Nie Mogę Znaleźć Dziewczyny – Ciągle Trafiam Na Nieodpowiednie Kobiety i Żadna Mi Się Nie Podoba, Mimo Swobody W Ich Poznawaniu – Wnioski z 70 Randek

by Paweł Grzywocz on 11 May 2023

“Nie musisz znajdywać co tydzień odpowiedniej kobiety. Wystarczy, że znajdziesz jedną właściwą kobietę i zatrzymasz ją przy sobie.”

nie mogę znaleźć dziewczyny
Co robić, gdy ciągle trafiasz na nieodpowiednie kobiety i nie możesz znaleźć dziewczyny. Jak znaleźć przyczyny tej sytuacji i ustalić rozwiązania.

Ponad to w tym artykule dowiesz się:

 • Jak usprawnić selekcję przed podejściem, aby ograniczyć nieodpowiednie kobiety do minimum.
 • W jakich miejscach ciężko znaleźć normalne kobiety w przypadkowy sposób
  i lepiej je ograniczyć, a z jakich lepiej w ogóle zrezygnować.
 • Co zrobić, gdy nie mogę znaleźć dziewczyny, ciągle trafiam na nieodpowiednie kobiety.
 • Jak szukać kobiet naturalnie wyglądających, które są potencjalnie normalne.
 • Jak zmienić priorytety, aby się nie denerwować brakiem odpowiedniej kobiety.
 • Jak sprawdzić czy Twoje wymagania są wygórowane.
 • *** PYTANIE CZYTELNIKA: “Nie mogę znaleźć dziewczyny i ciągle trafiam na nieodpowiednie kobiety, mimo swobody w zagadywaniu
  i ponad 70 randkach w 2022 roku. Co zmienić, aby znaleźć właściwą dziewczynę?” ***

  “Cześć Paweł, piszę do Ciebie, bo mam taki problem, że czuję się wypalony randkami. 2022 był dla mnie bardzo owocny w randki, nie mam z tym problemu większego, zrobiłem z 70 randek w 2022, a może i więcej… już tego nie liczę.

  Na tyle randek tylko jedna dziewczyna nie dała mi nr telefonu, a 3 nie przyszły na randkę (wszystkie 3 miały do mnie te sama pretensje, że im nie przypomniałem xD). Uznaje to za zajebisty wynik, nie mam większego problemu z komunikacją z ludźmi, poznaje maaaaasę ludzi, w wakacje zagadywałem każdego, kto mi się napatoczył, mimo że mój angielski nie jest wybitny, ale powiedzmy komunikatywny.

  Do czego zmierzam… po tylu randkach jestem w sumie załamany, przez rok tylko jedna dziewczyna wpadła mi w oko ponieważ jej zachowanie rokowało na coś więcej, ale okazała się dobrą aktorką (pisałem o tym pod innym filmikiem). Mam poczucie, że mam zbyt duże wymagania… większość dziewczyn, jeśli prawie nie wszystkie xD nie są w stanie im sprostać.

  Moje główne motto na temat kobiet, które trochę też jest dzięki Tobie brzmi “zrównoważona, stabilna emocjonalnie, komunikatywna, otwarta na życie KOBIETA, z którą można konie kraść“. Jak tylko zauważam jakąś toksyczność, to spitalam od takiej laski, czuję się na tyle silny, że jestem wstanie odmówić naprawdę pięknym kobietom, część oczywiście się obraża, a część chce więcej… ale one mi nie pasują, bo są roszczeniowe, robią sceny i dąsy… jak wchodziłem w świat dorosłości,
  to miałem wmówione, że to my mężczyźni jesteśmy źli, a kobiety to bóstwa, trzeba
  o nie dbać, nie wolno ich kwiatkiem uderzyć… dziś uważam, że dziewczyny są duuuużo gorsze niż mężczyźni, są wyrachowane i nie biorą jeńców xD

  Straciłem trochę nadzieje, odechciewa mi sie komunikacji z tymi laskami, czuje się wypalony, poświeciłem na to cały rok a efektów w sumie brak, oczywiście, mam duuużo większą wiedzę o kobietach, dzięki Paweł, czasem widzę swoje błędy po czasie, ale ogólnie w komunikacji z laskami czuję się pewnie, na randkę przychodzę już bez żadnego stresu, znajomi mi mówią, że jestem bardzo pewny siebie, moja była mówiła mi, że jestem “za pewny siebie” xD.

  I mam takie poczucie teraz, że te dziewczyny nie chcą mi dorównać, w otwartości,
  w życiu, w spontaniczności, a wiem z doświadczenia, że pochylanie się nad nimi nic nie da, bo to one Cię wciągną w te swoje problemy… paradoksalnie sam teraz trochę stałem się taki, jak one, nijaki… może też z czasem za bardzo gdzieś wierzyłem, że znajdę tę dziewczynę?

  Może sobie za bardzo ją wyidealizowałem? Naprawdę spotykałem się z pięknymi dziewczynami, baaa nawet zapraszają mnie na chatę, na seks… i odmawiam im xD

  Zdarzył mi się jeden raz, że poszedłem na tego typu atrakcje, ale nie bylem z tego zadowolony… o tyle to śmieszne, że dziewczyna chciała abym po nią przyjechał autem, żebym ją zawiózł itd. Bardzo leniwa, oczywiście odmówiłem jej i powiedziałem jej, że nie będę jeździł z obcą dziewczyną autem, jeszcze mnie wykorzysta xD przyjechała na randkę taxą, 4h później wylądowałem w jej łóżku xD i to był jedyny raz kiedy poszedłem na przygodny seks w 2022.

  Z kolei w tym roku jedna dziewczyna proponowała mi wyjazd do Włoch na długi weekend… odmówiłem jej, bo czuję, że chodzi o seks. I męczy mnie to, że te laski albo są zahukane albo chcą odbywać stosunki płciowe…

  Tylko jedna w 2022 mi wpadła w oko, bo jako JEDYNA podawała terminy alternatywne i się ich trzymała, jak mówiła, że da znać, to dawała znać (jak laska mówi, że da znać, to znaczy, że KONIEC xD), sama wychodziła z inicjatywą,
  no i ogólnie wydawała się zaangażowana. Okazała się turbo aktorką, były małe red alerty, ale tyle było pozytywnych aspektów, że po czasie nie zwracałem na nie uwagi… i to wszystko piszę, sam do końca nie wiem czemu…

  Mam poczucie, że potrzebuję jakiegoś bodźca, aby znowu stać się bardziej aktywnym w relacjach z kobietami i chyba chciałem się z tym gdzieś podzielić,
  bo czuję, że mi to ciążyło ;) i co Pawle mam począć?

  Pozdrawiam,
  Grzegorz.”

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej Grzegorz,

  Bardzo dobrze, pamiętaj, że przecież większość ludzi ma jakieś problemy ze sobą,
  z poczuciem wartości, depresją, komunikacją, relacjami, atrakcyjnością, zarówno mężczyźni, jak i kobiety i to jest sztuka, aby znaleźć kogoś normalnego.

  Daj sobie czas, to był bardzo dobry rok, jeszcze w ten sposób drugi lub trzeci i nie ma opcji, żebyś nie spotykał właściwych kobiet, co najmniej kilka takich rocznie.

  Nie mogę znaleźć dziewczyny – ciągle trafiam na nieodpowiednie – jak usprawnić selekcję przed podejściem?

  ciągle trafiam na nieodpowiednie kobiety i nie mogę znaleźć dziewczynyJedyne, co możesz spróbować usprawnić, to selekcję tych kobiet przed podejściem i miejsca do poznawania, czyli jeśli poszedłeś na 70 pierwszych randek i same prawie toksyczne, nieodpowiednie, nie wystarczająco atrakcyjne z osobowości, to np. zrezygnuj
  z poznawania przez Internet to raz, bo Internet z założenia przyciąga ludzi z problemami w realnym życiu.

  To zaoszczędzi sporo czasu albo chociaż zmień portale na jakieś bardziej tematyczne, branżowe, biznesowe a nie korzystaj z tych stricte towarzyskich.

  Nie mogę znaleźć dziewczyny – odpowiednie kobiety ciężko spotkać zupełnie przypadkowo na ulicy lub w klubie.

  Podobnie selekcjonuj zarówno miejsca do poznawania nowych ludzi, jak i z daleka i od pierwszych kilku sekund obserwuj, czy dana dziewczyna należy to tych potencjalnie normalnych.

  Np. tak totalnie przypadkowo ciężko jest trafiać normalne dziewczyny, np. na ulicy czy
  w klubie. Jak masz wypracowaną gadkę i trochę szczęścia, to może się zdarzać 10% do maksymalnie 30%, bo reszta i tak jest zajęta w tak losowych miejscach, ale też nie wiadomo, czy mimo dobrego pierwszego wrażenia, ona nie okaże się jakaś roszczeniowa itp. na pierwszym i kolejnych spotkaniach.

  Nie mogę znaleźć dziewczyny, bo same nieodpowiednie – szukaj kobiet naturalnie wyglądających.

  nie mogę znaleźć dziewczyny i żadna mi się nie podobaKolejna sprawa, to szukaj kobiet naturalnie wyglądających, ładnych, zadbanych, normalnych, nie umalowanych nadmiernie zamiast tych porobionych według współczesnych mass mediów, bo wtedy faktycznie im bardziej dziewczyna jest porobiona, ma gruby makijaż itp. tym ma bardziej potencjalnie zrytą czapę i jakieś problemy ze sobą.

  Jak szybciej rozpoznawać nieodpowiednie kobiety?

  Sporo już można przewidzieć po tym, jakie ma paznokcie, buty, makijaż, ubiór, fryzurę, czasami pozory mogą mylić, ale często się to sprawdza.

  Dzięki temu będziesz o wiele szybciej rozpoznawał i odpuszczał potencjalnie niewłaściwe, nieodpowiednie kobiety, a więcej energii przeznaczał na te potencjalnie normalne.

  Podobnie z tymi miejscami, staraj się zaangażować w jakieś grupy zainteresowań typu beskidomaniacy albo organizacje językowe, biznesowe, sprzedażowe, kulturowe, taneczne, sportowe itp. abyś otaczał się ludźmi, których interesuje coś więcej w życiu niż czubek swojego nosa i wykorzystywanie innych, dowartościowanie, plotkowanie czy imprezowanie.

  Bazując na dotychczasowych niewypałach ogranicz do minimum miejsca i typ kobiet, które okazały się źle trafione, nieszczere, toksyczne, a te miejsca i rodzaje kobiet zmień na takie, które ograniczą taką totalną losowość, a zamiast tego będą Cię łączyły
  z innymi ludźmi też inne tematy, które was interesują a nie tylko poznanie kogoś stricte
  w celu randek
  .

  Nie mogę znaleźć dziewczyny – zmień priorytety na towarzyskie życie zamiast szukania dziewczyny na siłę.

  Zmień nieco priorytety, buduj życie towarzyskie, poznawaj kobiety bardziej przy okazji, nie szukaj nadmiernie, na siłę, kieruj się zasadą, że miłość przychodzi znienacka, gdy oczywiście stwarzamy sobie okazje do jej poznania.

  To nie jest wyścig i jak nie znajdziesz tej właściwej w tym roku, to w następnym itd.

  Nie mogę znaleźć dziewczyny – jak sprawdzić czy Twoje wymagania są wygórowane?

  nie mogę znaleźć dziewczynyPrzeanalizuj, do czego Ci potrzebna kobieta i jakie jej cechy są nienegocjowalne, a jakie są opcjonalne lub mogą się rozwinąć z czasem, co pozwoli zweryfikować, czy faktycznie nie oczekujesz zbyt wiele.

  Pamiętaj również, że wartościowe kobiety mają dokładnie te same problemy i też nie chcą być same ani z jakimś przygłupem, więc ciężko im znaleźć kogoś normalnego i tak samo często same mają tego dosyć (wiem, bo często rozmawiam z kobietami na ten temat).

  Jest to nawet bardzo dobry temat do żartów i rozmowy, że rozumiesz jej sytuację
  i generalnie wiesz, jak to wygląda z ludźmi, że nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi, więc lepiej być ostrożnym i sam masz takie podejście, że masz ograniczone zaufanie.

  Polecam również artykuł tutaj odnośnie wymagań i wspólnych zainteresowań, w którym sprawdzisz, czy masz zbyt duże wymagania.

  Pamiętaj:

  - “Nie musisz znajdywać co tydzień odpowiedniej kobiety. Wystarczy, że znajdziesz jedną właściwą kobietę i zatrzymasz ją przy sobie.”

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  124 Riposty na pytania kobiet
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się swoim doświadczeniem o tym, co zrobić, gdy nie mogę znaleźć dziewczyny i ciągle trafiam na nieodpowiednie kobiety.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
  Nie Mogę Znaleźć Dziewczyny - Ciągle Trafiam Na Nieodpowiednie Kobiety i Żadna Mi Się Nie Podoba, Mimo Swobody W Ich Poznawaniu - Wnioski z 70 Randek, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 13 comments… read them below or add one }

  Marek May 11, 2023 at 20:06

  Ku przestrodze dla wszystkich wymienię kilka cech toksycznej dziewczyny, z którą można zwariować jak jej w porę nie rzucicie. Gdyby nie materiały Pawła tkwiłbym z takimi nawet kilka miesięcy. To co pisze Paweł doświadczam na sobie i zaskakujące jest jak to się sprawdza. Naprawdę 2 miesiące to maksimum kiedy można rozpoznać toksyczne kobiety. Nawet ich maskowanie niewiele da bo nikt nie może udawać 24h.

  Ostatnio rzuciłem po 2,5mc spotykania się toksyczną dziewczynę. Niewarto przeciągać bo jest coraz trudniej później a i tak nie zmienia się nic.
  Jakie cechy przejawiają? Wlasciwie wszystko z każdej z tej 10tki:

  -nie radziła sobie z życiem i traumami po rozstaniu z byłym. Nawet leki brała na uspokojenie. Z życiem też sobie swoim nie dawała rady.
  -rozchwiana emocjonalnie. Negatywne nastawienie i pesymistyczne do życia. Od początku wypruwala jakieś brudy ze swoich związków, rodzinnych spraw i znajomych.
  -czepiała się o wszystko, próbowała na mnie wpływać i mnie poprawiać. Co powinienem zrobić, powiedzieć i jak zareagować w danym momencie a tego nie zrobiłem.
  -miała wypaczoną wizję związku rodem z filmów romantycznych.
  -nad wszystkim chciała mieć kontrolę. Domina. Niezgodna. Nawet miejsce spotkania czasami miało być tam gdzie ona chce
  -matrrialistka I egoistka. O dołożenie się do randki to nawet nie myślała. Nie zapytała. Zapraszała gdzieś ale to ja musiałem płacić. Od początku mocno wypytywala o pracę, mieszkanie itd mimo iż sama g.. miała.
  -spóźniala się na spotkania
  -ciągły kontakt musiałbyc bo jak nie to niezadowolenie. SMS, fejs na którym ciągle siedziała. Żadne gadanie nic nie dawało.
  -przestrzeń na nią nie działała bo jak twierdziła, że jak 3 dni się nie widzieliśmy lub nie kontaktowalismy to ona coś tam traciła itp itd
  -miała dużo kolegów i jakiegoś przyjaciela, atencjuszka choć była w tym umiarkowana
  -od początku za szybko chciała ustalić związek. Mówiła często o rodzinie i dzieciach.
  -szybkie wprowadzenie tematów seksu oraz nie działał na nią skromny pocałunek, chciała od razu dużo i często się całować.
  -seks dla niej to poprostu stosunek, czyli brak u niej jakiś wartości.
  -niedowartosciowana. oczekiwała że cały czas będę jej slodzil i mówił non stop jaka wspaniała.
  -wzbudzała we mnie poczucie winy czyli było mogliśmy nie robić tego albo tamtego bo teraz przez to jestem chora itp.
  -manipulowała.Robila foch a później udawała jakby nic się nie stało a nie odpisywała lub nie odbierała telefonów. Sprawdzała jak się zachowam i na ile może sobie pozwolić prosząc mnie o coś a później się z tego wycofywała
  -egoistka. Udawała że słucha ale finalnie gadała tylko o sobie. Tylko jej sprawy były najważniejsze.

  Skąd mogła się wziąć taka toksyczną kobieta? Na jej przykladzie:

  -brak autorytetu ojca który był nierobem, olewal ją I nawet podobno bił. Przedwcześnie zmarł.
  -toksyczny związek z jakimś facetem

  Toksycznych kobiet nie zmienicie, bo one żyją w swoim świecie i uważają się za nieomylne.

  Nie rozumiem facetów, że potrafią spędzić życie w takim piekle tylko za cenę bzykania i bycia z kimkolwiek. To męczarnia.

  Uciekać gdzie pieprz rośnie póki czas.

  Dla mnie to kolejne cenne doświadczenie z którego wyciągam wnioski.

  Reply

  Rollin May 11, 2023 at 21:25

  To jest chore, trafiłem na prawie identyczną laskę. Najgorsze jest to, że na początku było cudownie, a potem nagle zaczęły się takie jazdy, że masakra.

  - Powiedziała, że ma problem z tym, że jestem taki pewny siebie i ciężko mnie złamać.
  - Jak dowiedziała się, że na basenie zagadały mnie dwie dziewczyny, to tak jechała autem, że myślałem, że się zabijemy.
  - Brakowało jej kasy, więc stwierdziła, że zostanie prostytutką, bądź będzie tańczyć na rurze. Chciała wciągnąć sobie mefedron i ogólnie próbować dragów.
  - Próba samobójcza, depresja, farbowala włosy na czerwono, różowo, jak coś się działo nie tak (wtedy jej nie widywałem, bo nie chciała mnie wystraszyć, jak to powiedziała)
  - leki SSRI zapijała codziennie alkoholem
  - Fochy, urywanie kontaktu
  - Ciągła potrzeba atencji
  I masa innych debilnych zagrywek, tak jakby miała potrzebę pokazania mi, że wcale nie jestem taki mocny..
  No i za radami Pawła, które stosowałam sama się zniechelęciła.

  Reply

  Rollin May 11, 2023 at 21:29

  Pawle jak zachowywać się w stosunku do dziewczyny, która spotykała się że mną, jednak rozstaliśmy się, głównie przez jej problemy psychiczne, ogólnie nieźle jebnięta. Zerwałem z nią kontakt, a ona po pół roku zajechała pod mój dom, by wziąć garnitur dla mojego brata, bo idą razem na wesele. Dodam, że nie mam jakichś super relacji z rodzeństwem, nie reagowałem na to, jednak ewidentnie było to wymierzone we mnie, jakby oboje chcieli mi sprawić przykrość. Smutno się człowiekowi robi, jak patrzy się na to, jednak olałem sprawę i nie poruszałem tematu.

  Reply

  Paweł Grzywocz May 11, 2023 at 22:34

  Bardzo dobrze, olej to, niech ona zatruwa życie komuś innego, a że padło na Twojego brata, to trudno, widocznie jest jej warty, skoro nie widzi zagrożenia.

  Reply

  Filip May 17, 2023 at 16:37

  Cześć Paweł,

  “Pamiętaj również, że wartościowe kobiety mają dokładnie te same problemy i też nie chcą być same ani z jakimś przygłupem, więc ciężko im znaleźć kogoś normalnego i tak samo często same mają tego dosyć (wiem, bo często rozmawiam z kobietami na ten temat).” – tak napisałeś w jednym z artykułów w kontekście trudności w znalezieniu odpowiedniej dziewczyny. Święte słowa.

  Ostatni miałem okazję do rozmów ze znaczną ilością kobiet (w trakcie kwalifikacji wojskowej) i w trakcie takich luźnych rozmów o życiu, planach, pracy, nauce, niektóre wprost zwracały uwagę na kryzys męskości. Te wykształcone (absolwentki szkół pielęgniarskich, psychologii, medycyny) Kobiety nie maja z kim się spotykać, ponieważ rodzaj męski zanika. Brak jest normalnych mężczyzn, z atrakcyjnym, czy chociaż normalnym stylem życia. Smutne to ale prawdziwe.

  Pozdro!

  Reply

  stat May 18, 2023 at 16:01

  Kryzys meskosci- dobre sobie ;) A o kryzysie kobiecosci cos mowily? O, przepraszam- kobiecosc oczywiscie nigdy nie jest w kryzysie, to tylko z mezczyznami zawsze jest cos nie tak- albo sa za twardzi albo za ‘mietcy’ etc. i nigdy nie sa w stanie zaspokoic wymagan kobiet. Jezeli nasze panie chcialyby powrotu do dawnych czasow ‘prawdziwych’ mezczyzn to spoko tylko to by sie wiazalo z odebraniem kobietom praw wyborczych etc. Ciekawe co one na to- jak znam zycie to sie oburza, bo chcialyby zjesc ciastko i miec ciastko. Czyli mezczyzn z dawnych czasow i jednoczesnie chcialyby zachowania swoich dzisiejszych mozliwosci wynikajacych z emancypacji i rownouprawnienia. Coraz wiecej facetow zaczyna sie orientowac, ze dla dzisiejszych kobiet nie ma sensu sie nadmiernie starac, bo zwykle maja mniej do zaoferowania niz pokolenie ich matek, a wymagania wobec mezczyzn wieksze.

  Reply

  Adam May 21, 2023 at 20:48

  Cześć. Mam z dziewczyną 10 spotkań, ale jeszcze nie jesteśmy parą. Zadzwoniłem do niej w pn wieczorem. Nie odebrała i nie oddzwoniła. Po dwóch dniach spotkałem ją przypadkowo, bo blisko pracujemy. Sama zaczęła, że dzwoniłem, ale późno zauważyła, a kolejnego dnia zapomniała oddzwonić. I że w tym tygodniu nie będzie miała czasu się spotkać, żebyśmy spotkali się w kolejnym. Jak dla mnie ściemnia. Myślę, żeby ten tydzień do niej nie dzwonić, bo ona się spodziewa, że zadzwonię. Czyli zrobię jej 2 tyg przerwy. Nie chcę, żeby wyglądało że ją gonię. Myślisz, że to dobry pomysł? Bo normalnie każesz czekać tydzień.

  Reply

  Paweł Grzywocz May 22, 2023 at 20:16

  Czekaniem dodatkowo drugi tydzień nie uratujesz tej relacji, a możesz spowodować tym dodatkowy spadek zainteresowania i pokazać, że się obraziłeś albo olałeś ją, co po 10 spotkaniach jest niepotrzebnym panikowaniem. Jeśli obniżyłeś jej zainteresowanie, to skoryguj błędne zachowania z programu 12 randek do związku, których się dopuściłeś w trakcie tych 10 spotkań. W ten sposób być może odbudujesz jej zainteresowanie a nie czekaniem przez nadprogramowy tydzień. Być może naprawdę dziewczyna nie miała czasu w tym tygodniu, a w tym tygodniu już ma czas, więc zadzwoń normalnie teraz w poniedziałek, zaproponuj termin np. na środę i zobacz, co powie. Jeśli znowu nie zgodzi się na spotkanie to znaczy, że zabiłeś jej zainteresowanie swoim zachowaniem podczas tych 10 pierwszych spotkań albo dziewczyna od początku zabijała jedynie z Tobą nudę i teraz to wyszło, że nie chce robić Ci dalszych nadziei.

  Reply

  abc May 23, 2023 at 17:57

  Cześć, mam dość konkretny i pozornie łatwy temat do poruszenia i być może gdzieś już było pisane na blogu o tym? Chodzi o to, czy polecacie jakieś zapachy/wodę toaletową? Osobiście nie używam, bo mi to przeszkadza (alergia + nie lubię ładowania na siebie chemii). Zamiast tego skupiam się, aby ubranie było wyprane, a ja po prysznicu (zapach prania, żelu pod prysznic) Aczkolwiek typowo pod randkowanie bardzo delikatnie chyba przydałoby się psiknąć. Większość zapachów mi się nie podoba, dla mnie za intensywne, te kobiece to już w ogóle dramat. Jak przychodzi jedna dziewczyna u nas w pracy to od razu zaczynam kichać taka wypryskana. Polecicie coś i żeby nie było za drogie?

  Reply

  Krzychu May 30, 2023 at 15:46

  Te nie za drogie są nietrwałe. Coś za coś, wody toaletowej za 40zł nie bedzie czuć zanim dojedziesz do klubu czy do dziewczyny. Zainwestuj. Na wieczorne imprezy paco rabanne 1 million (podoab a się kobietom w kazdym wieku), na dzien gdy teraz juz ciepło wybiera się zawsze jakieś rześkie, cytrusowe itp, ja polecam armani aqua di gio i carolina herrera 212 oraz ysl lhom me, moze Paweł coś podrzuci od siebie jeszcze.

  Reply

  amadi May 25, 2023 at 17:13

  Jak witac sie z dziewczyną na pierwszym spotkaniu a jak n a 5 czy juz w związku?

  Reply

  Wojtek May 25, 2023 at 17:51

  Paweł, co sądzisz o zaroście? Z tego co obserwuje to masa facetów zapuszcza i generalnie podoba się to kobietom. Ja sam odkąd mam brodę zauwazyłem ze kobiety lepiej n a mnie patrzą a obecna z która się spotykam wprost powiedziała, ze spodobałem się jej bo lubi taki zarost

  Reply

  mateusz May 28, 2023 at 20:33

  Żona pisze wieczorami z kolegą z pracy, przejmować się?

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: