Jak Postępować z Kobietą Trudną Do Zdobycia – Jak Postępować z Księżniczką? Jak Dać Kobiecie Do Myślenia?

by Paweł Grzywocz on 15 December 2021

“Nie sztuką jest początkowo zainteresować kobietę, tylko sztuką jest przekuć to początkowe zainteresowanie w coś głębszego, żeby je utrzymać na wysokim poziomie przez wiele lat!”

jak postępować z kobietą trudną do zdobycia
Jak postępować z kobietą trudną do zdobycia? Jak poderwać księżniczkę? Czy to ma sens?

W tym artykule również dowiesz się:

 • Jak uniknąć związku z toksyczną kobietą, która udaje trudną do zdobycia księżniczkę?
 • Jak przyciągnąć do siebie kobietę ze zdrowym poczuciem wartości i prawdziwym zainteresowaniem?
 • Dlaczego relacja z księżniczką trudną do zdobycia to desperacja i brak szacunku do samego siebie?
 • Jak rozpoznać kobietę pseudo trudną do zdobycia, która tylko bawi się Twoimi uczuciami?
 • Jak utrzymać zainteresowanie wartościowej kobiety, która nie jest księżniczką.
 • Jak dać kobiecie do myślenia?
 • Jak nie dać się wykorzystać emocjonalnie przez księżniczkę?
 • Jak zachowuje się prawdziwie zainteresowana dziewczyna?
 • Jeżeli dziewczyna jest toksyczna, niedowartościowana, jest maniaczką ciągłej uwagi, to ona wszystko, co robisz poczyta na Twoją niekorzyść.

  Jak będziesz zbyt dostępny, to źle, a jak będziesz zbyt niedostępny to też źle i zawsze znajdzie coś na Twoją niekorzyść, bo takiej pseudo trudnej księżniczce nie chodzi nigdy o Ciebie ani i udany związek, tylko o karmienie się uwagą i kontrolą.

  Obrazi się o byle co, że jesteś na zawołanie, nie kontaktujesz się codziennie, nie jesteś desperatem, pantoflem, lizusem.

  Obraża się o byle co, bo za mało ją dotykasz albo za dużo, spotkanie za krótkie albo za długie, zawsze będzie źle, gdy to wiecznie niezadowolona księżniczka.

  Jak postępować z kobietą trudną do zdobycia, księżniczką? Pozostawiaj niedosyt.

  jak poderwać księżniczkę trudną do zdobyciaZ każdą kobietą, zarówno taką normalną, stabilnie psychicznie, jak z taką niby księżniczką trudną do zdobycia lepiej pozostawiać zawsze po sobie niedosyt, ponieważ to zniechęca maniaczki kontroli i ciągłej uwagi, a zachęca normalne, stabilne emocjonalne dziewczyny, które się nadają do długotrwałego związku.

  Jeśli będziesz zbyt dostępny, to łatwo wpakujesz się w relację z toksyczną dziewczyną.

  Nie trać czasu na cackanie się tygodniami albo miesiącami z toksyczną księżniczką, królową adoracji, ciągłej, atencji, rozwydrzoną księżniczką na ziarnku grochu, pseudo trudną kobietą do zdobycia, która chce się tylko dowartościować ciągłą uwagą
  i kontrolowaniem.

  Obserwuj zarówno prawdziwe zainteresowanie dziewczyny, jak i jej charakter, cierpliwość, łagodność, poczucie wartości, stabilność emocjonalną.

  Jeśli przymkniesz na to oko, to po pół roku może się okazać, że to toksyczna dziewczyna, z którą się nie da iść przez życie, a Ty zbagatelizowałeś początkowe sygnały jej udawanego zainteresowania i toksycznego charakteru.

  Jak postępować z trudną do zdobycia księżniczką, która ciągle stawia na swoim?

  jak postępować z kobietą trudną do zdobyciaNiektóre kobiety nie chcą być same i chcą się zakochać na siłę, więc czasami w ogóle nawet nie udają trudnych do zdobycia, tylko są wręcz przeciwnie, zbyt szybkie
  i nadmiernie zaangażowane
  w stosunku do etapu relacji, np. chcą ustalić bycie w związku na trzecim spotkaniu lub żebyś został na noc po jednej z pierwszych randek.

  Zazwyczaj takiej księżniczce, kobiecie trudnej do zdobycia się nagle znudzisz z dnia na dzień, ponieważ ona od początku chciała tylko się dowartościować i kogoś kontrolować, mieć dawcę darmowej uwagi, a gdy dasz jej nieco więcej uwagi, to zacznie się Tobą nudzić i przestanie Cię szanować.

  Jak nie stracić czasu, nerwów i pieniędzy?

  Dzieje się tak, gdy od początku nie zwracałeś uwagi na 12 kroków, które ujawniają prawdziwe zainteresowanie kobiety lub jego brak oraz nie prowadziłeś relacji zgodnie zgodnie z zasadami atrakcyjności, bycia wyzwaniem, które pociągają kobiety stabilne emocjonalnie, a zniechęcają niedojrzałe dziewczynki, księżniczki, pseudo trudne kobiety, które chcą się tylko dowartościować atencją.

 • Dlatego tak ważne jest, aby ograniczać kontakt między spotkaniami, być tajemniczym, nie rozmawiać na ciężkie tematy, poważne i uczuciowe tematy, nie mówić jej jako pierwsz o wspólnej przyszłości ani nie przyznawać się od razu
  do tego, że jest jedyną dziewczyną, z jaką się spotykasz, nie dotykać jej jako pierwszy i wiele podobnych zasad, które są wyszczególnione w programie
  12 randek do związku.
 • jak dać kobiecie do myślenia

  Prowadź relację tak, żeby dziewczynie trochę bardziej zależało niż Tobie. Trzymaj swoje zainteresowanie pod kontrolą, ponieważ inaczej robimy głupoty
  i tracimy głowę. Trzymaj się planu doprowadzania do związku
  w 12 randek.

  Kobieta musi Tobie udowodnić, że jest szczerze zainteresowana!

  Kobieta musi udowodnić Tobie, że jest prawdziwie i wysoce zainteresowana Tobą
  w dłuższym czasie, czyli do 10 randek nic się nie liczy, a po pół roku stabilnego zachowania dziewczyny trochę zaufaj, potem obserwuj jej charakter pod kątem cech do związku na całe życie i po 2 latach mniej więcej ona pierwsza poruszy temat wspólnego życia i dalszych decyzji.

  Lepiej być samemu niż z niewłaściwą osobą.

  Dlatego, jeśli jakaś kobieta ma presję w wieku 30 lat, żeby na pierwszej randce pytać, co myślisz o dzieciach, to lepiej nie brnąć w relację z taką kobietą oraz nauczyć się,
  jak szybko rozpoznawać toksyczne kobiety.

 • Nie da się udawać prawdziwego zainteresowania przez 6 miesięcy. Dlatego podobnie, jak masz nowego pracownika w firmie, który ma najpierw praktyki, staż, umowę próbną, na czas określony, nieokreślony, tak samo z kobietą dawkujemy jej nasze zainteresowanie i zaufanie adekwatnie do stażu.
 • Jak nie dać się wykorzystać emocjonalnie przez księżniczkę?

  jak poderwać księżniczkę Do 10 randek każde spotkanie może być ostatnim, a w ciągu pół roku może się okazać, że ona jest toksyczna. Może się okazać w ciągu kilku pierwszych randek, że ona chciała tylko zapomnieć o byłym
  i wykorzystać Cię jako klina oraz dowartościować się uwagą.

  Jak zachowuje się prawdziwie zainteresowana dziewczyna?

  Zainteresowana dziewczyna będzie skracać terminy między spotkaniami, a odpowiednia przestrzeń między spotkaniami skreśla kobiety, które są roszczeniowe i po pierwszych spotkaniach mają pretensje, czemu nie piszesz albo nie dzwonisz od razu i są wielce obrażone, że za nimi nie latasz, jak desperat.

  Tak zachowują się księżniczki.

  Jak postępować z kobietą trudną do zdobycia?
  Jak z niezainteresowaną kobietą!

  Trudna kobieta to tak naprawdę niezainteresowana kobieta, ponieważ zainteresowane kobiety pomagają Tobie w prowadzeniu relacji, zgadzają się na spotkania, pomagają w rozmowie pod warunkiem, że jesteś pewnym siebie, atrakcyjnym mężczyzną i jesteś dla niej wyzwaniem.

 • Relacje nie są instynktowne, ponieważ media i otoczenie programują nas, że kobietom trzeba się podlizywać, usługiwać im, traktować, jak bóstwa, stawiać na piedestale, wyznawać uczucia, przekupywać, przekonywać do siebie prezentami.
 • Wielkim korporacjom nie zależy na udanych związkach, bo to niedochodowe.

  jak postępować z kobietą trudną do zdobycia To jest destrukcyjne dla relacji, ponieważ wielkim korporacjom nie zależy, abyśmy byli w udanych związkach, ponieważ im chodzi
  o sprzedaż różnych świecidełek, żeby zainteresować kobietę zegarkiem, samochodem, garniturem, a gdy się potem związki rozpadają, to prawnicy rozwodowi również chcą zgarnąć swoją gażę.

  Bycie w udanym i długotrwałym związku nie opłaca się korporacjom, dlatego reklamy
  i media wpajają nam takie a nie inne wartości, a postępując zgodnie z bajkami
  i filmami będziesz jedynie odpychał i tracił kobiety.

  Kobiecie ma zależeć tak samo, jak Tobie lub bardziej.

  Dlatego trzeba zrozumieć, że trudna kobieta do zdobycia zachowuje się, jak księżniczka wobec faceta, który jej się nie podoba, ona go nie szanuje i nie jest nim zainteresowana.

  Natomiast gdy ta sama kobieta spotka mężczyznę, który jest dla niej wyzwaniem, to ona może być nim z czasem tak samo zainteresowana, jak mężczyzna lub bardziej i starać się o niego bardziej niż on o nią.

  Wielu mężczyzn jest tak zdesperowanych, że cieszą się, gdy w ogóle mają jakąkolwiek dziewczynę, nieważne, czy księżniczkę, trudną do zdobycia, niezainteresowaną, która tylko tkwi w relacji i nie musi mówić Ci nigdy dawać komplementów ani pomagać
  w rozmowie ani okazywać uczuć.

  jak postępować z trudną księżniczką aby ją poderwać

 • (Dostałem ostatnio komentarz na YT pod filmem: “Dziewczyna nie okazuje uczuć
  i nie chce być dotykana”:
  - “A ja mam żonę, która mnie nie przytula i nie dotyka, więc to taki typ człowieka…”)
  W odpowiedzi poleciłem mu program “Jak utrzymać związek”, aby zobaczył, co da się zrobić
 • Łatwo się odróżnić w oczach kobiety od stada desperatów.

  Wracając do tematu księżniczek, to taka kobieta została już tak wytresowana przez społeczeństwo, że wszystko ujdzie jej na sucho, zarówno na randce, jak i w relacji, więc jest przekonana, że należy się cieszyć, że ona w ogóle przyszła na spotkanie i jest na nim, a oprócz tego nie musi wykazywać kompletnie żadnego zainteresowania, zakochania i może sobie udawać kobietę trudną do zdobycia, księżniczkę.

  Wtedy to nie jest żaden udany związek, tylko związek z żywym trupem,
  z kobietą, która tylko tkwi.

 • Nie sztuką jest początkowo zainteresować kobietę, tylko sztuką jest przekuć
  to początkowe zainteresowanie w coś głębszego, żeby je utrzymać na wysokim poziomie przez wiele lat.
 • Wielu facetów ma zadbany wygląd, czasami niezłą bajerę, ale nie potrafią utrzymać zainteresowania tych kobiet i tracą je w ciągu kilku randek do maksymalnie kilku tygodni lub miesięcy, ponieważ są zbyt szybcy, zbyt łatwi, zbyt dostępni, zbyt przewidywalni, działają po omacku, przez co przyciągają do siebie toksyczne kobiety, księżniczki, wampirki uwagi, trudne do zdobycia kobiety, które ich olewają, bo one nie są w stanie się zmusić do miłości, gdy faceci są tak boleśnie przewidywalni.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  124 Riposty na pytania kobiet
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się w komentarzu swoim doświadczeniem, jak postępować z kobietą trudną do zdobycia, księżniczką, aby dać jej do myślenia i zwiększyć jej zainteresowanie.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (6 votes cast)
  Jak Postępować z Kobietą Trudną Do Zdobycia - Jak Postępować z Księżniczką? Jak Dać Kobiecie Do Myślenia?, 5.0 out of 5 based on 6 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/blog/jak-postepowac-z-kobieta-trudna-do-zdobycia-jak-poderwac-ksiezniczke-i-dac-jej-do-myslenia/

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 29 comments… read them below or add one }

  Adam December 15, 2021 at 22:59

  Przypomina mi się jedna sytuacja, w której odczuwałem potężny strach a mimo tego sobie z nim poradziłem.

  Moim największym strachem było to, że nie znajdę sobie nigdy wartościowej i pięknej kobiety.
  To przekonanie było tak błędne, a mimo tego ugruntowane we mnie, ale też tak silne, że w pewnych momentach płakałem, użalałem się nad sobą, nie potrafiłem normalnie funkcjonować, a nawet w pewnych momentach miałem wrażenie, że zemdleję, gdy pojawiała się ta myśl, ten strach.

  Jednak zrozumiałem, że to zbędny balast jak worek na plecach pełny kamieni, spowodowany strachem, błędnymi przekonaniami, negatywnym myśleniem o sobie i nierealistyczne ocenienie sytuacji w tym negatywnym kierunku + do tego dochodziła pornografia i masturbacja.

  Zrozumiałem, że ten problem w mojej głowie, który sam sobie wytworzyłem i jest nierealistyczny, muszę przepracować, a wyzbędę się go robiąc mały krok każdego dnia, tym samym wyciągając jeden mały kamień z worka pełny ich, który mnie obciążał przez wiele lat.

  Zacząłem zadawać sobie pytania:
  “jaki jest co najmniej jeden powód dla którego nie miałbym mieć wspaniałej kobiety w życiu?”
  “dlaczego miałoby tak być akurat, że mam być sam?”
  “na jakiej podstawie twierdzę, że jestem nie wystarczający?”
  odpowiedzi były “nie wiem”, “nie znam powodu”.

  Więc, nie ma żadnych przeciwwskazań, abym taką kobietę miał u swego boku w życiu – piękną i wartościową – i to, że teraz jest ciężko to normalne, bo przechodzę proces zmiany, a to nie jest wygodne ani łatwe. Jednak taka droga jest warta swojego owocu.

  Jestem podekscytowany i z chęcią oraz pełną motywacją do działania chłonę kolejną lekcję z życia, a materiały, których korzystamy od Pawła wdrażam w życie. Bo wiem, że dzięki temu z dnia na dzień staję się lepszą wersją samego siebie, czuję wewnątrz, jak zaczynam budować prawdziwy męski charakter, a owoc w postaci pięknego i zdrowego związku z niesamowitą kobietą jest nieunikniony.

  Wtedy kierował mną strach przed porażką i samotnością, jednak wiem, że ten strach był w 100% nierealistyczny.

  Teraz kieruję się wizją tego, co nieuniknione, bo jeżeli ktokolwiek w praktyce wdraża i codziennie nad sobą pracuje oraz stosuje rady, które Paweł nam przekazuje ? sukces w relacji damsko męskiej jest nieunikniony.

  Dlatego nie zbaczam z tej drogi i Ty też tego nie rób, bo to najlepsze, co możesz zrobić dla siebie, ponieważ związek z wartościową kobietą opierająca się na romantycznym zainteresowaniu to jedna z najlepszych rzeczy w całym naszym życiu.

  Pozdrawiam i życzę każdemu wytrwałości.

  Reply

  Paweł Grzywocz December 15, 2021 at 23:01

  Dzięki bardzo za komentarz i podzielenie się doświadczeniem. Gratuluję konsekwencji w pracy nad sobą i cierpliwości. Oby tak dalej. Czas i tak przeminie, nawet jeśli cel wydaje się odległy. Od nas zależy, jak go wykorzystamy.

  Reply

  Sławek December 16, 2021 at 11:18

  Cześć.

  Dwa dni temu dołączyłem do kursu WON90, bo myślę, że zmieni on moją świadomość względem pornografii, tym czym jest sex i jak powinno się go traktować w obliczu miłości. Moje podejście było o 180 stopni inne i dlatego nauczenie się tego nowego podejścia jest trudne, lecz wierzę że będzie warte zachodu i zmieni to moje życie już na zawsze gdyż masturbacja i oglądanie pornografii spowodowało że traktowałem kobiety zbyt przedmiotowo. Do tego doszły problemy z dzieciństwa. Ojciec był alkoholikiem, co niesamowicie wpłynęło na mnie, gdyż miałem złe wzorce w domu. Jestem DDA i w ciągu swojego życia miałem duże skłonności do brania narkotyków, picia alkoholu, oglądania pornografii, masturbacji, bycia toksycznym odludkiem, zablokowanym na rozwój, psującym swoje bliższe relacje jak np. relacja z ostatnią moją dziewczyną zakończona w zeszłą niedzielę 12.12.2021. To właśnie zakończenie tej relacji było głównym powodem, dla którego chcę zmienić siebie i iść po swoje w życiu.

  Łapię się na tym, co wspominałeś w drugim odcinku, że zapalnikami jest Internet, media społecznościowe, długie wstawanie z łózka, brak zajęcia, nuda. To niesamowite jak wiele środków przekazu próbuje zaprogramować nas i zniewolić właśnie manipulując nami pornografią lub innego rodzaju negatywnymi treściami.

  Wierzę głęboko w swoje powodzenie misji, którą rozpocząłem. W tym roku rzuciłem po 18 latach papierosy i wiem, że na kanwie tego sukcesu jestem w stanie okiełznać inne swoje demony przy pomocy ludzi, którzy niosą pomoc oraz za pomocą modlitwy i wiary w swoje umiejętności.

  Reply

  Paweł Grzywocz December 16, 2021 at 11:23

  Witaj na pokładzie, dzięki za odpowiedź. Cieszę się, że się nie poddałeś i podjąłeś dobrą decyzję, aby przygotować się do udanego związku i zdrowej seksualności.

  Reply

  Miki December 17, 2021 at 17:54

  Nieraz zdarzyło mi się spotkać małżeństwa funkcjonujące w relacji “księżniczka” + “służący”.
  Gdy patrzę na takie relacje gdzie facet jest służącym, to w duchu szczerze mu współczuję.
  Może jednak on jest szczęśliwy w takiej relacji, gdzie musi zasłużyć na każdy okruch zainteresowania?
  Może jego ojciec też był takim służącym i właśnie dlatego taki facet nie zna innego życia?
  Swoją “cegiełkę” dokłada też edukacja szkolna w duchu romantyzmu i stawiania kobiety na piedestale.
  Jedyna wartościowa lektura z czasów szkolnych to “Lalka” i tą książkę koniecznie powinien przeczytać każdy chłopak.

  Ja też kiedyś byłem taki naiwny i zapłaciłem za to wysoką cenę rozwodu, do którego zostałem zmuszony.
  Życie trochę mnie sponiewierało ale finalnie to moja ex straciła absolutnie wszystko, włącznie z dziećmi, które się od niej odwróciły. I tak moja ex została absolutnie z niczym a ja patrzę na nią z pełną obojętnością, jak na uschłe psie g*wno, które już nie śmierdzi, tylko beznadziejnie wygląda. Oczywiście kiedyś targały mną olbrzymie emocje ale to już dawno jest poza mną.

  Później udało mi się znaleźć Pawła i dzięki Twoim radom potrafiłem znaleźć i wybrać właściwą Kobietę.
  Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że inwestycja w programy oferowane przez Pawła to jest najbardziej wartościowa decyzja życiowa dla każdego faceta, który chce zostać mężczyzną i zbudować partnerską relację z właściwą Kobietą.

  Paweł, po raz kolejny dzięki!

  Reply

  Paweł Grzywocz December 17, 2021 at 17:57

  Dzięki bardzo za przestrogę i wsparcie. Cieszę się, że mimo trudnych doświadczeń udało Ci się odbudować i ułożyć sobie życie od nowa, tym razem w dużo bardziej świadomy sposób.

  Reply

  Kamil December 18, 2021 at 10:01

  Hej Paweł,
  Piszę, bo chce być na bieżąco i niczego ważnego nie przeoczyć, w poniedziałek mam 5 spotkanie z dziewczyną, na + to, ze przychodzi bez problemu na spotkania, mocny kontakt wzrokowy, zaangażowana w rozmowie, jak nie może odebrać telefonu, to oddzwania lub odpisuje, dobrze bawi się na spotkaniu, na 3 i 4 spotkaniu cmok w usta na końcu spotkania zaakceptowany, na – nie dotknęła mnie, z dwa, trzy razy w ciągu 4 spotkań, weszła ” W mój tor chodu”ze tak to nazwę, mało pytań osobistych, ale to już Ci pisałem i mi odpisałeś ostatnio było dwa razy ” A ty? “, na dwóch spotkaniach z czterech mieliśmy spotkanie na ktorym płaciłem, dwa pozostałe darmowe aktywności, nie zaproponowała ze się dorzuci, nigdy sana nie odzywała się między spotkaniami, widzisz coś niepokojącego? Dziewczyna spokojna, raczej konserwatywna, ułożona. Mam dwa pytania poza tym :
  1.Czy można jjz zacząć trochę przedłużać pocałunki, bo na razie tylko cmok w usta na pożegnanie, albo pocałować ją też na początku spotkania? I od czasu do czasu dotknąć?
  2.Zbliza się okres świąt i zastanawiam się czy np. Na tym 5 spotkaniu wybadać czy wraca do tego miasta w trakcie tej przerwy świątecznej w którym studiujemy, a jak nie to mieszkamy 40 km od siebie to może by się udało spotkać, ponieważ dwa tygodnie bez spotkania to dużo, czy uważasz, ze to ona się powinna martwić czy się wtedy spotkamy i coś zasugerować i w ogóle nie poruszać tego tematu? I jak z życzeniami świątecznymi, bo to już dziewczyna z którą najprawdopodobniej będę miał wtedy 5 spotkań. Przepraszam, ze taki długi wpis, ake tak jak pisałem chce na bieżąco czytać jej zainteresowanie i jeśli się da robić większość rzeczy dobrze, a miałem kilks wątpliwości. Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Pozdrawiam,
  Kamil

  Reply

  Michał December 18, 2021 at 15:12

  Jak na tym 5 spotkaniu nic nie ruszy dalej, to na 90% jesteś tylko czasoumilaczem. Po tym spotkaniu przestań jej proponować spotkania i czekaj na jej ruch, jak się nie odezwie to masz ją z głowy. Jak sama coś zaproponuje to spotkaj się raz czy 2 i zobacz czy coś ruszy na przód, jak nie to masz jasność.
  Kobitki z reguły koło 8, 10, 12 spotkania już są gotowe żeby iść do łóżka (na ogół) ty masz praktycznie połowę drogi za sobą a ona Cię nawet nie dotyka, słabo to wygląda ale sprawdź, może lubi takie wolne tempo, sprawdzisz to jej reakcją na Twój brak propozycji, jak jej zależy to nie odpuści wiesz mi, nawet jak “potrzebuje więcej czasu”.

  Reply

  Kamil December 18, 2021 at 22:29

  Raczej nie jest profesjonalną randkowiczką, typ spokojnej studentki, ktorej zależy mocno na nauce, pracuje, dość mało pewna siebie, ale nie za mało,bardzo dużo opowiada o swojej pasji jaką jest sztuka, z jednej strony właśnie bardzo podtrzymuje kontakt wzrokowy, a z drugiej brak dotyku i mało pytań o mnie, a akceptuje pocałunek w usta, no wyjdzie z czasem jak to będzie, czy wolno się rozkręca, czy też jestem umilaczem czasu, jest też taka opcja, ze jest nauczona, ze ba początku to facet ma większość organizować i to ogarniać, a ona to akceptować, natomiast jest dość zgodja, ostatnio mówiłem żeby ubrała wygodne buty, to rzeczywiście ubrała inne, nigdy nie marudzi ani nie narzeka na spotkaniach

  Reply

  Truth December 18, 2021 at 21:14

  Jak dla mnie jak zaczyna pachnieć “profesjonalistką”(bo nie wspomniałeś czy ma inicjatywę), profesjonalistki dobrze się bawią ale same nic nie inicjują i w końcu nudzą się kolejnymi spotkaniami dla “sportu” Jeśli będzie tak cały czas że wszystko Ty będziesz organizować a ona tylko brać to po co komu taki “układ”

  Reply

  Paweł Grzywocz December 18, 2021 at 21:16

  Życzenia możesz złożyć na ostatnim spotkaniu przed świętami. Nie musisz z tym specjalnie dzwonić i pisać. Ewentualnie, jeśli ona nie wyjeżdża na święta gdzieś daleko itp. to możecie się spotkać między świętami a Nowym Rokiem. Jeśli dziewczyna nie jest jakaś super zainteresowana na spotkaniach, to powinieneś dać jej więcej przestrzeni a nie mniej. W ten sposób zwiększyć jej zainteresowanie lub zniechęcisz dziewczynę, która tylko zabija z Tobą nudę. Przyspieszamy w nagrodę za dobre zachowanie dziewczyny i jej inicjatywy akceptujemy a nie w nagrodę za słabe zachowanie. Obserwuj, czy ona będzie zmniejszać przestrzeń czy będzie jej to obojętne zgodnie z planem 12 randek do związku i 12 kroków, które ujawniają prawdziwe zainteresowanie lub jego brak.

  Reply

  Miki December 18, 2021 at 23:02

  Ja w podobnej sytuacji zrobiłem tak:
  Na spacerze oznajmiłem że “od dziś kończymy etap jeża” czyli trzymamy dystans “żeby się nie pokłuć” i objąłem dziewczynę ramieniem.
  Jeżeli nie ucieknie, to możesz dalej “oswajać”.
  Jeżeli ucieknie, to też będziesz mieć jasną sytuację.

  Reply

  JackSparrow December 21, 2021 at 14:04

  Hej Pawle, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. Chciałbym odświeżyć wiedzę w dość bazowej kwestii. Jak reagować na sytuację, gdy dziewczyna podczas spotkania zbyt często wspomina coś o swoim byłym. Ostatnio już w ogóle mnie wpieniła, przyznając się, że razem mieszkali (dziewczyna ma 22 lata). Pamiętam, jak mówiłeś, żeby zrobić lekki wywiad i dowiedzieć się, czemu się rozstali (kontrolujący macho vs. potulny misio), a potem zmienić temat. Jednak gdy kilkukrotne zmienianie tematu nie zadziała, to lepiej coś ostrzejszego sypnąć typu “moim zdaniem powinnaś dać mu szansę, tak często o nim wspominasz, w końcu stara miłość nie rdzewieje”.

  Reply

  Paweł Grzywocz December 21, 2021 at 14:44

  Tak, jak w artykule, “Dziewczyna wspomina o byłym lub byłych”, a jeśli dalej tak robi wielokrotnie, to tak, powiedz, że powinna się z nim spotkać, a w kolejnym kroku zacznij opowiadać o innych dziewczynach, z którymi się spotykałeś i jak Cię podrywały.

  Reply

  Michał December 21, 2021 at 17:06

  Ja tak miałem kiedyś, po czasie jednak stwierdziłem, że ona po prostu była głupia i nieświadoma, że to jest takie wkurw*ające i też próbowałem dopytywać, ignorować, chwalić ich i nic. Tak po prostu miała, a wpieniało to strasznie, miałem nawet tak, że jak jechałem się z nią spotkać to się zastanawiałem, po jakim czasie znowu coś wspomni o jakimś “koledze” czy byłym. Stwierdziłem później, to nie warte moich nerwów, głupia, może nie wychowana a może robiła to specjalnie, nie istotne. Ważne, że ja się z tym źle czułem, później doszły inne elementy i trzeba było się wycofać z relacji, ale teraz gdy patrzę z perspektywy czasu, nawet jakby się nie pojawiły te dodatkowe rzeczy, które sprawiły w sumie, że skończyłem znajomość to i tak bym to pewnie zakończył przez sam fakt tego pieprzenia o byłych i kolegach.

  Reply

  Miki December 21, 2021 at 18:34

  Kobiety mają silną potrzebę rywalizacji i w takim przypadku można spróbować ją jednorazowo “zgasić”.
  Najpierw trzeba się dowiedzieć, co jest słabą stroną tej dziewczyny – np. smażenie naleśników i potem niby przypadkiem wspomnieć, że gdy wcześniej spotykałeś z Moniką, to ona smażyła takie pyszne naleśniki. Na inteligentne dziewczyny to działa piorunująco :-) a na te głupie szkoda czasu.

  Reply

  A. January 1, 2022 at 21:28

  Cześć Paweł,
  na ostatnim spotkaniu dziewczyna na końcu randki powiedziała, że teraz ona musi mnie zaprosić na obiad, ale teraz jest pandemia, to zaprosi mnie jak się skończy. Odpowiedziałem, że jak chce mnie zaprosić, to wystarczy, że mnie gdzieś zabierze i nie musi to być obiad. (Nawet uważam, żeby lepiej to nie był obiad, bo nie jesteśmy stałą parą i byłoby to nudne i mogłoby wyjść na niekorzyść – myślę, że się zgadzasz). Ona odparła, że ok, ale jak nie będzie ślisko na drogach (bo miała na myśli, że ona po mnie przyjedzie swoim autem i mnie gdzieś zabierze). W każdym razie nie umówiliśmy się wtedy na konkretny termin. Wątpię, żeby teraz pierwsza się odezwała. Więc jak ja zadzwonię do niej, żeby się umówić, to zapytać ją najpierw gdzie mnie zaprasza, czy lepiej pominąć tę sprawę i samemu ją gdzieś zaprosić i zobaczyć czy sama się nie odezwie, że to teraz ona miała mnie gdzieś zabrać?

  Reply

  Paweł Grzywocz January 2, 2022 at 12:54

  Nie stawiaj niestałej dziewczynie żadnych większych wymagań, dotyczących zarówno pomysłów, jak i przyjeżdżania na spotkanie. Ona ma zaakceptować termin i miejsce spotkania lub podać inny termin lub miejsce i się na tym spotkaniu pojawiać i tak 10 randek, a te miejsce i pomysły powinny być jak najprostsze, żeby nie miała wymówki, że za daleko, że nie wie, gdzie to jest, że nie da rady, nie ma pomysłu itp. bzdety, którym należy z góry zapobiegać poprzez umawianie spotkań w taki sposób, żeby w miarę możliwości nawet z zamkniętymi oczami trafiła. Tak samo, gdy żartujemy lub rozmawiamy, że ona ma dla nas cokolwiek zrobić, to nie naciskamy potem na to, tylko ona sama kiedyś wyjdzie z tym tematem lub nie, nie ma to istotnego znaczenia, ponieważ na początkowych spotkaniach przede wszystkim dziewczyna ma się pojawiać na spotkaniach i angażować w rozmowę.

  Reply

  Michał January 4, 2022 at 00:03

  Uważasz, że jak np. po 4-5 spotkaniach będziemy oczekiwać aby dziewczyna też coś zaczęła inwestować a nie tylko przychodzić na gotowe to straci zainteresowanie? Bez przesady. Rozumiem pierwsze, drugie czy nawet 3 spotkanie żeby wychodziło od nas ale nie oczekiwanie niczego po za przychodzeniem na spotkania przez 10 spotkań to gruba przesada według mnie. Po za tym jeżeli ta dziewczyna powiedziała, że coś zrobi to przecież świetny test jej zainteresowania i tego czy jest słowna czy sobie tylko robi jaja z niego i tak powiedziała na odwal się, żeby nie było…

  Bardzo dobrze jej odpowiedziałeś, że nie musi to być obiad tylko po prostu niech Cię gdzieś zaprosi. Skoro tak powiedziała, to siedź cicho, piłka po jej stronie. Nie rób z niej księżniczki.

  Ja tak robiłem, niczego nie wymagałem przez 10 spotkań po za przychodzeniem na spotkania, akceptowaniem pocałunku i mi powiedziała, że ona nie proponowała żadnych spotkań bo ją do tego przyzwyczaiłem, że wszystko było gotowe, zaplanowane. Nie idź tą drogą to duży błąd.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 4, 2022 at 00:09

  Taka dziewczyna od początku nie była zainteresowana i spotykała się z nudów. Może być dziewczyna super zainteresowana i nie wymyślać żadnych pomysłów na początkowe spotkania poza akceptowaniem tych spotkań lub proponowaniem w ogóle spotkania, że chce się spotkać szybciej albo zaprasza na herbatkę itp. czyli może inicjować spotkania i się na nich angażować, a nie musi wymyślać pomysłów, może, ale nie musi.

  Reply

  Dominik January 4, 2022 at 12:03

  Kiedyś miałem bardzo udane spotkanie z dziewczyną, rozmawialiśmy na koniec m.in o wyzwaniach zawodowych, bardzo jej się podobało. Dzień po spotkaniu napisała mi, że jeszcze raz dzięki, za to co mi powiedziałeś, wynikało, że ją zmotywowałem. Odpisałem jej, że moje doradztwo kosztuje i mogłaby mi ciasto upiec. Wysłała tylko buźkę uśmiechniętą, później cisza i ja nie nawiązywałem do tego w żaden sposób. Dwa spotkania później, sama z siebie wyszła z inicjatywą, że w kawiarni, której byliśmy mam sobie wybrać ciasto i ona zapłaci, bo obiecała. Także miły gest, pamiętała, ale ja nie też nic nie naciskałem.

  Reply

  Mata January 1, 2022 at 22:47

  Hej, dla wszystkich niedowiarków.

  Zabrałem numer w sobotę (18 grudnia), twardo, modelowo, jak Paweł radzi – Wpisz mi swój numer.

  Telefon po pięciu dniach, spotkanie umówione gładko.

  Randka po pięciu dniach. Fajna energia, sympatycznie.

  Teraz znowu czekam pięć – sześć dni.

  Świetne uczucie kontrolować swoje zainteresowanie, swoją chęć spotykania się z dziewczyną. Moi koledzy nieraz się żalą, że muszą ciągle sms, ciągle w kontakcie. Cały czas na smyczy. Nawet nie myślą, żeby dawać przestrzeń. A ja? Zero smsów.

  Może być tak, że mnie oleje, albo nie doceni, albo się wkurzy, bo żaden facet tak wolno nie rozkręcał relacji. Ale samo to uczucie. Wyzwanie, samokontrola, atrakcyjne życie. Robisz co możesz według materiałów Pawła i czujesz tę moc.

  Paweł zmienił moje życie. Dziękuję.

  Reply

  Truth January 7, 2022 at 14:56

  Niestety Paweł moim zdaniem nie ma racji. I wiem że parę dziewczyn w ten sposób straciłem a wiem to od facetów seksulogów/psychologów którzy sami mają rodziny tłumacząc jak działa proces bezpiecznego przywiązywania się ludzi do siebie/zwiększania zaufania. To jest bzdura że dystans czasowy pomaga, jak jesteś najlepszym facetem w otoczeniu dziewczyny to sama będzie jeszcze inicjować kontakt i chcieć być blisko Czekanie 5-6 dni to jest wyrachowanie, 3dni to max i umawianie na ok 2 dni do przodu W przeciwnym razie będzie dziewczyna interpretować rzadkie dzwonienie jako ewentualne dystansowanie. Zdrowa dziewczyna odbierze to jako zainteresowania i utrzymywanie/rozwój temperatury relacji.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 7, 2022 at 17:16

  Jest o tym artykuł, jak nie wbić się na minę, toksyczną maniaczkę uwagi i kontroli tutaj.

  Reply

  Michał January 7, 2022 at 17:45

  Grunt to szybko zdemaskować np. kobietę, która jest kontrolująca, roszczeniowa, księżniczkowata, atencjuszka. Jak kobieta ma takie cechy to ona się obrazi, wycofa itd. nawet jak będziesz dzwonił po 3 dniach, ale nie będziesz z nią utrzymywał kontaktu między spotkaniami, żadnych sms i spotykał się raz na tydzień, czy półtora podając po prostu bardziej odległy termin, spędzał z nią 2-3 godziny a nie 5 itd. Czekanie 5 dni odpala takie wariatki momentalnie, ale czasami też normalne zupełnie kobiety, które zostały przez innych facetów przyzwyczajone do tego że proponują im spotkania tego samego dnia czy na drugi dzień i w stosunku do takich czekanie 5 dni spowoduje utratę zainteresowania bo będą myśleć, że nie wyszło Ci z inną to się teraz odzywasz np. I nie jestem do końca przekonany, czy to jest kwestia jej dowartościowania czy nie. Takie czasy, dynamika się zmieniła, mało kto dzwoni po 3 dniach, szczególnie jak się spotykasz z laskami przez internety.

  Reply

  Michał January 7, 2022 at 17:53

  Miałem kiedyś tak, że zadzwoniłem po 3 dniach chyba, umówiłem spotkanie. Ona w między czasie wysłała mi sms, odpisałem, ona znowu, ja opowiesz mi na spotkaniu :) a ona, że do spotkania jeszcze trochę czasu, odpisałem, trenuj cierpliwość :D a ona “a spoko ;/”. Spotkanie odwołane dzień przed haha. Więc nie musiałem dzwonić po 5 dniach a i tak się sama odpaliła ;)

  Reply

  Dominik January 7, 2022 at 15:05

  Hej Pawle, krótko i zwięźle. 5 randka, są oznaki zainteresowania, jest droczenie, dziewczyna z dystansem do siebie i humorem, rozumie ironię. Wiem gdzie mieszka, proponuje że spotkamy się na jej ulicy, podjadę autem i gdzieś pojedziemy. Tutaj zdziwienie, ona pyta, ale gdzie dokładnie pojedziemy? Mówię że zobaczysz, będzie fajnie. Ona się waha,ale gdzie konkretnie bo zimno, bo ciemno, mówię że pojedziemy w miłe miejsce, będzie ciepło. Zgadza się. Chciałem pojechać na przedmieście do nowo otwartej kawiarni w której na pewno nie była, dojazd komunikacją miejską jest tam średni, stąd auto. Spotkanie. Pierwsze pytanie gdzie jedziemy, żartuje że dowiesz się za chwilę, nie podchwytuje żartu, mówię, że pojedziemy do lasu i tam ją zakopie, mówi haha, ale śmieszne (nie śmieje się), kilka razy pyta ale dokąd jedziemy, mówię że to tajna misja i nie mogę jej teraz powiedzieć. Znów nie podchwytuje tematu, nastrój trochę siada. Po 15 min jesteśmy na miejscu, bardzo jej się podoba ale czemu nie mogłem jej powiedzieć wcześniej. Zbyłem to mówiąc żeby sobie wybrała duże ciastko to może się lepiej poczuje. Później już atmosfera już się poprawiła, randka udana, odwiozłem ją, na koniec zaprosiła mnie do siebie do domu za tydzień, powiedziała, że też będzie niespodzianka, co zabrzmiało co najmniej dwuznacznie, ale i zachęcająco. Pytanie, jak postępować w takiej sytuacji, kiedy dziewczyna nachalnie naciska pytaniami?? Może należałoby zapytać,a dokąd byś chciała pojechać? Co myślisz?

  Reply

  Paweł Grzywocz January 7, 2022 at 17:20

  Gdybyście szli piechotą z miejsca, w którym się spotkaliście, to ok, ale w przypadku samochodu na początkowych spotkaniach dziewczyna w ogóle może mieć obawy wsiadać do samochodu z kimś, kogo widziała kilka razy na oczy. Piąte spotkanie to nie drugie ani trzecie, ale mimo wszystko mogła mieć obawy, że się krótko znacie, jest ciemno, zimno i wolałaby wiedzieć, gdzie jedziecie. Możesz wtedy powiedzieć ogólnie, że do centrum albo na przedmieście, miejscowości obok i że za chwilę się dowie, dać jej jakąkolwiek informację na uspokojenie albo zmyłkę, że na rynek, a potem na miejscu pójść do tej kawiarni.

  Reply

  Dominik January 7, 2022 at 19:53

  Dzięki Pawle. Faktycznie może zbyt ekstremalnie poszedłem. Z jednej strony od początku się umówiliśmy że podjadę po nią autem, bo wygodniej, więc wiedziała o tym, ale z drugiej strony faktycznie wsiadanie po ciemku do auta z obcym człowiekiem brzmi jak gotowy scenariusz na kłopoty. Spoko, nauka dla mnie taka, żeby poprawić komunikację.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: