Mieszkanie Z Dziewczyną – Kiedy Zamieszkać Razem i Jak Uniknąć Rozstania lub Rozwodu?

by Paweł Grzywocz on 17 June 2016

Jak nie dać się nabrać słodkiej wariatce:

“Mieszkanie z dziewczyną to duże przedsięwzięcie z poważnymi konsekwencjami, dlatego nie może to być przeprowadzone “byle jak”, “na próbę” lub z tzw. “ręką na klamce”, co jest zaprzeczeniem poczucia bezpieczeństwa i oddania w związku.”

Mieszkanie z dziewczyną to wpuszczenie jej w najbliższą sferę Twojego życia. Kiedy zamieszkać razem z dziewczyną i jak uniknąć rozwodu lub rozstania?

Kluczem jest przygotowywanie się do decyzji o zamieszkaniu razem poprzez regularne rozmowy o tym, jak wyobrażacie sobie wspólne mieszkanie razem.

Oczywiście nie poruszaj tego tematu zbyt wcześnie ani nie spiesz się do zamieszkania razem oraz nie proponuj tego pierwszy, dopóki nie macie dużego stażu, czyli około dwóch lat oraz dopóki nie odkryłeś jej prawdziwego charakteru i cech kobiety do długiego związku.

Obowiązuje tutaj zasada, że to kobieta powinna pierwsza poruszyć temat zamieszkania razem i wspólnej przyszłości życiowej. Z drugiej strony to do Ciebie należy podjęcie tematu wartości seksualnych, więc wtedy przy okazji również ujawniacie swoje podejście do dzieci, rodziny, budowania związku na całe życie itp.

Mieszkanie z dziewczyną – kiedy zamieszkać razem? Gdy omówicie zasady!

Jeśli się nie przygotujecie do zamieszkania razem poprzez rozmowy na temat waszych oczekiwań i zasad panujących w domu, to najczęściej spotkacie się potem z wielkim rozczarowaniem, które może potem prowadzić do narastających konfliktów i rozstania lub rozwodu.

Gdybyście sobie takie tematy wyjaśnili PRZED zamieszkaniem razem, to wtedy nie byłoby takich problemów, bo wcześniej ustaliliście, jak będziecie żyć.

W historii z powyższego nagrania była taka sytuacja, w której 21 letnia dziewczyna, co już jest alarmujące, chciała prawdopodobnie uciec od rodziców, którzy ją kontrolowali.

Zachowywała się, jak szczerze zainteresowana, co świetnie wpisywało się w jej plan. Dziewczyny wcale nie wykorzystują tylko takich facetów, którzy im się nie podobają.

Z takim, który jej się podoba jest to nawet prostsze, dlatego uważaj, żeby jakaś zainteresowana dziewczyna nie realizowała z Tobą jakiś durnych pomysłów typu dorównanie koleżankom.

Dlatego samo szczere zainteresowanie dziewczyny nie wystarczy. Musi jeszcze mieć odpowiedni charakter
i zdrowe intencje!

mieszkanie z dziewczyną kiedy zamieszkać razem jak uniknąć rozwoduPrzez rok zachowywała się idealnie
i zgodnie, a potem po zamieszkaniu razem zamieniła się w potwora spragnionego uwagi 24h na dobę, który w ogóle nie dawał wytchnienia facetowi oraz dziewczyna się rozleniwiła i nie chciało jej się chodzić na randki, żaląc się, że “skoro mieszkają razem, to nie muszą razem nic robić, tylko mogą po prostu być ze sobą w domu”.

Mężczyzna natomiast nie tak sobie wyobrażał wspólne mieszkanie razem, że nigdzie nie wychodzą i uciekają przed światem w swoje ramiona.

To również bardzo toksyczna postawa dziewczyny, która w centrum swojego życia stawia faceta i on jest dla niej całym światem.

W ten sposób dusi go i w dodatku się mocno rozczaruje, ponieważ jako mężczyźni, zwyczajnie popełniamy błędy i nie jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkich emocjonalnych i egzystencjalnych potrzeb kobiety.

To bardzo niebezpieczne takie upatrywanie w drugim człowieku i związku jakiegoś raju i końca wszystkich życiowych problemów.

Dlatego, gdy tylko ze strony dziewczyny pojawią się tematy wspólnej przyszłości
i mieszkania razem, to należy z nią wtedy omawiać wszystkie tematy, które mogą generować konflikty, czyli musicie zaplanować:

 • Czy będziecie chodzić na ranki, aby się sobie nie znudzić i nie wpaść w rutynę
  i pogardę?
 • Jak często będziecie randkować?
 • Jak będziecie się odżywiać? Jak będziecie gotować?
 • Jak będziecie dzielić się obowiązkami i sprzątać?
 • Ile będziecie wydawać pieniędzy?
 • Ile będziecie oszczędzać?
 • Jak się będziecie dzielić zarobkami? Ile będziecie mieli kont?
 • Jakie macie podejście do dzieci? Czy oraz ile chcielibyście ich mieć? Kiedy?
 • Jakim samochodem będziecie jeździć?
 • Ile będziecie wydawać na wycieczki i wakacje?
 • Jak często będziecie odwiedzać rodziców?
 • Ile będziecie czasu spędzać osobno? Jakie będziecie mieć kontakty ze znajomymi?
 • To wszystko trzeba omówić przed zamieszkaniem razem i poznać drugą osobę na tyle dobrze, aby można było uwierzyć w jej zapewnienia, a także mieć z dziewczyną na tyle duży staż i doświadczenie, żebyś miał twarde fakty i dowody na to, że ona dotrzymuje słowa i faktycznie będzie się zachowywać tak, jak to sobie ustalacie.

  Kiedy zamieszkać razem z dziewczyną? Czy rozmowy pozwolą uniknąć porażki?

  Można by dyskutować, że takie rozmawianie i ustalanie nic nie da, bo i tak życie wszystko zweryfikuje.

  Kto ma w takim razie większe szanse na udany związek i rozwiązywanie konfliktów
  w atmosferze miłości i szacunku?

 • Para, która nie rozmawiała o potencjalnych problemach i rozwiązaniach?
 • Czy para, która rozmawiała o potencjalnych problemach i rozwiązaniach?
 • Oczywiście, że dużo większe szanse na sukces ma druga para, która rzetelnie przygotowywała się do tak ważnej decyzji, jak zamieszkanie razem.

  Nieudany związek po wspólnym mieszkaniu to duże zranienie emocjonalne i dodatkowe problemy związane z wyprowadzaniem się od siebie.

  Tutaj jest taka sama zasada, jak z biznesplanem.

  Kto ma większe szanse na sukces w biznesie?

  Osoba z biznesplanem, która przeanalizowała potencjalne problemy i ma zaplanowany budżet, koszty, oczekiwane zyski czy osoba, która twierdzi, że to niepotrzebne głupoty, a i tak wszystko w życiu wyjdzie inaczej.

  Kobiety i mężczyźni, którzy nie planują i nie przygotowują się do biznesu lub wspólnego zamieszkania razem są dla mnie ignorantami, mówiąc delikatnie.

  Jest to kluczowy aspekt dla powodzenia tego przedsięwzięcia, jakim jest wspólne zamieszkanie. Jeśli nie omówicie sobie swoich:

 • oczekiwań
 • potrzeb
 • sposobów radzenia sobie z konfliktami
 • sposobów unikania nudy i rutyny
 • sposobów unikania brak szacunku i pogardy
 • sposobów unikania brania siebie za pewnik itd. to was po prostu zniszczą te problemy.
 • Dlatego kluczem do udanego związku i uniknięcia rozwodu lub rozstania jest zdobycie konkretnej wiedzy na temat utrzymywania szczęśliwego związku, a następnie rozmawianie o tym między sobą w związku i wdrażanie tej wiedzy w życie.

  Jak uniknąć rozwodu lub nieprzyjemnego rozstania? Udany związek to nie przypadek.

   
  Podobnie dobrze działająca firma to nie dzieło przypadku. Wszystko ma swoją przyczynę, zgodnie z prawem przyczyny i skutku.

 • Mężczyźni, którzy się przygotowali do utrzymania szczęśliwego związku, mają potem taki związek, a mężczyźni, którzy liczyli, że jakoś to będzie, mają potem jakiś związek, najczęściej przeciętny lub zmierzają do rozstania.
 • Jest to zawsze nasza wina, ponieważ wybranie nieodpowiedniej, toksycznej dziewczyny i przymykanie oka na jej wady poprzez zaślepienie jej urodą i seksem, to również nasza odpowiedzialność i nasza wina.
 • mieszkanie z dziewczyną kiedy zamieszkać razemPamiętaj zawsze, że wchodząc w związek
  z kobietą jest to Twoja potencjalna kobieta na całe życie, dlatego powinieneś być bardzo czujny, ostrożny, wyczulony na to, czy nie spotkałeś dziewczyny
  o spaczonym, zepsutym charakterze, która Cię będzie potem unieszczęśliwiać i zafunduje Ci po roku lub 2 latach nieprzyjemne rozstanie, stracony czas, nerwy
  i pieniądze oraz użeranie się z nią zbyt długo z powodu Twojego zaślepienia jej urodą.

  Utrzymuj swoje wymagania wysoko, obserwuj i rozmawiaj z kobietą, czy ona chciałaby utrzymać szczęśliwy związek, uniknąć rozwodu i czy będzie się Ciebie słuchać, ponieważ wiesz, jak to osiągnąć.

  Oczywiście mam głęboką nadzieję, że wiesz, jak to osiągnąć dzięki moim kursom
  i całemu wysiłkowi, jak wkładasz w poszerzanie swojej świadomości w tym temacie i tzw. samowychowaniu.

  Jeśli chcesz się bardzo dobrze przygotować do mieszkania z dziewczyną i uniknąć rozstania lub rozwodu, to przestudiuj kilka razy program “Jak utrzymać związek
  z kobietą”
  i zastosuj się wraz ze swoją kobietą do wskazówek tam zawartych, a wtedy zbudujecie takie fundamenty, że wasz związek będzie nie do ruszenia.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  P.S.

  Napisz w komentarzu, czy mieszkałeś kiedyś z dziewczyną bez planu i jak się to skończyło?

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.3/5 (6 votes cast)
  Mieszkanie Z Dziewczyną - Kiedy Zamieszkać Razem i Jak Uniknąć Rozstania lub Rozwodu? , 3.3 out of 5 based on 6 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/blog/mieszkanie-z-dziewczyna-kiedy-zamieszkac-razem-i-jak-uniknac-rozwodu/

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 27 comments… read them below or add one }

  Maciek June 17, 2016 at 23:54

  Świetny wpis.
  Czyli po jakim czasie powinno się kobiecie mówić że się edukuję w kwestiach związkowych? Po tych 2 latach kiedy istnieje perspektywa na wspólne zamieszkanie czy już od początku relacji, od pierwszych miesięcy? I czy mówić jej skąd ta wiedza i pokazywać jej te programy?

  Reply

  Grzywocz June 18, 2016 at 10:17

  Dziewczyna w ciągu pierwszych 2 do 3 miesięcy będzie się zastanawiać, dlaczego nie dążysz do seksu, jak wszyscy pozostali faceci. Gdy zobaczysz, że ona sama stwarza okazje do seksu lub zastanawia się, dlaczego Ci się nie pali, to wtedy należy podjąć rozmowę o wartościach seksualnych według modułu o seksualności. Wówczas widać, że masz dojrzałe podejście i chcesz zbudować trwały związek z pomyślunkiem i ze świadomym wysiłkiem z obydwu stron. Nie musisz od razu mówić jej, skąd się uczysz albo możesz mówić ogólnie, że czytasz książki, kursy, wykłady. Generalnie nie powinieneś się tłumaczyć, że jakiś autor coś powiedział, tylko po prostu takie podejście jest mądre i zdrowe, ponieważ możecie się dobrze poznać, świadomie dojrzeć do dalszych decyzji i przy tym się nie poranić. Można razem oglądać materiały, tylko nie od razu, tylko gdy masz 6 miesięcy stażu i widzisz, że dziewczyna jest inteligentna, lubi się uczyć, ma ten pęd do samorozwoju, bo jeśli ma ciasny umysł i uważasz wszystkie książki za manipulację, to nie nadaje się do takich materiałów i lepiej, żeby wiedziała, jak najmniej i wtedy mówisz, że sama może sobie poszukać.

  Reply

  XTRO June 18, 2016 at 09:47

  Dobrze że powstają takie materiały, bo mam wrażenie, że kobiety w tematach damsko-męskich wyprzedzają nas o lata świetlne, są mocno wycwanione i komunikują się ze sobą, wystarczy że jedna doświadczy jakiejś sytuacji i już wie o tym powiedzmy 20 innych, faceci na ogół nie prowadzą takich rozmów a jak już to w bardzo wąskim groni powiedzmy kilku zaufanych kolegów. Dlatego mamy tutaj przeciwwagę.

  Reply

  Adam June 18, 2016 at 10:28

  Czesc Paweł ;)

  Jeżeli znajdziesz czas aby jakoś konstruktywnie odpisać będę bardzo wdzięczny.

  Zacznę może od tego ze jestem Twoim słuchaczem od myśle dobrych 4 lat i bardzo Ciebie cenie za to podejście do randkowania i związku.

  Zanim poznałem dziewczynę z która spędziłem ostatnie półtorej roku , uczyłem sie z Twoich kursów i słuchałem wielu nagrać oraz czytałem wszystkie maila .

  Po kilku miesiącach sukces ! Poznanie jak z filmu , jednak miała kupiony bilet do Uk . Spotykaliśmy sie ja mam 20 lat ona 25 , przyznał ze wszystko było idealnie , swietnie sie nam rozmawiało , randkowalo itp. Przyznał ze szybko przeżyliśmy pierwsza noc bo po 3 tygodniach od poznania … Byłem zakachowany na 100% jedna rzeczą właściwie osoba nie dawała mi spokoju a mianowicie jej 5 letni syn. Stwierdziłem ze wszystko można ogarnąć i tez namawiała mnie abym sie nie poddawał . Przylatywala co 3 tygodnie aby spędzić ze mną kilka dni i tak przez pół roku aż do lipca kiedy postanowiłem przylecieć na wakacje , wszystko super , praca i życie oczywiście juz wtedy musieliśmy zamieszkać razem bo nie było innej opcji . Były spacery jednak syn był bardzo zazdrosny i czasami nie do wytrzymania ale jakoś dawałem radę . Wakacje minęły były pierwsze kłótnie i powiedziała ze muszę sie zdecydować co z nami bo Dorian(syn) mnie polubił i ona tez by chciała miec mnie blisko.

  W ciagu miesiąca ogarniałem wszystko od sprzedaży samochodu do urlopu dziekanskiego przez wiele innych spraw . Zrobiłem to i po miesiącu wróciłem , było rożnie na początku ale dawaliśmy radę .

  Po kilku miesiącach była bardzo podejrzliwa , zazdrosna ( miało to juz miejsce w wakacje ale w miejszym stopniu i zawsze potrafiłem wytłumaczyć ) zaczęły sie ostrzejsze kłótnie i nieporozumienia . Po kilku miesiącu życie wspólnego bardzo złe sie czułem , taki przygnębiony tym wszystkim ze nie mogę poświecić sobie wystarczajaco czasu bo albo baw sie z dzieckiem albo choć mnie przytul i tak na okrągło … Pózniej jak chodziłem na treningi to chora poprostu była o to z kim trenuje itp . Były szczere rozmowy , ustalanie warunków , prośby aby nie negowała mojego zadania przy dziecku ale cóż na nic , nawet w złości jak nie chciałem sie z nim bawić kazała mu pokazać do mnie fuckera … Przepraszała tłumaczyła sie ale no przykre to było . Mi przechodziła przez myśl wyprowadzka aby kazdy mógł odpocząć ale nie było to możliwe i jednak wybrałem kolejna szczera rozmowę , po tygodniu kolejne sytuacje i wkoncu postanowiliśmy ze sie wyprowadzę . Po wyprowadzę mieliśmy wrócić do etapu spotkań i randkowanie którego nie było jednak sypało sie dalej .

  Na chwile obecna nie jesteśmy razem , ja cały czas jestem w UK i żałuje ze nie słuchałem kolejnych Twoich porad chociaż wiele z nich próbowałem wprowadzać w związek jednak często spotykałem sie z odrzuceniem z jej strony . Powiem Ci ze nareszcie odpoczywam i oddycham pełna piersią . Jestem świetnym przykładem tego ze zbyt szybki seks , nie przedyskutowanie spraw dziecka a na pewno wspólne mieszkanie jest niczym gwóźdź do trumny ;)

  Ucieszył mnie ten mail o wspólnym mieszkaniu i na pewno będę pamiętał żeby nie działać za szybko , ona sama powiedziała po kilku miesiącach ze gdybyśmy wtedy na początku tak szybko nie poszli do łóżka to pewnie bym o niej zapomniał wiec chciała tak zbudować pewna wieź. Uważam ze to najwieksza bzdura jaka słyszałem i przyznam ze bardzo mnie to zaszokowało .

  Na koniec dodam ze wszystko o czym mówiłeś w filmiku sie zgadza : patologiczna rodzina , złe stosunki z siostra i matka , wiele przejść które sie uwidoczniły po roku , nie potrafi zorganizować sobie czasu . Jestem wdzięczny za te doświadczenie , będę wdzięczny za odpowiedz na tego maila i może drobna poradę jak to jest z kobietami które maja dzieci z poprzedniego związku .

  Pozdrawiam serdecznie

  Reply

  Grzywocz June 18, 2016 at 10:40

  Moje prywatne podejście do kobiet z dziećmi jest takie, że jak nie masz powyżej 30 lat i nie masz własnych dzieci, to nie ma sensu brać sobie dodatkowy ciężar w postaci dziewczyny po przejściach z dzieckiem i byłym, który będzie to dziecko odwiedzał. Trzeba wtedy pokochać cały pakiet, czyli kobietę, jej dziecko i jej byłego oraz jej bagaż emocjonalnym, że właśnie jest z rozbitego związku albo w ogóle zrobiła sobie to dziecko z idiotą i dlatego nie są teraz razem, wiec co to za dziewczyna, która tak traktuje swoje ciało.

  Jak masz poniżej 30 lat i sam nie masz dzieci, to lepiej, prościej i bardziej przyjemnie jest trzymać swoje standardy wysoko i szukać dziewczyny podobnej do Ciebie, czyli w podobnym wieku, z jak najmniejszym bagażem emocjonalnym i bez dzieci.

  A faceci, którzy mają na tyle miękkie serce, że biorą się za kobiety z dziećmi, to szacunek dla nich, że biorą taką kobietę pod swoje skrzydła, tylko niech obserwują dokładnie jej charakter oraz to, czy wyciągnęła wnioski ze swoich wcześniejszych doświadczeń. Trzeba również nastawić się na wizytacje byłego i być z tym pogodzonym.

  Reply

  Adam June 18, 2016 at 22:30

  Masz racje , wiele osób mi szczerze mówiło ze mam sie zastanowić czy na pewno tego chce i ze nie warto brać odrazu na siebie tak ogromna odpowiedzialność jednak ja chciałem chyba sobie i innym pokazać ze wcale tak nie jest i dam radę a dziewczyna powtarzała ze przecież wszystko to co proste i łatwe to nie jest tyle warto co włożony wysiłek i poświęcenie w budowanie związku na przykład z nią ;)
  Na koniec usłyszałem od niej ze nie dałem rady a najbliższa jej rodzina powiedziała ze dobry ze mnie chłopak ale nie podołałem oczywiście nie do mnie tylko do niej i ona mi to przekazała … Ogólnie nie przejmuje sie takim gadaniem ale fakt jest żenujący.
  Co o tym myślisz i czy mógłbym Ciebie prosić o nakierowanie z których materiałów proponował bys mi skorzystać po takim związku oraz jak długa przerwa po związku jest potrzebna aby odpocząć i po prostu zacząć cos na nowo ?

  Pozdrawiam
  Adam

  Reply

  Grzywocz June 18, 2016 at 23:56

  Z jednej strony sam się pchałeś, żeby sobie coś udowodnić i bardzo pomagać tej dziewczynie, a z drugiej strony ona to wykorzystała, bo skoro tak Ci zależało na pomaganiu, to czemu by nie skorzystać.

  Niezłe gadanie, że warto włożyć wysiłek z nią. Obserwuj zawsze, ile wysiłku wkłada w związek kobieta, bo im więcej inwestuje, tym bardziej Cię docenia i szanuje.

  Uważam, że przerwa po długim związku zależy od dokładnego przeanalizowania tego, co się stało i jak można uniknąć powtarzania tych samych błędów w przyszłości. Jak to sobie poukładasz oraz pogodzisz się z tym wewnętrznie, przebaczysz, to potem jesteśmy otwarci na nowe znajomości bez jakiejś nadmiernej urazy do kobiet.

  Na temacie poznawania się, randek, związku, cech charakteru kobiety do długiego związku są kursy “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek” i “Jak utrzymać związek”, więc jeśli interesują Cię tematy związkowe, to możesz od tego zacząć. Na blogu w dziale “związki” jest też kilka artykułów o toksycznych kobietach i zapominaniu o byłej.

  Reply

  Adam June 20, 2016 at 10:25

  Masz racje ze trochę na własne życzenie , chociaż przyznam ze na początku bardzo sie starała i całkiem dobrze maskowała swój prawdziwy charakter jednak właśnie to o czym pisałeś rok zaczyna weryfikować :)
  Robisz naprawdę świetna robotę !
  Dziękuje za pomoc , do usłyszenia !

  Reply

  Krystian June 18, 2016 at 10:35

  Hej.
  Mam Twoje materiały od ok 2 lat, ale popełniłem błąd polegający na czytaniu i słuchaniu i bardzo niewielkim działaniu. Czułem się niewartościowy ponieważ tak mi się życie ułożyło, że nie mogłem przez długi czas znaleźć sobie wartościowych znajomych, jednak między innymi po Twoim kursie na pewność siebie nabrałem jej oraz nauczyłem się jak rozmawiać z dziewczynami z kursy jak zainteresować dziewczynę rozmową.
  To co tam mówiłeś było dla mnie zupełną nowością i nawet nie chce myśleć jak musiały czuć się dziewczyny które musiały dawniej ze mną rozmawiać.

  Świadectwo jest takie, że przed końcem roku dla maturzystów czekałem przed salą oczekując na zakończenie częsci oficjalnej (spóźniłem się), widziałem, że siedzi obok jakaś całkiem fajna dziewczyna. Przypomniały mi się Twoje słowa mniej-więcej, że: powinno być nienormalne to, że siedzi dwoje ludzi, oboje nie mają co robić i nie rozmawiają ze sobą.
  A więc zagadałem, coś o wejściu na sale od tyłu i że możemy iść razem. Dziewczyna bardzo się ucieszyła, że się w ogóle się odezwałem (czaiłem się z 20 minut czekając obok i próbując się przełamać) i opowiedziała mi, że nie jest z tej szkoły, i czeka na jedną osobę.
  A więc pomyślałem, że pewnie na chłopaka, ale nudno jest siedzieć samemu więc Ona dostanie interesującą rozmowę, a ja nauczę się jak to jest w praktyce.
  I zagadałem z jakiej szkoły jest itp. Opowiedziała mi całą swoją szkolną historię po czym odwdzięczyłem się tym samym.
  Śmiała się co chwilę i uśmiechała mimo, że nic śmiesznego zdawało się nie mówiłem (kiedyś bym myślał, że jakaś głupia, albo to ze mnie się naśmiewa. Teraz wiem, że to oznaka zainteresowania kobiety) .
  Wszystko można powiedzieć, że poszło idealnie. Rozmawialiśmy bardzo długo bo długo czekaliśmy na zakończenie, a gdy brakowało mi tematów Ona sama tworzyła nowe. Także bardzo mi się chwaliła w czym to Ona nie jest dobra i ile rzeczy potrafi robić, a jeżeli okazywałem zainteresowanie wciągała się jeszcze mocniej.
  Jej mowa ciała, ton głosu, ciągły uśmiech, szeroko otwarte oczy wszystko było na tak.

  Pod koniec zapytałem się na kogo czeka,a Ona z lekkim strachem odpowiedziała, że na chłopaka, po czym przyjąłem do wiadomości i jeszcze chwile pogadaliśmy.

  Ze względu na swoje wartości moralne numeru nie wziąłem, jednak zaraz po powrocie wyszukała mnie na fb i zaprosiła do znajomych (nie wiem czy powinienem do Niej napisać. Nie zależy mi specjalnie na związku, mimo, że jest ciekawą dziewczyną. Jest zajęta, a być może mimo nieudolności Jej chłopaka traci nim zainteresowanie. Domyślam się jednak jak by się czuł gdyby ktoś mu odbił dziewczynę. sam bym tego nie chciał.)

  Dzięki za to co robisz i pozdrawiam!

  Reply

  Grzywocz June 18, 2016 at 10:41

  Dzięki za podzielenie się postępami w prowadzeniu rozmowy. Dziewczyna zawsze zrobi co chce, z kim chce i kiedy chce, a jedynym ubezpieczeniem faceta jest jej wysokie zainteresowanie i uczciwy charakter.

  To nie jest tak, że Ty odbijasz komuś dziewczynę. Wiele dziewczyn jest z kimkolwiek, żeby nie być samymi. Wiem, że to słabe, ale możesz dawać takim szansę na zmianę jej myślenia przebywaniu z Tobą.

  Dziewczyny, które dają oznaki zainteresowania, mając chłopaka albo szukają uwagi i pocieszenia, bo są niezadowolone ze swojego chłopaka albo już rozglądają się za nowym i po paru randkach rzucą starego chłopaka.

  Dlatego dla pewności i sprawdzenia tego proponuję normalnie z iść na 3 randki i potem ją pocałować w usta. Jeśli ona chce być ze swoich chłopakiem, to nawet nie przyjdzie na spotkanie albo odmówi drugiego spotkania. A gdyby leciała na dwa fronty to postępuj według poradnika “Jak traktować zajętą dziewczynę.pdf” wpisz w google.

  Reply

  A. June 23, 2016 at 21:46

  Ja na szczescie nie popełniłem jeszcze tego błędu, żeby zamieszkiwać z kobietą po kilku miesiącach, a tak robi wiele par.

  Reply

  Grzywocz June 24, 2016 at 07:37

  Możesz potem nieraz zaobserwować w drobnych gestach, jak ich jakość związku się obniża i wkrótce traktują się z brakiem szacunku albo w ogóle się rozstają, wracają, rozstają. Ich sprawa. Ty masz swój mózg.

  Reply

  A. June 23, 2016 at 21:54

  Ale znam historie takiego znajomego, który odrazu zamieszkał z kobietą, po kilkunastu dniach w związku. Na “pocieszenie” dodam, ze oni pracowali w tej samej firmie, wiec czasem w pracy się widywali, jednak watpie by się dobrze poznali przed zamieszkaniem. Porazka, a to wszystko mózgi piorą nam piosenki, seriale i ludzie wokół nas (np rodzice, znajomi) – słuchając i patrząc na to wszystko mozna odniesc wrazenie ze to zupełnie normalne zamieszkac odrazu. Ja nie wiem, moze 100lat temu tak to sie odbywało, ze odrazu sie hajtali, zamieszkiwali i zakładali rodziny, pewnie kiedys tak było. Swoją drogą ciekawy jestem, czy to sie wtedy sprawdzało i kobiety tego naprawdę chciały (takich szybkich kroków), czy też kobiety do takich mezczyzn juz wtedy, 100 lat temu, nie czuły tego czegoś własnie z powodu ich zbyt duzej otwartosci i szybkosci podejmowania kroków w zwiazku i wiazały się z takimi facetami jednak z rozsądku.

  Reply

  Grzywocz June 24, 2016 at 07:50

  W tamtych czasach nie było też takiej gloryfikacji emocji i zakochiwania się. Owszem, musimy się sobie podobać fizycznie, ale nie trzeba przeżywać jakiegoś zapierającego dech w piersiach zakochania. Nawet pary bez takich ogromnych emocji są trwalsze, bo lepiej się poznały, a te, które podjęły decyzję o wspólnym życiu pod wpływem zakochania są potem nieszczęśliwe albo się rozstają, bo hormony zakochania przygasły, a oni mylą emocje z konsekwentną decyzją o miłości do drugiej osoby. Do tego mamy jeszcze kult konsumpcjonizmu i egoizmu, czyli zamiast naprawiać, pracować, dogadywać się, stawiać czoła problemom, wybaczać, uczyć się komunikacji, to jest taka propaganda, że to Ty i Twoje potrzeby są najważniejsze, realizuj się, szukaj szczęścia, jak czegoś “nie czujesz”, to się rozejdź. Kiedyś ludzie również bardziej poważnie podchodzili do tak życiowych decyzji, bo mieli ogromny ostracyzm społeczny z powodu rozwodu, więc woleli nieszczęśliwie tkwić z kimś, także nawet, jak był mniejszy wskaźnik rozwodów, to niekoniecznie były te wszystkie pary szczęśliwe, ale przynajmniej rodziny były całe. To wynika zarówno z wyznawanych wartości w społeczeństwie, jak i z braku edukacji, że się nie dogadują mężczyźni z kobietami.

  Reply

  XTRO June 24, 2016 at 10:05

  kapitalny komentarz, tak właśnie jest, a spróbował byś to powiedzieć przy jakiejś pannie, to by Ci zaraz staneła okoniem, że wtedy to było wtedy a teraz mammy 21 wiek kobiety są wolne a kiedyś były maltretowane nieszczęśliwe nie wiedziały co to miłość i takie sratatata pierdzielenie.
  Tylko że szukają miłości stałych związków a same nie wiedzą tego że samę są przyczyną ich rozpadów.
  Często jest tak że jak raz zakosztruje sexu z przystojnym facetem dla niej to poważny związek i nobilitacja a dla niego to tylko przelotny przystanek, to potem taka panna bedzie szukac takiego całe życie no bo jak raz jej się trafiło to już myśli że to jest jej “półka”, podczas gdy może być kilka poziomów niżej od niego jeśli on chciał sobie tylko ulżyć.

  Reply

  Grzywocz June 24, 2016 at 10:15

  Obejrzyj sobie na youtube: “wychowane na seksie”. Dziewczyny i faceci tak się dowartościowują. Chłopcy i dziewczynki, którzy się dowartościowują przez seks z różnymi osobami. Żal.

  Reply

  XTRO June 24, 2016 at 11:56

  to będzie problem kolejnych pokoleń

  Reply

  Grzywocz June 24, 2016 at 11:59

  To już jest od dawna problem. 7 latki mają takie rzeczy na telefonach. Dziewczyny z naszego pokolenia też mają sprany mózg i często myślą, że faceci chcą tylko seksu i to jest sposób, aby utrzymać przy sobie chłopaka.

  Reply

  4521 July 7, 2016 at 17:52

  Widzę to w swoim otoczeniu.Moi rówieśnicy,czyli 20 latkowie mają łeb sprany na temat seksu,chłopaki i dziewczyny.Najgorsze jest to,że dziewczyny seks już traktują jak przygodę,jak zwykła fizjologię.może nie wszystkie,ale odsetek takich osób na pewno wzrósł.Nie mówiąc o piciu,paleniu i dawaniu się macać.To wszystko wygląda tak jak na tych filmach amerykańskich o nastolatkach,to już do nas dotarło.

  Reply

  Damian June 23, 2016 at 22:01

  Paweł, czy myslałeś o tym, żeby stworzyć forum dla swoich uzytkowników, albo chociaż dla klientów? co o tym sądzisz?

  Reply

  Grzywocz June 24, 2016 at 07:52

  Nigdy myślałem, bo to jest cofanie się wojowania na forach.

  Reply

  Damian June 24, 2016 at 19:15

  myslisz ze tutaj by sie ludzie miedzy sobą żarli na forum? mi sie wydaje, ze chyba nie, patrząc po komentarzach pod artykułami. A na forum mozna byc jakies tematy konkretne zakładać,np “związki”, “wygląd”, “tematy do rozmow” itp.

  Reply

  Kuba April 19, 2017 at 14:07

  Hej Paweł wczoraj dostałem emaila z kursem o najlepszych miejscach do poznawania dziewczyn, jest tam to ćwiczenie z ankietą. Dzisiaj je zrobiłem – rozwaliłem barierę. Naprawdę to działa :) Wybacz ,że piszę to tu ,ale po prostu nie wiedziałem gdzie to napisać. Wnioski są takie zero problemu z gadką i mową ciała , mam tylko za zadanie zbudowanie potężnej pewność siebie. Znów czuję moc.
  Pozdrawiam :)

  Reply

  Grzywocz April 19, 2017 at 14:34

  Dzięki za info. Cieszę się, że dało Ci to kopa do działania.

  Reply

  Mateusz_a2 August 5, 2018 at 13:14

  Zrobiłem wielki błąd i zgodziłem się na zamieszkanie z dziewczyną po roku stażu, tydzień później dotarło do mnie, że to było głupie, bo nie dość, że za szybko, to na dodatek jest to kawalerka (czyli przebywanie w jednym pomieszczeniu razem, żeby to były oddzielne pokoje to jeszcze) i zmieniłem decyzję, że jednak nie zamieszkamy razem. Czy większym złem byłoby zamieszkanie razem czy to, że dziewczyna już się nastawiła na mieszkanie razem a ja zmieniłem zdanie? Czy taka zmiana zdania to wpłynie bardzo niszcząco na związek? Wiem, że powinienem dostać kopa w dupe od Pawła za taką nieodpowiedzialność

  Reply

  Paweł Grzywocz August 5, 2018 at 13:53

  Lepiej się wycofać niż zamieszkać przedwcześnie, ponieważ jest to też test zainteresowania i cierpliwości kobiety, sprawdzenie, czy ona się obrazi itp. czy rości sobie już do Ciebie prawa, wymagania, oczekiwani i nie wiadomo co. Niech poczeka. To świetny test jej charakteru.

  Reply

  lekki February 2, 2021 at 12:26

  “Jeśli na śniegu nie zostawiasz śladów, to zamieszkaj z kobietą, a strąci cię i naprawi. ” – Wojciech Pyszczek

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: