Jak Dziewczyny Sprawdzają Przeszłość Chłopaków: Ciekawe Tematy, Przykładowa Rozmowa z 2 Dziewczynami

by Paweł Grzywocz on 8 December 2020

“Jak dziewczyny sprawdzają chłopaków po zapoznaniu i ich przeszłość związkową – wyznanie dziewczyny, ciekawe tematy do rozmowy z dziewczyną.”

jak dziewczyny sprawdzają chłopaków - ciekawe tematy do rozmowy z dziewczyną
Oto bardzo ciekawe tematy do rozmowy z dziewczyną, a także wyznanie, jak dziewczyny sprawdzają chłopaków oraz przykład, jak poznać teraz dziewczynę?

W tym nagraniu i artykule otrzymasz przykładową rozmowę z 2 dziewczynami, a także dowiesz się:

 • Jak poznać dziewczynę w obecnym czasie?
 • Jak dziewczyny sprawdzają chłopaków po zapoznaniu się?
 • 4 ciekawe tematy do rozmowy z dziewczyną.
 • Jak poderwać dużo młodszą dziewczynę?
 • Jak zagadać młodszą dziewczynę na ulicy lub gdziekolwiek?
 • Jak znaleźć sobie niepijące towarzystwo?
 • Czy są jeszcze normalne, ładne, młode dziewczyny?
 • W nagraniu możesz wyraźnie usłyszeć, jak dziewczyny sprawdzają chłopaków, szczególnie w Internecie oraz oryginalne, ciekawe tematy do rozmowy z dziewczyną.

  Więcej przykładowych rozmów (dokładnie 119) z objaśnieniami i ciekawymi tematami do rozmowy zarówno z młodszymi, jak i starszymi dziewczynami tutaj, jak i w pozostałych programach technik flirtu i prowadzenia interesującej rozmowy – możesz je wykorzystać w codziennych sytuacjach, jak i przez Internet.

  Ciekawe tematy do rozmowy z dziewczyną – jak dziewczyny sprawdzają chłopaków?

  Dziewczyny z natury interesują się bardziej relacjami niż mężczyźni, którzy są bardziej zorientowani na cele i rzeczy, a kobiety są bardziej nastawione na relacje, uczucia, rozmowy.

  Dlatego kobiety bardzo pociąga tajemniczość, ponieważ ich ciekawość jest tak wielka
  i trudna do okiełznania, jak męska pożądliwość, więc bardzo chcą jak najszybciej sprawdzić chłopaka, jaki on jest naprawdę i nie chcą marnować czasu na kogoś, kto udaje kogoś, kim naprawdę nie jest.

 • Gdy dziewczyny chcą sprawdzić chłopaka i się o dowiedzieć czegoś ciekawego na jego temat, a nie są w stanie zbyt szybko tego osiągnąć, to powoduje to w nich bardzo duże emocje, haj dopaminowy, który pragną rozładować odkryciem nowych informacji i rozpracowaniem kolejnego faceta, dowiedzenia się o nim informacji.
 • jak dziewczyny sprawdzają chłopaków - ciekawe tematy do rozmowyW związku z powyższym od lat zalecam, żeby nie wyjawiać nowo poznanym dziewczynom swoich profili społecznościowych i nie dać się im sprawdzać, jak jakiś petent aplikujący na stanowisko chłopaka, a na tych profilach niczego nie udostępniać, aby żadna dziewczyna nie była w stanie Cię sprawdzić ani, co czujesz do niej dokładnie ani poznać w jakikolwiek sposób przez Internet, tylko żeby musiała się z Tobą spotykać twarzą w twarz, aby się czegoś więcej o Tobie dowiedzieć.

  Dzięki temu najbardziej ciekawe tematy do rozmowy z dziewczyną zachowasz na spotkanie zamiast je ujawniać przez Internet.

  Ciekawe tematy do rozmowy z dziewczyną, czyli jak dziewczyny sprawdzają chłopaków w Internecie – jak uniknąć nieporozumień i nie zabić jej zainteresowania?

  Chcemy w ten sposób uniknąć nieporozumień i błędnych interpretacji. Może Ci się wydawać, że to nic nie szkodzi, że na profilu społecznościowym masz takie czy inne zainteresowania, zdjęcia, posty, polubienia, znajomych, komentarze, jednak nowo poznana dziewczyna wiele z tych informacji może błędnie, nietrafnie, niepoprawnie zinterpretować.

 • A my nie chcemy, żeby dziewczyna nas sprawdzała i wyciągnęła jakieś błędne wnioski o naszej osobie na podstawie informacji wyszukanych w Internecie
  i zaszufladkowała nas w jakikolwiek sposób ani nie chcemy, żeby obniżyła swoje zainteresowanie, ciekawość, ekscytację i efekt nowości przez dowiedzenie się zbyt dużo, zbyt łatwo, zbyt szybko.
 • Podawanie się kiedykolwiek dziewczynie na tacy i pozwalanie jej sprawdzać w ten sposób to zabójstwem dla naszej atrakcyjności, a także jest marnowaniem ciekawych tematów do rozmowy z dziewczyną.

  Jak poznać dziewczynę w obecnym czasie – ciekawe tematy do rozmowy

  jak dziewczyny sprawdzają chłopakówWiele osób zastanawia się ostatnio, jak teraz poznać dziewczynę. Niektórzy nawet czekają aż ta akcja się skończy. Radzę zrozumieć, że ta akcja się szybko nie zakończy, więc zwlekanie
  z realizacją swoich sercowych marzeń, randek czy związku nie ma najmniejszego sensu, ponieważ możliwe, że z czasem będzie nawet gorzej niż jest teraz.

 • Ludzie poznawali się i będą się poznawać w rozmaitych warunkach i nic nie powstrzyma tej siły, jaką jest pragnienie poznawania się, sprawdzania, obcowania ze sobą kobiet i mężczyzn i rozmawiania na ciekawe dla nich tematy.
 • Dużym ułatwieniem jest zaopatrzenie się w coś takiego, co zwykle mają na sobie sprzedawcy w sklepach, dzięki czemu widać Twoją twarz, uśmiech i słychać wyraźnie, co mówisz. Dziewczyny często noszą właśnie coś takiego, dzięki czemu widać lepiej, jak wygląda, czy Ci się podoba oraz często mają je lekko zsunięte lub w ogóle na brodzie, jeśli chodzi o miejsca na zewnątrz.

  Kolejną sprawą jest zwrócenie uwagi na porę dnia, jeśli szybciej robi się ciemno, to wtedy staraj się zaplanować sobie czas np. w piątek, sobotę, niedzielę, aby spędzić czas na świeżym powietrzu od 14 do 17 i wtedy podjedź sobie do okolicznej, większej miejscowości i porozmawiaj z kobietami.

  Ciekawe tematy do rozmowy z dziewczyną przy podejściu – dziewczyny sprawdzają chłopaków z ciekawości, gdy chcą go poznać i się jak najwięcej o nim dowiedzieć.

  ciekawe tematy do rozmowy z dziewczyną - jak dziewczyny sprawdzają chłopakówKobiety też potrzebują kontaktu
  i chciałyby kogoś poznać. Nie bardzo mogą teraz pójść na imprezę czy jakieś dodatkowe zajęcia, więc zawsze miło im, gdy mogą poznać
  i sprawdzić kogoś nowego tak przy okazji, gdy akurat szły na spacer albo gdzieś przechodziły pod warunkiem, że ten ktoś potrafi poruszać ciekawe tematy do rozmowy z dziewczyną.

  Oczywiście polecam w tym czasie skorzystać z poszczególnych programów zmiany osobistej, aby doskonalić swoją prezencję, mowę ciała, poczucie humoru, ciekawe tematy do rozmowy z dziewczyną, umiejętności prowadzenia interesującej rozmowy, randek i prowadzenia relacji w kierunku utrzymywania udanej relacji.

  Dzięki nim możesz dalej spokojnie realizować swoje cele i marzenia związane
  z relacjami, znajdywać atrakcyjne dziewczyny, chodzić na randki. Nie musisz na nic czekać, bo szkoda życia i czasu. Ciesz się każdą chwilą.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się w komentarzu, jak dziewczyny sprawdzają chłopaków
  w Twoim otoczeniu i jakie tematy są dla nich najbardziej ciekawe.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
  Jak Dziewczyny Sprawdzają Przeszłość Chłopaków: Ciekawe Tematy, Przykładowa Rozmowa z 2 Dziewczynami, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 14 comments… read them below or add one }

  Sebastian December 8, 2020 at 19:07

  Cześć Paweł!

  Piszę, żeby podziękować za to, co robisz i podzielić się swoją historia. Po pięciu latach wprowadzania w życie Twoich wskazówek znalazłem dziewczynę!

  Startowałem od zera. Mając 27lat nie byłem na żadnej randce w życiu. Głównie z powodów rodzinnych, widziałem jak rodzice żyją i nie chciałem przechodzić przez to samo. Niemniej również dlatego ze byłem bardzo nieśmiały i kompletnie nie wiedziałem co i jak.

  Mam wszystkie Twoje materiały. Przez te 5lat miałem ok 100pierwszych randek. Cześć dziewczyn kończyła znajomość po kilku spotkaniach, czasem kończyłem ja. Popełniłem wszystkie możliwe błędy, od bycia needy do bycia zbyt tajemniczy, od randkowanie ze zbyt duża ilością dziewczyn do randkowania tylko z jedna i okazywania jej zbyt dużo uczuć na początku. Traciłem tez wartościowe dziewczyny, szczerze mną zainteresowane, zbyt szybkim przekraczaniem sfery cielesności.

  Miałem też dwa krótkie związki, które po konsultacji z Tobą trzeba było zakończyć, bo wszedłem w nie z tęsknoty za związkiem, a nie ze względu na szczere zainteresowanie drugą osobą. Te dziewczyny średnio mi się podobały, ale ja po prostu chciałem już z kimś być.

  Obecnie mam Magdę, dziewczynę, która mnie chce i którą chcę ja. Po 9sptk zaprosiła mnie do siebie i zapytała o związek. Dziewczyna się angażuje, dorzuca do spotkań, robi prezenty i widać ze jej zależy. Podoba mi się z wyglądu i ma wszystkie cechy do związku na całe życie. Kupiłem wiec Twój poradnik o utrzymywaniu związku i działamy dalej.

  Jeszcze raz dziękuję za to co robisz! Szacun!

  Pozdrawiam,
  Sebastian.

  Reply

  Paweł Grzywocz December 8, 2020 at 19:10

  Dzięki bardzo za odpowiedź. Cieszę się, że praca nad sobą popłaciła, a także gratuluję działania, że mimo przeciwności udało się zbudować związek. Wiele osób narzeka, że nie ma gdzie pójść, że kobiety się boją itp. wymówki, a fakty są takie, że jak się dwoje ludzi sobie podoba, to nie ma takiej siły, żeby się nie spotykali twarzą w twarz i nie korzystali z takich form spędzania czasu, jakie są dostępne. Ludzie się spotykają na spacery po rynku, po parku, na kawy na wynos, w domu, przestrzegając podstawowych zasad higieny i dbania o zdrowie, których przestrzegli zanim się to stało modne. Życzę dalszych sukcesów i wszystkiego dobrego. Pozdrawiam!

  Reply

  Michał Lxxx December 9, 2020 at 20:04

  Paweł,
  dobrze piszesz, że “te czasy” nie skończą się od tak.

  Wiadomo, że jest dużo trudniej coś zrobić, bo jest jak jest.
  Ale działajcie ile możecie.

  Natomiast moim skromnym zdaniem “dbanie o obywateli” w aktualnej formie, w mniejszym lub większym stopniu potrwa do 2022 roku.
  W pomieszczeniach, tramwajach ludzie będą “pozbawiani twarzy” i dalej upodleni do lata 2022 roku.

  Planowo w 2023 roku w Polsce mają się odbyć wybory do Sejmu, Senatu, Gminy, Powiatu, Sejmiku województwa oraz Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów miast.
  Czyli praktycznie wszystko poza Prezydentem RP.
  (wyborów do UE nie liczę nawet)

  Więc na ROK przed wyborami trzeba już “głaskać” Gawiedź, więc należy im ogłosić, że “wygraliśmy, zwyciężyliśmy”.

  Poza tym największa akcja marketingowa w historii ludzkości, na sprzedaż jakiegoś eksperymentalnego gówna, może tam potrwać ok. 2 lat jeszcze.

  Więc działajcie ile możecie i nie oglądajcie się na tych “Dobrodziei”.

  Reply

  Paweł Grzywocz December 9, 2020 at 21:30

  Dzięki za odpowiedź. Bądźmy dobrej myśli : ).

  Reply

  Bartek December 12, 2020 at 11:08

  Trudno nie zauważyć, że w tym całym obecnym syfie występuje zaawansowana inżynieria społeczna. W ciągu kilku tygodni stworzono nową kulturę. Odkąd demokraci w USA wymyślili globalne ocieplenie, to każdy kto nie sortuje śmieci jest powszechnie uważany za jakiegoś antyspołecznego idiotę i pasożyta, przez którego misie polarne wyginą. Teraz to samo jest z zasłanianiem twarzy, utrzymywaniem dystansu i izolowaniem się w domu. Kto tego nie robi, tego zaraz linczują i przypinają mu łatkę “sceptyka”, “inteligencji bezobjawowej” i inne medialne slogany, które wbito ludziom do głowy. Przechodząc w sklepie koło stoiska z gazetami muszę odwracać wzrok, bo wszędzie tylko straszą: “Będzie kolejna fala!” “Odkryto nowe objawy.” “Kto się nie boi, ten jest głupi!” “Kiedy przymusowe szczepionki?”

  W 2001 wprowadzili zamordyzm z powodu zagrożenia islamskim terroryzmem i zaczęli domyślnie traktować niewinnych ludzi jak więźniów: prześwietlać i rozbierać na lotniskach i inwigilować prywatne wiadomości. Później terroryzm przestał być gorącym tematem, a zamordyzm został. Podobnie teraz, z powodu pandemii zdrowych ludzi domyślnie się traktuje jak trędowatych, i nawet jak zagrożenie minie, to tak łatwo nie oddadzą nowego kawałka władzy. Trzeba będzie przed wejściem do samolotu albo na imprezę masową zmierzyć temperaturę, oddać próbkę moczu i powiedzieć, kiedy było ostatnie gówno. To się może skończyć dopiero, kiedy każdy będzie miał czip, na którym będzie zapisane wszystko, łącznie z certyfikatem poprawności politycznej.

  Ludzie ogólnie mają tak wyprane mózgi, że znalezienie kogoś zdrowo myślącego nie jest łatwe. Znaczna część młodych kobiet uważa, że bycie żoną i matką to jest wielka krzywda, a zakaz zabijania dzieci to jest “piekło kobiet”. Teraz jeszcze do tego dochodzi delegalizacja wydarzeń towarzyskich i robienie wszystkiego tylko online, bo “inaczej umrzemy”. Jak można poznawać nowych ludzi, jeśli każdy jest z góry traktowany jako potencjalne źródło zakażenia? Nawet jeśli nosimy coś takiego, że widać twarz i się da mówić, to psychiczna bariera i poczucie izolacji i wyobcowania, są jeszcze gorsze niż zawsze były. Ja już i tak mam nawyk traktowania ludzi w miejscach publicznych jako ruchomych obiektów, które się omija, a ta cała paranoja tylko to potęguje. Ja potrzebuję okoliczności, w których poznawanie się jest naturalne, w ogóle mi nie leżą takie miejsca bez kontekstu, nawet w normalnych czasach. Brak wydarzeń nastawionych na poznawanie się, powoduje dla mnie kompletny paraliż i cofanie się w rozwoju. Obawiam się, że motywacyjne gadki nic mi więcej nie pomogą.

  Reply

  Paweł Grzywocz December 12, 2020 at 12:15

  To indywidualna decyzja. Ja tym bym zagadywał zawsze i wszędzie. Jestem zorientowany na cel, mierzenie statystyk, ulepszanie się. Gdy np. trenujesz jakąś dyscyplinę, to trening może zajmować z 2 godziny dziennie plus dodatkowa godzina na dojazd i powrót. Ile czasu zajmuje zagadanie do dziewczyny bez kontekstu? Między 3 sekundy a 13 minut w zależności od tego, jak uda się poprowadzić rozmowę i na jaką osobę trafimy. Jeśli nie zagadamy przy okazji na mieście, to gdzie… przez Internet, ale to jeszcze bardziej czasochłonne, a także nie rozwija tak pewności siebie i gadki.

  W każdym razie każdy stoi przed taką decyzją: albo zagaduję gdziekolwiek to możliwe i tak, jak potrafię i realizuję systematycznie pewne statystyki, z których wynikają randki albo tego nie robię i akceptuję, że kompletnie nic się w tym temacie w naszym życiu nie zmieni. Taki wybór podejmujemy każdego dnia i godzimy się z jego konsekwencjami. A odnośnie skrajnie lewackich kobiet, które opisałeś, to też zachęcam sobie poznać 10, 20, 30 dziewczyn na mieście i przyjrzeć się, czy którekolwiek z tych przekonań się potwierdzi.

  Dziewczyny też chcą się umawiać, spotykać itd. i żadna szmata na twarzy je przed tym nie powstrzyma, więc współpracują, gdy się do nich zagada i prezentuje pewien poziom atrakcyjności. Odpowiedz sobie, do ilu dziewczyn zagadałeś twarzą w twarz w ciągu ostatniego 1-3 miesięcy i ile z tych przekonań, które wypisałeś wynikają z zagadań i randek z dziewczynami, a ile z innych źródeł i jaka jest ich wiarygodność.

  Owszem, większość ludzi zawsze była zdeprawowana, taki jest świat, ale to nie znaczy, że normalne dziewczyny nie istnieją. Nawet, jeśli jest ich 10-30% to jest ich mnóstwo, że można przebierać. A i tak większość dziewczyn nie rozumie w pełni tych tematów i klepią bezmyślnie zasłyszane hasełka, więc nie są to jakieś radykały, fanatyczki, tylko nie zbadały tematu i klepią coś, co jest modne albo jako wyraz buntu wobec jakiejś innej ideologii, a w głębi serca wcale tak nie uważają. Wrzucanie wszystkich do jednego worka jest totalnym strzałem w kolano.

  Reply

  Wojtek December 19, 2020 at 13:39

  Ja chodze na kursy tańca, są dostępne w tych czasach szkoły, które normalnie działają. Czasem są tak zwane praktisy w piątek i sobotę wieczorem – można w ciągu jednego dnia poznać spokojnie 5-7 dziewczyn w miejscu z kontekstem. Dodaj do tego czasem zagadaną dziewczynę gdzieś na ławce, w parku i kursy tańca w ciągu tygodnia itp. i nie ma bata żebyś nawet nie miał randek. Jak się chce to są możliwości, a jak się nie chce to są wymówki i tyle. A niestety z tym poznawaniem 10 kobiet tygodniowo to jest po prostu prawda. Ja jak nie poznawałem regularnie kobiet to nie było randek. Jak poznawałem średnio z 10 to dopiero coś się działo. Taka matematyka.

  Reply

  Paweł Grzywocz December 19, 2020 at 15:24

  Dzięki za zweryfikowanie tematu i podzielenie się wnioskami. Gratuluję systematyczności.

  Reply

  JackSparrow December 19, 2020 at 17:11

  Obecnie wszystkie dziewczyny są ultra katolickie i rodzinne. Każda ta sama wymówka – nie może się spotkać, bo szykuje się / jedzie na święta. No zobaczymy co z tego wyjdzie po nowym roku :)

  Reply

  Mateusz December 24, 2020 at 13:36

  Pawle, zastanawia mnie co myślisz o tak zwanej “hipergamii” kobiet, że “np 80% kobiet chce mieć 20% najlepszych facetów”.

  Możesz być nieśmiały, introwertyczny łysy nieprzystojny i mieć tony kobiet… Ehhh. Ja osobiście twierdzę, że to jakaś wymówka frustratów którym nie wychodzi z kobietami. Mówią sobie, że “kobiety mają taką naturę i nic z tym nie zrobisz jak jesteś brzydki i zarabiasz 3 koła na miesiąc”. Mogę się zgodzić, że kobiety szukają faceta “lepszego” od niej samej. Wyższy, mądrzejszy, starszy lepiej zarabiający, ale gadanie, że kobiety zawsze chcą tego najlepszego to jakiś farmazon… Jak masz czas to prosiłbym o wypowiedź, bo twoje zdanie dla mnie jak zawsze w cenie :) wesołych świąt!

  Reply

  Paweł Grzywocz December 24, 2020 at 21:57

  Gdy utrzymujesz wysokie zainteresowanie kobiety poprzez zasady utrzymywania związku, pewności siebie, szacunku, wyzwania, przestrzeni, wspólnych wartości, perspektywy na przyszłość itd. to ona jest bardzo zainteresowana Tobą i chce iść przez życie z Tobą, a wówczas nie chce nikogo innego. Wystarczy poznawać regularnie kobiety, aby spotykać wśród nich większość zajętych, które akurat nie zamierzają się rozstawać ze swoim chłopakiem albo mężem i nawet, gdyby Brad Pitt do nich podszedł, to by mu podziękowała za rozmowę.

  Reply

  Paweł January 11, 2021 at 20:48

  Cześć Paweł,
  Tak się zastanawiam, gdybym poznał niedlugo interesującą mnie dziewczynę i miałoby dojść do 1-ej randki to co mógłbym wtedy tej dziewczynie zaproponować jako miejsce?Chyba najlepiej byłoby siedzieć gdzieś obok siebie w jakimś spokojnym miejscu gdzie byłaby jakaś namiastka prywatności, pytanie tylko gdzie? Z dzisiejszych zapowiedzi naszego rządu wynika że gastronomia zostanie “odmrożona ” dopiero pod koniec marca lub w kwietniu więc jest to dość odległy okres a powiedziałem sobie ostatnio że pomimo pandemii muszę próbować poznawać kobiety
  Pozdrawiam
  Paweł

  Reply

  Paweł Grzywocz January 11, 2021 at 20:59

  Dzięki za komentarz, tutaj odpowiedź w komentarzu.

  Reply

  Tecrtr July 16, 2023 at 18:06

  Ludzie poznawali się i będą się poznawać w rozmaitych warunkach i nic nie powstrzyma tej siły, jaką jest pragnienie poznawania się, sprawdzania, obcowania ze sobą kobiet i mężczyzn i rozmawiania na ciekawe dla nich tematy.

  A jedyne ograniczenia to wiek, te 10 lat różnicy?

  Na jakie tematy można rozmawiać 35 latek z 26+ latkami?

  Na takim tinderze, zwykle po hej jest trochę rozmowy coś osobie swoje zainteresowania i ona może coś napisze i na tym się kończy, bo nie ma o czym rozmawiać.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: