Jak Powiedzieć Dziewczynie, Że Się W Niej Zakochałem? Co Zrobić, Gdy Dziewczyna Nie Jest Tobą Zainteresowana Po Zbyt Długim Pocałunku Na 3 Spotkaniu – 12 Ripost

by Paweł Grzywocz on 30 July 2023

“Zabiłeś jej zainteresowanie, bo się z nią za długo całowałeś
na 3 spotkaniu, a na jej słowa, że nie szuka niczego poważnego odpowiedziałeś poważnie, że Ty szukasz.” [epic fail]

jak powiedzieć dziewczynie że się w niej zakochałem
Jak powiedzieć dziewczynie, że się w niej zakochałem? Co zrobić, gdy dziewczyna nie jest zainteresowana po zbyt długim pocałunku na 3 spotkaniu
i powiedziała, że “nie szuka niczego poważnego”.

W tym artykule dowiesz się:

 • Dlaczego nie należy mówić dziewczynie słowami ani czynami, że się w niej zakochałeś na 3 lub 4 spotkaniu.
 • Jak dziewczyny próbują się zakochać na siłę, bo nie chcą być same, ale faceci im to skutecznie uniemożliwiają.
 • 12 lekkich i zabawnych ripost, gdy dziewczyna powiedziała, że “nie szuka niczego poważnego“.
 • Czy można uspokoić dziewczynę po zbyt wczesnym wyznaniu, że się w niej zakochałeś i spotykać się dalej bez oczekiwań?
 • Jak nabrać dystansu do siebie, do kobiet i randek, aby się nie angażować zbyt wcześnie i nie tracić samokontroli.
 • 3 najbardziej atrakcyjne i pociągające cechy dla kobiet i jak je wypracować.
 • *** PYTANIE CZYTELNIKA: “Jak powiedzieć dziewczynie, że się
  w niej zakochałem
  i co zrobić po takim wyznaniu, że chcę czegoś poważnego, a ona nie szuka związku.
  “***

  “Jakiś czas temu poznałem dziewczynę, która bardzo mi się spodobała, mieliśmy mnóstwo wspólnych punktów, zainteresowań, przemyśleń i doświadczeń. Do tego ona wykazywała oznaki zainteresowania, uśmiechała się, patrzyła w oczy, inicjowała dotyk, śmiała się, zawsze była chętna na spotkanie, proponowała inne terminy, a nawet już na drugie spotkanie sama mnie zaprosiła (akurat nie wyszło, bo wyjechałem).

  Do tego bez problemu wytrzymywała bez kontaktu między spotkaniami. Kiedyś chyba gdzieś napisałeś, że jak się spotka tę właściwą kobietę, to wszystko nagle staje się proste. Tak było w tym przypadku i chyba mnie to załatwiło.

  Na drugim spotkaniu chciałem ją pocałować, bo się przytuliła, ale powiedziała,
  że nie jest gotowa.

  Ona na 3/4 spotkaniu po tym jak się całowaliśmy powiedziała, że mi chyba zależy na czymś poważniejszym, a ona nie szuka nic takiego. Ja powiedziałem,
  że docelowo chciałbym, żeby to było coś poważnego. Tak się w sumie skończyło spotkanie.

  Musiałem jej oddać jedną rzecz, więc wpadłem do niej, zaproponowała mi, żebym został, więc zostałem i pogadaliśmy trochę, ja jej wyjaśniłem, że chcę ją poznać
  i na tym mi głównie zależy, wydawało się, jakby ją to ucieszyło.

  Później spotkaliśmy się jeszcze parę razy, łącznie chyba z 8/9 spotkań. Każde spotkanie było fajne, z reguły ja je kończyłem – parę godzin miłego spędzania czasu.

  Wczoraj się całowaliśmy i miałem wrażenie, że to idzie gdzieś dalej, więc wbrew Twoim zaleceniom poruszyłem temat związku. Wiem, strzał w kolano. Pomyślałem, że nie mam nic do stracenia, bo zaraz zleci 12 randek i tak, czy siak będę musiał zdecydować, czy spotykać się z nią tak bez zobowiązań bez końca, czy skończyć znajomość. Ona powiedziała, że zakończyła 6-letni związek pół roku temu
  i teraz nie chce się wiązać, jest tego pewna.

  Wyszedłem od niej i w zasadzie można powiedzieć, że zakończyliśmy znajomość. Dzisiaj trafiłem na Twój artykuł “Dziewczyna Po Rozstaniu“. Rozumiem,
  że spieprzyłem sprawę traktując to zbyt poważnie zbyt szybko.

  Ale nie wiem, jak mam to rozumieć. Jeśli dziewczyna już na trzecim spotkaniu mówi, że nie chce nic “poważnego”, czyli na wyłączność, to mam to po prostu przyjąć na klatę i zniknąć, czy “dawać jej szansę” utrzymując kontakt i spotykając się raz na jakiś czas być może przez długie miesiące?

  Nie potrafię tego odczytać z Twoich artykułów, bo z jednej strony wiem, że nie wpłynę na jej uczucia, poza tym pisałeś “jeśli kobieta nie jest gotowa na związek,
  to nie jest gotowa na związek z Tobą”
  , a z drugiej strony piszesz, że można ją uspokoić spotykając się bez oczekiwań i upewniając ją, że nie zostanie zraniona kolejny raz.

  Czuję się w du*ie, bo to jest najbardziej podobna do mnie osoba, jaką w życiu poznałem, jest piękna i bardzo dobrze spędza mi się z nią czas (raczej
  z wzajemnością), a jednak jestem między młotem, a kowadłem – ciągnąć to dalej, słysząc, że ona nie szuka nic poważnego, czy zapomnieć. Mam wrażenie, że teraz znikając zrobiłem ogromną głupotę. Ale to było wczoraj, może jeszcze jest sens zadzwonić i powiedzieć, że przesadziłem z tą powagą? Tylko potem jak długo mielibyśmy się “kolegować“?

  Mam taki problem, że nie mam do tego wszystkiego dystansu i jak spotykam się
  z jedną dziewczyną, to się angażuję i nie chce mi się nawet spotykać z innymi.

  Dodam tylko, że zadzwoniłem do niej i chyba jest okej, jest otwarta na spotkania “bez zobowiązań” (nie chodzi o seks). Tylko masz jakąś radę, jak zaakceptować
  to, że ona może spotykać się z innymi i jak samemu się przełamać do poznawania innych w tym samym czasie? I jak w tej sytuacji zapobiec zostaniu “tylko przyjacielem“? Mam obawę, że z czasem to będzie coraz trudniejsze.

  Dzięki, trzymaj się,
  Krystian.”

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej Krystian,

  “Ona na 3/4 spotkaniu po tym jak się całowaliśmy powiedziała, że mi chyba zależy na czymś poważniejszym, a ona nie szuka nic takiego. Ja powiedziałem, że docelowo chciałbym, żeby to było coś poważnego. Tak się w sumie skończyło spotkanie”.”

  Ja tego nie rozumiem, masz materiały od 2019 roku i to nie jeden, gdzie tłukę po 1000 razy, żeby być wyzwaniem, aby dziewczyna się najpierw w Tobie zakochała i sama zapytała o wyłączność, Ty postępujesz dokładnie odwrotnie.

  Co mam jeszcze zrobić, żebyś wbił sobie do głowy zasady wyzwania?

  Nie wystarczy zamówić materiały i je sobie gdzieś zostawić na dysku, tylko należy je przesłuchać i sobie powtarzać 10 razy w 10 tygodni, a potem raz w miesiącu do końca życia dopóki nie nauczysz się ich na pamięć i nie staną się naturalne, jak oddychanie, że jak Cię obudzę w środku nocy i zapytam, jak być wyzwaniem, to mi to wypunktujesz, jak z karabinu.

  Jak powiedzieć dziewczynie, że się w niej zakochałem? Nie mów tego wprost ani słowami ani czynami.

  jak powiedzieć dziewczynie że się w niej zakochałemNie mów dziewczynie wprost, że się w niej zakochałeś ani słowami ani poprzez zbyt długi pocałunek na 3 spotkaniu.

  Samokontrola i opanowanie to druga z 3 najbardziej atrakcyjnych, męskich i pociągających cech charakteru dla kobiet oprócz pewności siebie i poczucia humoru.

  Z tą dziewczyną nie miałeś się całować na 3/4 spotkaniu, tylko miałeś dać jej krótki,
  2 sekundowy, powierzchowny buziak w usta na końcu spotkania i do widzenia.

  Tutaj 3 historie porażek tego typu.

  Dzięki temu dziewczyna by Cię nie odrzuciła na 3/4 spotkaniu, mówiąc, że “nie szuka niczego poważnego” i nie jest gotowa na związek, ponieważ te słowa oznaczają właśnie, że byłeś zbyt szybki, łatwy, dostępny, przewidywalny i zabiłeś jej początkową ciekawość, zainteresowanie.

  Dodatkowo na totalne dobicie i zabicie jej zainteresowania powiedziałeś jej wprost (sick/wtf), że “chciałbyś żeby to było docelowo coś poważniejszego”, co obrazuje,
  że postąpiłeś totalnie na odwrót niż należało.

  W ten sposób zamordowałeś wyzwanie i jej zainteresowanie na 3/4 spotkaniu.

  Wracaj do materiałów i naucz się ich na pamięć.

  Dziewczyna też chce się zakochać, tylko żaden facet nie daje im ku temu okazji, bo są zbyt szybcy.

  Gdybyś nie zabił jej zainteresowania swoim zachowaniem, to oczywiście, że dziewczyna po rozstaniu czy przejściach chciałby się zakochać i spotykać z nowym, lepszym chłopakiem niż kiedykolwiek spotkała, innym niż wszyscy.

  Reszta rzeczy, które opisałeś nie mają znaczenia i dziewczyna co najwyżej zabijała
  z Tobą nudę
  lub próbowała się zakochać na siłę na kolejnych spotkaniach lub trzymała w rezerwie, ponieważ pogrążyłeś się na 3/4 randce lub wcześniej, a Twoje czyny były tylko objawem niezrozumienia zasad wyzwania.

  “Rozumiem, że spieprzyłem sprawę traktując to zbyt poważnie zbyt szybko.”

  Super, szkoda, że zrozumienie tego zajęło Ci 2,5 roku! Licząc od zapoznania się
  z programem 12 randek (koniec 2019 roku).

  Jak powiedzieć dziewczynie, że się w niej zakochałem, gdy nie jest wystarczająco zainteresowana – nie mów pierwszy o swoich uczuciach!

  “Jeśli dziewczyna już na trzecim spotkaniu mówi, że nie chce nic “poważnego”.”

  co zrobić gdy dziewczyna nie jest Tobą zainteresowanaOna tak powiedziała, ponieważ byłeś zbyt dostępny i nachalny, że się z nią nadmiernie całowałeś już na 3/4 spotkaniu zamiast samego buziaka na pożegnanie,
  a potem na dobicie powiedziałeś, że “szukasz czegoś poważnego”.

  Należało odpowiedzieć zabawnie
  i na luzie bez oczekiwań zgodnie ze “124 ripostami na częste teksty kobiet” czy z innymi przykładami i zasadami wyzwania.

  Np. jak mówi, że “nie szuka niczego poważnego/nie szuka związku/szuka przyjaźni/będziesz przyjacielem”, to mówisz:

 • “Oczywiście :D A Ty co myślałaś…? ;)
 • Tak samo tutaj, jak nie szuka czegoś poważnego, to mówisz:

 • “Spoko”/ “Zgadzam się”/ “Ja też nie szukam niczego poważnego”/ “To nie oświadczyny ;) ”/ “Ja też jestem nieśmiały ;) ”/ “Rozumiem ;) / “Ok”/ “Oczywiście, a Ty co myślałaś? :D ”/ “A kiedy ja mówiłem o czymś poważnym ;) ”/ “Spokojnie, nie jestem taki szybki, może najpierw kolacja, spacerek ;).
 • Tylko, że to byłoby i tak trudne do obronienia przy Twoim niespójnym zachowaniu, ponieważ dziewczyna to powiedziała na obronę przed Twoim nadmiernie długim całowaniem jej, przez co ciężko się potem jakkolwiek obronić, bo wtedy z powyższymi tekstami wyjdziesz np. na napaleńca, który szuka tylko przygody i też ją zniechęcisz, czyli znowu wychodzi, że nasze czyny są dużo ważniejsze niż słowa.

  Przecież do 5 randek w ogóle nie gadamy o związku, tylko mówimy, że “nie jestem taki szybki, potrzebuję najpierw się poznać, powoli, może najpierw kolacja, spacerek,
  a o związkach pogadamy kiedy indziej”
  .

  Zachowałeś się, jakbyś NIGDY moich materiałów nie widział na oczy i to mnie załamuje.

  “po prostu przyjąć na klatę”

  Spotykaj się dalej zgodnie z programem 12 randek, który ujawni jej prawdziwe zainteresowanie lub jego brak oraz zwiększy jej zainteresowanie, jeśli jakimś cudem jest nadal powyżej minimalnego poziomu.

  Może jest jakiś cień szansy, że dziewczyna powiedziała tak asekuracyjnie, żebyś się tyle z nią nie całował, ale Ty to spaliłeś, ponieważ potraktowałeś to śmiertelnie poważnie.

 • Raczej na pewno zabiłeś jej zainteresowanie ostatecznie, bo się z nią całowałeś zamiast dać tylko buziaka w usta na pożegnanie, a potem wyznałeś, że szukasz czegoś poważnego, więc ją skutecznie odstraszyłeś.
 • Zarówno nadmiernym dotykiem, jak i gadaniem o poważnym związku pogrzebałeś swoje szanse bez względu na to, czy ona mówiła prawdę czy nie.

  Jak powiedzieć dziewczynie, że się w niej zakochałem – czy można ją uspokoić po zbyt wczesnym wyznaniu uczuć?

  “czy można ją uspokoić spotykając się bez oczekiwań”

  No właśnie miałeś od początku spotykać się bez oczekiwań przez 10 randek aż dziewczyna się w Tobie zakocha i zapyta o wyłączność a nie wyjeżdżać z ciężką gadką na 3 spotkaniu, że “docelowo chcesz, żeby było to coś poważnego”.

  Raz wyjawionej tajemnicy, że “szukasz czegoś poważnego”, nie da się ponownie uczynić tajemnicą dlatego nie da się jej uspokoić i wskrzesić zabitego zainteresowania.

  “Tylko potem jak długo mielibyśmy się “kolegować”?”

  jak powiedzieć dziewczynie że się w niej zakochałemNigdy nie miałeś i nie masz się kolegować z kobietą.

  Wypowiadasz się w taki sposób, jakbyś nigdy nie przeczytał ze zrozumieniem moich materiałów. Jest w nich wyraźnie wytłumaczone wielokrotnie, jak prowadzić relację
  z kobietą i oczywiście, że należy
  ją pocałować w usta, ale na
  2 sekundy i do widzenia oraz pozostawiać zawsze niedosyt poprzez 12 zasad bycia wyzwaniem.

  Nie jest to kolegowanie się, tylko odpowiednie prowadzenie relacji do przodu,
  nie za szybko, nie za wolno oraz nie jest to udawanie kolegi, tylko flirtowanie
  i emocjonujące rozmowy oraz spotkania.

 • Problem, który musisz zrozumieć, to fakt, że raz wyjawionej tajemnicy nie da się ponownie uczynić tajemnicą.
 • Nie da się tego zapomnieć. Raz zabitego wyzwania nie da się ponownie przywrócić, żeby dziewczyna była szczerze zainteresowana a nie tylko z nudów albo, żeby się dowartościować.
 • Zabiłeś jej zainteresowanie koncertowo na 3/4 randce, ponieważ nie opanowałeś materiałów i samokontroli, opanowania, poczucia wartości.

  To koniec.

  Poznawaj nowe dziewczyny i nie zabijaj ich zainteresowania w podobny sposób.

  Aby nabrać dystansu naucz się materiałów na pamięć i zbuduj poczucie wartości niezależne od kobiet.

  Poznawaj dużo kobiet i randkuj z wieloma jednocześnie zanim się na jakąś zdecydujesz.

  Wtedy nie będziesz miał ciśnienia i nie będziesz się zbyt szybko angażował
  i zastanawiał, jak powiedzieć dziewczynie, że się w niej zakochałeś, tylko ona będzie się zastanawiać, czy faktycznie się zakochałeś.

  Pamiętaj:

 • Do 10 randek nic się nie liczy i każde spotkanie może być ostatnim, a po 6 miesiącach stabilnego zainteresowania trochę zaufaj.
 • Nie jest sztuką początkowo zainteresować sobą dziewczynę, tylko to zainteresowanie zwiększyć i utrzymać długoterminowo.
 • Kobiety pociąga wyzwanie i tajemniczość, a odpycha je to, co powszechne, nudne
  i łatwo dostępne. Gdyby diamenty leżały na ulicy, to byłyby bezwartościowe. Łatwo przyszło, łatwo poszło.
 • Definicją szaleństwa jest popełnianie w kółko tych samych błędów i oczekiwanie innych rezultatów.
 • Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  124 Riposty na pytania kobiet
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się swoim doświadczeniem o tym, jak powiedzieć dziewczynie, że się w niej zakochałem i co zrobić, gdy dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (5 votes cast)
  Jak Powiedzieć Dziewczynie, Że Się W Niej Zakochałem? Co Zrobić, Gdy Dziewczyna Nie Jest Tobą Zainteresowana Po Zbyt Długim Pocałunku Na 3 Spotkaniu - 12 Ripost, 5.0 out of 5 based on 5 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 6 comments… read them below or add one }

  John July 30, 2023 at 12:37

  Hej, chciałbym się zapytać o jeszcze jedną rzecz – czy to normalne, że potrzebuję jakiejś towarzyskiej rozgrzewki? Trochę się zdenerwować, odrobinę spocić? Nie będąc ulicznym akwizytorem, ekspertem pewności siebie tak jak Ty? Zauważyłem też, że taka pierwsza interakcja dnia z mojej inicjatywy czasem idzie mi jak krew z nosa, a czasem trochę mniej, a później już z górki :D

  Reply

  Paweł Grzywocz July 30, 2023 at 13:00

  Oczywiście, że każdy potrzebuje rozgrzewki, zarówno Michael Jordan, jak i każdy z nas w dowolnej dyscyplinie rozgrzewka jest koniecznym elementem naoliwienia poszczególnych układów. Sam polecam właśnie powiedzieć komuś komplement i pójść dalej albo powiedzieć “cześć” i iść dalej albo pogadać chwilę z ekspedientką, zrobić coś, co nie jest dla nas zbytnio żadnym wyzwaniem, tylko żeby zeszło z nas ciśnienie na efekty.

  Reply

  Łukasz July 30, 2023 at 12:58

  Cześć Paweł,

  Od niedawna jestem w ciągu motywacyjnym. Zdecydowałem się kupić wszystkie Twoje kursy. Znam je już od dawna, ale zawsze jakoś odpuszczałem temat i nigdy nie poświęciłem się mu w 100%. Nigdy do końca nie wierzyłem w Twoje materiały. Mimo, że to właśnie one kilka lat temu zmieniły mnie z cichego zakompleksionego na punkcie swojego małego wzrostu młodo jak na swój wiek wyglądającego chłopaczka, który tylko robiąc z siebie klauna miał szansę zwrócić na siebie uwagę w towarzystwie.

  Twoje materiały wtedy zmieniły moje postrzeganie na świat i zyskałem dzięki nim kompletnie nowy pogląd na wszystko, a także pewność siebie. Przez to, że jestem romantykiem zawsze wierzyłem, że jednak nie do końca to jest prawda z tą grą damsko-męską, a taka prawdziwa szekspirowska miłość istnieje i co może nam przeszkodzić skoro się kochamy.
  Jednak niedawno rozpadł się mój związek, w którym zanim zacząłem, powiedziałem sobie, że dobra próbuję tak ostatni raz, a jak nie wyjdzie, to wtedy wrócę do Ciebie z podkulonym ogonem. No i stało się. Na początku myślałem, że znalazła sobie innego albo po prostu jej odwaliło, ale od razu zacząłem słuchać Twoich materiałów.

  Szybko otworzyły mi się oczy. Byłem ślepy, głupi, samolubny i wygodny. Byłem zwykłą łajz*, która mogłaby posłużyć jako przykład, jak książkowo zabić zainteresowanie w każdy możliwy sposób u kobiety. Nic. Czasu nie cofnę, ale powiedziałem sobie, że od tego momentu już nigdy nic nie spieprzę i będę najlepszą wersją siebie i zwracam Ci honor ze wszystkim.

  Zacząłem chodzić na Toastmasters, zacząłem przywiązywać uwagę do wyglądu i etykiety, regularnie chodzę na siłownię, a moje umiejętności rozwijam powoli i stopniowo, dokładnie i uważnie studiując Twoje materiały.

  Z dnia na dzień widzę efekty, a kontakt z pięknymi kobietami stał się moim hobby. Emanuję pozytywną energią do ludzi i wiem, że kiedy idę spać mogę sobie powiedzieć, że jestem lepszy niż 24h temu. Teraz w końcu mam środki finansowe, żeby móc pozwolić sobie na wszystkie materiały.

  Wiem, że będę do nich wracał jak do zajebistej lektury. Zaszczepiłeś we mnie niepohamowany ogień i śmiało mogę Ci podziękować i przyznać że to, jaki teraz jestem zawdzięczam w głównej mierze Tobie. Mógłbym się rozpisywać i rozpisywać, ale chciałem tylko najkrócej jak się da streścić wszystko.

  Jeszcze raz dzięki Paweł,
  Pozdrawiam.

  Reply

  Paweł Grzywocz July 30, 2023 at 13:01

  Wielkie dzięki za podzielenie się wnioskami i gratuluję przebudzenia, nie poddawania się, wyciągania wniosków na przyszłość, aby nie popełniać podobnych lub tych samych błędów. To bardzo ważne cechy i decyzje, których zbyt często brakuje ludziom, że popełniają w kółko te same błędy. Życzę dobrej zabawy w poznawaniu i nie spieszenia się do kolejnego związku.

  Im szybciej skreślasz niewłaściwe kobiety, tym szybciej znajdziesz tę właściwą.

  Jesteś wolny, jak ptak, ciesz się możliwościami.

  Reply

  Marcin August 10, 2023 at 10:12

  Hej, Paweł. Jestem z dziewczyną od roku. Ostatnio bardzo dużo się kłócimy. Byliśmy na 4-dniowym wyjeździe z parą znajomych i przy nich wszystko było ok, ale gdy się rozdzielaliśmy i robiliśmy coś tylko we dwoje, to co chwile były kłótnie i awantury. Po powrocie z wyjazdu odwiedziła mnie jeszcze moja rodzina i znów mieliśmy dużo czasu razem. Pod koniec tego tygodnia, gdy rozmawialiśmy, to nagle chciała zakończyć spotkanie, ja jej zabrałem telefon, żeby nie odeszła, gdy chciała wyjść z mieszkania, to ją przytrzymałem, krzyknęła na mnie, a wtedy ja na nią i wtedy powiedziała, że się rozstajemy. Potem, gdy wracałem do tych słów, to twierdziła, że nic takiego nie powiedziała. Chce się dalej spotykać, jakby to się nie wydarzyło. Co mogę dalej zrobić? Czy taka relacja ma jeszcze sens? Mówiłeś, że po rozstaniu wracanie do siebie nie ma już sensu.
  Pozdrawiam

  Reply

  Paweł Grzywocz August 10, 2023 at 19:04

  Myślę, że wisisz na włosku, przeczytaj o tym, jak zabiłeś zainteresowanie i doprowadziłeś do ostatniej fazy spadku zainteresowania, jaką są kłótnie o pierdoły tutaj i tutaj, tutaj.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: