O czym rozmawiać z dziewczyną na pierwszej randce?

by Paweł Grzywocz on 22 January 2011

o czym rozmawiac z dziewczynaJednym z największych problemów mężczyzn w trakcie rozmowy z kobietami jest właśnie pytanie: “O czym mam  rozmawiać z dziewczyną na pierwszej randce”?

Oczywiście, że zainteresowania kobiety nie zdobywasz tylko poprzez umiejętne rozmawianie, ale także poprzez flirtowanie, poczucie humoru oraz przejawianie atrakcyjnych cech charakterku,  takich jak pewność siebie czy wysoki status społeczny.

W każdym razie żadna technika nie będzie tak naprawdę przydatna, jeżeli nie będziesz wiedział, na jakie tematy rozmawiać z dziewczyną, aby były one dla niej interesujące i angażowały kobietę w konwersację.

Dlatego dzisiaj powiemy sobie, o czym rozmawiać z dziewczyną, podczas budowania atrakcyjności.

Pewnie nie raz słyszałeś, że w zasadzie nie ważne jest to, o czym będziesz rozmawiać z dziewczyną, ale to, w JAKI sposób będziesz to robił. Twoja mowa ciała, ton głosu oraz sposób bycia są zawsze o wiele ważniejsze niż to, o czym mówisz.
Mężczyzna, który wie jak budować atrakcyjność, może przeczytać menu w restauracji, a i tak wzbudzi pozytywną reakcję.
Pamiętaj, że sama treść rozmowy nie jest aż tak ważna. Tak naprawdę jedyną rzeczą, o jaką powinieneś się martwić w czasie, gdy będziesz rozmawiać z dziewczyną to podtrzymywanie rozmowy, aby nie wyczerpały się Wam tematy.

Jeżeli nie wiesz, o czym rozmawiać z dziewczyną na randce, to po pierwsze zapamiętaj złotą zasadę zjednywania sobie ludzi, która mówi, że ludzie (w szczególności kobiety) uwielbiają rozmawiać o sobie. Dla każdego z nas najbardziej interesującą osobą jesteśmy zawszy my sami. Tak działamy i najlepsi rozmówcy, to najlepsi słuchacze. Wielu ludzi oczywiście zaprzecza temu, że lubią opowiadać o sobie,  ale tak naprawdę, to najchętniej opowiadamy o tym, co nas dotyczy i co nas interesuje.

Dlatego też, gdy będziesz na spotkaniu rozmawiać z dziewczyną, to staraj się skupić z jakieś 70% uwagi na niej. Pozwól jej się wygadać. Oczywiście nie każ tylko drugiej osobie mówić, bo ją zamęczysz. Kolejna złota zasada mówi, żeby co 2 pytania, dodawać coś od siebie, po to, żeby dziewczyna nie musiała mówić cały czas.

Jeżeli podczas spotkania, będziesz czuł, że nadchodzi moment, w którym nie będziesz wiedział, o czym mógłbyś jeszcze porozmawiać z dziewczyna, to zadaj jej wtedy pytanie na temat czegoś, o czym rozmawialiście wcześniej albo zapytaj o coś, co znajduje się w waszym otoczeniu lub nawet o coś, co dotyczy bezpośrednio dziewczyny.

Np. “Masz ładne kolczyki” (wisiorek, cokolwiek) “Czy wiąże się z nimi jakaś dłuższa historia?

Wtedy dziewczyna, opowie Ci skąd go ma i pociągnie dalej temat, (jeżeli Cię lubi). Kobiety, które Cię lubią podtrzymują konwersację, kobiety, które Cię nie lubię będą Cię dobijać drętwą ciszą i czekać aż będziesz wymyślał kolejne tematy do rozmowy.

Jednak są pewne tematy, na które o wiele łatwiej będzie Ci się rozmawiać z dziewczyną na pierwszej randce, ponieważ one chętnie się na nie wypowiadają. Ważne jest, abyś był oczytany i osłuchany na  poniższe tematy. Możesz na nie poświęcać choćby kilka minut dziennie i już nigdy więcej nie będziesz się przejmował, że nie masz o czym rozmawiać z dziewczyną na pierwszej lub każdej następnej randce.

O czym rozmawiać z dziewczyną – mapa myśli z tematami do rozmowy:

Kliknij poniższy obrazek, aby go powiększyć (otworzy się w nowym oknie, abyś nie zamknął tego tekstu):
mapa tematy do rozmowy
- Pop kultura

Zapytaj ją co sądzi na temat ostatniego skandalu w hollywood lub podziel się ciekawostką, którą ostatnio się dowiedziałeś na temat kogoś sławnego. Dzięki temu, że zaczniesz rozmawiać z dziewczyną na temat filmu, piosenki czy książki, którą oboje znacie, tworzysz natychmiastowe połączenie emocjonalne. Przykładem może być np. śmierć Michaela Jacksona. Możesz spytać, co w nim najbardziej lubiła i co uważa na temat całego szumu, jaki to wydarzenie spowodowało. Opowiedz także,co sam o tym myślisz.

- Podróże

To jeden z ulubionych tematów kobiet do rozmowy. Możesz rozmawiać z dziewczyną na temat tego, gdzie chcielibyście pojechać i co zobaczyć. Stwórz jej wizję na temat tego, gdzie mogłaby Cię zabrać. Opowiedz jej, że marzysz o surfowaniu po wybrzeżach Australii lub o miejscu, które najbardziej przypadło Ci do gustu. Zapytaj ją gdzie najbardziej chce pojechać i dlaczego.

- Zabawne wspomnienia z dzieciństwa

Nic tak nie tworzy połączenia emocjonalnego jak wspomnienia z najmłodszych lat. Niech Ci opowie czy w szkole była bardziej kujonem czy duszą towarzystwa. Kim chciała być, kiedy była mała, jakie było jej pierwsze zwierzątko?

- Marzenia i aspiracje

Jakie miejsce musisz zobaczyć zanim umrzesz? Jaki jest Twój wymarzony dom? Opowiedz jej o swoich celach, spytaj o jej. Marzenia to temat rzeka, na który możesz godzinami rozmawiać z dziewczyną i nigdy się to jej nie znudzi. Kobiety uwielbiają marzyć.

- Wspaniałe doświadczenia

Możesz tutaj wpleść historie ze swojego życia, które budują Twój status. Nie mówisz bezpośrednio, jaki to jesteś popularny i inteligentny, ale wynika to z Twoich opowiadań, których akcja dzieje się w ciekawych miejscach, gdzie spotkałeś niesamowitych ludzi i zdobyłeś życiowe doświadczenie. Spytaj ją o punkty zwrotne w jej życiu.

- Plotki

W szczególności plotki dotyczące życia sercowego ludzi z Waszego otoczenia, a także ze świata show-biznesu. Zamiast rozmawiać z dziewczyną na temat swoich byłych związków, jak każdy inny facet, opowiedz jej jakąś miłosną wpadkę jednego z Twoich znajomych, a potem zobacz ile anegdotek usłyszysz w odpowiedzi. Kobiety uwielbiają dramaturgię.

- Aktualne lub nadchodzące wydarzenia

Mówiąc na temat najbliższych wydarzeń, pokazujesz, że jesteś na bieżąco i jesteś zainteresowany otaczającym Cię światem. Staraj się jednak nie rozmawiać z dziewczyną na tematy polityczne, religijne oraz wszelkie kontrowersyjne tematy, gdyż rzadko kończy się to consensusem, a to z kolei może obniżyć zainteresowanie dziewczyny.
Skoncentruj się bardziej na wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Przykładem może być ostatni koncert zespołu Metallica lub zbliżający się Maraton Silesia.

- Wasze otoczenie

Jeśli w danej chwili nie przychodzi Ci żadne ambitne pytanie i chcesz się chwilę wyluzować, to zacznij rozmawiać z dziewczyną na temat czegoś z waszego otoczenia. Rozejrzyj się dookoła.  Zwróć uwagę na parę siedzącą po drugiej stronie pomieszczenia. “Czy są na pierwszej randce? Jak myślisz, o czym rozmawiają?”

Jeśli wyćwiczysz swój umysł, aby zwracał uwagę na otoczenie to nigdy nie będzie Ci brakowało tematów do rozmowy.

O czym rozmawiać z dziewczyną w interesujący sposób? Zastosuj poniższe kreatywne pytania:

Pobudzają one wyobraźnię dziewczyny i skłaniają do myślenia – są to pytania typu: “Co byś zrobiła, gdybyś…”, np.

- “Gdybyś wygrała dzisiaj milion złotych, to, co być z nim zrobiła?”

- “Gdybyś mogła być kimś innym, to, kto by to był?”

- “Gdyby porażka nie istniała, to, co byś robiła?”

Jeśli będziesz rozmawiać z dziewczyną w taki sposób, to zaangażujesz jej kreatywną część mózgu. Możesz potem przejść do zabawnego odgrywania ról i opowiadania sobie o tym, co byście robili w danej sytuacji. Przez to kobieta tworzy sobie w głowie obrazy jak jesteście razem w przyszłości i łatwiej zbudować w ten sposób pozytywne skojarzenia.

Kiedy poznajesz kobietę, możesz rozmawiać z nią dosłownie o wszystkim. Dopóki śmieje się i jest zaangażowana w konwersację to jest to bardzo dobry temat. Tak trzymaj.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak dokładnie rozmawiać z dziewczyną w każdej sytuacji, aby ją sobą zainteresować oraz jak krok po kroku zdobyć dziewczynę,  zaczynając od tego:

- jak rozpoczynać konwersacje z kobietami

- jak podtrzymywać te konwersacje

- 7 tematów, na które NIGDY nie powinieneś rozmawiać z dziewczyną, ponieważ zabijasz nimi swoje szanse na cokolwiek więcej

- jak być zabawnym w rozmowie z kobietą, a następnie zdobyć piękną dziewczynę, którą sam sobie wybierzesz, to zapraszam Cię do zapisania na darmowe porady mailowe.

Otrzymasz w nich konieczne kroki, które musisz podjąć, aby zdobyć dziewczynę – od momentu wyjścia z domu, do momentu, gdy dziewczyna będzie się pytać CIEBIE czy już jesteście parą.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
O czym rozmawiać z dziewczyną na pierwszej randce?, 3.0 out of 5 based on 2 ratings

Poszukiwano

  • o czym pisac z dziewczyna na fb
  • jak rozmawiać z dziewczyną na facebooku
  • o czym pisac z dziewczyna na facebooku
  • o czym rozmawiać z dziewczyną na fb
  • o czym gada z dziewczyna

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

Leave a Comment

Previous post:

Next post: