Podryw Na Ulicy – Opinie, Czy Podrywanie Na Ulicy Ma Sens? Jak Się Nie Wypalić? Jaka Skuteczność Jest Możliwa?

by Paweł Grzywocz on 27 November 2020

“Mamy pewien dzienny limit tzw. pozytywnej energii towarzyskiej
i jak się szybko wypstrykamy, to potem to siada negatywnie na psychikę, więc lepiej ją mądrze spożytkować.”

podryw na ulicy opinie czy podrywanie na ulicy ma sens
Czy podryw na ulicy ma sens? Jak się nie wypalić i nie wypompować z pozytywnej energii przez zaczepianie kobiet na ulicy? Jaka jest realistyczna skuteczność podrywu na ulicy? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym artykule, a także:

 • Jaki jest prawdopodobieństwo umówienia się na spotkanie z dziewczyną poznaną na ulicy?
 • Ile czasu i podejść zajmie budowanie umiejętności, aby tego dokonać i się nie wypalić?
 • Co robić, jeśli żadna dziewczyna się na Ciebie nie patrzy?
 • Kiedy kobiety z daleka czują naszą energię, że idziemy w ilość a nie w jakość?
 • Jak nie robić z kobiet panaceum na wszystkie potrzeby emocjonalne, żeby nie czuły się osaczone?
 • Jak wykorzystać małe miejscowości jako wspólny kontekst i temat do rozpoczęcia rozmowy?
 • Czy udany podryw na ulicy to ściema i czy jest to w ogóle możliwe bez lat praktyki?
 • Jaka jest realistyczna skuteczność podrywu na ulicy?
 • Podryw na ulicy – czy to ma sens i jaka skuteczność jest możliwa?

  *** PYTANIE CZYTELNIKA O PODRYW NA ULICY: “Czy podryw na ulicy ma sens i jak często zagadywać, żeby mieć efekty w postaci
  3 randek tygodniowo?”
  ***

  “Cześć Paweł, mam do Ciebie pytanie o ważne zagadnienie. Ostatnio po 3 latach ponownie od deski do deski przeczytałem Twoją historię, czyli jak poznawałeś dziewczyny w marketach i na ulicy. Jak rozumiem, było to ponad 10 lat temu, jak sam chyba wspominasz nie byłeś ani super atrakcyjny, ani super ubrany.

  Pytanie, jak postrzegasz taki sposób na poznanie dziewczyny z perspektywy czasu oraz Twoich zagadań produktu “100 rozmów audio z kobietami”?

  Chodzi mi po głowie taki pomysł, czyli poznanie normalnej dziewczyny na związek, no ale z wykorzystaniem miejsc publicznych i dużych statystyk. Załóżmy, że byłoby to 5 wyjść w tygodniu na 2-3 godziny do Centrum Handlowego i zagadanie każdego dnia do 10 dziewczyn, razem 50 w tygodniu.

  Dzięki temu spokojnie zostaje czas na siłownię, kurs tańca i inne dodatkowe aktywności. Gdyby osiągnąć 6% skuteczności, to po takim tygodniu byłoby 3 randki tygodniowo. Ktoś powie, że 6% to miazga. No ale zwróćmy uwagę, że większość facetów to ma 3 randki, ale rocznie. Ba, nawet 4% skuteczności, czyli 2 randki tygodniowo to wspaniały wynik.

  Oczywiście musimy przyjąć do modelu, że zlewki po nas spływają i się nimi nie przejmujemy. Co sądzisz Pawle o takim pomyśle w perspektywie lat doświadczenia. Czy teraz Twoim zdaniem jest to łatwiejsze do realizacji, czy wręcz odwrotnie.

  Pozdrawiam,
  Jarek.”

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej Jarek,

  Byłem atrakcyjny, dobrze ubrany i stosowałem się do wszystkich zasad, jak trzeba.
  Nic się nie zmieniło przez ten czas. Nie ma tutaj sztywnych reguł.

  Z jedną dziewczyną zagadaną na ulicy pogadasz 2 minuty w pewny siebie sposób i ona też jest konkretna, ogarnięta, akurat wolna, więc przyjdzie na spotkanie, a z inną pogadasz 20 minut i nie przyjdzie, bo ma jakieś swoje niedokończone relacje, problemy ze sobą albo coś jej nie gra w naszej osobie albo nie uznaje takiej formy poznawania się.

  podryw na ulicy nieśmiałej dziewczynyNp. będzie się wstydzić tego przed rodziną i znajomymi, że dała się przekonać na jakiś podryw na ulicy itp. opinie, w które jedne dziewczyny wierzą a inne nie wierzą, a na tę ich wiarę również ma wpływ cała nasza prezentacja w rozmowie zapoznawczej.

 • W przypadku podrywu na ulicy dziewczyna może dzięki naszemu dobrem wrażeniu zmienić swoje podejście,
  a inna choćbyś był nie wiadomo jak wiarygodny, to nie zmieni swojego podejścia.
 • Opinie, czy podryw na ulicy ma sens i jakie jest prawdopodobieństwo umówienia się na spotkanie

 • Miejsce poznawania dziewczyny nie ma jednoznacznie decydującego znaczenia, ponieważ jedną poznasz na przystanku i przyjdzie na spotkanie, a drugą poznasz na wernisażu i nie przyjdzie.
 • Jak określić prawdopodobieństwo skuteczności podrywu na ulicy?

  Jednak licząc ogólnie prawdopodobieństwo, to im więcej macie wspólnego, tym większa szansa na spotkanie i jest to wręcz oczywiste, że jeśli się już trochę znacie
  i nie popełniłeś żadnych rażących błędów bycia tylko zbyt miłym kolegą, to czemu miałaby Cię wystawić.

  Natomiast po rozmowie na ulicy jest to dużo większa loteria.

  Podryw na ulicy – opinie, czy to ma sens i czy zagadasz 10 interesujących dziewczyn codziennie?

  W stolicy i tego typu dużych miastach spokojnie, w innych miastach może być ciężko, jeśli to mają być interesujące dla Ciebie dziewczyny.

 • Zagadywanie liczone w godzinach na co dzień uważam, że szybko odkuwa się negatywnie na psychice, za oddawanie cennej energii życiowej niemal masowo zaczepianym dziewczynom w nadziei, że któraś pogada dłużej i się spotka.
 • To z kolei powoduje presję oczekiwań na efekty, bieganie za kobietami, robienie
  z nich remedium na jakieś wewnętrzne braki, robienie z kobiet nadmiernie wysokiego priorytetu życia, którym nie powinny być i oddawanie im zbyt dużej władzy nad naszym poczuciem szczęścia.
 • podryw i zagadywanie dziewczyn na ulicyNieraz miałem po takich długich
  i częstych sesjach zagadywania takie poczucie, że miałem silną potrzebę zachowania, zarezerwowania energii dla siebie, uszanowania jej, nagromadzenia jej i np. widziałem kolejną dziewczyną, która w ogóle się na mnie nie patrzy, więc ja też na nią nie patrzyłem, tylko starałem się odwracać wzrok
  i sobie myślałem:

 • “Jak się nie patrzysz, to ja do Ciebie nie zagadam” – chociaż po co miałaby się patrzeć, skoro nie przyszła na ulicę szukać chłopaka, z którym mogłaby się umówić.
 • Nie ma tu sztywnej reguły, że ona musi się spojrzeć, bo nie musi, jednak często spojrzenie dziewczyny pomaga przewidzieć, jaka będzie jej reakcja, ale brak spojrzeń nie oznacza, żeby nigdy nie zagadywać do takich dziewczyn.
 • Poza tym warto popracować nad wyglądem, aby otrzymywać więcej spojrzeń, nabrać pewności siebie, otwartej mowy ciała i zwracać na to większą uwagę
 • Przy czym bzdurą jest częste wmawianie nam, że kobiety fantazjują o poznaniu kogoś na ulicy, o czym polecam serdecznie artykuł o fascynacji kobietą
  w podrywie na ulicy i czy to zmieni jej sceptyczne nastawienie (plus wartościowe komentarze).
 • Przy godzinnych sesjach zagadywania do 10 dziewczyn dziennie nie da się nie nazwać tego desperacją i wypstrykasz się z pozytywnej energii. Sprawdź na sobie.

  Jak się nie wypalić i nie załamać z powodu podrywu na ulicy?

  Po kilku takich dniach człowiek jest wypompowany.

  jak poderwać dziewczynę na ulicy

 • O wiele lepiej jest już porządnie przyłożyć się do podejścia z nagromadzoną pozytywną energią, gdy spojrzy na Ciebie atrakcyjna dziewczyna albo nie spojrzy, ale przyjmiesz takie dzienne optimum, że np. ok. 3 strzały dziennie w ciemno tak na ulicy przy okazji można oddać, bo Cię to nie nic nie kosztuje
  i myślisz sobie, że szkoda by było nie spróbować i robisz to z przyjemnością, dla zabawy, z dużym dystansem, pewnością siebie, na luzie.
 • A gdy masz tak dalej cisnąć, codziennie podejście nr 5, 6, 7 tego samego dnia i ponad godzinę, to zaczyna się z tego robić kierat i priorytet, a to z kolei sprawia, że emanuje od nas desperacja, czyli przeciwieństwo atrakcyjności.

  Kobiety to czują tę naszą energię, że idziemy w ilość

  Podobny efekt występuje w Internecie, gdy ktoś wysyła tę samą pierwszą wiadomość “kopiuj-wklej” do 100 dziewczyn w nadziei, że któraś odpisze i one doskonale znają takie szablonowe wiadomości i zazwyczaj w ogóle na takie nie odpisują, a powinni komponować spersonalizowaną wiadomość do każdej dziewczyny.

 • Interakcje stają się co raz mniej emocjonujące, w sensie ulatuje z nas taka ekscytacja i pozytywny vibe, słychać, że gadamy niby spersonalizowane rzeczy, ale jakoś bez mocy, wyzuci z emocji, jak taki telemarketer, który jedzie ze skryptem.
 • A to z kolei nie zwiększa skuteczności, a dziewczyna czuje, że coś recytujesz
  i wcale nie chcesz jej konkretnie poznać, tylko ona jest dla Ciebie kolejną cyfrą do odhaczenia. One to czują!
 • podryw na ulicy jak się nie wypalić psychicznieTakże ja zachęcam do eksperymentowania i znalezienie swojego własnego złotego środka, a jednocześnie ostrzegam, że mamy pewien limit pozytywnej energii dziennie, taką swoją baterię i jak się wypstrykamy, to potem to siada na psychikę
  w negatywnym sensie.

  A na koniec tygodnia stwierdzasz, że mimo, że zwiększyłeś ilość prób 3 krotnie, to i tak nieznacznie to zmieniło częstotliwość napotykania wolnych, ładnych, zainteresowanych, które przyjdą na spotkanie, bo to nie od samej ilości zależy, ale również od umiejętności, więc zaczynasz się zastanawiać, czy to wszystko ściema albo, czy jesteś jakimś przegrywem.

 • Jest też taka walka wewnętrzna, że “ja sobie udowodnię, że zdobędę dziewczynę
  z ulicy”
  , ale to bez sensu myślenie, bo tu nigdy nie chodziło o zdobywanie dziewczyny z ulicy, tylko w ogóle o znalezienie sobie interesującej dziewczyny a nie o to, gdzie ją poznamy.
 • A to, że koniecznie musi być to podryw na ulicy to zostało nam to wkręcone przez rozmaitych twórców ideologii nieraz pseudo rozwoju, turbo-uwodzenia, którego głównym celem jest w kółko poznawanie nowych kobiet w nieskończoność.
 • Trzeba potrafić spojrzeć na to z boku i połączyć to z tym, co Cię naprawdę interesuje w życiu i ile chcesz na daną sferę poświęcać czasu i energii

  Kobieta to nie jest żadne panaceum, które zaspokoi wszystkie wyzwania życiowe
  i potrzeby emocjonalne, tylko jedna z kilku sfer życia i tak też najlepiej do tego podejść, żeby poznawać *przy okazji, gdy niewiele lub nic nas to nie kosztuje, kilka sekund lub minut, żeby się odezwać i być może kilka minut pogadać.

  podryw na ulicy stawianie kobiet na piedestale

 • * “Przy okazji” oczywiście nie oznacza robienia sobie wymówek, że np. po pracy idziesz prosto do domu
  i jak nikogo nie spotkasz, to trudno, bo w ten sposób można nigdy nikogo nie spotkać. Np. jeden
  z czytelników na konsultacji powiedział mi, że chodzi do pracy piechotą 3 km przez jakieś pola i nigdy nikogo tam nie spotyka. Chodzi o to, aby sobie urozmaicić życie, iść na spacer, na kawę na wynos, posłuchać sobie audiobook’a i wtedy zagadać przy okazji.
 • A robienie z tego jakiegoś nadmiernie męczącego kieratu nie wpływa dobrze ani na naszą psychikę ani na silną, męską, pozytywną energię przy podejściu i wewnętrzne poczucie szczęścia.

  Warto pamiętać, że w bardzo dużych miastach jest też bardzo duża anonimowość, nieufność itp. które trochę dodatkowo obciążają proces zagadywania bez kontekstu,
  a w mniejszych miejscowościach jest odrobinę lżej, bo jest bardziej taka kameralna atmosfera.

  Mniejsze miejscowości można wykorzystać jako wspólny kontekst i temat, że jeszcze jej tu nie spotkałeś i dlaczego nie wyjechała, “jak wszyscy”.

  Niby każdy może się znać z każdym z okolicy albo mogą pogadać o wspólnych szkołach, które kończyli czy knajpkach, które lubią, parkach itp. wspólne tematy, a w dużych miastach często każdy jest z innej miejscowości i szansa, że kiedykolwiek wpadniecie na siebie ponownie albo, że znacie się z widzenia jest prawie zerowa.

  podryw na ulicyPoza tym bardzo dobrze weryfikujesz, że zbudowanie udanej rozmowy w przypadku podrywu na ulicy, otrzymanie kontaktu, już po jakimś konkretnym przygotowaniu i wypracowaniu gadki, pewności siebie, tematów itd. oscyluje średnio w granicach 5-30%.

 • Czyli po wielu latach praktyki można zwiększyć
  w niektóre dni skuteczność do 30% i to już jest taki powiedzmy maks, bo inaczej statystycznie nie da się trafić na odpowiednią ilość wolnych dziewczyn pod rząd.
 • A nawet, jak budujesz krąg socjalny, to tam też może Ci się podobać właśnie w granicach 10% kobiet, spośród których jedne są wolne i potencjalnie zainteresowane Tobą, a inne są już zajęte.

  Plusem miejsc bardziej socjalnych i ze wspólnym kontekstem jest to, że rozmowa odbywa się bardziej na luzie bez tej całego otoczki przebijania się przez mur bycia kimś zupełnie obcym i przypadkowym, że trzeba kobiecie komunikować, że nie mamy złych zamiarów i przebijać się przez jej sceptycyzm, obawy przed taką formą poznawania,
  a ona nie powie Ci na przywitanie, że nie ma teraz czasu czy coś takiego.

  Czy udany podryw na ulicy to ściema i czy jest to w ogóle możliwe?

  Miałem kiedyś takie wątpliwości w stylu:

 • “A co jeśli to poznawanie na ulicach, ten cały podryw na ulicy to ściema i nie da się tak umówić na randkę z atrakcyjną i wolną dziewczyną albo zdarzy się to raz na 100 razy? Może lepiej rozwijać krąg socjalny, a rozmowy na ulicy traktować bardziej hobbystycznie?”
 • opinie czy podryw na ulicy ma sens i jaka skuteczność jest możliwaWtedy, gdy odpuściłem parcie na efekt, to po czasie zauważyłem, że da się poznać na ulicy wolną
  i atrakcyjną dziewczyną oraz się
  z nią umówić po solidnej rozmowie, jednak zdarza się to tak właśnie
  w około 10-30% przypadków po latach praktyki, co jest zadowalającym wynikiem, ponieważ na ulicy często dopiero dziewczyna nr 6 lub 7 z kolei nie ma chłopaka.

 • Zazwyczaj lepiej sobie obniżyć oczekiwania i się nastawić na takie realistyczne 10% i to już mając stalowe nerwy, swobodną gadkę, pewność siebie, wysokie poczucie wartości, a jeśli uda się więcej, to tym lepiej.
 • W miejscach z kontekstem czasami też trzeba dłużej poczekać na sukces

  Z kolei w miejscach z kontekstem też może się nam podobać i jednocześnie być wolną
  i potencjalnie zainteresowaną z 10% dziewczyn oraz zwykle ktoś jeszcze z wami rozmawia, czyli również trzeba potrafić wywołać silne pierwsze wrażenie i emocje, zabawę, atrakcyjność, chemię w tych krótkich momentach, gdy nie rozmawiacie
  w grupie osób, tylko jest z wami np. tylko 1 dodatkowy rozmówca.

 • Generalnie w każdym miejscu należy sobie stwarzać możliwość pogadania
  z dziewczyną i szukać sposobów, jak się wyróżnić. Jeśli np. na kursie tańca podbija do niej 5 facetów po kolei, to spróbuj się przyjrzeć, którędy ona wraca po wyjściu ze szkoły, czy idzie na parking, czy idzie na przystanek. Możesz następnym razem akurat wracać tym samym autobusem lub zaparkować samochód blisko jej samochodu.
 • podryw na ulicy opinie skutecznościSzukaj sposobów na to, jak ominąć tłum facetów działających bezmyślnie, a kobietom wcale się to nie podoba, gdy kilku gości się przed nią popisuje i próbują jeden drugiego prześcignąć w tym, żeby jej zaimponować.

  To dla nich żałosne, więc dobrze, gdy nie jesteś w takiej bandzie, tylko poczekasz aż oni się wystrzelają i zepsują swoje szanse, a ta dziewczyna wręcz będzie wypatrywać Ciebie, bo z Tobą jeszcze nie rozmawiała.

  I Ty jesteś wtedy jedynym normalnym, jakiego spotkała.

  Takich sytuacji Ci życzę, żelaznej cierpliwości, samokontroli, opanowania, jak agent 007, który potrafi zadziałać skutecznie i precyzyjnie bez względu na to, czy jest to podryw na ulicy czy sytuacja socjalna, gdzie warto przeczekać początkową falę amatorów i nie próbować z nimi konkurować, bo to nie ma sensu.

  Oni sami się skreślają swoim zachowaniem, a nasza tajemniczość połączona
  z krótkim, ale wyrazistym, zapadającym w pamięć kontaktem z dziewczyną sprawia, że ona potem myśli tylko o Tobie.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się w komentarzu, jak podryw na ulicy wygląda w Twoim życiu i jak często próbujesz tego sposobu.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 4.8/5 (6 votes cast)
  Podryw Na Ulicy - Opinie, Czy Podrywanie Na Ulicy Ma Sens? Jak Się Nie Wypalić? Jaka Skuteczność Jest Możliwa?, 4.8 out of 5 based on 6 ratings

  Poszukiwano

  • Jak poderwac dziewczyne na ulicy?
  • podrywanie kobiet na ulicy

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: