Jak Przeprosić Kobietę – Jak Ładnie Przeprosić Dziewczynę, Którą Kocham, Żeby Wybaczyła? 2 Etapy Znajomości i Rodzaje Nieporozumień

by Paweł Grzywocz on 7 January 2021

“Gdy zainteresowanie dziewczyny zostało zabite poprzez Twoje zbyt ciężkie zachowanie, bycie zbyt dostępnym, nudnym, przewidywalnym, kontrolującym itp. to żadne przeprosiny tego nie naprawią.”

jak przeprosić kobietę
Jak przeprosić kobietę za swoje zachowanie, żeby nie wyjść na zdesperowanego
i jak rozpoznać, kiedy dziewczynie należą się przeprosiny albo ich oczekuje, a kiedy ona tylko manipuluje naszymi emocjami w zależności od etapu relacji i rodzaju nieporozumienia.

1) Małe nieporozumienie, błahostka, np. z nowo poznaną dziewczyną.
2) Mężczyzna przesadził ze swoim zainteresowaniem, a dziewczyna się go wystraszyła.
3) Gdy jesteście już w związku i nastąpiło jakieś większe lub mniejsze nieporozumienie.

W tym artykule dowiesz się:

 • Jak skutecznie przeprosić kobietę za swoje zachowanie?
 • Jak przerosić dziewczynę, żeby wybaczyła, ale nie dać sobie wejść na głowę?
 • Ile razy przepraszać dziewczynę, jeśli ona nadal wytyka Ci błąd, za który już przeprosiłeś?
 • Jakie teksty lepiej unikać, gdy chcesz ładnie przeprosić dziewczynę?
 • Czy przeprosić kobietę na odległość czy na spotkaniu?
 • Kiedy przeprosić nowo poznaną dziewczynę a kiedy stałą dziewczynę?
 • Jak sprawdzić, czy dziewczyna oczekuje od Ciebie przeprosin?
 • Jak przeprosić kobietę za swoje zachowanie – etapy znajomości i rodzaje nieporozumień.

  Należy tutaj rozróżnić etapy znajomości i rodzaje nieporozumień:

  1) Małe nieporozumienie z nowo poznaną lub stałą dziewczyną, z którą np. przyszliście na imprezę, ale nie ustaliliście wcześniej, o której wracacie do domu i się o to potem posprzeczaliście albo podobna sytuacja, że po randce dziewczyna oczekiwała, że zostaniesz dłużej albo ją odprowadzisz pod sam dom, ale tego nie zrobiłeś, nie widziałeś żadnego zagrożenia ani problemu i nastąpiło nieporozumienie.

  Jak przeprosić dziewczynę, jeśli była to błahostka i nieporozumienie?

  Jeżeli była to jakaś błahostka, to umów się najpierw na spotkanie, jakby nigdy nic i nie poruszaj tego tematu przez telefon – telefon służy do umawiania spotkań a nie do przepraszania. Na spotkaniu nie mów o tym pierwszy dopóki dziewczyna sama nie poruszy tego tematu.

 • Dopiero, gdy ona poruszy ten temat, to go wyjaśnij i przeproś, jeśli to konieczne. Być może dziewczyna już zapomniała lub wybaczyła, więc nawet nie poruszy tego tematu.
 • 2) Druga sytuacja występuje, gdy mężczyzna przesadził ze swoim zainteresowaniem, przez co dziewczyna się wystraszyła, zniechęciła, bo był zbyt dostępny, przewidywalny, zdesperowany. Wtedy przeprosinami niczego nie zdziałasz, ponieważ zabiłeś zainteresowanie, ciekawość dziewczyny, przejadłeś się, znudziłeś się zanim się cokolwiek zaczęło.

  Jak przeprosić dziewczynę – złota zasada, jak przeprosić kobietę skutecznie – na spotkaniu

  W każdym razie chodzi o to, żeby w tego typu sytuacjach nie przywoływać jako pierwszy negatywnych wspomnień, wydarzeń, nieporozumień dopóki dziewczyna nie poruszy tego tematu (oczywiście na spotkaniu a nie przez telefon) ponieważ czasami dziewczyna mogła przymknąć na coś oko, już Ci wybaczyć, odpuścić, a Ty sam przywołujesz jakieś swoje negatywne zachowanie, których może ona aż tak poważnie nie traktowała.

  jak przeprosić dziewczynę którą kochamChcesz robić z tego wielkie przeprosiny, a tak naprawdę problemem jest to, że zabijasz jej zainteresowanie poprzez bycie zbyt miłym i dostępnym, a jej fochy są tylko tego skutkiem i wcale nie chodzi o tą rzecz, o którą zamierzasz ją przepraszać, tylko ogólnie
  o zabicie jej zainteresowania.

  Dlatego wtedy zaczekaj aż dziewczyna porusza ten temat,
  a sam na spotkaniu tego nie rób, zaczekaj na spotkaniu, utrzymuj lekką, pozytywną atmosferę
  i dopiero, gdy ona poruszy ten temat, to wtedy przeproś dziewczynę na luzie, że:

 • miałeś zaćmienie umysłu; popełniłeś błąd; to było niechcący; nie pomyślałeś; nie chciałeś; pomyliło Ci się; nie jesteś idealny; zdarza się; nie miałeś złych zamiarów; myślałeś inaczej niż ona oczekiwała; nie sądziłeś, że to dla niej ważne było itp. lekkie stwierdzenia na luzie się wytłumacz.
 • Natomiast nie rób czegoś takiego, że nowo poznana lub stała dziewczyna wypomina Ci jakąś błahostkę, a Ty tracisz grunt pod nogami i zaczynasz błagalną litanię przeprosin.

  Nie przepraszaj kobiety kobiety przez telefon, jeśli to tylko możliwe.

  Tak samo przez telefon, często faceci sami sobie wkręcają, że może nie powinni dziewczyny zapraszać na spotkanie albo nie powinni okazywać jej zainteresowania
  w jakiś sposób, może nie powinni jej pocałować itp.

  Może faktycznie nie powinni i było to zbyt szybko, zbyt łatwo, zbyt wcześnie, zbyt nachalnie, natomiast nie przepraszaj przez sms ani przez telefon, ponieważ prowadzi to do dalszych nieporozumień, błagalnej pozycji, w której się stawiasz, błagalnego tonu, jakbyś żebrał o spotkanie i szansę

  jak przprosić dziewczynęTo jest nieatrakcyjne oraz nie masz wtedy przekonywujących argumentów w postaci kontaktu wzrokowego, zadziornego uśmieszku, mowy ciała.

  Przez telefon masz do dyspozycji sam głos albo jeszcze gorzej, przez sms’y sam tekst, a dziewczynę stawiasz w roli rozpieszczonej księżniczki, której nic się nie stało,
  a Ty przepraszasz ją przez telefony
  i sms’y, jakbyś był jakiś ostatnim przegranym w kolejce pionków, którzy się do niej ustawiają.

  Nie poniżaj się ani nie wyolbrzymiaj swojej winy, chyba że w żartach.

  Wyolbrzymiasz swoją winę w sposób nieproporcjonalny do tego, co się stało, czyli np. nic się nie stało, było to jakieś małe nieporozumienie, niedopatrzenie z nowo poznaną dziewczyną, to nie płaszcz się przed nią, bo to pokazuje, że w ogóle się nie szanujesz
  i jesteś zdesperowany, pozwalasz sobie wejść na głowę, jesteś niedowartościowany
  i podatny na manipulacje.

  3) Trzecia sytuacja jest wtedy, gdy jesteście już w związku i nastąpiło jakieś większe nieporozumienie, np. straciłeś nerwy, kontrolę nad sobą, nakrzyczałeś na nią, oskarżyłeś niesłusznie, obraziłeś się bez istotnego powodu albo zaniedbałeś jej potrzeby lub zawiodłeś jej oczekiwania w niemiły sposób, gdy ona wcale nie oczekiwała czegoś niesłusznie.

  Nastąpiło pewne nieporozumienie i mogłeś zachować się inaczej, ugryźć się w język, ustąpić, odpuścić, wykazać więcej zrozumienia, wyrozumiałości, wsparcia, cierpliwości, ale coś nie zagrało i popełniłeś błąd, mogłeś się zachować się lepiej.

  Jak przeprosić kobietę w związku, zarówno na odległość, jak i na miejscu

  jak przeprosić dziewczynę na odleglośćTo wtedy, tak samo, jak wcześniej nie podejmuj takiego tematu przez telefon, tylko mów, że pogadacie
  o tym na spotkaniu i ustal termin, miejsce i godzinę spotkania i nie pozwalaj na dyskusje przez telefon. Tak samo pierwszy nie podejmuj takiego tematu przez telefon.

 • Dopiero na spotkaniu, gdy będzie między wami dobra, spokojna atmosfera, to możesz jej powiedzieć, że przepraszasz, zdałeś sobie sprawę, co zrobiłeś nie tak, ale wcześniej tego nie rozumiałeś i teraz przepraszasz.
 • Nie przepraszaj wiele razy za ten sam błąd.

  To wystarczy, nie przepraszaj wiele razy za ten sam błąd, a gdyby dziewczyna ciągle Ci wypominała, mimo przeprosin, to pytaj żartobliwie:

 • czy będzie Ci to wypominać do końca życia; jak długo będzie Ci to wypominać; czy teraz będzie Ci to non-stop wypominać; czy jest taką pamiętliwą, mściwą osobą; czy ma zamiar się nad Tobą teraz pastwić i ciągle Ci to wypominać.
 • Nigdy nie daj sobie wejść na głowę na zasadzie, że przeprosiłeś za jakiś błąd albo nawet nieporozumienie, gdy nie zrobiłeś nic bardzo niestosownego, tylko się nie dogadaliście, a facet dalej w kółko przeprasza za wszystko, w ogóle za swoje istnienie, nawet za rzeczy, których nie jest winien.

 • Można takie rzeczy robić w żartach, że przepraszasz za swoje wszystkie przeszłe
  i przyszłe błędy
  , ale na poważnie nie podkładaj się w ten sposób dziewczynie, ponieważ to prowadzi do zabicia szacunku do Twojej osoby.
 • Podczas przeprosin ustalcie, jak zapobiec takiej sytuacji w przyszłości.

  jak przeprosic dziewczynę za swoje zachowaniePrzy okazji przeprosin ustalcie razem, jak możecie uniknąć takiej sytuacji w przyszłości. Należy jasno komunikować sobie swoje oczekiwania w relacji, a nie liczyć na to, że ktoś się domyśli.

  Raz się domyśli, a 3 razy się nie domyśli.

  W pełnych materiałach “12 randek do związku” i “Jak utrzymać związek” jest wszystko tak przedstawione, żebyś nie musiał się niczego domyślać.

  Przeprosiny a nierealistyczne oczekiwania kobiet

  Czasami dziewczyny mają nierealistyczne oczekiwania (szczególnie te toksyczne)
  i wtedy należy ustalić, czego dokładnie oczekuje i co jesteś w stanie spełnić, a czego nie.

  Podsumowując:

 • Zaczekaj aż dziewczyna poruszy pierwsza ten temat na spotkaniu, jeśli jest to coś lekkiego, na co ona być może przymknęła oko, a jeśli jest to jakiś poważniejszy konflikt, to na spotkaniu usiądź z nią na spokojnie i wyjaśnij temat.
 • Na pewno unikaj rozwiązywania konfliktów podczas rozmowy przez telefon, a tym bardziej przez wiadomości tekstowe. Nie pozwalaj na coś takiego. Jedyny wyjątek jest wtedy, gdy macie dłuższy staż, ponad 6 miesięcy, a dziewczyna nie chce się spotkać, jeśli tego natychmiast nie wyjaśnicie, to wtedy przez telefon udziel jej krótkiej informacji, jak się sprawy mają, przeproś krótko, jeśli nadal tego nie zrobiłeś i powiedz, że bardziej szczegółowo pogadacie o tym na spotkaniu. Nie da się wciągnąć w dyskusję ani błaganie przez telefon.
 • Natomiast, jeśli masz poniżej 6 miesięcy relacji z dziewczyną, a ona nie chce się spotkać, to przeprosiny nic nie pomogą, ponieważ dziewczyna nie chce się spotkać, gdy zostało zabite bezpowrotnie jej zainteresowanie i nie da się go odzyskać i może jedynie się przekonać o tym, że się nie da.
 • Gdy zainteresowanie dziewczyny zostało zabite poprzez Twoje zbyt ciężkie zachowanie, bycie zbyt dostępnym, nudnym, przewidywalnym, kontrolującym itp. to żadne przeprosiny tego nie naprawią.

  jak przeprosić dziewczynę żeby wybaczyłaDopóki dziewczyna przychodzi na spotkania, to możesz zwiększać lub ewentualnie odbudować jej zainteresowanie, żeby zaczęła się znowu starać, a jeśli dziewczyna nie przychodzi na spotkanie i podaje wymówki, to koniec – zabiłeś zainteresowanie bezpowrotnie.

  Dlatego relacje z kobietami to droga w jedną stronę. Pamiętaj:

 • Masz jedną szansę, z jedną kobietą, w jednym życiu.
 • Masz jedną szansę, z jedną kobietą, w jednym życiu, a jeśli ją zmarnujesz, to musisz próbować z kolejną pod warunkiem, że korygujesz swoje błędy zgodnie z programami “12 randek do związku” i “Jak utrzymać związek” i masz je opanowane w małym palcu, przesłuchane 10 razy w 10 tygodni, a potem raz w miesiącu do końca życie, żeby się utrwaliło i nie wróciło stare myślenie.

  Bez tego będziesz w kółko powtarzał podobne błędy i odstraszał kolejne partnerki,
  a to jest marnowaniem okazji. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu nie będziesz musiał się zastanawiać, jak przeprosić kobietę za swoje zachowanie, ponieważ nie będziesz miał za co przepraszać, a dziewczyna będzie utrzymywać wysokie zainteresowanie Twoją osobą.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się w komentarzu, jak próbowałeś przeprosić kobietę i czy były to zasłużone przeprosiny czy próbowałeś w ten sposób wybłagać, żeby dała Ci jeszcze jedną szansą?

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 4.5/5 (12 votes cast)
  Jak Przeprosić Kobietę - Jak Ładnie Przeprosić Dziewczynę, Którą Kocham, Żeby Wybaczyła? 2 Etapy Znajomości i Rodzaje Nieporozumień, 4.5 out of 5 based on 12 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/blog/jak-przeprosic-kobiete-jak-ladnie-przeprosic-dziewczyne-ktora-kocham-zeby-wybaczyla/

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 27 comments… read them below or add one }

  Wojtek January 7, 2021 at 12:44

  Witam, po roku korzystania z Twoich rozmaitych kursów, przyszedł moment refleksji i podsumowań. Jako osoba, nigdy nie miałem problemu z zawieraniem, znajomości, rozmownością oraz obyciem towarzyskim. Już jako dzieciak, chodziłem z licealistami na kółko biologiczne, gdzie wygłaszałem referaty, także wystąpienia publiczne nie były mi obce. Nie był to dla mnie problem poznawać nowych ludzi, w tym kobiety.

  Mój fach wymaga zresztą bycia przeze mnie komunikatywnym i umiejącym słuchać, nawiązywać relacje i budować zaufanie. Natomiast brakowało mi tego, co Ty nazywasz “zasadami atrakcyjności”, czyli schematu jak doprowadzać do związku, jak kierować znajomość w związkowym kierunku, jak być atrakcyjnym mężczyzną dla kobiet itp.

  Ztego powodu, patrząc z perspektywy czasu, zaprzepaściłem wiele potencjalnych opcji związkowych (bardzo duże oznaki zainteresowania ze strony atrakcyjnych kobiet, nawet w obliczu popełnianych przeze mnie błędów, czy wręcz ignorowania ich), które mogłyby ewoluować, mając wiedzę z Twoich materiałów.

  Działając samemu działałem po omacku, część rzeczy się czasem intuicyjnie sprawdziła, a czasem zachowałem się jak łajza i marnowałem szanse. No i muszę do tego dodać, że pornografia i autoerotyzm sabotowały w dużym stopniu moją pewność siebie oraz poczucie wartości.

  Od kiedy to wszystko porzuciłem, czuję się jak nowo narodzony. Cały czas pracuję nad sobą, ale efekty wdrażania wiedzy w życie są widoczne. Przede wszystkim zmieniło mi się postrzeganie wielu spraw w kontekście związków, o których mówisz. I to rzeczywiście się sprawdza, jak obserwuję rzeczywistość. Odpowiedni mindset jest bardzo istotny.

  Zaopatrzony w wiedzę z Twoich materiałów poznaję różnych ludzi, nie tylko kobiety, i się świetnie bawię, oczywiście bez presji, ale zawsze trzymam rękę na pulsie. Sprawy, o których mówisz w materiałach, sprawdzają się w życiu prawdziwym niemal w 100%.

  W kwestii relacji damsko-męskich jesteś dla mnie autorytetem. Wracając do sedna, bez Twoich materiałów nie byłbym w tym miejscu, gdzie teraz jestem. Jak to kiedyś wspomniałeś, chyba w którymś webinarze, warto zawsze spojrzeć wstecz i zobaczyć w jakim punkcie człowiek znajdował się przed rokiem i spojrzeć, czy są postępy. I ja te postępy widzę i rozwój, mimo tego, że miniony rok był ciężki w aspektach rozwoju towarzyskiego, z pandemią, lockdownami itp.

  Kończąc ten wywód, raz jeszcze dzięki za wiedzę i nieraz ciekawe odpowiedzi na komentarze!
  Pozdrawiam,
  Wojtek.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 7, 2021 at 12:53

  Dzięki bardzo za odpowiedź i gratuluję postępów. Tutaj i tutaj przykłady rozmów z ostatnich miesięcy. Jak jest szybciej ciemno, to udaj się do centrum o 14 w piątek, sobotę i niedzielę, zagadaj do 3 dziewczyn x 3 dni = 9 dziewczyn tygodniowo. A w pozostałe 3 dni w tygodniu też możesz zagadać gdzieś przy okazji, gdy jesteś poza domem. Na necie też można na to poświęcić z godzinkę, ale tylko jako dodatek do zagadań twarzą w twarz, wieczorem 3x w tygodniu i sobie popisać po 15 minut z 4 różnymi dziewczynami, nie przekraczać 20 minut na rozmowę, bo sporo dziewczyn jest tam tylko dla zabicia nudny i dowartościowania się. Przenoś potem relację na inne medium, ponieważ na portalu one gubią wątki, wiadomości, bo mają ich zbyt dużo.

  Muszą być statystyki wypracowane, żeby były pierwsze randki. W niedzielę sobie podliczaj, czy zagadałeś do 10 dziewczyn w tygodniu twarzą w twarz (Internet to dodatek ponad to).

  Nie ma sensu czekać na cokolwiek i należy przyjąć, że obostrzenia pozostaną z nami na kolejne 10 lat. Półprzyłbica pozwala mówić wyraźnie i być dobrze słyszanym, można kupić na olx.

  Jak macie możliwość, to się spotkajcie, gdy jest jeszcze jasno, np. w weekend o 14. W 12 randkach w kursie były takie różne pomysły, ćwiczenia, ścieżki, koszykówka, przysiady, rzucanie piłeczką, latawiec, karmienie kaczek, rysowanie w terenie. Można wypić czekoladkę, kawę na wynos albo coś zakupionego w Tesco oraz mimo powtarzających się lokalizacji zmieniać nieco dodatki, bańki mydlane puszczać albo na rynku np. są budy, degustacje, oscypki grillowane, karuzela w parku, na choinkę popatrzeć lub ozdoby na domach wieczorową porą. To są tylko dodatki.

  Jeśli miałbyś z dziewczyną chodzić raz wokół rynku w lewą stronę, a następnym razem w prawą stronę wokół rynku, raz w jednej miejscowości, raz w drugiej, raz w jednym parku, raz w innym, to nie szkodzi. Możesz powtarzać pomysły, a pomysł nie jest celem spotkania, tylko wasze wspólne spędzanie czasu, rozmowa, opowiadanie sobie historii, przemyśleń, śmianie się. Pomysł na spotkanie to tylko dodatek, a weekend teraz wszyscy jeżdżą do lasów na spacer, że ciężko zaparkować. Zawsze coś się znajdzie i może się powtarzać z małymi modyfikacjami.

  Reply

  Robert January 7, 2021 at 14:22

  Witaj Pawle,
  Przez prawie całe życie, byłem poddawany przeróżnym schematom, zasadom i regułom, tak jak wszyscy.
  “Tego niewolno, nie wypada, daj sobie spokój, przyjdzie na to czas, itd.”
  Relacje z dziewczynami, przez to wszystko, dosłownie nie istniały.
  Byłem najwyżej kolegą, a to co od nich słyszałem, to słynne “nic z nas nie będzie”.
  Czas płynął, a ja stałem w miejscu myśląc, że tak musi być.
  Powiedziałem w końcu dość.
  Kilka miesięcy temu zacząłem szukać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, i trafiłem na Twój kanał na Youtube.
  Zacząłem powoli rozumieć, że istnieją pewne zasady, i jakie błędy popełniłem.
  Potem były artykuły na Twojej stronie.
  One jeszcze bardziej zaczęły mnie uświadamiać, o co w tym wszystkim chodzi.
  Ale potrzebowałem bardziej skondensowanej wiedzy, i tak kupiłem Twój kurs.
  Przejrzałem go na razie pobieżnie, ale wartość merytoryczna powala.
  Jest w nim, to czego oczekiwałem.
  Chcę Ci gorąco podziękować, bo zaczynam wreszcie przeglądać na oczy.

  Pozdrawiam, Robert

  Reply

  Paweł Grzywocz January 7, 2021 at 14:24

  Dziękuję za odpowiedź i zaufanie. Każdy moment na przebudzenie się jest dobry. Lepiej późno niż nigdy. Cieszę się, że się przejąłeś odpowiedzialność i życzę sukcesów.

  Reply

  Dominik January 7, 2021 at 14:25

  W okresie świat spotkałem dawno nie widzianego kolegę, znamy się dość długo, ale ostatni raz widzieliśmy się pół rok temu. Wiele razy rozmawialiśmy o sposobie na poznawanie dziewczyn, podzieliłem się kiedyś Twoim blogiem lecz on uznał, że cały ten system jest za bardzo zawiły, za bardzo racjonalny i logiczny, bo on jak coś poczuje to nie będzie czegoś udawał. Od kilku lat jest rozwiedziony i był sam aż do listopada. W połowie listopada poznał dziewczynę w necie, pisali do siebie nonstop codziennie po kilka godzin, po kilka dniach spotkali się, on kupił jej na pierwszą randkę bukiet kwiatów. Twierdził że to był znak od losu bo kiedy szedł na spotkanie natknął się przypadkiem na reklamę kwiaciarni. Po tygodniu od pierwszej randki poszli do łóżka. W połowie grudnia byli już w związku, jak ogłosiła dziewczyna na fb. W dodatku ona na fb ma ok. 4000 znajomych i na bieżąco umieszcza fotorelacje z randek, miejsca gdzie byli. Kolega twierdzi że odnalazł druga połówkę i że to znak od wczechswiata i wcale nie trzeba zagadywać różnych dziewczyn ani czekać skoro obie strony są pewne swoich uczuć. Spędzili ze sobą prawie całe święta, oprócz Wigilii. Czy coś jeszcze mogę dodać? Życzyłem mu trwałości tej relacji i chciałbym by był szczęśliwy dłużej, niż kilka miesięcy, ale sam w to nie wierzę.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 7, 2021 at 14:26

  Dzięki za podzielenie się obserwacjami. Nie sztuką jest znaleźć jakąkolwiek dziewczynę i ją krótkotrwale zainteresować. Sztuką jest utrzymać udany związek 2 lata, 20 lat, a to jest w przypadku działania na oślep niemożliwe. Mężczyźni mają takie wielkie ego i zaślepienie, że potrafią po 3 rozwodach nie potrafić się przyznać do błędów i spojrzeć na siebie krytycznie, że to oni mogli zrobić mnóstwo rzeczy inaczej, aby nie zostać skrzywdzonym lub nie stracić porządnej dziewczyny, jeśli taka im się kiedykolwiek trafiła. Wolą działać po omacku. Zostawmy takich w spokoju. Dzięki bardzo za polecenie. Zrobiłeś, co w Twojej mocy. Jakby wrócił kiedyś po jakieś rady, to odeślij go znowu, żeby sobie poczytał i nie produkuj się za darmo. Zwykle tacy ludzie wcale nie szukają żadnej prawdy ani rady, tylko chcą się wygadać, usłyszeć potwierdzenia swoich racji. Tacy ludzie nawet nie potrafią słuchać. Przecież już wszystko wiedzą, więc nie są w stanie się nauczyć niczego nowego. A fotorelacje związków pojawiają się i znikają, jak u małych dzieci. Życie toczy się dalej. Nie możemy zmienić świata, możemy zmienić tylko siebie.

  Reply

  Kamil January 9, 2021 at 13:48

  Dokładnie zostawić takich i nie tłumaczyć jak to wygląda naprawdę. Więcej babeczek do wyboru zostanie dla tych kumatych

  Reply

  Truth January 8, 2021 at 13:12

  Paweł, za błahostki nie przeprasza się bo to są…Błahostki Chyba zakładasz że było to celowo i zawsze z premedytacją i za wszystko powinien facet przepraszać W przeciwnym razie czeka życie polegające na szantażu emocjonalnym i wiecznych bo do tego prowadzi przepraszanie za błahostki

  Albo buduje się zdrowy dystans do siebie i nie ma przepraszania za pierd@ły, albo lepiej zmienić dziewczyną jeśli tego nie potrafi.

  Reply

  Dexter January 10, 2021 at 09:44

  Czasem drobne nieporozumienie może zniszczyć wszystko. I nie jest to moje subiektywne odczucie. Rozmawiałem ze znajomym certyfikowanym psychologiem i potwierdził że nie ma żadnych psychologicznych podstaw żeby przez coś takiego zrywać. Że powinna raczej iść na terapię i pracować nad kontrolowaniem emocji bo zerwanie po drobnym nieporozumieniu normalne nie jest. A szkoda bo ogólnie fajna dziewczyna ale brak panowania nad emocjami całkowicie ją dyskwalifikuje. Dodam że zainteresowanie z jej strony było cały czas (6 miesięcy) na bardzo wysokim poziomie.

  Reply

  bartek January 10, 2021 at 10:59

  Cześć Paweł
  Prosiłbym Cię o poradę. Nie dawno zacząłem pracę w firmie transportowej. Co dzień rozwozi się produkty spożywcze po różnych sklepach. Na koniec zmiany jeden raz w tygodniu bądź dwa trzeba pojechać do pobliskiego miasta odebrać części zamienne do samochodów maszyny, narzędzia itp. Osobą zlecającą to zadanie jest dziewczyna. I tu co do niej mam pewne wątpliwości. Wysyła mi oznaki zainteresowania w postaci uśmiechów kiedy mnie widzi, zawsze jak jest coś do odebrania dzwoni do mnie jako pierwszego. Dopiero jak ja nie dam rady dzwoni do kogoś innego. Zawsze kiedy do mnie dzwoni jest roześmiana, pogodna. Jak się gdzieś widzimy utrzymuje głęboki kontakt wzrokowy, szuka mnie wzrokiem. Generalnie wszystkie początkowe oznaki tak jak uczysz Paweł nie ma się do czego przyczepić. Nie wiem czy ta dziewczyna jest wolna. Teraz nie wiem czy mam rozwijać dalej z nią tą znajomość bo kilka razy już miałem taką sytuację w miejscu pracy i po zapytaniu o kontakt, czy zaproponowaniu spotkania usłyszałem ale ja mam męża, ja mam narzeczonego. Nie wiem co mam na takie coś odpowiedzieć. Jakoś się trzeba między sobą później komunikować w pracy.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 10, 2021 at 12:11

  Dużo takich przykładów jest w 100 rozmowach audio i w tych poprzednich też o tym wspominałem. Mówisz: “To super, gdzie go poznałaś, kiedy ślub” i zostajecie znajomymi. Poza tym, w którym materiale mówiłem, żeby zapytanie o kontakt czy spotkanie traktować śmiertelnie poważnie, jak jakieś oświadczyny? Robisz z tego zbyt poważną sprawę, a kobiety to czują, że nie robisz tego w lekkim tonie, tylko jakby to była sprawa życia i śmierci. Przesłuchaj Audio Action Steps 10 razy w 10 tygodni, a potem raz w miesiącu, żeby się utrwaliło i nie wróciło stare myślenie, jakby spytanie o kontakt czy spotkanie to było nie wiadomo co. To nic. Nie wszyscy muszą się spotykać i żyje się potem normalnie, jakby nigdy nic. Jak była między wami dobra atmosfera, to dalej będzie pod warunkiem, że Ty potrafisz się zachować. A jeśli odmowa dziewczyny Cię zgasi, jakby Ci jakąś krzywdę zrobiła, to nie ma się co dziwić, że potem dziewczyny też świrują i unikają kontaktu, bo widzą, że koleś sobie nie radzi z emocjami i relacjami, więc lepiej go nie prowokować, bo jeszcze będzie agresywny albo się powiesi albo będzie ją obgadywał, nękał lub unikał, jak zawstydzony chłopczyk. To od Ciebie zależy, jak zareagujesz na odmowę i jak to wpłynie na waszą relację.

  Reply

  Arek January 14, 2021 at 17:12

  Panowie, jaką macie opinię na temat nowej aplikacji Facebooka – “Randki”? Lepsze od Tindera? Warto mieć tam konto?

  Reply

  Paweł Grzywocz January 15, 2021 at 11:29

  Napisałem o tym tutaj.

  Reply

  Arek January 15, 2021 at 12:19

  Wiem, czytałem, ale mi chodzi konkretnie o tą aplikację Zuckerberga, czy tam łatwiej o kontakt z dziewczynami niż na Tinderze (wspólni znajomi itp.) czy jednak też tam dziewczyny w większości dowartościowują się pisaniem? Może któryś z czytelników używał już tych Facebookowych Randek?

  Reply

  Paweł Grzywocz January 15, 2021 at 13:11

  Wszędzie jest tak samo, mamy łatkę creepa z neta, jednego z wielu i mamy bardziej pod górkę niż twarzą w twarz. Nie ma żadnych magicznych aplikacji i nie będzie.

  Reply

  JackSparrow January 26, 2021 at 21:37

  Pawle co byś podpowiedział w takiej sytuacji. Dziewczyna poznana w miejscu ze wspólnym kontekstem (wspólne osiedle, ten sam blok). Bardzo fajna rozmowa Ok. 8 minut, kontakt wzrokowy, numer telefonu bez problemu. Nie odebrała ale napisała ?co tam słychać i ze nie może teraz rozmawiać?. Odpisałem wprost że dobrze się rozmawiało i kiedy może swobodnie odebrać. Odpisała że dzisiaj już raczej nie, bo jest na randce. Cóż ego mi podskoczyło ostro. Czy to raczej wyraźny znak, żebym dał sobie spokój? Czy np odczekać 2 tygodnie aż tamten koleś się wypstrzyka? Jakbys się zachował?

  Reply

  Paweł Grzywocz January 26, 2021 at 22:01

  Bardzo możliwe, że jej chodziło, że jest na randce ze swoim chłopakiem. Taka cwaniara, co rozdaje numery, żeby sobie podbić ego. Można próbować się dodzwonić i umówić, ale zwykle ona powie w końcu, że ma chłopaka. Można wtedy powiedzieć: “Spoko, daj znać, gdy Ci się znudzi i go rzucisz.” i się pożegnać.

  Reply

  Michał Lxxx January 27, 2021 at 14:01

  Aż mnie to szczerze rozbawiło, co Jack Sparrow napisał :-)

  Wiadomo, że kontakt do tej Dziewczyny można wyrzucić do kosza ;-)

  Reply

  Szymon Cz. July 5, 2021 at 22:52

  Paweł, jak wg Ciebie traktować zaległe sprawy, których się nie poruszyło przy sprzyjającej okazji?
  Byłem na jednodniowym wyjeździe na kajaki z dziewczyną (staż 5 m-cy) i paru znajomymi, ona go organizowała. Po powrocie mieliśmy jeszcze krótki spacer na osobności. Była na mnie zła, że parę razy za bardzo popłynąłem do przodu, a na jej jakąś prośbę parę razy rzuciłem jakieś irytujące ją żarty (przyznam, że jej dobra kumpela mnie trochę nakręciła swoim chichraniem się z nich). Na spacerze przysiedliśmy i wszystko mi wygarnęła. Ja na spokojnie wysłuchałem, dopytałem o szczegóły, powiedziałem jak to wyglądało z mojej strony, przyznałem, że faktycznie źle się zachowałem i przeprosiłem. Dałem jej czas na uspokojenie się, a w końcu sama się do mnie przytuliła i pocałowała. W mówieniu jak to wyglądało z mojej strony pominąłem, że w rzeczywistości sama wcześniej sprawiła mi przykrość m. in. kpiną, co częściowo miało wpływ na moje zachowanie.
  Jak byś to rozegrał?
  Jutro pewnie będę dzwonił umówić kolejne spotkanie.

  Reply

  Paweł Grzywocz July 6, 2021 at 11:22

  W każdej chwili podczas randki, jak będziecie siedzieć albo spacerować na spokojnie możesz wyjaśnić to, co pominąłeś wcześniej. Związek to ciągła komunikacja.

  Reply

  Mz. December 6, 2021 at 17:03

  Poruszony przez Ciebie motyw na YT dot. tego tematu mega mi sie przydał. Motyw by ustalić z kobietą, gdy wchodzimy z nią na jakąś imprezę – czy wychodzimy razem, czy osobno. Szybko zawinąłem z nią z tej imprezy.
  Kobieta wybrała razem, olała znajomych dla mnie. Mówiła mi też, że jej znajomi zwracają uwage na wiek – zasugerowała mi, że jej powiedzili, że jestem od niej starszy[jest z 7+ lat różnicy]. I ona sama z siebie mi o tym mówiła i że ona na to nie zwraca uwagi i żę mogę być 10lat starszy. ;D Także agenda pt: “mieć chłopaka by sie pochwalić znajomym” raczej wyeliminowana.

  Paweł, wspominałem Ci też, że umawiam się z inną, zajętą kobietą. Pierwsza godzinna herbatka za nami. Bardzo zaangażowana w rozmowe, po spotkaniu smsa napisała z pytaniem, czy była za nudna, że tak nagle skończyłem spotkanie, moja odp “powiem Ci na spotkaniu” i już nic nie odpisała i ja też – czym sie oczywiscie nie przejmuje. Tydzien poczekałem drugie spotkanie na kolejną herbatkę umówić[teraz dopiero doczytalem w raporcie pdf o zajętych kobietach, zeby 10dni czekać, wiec na drugi raz bede tyle czekać] – kobieta pytała, czy będę mieć dla niej więcej jak godzinę, bo nie wie jak sobie ułożyć czas.
  I moje pytanie: czy dobrze zrobiłem, że powiedziałem[zgodnie z tym jak traktujemy zajętą, że tylko umawiamy się na herbatke/spacer na 45-1h]: “pojdziemy na krótką herbatkę”? Oczywisćie spotkanie umówione.

  Reply

  Mz. December 6, 2021 at 17:09

  Chociaż po przemyśleniu – skoro sama pytała to nie było innej opcji jak jej odpowiedzieć tak, jak to w. zrobiłem. Bo ukrywać ile bedzie trwała randka to bez sensu.

  Ale bardziej chodzi o to, że już drugi raz mi sie zdarzyło, że kobieta przy umówieniu sie na drugą randkę, pyta mi się czy będzie znow trwać koło godziny bo nie wie czy sobie czegoś nie zaplanować na potem, a właśnie gdy sie umawialem na tą pierszą randke to zawsze taka kobieta zaskoczona bo zapewne zarezerwowałą sobie wiecej czasu mysląc, że dłużej cos porbimy, a tu niespodzianka – 1h herbatka i narazie. To jest genialne. ;D

  Reply

  Paweł Grzywocz December 6, 2021 at 18:45

  Wolną dziewczynę można wtedy spytać, ile ma czasu albo na ile chce się spotkać albo jej dać ogólną odpowiedź, że spoko, spotkamy się na dłużej, skoro nalega ; ) i poprowadzić normalne 2-2,5h lub 3h drugą randkę. A gdy zajęte dziewczyny czegoś chcą, to wykorzystuj takie sytuacje do powtarzania im słów, że dostaną to, czego chcą, jak będą wolne/pozbędą się chłopaka.

  Reply

  Mz December 17, 2021 at 18:15

  A nowo poznane kobiety – czy podczas pierwszego telefonu do takowej, umawiając się na herbatkę to, czy nie warto byłoby sprecyzować takiej że to będzie krótka herbata? : ‘chodź skoczymy na krótka herbatkę, spotkajmy się przy xyz o xyz’ by właśnie nie spodziewała się nie wiadomo czego? Bo jak wcześniej wspominialem, Już tak parę razy miałem że kobieta była zaskoczona ze tak krótko gdy kończyłem spotkanie, wyczuwałem że zaplanowała sobie więcej czasu, a tu niespodzianka.

  ostatnio wziąłem nr do dwóch z trzech koleżanek które zagadałem i właśnie chce spróbować z obiema się spotkc – oczywiście w roznym czasie i oczuwiscie osobno, umawiając się z wspomnieniem właśnie jw.

  Cholipa, jedna z tych dwóch koleżanek z którą więcej rozmawiałem już sama się odezwała na drugi dzień smsem, a bardziej mi sie podobała tamta druga. myślę by umówić się z obiema tyło gorzej jak ta ładniejsza będzie chciała zejść z drogi swojej kumpeli. Albo to bardziej moja obawa o brak jej zainteresowania, niby nr podała bez zaj?kniecia, pierw wziąłem od tej co mniej mi się podobała a potem od drugiej ale ułamek sekundy jej reakcji był dla mnie zastanawiający ale w sumie to mógł być jej szok że od dwóch na raz biorę nr a podała bez problemu. Ale już znam odp – by nie tkwić w ciemności myślę że Pierw do tej ładniejszej zadzwonić umówić się. Ale też się zastanawiam czy w takiej syt to dziewczyna do której bym zadzwonił w drugiej kolejności, czy nie poczułaby się jak koło zapasowe? ;D
  Co myślisz Paweł?

  Reply

  Paweł Grzywocz December 17, 2021 at 20:00

  Tak, gdy dziewczyny się znają, to są duże szanse, że nie zagra to na Twoją korzyść z różnych względów, że według niektórych dziewczyn nie powinno się spotykać z różnymi osobami po kolei, tylko najpierw spotykać się z jedną przez jakiś czas, potem z drugą albo mają jakieś zasady, że nie rywalizują o faceta, więc obydwie rezygnują albo jedna ustępuje drugiej w zależności, która pierwsza między nimi wyskoczyła z tym tematem. Czasami nie mają nic przeciwko, ale rzadko się zdarzają takie zdrowe przyjaźnie i zdrowie podejście do relacji, że spotkanie to jeszcze nic nie znaczy. Odnośnie wyjawiania strategii dotyczącej pierwszej randki to kiepski pomysł, ponieważ zabijasz wtedy skuteczność tego sposobu. Ona właśnie ma być zaskoczona, o to chodzi. Pierwszą randkę można przedłużyć do 80-90 minut skoro jest tak super i powinna być zadowolona a nie oburzona, że za krótko. Jak ma mieć pretensje od początku znajomości, to lepiej takiej dziewczyny unikać.

  Reply

  Mz. December 11, 2021 at 13:31

  Paweł, słucham sobie webinaru o fochach kobiety – po tym jak widze od kobiety, ze czekanie 7dni z telefonem w nią uderza to szukam na ten temat i w 10trafiony webinar. :)
  Mówisz tam fajnie o negocjowaniu. :) I moje pytanie z tym związane:

  Powiedzmy, że kobieta mi napisze sms na pare h przed spotkaniem z ogromnym wytlumaczeniem i przeprosinami, że musi przełożyć spotkanie o pół godziny bo wyjątkowo cos jej wypadło lub przelozyc na kiedy indziej i że mam zadecydować która z opcji i że ona czeka na odpowiedź i potem jeszcze 2 razy do mnie dzwoniła [szkoda ze to zajęta kobieta tak superowo sie zachowuje - z dwoma kobietami mi sie to przytrafiło, jedna j/w sie tlumacyzla(ta zajeta), przepraszała, druga krótko napisala bez tlumaczenia się, bez przeprosin].

  No i zastanawiaelm sie jak tu napisać takiej wtedy właśnie by to bylo zaakceptowanie tego z małym negocjacyjnym prztyczkiem, tym bardziej jeśli to jest jakieś bez tlumaczenia się/bez przeprosin za spóźnienie. Teraz mamy zime i myslalem by napisać coś: “ok, ale bedziesz musiała mi uszy ogrzać za to”, ale powstrzymywalem sie od napisania tego by nie pokazywać, że jakos specjalnie czekam marznąc przy niskiej temperaturze i oczekuje jakiegoś jej dotyku tylko poprostu wtedy zaakceptowałem to pisząc “ok” i na spotkaniu nic nie mowilem – i czułem, że to taka niewykorzystana okazja do podroczenia się ów negocjacją, do dania delikatnego mentalnego pacnięcia.

  Jak tu możnaby było zabawnie zanegocjować, zaakceptować jej małego przesunięcia spotkania gdy cos na prawde jej wypadło[30min] z kobietami na początkowych spotkaniach.
  -”ok, ale za to bedziesz musiała mi udziergać wełniane skarpety na takie dłuższe czekanie. ;D” – i potem o tym nawet pogadać czy umie cos takiego robić,
  -”ok, ale bedziesz musiała mi kupić gorącą herbate” – to wydaje sie w sumie bardziej spoko i bardziej uniwersalne [zmienic można na jakąś wode mineralną gdy lato] i zobaczyć, czy sie postara i kupi albo nawet na spotkaniu bedzie chciala to zrobić.

  Reply

  Paweł Grzywocz December 11, 2021 at 14:51

  To wtedy przy umawianiu kolejnego spotkania możesz powiedzieć coś w stylu: “Mam nadzieję, że tym razem się nie spóźnisz/nie zgubisz :) ”. A w momencie, gdy to się dzieje, to ja bym nic nie dyskutował, bo już jest po fakcie.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: