skoncentrować na początku, jeśli nie masz tej umiejętności jeszcze opanowanej.

 • Zarówno w klubie, w pubie, w barze, na rynku, na zajęciach, na przerwie, na rynku potrafić wciągnąć kobietę w rozmowie.
 • Jest to umiejętność, która przydaje się w każdej sytuacji, np. na grach planszowych.

  Specjalnie nie podaję tutaj pełnej formuły słowo w słowo, jak zacząć rozmowę
  z dziewczyną, aby uniknąć sytuacji, w których kobiety zaczną mówić: “A ja już to gdzieś słyszałam, ktoś mnie o to pytał“, z czego oczywiście da się umiejętnie wybrnąć, o czym będzie w kolejnych materiałach.

  Jak zyskać swobodę w rozmowach z kobietami?

  jak zacząć rozmowę z kobietą w sklepieNatomiast teraz radzę Ci, że gdy wychodzisz poznawać nowych ludzi czy kobiety, uto żebyś miał przygotowany jakiś temat do rozmowy, którym zawsze możesz tę rozmowę rozpocząć bez względu na to, czy to będzie w codziennych sytuacjach czy na jakiejś imprezie lub w sytuacji, gdy rozpoczniesz rozmowę na temat np. gier planszowych i nie wiesz, co powiedzieć dalej, aby tę rozmowę utrzymać.

 • Dzięki temu nie musisz obciążać swojego mózgu wymyślaniem za każdym razem innego sposobu na rozpoczęcie rozmowy anie stresem związanym z presją czasu, tylko w każdym miejscu i czasie możesz rozpocząć rozmowę w taki sam sposób i ją pogłębić, co ułatwia cały proces i czyni go bardziej powtarzalnym, przewidywalnym i możliwym do udoskonalenia go do maksymalnej płynności
  i swobody
  .
 • Dzięki temu będziesz zyskiwał swobodę, doświadczenie, czas w rozmowach,
  staż w rozmowach, żebyś czuł się w tych rozmowach co raz bardziej komfortowo,
  a uniknął ciągłego bycia odrzucanym i sytuacji, gdzie jedna kobieta po drugiej nie chcą z Tobą rozmawiać, co działa deprymująco, zniechęcająco, depresyjnie
  w niektórych przypadkach.
 • Jak dzięki zapytaniu o kobiecą opinię odróżnić się od wszelkich podrywaczy?

 • Dzięki zapytaniu o kobiecą opinię na tematy damsko-męskie również obniżasz swoje oczekiwania przy podejściu, a skoro obniżasz swoje oczekiwania, to również obniżasz emocje, które Cię mogą stresować, jak presja na to, aby jak najlepiej wypaść, trema. Obniżając te oczekiwania i pytając o coś prostego, łatwiej jest tym dziewczynom odpowiadać i zaangażować się w rozmowę, a Tobie zachować spokój i luz.
 • Przy okazji również nie wychodzisz na podrywacza ani na kogoś, kto szuka sobie na siłę dziewczyny i tylko chodzi mu o numer czy spotkanie.
 • Pokazujesz również, że interesujesz się tematami, które są też bardzo interesujące dla kobiet, ponieważ kobiety bardzo dużo mają do powiedzenia na temat relacji
  i bardzo dużo o nich rozmawiają. Większość mężczyzn niestety nie interesuje się relacjami, więc jeśli Ty się nimi interesujesz i o tym rozmawiasz z kobietami, to od razu zyskujesz w oczach kobiet już na samym początku interakcji.
 • Jak pokazać przy podejściu, że jesteś normalny i jesteś dobrym partnerem, który potrafi słuchać?

 • Pokazujesz także, że jesteś normalny oraz, że jesteś potencjalnym dobrym partnerem, który chce się rozwijać, chce słuchać, chce się czegoś nauczyć, interesuje się tematami damsko-męskimi i chce być w nich lepszy.
 • jak zacząć rozmowę z dziewczyną na rowerzeJest to zupełnie inna perspektywa, w której się stawiasz niż podrywacz, który nie ma nic innego do roboty, tylko łazi za kobietami, działa na ślepo i mówi przypadkowym dziewczynom,
  że zwróciła ich uwagę swoim wyglądem i chcieliby z nią porozmawiać.

  Gdy do tego dodasz, że większość kobiet jest strachliwa lub zajęta, to efekty mogą być naprawdę opłakane.

  Dlatego w kolejnym materiale porozmawiamy o tym, jak sobie radzić z tym, że większość kobiet jest zajęta oraz, jak sprawdzić, że to nie jest tylko wymówka, aby się nas pozbyć, tylko jak potwierdzić, że naprawdę są zajęte i jak uniknąć automatycznego odrzucenia z tego powodu, że za bardzo okazujemy zainteresowanie kobietom zajętym.

  Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzu o tym, jak zacząć rozmowę
  z dziewczyną
  w rozmaitych miejscach oraz jakie są Twoje ulubione sposoby rozpoczynania i podtrzymania rozmowy, aby uniknąć odrzucenia na początku interakcji
  i uniknąć automatycznych zlewek.

  Życzę Ci owocnego zaczynania rozmów z kobietami w różnych miejscach poprzez zapytanie o kobiecą opinię.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  124 Riposty na pytania kobiet
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się swoim doświadczeniem, jak zacząć rozmowę
  z dziewczyną w rozmaitych sytuacjach z Twojego życia.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.7/5 (3 votes cast)
  Jak Zacząć Rozmowę z Dziewczyną w Dowolnej Sytuacji, Aby Uniknąć Odrzucenia i Nie Podrywać Na Ślepo, W Szczególności Gdy Masz Ponad 25 Lat? , 3.7 out of 5 based on 3 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 30 comments… read them below or add one }

  Bartek June 18, 2024 at 11:14

  Kupiłem jzk w 12 randek czy jakoś tak i jak utrzymać związek. To jest niesamowite 100% co znalazłem w tych materiałach to była i jest prawda. Racja, ze inni “podrywacze jutubowi” to dno.

  Twoje Materiały towarzyszą mi od lat. Jak postępuję inaczej niż to, co opisałeś w materiałach, czyli popełniam błędy, to dzieje się to, co opisujesz w kursach. To niesamowite. Śmiało mogę powiedzieć, że Twoje filmy i kursy to klucz do szczęśliwej relacji.

  Jesteś najlepszym mi znanym specjalistą. A wiem to, bo przetestowałem kursy wielokrotnie i 10/10 się sprawdza. Techniki, niedostępność, ciekawe randki, przestrzeń.

  Dzięki Twoim materiałom mężczyzna, który się z nimi zapoznał i je stosuje nie ma konkurencji.

  Pozdrawiam serdecznie.

  Aż chciałbym poznać Pana Pawła osobiście, bo to naprawdę autorytet w dziedzinie relacji.

  Reply

  Paweł Grzywocz June 18, 2024 at 11:21

  Dzięki bardzo za komentarz i gratuluję pracy nad sobą. Możesz mi mówić Paweł. Prowadzę też konsultacje indywidualne, więc może będzie jeszcze kiedyś okazja. Ostatnio miałem nietypową konsultację z czytelnikiem, który po 6 latach związku chciał sobie odświeżyć niektóre tematy, a także pomóc introwertycznemu koledze. Pozdrawiam serdecznie.

  Reply

  Robert June 18, 2024 at 22:36

  Śmieszna jest ta laska z początku nagrania której wydaje się że faceci są dzisiaj niemęscy Bo niby co oznacza męski facet? Kto ją definiuje? Kobiety? hehe na pewno kobiety wiedzą co znaczy być facetem skoro same nimi nie są. Faceci nadal utrzymują i budują WSZYSTKO czego dotykamy tak jak to robili od zawsze Robią 80% PKB A to raczej kobiety przestały z kolei rodzić bo moim zdaniem po prostu im się nie chce, dlatego że nie słychać by chciały ani coś im nie pozwalało i raczej znajdą tysiąc wymówek żeby nie mieć dzieci niż powodu by je mieć

  I stąd płynie związek że skoro już faceci nie muszą utrzymywać/bronić kobiet by przetrwały a one nie chcą dzieci to nie mają ewolucyjnie powodu by wiązać się.

  Z nagrania/artykułu raczej płynie wniosek że kobietom nie zależy również zbytnio na randomowej rozmowie z facetami bo to samo mogą przecież przerabiać z przyjaciółką tudzież mają już przesyt facetami. Może chodzi o to że dzisiejszy łatwy dostęp do facetów z całego świata spowodował to w porównaniu do ograniczeń komunikacyjnych kilkadziesiąt lat wcześniej Niestety prawda jest taka że inaczej wygląda rozmowa z dziewczyną której podobasz się, inaczej wygląda flirt(i to interesuje kobiety) a inaczej casual talk w robocie.

  Kolejny wniosek z artykułu jest taki że kobiet po prostu brakuje I to się zgadza bo ze spisu powszechnego wyszło że jest 40% singli i 20% singielek w kraju, więc sama rozmowa przy takim stanie rzeczy jest raczej ficzerem nice-to-have dla większości facetów niż gameChangerem Jeśli część facetów nie wyjedzie za granicę to pewnie nigdy nie znajdzie w kraju.

  Reply

  John June 19, 2024 at 10:45

  Większość facetów to typowe prostaki, które chcą sobie podymać i tyle, a niektórzy w tym celu chcą (sposób autentycznie zasłyszany) zaimponować kobiecie tańcem, by ta myślała o tym, jaki ten facet jest w łóżku, skoro ma takie ruchy na parkiecie. Nic, tylko wyjeżdżać z kraju XD

  Reply

  Robert June 19, 2024 at 12:51

  Co zrobiłeś żeby większość facetów sprawdzić? W ogóle to większość w Polsce, na świecie na dyskotece? Zrobiłeś ankietę na 100k żeby powiedzieć jaka jest większość? Ja uważam że Ty jesteś prostak skoro tak myślisz bo podejrzewam nic nie zrobiłeś a wypowiadasz się. Typowy instytut danych z @

  Nawet w środowisku inceli nikt nie chce seksu bez relacji ani z prostytutkami bo tak wyszło pewnym lewaczkom które 2 lata badały to środowisko

  Reply

  John June 19, 2024 at 13:53

  Ty mówisz o spisie powszechnym, a do ilu kobiet w ogóle zagadałeś w przeciągu ostatniego miesiąca? Moja znajoma mi powiedziała, że jej koleżanki w wieku około 35 lat też mają trudności w znalezieniu kogoś porządnego. Co prawda raczej materialistki, bo mówiły, że chcą, by był ogarnięty życiowo, tj. miał własne mieszkanie, ale gdyby im się spodobał z wyglądu i osobowości, to kto wie, czy to tylko głupie gadanie? A poza tym obserwuję własne środowisko i widzę wiele rzeczy – np. moja znajoma ma męża, a jest bardzo tkliwa względem innych facetów, męscy znajomi mają toksyczne dziewczyny, albo wiem o parze swingersów, chociaż to raczej kobieta ostro walnięta na głowę, że chce się “swingować”, a facet jest taką ciotą, że nie ma jaj, by od takiej odejść, albo sam jest ostro walnięty pod kopułą, inna kobieta mi mówiła, że jej facet ciągle pierniczy o jakichś byłych i jest to dla niej brak szacunku, w innym małżeństwie mąż się puścił i żonie puściły hamulce i do tego doszło niskie poczucie własnej wartości i zaczęła rozkładać nogi przed kim popadnie. Poza tym w codziennych sytuacjach mogę zauważyć, jak np. facet adoruje swoją kobietę, kładzie jej rękę na udo, a ta siedzi raczej sztywno, albo ma nos w telefonie, albo o zgrozo pary, które wyszły w wyniku “przyjaźni”. Zdrowych na umyśle kobiet jest jak na lekarstwo, a myślenie na zasadzie, że facetów singli jest 2x więcej, to sobie nie znajdę kobiety, też jest dziwne i nie na miejscu, bo dlaczego miałbyś się nie załapać do tej grupki szczęśliwców?

  Reply

  Robert June 19, 2024 at 22:34

  Haha jeśli lubisz stare jak Macron to proszę bardzo wszystkie 35tki Twoje Swoją drogą dziewczyny nigdy nie miały tak łatwo znaleźć sobie normalnego faceta jak teraz ale fakt że w takim wieku dziewczyny nie mają czego szukać bo najczęściej nie są już w stanie związać się Na to był czas do okoły 30tki wystarczyło sobie wybrać normalnego faceta który będzie rozwijał się i uczył i nie schrzanić tego fochami czy onetowymi szukaniami przygód a nie kończyć z badBoyami których myślały że zmienią, teraz im papież z pozdrowieniem na drogę

  Nie zagaduję już więcej do polek bo dałem sobie czas parę lat na to i ten czas minął bez oczekiwanego finału w postaci związku Razem z kolegą i nie tylko my, wypisaliśmy się z polskiego cyrku randkowego Jak poradziłem mu wcześniej, parę tygodni temu wyjechał do regionu Azji SEA i nałapał więcej flowów i randek niż w ciągu paru zeszłych lat O związek tam nie ma żadnego rwania tyłka i pajacowania jak w polsce i w ogóle krajach zachodnich bo to normalne tam jak posiadanie rodziców a nie cholera jakieś wielkie osiągnięcie życiowe i transcendentalna nagroda nie wiadomo za co hahaha

  Wszystkim polecam dać sobie 3-4 lata max na szukanie w kraju a potem wyjechać po dziewczynę bo szkoda życia a z czasem szanse na stworzenia relacji ze starą dziewczyną są minimalne Ja również wyjeżdżam za parę tygodni również i albo tam zostanę albo przyjadę z dziewczyną i wiem że skończy się tak samo pozytywnie bo już znam te strony.

  Szanse na znalezienie dziewczyny w pl są jak 1 do 20 albo i 40 skoro większość dziewczyn tylko preferuje określoną grupę facetów nigdy nie schodzi z wymaganiami nigdy prawie nie daje nic w zamian w relacji Również obserwuję po miastach stołecznych masę obcokrajowców na które lecą polki, zresztą piszą im nawet na wall’ch face’a Stąd też podejrzewam brakuje ich Niemniej overall polki nie mają super opinii jako kandydatki na partnerki na arenie międzynarodowej, w przeciwieństwie do polaków W każdym razie z powodu inflacji na rynku nawet super grube widuję że chodzą ze szczupłymi facetami ale szczęśliwych związków z tego nie będzie

  Reply

  John June 19, 2024 at 12:22

  I szczerze mówiąc, to trochę się nie zgodzę z tym, że nie należy dawać kobietom się odrzucać w miejscach publicznych. Prawdziwa pewność siebie w kontekście rozmawiania z nowymi kobietami pochodzi z komfortu z tym, że mogą nas wyśmiać, chamsko odrzucić, zlać jak powietrze. Ostatnio zagadałem do jakiejś kobiety w autobusie, która czytała książkę, byłem na chodzie, więc wyszło to automatycznie – hej, chciałem się przywitać, jak masz na imię. Ona do mnie z niemiłym tonem, że nie jest zainteresowana poznawaniem nikogo, więc czy ja się przesiądę czy ona ma to zrobić. I tak jak powiedzenie z uśmiechem po zagadaniu “nie, dzięki” już po mnie spływa, zero negatywnych emocji, bo dziewczyna mi serdecznie odmówiła i to uszanuję, tak to odrzucenie mnie zakłuło, ale takie akcje dodają najwięcej pewności siebie.

  Reply

  Paweł Grzywocz June 19, 2024 at 12:56

  Szacunek, tak, tak się buduje między innymi odporność psychiczną i pewność siebie, zdarza się. Pytanie, czy można ten proces, jak i na dalszych etapach jakoś udogodnić i nadal budować pewność siebie, inicjując rozmowy i przecież narażając się na odmowę, ale robić to w taki sposób, żeby w najgorszym wypadku jak najmniej zakłuło, dzięki rozpoczęciu interakcji poprzez zapytanie o opinię, więc jak odmówi, to nic się nie stało i nie jest to takie personalne, osobiste, dotyczące Twojej osoby. Poza tym nie chodzi w zagadywaniu, aby budować pewność siebie w nieskończoność, tylko chcielibyśmy się z kimś spotykać z tych zagadanych kobiet, więc żeby się nie wypalić i nie załamać warto to odrzucenie ograniczyć.

  Jak mówisz, że chcesz ją poznać czy się przywitać, to w pewnym sensie kobieta odrzuca bezpośrednio Ciebie i to jest właśnie bolesne, nieprzyjemne. Wiadomo, że ona Cię nie zna, więc odrzuca jedynie naszą zewnętrzną powłokę, wrażenie albo samą ideę poznania kogoś nieznajomego w danym miejscu i momencie jej życia, ale nadal powoduje to w nas jakieś nieprzyjemne emocje, jeśli nie związane z faktem samego odrzucenia to z powodu frustracji wynikającej z ciągłego natrafiania na zajęte lub niezainteresowane kobiety. Natomiast, gdy spytasz o kobiecą opinię, to nadal możesz spotkać się z odmową, ale prawie nigdy nie będzie to takie wprost odrzucanie naszej osoby, tylko jakaś dziewczyna nie chce udzielić opinii, to ok, nic się nie stało, jest to bezbolesne, jak zapytanie o godzinę lub o drogę.

  Czy to nie spowoduje, że nie rozwiniemy pewności siebie? Nie, ponieważ nadal wykonałeś akcję, zagadałeś, wykazałeś inicjatywę, rozpocząłeś interakcję, podjąłeś ryzyko odrzucenia, zagadania kogoś nowego, nieznajomego.

  Kolejnym plusem tej metody jest właśnie brak efektu wypalenia, depresji, ponieważ gdy takich bardziej bezpośrednich odrzuceń się nazbiera więcej w ciągu tygodnia czy miesięcy, to zaczynamy czuć się, jak niechciany akwizytor i wyrzutek społeczny, z którym z trudem którakolwiek kobieta w ogóle chce pogadać, co oczywiście nie jest zbyt obiektywne, ponieważ wynika to głównie z tego, że zagadujemy zbyt często w miejscach z małym kontekstem oraz zbyt bezpośrednio albo robiąc inne błędy, więc tego odrzucenia jest dużo.

  Kolejna sprawa to podkładanie się zajętym i niezainteresowanym kobietom, czyli w takich przypadkowych miejscach spotkasz sporo strachliwych kobiet, aspołecznych, niezainteresowanych, zajętych, więc po co uderzać do nich z grubej rury, że chcemy się przywitać, skoro one mogą nie chcieć z nikim gadać i nam o tym powiedzą wprost albo swoją mową ciała. Nasza pozytywna energia i cierpliwość też mają swoje granice.

  Abstrahując od tego, że nasz honor w ogóle nie pozwala nam uganiać się za kobietami czy łazić za nimi i szukać ich usilnie, jak jakiś desperat. Dlatego, jak już to polecałem to zawsze, aby robić to przy okazji i maks 1-3 zagadania dziennie, nawet jeśli musisz sobie specjalnie zorganizować wyjścia z domu, to niech one będą w jakimś innym celu, a do kobiet zagaduj tam przy okazji, aby się nie wypalić i nie zniechęcić, a najlepiej w miejscach z jakimkolwiek kontekstem albo jeszcze lepiej po kontakcie wzrokowym od kobiety. Nie oddawać swojej energii za dużo przypadkowym ludziom.

  Dlatego znalazłem sposób, aby zagadywać możliwie często i wszędzie, ograniczając przy tym nadstawianie się kobietom na odrzucenie, aby nie popadać w znużenie, zniechęcenie, frustrację, depresję, tylko cieszyć się tym, a pytając o opinię na temat relacji zwykle przy okazji dowiesz się czegoś ciekawego i wymienicie się doświadczeniami, jeśli jest zajęta lub niezainteresowana, więc interakcja i tak jest rozwojowa i może być przyjemna, a gdy kobieta na starcie mówi, że nie chce rozmawiać, to nawet nie mamy możliwości rozwijania swobody w rozmowie i obcowania kobietami, co pogłębia błędne koło braku interakcji z kobietami i poczucia samotności.

  Reply

  John June 19, 2024 at 13:35

  Dlatego, szczerze mówiąc, chyba sam zacznę poniekąd robić tak, jak mówisz. Jak się na mnie spojrzy w miejscu publicznym, to sobie pozwolę zagadać bezpośrednio z chęcią przywitania się, a jak nie – zapytanie o opinię. Może to moje zboczenie zawodowe z okresu trenowania pływania, jak się zakładało zwykłe krótkie spodenki z bawełny i w nich pływało, żeby był opór, tak ja taką bezpośredniością chciałbym swoją psychę wzmocnić i się maksymalnie uodpornić. W ogóle dopiero po roku takiego katowania pewności siebie na ulicy zauważyłem jeden poważny błąd – wyznaczanie sobie okienka czasowego na bycie otwartym. Zazwyczaj jak sobie planowałem dzień, to np. wpisywałem sobie do dziennika, że od 18:00 do 18:30 będę w Rynku i robię 3 podejścia, później idę na wydarzenie czy gdzieś tam. I wtedy w przeciągu tylko tych 30 minut mam oczy otwarte, a później wywalone. Potworny błąd. Zauważyłem, że trochę przepuszczam okazji w komunikacji miejskiej, bo w niej boję się tego, że się zaplączę i inni to usłyszą. Albo na przystanku, kiedy dziewczyna siedzi na ławce z jedną osobą obok, wtedy powinienem zagadać i olać słuchacza, ba, nawet jak jest trochę ludzi przy niej to zacząć od “hej, mam pytanie…”, żeby się wyłączyli. Albo czasami brakuje mi refleksu, jak np. w sytuacji z przeszłości, gdzie weszła dziewczyna do żabki i zauważyłem ją jak odwracałem głowę, popełniłem ten błąd, że zacząłem ze sobą dyskutować CZY zagadać i przeszła mi okazja obok nosa. Dopiero ostatnio to zauważyłem, że nagle nie muszę się celowo szlajać po rynku czy galerii codziennie, tylko mam dużo okazji przy codziennych czynnościach. Teraz postanowiłem, że zacznę się chyba witać ze wszystkimi, którzy na mnie spojrzą w miejscach publicznych, a na wydarzeniach to chyba już w ogóle rozmawiać z każdym obok mnie.

  Reply

  Paweł Grzywocz June 19, 2024 at 15:35

  Eureka, czasami szukamy nie wiadomo czego, podczas gdy rozwiązanie mieliśmy praktycznie cały czas przed nosem, ale na przekór próbowaliśmy jakimiś innymi sposobami, żeby nie było zbyt łatwo albo chcieliśmy sobie coś udowodnić. Pokręcone to, ale tak działamy nieraz.

  Reply

  Bezimienny June 19, 2024 at 20:19

  Miejmy na nie wyjebane i żyjmy własnym życiem. A one niech żyją że stadem kotów i popijają proseco w samotne wieczory bo współczesne kobiety tylko na to zasługują

  Reply

  Mz June 20, 2024 at 02:39

  Mi oststnio zdarzyło się poznać kilku PUA.
  Fajnie się wspierają itp. Ale takie wyjście typowo na podryw – ultra się źle czułem towarzyszącą temu. Presja. Może to być przydatne ale jako trening ewentualnie.

  Pytanie o opinię w każdej sytuacji.. Hmm. Wracając wieczorem koło 22 przez centrum miasta to mógłbym zapytać o to czy dane miasto nocą jej się podoba skoro wraca pieszo. I czy poleca jakieś inne polskie lub zagraniczne miasta w których jest bezpiecznie.
  Dobra, teraz na potrzebę tego komentarza wymyśliłem to. Myślę że jest spoko.

  Mi się zdarza dostawać spojrzenia i uśmiechy. Ale te kobiety mi się nie podobają na tyle by iść to.pociagnac. A jak się zdarzy taka co mi się podoba to nawet na to nie patrze, kreatywność swoją wyciągam. Ale nie ukrywam że warunki do tego dobre wolę mieć. Typu: brak ludzi dookoła.

  Faktycznie brak mi takich kobiet które bym chciał zagadać tj które by mi się podobały. Bez napompowanych ust i grzebieni w rzęsach, bez bycia księżniczka(po stylowa to pokazuje. Torebka itp).
  A Jak już się zdarzy w miarę atrakcyjna no to chłopak. Ale ciekawostka – jak rozmowę rozwinę to taka numer podaje.
  oczywiście zdarzały mi się zagadania co kobieta na start widzę że ma wyraz ‘stary, twój poziom atrakcyjności nie rowna się z moim, także fajnie ale idź już’.

  Dla mnie najlepsze warunki to jak jest słonecznie, wszyscy na zewnątrz są. Trochę się z tym niepotrzebnie ograniczam. Bo tylko głupie 3/4miesiące takie są.
  Najawobodniej się czuję w ww. Ale muszę przekuć to na warunki indoors.

  Siłownia mnie inspiruje. Kawiarnie. Tylko nie wyrabiam statystyk. To jest raz na ruski rok w takich miejscach.

  Ogólnie co do naszego społeczeństwa to też trochę zaczynam się rozglądać poza nie przysłowiowo po mapie.. Mówią(tu w komentarzach i zaslyszane) że w azji Wartościowe i wdzięczne kobiety(Oststnio tajke z młodym chyba hiszoanem widziałem w tramwaju w nocy. On w rękach książka i czytał na głos, ona obok. On miał jakiś kocyk przywiązany do szyi.. Potem dostrzegłem że nóżka malutkiego śpiącego dziecka wystaje. A na jej kolanach też dziecko śpiące. Takie obrazki to złoto). Ale też staram.sie tu dostrzegać szklankę.donpolowy pełną, choć nie jest to łatwe.

  Jak ktoś tu zauważył to pary głównie wyglądaja w ten sposób: facet zagrania kobietę ręką z jej biodro ramię itp, czy też ja caluje a ona jest bierna. Komentarz cjhba zbędny.
  Oboje siedzą w telefonie. Lub gorzej jak kobiet siedzi w telefonie a facet patrzy.
  Na palcach jednej ręki mogę policzyć jakąś parkę wpatrzoną w siebie czy to randkowiczow lub związek albo nawet rodziców którzy spędzają wspólnie czas z radością.

  Ja jak randkuje to ludzie na mnie i taka dziewczynę patrzą jak w obrazek. Trąbią na nas, ustępują miejsca, chcą pomoc, otwarcie życzą wszystkiego najlepszego. Widzą tą bańkę radości. Tak też miałem z moją byłą. No i w ogóle z kobietami z którymi aktywnie randkowalem.

  I trochę wychodzę z założenia, że nawet jeśli trafi się kobieta która z czymś kuleje. To jeśli będzie mną zainteresowana to ja ją z tego wyciągnę, tzn ona sama siebie z trgo wyciągnie. Typu zleje znajomych ściągających ją w dół, kumpli śliniacych się na nią, jakieś złe nazyki(jedna przestała palić. Inne przeklinać itp).

  Jedynie kwestia dopilnowania poziomu atrakcyjności. Zadbania o sylwetkę Fryz ubiór.
  Ale no mimo to w miejscu publicznym przeskakiwanie uprzedzeń.. No pokontempluje ten artykuł i może faktycznie na wymyślam różne preteksty na różne sytuacje.

  Dzięki za inspiracje.

  Reply

  Grzegorz June 20, 2024 at 19:36

  Niby wszystko fajnie i w ogóle, ale z tego artykułu dowiadujemy się jak rozmawiać sobie z kobietą, ale jak nie zależy na tym, żeby pogadać sobie z dziewczyną, ale żeby ją “zdobyć”…

  Reply

  Paweł Grzywocz June 21, 2024 at 00:03

  Od rozpoczęcia rozmowy wszystko się zaczyna, a większość mężczyzn zagaduje zbyt mało kobiet, aby spotkać tę wolną, zainteresowaną i taką, która im się podoba. Zagadują zbyt mało, ponieważ chcą uniknąć odrzucenia, nie mają pomysłu, jak zacząć i poprowadzić rozmowę w różnych sytuacjach. O zdobywaniu jest program “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek.

  Reply

  John June 21, 2024 at 12:15

  A jakie jest finalnie Twoje zdanie nt kreatywności rozpoczęcia rozmowy? W ebooku jak zdobyć dziewczynę proponujesz dość kreatywne i nieszablonowe rozpoczęcia rozmowy, a w chyba webinarze 46, który jest o naturalnym rozpoczęciu rozmowy, mówisz, by nawet wylecieć z banałem typu – jak tam trening, bo silenie się na niewiadomo jakie rozpoczęcie jest bez sensu. Osobiście preferuję jakiś banał, ale się odezwać, niż wymyślać coś kreatywnego i nie podejść od razu, ale jak przyjdzie mi coś automatycznie do głowy, to spoko.

  Reply

  Paweł Grzywocz June 21, 2024 at 15:08

  Jak masz gadane, to możesz zacząć sytuacyjnie, a potem kontynuować z jakimś przygotowanym pytaniem, aby mieć pomysł na rozkręcenie rozmowy. Jak nie masz gadanego albo masz, ale nie chcesz obciążać mózgu ciągłym wymyślaniem nowych rozpoczęć lub możesz pod wpływem presji czasu się zawahać i nie wymyślić nic sensownego, to lepiej mieć przygotowany jeden skuteczny sposób rozpoczęcia rozmowy, który możesz odpalić praktycznie wszędzie i bez względu na okoliczności nie wysilając się przy tym zbytnio.

  Reply

  John June 24, 2024 at 09:35

  A mając 25 lat, lepiej się Twoim zdaniem rozglądać za młodszymi czy starszymi kobietami ode mnie? Wiadomo, że wiek trudno czasem ocenić i jak kobieta ma te 26-28 lat to jeszcze nie jest aż taka różnica, w zasadzie żadna, ale te 29,30 latki i starsze, mam wrażenie mogą patrzeć na mnie z góry, bo mają więcej doświadczenia życiowego i mogą mieć duże parcie na wspólne mieszkanie czy dzieci (no a te 30 lat to dla mnie górna granica). Ale za to o wiele bardziej mi się podobają. Mlodsze natomiast, z przedziału 20-25 wydają się być rozsądniejszym wyborem, bo mogą się patrzeć we mnie jak w obrazek, bo jestem starszy doświadczeniem, co jest chyba wręcz pożądane. Ale za to ogólnie mi się mniej podobają, czasami mam wrażenie, że to jeszcze dzieci :P

  Reply

  Paweł Grzywocz June 24, 2024 at 19:48

  Jak znajdziesz młodszą lub rówieśniczkę, to powinniście mieć więcej wspólnych tematów oraz możesz jeszcze ją nieco ukształtować, a starsza może być już dużo bardziej uparta i skostniała w swoich przyzwyczajeniach. Kolejna sprawa, to z rówieśniczką lub młodszą możecie się nacieszyć życiem we dwoje przez wiele lat zanim założycie rodzinę, a starsza będzie za parę lat pytać, jakie dalsze decyzje, bo jej lata lecą.

  Reply

  Mz June 25, 2024 at 23:51

  Paweł, pytanie:
  Dziewczyny które widzę że są mną zainteresowane:
  Co myślisz o tym by korzystać z jakiś umiejętności takiej kobiety na poziomie koleżeństwa. Mam kontuzje i poznałem dziewczynę fizjoterapeutkale która sama proponowała pomoc(na występie gdy ból mnie dopadł że git te trzymać ledwo mogłem sama z siebie mi zaproponowała pomoc i powbijała przysłowiowo łokieć w plecy by mi ulżyć w bólu) , ale nie jestem nią zainteresowany (takie robią mi naszyjniki, masuja mnie itp). Ja nie lubie dawać komuś nadzei ale tu musiałbym skorzystać bo serio kontuzja mi utrudnia życie, nie chciałbym kasy wydawać na taki masaż, raczej wolałbym przeczekać ale skoro ofertę pomocy dostałem to myślałem o tym jak do tego podejść.

  Odwdzięczyć się jakaś inna przysługą? To mogłoby taka nadzieje w sumie podwójnie zrobić chyba. Chociaż ja już jej dałem dużo wartości bezinteresownie gdy ją poznałem. Więc mógłbym to potraktować w ramach jej odwdzięczenia się. Bo jakbym ja coś w zamian oferował to trochę się stawiam w roli petenta.

  Oststnio też inna dziewczyna która poznałem, zapytała o podwózkę i przewiozłem ja moja e-hulajnoga i żartem mówiłem że musi mi naszyjnik zrobić w zamian i że z intencja pozytywnej energii – i wyczskala na taki czas gdy takowa energię będzie mieć i zrobiła, sama się odzywała by się spotkać.
  Teraz mi się z biżuterii coś popsuło – zaoferowała naprawę.

  Nie chciałbym być taki wyrafinowany jak to kobiety robią że wykorzystują sliniaxuch się na nie gości. Źle mi z tym ale no jak faktycznie zmuszony jestem z takiej usługi profesjonalnego masażu fizjo skorzystać a skoro oferuje to jak do tego podejść? Tym bardziej że kasy nie chciałbym wydawać tylko faktycznie mógłbym jej się czymś co ja dobrze ogarniam jej przysłużyć.

  Wiem że masz podejście że przyjaźń damsko męska jest niemożliwa że zawsze ktoś ma nadzieję – też tak sądzę i takowych nie mam. I trzymam się od takiego czegoś z dala. Ale ww dało mi do myślenia.

  Ps a co do artykułu. Kurde, siła rzeczy wolę wyparzyć kogoś kto na mnie dłużej spojrzy, uśmiechnie się a jeśli nie to chociaż coś co będzie robicnodrozniajacego się od innych i takie interakcje to sama przyjemność. Ale no to już jest na poziomie bycia ogarniętym z kobietami.
  Chociaż oststnio będąc na siłowni zewn. Usiadły dziewczyny i patrzyły jak ja i inni ćwiczą. Chciałem się pokusić po treningu podejść i zapytać o opinię preferencji sylwetki u Fsceta, tj czy taki wycięty jest dla nich atrakcyjny itp.

  Reply

  Paweł Grzywocz June 26, 2024 at 11:33

  Właśnie zależy do tego, jaka jest wartość tych przysług. Np. naprawę naszyjnika łatwiej zaakceptować i się z nią czasem pośmiejesz czy przewieziesz hulajnogą. Masaż fizjoterapeutyczny to już nie są takie tanie sprawy, więc prawdopodobieństwo, że dziewczyna chce sobie nieodpłatnie potrenować masowanie na Tobie jest bliskie zera, tylko raczej ma nadzieję, że Ci się w ten sposób bardziej przypodoba i będziesz się z nią spotykał. Być może wie podświadomie, że nie tędy droga i się pogodzi z tym, że nic z tego nie wyjdzie pomimo masażów, ale nie potrafi inaczej np. zaprosić Cię na kawę, bo to nie rola kobiet albo same nie wiedzą lub wstydzą się. Może znajdź jej faceta w zamian. Kobiety jakoś nie mają z tym problemu, ale to co innego, bo one są tą słabszą płcią, więc łatwiej im myśleć, że im się należą różne przysługi, bo są tymi słabszymi kobietami. W drugą stronę, to ciężko Ci będzie sobie to uargumentować. Może jakieś inne odpłatne usługi mógłbyś jej zrobić bezpłatnie w zależności, co ona potrzebuje, może coś przy samochodzie, może jakieś prace wykończeniowe w mieszkaniu. W każdym razie, jak ona Ci się nie podoba i brać od niej bezpłatne masaże, aby potem odwdzięczyć się czekoladą i dobrym słowem, to będziesz się czuł, że ją wykorzystałeś, a z niej zrobisz frajerkę.

  Reply

  John June 27, 2024 at 09:41

  A miałeś jakieś przypadki, kiedy czytelnik znalazł sobie dziewczynę bez kontekstu? Ja znam takie tylko 2, jedna dziewczyna powiedziała mi, że zagadał do niej w galerii handlowej i na początku było widać stres u niego, a później się uspokoił :P

  Reply

  Paweł Grzywocz June 27, 2024 at 12:10

  Tak, np. na ostatniej konsultacji miałem okazję zapytać, jak się poznali, a są razem 6 lat oraz z 8 lat różnicy wieku. Na festynie w małej miejscowości, ale dała mu kontakt wzrokowy i mijali się jeszcze potem parę razy, więc mieli kilka interakcji zanim się zaczęli spotykać. Inny ze Śląska, który się wkręcił w poznawanie w ten sposób poznał też bez kontekstu, na ławeczce w parku. Da się, z tym, że dużo prób to wymaga, łażenia, szukania, zagadywania, spotykania zajętych, nie w Twoim typie lub Ty nie w ich typie, no nie są to zakupy przez Internet do Twojego domu, tylko wymaga to działania. A jak działasz dużo i nie ma z tego żadnych randek nawet, to szukać przyczyn, czy one leżą poza Tobą czy leżą w liczbach i w tych miejscach czy w nas, że desperacka energia, brak budowania zaufania i bycia normalnym, a następnie stawać się cały czas lepszym aż zaczną się pojawiać randki. Należałoby się najbardziej skoncentrować na tych interakcjach z wolnymi kobietami. Zrobię wkrótce materiał o tym, jak od początku sprawdzić, czy są wolne czy zajęte.

  Reply

  John June 27, 2024 at 22:13

  A zagadywać w ogóle Twoim zdaniem w takich sytuacjach, kiedy można sobie samemu zrobić siupę, byleby się tylko wzmocnić, jak np. w komunikacji miejskiej, jak są 2 rzędy 2 miejsc obok siebie, ale zwróconych ku sobie, tak, że siedzi się naprzeciwko kogoś i można tej osobie patrzeć w oczy, miejsca obok zajęte, dziewczyna siedzi na przeciwko Ciebie, inni mogą normalnie słuchać rozmowy, bo jest cisza w autobusie? Dla mnie to sytuacja bardzo niekomfortowa, ale zależy mi na pewności siebie. Nie wiem czy to już przesada i równie dobrze mogę zacząć biegać po mieście i krzyczeć jak szaleniec :P

  Reply

  Paweł Grzywocz June 28, 2024 at 20:02

  Tu nie chodzi o Ciebie, tylko że krępujesz w ten sposób dziewczyny. One też chcą jakiejś prywatności i dyskrecji. Gdy ktoś słyszy waszą rozmowę, to ona się zagotuje w środku i będzie chciała, aby się to szybko skończyło. To trudne dla nich warunki. W wyjątkowych sytuacjach przemogą to, ale zazwyczaj będzie to dla nich bardzo krępujące. Dlatego wolałbym zaczekać i razem z nią wysiąść. Inna opcja, którą można rozważyć, to zagadanie bezpośrednio po wejściu i zajęciu miejsca obok niej i zacząć gadkę, jak ze znajomą, coś o pogodzie, co tam ostatnio czytałeś, zadać pytanie o kobiecą opinię i nie pytać o jej imię, żeby ludzie dookoła się nie połapali, czy wy się znacie.

  Reply

  Wolfheart July 4, 2024 at 20:41

  Hej Paweł,
  co myślisz o Asbiro?

  Reply

  Paweł Grzywocz July 5, 2024 at 10:34

  Super, skoro zajęcia prowadzą praktycy z praktycznych tematów, to czego chcieć więcej.

  Reply

  Wolfheart July 6, 2024 at 17:22

  Ostatnio pierwszy raz poszedłem na wykład do nich i wykładowca to był jakiś wieśniak, który ciągle wtrącał wulgaryzmy, i strzelał prymitywnymi żarcikami o “ruchaniu” i “sraniu”, a cała zgromadzona gawiedź mu jeszcze przyklaskiwała. No żenujące to było trochę. Gorsze jest to, że facet porównywał prowadzenie działalności do związku i wplatał w to PUAowskie teorie typu, żeby ciągle pisać z kontrahentem/wspólnikiem, żeby o nas nie zapomniał po 3 dniach, bo z dziewczyną ciągle trzeba pisać, bo ona ciągle pisze z innymi i jak nie będziemy z nią pisać to ona o nas zapomni. Nawet na jednej prezentacji zacytował jakiegoś bożka PUA w Polsce. Mocno zacząłem się zastanawiać, czy dobrze trafiłem. A sam jego wykład też nie był jakiś mocno odkrywczy, nie dowiedziałem się niczego czego już sam bym nie wiedział – trzeba ryzykować, nawiązywać znajomości, być kreatywnym itp.

  Zawiodłem się trochę, obiecywałem sobie więcej. Pójde na kolejne szkolenie do nich, może będzie lepiej.

  Reply

  Kris July 9, 2024 at 01:53

  Witam, Paweł. Jestem w wieku 33/34 lat. Niedawno kupiłem ebook ” Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek”. Jeżeli mógłbym się poradzić to będe wdzieczny. W minioną niedzielę, czli wczoraj poszedłem na Szybkie Randki w swoim mieście. Udało mi się zdobyć kontakt do jednej dziewczyny. Jeszcze do niej nie dzwoniłem. Jeżeli wogóle odbierze (bo to też różnie bywa, może mieć lepsze ‘oferty”, które się do niej odezwą po zdobyciu kontaktu) i jeśli się będzie chciała spotkać to mam pytanie, ponieważ ona mieszka w innej miejscowości (100km ode mnie) w średniej wielkości mieście. Teraz nie wiem czy umawiając z nią spotkanie ma ją zaprosić do swojego Miasta na jakieś 60 minut przy kawie czy to ja musze przyjechać do jej Miasta. Akurat nie natrafiłem w Twoich artykułach na ten temat (oczywiście nie wszystkie przeczytałem, więc nie mówię, że nigdzie nie ma:)) Jeżeli chodzi o tą dziewczynę to przyszła na Szybkie Randki na kat. wiekową 35-45 lat, a więc starszą. Ja też zresztą na tą kategorię wekową się nie łapię, ale ponieważ nie było mlodszej kategorii wiekowej, stwierdziłem, że lepiej tu spróbowac niż wogóle nie randkować i nie próbować kogoś poznać. Na spotkaniu za wiele na mnie nawet nie patrzyła, 3 razy popijając podczas rozmowy ze mną jakiś zamówiony koktajl. Mówiłem m.in, że trochę interesuję się fotografią, lubię fotografować ładne krajobrazy, w dodatku, ponieważ w jej województwie ma rodzinę to powiedziałem jej o pewnej miejscowości z jej stron. Być może to ją trochę zainteresowało, że znam jej strony, okolice. W internecie znalażłem o niej tylko informację, że jest hostessą, fotomodelką (więc to, że może mówiłem o fotografii jakoś zaplusowało). Coś sobie na Szybkiej Randce przypominam, że właśnie mówiła, że fotografuję siebie, aczkolwiek w internecie nie znalazłem żadnej jej fotki. I kiedy zapytałem czemu zapisała się na tą kategorią wiekową (ona ma 31 lat),(ponieważ kat.25-35 lat odwołali, więc ja też rzutem na taśmę zapisąłem się do starszej kat. Wiekowej) czy to dlatego, że w młodszej kategorii wiekowej odwołali Szybkie Randki to mi pomachała głową przecząco i powiedziała cytuję: “Ja szukam faceta’.
  - Poza tym ma jeszcze pytanie oprócz tego kto do kogo musi się wybrać, jeżeli to ja będą stroną inicjującą spotkanie, to czy jeżeli ona by miała przyjechać do mojej miejscowości to wtedy czy tak wszystko w porządku jeżeli dziewczyna przyjedzie specjalnie na spotkanie 100 km i wyda pieniądze np. 70 zł na pociąg a my posiedzimy np 60 min przy kawie i się rozstaniemy? więcej czasu straci na dojazd w jedną stronę, Ogólnie pisałeś jeszcze, że po tski czymś jak Speed Dates trzeba zadzwonić po 1-2 dniach, bo emocje są zbyt słabe i w takim miejscu poznała wielu chłopaków, a nie tylko jednego, ale mógłnym zadzwonić w środę, np. umówić się na poniedziałek, czyli za 5 dni po rozmowie, a 8 dni po szybkich randkach. Ogólnie to myślę, że nie należy dzwonić po 1-2 dniach jak “nagrzany piesek”. Myślałe, więc by zadzwonić w środę i teraz nie chce umawiać się na czwartek, bo jestem w pracy do późna. W piątek i w sb odpada, zgodnie z Zasadą, którą wbijasz swoim czytelnikom:) No chyba, że spróbować na niedzielę? Nie chce też za późno by jednak nie zabic jej zaintersowania albo się nie rozmyśliła przez 5 dni. Przepraszam Paweł za obszerną treść i góry dziękuję.

  Reply

  Paweł Grzywocz July 9, 2024 at 14:05

  Hej Kris, niedziele są w porządku do umawiania spotkań, ponieważ to koniec weekendu, a niektórzy tylko wtedy mają czas. To, czy zadzwonisz w ciągu 2 czy 3 dni nie powinno mieć decydującego znaczenia, aczkolwiek tu nie chodzi o to, żeby nie wyjść na “nagrzanego pieska”, ponieważ nie masz zbudowanej dłuższej i emocjonującej konwersacji. Gdy rozmawiałeś z kobietą 12-15 minut i zbudowałeś sporo emocji, to warto zaczekać 5 dni, ale jeśli rozmawiałeś poniżej 5 minut i jesteś jedną osobą z wielu innych, to dłuższe czekanie nic właściwie nie da, a może ona bardziej o Tobie zapominać w tym czasie, dlatego w przypadku Internetu i innych krótkich interakcji, to lepiej zadzwonić w ciągu 1-2 dni.

  Odnośnie miejsca spotkania, to nie możemy oczekiwać od nowo poznanej kobiety, że będzie za nami biegać, nie wiadomo, ile inwestować w relację, przyjeżdżać większe odległości, to nijak się ma do zasady, że mężczyzna jest liderem, prowadzi rozmowę, relację, spotkania oraz maksymalnie ułatwia kobiecie podążanie za jego prowadzeniem. W związku z powyższym umawiamy się, jak najbliżej miejsca, w którym dziewczynie jest wygodnie się spotkać bez zbędnych komplikacji i w takim miejscu, żeby się go nie dało pomylić. Zobacz na google street view, gdzie u niej w centrum i okolicach można się spotkać.

  Wyjątkiem jest sytuacja, gdy dziewczyna z powodu dyskrecji lub innych planów nie chce się spotkać w swojej miejscowości i zaproponuje Ci spotkanie w okolicy, gdzie się poznaliście albo w Twojej miejscowości. Natomiast nie ma sensu oczekiwać od nowo poznanej dziewczyny przyjeżdżania bliżej Ciebie. Od stałej dziewczyny tak, ale nie od nowo poznanej, którą możesz w każdej chwili zniechęcić.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post: