5 Łatwych Kroków, Aby Mieć Kochającą Dziewczynę…

by Paweł Grzywocz on 26 July 2012

chciałbym mieć dziewczynęHej!

Co u Ciebie? Ja właśnie odpisałem na świetne pytanie. Bardzo spodobała mi się chęć do działania autora wiadomości, dlatego napisałem mu wedle życzenia 5 konkretnych i prostych kroków dla faceta, który chce mieć jedną, kochającą dziewczynę. Po zastosowaniu się do tych prostych wskazówek poznanie i utrzymanie przy sobie właściwej kobiety jest nieuniknione i jest tylko kwestią czasu. Wielu facetów pisze do mnie:”chciałbym mieć dziewczynę“. Jedną, kochającą dziewczynę. Oto jedno z pytań:
_____________________________________________

*** PYTANIE ***

Wiesz Pawle, nawet nie wiem gdzie to napisać, żebyś to
przeczytał i odpowiedział, ale nie dla mnie, ale dla reszty
fajnych mężczyzn. Napisze maila, to nie odpowiesz, bo za dużo
ich napływa, a napiszę tutaj
(w sensie na blogu)
to nie przeczytasz no bo nie czytasz przecież wszystkich postów?

Chciałem napisać, że cenię Cię za to, że krytykujesz często guru. Chciałem zapytać co ma zrobić wg Ciebie Mężczyzna, który tylko chce mieć dziewczynę, która będzie go kochać? Czy tak wiele my mężczyźni żądamy? Daj mi 5 kroków, a zrobię TO?
_____________________________________________________________________________

Strasznie spodobała mi się jego chęć do działania i wykonania takich kroków, jakie zaproponuję.

Dlatego wypisałem 5 kroków do znalezienia sobie kochającej dziewczyny i przesyłam je także Tobie na maila. Napisałem je dosłownie 10 minut temu (czwartek, 26.07.12, godz. 14.00). Aha, i jeszcze jedno… Ja czytam każdy komentarz na blogu i tutaj o wiele częściej odpisuję. Oto odpowiedź dla osób piszących do mnie, że chcieliby mieć dziewczynę:

>>>MOJA ODPOWIEDŹ:

Ok, oto 5 kroków dla tych, którzy chcieliby mieć dziewczynę:

1. Dbaj jednocześnie o wygląd, poczucie humoru i pewność siebie.

2. Naucz się odczytywać zainteresowanie kobiety na każdym etapie znajomości. Zarówno zanim do niej zagadasz jak i podczas telefonu czy spotkania.

3. Co najmniej raz w tygodniu idź w jakieś jedno nieznane Ci miejsce lub event, gdzie mogą być dziewczyny. Np. pojedź do sąsiedniego miasta na międzynarodową wystawę kwiatów. Zobacz w Internecie co i gdzie się dzieje.

4. Od razu zagadaj do kilku przypadkowych osób, aby się “rozgrzać” i uspokoić inne kobiety, że nie przyszedłeś tylko w jednym celu, tylko naprawdę chcesz się dobrze bawić, pogadać z ludźmi i zobaczyć coś ciekawego. Zawsze miej w głowie jak i w życiu jakieś bardziej ambitny cel niż: chciałbym mieć dziewczynę. Niech to będzie np. poszerzenie swojej strefy komfortu oraz dostarczenie sobie rozrywki poprzez adrenalinę i ekscytację spowodowane rozmawianiem z nowymi ludźmi. A w życiu dąż usilnie do tego, aby być niezależnym emocjonalnie i finansowo, pewnym siebie i znającym swoją wartość mężczyzną.

Trudno jest przyciągać do siebie kobiety, gdy są one naszym jedynym celem, gdy wychodzimy z domu. Uwierz mi, przerabiałem to przez kilka lat. Gdy pozbędziesz się oczekiwań i pokochasz siebie i swoje życie, to kobiety same będą chciały być w “Twoim świecie” – jak najdłużej. Sam będziesz musiał dawkować im swoją uwagę, a one będą zdziwione, dlaczego nie jesteś taki zdesperowany jak wszyscy faceci i będą Cię gonić jeszcze bardziej.

5. Eliminuj maksymalnie po 3 spotkaniach kobiety, obok których nie potrafiłbyś się budzić przez resztę dni swojego życia lub u których zauważysz cechy toksycznej kobiety (piszę o nich w artykule “10 typów kobiet” w dziale związki).

6. Do końca swoich dni bądź wyzwaniem dla kobiety. Pamiętaj, że poznać i rozkochać kobietę jest łatwo. Utrzymać już nie. Pielęgnuj przestrzeń i robienie razem nowych rzeczy, ponieważ to podtrzymuje wysokie zainteresowanie po obu stronach.

7. Pamiętaj, że jeśli chciałbyś mieć dziewczynę, to wystarczy, że znajdziesz sobie tylko jedną wspaniałą kobietę, abyś mógł w tej sferze być szczęśliwym. Jeśli wybierzesz złą kobietę, to może się tak zdarzyć, że będziesz to znosił w milczeniu na zawsze lub stracisz 50% swojego majątku.

  • Małżeństwo jest trudne nawet z najwspanialszą kobietą.
  • Gdy w końcu się ożenisz, masz przed sobą z jakieś 50 lat
    pracy nad tym związkiem.

Jeśli bardzo chciałbyś mieć dziewczynę na stałe, to…

Pamiętaj o tym, że związek kobiety i mężczyzny może zakończyć się małżeństwem, więc nie spiesz się do poważnych związków, bo jeśli nie jest to osoba na całe życie, to bardzo się poranisz i drugą osobę też. Potem o wiele trudniej się zaangażować i zaufać kolejnym osobom, dlatego nie ma pośpiechu. Stała dziewczyna nie rozwiązuje naszych problemów emocjonalnych. Sami musimy je rozwiązać.  

Natomiast, jeśli jesteś już na tyle dojrzały, że chciałbyś mieć dziewczynę, to rozmawiając na żywo choćby z jedną nową dziewczyną tygodniowo, poznasz 158 kobiet w ciągu najbliższych 3 lat. Porozmawiaj choćby z 2 nowymi dziewczynami tygodniowo i będzie ich już 2 razy tyle. Musisz poznawać nowych ludzi. Innego sposobu nie ma. Daj sobie czas i regularnie, co najmniej jeden raz w tygodniu, zagadaj do jednej, nowej dziewczyny.

Jeśli będziesz wartościowym, pewnym siebie mężczyzną, który wnosi wartość do życia innych ludzi, daje dobry przykład, rozbawia innych, nie szuka aprobaty i czuje się świetnie sam ze sobą (ponieważ pracuje nad sobą w wielu dziedzinach i jest co raz lepszy), to z czasem kobiety same będą stawać bliżej Ciebie, patrzeć na Ciebie nieco dłużej, dużo się uśmiechać i chcieć Cię poznać oraz zatrzymać przy sobie.

Prawdziwych mężczyzn jest dzisiaj bardzo mało

 
Prawdziwych mężczyzn – liderów podczas rozmowy i randki, pewnych siebie, obytych towarzysko, zabawnych i dbających o swój wygląd i intelekt jest dzisiaj bardzo mało. Bądź jednym z tych facetów, a kobiety z czasem będą zwracać na Ciebie taką uwagę, jak my na ładną buzię i zgrabną sylwetkę kobiety.

Jeśli nie tylko chciałbyś mieć dziewczynę, ale też rozwinąć swoją osobowość i pewność siebie, działasz i praktykujesz konwersacje z nowymi ludźmi, robisz nowe rzeczy, wszedłeś na ścieżkę samorozwoju, czytasz o tym jak zrozumieć kobiety, a także rozwijasz się zawodowo, to nie ma takiej opcji, abyś z czasem nie spotkał tej właściwej kobiety.

Bardzo ważne, abyś był wtedy przygotowany i wiedział, jak randkować, aby zainteresowana dziewczyna nie wycofała się i nie zniknęła, jak to ma miejsce u moich lub Twoich wszystko wiedzących kolegów.

Dlatego wykorzystaj w pełni ten czas, dopóki jesteś sam i ciesz się zagadywaniem do nowych ludzi. A gdy w końcu spotkasz właściwą i zainteresowaną Tobą kobietę, to rozwinięcie z nią relacji będzie czymś naturalnym, nawet trochę przewidywalnym, bo skoro zachowujesz się w atrakcyjny dla kobiet sposób, to musisz się jej podobać co raz bardziej. To nie będzie żadną niespodzianką.

Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za komentarze na blogu,
Jesteśmy w kontakcie!
Paweł Grzywocz

P.S.

Wakacje to najlepszy czas na rozwój zarówno sylwetki jak i swojego charakteru. Dzięki temu możesz potem wrócić na uczelnię lub do szkoły jako “nowy człowiek” i poznawać dziewczyny, do których do tej pory nie dawaliśmy sobie wcześniej dostępu. 

Jeśli nadal zastanawiasz się “co powiedzieć” lub “o czym rozmawiać na początku randki”, to możesz to łatwo zmienić.

I na dodatek masz gwarancję, że zwrócimy Ci wszelkie koszty, jeśli nie będziesz zadowolony. 3 maj się!

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.3/5 (17 votes cast)
5 Łatwych Kroków, Aby Mieć Kochającą Dziewczynę..., 4.3 out of 5 based on 17 ratings

Poszukiwano

  • chcę mieć dziewczynę
  • jak mieć dziewczyne
  • chciałbym mieć dziewczynę
  • miec dziewczyne
  • co zrobić żeby mieć dziewczynę

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 21 comments… read them below or add one }

Mateusz July 26, 2012 at 17:08

Cześć Paweł, mam takie pytanie:
Czy mam podawać dziewczynie na przykład hasło do konta e mail lub tego typu podobnych rzeczy i czy mam jej dawać sprawdać telefon itp. jeśli będzie tego chciała, czy lepiej nie?

Reply

Miko July 28, 2012 at 15:10

WTF?
Twój post to chyba prowokacja…

Reply

Mateusz July 26, 2012 at 18:17

dzięki za pomoc :)

Reply

Paweł July 26, 2012 at 21:35

Witaj Pawle,

bardzo fajny tekst o męskim podejściu do swojego życia i do kobiet, nieco podobny artykuł też już na łamach tego blogu się pojawił (“Czy Zasługujesz Na Piękną Kobietę?” – bardzo wszystkim polecam, rewelacyjny). Staram się wprowadzać wszystkie te małe rzeczy o jakich piszesz i czasami łapie się za głowę gdy przypominam sobie jakie to ja błędy robiłem wcześniej w interakcjach z kobietami. Mam konkretne pytanie: co zrobić gdy dziewczyna odrzuci próbę pierwszego pocałunku tj. obróci, odchyli głowę lub coś powie w stylu ‘to nie jest dobry pomysł’. Domyślam się co oznacza taki czyn aczkolwiek jak się zachować/co powiedzieć by wyjść z twarzą. Byłem na dwóch spotkaniach z dziewczyną, która zawsze była punktualnie, zawsze reagowała pozytywnie na mój telefon i na samo zaproszenie. Na randce się śmiała, czasami mnie pacnęła, dobrze spędzony czas, zero smętnych gadek. Trzecie potencjalne spotkanie dopiero się odbędzie i wspomniana próba pocałunku – jako tako weryfikacja zainteresowania, rodzaj eliminacji. Nigdy nie miałem takiej sytuacji, żeby dziewczyna odwróciła głowę czy coś w tym rodzaju aczkolwiek kto wie jak będzie teraz pomimo dość dobrych sygnałów (choć oczywiście czytania zainteresowania kobiet dopiero się uczę). Trochę myli mnie dodatkowo brak chociażby jednej, luźnej wiadomości od niej, choć minął już ponad tydzień od ostatniego spotkania.

Z góry dzięki za odpowiedź, Paweł ;-)

Reply

Grzywocz July 27, 2012 at 00:20

Mówisz wtedy: “Masz rację, powinienem najpierw umyć zęby” i się uśmiechasz i rozluźniasz sytuację, pokazując, że w ogóle się nie przejąłeś i nic się nie stało. Kobieta doceni Twoją odwagę i pewność siebie. Nie przepraszaj ani nie pytaj o co chodzi. Zmień temat i się pożegnaj. Spróbuj drugi raz na następnym spotkaniu lub za 2 spotkania w zależności od tego, ile razy dziewczyna Cię dotknie i jak długo będzie patrzeć Ci w oczy. Jeśli jest dziewczyna zainteresowana chociaż trochę, to zazwyczaj pozwoli na krótki pocałunek w usta – taki też powinien być pierwszy pocałunek. To ważny krok, aby się upewnić, że nie ona nie chodzi na randki, żeby nie być samej w domu.

Reply

M@ximus July 27, 2012 at 23:05

Dzięki za odpowiedź, trochę byłem sfrustrowany w tym dniu i stąd to pytanie,
wiem, ja na pewno to wykorzystam i wdroże w życie tak jak napisałem zrobię TO! Sprawdzę.

Chciałem dopytać odnośnie tego wyjaśnienia do Pawła , wiem, że gdzieś już to było, ale jeżeli możesz powtórzyć przypomnieć czy lepiej w środki spotkania pocałować czy na końcu? Jakbyś mógł to wyjaśnić to pewnie się przyda nie tylko mnie.
I jeszcze jedno mi się przypomniało odnośnie samego spotkania (nie nazywam to randka celowo bo po co sobie czy drugiej osobie presje narzucać) jakbyś mógł napisać bo gdzieś o tym wspomniałeś odnośnie siedzenia na spotkaniu, aby siedzieć koło siebie, a nie na przeciwko czy tak? Jakbyś mógł to rozwinąć?

Reply

Maciej February 19, 2013 at 17:13

Hej Paweł! Mam pytanie odnośnie punktu 3. Mianowicie doskonale rozumiem potencjał eventów, na których mogę poszerzyć swoją wiedzę, poznać nowych ludzi w tym ewentualne interesujące i atrakcyjne kobiety. Jednak mieszkam w małej miejscowości, gdzie takich eventów nie ma. Powiem więcej – nie ma nawet żadnych zajęć, kół zainteresowań itd. (jeśli już są to wyłącznie dla małych dzieci, albo dla osób w podeszłym wieku. Nie żartuję, szukałem – naprawdę). Najbliższe miasto jest 50 km ode mnie jednak przynajmniej 2 razy w tygodniu tam jeżdzę gdyż trenuję tam w klubie (w nim mamy mało eventów i większość szkoleń jest mocno płatna, więc na nie też niezbyt uczęszczam. Trenujemy jak dotąd mało popularną w Polsce sztukę walki więc nie jest nas zbyt dużo. Poza tym zapytanie znajomych o eventy odpada, gdyż większa część z nich też mieszka poza miastem). Ale oczywiście idąc za Twoją radą wszedłem na stronę miasta i szukałem eventów, zwłaszcza tych nadchodzących. Znalazłem jedynie wydarzenia w stylu ,,przebudowa drogi z… do”, ,,zamknięcie zakładu X” oraz masę spotkań politycznych. Jak doskonale wiemy nie o to nam chodzi. Dlatego prosiłbym Cię, Paweł o utworzenie opcji tego podpunktu dla osób które nie mieszkają w okolicy naprawdę dużych miast, a w małej miejscowości i nawet ich najbliższe miasto (które też jest niezbyt duże) nie oferuje zbyt wiele. Jestem pewien iż nie pomożesz tylko mnie ale i innym osobom w podobnej sytuacji. Wszak musi istnieć inny sposób niż robienie 120 km co tydzień (Do naprawdę dużego miasta w jedną stronę). Z góry dzięki za odpowiedź!

Reply

Adam July 27, 2012 at 09:08

Witaj Pawle
Moje pytanie dotyczy tego jak powiedzieć kobiecie że nie będziemy parą tylko co najwyżej przyjaciółmi i aby ona nie obrażała się tylko dalej utrzymywali ten kontakt.
Według mnie to też jest ważne bo jak już będziemy poznawać nowe kobiety to będziemy tylko z jedną a nie ze wszystkimi. Jak to zrobić alby te pozostałem dalej miały nas za mężczyzn.

Reply

Grzywocz July 27, 2012 at 11:51

Nie obrazi się. Zrób to samo, co kobiety. Przepadnij. Przestań odpisywać albo odpisz “sucho” po 3 dniach. Nie dzwoń i więcej jej nie zapraszaj. Jeśli nie spotkaliście się więcej niż 10 razy, to nie musisz się jej tłumaczyć. To ciężki i krępujący temat. Kobieta się domyśli w przeciwieństwie do faceta, który musi usłyszeć: “Bądźmy przyjaciółmi” lub kilka konkretnych wymówek. Dziewczyna, jeśli zadzwoni, a Ty dasz jej wymówkę: “Chętnie, ale jestem już zajęty, może kiedy indziej, dam Ci znać” łatwo się domyśli, że chyba się już nie odezwiesz. A jeśli jakaś jest naprawdę niedomyślna, to jeśli do Ciebie zadzwoni, to powiedz wtedy, że jesteś bardzo zajęty, nie wiesz, kiedy dasz radę. Nie mów wprost. To przykre. Kobiety są 10 razy bardziej kumate od nas w tych sprawach. A potem jak ją spotkasz, to normalnie traktuj jak koleżankę. To zupełnie naturalne, że ludzie spotykają się na kilka spotkań i potem nic z tego nie wychodzi. Natomiast usiąść sam na sam i wytłumaczyć się należy dziewczynie z którą jesteś minimum 2 miesiące/12 spotkań, byliście oficjalnie parą i szczerze musisz jej powiedzieć, co jest nie tak, aby mogła się udoskonalić. Wcześniej wystarczy, że przepadniesz tak, jak robią to kobiety. One nie mają z tym problemu, żeby nas olać bez słowa, więc czemu Ty miałbyś mieć. Równe zasady panowie. Pozdrawiam!

Reply

Adam July 27, 2012 at 18:33

Ok.Dzięki za radę postaram się nią kierować jeśli chodzi o ten zakres. I tak według mnie najważniejsze jest ”iść dobrą drogą” reszta sama się potoczy jeśli nie zboczymy z niej :)

Reply

Paweł July 27, 2012 at 09:31

Po raz kolejny wartościowe porady.
Inne newslettery z zakresu relacji damsko-męskich na które jestem zapisany koncentrują się na przekazaniu jak najmniejszej ilości informacji oraz próbują na siłę wciskać materiały płatne. To wciskanie mnie wkurza bo jest robione nieumiejętnie i nadwyręża zaufanie odbiorców. Ze względu na znaczną przewagę marketingu nad treścią coraz pobieżniej je przeglądam.

Twoje materiały to co innego. Nie boisz się przekazywać wysokiej jakości wiedzy za darmo oraz w uczciwy i nienachalny sposób zachęcasz do zakupu materiałów płatnych. Kupiłem Twoją książkę i niedługo kupię następną, bo uważam że warto.

Reply

Grzywocz July 27, 2012 at 11:58

Wielkie dzięki. Też często mnie to irytuje w różnych branżach. Moim celem od początku była realna pomoc nawet za darmo. Chciałem, aby facet po zapisaniu się na darmowe porady zmieniał się chociaż trochę na lepsze – minimum. Ludzie, którzy mi pomogli zawsze dawali masę cennych wskazówek za darmo. To dlatego od nich kupowałem i z czasem w pełni im ufałem, ponieważ pomogli mi jeszcze zanim w ogóle wydałem pieniądze. To prawo również świetnie działa z kobietami. Jeśli dasz im dużo śmiechu, fun’u i świetnie spędzisz z nimi czas niczego nie oczekując i na nic nie naciskając, to one same będą wyczekiwać kolejnego spotkania i chcieć widywać się częściej. Dziękuję za wsparcie, pozdr!

Reply

Mariusz July 31, 2012 at 21:23

dzięki za ta kwintesencje ! to chyba są podstawy ale jakże warte przypomnienia !
4 pkt przestawił mi z powrotem moje myslenie na właściwe tory !

DZIĘKI POZDRAWIAM !

Reply

Marcin August 9, 2012 at 19:55

Pawle prosze o pomoc Marcin 30l nigdy nie mialem problemu z podrywem mialem wiele kobiet jestem po rozwodzie mam c?rke spotkalem dziewczyne poderwalem ja na ulicy spotkalem sie z nia 4 razy potrafilem ja zaskoczyc za kazdym razem randka niespodzianka 2randka pocalunek odwzajemniony trzymanie sie za rece przytulanie swietnie sie dogadywalismy pisalismy duzo rozmawilismy dlugo przez telefon bylem dla niej tajemniczy nawet nazwiska mego nie zna i te 4 spotkanie namietny seks w aucie sama rozpiela moja koszule teraz cos oniej 29l w trakcie rozwodu 2 dzieci maz kawal h.. Dal jej popalic jest uczuciowa zawsze punktualna umie sie dopasowac nieufna uparta tak twierdzi jest bardzo atrakcyjna kocieta mowi ze jestem przystojny wszystko bylo ok az do tego sexsu przejela sie tym ze to za szybko 2 bo tygodnie sie znalismy jak ona mi w oczy spojrzy tak mi mowila przez telefon od tego razu sie niwidzielismy odbiera tel normalnie rozmawiamy ale to juz nie to nie pisze nic na sms odpisze ale nataki,, co robisz? “ten dotyczacy nas nie widocznie spada jej zainteresowanie mna powiedzialem jej ze ruszyla jakies moje uczucia ze ja kocham nie mowilem raz powidzialdm ze jak przyjde to wypije piwo ze odwiezie mnie moim autem a ona na to ze nie odwiezie ze ZOSTANIESZ niechce mnie skreslac lubi mnie tak twierdzi ale mowi ze to wszystko sie dzieje za szybko czuje sie z tym dziwnie ze potrzebuje czasu mam zamiar nie odzywac sie z tydzien napisalem jej dzis rano ze dam jej czas co robic wciaz o niej mysle chyba sie zakochalem PROSZE O RADE

Reply

Grzywocz August 12, 2012 at 22:59

Hej,

Za szybko, po co się tak pospieszyłeś z dotykaniem.

Ma być pocałunek po 3 randce w usta i nara.

Ona ma umierać z tęsknoty, a teraz ona boi się, że zależy Ci głównie na jednym.

Za szybko się angażujesz uczuciowo jak 90% gości.

Ona nie ma rozwodu.

Ma dwójkę dzieci, więc odpowiedz sobie czy taki obowiązek w przyszłości Ci odpowiada czy nie lepiej znaleźć kogoś bez dzieci.

Nie spotkałeś się z nią nawet 10 razy sam na sam.

Może ona nigdy nie była zainteresowana tylko chciała się zabawić.

Skąd masz to wiedzieć, skoro dopuszczasz do siebie obcą kobietę po 4 spotkaniach…

Dopóki nie masz 10 spotkań nie wierz w nic, ale nie, Ty się już zakochałeś.

Nie jesteś tajemnicą, bo gadałeś z nią długo przez telefon.

Umawiaj się na spotkanie jeden raz w tygodniu przez 10 spotkań. Dopóki kobieta nie poprosi o częstsze spotkania, czyli zapyta o drugie spotkanie w tym samym tygodniu.

Zero piątków i sobót, bo to są dni dla stałych par.

Łamiąc te zasady plus gadanie długo przez telefon zawsze ryzykujesz, że będzie to za szybko i spłoszysz kobietę.

A jeśli rozwijasz relację wolno i jesteś niedostępny to nie ma tego ryzyka, bo to ona zapyta o częstsze spotkania.

Umów spotkanie na mieście i idź z nią coś porobić, na aktywną randkę, dużo zabawy, np. cymbergaj, relaks, i zero gadania o przyszłości.

Tym smsem, że dasz jej czas, to już w ogóle spaliłeś swoje szanse i pokazałeś, że chcesz z nią być w związku zamiast pozwolić się jej zastanawiać i zaczekać aż ona będzie tego pragnąć NAJPIERW.

Wątpię, żeby z tego coś było oprócz spotykania się dla samego spotykania.

Umów kolejne spotkanie poprzez zadzwonienie (zero smsów) i zobacz czy ona w ogóle przyjdzie na spotkanie czy poda wymówkę.

Reply

Darek March 26, 2013 at 19:40

Panowie zdobywcy. Jeżeli z jakichś względów nie odpowiadają Wam porady Pawła, to polecam jedyną słuszną alternatywę. Poniżej link:

https://www.youtube.com/watch?v=a2bj03i3Njg

P.S. To tylko fragment na zachętę. Polecam cały film.

Reply

Mateusz February 21, 2015 at 16:59

Witam. Najpierw chciałbym pochwalić twoją pracę na tym blogu, bo rzeczywiście jest jedyny, najlepszy jaki widziałem oraz zawiera to na czym nam zależy, czyli konkretne porady, a nie jakieś gadania bez sensu. Naprawdę dobry blog i robota :) . A teraz moje pytanie. Poznałem dziewczynę 1,5 roku temu. Zawsze mi się naprawdę podobała. Tylko nigdy nie miałem okazji, żeby naprawdę pójść z nią na randkę, ani spotkanie sam na sam. Czasem to ja nie miałem czasu, czasem ona. Ona traktuje mnie jako przyjaciela (Nie pierwszorzędnego – innych poprostu lubi bardziej. Ale wiem że żaden z nich do niej nie startuje). I teraz pytanie co robić? Przeczytałem dość dużo i wiem żeby się nie śpieszyć. Ale co zrobić po tak długim czasie? Ona jest mądra, ładna i oczywiście niedostępna, do tego wiem że niedostepnej nie udaje tylko taka jest. Mam jednego konkurenta, ale on przepadł na starcie, poprostu cały czas na nią naciskał i już dostał od niej słowa “Bedziemy przyjaciółmi”. Wiem, że lubi oglądać sport oraz sportowców (ja sportowcem jako tako jestem, dość szeroko rozwiniętym w wielu sportach). Do tego uwielbia modę, fotografię i ceni sobie przyjaciół ponad wszystko. Jestem w niej zakochany po uszy i cały czas o niej myśle, jednak nie daje jej tego poznać. Wiem jaka jest i czego sie mogę po niej spodziewać, wiec nie musze jej na randkach poznawać. I teraz pytanię : co teraz robić?

Pozdrawiam i gratuluję takiego blogu.

Reply

ABC March 16, 2016 at 19:00

Sory Panowie ale niestety zbyt idealizujecie kobiety. Każdemu kto ma problemy ze znalezieniem dziewczyny, lub poprostu chcą zaliczyć dam prostą radę… jak nie masz kasiastych rodziców, to idź do pracy , zarób trochę kasy i kup sobie samochód najlepiej BMW lub audi nawet stare no chyba, że celujesz w starsze dziewczyny to auto musi być w miare nowe bo one się już bardziej orientują. Bez samochodu w dzisiejszych czasach żadna dziewczyna nie popatrzy na ciebie z zainteresowaniem choćbyś niewiem jakim wspaniałym człowiekiem był. Przerabiałem to osobiście i jak nie miałem auta to laski na randkę się chętnie umawiały ale jak już dowiadywały się, że nie mam tronsportu to było “sayonara”
. Jak auto kupiłem to się od razu wszytsko odmieniło. Nie myślcie, że sa dziewczyny materialistki i niematerialistki, niestety ale każda jest materialistką , a im ładniejsza tym bardziej ją interesują dobra materialne. Moża oczywiście poznać dziewczynę co nie oczekuje od faceta kasy i fury ale tylko w podstawówce.

Reply

Piter December 6, 2016 at 00:25

W tę niedzielę będąc w supermarkecie wpadła mi w oko hostessa i zagadałem do niej. Okazało się, że ona mnie kojarzyła, bo rzekomo byliśmy razem na jednych warsztatach, ale ja jej totalnie nie skojarzyłem. Pogadaliśmy przez chwilę. Dawała mi naprawdę konkretne oznaki zainteresowania. Pytania osobiste, potem sama bez moich pytań mówiła mi o sobie, żartowała i śmiała się z moich żartów, no po prostu wzorcowo. Dotyku nie było z tego, co pamiętam, ale może to dlatego, że było tam pełno ludzi i miejsce temu nie służyło. Niemniej jednak widziałem, że wszystko idzie w dobrą stronę, więc odchodząc powiedziałem do niej: “jaki jest Twój nr telefonu”? Podała mi go bez najmniejszego zastanowienia, od razu.

Wiem, że powinienem zadzwonić ok. 5-9 dni po zabraniu numeru. Piątek i sobota znikam z powierzchni ziemi. Zastanawiam się co zrobić, bo te warsztaty, o których mowa, są co niedziela wieczór. Planuję się na nie teraz wybrać i być może ją tam wtedy spotkam, bo ona też od czasu do czasu tam się pojawia, z tego co mi powiedziała.

Jak najrozsądniej to rozegrać?

Czy zadzwonić do niej w niedzielę pomimo tego, iż istnieje ryzyko, że mogę ją w ten dzień spotkać? A gdybym ją spotkał na warsztatach, to czy mogę wtedy twarzą w twarz zaproponować jej spotkanie? Czy może zadzwonić do niej w poniedziałek (z tymże akurat wieczór w pn mam zajęty) albo wyjątkowo w czwartek?

Reply

Grzywocz December 6, 2016 at 11:06

Przez telefon dziewczyna zawsze ma mniejszą presję niż twarzą w twarz, gdyby chciała odmówić oraz musi podać alternatywny termin, jeśli chce się spotkać. Twarzą w twarz może powiedzieć też, że np. przecież tutaj się spotykacie. Jest to odrzucenie, ale dostajesz je wtedy w twarz a nie przez telefon. Ja wolę zawsze dzwonić i wybrałbym czwartek lub poniedziałek. W poniedziałek wystarczy parę minut przed albo po Twoich zajęciach. A w niedzielę zachowuj się, jakby nigdy nic i nie szukaj jej jakoś specjalnie, a jeszcze lepiej, gdybyś mógł opuścić te niedzielne warsztaty albo jej tam nie spotkać.

Reply

Piter December 6, 2016 at 12:36

Aha :) To w takim razie zadzwonię do niej w czwartek. Wielkie dzięki za pomoc!

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: