Kiedy Złapać Dziewczynę Za Rękę? Czy Złapać Dziewczynę Za Rękę Przed Pierwszym Pocałunkiem W Usta Lub Po Jej Odrzuceniu Pocałunku?

by Paweł Grzywocz on 3 December 2023

“Pocałunek w usta jest krótki i bezinwazyjny, na pożegnanie,
na 2 sekundy, nie ma porównania z krępującym, desperackim trzymaniem za rękę niestałej dziewczyny, co jest świetną drogą do odrzucenia i szuflady przyjaciela tzw. friendzone.”

kiedy złapać dziewczynę za rękę
Kiedy złapać dziewczynę za rękę, aby jej nie spłoszyć i nie zabić jej początkowego zainteresowania?

Czy złapać dziewczynę za rękę przed pocałunkiem w usta lub co gorsza, po nieudanej próbie pocałunku w usta, aby się w ten sposób do niej przybliżyć i ją bardziej przekonać do siebie?

W tym artykule dowiesz się:

 • Dlaczego lepiej nie łapać dziewczyny za rękę przed pocałunkiem w usta?
 • Dlaczego pocałunek w usta na 2 sekundy na pożegnanie jest mniej inwazyjny niż trzymanie za rękę?
 • Czym różnią się oczekiwania kobiet od tego, co zwiększa ich zainteresowanie?
 • Jak rozpoznać czy dziewczyna zabija z Tobą tylko czas?
 • Dlaczego czułość i dotyk należy okazywać stałej dziewczynie a nie obcej?
 • Dlaczego pocałunek w usta na pożegnanie to nic wielkiego dla kobiet?
 • Dlaczego złapanie dziewczyny za rękę zbyt wcześnie może spalić szanse na dalszą relację?
 • Czy warto pocałować dziewczynę z zaskoczenia, w trakcie spotkania, łapiąc za rękę lub głowę?
 • Dlaczego tyle par jest razem, mimo oczywistych błędów w budowaniu relacji?
 • *** PYTANIE CZYTELNIKA: “Kiedy złapać dziewczynę za rękę przed pocałunkiem w usta? Przecież, jak się jej podobam, to nie powinno to obniżyć jej zainteresowania…” ***

  “Witaj Paweł,

  Super są Twoje materiały, no teraz będę miał 5 spotkanie właśnie, jak na razie wszystko ideolo oprócz próby pocałunku w usta, podczas której dziewczyna nadstawiła policzek, ale myślę, że to kwestia czasu, zobaczymy.

  Czy jak będziemy jechać autem i pod pretekstem złapię dziewczynę na chwilę za rękę, to aż tak źle? W sensie stosuję się do tych zasad wyzwania z programu “12 randek” itd. widać, że to działa, bo dziewczyna sama się odzywa, ale czy naprawdę nie mogę jej nawet dla żartu coś ala flirt dotknąć w rękę, coś zażartować? (to będzie nasze 5 spotkanie).

  Chyba też nie ma co popadać w jakieś paranoje? Tobie chodzi o to żeby nadmiernie tego nie komunikować na pierwszym spotkaniu, a co dopiero kiedykolwiek o tym rozmawiać. Natomiast dotknięcie jej czy złapanie za rękę czy objęcie (rozumiem, że na pierwszych powiedzmy 3 spotkaniach tego nie robić) w żarcie jak będziemy szli to chyba nie jest nic złego?

  Czy to jest gwarant, że jeżeli będę dawał tylko krótkiego buziaka w usta na końcu,
  a w rozmowie będzie flirt, to nie wpadnę w tzw. szufladkę przyjaciela, kolegi? Pytam, bo biorę sobie Twoje rady do serca i naprawdę nie będę jej przez te pierwsze 60 dni łapał za rękę czy się przytulał ani obejmował. Będę czekał na jej ruch. Tylko myślę, czy sam ten krótki pocałunek na końcu, nie spowoduje jej sposobu myślenia na zasadzie:

  - “To tylko kolega, nawet mnie za rękę nie złapał, nie objął, a mieliśmy już z 8 spotkań i tylko lekko całuje na końcu?”

  Na kolejnym spotkaniu mogę w trakcie ją pocałować (problem jest taki, że jak odwożę ją do domu, to od razu wychodzi z samochodu i praktycznie pod samą furtkę pod osiedle, blok). Po prostu będzie to nienaturalne jak wtedy wyjdę itd.? Czy mimo wszystko wyjść? Te dwa spotkania i zakończenia wyglądały mniej więcej: miłe spotkanie, dziękuje, to cześć i wychodzi, dobranoc – chociaż nawet chemię dało się zauważyć i wręcz lekkie onieśmielenie z jej strony np. mówi nie patrz tak na mnie, normalnie zareagowała na jakieś wygłupy, flirt itd.) To na kolejnym spotkaniu nagle wyjdę z auta (chyba że np. powiedzieć że muszę coś sprawdzić np.? :) ) .

  Gdybym pocałował ją w trakcie spotkania to np. siedząc na ławce: patrząc jej w oczy, przesunąć jej głowę delikatnie swoją dłonią i zbliżyć się do niej. Pocałować na dwie sekundy i tyle? Pytanie czy na końcu spotkania, jeżeli zrobię to w trakcie, to też całować?

  Czy lepiej może jak będziemy spacerować i coś jej powiem to nagle się do niej zbliżyć? Myślałem żeby zrobić to z zaskoczenia? (czy to zły pomysł?)

  Pozdrawiam,
  Marcin.”

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej Marcin,

  Tak, to jest gwarant, że dziewczyna nie uzna Cię tylko za kolegę, jeśli jest szczerze zainteresowana i nie spotyka się z nudów. Tutaj historie porażek z powodu zbyt wczesnego dotykania.

  Całowanie w usta na końcu randek to na pewno nie jest koleżeństwo, to absurdalne
  i żadna dziewczyna tak nie pomyśli.

  W byciu wyzwaniem i zwiększaniu zainteresowania kobiety chodzi o to, aby atrakcyjna dziewczyna zaczęła Ciebie gonić, ponieważ wtedy nie może Cię jednocześnie odrzucać, czyli mówić, że to za szybko ani nie będzie się odsuwać przy pocałunku ani czytać Cię, jak otwartą książkę.

  Kiedy złapać dziewczynę za rękę? Nie przed pocałunkiem, ponieważ to związkowy gest.

  jak złapać dziewczynę za rękęTrzymanie za rękę to związkowy gest, więc aby nie zostać przedwcześnie odrzuconym przez zbyt szybkie gesty związkowe, to dziewczyna powinna pierwsza Ciebie złapać za rękę, ponieważ bez pierwszego pocałunku trzymanie za rękę jest po prostu krępujące dla kobiet, creepy.

  Zbyt wczesne złapanie dziewczyny za rękę, w szczególności przed pocałunkiem w usta pokazuje, że się już zakochałeś albo coś kombinujesz, jesteś zbyt bardzo zainteresowany, nie wiesz, jak postępować
  z kobietami, aby utrzymać ich zainteresowanie, a nawet po pierwszym pocałunku może
  to być zbyt ciężkie, że ledwo ją raz pocałowałeś, a już ją łapiesz za rękę, jak stałą dziewczynę.

  Sam pocałunek w usta na 2 sekundy na pożegnanie jest mniej inwazyjny niż trzymanie za rękę.

  Pocałunek jest krótki i bezinwazyjny, na pożegnanie na 2 sekundy, nie ma porównania
  z krępującym, desperackim trzymaniem za rękę niestałej dziewczyny, co jest świetną drogą do szuflady przyjaciela, tzw. friendzone, że potem ona będzie myślała, żebyś najpierw zadowolił się trzymaniem za rękę, a na pocałunek to trzeba zasłużyć itp. robienie złudnych nadziei.

  Można przybić piątkę, skleić żółwia, o czym jest 5 i 6 rozdział ebooka “12 randek
  do związku” a nie jakieś złapanie i trzymanie za rękę.

 • Oczywiście, że my jako mężczyźni, liderzy prowadzimy i inicjujemy relację
  w odpowiedni sposób, unikając łajzowatych i stereotypowych zachowań, które odpychają kobiety.
 • Nie ma znaczenia, co kobiety oczekują lub im się wydaje, tylko ma znaczenie to, co zwiększa ich zainteresowanie, czyli bycie wyzwaniem.

  kiedy złapać dziewczynę za rękęNie ma znaczenia, co kobiety oczekują lub wydaje im się, że oczekują, tylko ma znaczenie to,
  co zwiększa ich zainteresowanie. Np. nie ma znaczenia, że np. dziewczyna oczekuje na trzeciej randce kwiatów, kina czy złapanie za rękę, gdy wiemy, że to obniży lub zabije jej zainteresowanie, ponieważ wyłożymy od razu karty na stół, wejdziemy pod jej buta, damy się łatwo zdominować, to jej się to szybko znudzi na zasadzie “łatwo przyszło, łatwo poszło“.

  Poza tym nie warto zadawać się z dziewczynami roszczeniowymi, obrażalskimi, kontrolującymi, które na dzień dobry stawiają jakieś ultimatum, wymagania nieadekwatne do etapu relacji, jak np. oczekiwanie, że będziesz wokół niej skakał
  i usilnie udowadniał, że jesteś zainteresowany, np. poprzez złapanie dziewczyny za rękę, bo ona tego oczekiwała.

  Jak jej nie wystarczą spotkania i pocałunek w usta, to widocznie i tak zabija tylko z Tobą czas.

  Dlatego to dziewczyna ma pierwsza Ciebie złapać za rękę. Po pierwszym pocałunku w usta, ona może Ciebie złapać za rękę na kolejnych spotkaniach.

 • Pamiętaj również, że dotykanie dziewczyny i łapanie za rękę w trakcie jazdy samochodem powoduje stres, bo nie koncentrujesz się na drodze i nie trzymasz obydwu rąk na kierownicy. Przez pierwsze 10 spotkań wystarczy krótki pocałunek na do widzenia. Resztą dziewczyna niech się martwi.
 • Kiedy złapać dziewczynę za rękę? Czułość i dotyk okazuj stałej dziewczynie a nie obcej.

  Tutaj parę historii porażek z powodu zbyt wczesnego dotyku i łapania za kolano.

 • Jeśli nie złapałeś tej dziewczyny za rękę itp. tak, jak pisałem, to jej odsunięcie przy pocałunku wskazuje prawdopodobnie, że ona się spotykała od początku dla zabawy, z ciekawości, z nudów oraz przecież do 10 spotkań nic się nie liczy, więc po co te nerwy, nie traktuj kobiet personalnie oraz nie rób sobie takiego ciśnienia na efekty.
 • Randki to ma być zabawa a nie traktuj tego zadaniowo, tutaj podobne historia, gdzie akurat przed zbyt długi pocałunek dziewczyna zrezygnowała z dalszej znajomości.

  Pocałunek w usta na pożegnanie to nie jest nic wielkiego dla kobiet.

 • kto powinien pierwszy złapać za rękęPocałunek w usta to nie jest żadne “boom, dużo”. Większość dziewczyn miało pełno randek w życiu, adoratorów, panów dotykalskich czy nieśmiałków, więc pocałunek nie jest czymś wielkim. To pocałunek na pożegnanie, a dziewczyna się tego raczej spodziewa, wyczekuje, przewiduje, jest pod drzwiami, bezpiecznie, nieraz spojrzy na usta, utrzymuje silny kontakt wzrokowy, normalna sprawa.
 • Nawet nieśmiała dziewczyna nie jest taka głupia, żeby się nie zorientować, że ją chłopak pocałuje w usta na pożegnanie. To jest przewidywalne i dopuszczalne, ponieważ musimy kierować relację w kierunku randkowym, czyli zagadać, zapytać o numer, zadzwonić, umawiać i prowadzić spotkania, pocałować w usta itd.

  Tłumaczę dotyk na początkowych randkach w 5 i 6 rozdziale ebooka 12 randek,
  że można np. zagrać w kciuki, dać piątkę, powąchać jej włosy czy powiedzieć coś na ucho
  i ocenić jej reakcję, więc jest jakiś pojedynczy dotyk tu i tam, aby sprawdzić, jak dziewczyna prawdopodobnie zareaguje na pocałunek w usta.

  Kiedy złapać dziewczynę za rękę i dlaczego złapanie za rękę zbyt wcześnie może spalić szanse na dalszą relację.

 • Łapanie za rękę przed pocałunkiem czy w ogóle związkiem jest idiotyczne i spali całą relację, bo to pokazuje, że się zakochałeś, napaliłeś, Romeo się znalazł, kilka spotkań, a już zachowuje się, jakby to był stały związek, bo takim gestem jest chodzenie lub trzymanie za rękę, a co dopiero, gdy nawet nie pocałował w usta, więc po co trzymać lub łapać za rękę, jak stary grzyb.
 • Kolejna sprawa to nazywanie relacją koleżeńską relację randkową. To nie potrafisz flirtować, być pewnym siebie, emocjonującym, interesującym, męskim, zabawnym, atrakcyjnym facetem, prowadzić rozmowę, spotkanie, mieć atrakcyjną mowę ciała, uśmiech, spojrzenie, ton głosu, tylko jedynym sposobem, aby spotkanie nie było koleżeńskie to Twoim zdaniem dotykanie i pocałunek w usta, a bez dotykania
  i pocałunku to już jest koleżeńskie? To straszne uproszczenie.
 • Jak zabić zainteresowanie dziewczyny poprzez łapanie za rękę?

  kiedy złapać dziewczynę za rękęJeśli złapałeś dziewczynę za rękę przed pocałunkiem w usta lub po jej odsunięciu się od pocałunku w usta, to ją przytłoczyłeś, zniechęciłeś, wystraszyłeś, zabiłeś wyzwanie, ciekawość, tajemniczość i to Ty zabiłeś jej zainteresowanie, zamiast być wyzwaniem, aby ona pragnęła Ciebie więcej.

  Jeśli jej nie łapałeś za ręce w ogóle, to spotykała się z nudów lub zabiłeś jej zainteresowanie w inny sposób.

  Czy warto pocałować dziewczynę z zaskoczenia, w trakcie spotkania, łapiąc za rękę lub głowę?

 • Złe pomysły to: nagle, z zaskoczenia, w trakcie spotkania, z łapaniem za głowę.
 • Dobre pomysły: na końcu spotkania, mówisz, że chcesz ją odprowadzić, a jak ona mówi, że nie trzeba, to mówisz, “nalegam :) i idziesz ją odprowadzić pod drzwi
  i tam całujesz w usta, jeśli nikt się nie patrzy.
 • Jeśli dziewczyna ucieka z samochodu i nie stwarza okazji do pocałunku, to nie chce być pocałowana. Możesz wówczas odroczyć to na 4 lub 5 spotkanie.
 • W samochodzie jest tunel środkowy między wami, którego pokonanie sprawia,
  że dziewczyna 10 razy spanikuje i się odsunie.
 • Dlaczego tyle par jest razem, mimo oczywistych błędów w budowaniu relacji?

  kiedy złapać dziewczynę za rękęNie muszą się rozpadać związki, żeby były nieszczęśliwe. Jak w każdej innej dziedzinie 90% przypadków jest przeciętna, mierna, słaba. 33%-50% małżeństw się rozwodzi,
  a nieformalnych związków ze 2x więcej,
  a pozostałe, które pozostają razem niekoniecznie są ze sobą szczęśliwe, jak
  w tym artykule o maniaczce kontroli
  i związku z rozsądku.

  Dlatego kilka procent związków jest naprawdę szczęśliwa ze sobą, a sprawdzić to możesz najlepiej na sobie, bo nie da się sprawdzić, co się dzieje naprawdę za zamkniętymi drzwiami. Czasami widać, jak kobiety traktują swoich facetów, jak chodzą pół metra przed nim, traktują z góry itp. niedociągnięcia, bo ludzie udają w towarzystwie szczęśliwych, ale nie zawsze im to wychodzi.

  Polecam postępować zgodnie z programem “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek“, aby zaoszczędzić sobie lata frustracji, straconego czasu, nerwów i pieniędzy na randki, które spełzły na niczym, na kolejnym zabiciu zainteresowania dziewczyny poprzez bycie zbyt dostępnym lub tracenie czasu na wariatkę, które chciała tylko się dowartościować.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  124 Riposty na pytania kobiet
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się swoim doświadczeniem, kiedy złapać dziewczynę
  za rękę i kto powinien pierwszy złapać za rękę.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
  Kiedy Złapać Dziewczynę Za Rękę? Czy Złapać Dziewczynę Za Rękę Przed Pierwszym Pocałunkiem W Usta Lub Po Jej Odrzuceniu Pocałunku?, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/blog/kiedy-zlapac-dziewczyne-za-reke-czy-zlapac-dziewczyne-za-reke-przed-pierwszym-pocalunkiem-w-usta/

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 8 comments… read them below or add one }

  Darek December 3, 2023 at 18:33

  Moim zdaniem nie trudno jest powstrzymać się od dotyku. Ja nie wyciągam ręki pierwszy (co z resztą podaje także savoir-vivre) schylam się nieco, gdy dziewczyna chce się przytulić, ale nie obejmuję jakoś mocno. A tak poza tym to zero pacania, szturchania, kombinacji. Zawsze stoję w lekkiej odległości, żeby prezentować się w całej okazałości, bo stanie zbyt blisko też jest dziwne i niepokojące.

  Dalej wszystko robi już kobieta i ze strony zainteresowanych dziewczyn widać takie zachowania jak przybliżanie się podczas rozmowy, pacanie w ramię ze śmiechu, dotykanie rąk np. żeby zobaczyć Twoją biżuterię lub przedmiot trzymany w ręce.

  - Są też zachowania, które ja kwalifikuję jako związkowe i odczytuję jako większe zainteresowanie niż w poprzednich przykładach. Jest to np. przejechanie ręką po plecach w celu zwrócenia na siebie uwagi, gdy stoisz tyłem, bokiem, nie widzisz dziewczyny.

  - W podobnym tonie zdążyło mi się też, że dziewczyna chwyciła mnie za dłoń, żeby mnie odciągnąć na chwilę.

  - Oparcie się o Ciebie, za ramię czy bok w trakcie rozmowy w większym gronie znajomych.

  - Poprawianie Twojej koszuli, ściągnięcie jakiegoś paproszka, to może też oznaczać, że kobieta się Tobie przygląda (zauważyła ten paproszek) i że wykazuje się opiekuńczością sama go ściągając a nie informując Cię o tym.

  Oczywiście wcześniej jeszcze na długo przed Pawłem nadmiernie eskalowałem dotyk, nastoletnie lata, pierwsze miłości i randeczki i niedoświadczony chłopak próbuje szybko w ten sposób “oznaczyć teren” sprawdzić czy dziewczyna się godzi na jego dotyk i sądzę, że w takiej sferze nastoletnich błędów powinny te zachowania zostać, bo są one nierokujące i nigdy nie wiadomo, czy dziewczyna zezwala na dotyk, mimo tego że czuje się z tym źle.

  Dzięki Paweł za to co robisz!

  Reply

  Paweł Grzywocz December 3, 2023 at 18:34

  Dzięki bardzo za korzystanie z materiałów i podzielenie się doświadczeniem.

  Pamiętaj:

  - Łatwo przyszło, łatwo poszło, nie doceniamy tego, co darmowe i powszechne.

  - Przestrzeń to klucz do atrakcyjności i udanych relacji, karmcie się małymi kęsami, aby zostało na dłużej.

  Reply

  John December 7, 2023 at 14:01

  A co w ogóle sądzisz o dawaniu drugiego i każdego kolejnego całusa PODCZAS spotkania, zamiast całowania na końcu? Mam kilka spotkań z dziewczyną i zazwyczaj łasi się do mnie podczas spotkań, a na końcu już niekoniecznie, tzn. nawet czekając na jej transport usiądzie bardzo blisko mnie, że stykamy się udami, położy głowę na ramieniu, ale podczas pożegnania chce mnie przytulić i iść do tramwaju/autobusu :P .

  Reply

  Paweł Grzywocz December 7, 2023 at 19:29

  Zwróć uwagę, żeby nie było gapiów, czyli stań z nią np. bardziej z boku przystanku a nie na środku wokół ludzi w taki sposób, że jak np. nadjeżdża tramwaj, to wszyscy się patrzą na ten tramwaj a nie na was, bo wy jesteście z tyłu w stosunku do kierunku, z którego przyjeżdża. Inna sprawa, to może być np. przystanek na przeciwko, gdzie ludzie się patrzą, więc trzeba wyczuć, czy to dobre warunki, czy dziewczyna może mieć jakieś obawy o dyskrecję, bo one nie lubią plotek i nie chcą być widywane co miesiąc z innym chłopakiem, który je całuje w usta. Wówczas tak, możesz pocałować dziewczynę podczas spotkania, gdy nie ma wokół was gapiów.

  Reply

  RiGCZard December 11, 2023 at 01:02

  “Jeśli jej nie łapałeś za ręce w ogóle, to spotykała się z nudów lub zabiłeś jej zainteresowanie w inny sposób.”

  A nie lepiej po prostu totalnie, zupełnie, kompletnie nie inicjować kontaktu fizycznego tak jak uczysz w swoich materiałach? Czy pocałunki nie wystarczą?

  Reply

  Paweł Grzywocz December 12, 2023 at 14:52

  Tak, wystarczą. Ten fragment odnosił się do tego, że jeśli nie zabił zainteresowania poprzez łapanie za rękę i robił resztę rzeczy dobrze, to dziewczyna spotkała się z nudów. Chodzi o to, aby nie zakładać, że dziewczyna spotykała się z nudów, gdy się samemu popełnia podstawowe błędy, jak niepotrzebne, przedwczesne łapanie za rękę. To w ten sposób każda dziewczyna będzie się spotykała z nudów według takiego myślenia pozbawionego krytycznego spojrzenia na to, co można było zrobić inaczej.

  Reply

  John December 16, 2023 at 12:43

  A jakie minimum oznak zainteresowania Twoim zdaniem musi spełnić kobieta, by jej pytać o numer? Ostatnio przestałem strzelać ślepakami, jak w miejscach bez kontekstu, zacząłem doszukiwać się minimum zainteresowania ze strony kobiety, którymi są dłuższy kontakt wzrokowy, 3 sekundy conajmniej, pytania osobiste nt. mojej osoby, entuzjazm w rozmowie ze mną rozumiany jako conajmniej uśmiech lub jej podwyższona energia. Bez tego nawet nie chce mi się pytać o numer. Jeszcze przy okazji patrzę jak dziewczyna reaguje na rozmowę z innymi facetami, jak mam możliwość.
  Bo ostatnio miałem tak, że rozmawiałem z dość atrakcyjną dziewczyną na targach podróżniczych, spełniała moje minimum, a nawet wyciągnęła rączkę w moim kierunku, ale później z innym facetem zachowywała się tak samo, a nawet go dotknęła, to był jakiś jej kumpel z organizacji, więc meh, odpuściłem. Albo na wykładzie otwartym dosiadłem się do dziewczyny, kontakt wzrokowy niby był, pytania osobiste były, ale miała taką dość niską, ospałą energię, więc tutaj tak samo, odpuściłem.

  Reply

  Paweł Grzywocz December 16, 2023 at 14:38

  Dla treningu warto pytać praktycznie zawsze, a jak już wybrzydzać, to niech np. cokolwiek pomoże w rozmowie. Np. ostatnio spotkaliśmy w końcu wolną dziewczynę, z którą przeszliśmy te 3 pytania na początek na temat relacji, gdzie poznała chłopaka lub gdzie poznaje nowych ludzi, to powiedziała z uśmiechem, że właśnie tak może być, w galerii rozmawialiśmy, a następnie, czym się interesuje i rozmawialiśmy kilka ładnych minut o bieganiu i dbaniu o zdrowie, ćwiczenia, że już zacząłem myśleć, ok, to co teraz, jaki inny temat, żeby nie być zapamiętanym jako gość jednego tematu, a tu ona rozwiązała ten problem i spytała, dlaczego spytaliśmy, co mogą faceci zmienić, na co odparłem, że właśnie po to, aby takich błędów nie popełniać, na co ona się trochę otwarła, że właśnie jej poprzedni chłopak to był bardziej zainteresowany przeglądaniem lasek na Instagramie i to nie miało sensu, na co ja odparłem, że to nie dość, że jest brak kompletnych podstaw szacunku, to jeszcze brak lojalności, klasy, że przy niej sobie obczaja laski, co się prężą na Insta i sobie pogadaliśmy o tym, czy np. pracując w branży fitness należałoby zrobić od tego wyjątek, na co ona odparła, że można nabijać wyświetlenia z klasą i można np. nosić legginsy, ale nie trzeba wypinać tyłka do zdjęć, czy tak samo umięśniony facet może z klasą pozować i prowadzić profil, więc to się nie wyklucza. Podziękowała za bardzo ciekawą rozmowę i zostawiła numer telefonu. Oczywiście miała obawy, że nie szuka nikogo, na co powiedziałem, że też nikogo nie szukam i krótko się znamy, więc może podać maila, bo czasem wysyłam jakieś ciekawe linki do rodziny czy coś, na co ona, że może już być ten numer, na co zażartowałem, że numer zawsze można zablokować. Dziewczyna nie pije, nie pali, nie chodzi na imprezy, biega, gdy nie ma smogu, z mniejszej miejscowości pod Katowicami, brązowe oczy i włosy, szczupła, ładny uśmiech, może odrobinę niedowartościowana, że była z takim dzbanem w relacji, co jej nie doceniał i przeglądał przy niej telefon, zamiast ją przytulić. W każdym razie zupełnie inaczej gada się z wolną dziewczyną, a zupełnie inaczej z zajętą i te oznaki zainteresowania inaczej się wtedy rozpatruje. W tym przypadku w końcu udało się znaleźć wolną, ładną dziewczynę, chyba 1 na 10 czy jakoś tak, na koniec dnia, więc samo to, że jest wolna to już jest sygnał, aby tego nie schrzanić, dobrze się zaprezentować i spytać o kontakt, a to, że ona podtrzymała rozmowę, gdy temat biegania się wyczerpywał to była super pomocna oznaka zainteresowania. Dlatego w sumie, jak nie chcesz strzelać na ślepo, to zawsze możesz spytać, gdzie poznała chłopaka albo męża, bo dzisiaj wszyscy zabiegani, nie mają czasu się odezwać do siebie i dlatego pytasz, to wtedy będziesz miał jasność, czy ona gada z Tobą z grzeczności i jest zajęta, czy jest wolna i będzie np. szyć wymówki, że woli nie podawać kontaktu albo jesteś od niej dużo starszy albo, że może innym razem. Odmowy są w tym przypadku nieuniknione i bardziej musisz się nauczyć to obśmiać i np. powiedzieć: “Aż tak źle wyglądam : D” albo “To gdzie poznajesz nowych ludzi? : )” albo “To jaka różnica jest dla Ciebie dopuszczalna : D” i pośmiać się z tego chwilę niż nastawiać się, że nie, nie będę pytał o kontakt, bo mi nie poda. To żaden problem, że nie poda kontaktu, to raczej wyraz Twojej pewności siebie, a dla niej komplement i musisz umieć umiejętnie z tego wybrnąć zamiast tego unikać. Wiadomo, że jak dziewczyna jest nudna dla Ciebie, nieciekawa, to nie spytasz o kontakt, bo Ci się nie chce męczyć, tylko rozmawiamy o dziewczynach, które normalnie rozmawiają.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: