Kurs: “Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek”: 6 poradników w formacie pdf oraz 3 h bonusowego Audio Action Steps i 2,5 h o seksualności

Jak Randkować Z Piękną Kobietą
Przez Pierwsze 2 Miesiące Znajomości,
Aby To Ona Zabiegała O Związek i Jak Potem Podtrzymywać Ten Stan?

90% mężczyzn zostaje olana po pierwszej randce. Nie mają pojęcia jak chodzić na randki z kobietą, aby doprowadzić do związku. Dzisiaj masz szansę to zmienić i odwrócić role, aby to kobieta zapytała Ciebie o związek!


Opinie Uczestników:

Arek – 37 lat (02:58)

Maciek – 20 lat (02:29)

Kamil – 18 lat (03:35)

Piotr – 21 lat (02:56)
  

Nie Pozwól, Aby Twoje Randki Dalej Kończyły Się Pocałunkiem w Policzek i Byciem Tylko Kolegą:

  

Drogi Przyjacielu!

Być może znasz już poniższe błędy i zdajesz sobie sprawę, że przez nie nie da się zdobyć pięknej kobiety. Jednak musisz teraz zamienić poprzednie zachowania na takie, które sprawią, że to kobieta zacznie się za Tobą uganiać. Twoi kumple natomiast nadal będą próbowali niedziałających metod jak:

 • bycie miłym w nadziei, że kobieta ich za to bardziej polubi
 • komplementy, prezenty, stawianie jedzenia/kina, przewidywalne rozmowy typu “co studiujesz?”/”gdzie pracujesz?”
 • zbyt szybkie okazywanie wysokiego zainteresowania, prowadzące do natychmiastowego odrzucenia
 • pytanie się kobiety o pozwolenie, zamiast przejmowanie inicjatywy – “Podasz mi swój numer?” zamiast “Wpisz tutaj swój numer”
 • brak pewności siebie z kobietami, spowodowany brakiem konkretnego planu postępowania
 • przechwalanie się i próby imponowania kobietom, co jest dla niech żałosne i przynosi odwrotny skutek
 • gonienie kobiet i pozwalanie się odrzucić wiele razy przez jedną i tą samą dziewczynę
 • tolerowanie braku szacunku wobec siebie jak np. spóźnialstwo kobiet na randki lub odwoływanie randek w ostatniej chwili/nie przychodzenie
 • bycie zazdrosnym i niepewnym wobec konkurencji ze strony innych mężczyzn
 • zbyt częste kontaktowanie się z nowo poznaną dziewczyną, co ją odstrasza
 • bycie “potrzebującym”
 • nękanie kobiet smsami i telefonami, gdy one nie odpowiadają

A Teraz Powiedz Mi:

 

Czy kiedykolwiek zdobyłeś kolejny numer telefonu, a potem dziewczyna w ogóle nie odbierała albo nie chciała się spotkać?

Czy kiedykolwiek nowo poznana dziewczyna, która była Tobą zainteresowana, powiedziała Ci, że potrzebuje czasu albo nie chce mieć chłopaka?

Czy masz dosyć tego, że po pierwszej randce lub po kilku spotkaniach, kobieta nie chce się więcej spotykać? Nie wiesz, czemu tak się dzieje?

Zostałeś porzucony przez stałą dziewczynę… po kilku miesiącach albo nawet po kilku latach… i teraz cierpisz, i nie chcesz po raz kolejny przeżywać czegoś takiego?

Jeżeli Masz Dość Bycia Olewanym Przez Kobiety, To Mój Program “Jak Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Wartościową Kobietę” Jest DOKŁADNIE Dla Ciebie

 

Widzisz, relacje z kobietami nie są przedmiotem, którego uczą nas w szkole. Właściwie mało kto tego uczy. Nie mówię tu o jakiś szkółkach, gdzie uczą technik turbo-uwodzenia pijanych dziewczyn w zadymionym klubie.

Mówię o tym, jak być mężczyzną, który rozumie psychikę kobiet i dzięki temu nie ma żadnych problemów w swoich relacjach z kobietami. A jeśli ma, to potrafi samemu dojść do odpowiedzi.
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Większość mężczyzn niestety nie chce uczyć się o związkach z kobietami, dlatego zawsze w nich przegrywają i w 90% przypadków, to oni zostają porzucani i olewani a nie odwrotnie.
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Nie chcę Ci tu obiecywać “gruszek na wierzbie”. Bycie prawdziwym mężczyzną, który jest atrakcyjny dla kobiet to stawianie sobie wysokich wymagań i kształtowanie cech charakteru, które są atrakcyjne dla kobiet. Takich jak pewność siebie, ambicja, samokontrola i poczucie humoru oraz wiedza na temat tego, jak działa psychika kobiet. Co trzeba dokładnie robić, aby zainteresowanie kobiety było nieustannie w stratosferze… Powiedz mi:
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Czy chcesz, aby relacja z kobietą, z którą być może spędzisz resztę życia była dziełem przypadku?
f
Czy można zbudować biznes bez biznesplanu?

Dlaczego Mężczyźni Planują Biznesy, Ale W Tak Istotnej Dziedzinie Jak Związek Z Kobietą Pozostawiają To Przypadkowi I Mówią:
“Jakoś To Będzie…

 

Nie ma się co dziwić, że mamy 50% rozwodów, przy czym kobiety inicjują ponad dwie trzecie z nich. Na polu randek ta statystyka jest jeszcze surowsza.
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Nie wiedząc co robisz, nigdy nie odniesiesz sukcesu w relacji z kobietą.
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Zaledwie 10% par są szczęśliwe. Reszta jest ze sobą z braku innych opcji, strachu przed samotnością lub z przyzwyczajenia. Możesz być w tych 10% szczęśliwych par oraz mieć taką kobietę, jaką sobie wymarzysz i spędzić z nią nawet całe życie, jeśli tylko nauczysz się JAK TO ZROBIĆ.
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Niestety od najmłodszych lat jesteśmy ŹLE zaprogramowani przez społeczeństwo i media, które wmówiło nam od dzieciństwa, że kobiety pragną mężczyzn miłych, wrażliwych, romantycznych, którzy zrobią dla nich wszystko. Niestety powyższe prawidła są opacznie interpretowane i stosowanie się do nich niemal ZAWSZE skutkuje ucieczką kobiety od takich kolesi. Gdy facet jest zbyt miły, to nowo poznana dziewczyna ucieka od niego. Gdy facet jest zbyt miłym chłopakiem w związku, to kobieta się nim nudzi i go rzuca. To nie jest kurs o byciu draniem. To jest kurs o byciu wyzwaniem dla kobiet, najbardziej brakującym ogniwie dzisiejszych związków.
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Jak pewnie zauważyłeś zachowania, które do tej pory przejawiałeś w stosunku do atrakcyjnych kobiet NIE wywoływały u nich fascynacji Twoją osobą lecz osłabiały ją, jeśli kiedykolwiek istniała lub powodowały rezygnację kobiety z dalszych spotkań
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Dlatego musisz ZAMIENIĆ swoje społeczne programowanie pt. “bądź miły i przewidywalny” na takie, dzięki któremu będziesz dla kobiet WYZWANIEM. Kobiety (jak wszyscy ludzie) pragną tego, czego nie mogą mieć, a nie doceniają tego, co dostają za darmo.
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
W poniższym programie nauczysz się jak być wyzwaniem dla kobiet, aby od początku myślały tylko od Tobie, a gdy Cię w końcu dopadną, to aby już nie chciały Cię zostawić w spokoju. To bardzo niebezpieczna wiedza, ponieważ potem piszą do mnie faceci z pytaniami: “Jak mam wybrać dziewczynę, skoro podobam się wszystkim trzem i wszystkie są super…”. Piszę mu wtedy: “Rzuć monetą :) ”.
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Cała sztuka polega na zaprzestaniu robienia wszystkiego, co robiłeś do tej pory i zaprzestaniu zachowywania się jak WSZYSCY inni mężczyźni, którzy są dla kobiet anty-wyzwaniem, ponieważ nigdy nie potrafią im powiedzieć “NIE” ani odróżnić się od bandy dzwoniących do nich frajerów.

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff


Jeżeli masz dosyć:

* kobiecych wymówek, dlaczego nie mogą się spotkać

* nie wiedzenia czy już pora pocałować kobietę czy nie

* tracenia zainteresowania kobiety po paru randkach

* byciu porzucanym przez kobiety

* i ciągłych problemów w relacjach z kobietami, to przyswojenie wiedzy z poniższego programu będzie Twoją najlepszą inwestycją w życiu!

 

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Zapraszam Cię do kompletnego programu na temat zwiększania zainteresowawnia nowo poznanych kobiet oraz utrzymywania go w chmurach przez kolejne miesiące i lata znajomości
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
“Jak Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Wartościową Kobietę – Action Steps Gwaratnujące Związek”
ffffffffffffffffffffffffffffffff
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

W Programie Nauczysz Się:

 

cDlaczego 90% mężczyzn nie dochodzi nawet do drugiej randki – czyli jak nieświadomie zabijamy swoje szanse u nowo poznanej dziewczyny

cJak nie idealizować kobiet, przestać być onieśmielonym ich pięknem oraz wyrobić w sobie standardy, które komunikują, że kobieta musi Ci zaimponować czymś więcej niż tylko wyglądem?

cJak zachowywać się w ciągu pierwszych 60 dni, gdy formuje się nowy związek, aby być wyzwaniem i czekać aż kobieta sama zacznie się Ciebie dopytywać czy już jesteście parą?

cJak się pozbyć obsesji na punkcie pięknej dziewczyny i nie narobić sobie wobec niej za szybko nadziei na coś więcej,
czyli jak uniknąć błędu 90% mężczyzn, którzy angażują się za szybko, odstraszając tym dziewczynę?

cNastawienie mentalne przed podejściem do dziewczyny, które niszczy Twoje szanse na udane
podejście i sprawia, że dziewczyna czuje, że coś od niej chcesz – dowiesz się jak się tego pozbyć i zmienić na takie, które sprzyja poznawaniu kobiet.

cDlaczego dwie trzecie kobiet inicjuje rozstania i
jak temu zapobiec.
Jak często spotykać się z kobietą i na jakie randki chodzić, gdy jest już Twoją dziewczyną, żeby się jej nie przejeść i nie znudzić?

cJak sprawdzić czy dziewczyna chce Ciebie czy Twojego portfela, czyli 25 tanich randek pełnych frajdy, na których kobieta prawdopodobnie bardzo dawno nie była albo nawet nigdy nie była

cJak podtrzymywać interesującą rozmowę, zadając dziewczynie kreatywne pytania oraz wymieniając się ciekawymi historiami?

cKiedy i w jakim miejscu pocałować dziewczynę? Jak mieć pewność, że pocałunek się uda? Co zrobić jeżeli się nie uda ? co
to oznacza i jak zareagować, żeby pokazać, że nic się nie stało oraz kiedy spróbować ponownie.

cKompletny plan od pierwszej randki do momentu, w którym dziewczyna zapyta czy już jesteście razem
(audio – studium przypadku):

 

Otrzymasz Pakiet: 6 E-booków + 3 Godziny Szkolenia Audio:

 

 

Jak Zdobyć Dziewczynę Ebook “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek”103 strony samego działania

Rozdziały:

1. Pewność siebie
2. “Zostańmy przyjaciółmi” – jak tego uniknąć
3. Odrzucenie – jak mu zapobiec
4. Telefon – gotowe skrypty
5. Randki – co, gdzie, kiedy, jak długo, jak często
6. Konwersacje – rozpoczynanie i podtrzymywanie rozmowy
7. Dotyk – jak i kiedy pocałować dziewczynę
8. Magnetyczna osobowość
9. Zmiany w myśleniu na temat kobiet

 

Czego Dokładnie Się Nauczysz W Ebooku:

 
3 męskie cechy, które gwarantują powodzenie u kobiet i sprawiają, że kobieta chce z Tobą pozostać na zawsze – str. 95 
15 zachowań, które natychmiast rujnują Twoje szanse w oczach pięknych kobiet, a nawet nie zdajesz sobie sprawy, że je popełniasz – str.91 
Prosty trik, dzięki któremu zwiększysz swoją pewność siebie natychmiast – str.20 
10 zachowań, które komunikują potężną pewność siebie – str.23 
Co zrobić, jeśli kobieta nie odbiera Twoich telefonów i spawić, aby zawsze oddzwaniała – str.45 
2 psychologiczne sztuczki, dzięki którym przestaniesz się denerwować podczas pierwszej rozmowy przez telefon (i każdej następnej) – str.51 
Jak prowadzić interesujące i emocjonujące dla kobiety konwersacje – str.69 
Technika, dzięki której kobieta już nigdy odwoła randki z Tobą – str.50 
8 sygnałów niewerbalnych, którymi kobieta zdradza swoją ochotę na pocałowanie Ciebie – str.82 
Co powiedzieć do kobiety w przypadku nieudanej próby pocałunku, aby rozluźnić atmosferę oraz kiedy spróbować ponownie – str.87 
Jak sprawić, aby kobieta pomiędzy spotkaniami myślała o Tobie bez przerwy – str.63 

Otrzymasz Także Następujące Bonusy:

 

jak poderwac dziewczyne w barze

Dlaczego bary i kluby to wbrew pozorom najgorsze miejsce, gdzie większość kobiet z góry jest na nie. Gdzie chodzić i jakie mieć nastawienie, aby poznawać jak najwięcej nowych dziewczyn…

jak byc atrakcyjnym mezczyznaDlaczego piękne kobiety umawiają się zarówno z przystojniakami jak i brzydalami. Gdzie jest granica? Na co kobiety zwracają największą uwagę w naszym wyglądzie…

oraz dlaczego nieśmiali przystojniacy odpadają w przedbiegach…

jak poderwac dziewczyne przez internet

Co raz więcej kobiet, które mają dosyć zadymionych barów i klubów, chcą poznać kogoś przez Internet.

Jednak we wiadomościach oczekują czegoś ambitniejszego niż: “Poznamy się?” Tutaj dowiesz się jak umówić się na randkę w ciągu 5 emaili.

jak byc zabawnym jak flirtowac

8 prostych sposobów na rozmawianie z dziewczyną inaczej niż 90%
przewidywalnych kolesi…

“Skąd jesteś” i “Gdzie pracujesz” rzadko działa. Tutaj dowiesz się jak być zabawnym i opowiadać ciekawe historie.

podrywanie dziewczyn

Większość dziewczyn nie poznało swojego obecnego chłopaka na ulicy. Najczęściej poznały go przez znajomych.

Tutaj dowiesz się powiększać swój krąg znajomych.

Dodatkowo Otrzymasz 3 Godziny Nagrań Mp3, Nagranych W Formie Rozmowy Z Jednym Z Moich Klientów

audio

Otrzymasz linki do pobrania 14 nagrań w formacie mp3, które zostały nagrane w formie 3 godzinnej rozmowy z jednym z moich najlepszych klientów. Tłumaczyłem mu wszystko po kolei. Od czasu do czasu zadaje mi pytanie dodatkowe, jeśli coś nie jest do końca jasne.

Dzięki temu będziesz się właściwie uczył bezpośrednio na naszych przykładach (i błędach) z życia wziętych oraz na naszych osobistych historiach. Niesamowitą wartość ma to nagranie ze względu na nasze osobiste odkrycia i zwierzenia.

Będziesz się czuł, jakbym usiadł koło Ciebie i Ci wszystko po kolei tłumaczył.

Ebook to ebook, to jest tekst i czasem trudniej jest zaznaczyć punkt w rozmowie. W przypadku poniższej
rozmowy będziesz dokładnie wiedział, na co zwrócić uwagę oraz jakie nastawienie mentalne mieć w poszczególnych momentach znajomości.

Nagrania “Audio Action Steps” Nauczą Cię Jak Krok Po Kroku Poznać, Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Wartościową Dziewczynę

Action Step 1: Miejsca do poznawania kobiet z klasą – 8 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

Gdzie poznawać kobiety:

 • Inteligentne, które znają swoją wartość a nie chodzą na randki, żeby zabić nudę
 • Skromne, które nadają się na stałą dziewczynę, a następnie żonę
 • Chcą się rozwijać – mają jakiś wyższy cel niż samo znalezienie sobie kolejnego faceta
 • Przedsiębiorcze i które chcą pracować, a nie polegać tylko na Tobie
 • Nie lecą na kasę, ponieważ same niezależne
 • Chciałyby również poznać kogoś na poziomie
 • Chcą stałego związku z wyjątkowym mężczyzną, a nie tylko znaleźć jakiegokolwiek chłopaka, żeby dorównać koleżankom i wpasować się w społeczny trend pt. “Muszę kogoś mieć, bo jak nie, to jestem do niczego.”

 

Action Step 2: Podchodzenie do kobiet – 35 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

 • Nastawienie mentalne przed podejściem do dziewczyny, dzięki któremu uwierzysz, że jesteś nagrodą dla kobiety i Ty również możesz ją odrzucić, jeśli się niewłaściwie zachowa…
 • Dlaczego branie numeru telefonu po 3 minutach rozmowy jest możliwe, ale nic nie daje – czyli jak zbudować zaufanie, które później sprawi, że dziewczyna odbierze Twój telefon i się z Tobą umówi
 • “Mam chłopaka” – jak reagować na taki tekst i sprawdzić czy jest prawdą oraz czy kobieta zamierza rzucić swojego obecnego chłopaka czy naprawdę go kocha
  bez pokazywania, że jesteś needy albo okazywania zbytniego zainteresowania
  dziewczyną

  fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
 • Jak przestać bać się obcych dziewczyn i zacząć poznawać wiele kobiet

 • Piękna kobieta może być “monetą”, ale Ty zawsze jesteś “studolarowym banknotem” – czyli przekonania, dzięki którym przestaniesz być onieśmielony przy pięknych kobietach  

 • Dlaczego powinieneś poznawać jak najwięcej różnych kobiet, zamiast skupiać się na “zdobyciu dziewczyny”…
 • Zasada dwóch sekund, jak ją stosować i stać się automatem do poznawania nowych koleżanek, które będę Cię zapoznawać z ich koleżankami  

 • Jak wychodzić z twarzą w przypadku odrzucenia i zachować spokój i klasę…
 • Jak komunikować kobiecie, że musi Ci zaimponować czymś więcej niż tylko wyglądem  

 • Jak kobiety testują mężczyzn i skreślają ich przy pierwszym potknięciu, ponieważ w przeciwnym wypadku miałyby etat na 24h

jak-zdobyc-dziewczyne.pl - opinia Marka

Action Step 3: Od zabrania numeru telefonu do bycia razem – 56 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

 • Jak wyrobić charakter, osobowość i nastawienie, które zagwarantują Ci drugą i każdą następną randkę. Już nigdy nie zostaniesz olany po pierwszej randce – sam będziesz decydował kto jest warty kolejnego spotkania
 • Jak być facetem, o którym dziewczyna pomyśli: “Ciekawe czy chciałby być moim chłopakiem?” zamiast “Ten koleś zakochał się we mnie po pierwszej randce”
 • Plan działania od pierwszej do 12 randki, czyli do momentu, w którym dziewczyna zacznie pytać czy już jesteście razem. Jeśli nie zapyta, to znaczy jesteś tylko kimś na “przeczekanie” dopóki nie pojawi się ktoś lepszy. Ochronimy Cię przed tym.  

 • Jak czytać reakcję dziewczyny na Twoje zapytanie o numer telefonu  

 • Kiedy zadzwonić do dziewczyny i dlaczego lepiej poczekać dłużej niż pozostali faceci  

 • Instrukcja postępowania na pierwszej randce, dzięki której zaciekawisz dziewczynę, zostawisz ją spragnioną więcej i nie odsłonisz od razu wszystkich swoich kart, jak robi to 90% facetów
 • Tematy, który koniecznie musisz unikać na pierwszej randce, żeby nie zabić atrakcyjności  

 • Jak zabawnie odpowiadać na trudne pytania kobiet, dotyczące Twoich przeszłych związków, Twojej pracy i innych poważnych tematów  

 • Dlaczego powinieneś kwalifikować kobietę na pierwszej randce i jak to robić
 • Jak być wyzwaniem, tajemnicą i dać dziewczynie świetnie spędzony czas – w końcu tego kobiety pragną – zabawy a nie proklamacji miłości
 • Kobiety czują pociąg do bogatych i sławnych mężczyzn, ponieważ to zakłada, że mają cechy liderów, którzy zapewnią kobiecie przetrwanie i poczucie bezpieczeństwa. Jak wyrabiać w sobie te cechy, nie będąc sławnym ani bogatym…
 • Ile powinna trwać pierwsza randka i gdzie najlepiej się umówić na pierwszą randkę  

 • 25 tanich randek pełnych frajdy, na których kobieta prawdopodobnie bardzo dawno nie była albo nawet w życiu nigdy nie była  

 • Pytania do dziewczyny na pierwszej randce, które są oryginalne i skłaniają dziewczynę do myślenia – na pewno nikt jeszcze w taki sposób z nią nie rozmawiał  

 • Jak odwrócić role, żeby to kobieta zaczęła gonić Ciebie a nie odwrotnie  

 • Kiedy i w jakim miejscu pocałować dziewczynę. Jak mieć pewność, że pocałunek się uda. Co robić, jeżeli się nie uda – co to oznacza i jak reagować, żeby pokazać, że nic się nie stało oraz kiedy spróbować ponownie  

 • Kompletny plan – od pierwszej randki do momentu, w którym dziewczyna zapyta czy już jesteście razem
  - studium przypadku:
 • częstotliwość spotkań
 • częstotliwość kontaktowania się przez telefon
 • umawianie spotkań i co na nich robić, żeby randki były tanie i zabawne
 • nastawienie mentalne, którym nie będziesz wytwarzać presji na kobiecie
 • tematy, których musisz unikać jak ognia – czyli jak powstrzymywać chęć pytania się kobiety, czy Cię lubi i czy jesteście razem

jak-zdobyc-dziewczyne.pl - opinia Marka

Action Step 4: Budowanie i utrzymywanie związku z właściwą kobietą
- 50 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

 • Fundamenty – jak zacząć związek, ustalając zasady, które będą Ci służyć i wszystko będzie automatycznie szło w dobrym kierunku, zamiast powoli się wypalać jak w przypadku 95% związków…

 • Jak nie idealizować swojej kobiety i nie stawiać jej na piedestale, standardy, dzięki którym kobieta nie wejdzie Ci na głowę…

 • Cechy kobiety na całe życie – jak wybrać i zatrzymać przy sobie właściwą dziewczynę…

 • Etyczna technika na wyeliminowanie ex’a Twojej dziewczyny na dobre – każdy ex oczekuje czegoś więcej i Twoja nowa dziewczyna NIE MOŻE się z nim widywać – nauczę Cię jak dać jej wybór, nie okazując zazdrości

 • Dlaczego kobieta w trakcie związku pragnie perspektywy na przyszłość i jeśli jej tego nie zapewnisz, to odejdzie

 • Program utrzymywania zadowolenia kobiety w chmurach, czyli szacunek, bycie prawdziwym gentelmenem, romantykiem i wyzwaniem  

 • Jak odróżnić dziewczynę, która naprawdę chce Ciebie a nie Twojego portfela albo kogokolwiek, kto jest mężczyzną byle by nie była sama  

 • Standardy, dzięki którym kobieta nigdy nie wejdzie Ci na głowę  

 • Różnica pomiędzy “zakochałem się” a “kocham”, czyli różnica między fascynacją a szczerym pragnieniem dobra dla drugiej osoby  

 • Cechy kobiet na całe życie – jakie są konieczne a jakie niedopuszczalne oraz jak rozpoznawać jedne i drugie  

 • Jak czytać zainteresowanie kobiety, aby nigdy nie spadło poniżej 50% (co oznacza koniec) oraz jakie nastawienie do życia musi mieć Twoja kobieta, żebyś był w stanie wytrzymać z nią przez kolejne 30, 40 lat
 • Wszelkie negatywne zachowania kobiety będą w małżeństwie 10 razy większe i częstsze dlatego musisz mieć teraz oczy szeroko otwarte

jak poderwac dziewczyne - opinia Marka

Action Step 5: Jak zniszczyć syndrom bycia ZBYT miłym gościem
- 25 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

 • 3 zachowania, przez które kobieta natychmiast eliminuje nowo poznanego faceta

 • Strategia pozostawienia dziewczyny spragnionej więcej, która zagwarantuje Ci drugą i kolejne randki

 • Jak oceniać poziom zainteresowania dziewczyny?

 • Jakich stwierdzeń unikać jak ognia, żeby nie wystraszyć kobiety przesadnym zainteresowaniem?

 • Jak sprawić, żeby dziewczyna chciała Cię MIEĆ co raz więcej i dzięki temu utrzymać ją przy sobie na stałe?
 • Dlaczego 90% mężczyzn nie dochodzi nawet do drugiej randki, gdy poznaje nową dziewczynę, czyli jak nieświadomie zabijamy swoje szanse u nowo poznanej dziewczyny  

 • Dlaczego dwie trzecie rozstań inicjują kobiety i jak temu zapobiec
 • Jak często spotykać się z kobietą, gdy już jest Twoją dziewczyną, aby nigdy się jej nie znudzić ani nie “przejeść”  

 • Jak zachowywać się w ciągu pierwszych 60 dni, gdy formuje się nowy związek, aby stanowić wyzwanie dla kobiety i sprawić, że kobieta zacznie się Ciebie dopytywać czy spotykasz się z kimś jeszcze i czy będziesz jej chłopakiem

 

Bonus #3 (wartość bezcenna)

Moduł 5 (2h:30 min.) na temat seksualności z programu “Jak Utrzymać Związek” – “Kiedy Iść z Dziewczyną do Łóżka? Jak Mieć Udany Seks?”

kiedy iść z dziewczyną do łóżka

 • Kiedy iść z dziewczyną do łóżka, aby jej nie zranić ani nie zranić samego siebie?
 • Jaka jest różnica między zakochaniem i zauroczeniem
  a miłością?
 • Jakimi zasadami i prawami rządzi się współżycie seksualne?
 • Co to jest więź seksualna?
 • Jakie cierpienie, wynika
  z nieodpowiedzialnego współżycia seksualnego?
 • 3 społeczne mity dotyczące współżycia seksualnego, które je wypaczają
  i niszczą jego sens…
 • Jak mieć udany seks?
 • Najlepsze metody antykoncepcji, które pozwalają uniknąć znudzenia
  i rutyny w łóżku…
 • Metody antykoncepcyjne, które niszczą więź seksualną lub niszczą zdrowie fizyczne…
 • Czym jest fałszywy obraz współżycia seksualnego w pornografii?
 • Podstawy gry wstępnej i przedstawienie stref erogennych kobiety
 • Jak zbudować silną więź emocjonalną, aby kobieta Ci zaufała i oddała Ci się w 100%?
 • Czy i jak rozmawiać z dziewczyną o jej lub Twojej ilości partnerów?
 • Czy potrzebny jest wam ślub?
 • Co w razie wpadki?
 • Kiedy można odbywać z dziewczyną w 100% szczere rozmowy?
 • Jak zainicjować seks?
 • Jak rozmawiać o swoich oczekiwaniach co do seksu?
 • “Jak Rozkochać I Utrzymać Wartościową Kobietę” To Program Dla Inteligentnych Mężczyzn, Którzy Mają Dosyć Zabierania Kobiet Na Drogie Randki Tylko Po To, Żeby Usłyszeć: 

  “Zostańmy przyjaciółmi” albo “Jesteś tylko fajnym kolegą…”


  AUĆ! To jest najgorszy tekst, jaki może nam zapodać kobieta.

  W moich poradnikach uczę, żebyś nie wierzył kobiecie w nic, dopóki nie spotkasz się z nią 10 do 12 razy. Jeśli umówisz się na tyle randek, to możesz zacząć wierzyć w to, że jesteś na dobrej drodze do związku z nową dziewczyną.

  Powiedz mi…

  Ile aktualnie wydajesz na jedną randkę z kobietą? 10zł, 20zł, 50zł?

  Średnio 30 zł x 10 randek = 300 zł

  A rezultatów zazwyczaj brak.

  Kobiety deklarują, że 90% mężczyzn, z którymi się spotykają, nie potrafią niestety zainteresować kobiety na tyle, żeby doszło chociaż do DRUGIEJ RANDKI. Przez co są strasznie sfrustrowane, nieraz wręcz zdesperowane. Nie wiedząc co robisz, nigdy nie pokonasz bariery 10 spotkań z atrakcyjną dziewczyną.

  Smutna statystyka jest taka, że 75% kobiet są w związkach z kolesiami poniżej swoich oczekiwań. Często
  z uległą i przymilającą się łazją, którą są w każdej chwili rzucić
  dla naprawdę atrakcyjnego mężczyzny.

  Uwierz mi, nie chcesz być tym
  porzuconym kolesiem…

  Tak samo nie chcesz się wiązać z kobietą poniżej SWOICH standardów ani też nie chcesz kobiety, która będzie z Tobą z “braku laku” zamiast dlatego, że naprawdę szaleje na Twoim punkcie.

  Przez wiele lat nie miałem pojęcia na temat kobiet, olewały mnie po jednej rance, o ile w ogóle jakimś cudem udało mi się na jakąś umówić. Mój pierwszy “związek” również zakończył się bolesną klęską, ponieważ nie miałem pojęcia co robić, żeby utrzymać przy sobie kobietę.


  90% mężczyzn potrafi zdobyć (jakąkolwiek) kobietę, ale jeśli trafią na tą odpowiednią, to zwykle wszystko psują w ciągu około 6 do 10 miesięcy.


  Mówią sobie: “Zdobyłem ją” i myślą, że mogą się wyluzować. Niestety to akurat pierwszy krok do stracenia kobiety.

  Kilka lat temu miałem dosyć cierpienia, frustracji, rozczarowań i błędów w moich relacjach z kobietami..

  Nie chcę, żebyś przechodził przez to samo, co ja kiedyś. Nikomu tego nie życzę. Nie chcę także, abyś godził się na jakąkolwiek kobietę, poniżej swoich oczekiwań.

  Byłem w związku z kobietą swoich oczekiwań i wiem, że to donikąd nie prowadzi. Poraniłem tylko siebie i drugą osobę.

  Dlatego też postanowiłem udostępnić program “Jak Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Wartościową Kobietę” wraz z 6 bonusami za jedyne 77 zł. W porównaniu z 2000 zł za kurs uwodzenia, po którym i tak byś się nie nauczył jak utrzymać dziewczynę i w porywach nauczyłbyś się ruchać laski w kiblach to są dosłownie grosze. Ile warta jest dla Ciebie szansa poznania kobiety na całe życie? Bo dla mnie bezcenna i zrobiłem wszystko co mogłem, aby tą wiedzę zdobyć. 5 lat poszukiwań stary plus wiele lat cierpienia.

  Skorzystaj z tej szansy już teraz, zupełnie bez ryzyka, ponieważ daję Ci na ten kurs 100%, żelazną, 120 dniową gwarancję satysfakcji.

  Gwarantuję Ci, że po tym kursie znajdziesz sobie stałą dziewczynę i ją utrzymasz przy swoim boku, nawet całe życie. Po warunkiem, że nigdy nie porzucisz zasad, których Cię nauczę.

  Naprawdę chcę Ci pomóc, więc jeśli uznasz, że mój program Ci nie pomógł, to z przyjemnością prześlę Ci z powrotem wszystkie pieniądze. Poważnie. Wiem, że to szalone, ale chce pomagać ludziom w relacjach z kobietami i jeśli tak się nie dzieje, to nie chcę za to pieniędzy, rozumiesz?

   

  Jak Odmieni Się Twoje Życie Po Przeczytaniu Poradników I Przesłuchaniu Nagrań:

   

  Czy jedna dziewczyna to tak wiele? Normalny facet nie chce być Casa Novą tylko mieć dziewczynę. Rozumiem to i pomogę ci to osiągnąć. Teraz dziewczyny nie chcą się z tobą spotykać, robią ci nadzieje, masz brak lub bardzo rzadko randkę z piękną dziewczyną albo jakąkolwiek dziewczyną.

  Żyjesz w strachu i niewiedzy co masz robić. Kompletny brak kompetencji i tracenie kobiet jedna po drugiej.

  Po kursie będziesz chodził do 10 miejsc, gdzie dziewczyny chętnie by kogoś poznały i jest tam mało facetów, w przeciwieństwie do zatłoczonych klubów, gdzie każdy facet chce coś wyrwać lub ulic, gdzie każdy się gdzieś spieszy.

  Nauczysz się jak w kilku początkowych sekundach znajomości nie spieprzyć swoich szans – Audio: “Podchodzenie do kobiet”. A następnie kompletny plan na 12 randek, gdzie masz zabierać dziewczynę, o czym gadać a o czym nie, kiedy i w jakim miejscu ją pocałować, co mówić po udanej lub nieudanej próbie pocałunku oraz jakimi zachowaniami utrzymać dziewczynę a jakimi ona cię zawsze oleje i prędzej czy później zostawi.

  To kompletny kurs, gdzie wyjawiam całą swoją wiedzę. Masz na niego gwarancję, że jak go przyswoisz to twoje relacje odmienią się. Jeśli nie, to zwrot całej kwoty i będziesz mógł go zatrzymać.

  Nie po to uczę tego innych, żeby to przesłuchali i żyli dalej tak samo.

  Zbyt wiele lat poświęciłem na znajdowanie odpowiedzi, żebyś szukał odpowiedzi u jakiś pseudo guru uwodzenia, którzy każą podchodzić do 100 przypadkowych kobiet na ulicy i wyrwać w porywach jedną. To głupie i to nie działa.

  Weź kup to, co działa i przyspiesz rozwój swoich umiejętności przyciągania kobiet.

  Ten kurs to nie żaden stos PUA teorii jak wszędzie indziej, tylko związkowa edukacja, która odmieniła już życie kilkuset mężczyzn.


  Ile Jeszcze Kobiet Musi Cię Olać Zanim Zainwestujesz W Prawdziwą Edukację Na Temat Budowania I Utrzymywania Związku Z Kobietą?

  Aktualnie widzę, że nie masz żadnego planu działania ani wiedzy jak postępować w relacji z kobietą, aby rozkręcić i poprowadzić znajomość od początku do końca.

  Właśnie straciłeś kilka miesięcy jak nie więcej na stosowanie jakiś dziwnych teorii uwodzenia oraz straciłeś co najmniej kilkaset złotych na randki z kobietami, które Cię potem olały albo na kursy, który kazały Ci być ulicznym turbo-uwodzicielem.

  Nawet, gdy miałeś sporadycznie jakąś randkę, to nadal nie miałeś pojęcia po czym poznać, że kobieta jest gotowa na pocałunek, kiedy i jak sprawdzić czy jest gotowa na pocałunek, jak odpowiadać na jej trudne pytania lub poważne tematy, które mogą wprowadzić ciężką atmosferę, co robić na randkach, żeby to nie było nudne kino lub obiad… Jak często spotykać się z dziewczyną, jak często dzwonić, jak się zachowywać, aby dziewczyna sama chciała, żebyście byli już oficjalnie parą.

  Jak rozpoznać czy kobieta naprawdę chce się z Tobą spotykać, bo się jej szczerze podobasz czy po prostu spotyka się, bo nie ma teraz nikogo ciekawszego na horyzoncie i marnuje Twój czas i pieniądze.

  Ile jeszcze tygodni, spalonych randek i pieniędzy potrzebujesz stracić, aby się tego wszystkiego dowiedzieć?

  Sam spędziłem 5 lat szukając tych informacji. Na stronach o uwodzeniu nie znajdziesz takich rzeczy, bo tam sugerują, aby wszystko robić jak najszybciej i zaprowadzać kobietę do łóżka prosto z dyskoteki. Koncept chodzenia na randki jest im najwyraźniej obcy.

  Jeśli masz kilka lat na szukanie poszczególnej wiedzy, na powyższe tematy to baw się dobrze.

  Jeśli masz pieniądze na randki, na których płacisz za jedzenie i benzynę tylko po to, żeby dostać potem buziaka w policzek i usłyszeć, że ona chce być tylko przyjaciółmi i nigdy więcej jej już nie zobaczyć, to życzę miłego tracenia czasu i pieniędzy.

  Jednak jeśli chcesz błyskawicznej edukacji, która zatrzyma wszelkie frustracje i błędy, które jak dotąd rujnują Twoje szanse, to zainwestuj w kurs:”Jak rozkochać i utrzymać przy sobie wartościową kobietę”.

  To będą najlepiej wydane pieniądze w Twoim życiu i zwrócą Ci się wielokrotnie. Ile warta jest dla Ciebie możliwość rozkochania w sobie pięknej i mądrej dziewczyny i utrzymania jej przy sobie… Być może będziecie razem nawet całe życie.

   

  Pomogłem już wielu facetom, którzy nie mieli pojęcia co czynią i kobiety zawsze olewały ich na którymś z poniższych etapów:

  - podczas pierwszej rozmowy

  - po zdobyciu numeru telefonu kobiety nie zgadzały się później na spotkanie

  - po pierwszej randce już nigdy nie odbierały telefonu albo mówiły, że nie mogą się spotkać

  - po kilku randkach traciły zainteresowanie i przestawały się odzywać

  - po kilku miesiącach spotykania się kończyły znajomość

  - a nawet po 19 latach małżeństwa miały ich dosyć i pytali mnie, co mają począć

   

  Myślę, że po prostu szaleństwem będzie jeśli dalej będziesz szukał prawdy na zasadzie prób i błędów lub słuchając różnych turbo strategii zaciągania kobiet do łóżka. W ten sposób być może nigdy nie znajdziesz sobie takiej dziewczyny, jaką będziesz naprawdę pragnął, zarówno fizycznie jak i psychicznie.

  Daję Ci 100% gwarancję, że po tym kursie to osiągniesz. To jest oczywiste. Zupełnie tak, jak moi dotychczasowi uczestnicy. Jeśli uznasz, że tak się nie stanie i ta wiedza Ci nie pomoże, to z przyjemnością oddam Ci wszystkie pieniądze.

  Nie chcę pieniędzy za coś, co nie działa. Możesz tylko zyskać. Alternatywnie możesz się męczyć jeszcze wiele lat. Wiem, że zrobisz to, co dla Ciebie najlepsze.

  Kliknij teraz przycisk “Dodaj do koszyka” i zamów jedyny na rynku kurs o stałym związku z piękną i mądrą kobietą, który potrwa nawet 40 i więcej lat.

  Zrobiłem wszystko co w mojej mocy, aby zdobyć i wdrożyć tą wiedzę w życie. Teraz Twoja kolej.


  Opinie:

  Tylko 77 zł

  zamów - Jak Rozkochać I Utrzymać Dziewczynę
  przelew na poczcie
  jak rozkochac w sobie dziewczyne - sukces gwarantowany

   

  Zamów Teraz Umiejętność Randkowania Z Kobietą Za Jedyne 77 zł

  zamów - Jak Rozkochać I Utrzymać Dziewczynę
  przelew na poczcie

  Wszelkie pytania możesz kierować na mój adres email: pawelgrzywocz@jakzdobycdziewczyne.pl

   

  Opinie:
  Opinia Audio Arkadiusza – przedsiębiorcy i mężczyzny, który wie jak utrzymać szczęśliwą kobietę u boku

  Dzisiaj ktoś przeczyta książkę i zaraz robi kurs i chce go sprzedawać jako ekspert – wkurza mnie to, bo
  to psuje rynek. Na szczęście Paweł poświęcił kilka lat na pracę, zebrał doświadczenie, przetestował wszystko, poselekcjonował, co jest ok, a co się nie nadaje i teraz naucza używając najlepszej możliwej wiedzy, którą może przekazać nie piorąc przy tym nikomu mózgów, jak to niektórzy widzę mają w zwyczaju, poznając 100 kobiet w centrum handlowym w godzinę. Jakiś kretynizm to dla mnie. Dlatego
  to mnie przekonuje, co Paweł robi.


  Opinia Audio


  Opinia Audio Kamila

  jak zagadac do dziewczyny opiniejak zagadac do dziewczyny opiniejak zagadac do dziewczyny opiniejak zagadac do dziewczyny opiniajak zagadac do dziewczyny opinia

  jak poderwac dziewczyne opinia
  jak zdobyc dziewczyne opiniejak zdobyc dziewczyne opinie

  Jak Rozkochać W Sobie DziewczynęJak Rozkochać W Sobie Dziewczynę

  audio
  kiedy iść z dziewczyną do łóżka

  Będziesz znał wszelkie randkowe “gierki” kobiet na wylot i w pewny siebie sposób prowadził znajomość albo zwrócę Ci wszystkie pieniądze


  Tylko 77 zł  zamów - Jak Rozkochać I Utrzymać Dziewczynę
  przelew na poczcie

   

  Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu PLATNOSCI.PL (po tym jak klikniesz w ikonę DODAJ DO KOSZYKA). Realizacja przelewu może trwać do 2 dni roboczych.

  Produkt jest formie elektronicznej PDF oraz nagrań MP3. To oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na podany adres email. Naciskasz w nim link i pobiera się ebook oraz nagrania na Twój komputer. Następnie naciskasz kolejny raz i już czytasz lub słuchasz.

  Testujesz poradniki i nagrania przez pełne 120 dni i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie ryzykujesz.

   

   

  Jak Zdobyć Dziewczynę Podwójna
  Gwarancja Satysfakcji Na 120 Dni

  Jestem tak pewny Twojego sukcesu z tym programem, że daję Ci na niego podwójną gwarancję na dwa różne sposoby.

  Po pierwsze, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w pełni zadowolony z programu “Jak Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Kobietę” choćby z powodu mojego głosu w nagraniach lub czegokolwiek, po prostu napisz do mnie emaila w ciągu 120 dni, a ja zwrócę Ci wszystkie pieniądze.

  Po drugie, nalegam, żebyś zachował wszelkie bonusy, zupełnie za darmo, jako rekompensata za zapoznanie się z programem “Jak Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Dziewczynę”.

  Wierzę w Twój sukces i wiem, że ten programi odmieni Twoje życie. Musisz tylko zacząć działać, zamiast liczyć, że “jakoś to będzie” i dziewczyna sama się znajdzie. Najważniejszy jest ten pierwszy krok i podjęcie decyzji, że chcesz odnieść sukces w swoich relacjach kobietami. 3mam za Ciebie kciuki.

  podpis.jpg

  Zamów Teraz Umiejętność Randkowania I Prowadzenia Relacji Z Piękną Kobietą Za Jedyne 77 zł

  zamów - Jak Rozkochać I Utrzymać Dziewczynę

  Uwaga!! Podczas zakupu produktu wpisz POPRAWNY adres email, żeby system mógł Ci wysłać produkt i powiadomienie.

  Po zatwierdzeiu płatności, system wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produktu na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

   


  Efekty Kacpra:

  Efekty Rafała:

  Efekty Krzysztofa:  Historia Sukcesu Piotrka (20 lat):

  ***“Zapisałem się na kursy uwodzicieli. Czytałem, trenowałem i zawsze gdy poznałem dziewczynę to mijało 1 lub 2 miesiące i wszystko się dosłownie sypało. Szukałem dalej odpowiedzi co jest nie tak. W końcu trafiłem na Twoją stronę i tam znalazłem odpowiedź. Poznałem dziewczynę i stosowałem rady, które dajesz. Jestem z Tą kobietą do dziś czyli przez prawie 2 lata i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi” ***

  Hej Paweł.

  Na samym wstępie chciałem Ci podziękować za to, że dzięki Twoim poradom kompletnie odmieniłem swoje życie. Postaram się tak w skrócie opowiedzieć moją historię sukcesu.

  Mam 20 lat. Około 3 lat wstecz kompletnie nie wiedziałem, jak postępować w relacjach z kobietami. Byłem jak zawsze takim miłym uczynnym przytulaskiem i nic mi z tego nie przychodziło poza tym, że koleżanki mnie bardzo lubiły.

  Zacząłem szukać porad odnośnie podrywania, zagadywania i.t.d. Zapisałem się na kursy uwodzicieli (tych pua jak Ty to nazywasz) Czytałem, trenowałem i skutki były dobre nawet powiedział bym bardzo dobre, ale do czasu. Zawsze gdy poznałem dziewczynę to mijało 1 lub 2 miesiące i wszystko się dosłownie sypało. Szukałem dalej odpowiedzi co jest nie tak.

  W końcu trafiłem na Twoją stronę i tam znalazłem odpowiedź. Doszedłem do wniosku że wszystkie techniki, które do tej pory są stosowałem są owszem dobre, ale do pewnego czasu. Nie uczą one o dalszych relacjach z kobietą, związku ani samorozwoju.

  Pokazywały one jednym słowem jak zagadać do dziewczyny i zaciągnąć ją najszybciej do łóżka. Więc dlatego nie wiedziałem co robić dalej i kończyło się to po góra 2 miesiącach o ile się wgl zaczęło.

  Poznałem dziewczynę i stosowałem rady, które dajesz. Jestem z Tą kobietą do dziś czyli przez prawie 2 lata i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Ma na imię Paulina i ma 24 lata (tak jest starsza ode mnie o 4 lata co spotyka się z negatywną opinią niektórych osób ale oczywiście to już jest ich problem, a moje życie i szczęście).

  Przechodząc do sedna, czyli sytuacji która pchnęła mnie do tego aby napisać Ci tego maila.

  Moja dziewczyna zorganizowała domówkę u siebie bo miała wolny cały dom. Zaprosiła koleżanki, kolegów i wgl. Po imprezie nocowała u nas przyjaciółka mojej kobiety (Ania). Po cudownej nocy budzę się i słyszę ich rozmowę dobiegającą z kuchni która jest tuż obok. Ania była zła na chłopaka który ją tego wieczoru poniżał (nie pierwszy już raz) i zaczęła się żalić i zastanawiać nad rozstaniem, ale powstrzymywało ją tylko to że był jak to powiedziała “cudowny w łóżku”.

  I za chwilę słyszę z ust mojej dziewczyny:

  “Dziewczyno, jak Cie tak poniża to nie jest nic warty, a seks jest owszem ważny, ale nie jest priorytetem. Piotrek nie jest mistrzem w łóżku, ale wie jak postępować z kobietami. W życiu na mnie złego słowa nie powiedział, szanuje mnie! Czuje się przy nim wyjątkowa, spełniona, jakby dosłownie czytał mi w myślach czego pragnę w danej chwili. Rzuć go i znajdź sobie kogoś takiego, zamiast dalej cierpieć!”

  Starałem się to odtworzyć jak najdokładniej. Normalnie miałem ochotę nosić ją na rękach i mi się łezka w oku zakręciła ze szczęścia, ale udawałem że śpię. To cudowne usłyszeć takie słowa, tym bardziej nie kierowane do Ciebie.

  Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za to co robisz:))))) Cieszę się że pomagasz ludziom budować dojrzałe związki i cieszyć się z nich. Rób to co robisz bo jesteś w tym niezastąpiony.

  Trzymaj się Mistrzu!!!! :) )))))))))))))))  Historia Sukcesu Pawła (31 lat):

  ***“Bycie wyzwaniem – nie zdawałem sobie sprawy jak potężne jest to narzędzie! Były dwa momenty kiedy proponowała abym u niej przenocował (oczywiście pod różnymi pretekstami). Piękna dziewczyna — w środku bardzo tego chciałem — ale odmawiałem. To niesamowite: to nie ja ją zdobywałem. Korzystając z Twoich wskazówek pozwoliłem DZIEWCZYNIE powoli zdobywać MNIE. Za trzecim razem (już po dziesiątej randce) nie odmówiłem — widziałem radość w jej oczach (chociaż starała się ją ukryć :) ).” ***

  Hej,

  Prosiłeś o opinię — oto i ona. Poświęciłem na jej napisanie trochę
  czasu bo chcę Ci się odwdzięczyć. Nie chcę jej publikować przez
  Facebooka, wolę pozostać anonimowy. Nie chcę też abyś udostępniał
  gdziekolwiek mój adres e-mail lub nawet jego część. Oczywiście samą
  opinię możesz publikować.

  Mam 31 lat i przez bardzo długi czas sprawy uczuciowe były jednym z
  bardziej zaniedbanych obszarów mojego życia. Jakiś czas temu znajomy dał mi “Grę” Straussa — nie powiem, ciekawa lektura, potem było kilka
  materiałów PUA. To otworzyło mi oczy na to, że można świadomie pracować nad tak osobistym obszarem życia jak relacje damsko-męskie. Miałem jednak przeczucie, że stosowanie opisanych tam technik nie jest spójne z moimi wartościami.

  Jakiś czas temu poznałem świetną dziewczynę z innego miasta. Moje
  doświadczenia z kobietami były niewielkie i zacząłem szukać informacji
  na temat relacji damsko-męskich ponieważ nie chciałem zepsuć tej
  znajomości. Przez pewien czas korespondowaliśmy mailowo (teraz wiem, że to błąd, ale jakoś się udało) i w końcu zaproponowałem spotkanie.

  To właśnie wtedy zintensyfikowałem moje poszukiwania i trafiłem na Twoją stronę. Pierwsza randka była świetna, potem spotykaliśmy się co tydzień lub dwa. Przez ten czas intensywnie uczyłem się i praktykowałem wiedzę z Twojego kursu. Choćby taka rzecz jak mówienie “cześć” nieznajomym dziewczynom na ulicy — świetnie podnosi pewność siebie. Na spotkaniach wiedziałem co robić i jak czytać jej zachowanie.Zachowywałem dystans, starałem się być wyzwaniem i ją zaskakiwać.

  Bycie wyzwaniem – nie zdawałem sobie sprawy jak potężne jest to
  narzędzie! Były dwa momenty kiedy proponowała abym u niej przenocował (oczywiście pod różnymi pretekstami). Piękna dziewczyna — w środku bardzo tego chciałem — ale odmawiałem. To niesamowite: to nie ja ją zdobywałem. Korzystając z Twoich wskazówek pozwoliłem DZIEWCZYNIE powoli zdobywać MNIE. Za trzecim razem (już po dziesiątej randce) nie odmówiłem — widziałem radość w jej oczach (chociaż starała się ją ukryć :) .

  Przeżyliśmy wspólnie wspaniały czas. I choć nie jesteśmy już razem
  (związek na odległość się nie sprawdza) to uważam, że było warto z wielu powodów. Po pierwsze: miałem wystarczające jaja aby SAMEMU zakończyć ten związek — “dawny ja” nie zrobiłby tego nigdy, trwałbym w tym związku męcząc się ze względu na sporadyczność spotkań i jednocześnie zabijając swoją atrakcyjność aż ONA rzuciła by MNIE.

  Po drugie: totalnie się zmieniłem. Na początku znajomości zainwestowałem w stylistę i nowe ciuchy. Zacząłem bardziej dbać o swoją kondycję fizyczną. Poszerzyłem krąg znajomych, bardziej dbam o swoje relacje z innymi. Rozwijam się. Stałem się bardziej wygadany i potrafię spontanicznie zagadać do ładnych dziewczyn. Nie jest już dla mnie problemem porozmawiać z dziewczyną stojącą na przystanku, na imprezie, potrafię się nabijać z dziewczyn (moje “dawne ja” nigdy by na to nie pozwoliło! — nabijać się z tych nieziemskich istot było profanacją).

  Przestałem być “przylepą towarzyską” na imprezach — tzn. kolesiem, który przysysa się do kogoś, siedzi z nim i chodzi za nim przez całą imprezę. Staram się porozmawiać z jak największą liczbą ludzi — z facetami też. A gdy mi się już znudzi to po prostu żegnam się i
  wychodzę, nie zostaję do końca “bo może w końcu uda się poznać fajną
  dziewczynę” (takie nastawienie miałem kiedyś).

  Umiem już odczytywać prawdziwe zainteresowanie dziewczyn. Na niezainteresowane nie marnuję czasu — owszem porozmawiam chwilę, ale szybko przechodzę dalej.

  Kolejna rzecz: wreszcie uwolniłem się od pociągu do dominujących
  dziewczyn. Kiedyś takie najbardziej mi się podobały. Dawno temu
  rozmawiałem nawet o tym z kumplem i doszliśmy do (błędnego!) wniosku, że właśnie takiej dziewczyny potrzebuję. Bzdura! Taka dziewczyna zamieniłaby mi życie w piekło. Teraz zacząłem zauważać takie związki: potulny facet i dominująca dziewczyna — za każdym razem żal mi tego faceta.

  9 miesięcy temu byłem kompletnie innym człowiekiem. Zmieniłem się.
  Odblokowałem się. Uwierzyłem, że mogę mieć piękną, mądrą i dobrą
  dziewczynę. Pamiętam jak kiedyś rozmawiałem z żonatym znajomym, który mi powiedział: “Paweł, Ty to masz fajnie. Jesteś wolny.” Wtedy tego nie rozumiałem: jak to, przecież on ma żonę, czyli nigdy nie jest samotny i ma ciągły dostęp do seksu. Dopiero teraz widzę, że po pierwsze: jego żona nie jest idealna, a po drugie najważniejsze: faktycznie jestem w zajebistej sytuacji. Mam 31 lat, wraz z wiekiem moja atrakcyjność rośnie, dziewczyny w wieku 26-30 lat są o wiele bardziej nastawione na poważny związek a ja jestem facetem i mogę wśród nich dowolnie wybierać. Teraz jest najlepszy czas na znalezienie drugiej połówki.

  Jak się cieszę, że nie ożeniłem się wcześniej. Byłbym teraz z jakąś
  dominą albo w najlepszym wypadku z kimś przeciętnym.

  Nawet moja rodzina zauważyła, że “wyprzystojniałem” i stałem się
  bardziej wygadany. Nie mówię, że jestem już idealny. Nadal pracuję nad swoim charakterem. Robię błędy. Ale rozwijam się, zaś patrząc wstecz widzę co udało mi się osiągnąć i daje mi to mnóstwo satysfakcji i motywacji.

  W pierwszej kolejności moją przemianę zawdzięczam losowi, który pozwolił mi spotkać tę dziewczynę oraz samej dziewczynie za to, że nieświadomie zainspirowała mnie do rozwoju. Ale to Twoje materiały bezpośrednio go zapoczątkowały i jestem Ci za to niewymownie wdzięczny. Pracuj dalej i sprawiaj, aby takie przemiany jak moja zdarzały się jak najczęściej.

  I dzięki za czas poświęcony na indywidualne konsultacje. Odpowiedzi na
  moje maile pojawiały się prawie natychmiast i zawierały masę przydatnych wskazówek dostosowanych do mojej sytuacji.

  Jeszcze raz dzięki za wszystko. Pozdrawiam!

  Paweł


  forma platnosci
  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Wpis:
  Rating: 4.8/5 (4 votes cast)
  Kurs: "Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek": 6 poradników w formacie pdf oraz 3 h bonusowego Audio Action Steps i 2,5 h o seksualności, 4.8 out of 5 based on 4 ratings

  Poszukiwano

  • jak rozkochac w sobie kobiete
  • jak zaimponowa dziewczynie
  • niskie dziewczyny
  • jak zdoby chopaka
  • jak rozkochać w sobie koleżankę pdf

  Zostaw swój komentarz...

  { 13 comments… read them below or add one }

  Kamil December 13, 2012 at 17:25

  Chcę kupić produkt jak zdobyć dziewczynę w 12 randek.

  Reply

  Grzywocz January 14, 2013 at 01:18

  Wejdź na stronę z zamówieniem i wybierz odpowiednią dla siebie formę płatności: http://jak-zdobyc-dziewczyne.pl/platnosci.php

  Reply

  Michał February 7, 2013 at 13:05

  :) – to jest mój duży uśmiech po przeczytaniu kolejnego listu jaki wpadł do mojej skrzynki po zasubskrybowaniu twojego bloga. Nie chcę zajmować Twojego cennego czasu i odpisywać personalnie na list – jak zechcesz to przeczytasz sobie ten komentarz. Tobie te m oje słowa są niepotrzebne ale sądzę, że mogą być pomocne czytelnikom jacy tu trafią. Moja szczerość w rewanżu za Twoją szczerość. po raz kolejny podziwiam odwagę i prostotę z jaką obalasz kolejne mity ( turbo uwodzenie ;) - robienie z siebie ” turbo- idioty”) . Z radością tym skromnym liścikiem ” przyklepuję piątkę” i cieszę się, że powstały te Twoje dzieła. Przerzuciłem zaledwie hasła ze strony powyżej i “micha” jeszcze bardziej mi się śmieje. Wreszcie ktoś to wszystko zredagował. Zredagował BARDZO sensownie. Nie czaisz się, że miałeś nauczyciela ( doktor Love) ale nie umiałbyś z tych porad skorzysta i przekuć tego w tak treściwe porady gdybyś tego nie spraktykował. Byłbyś jakimś nieszczerym teoretykiem – kolejnym ” guru- powtarzaczem”. Tak jak już pisałem gdzieś – mam odrobinę praktyki życiowej bo jestem po 40 -stce a w życiu nie unikałem żadnych wyzwań. Mimo to, zdarzają się uwagi, które “kupuję” od Ciebie czytając. Zawsze można sobie coś wynaleźć, czegoś się nauczyć. Dziś rozbawiłeś mnie setnie bo ujrzałem oczami wyobraźni młodego Michałka – łajzę :) , który gdzieś tam kiedyś jeździł rowerem pod blok pewnej Ani. Ania chodziła na randki z kim innym rzecz jasna. Ja byłem kolegą z klasy piszącym wierszyki na jej ławce. Ale to durne było ……. pieprzyć Hollywoodzkie bzdury. Finezja w kontaktach z płcią piękną jest oczywiście wskazana ale nie dajcie się chłopaki wpakować w jakieś schematy sentymentalizmu. Dobra – nie ma co wyważać otwartych przez Pawła drzwi. BARDZO !! się cieszę, że istnieją te teksty. Sam nieco pisuję w necie ( tłumaczę wykłady z rosyjskiego, które zazębiają się z moją osobistą praktyką) więc wiem jaki to wysiłek by tak trafnie i “z jajem” przekazać wiedzę. Paweł to zrobił w mistrzowski sposób. Kłaniam się nisko.

  Reply

  Radek February 24, 2013 at 16:13

  Poradnik Pawła to jest coś naprawde prostego a jak wiadomo zgodnie z zasadą brzytwy Ockhama najprostsze rozwiązania są najlepsze. Wiele poradników PUA będzie opisywało różne techniki kotwiczenia stanów emocjonalnych, modele rozmów itp.
  Czytając to dochodzisz do wniosku gdzie w tym zabawa, przyjemność, gdzie jestem w tym Ja i moja osobowość.
  U Pawła jest inaczej. On “budzi” w nas to co od zawsze było. Po lekturze poradnika walniesz się w czoło i stwierdzisz kurde jakie to oczywiste.
  Po tym będziesz sobą będziesz zachowywał się naturalnie. Zapomnij o odklepywaniu jakiś tekstów z pamięci. Zostaniesz uświadomiony, że jesteś meżczyzną i będziesz się z tym czuł sobą po prostu naturalnie, a oto w tym chodzi.
  Pawle naprawde świetna robota z poradnikiem!!!!!POLECAM!!!!!

  Reply

  Mariusz March 26, 2013 at 20:56

  Witam Pawle, mam tylko 13 lat i nie miałem jeszcze dziewczyny, ale wierz mi że i tak nie jestem jakimś frajerem. Tak się składa że mam 60 zł i chcę kupić Twój kurs, bo wygląda na to że jest świetny i chyba zapłacę na poczcie – mogę na poczcie jeśli mam poniżej 18 lat, tak? :)

  Reply

  zbyszek December 21, 2013 at 18:59

  Czesc , myslisz ze w wieku 40 lat tez moge sie tego jeszcze nauczyc , czytam Twoje porady i normalnie wiesz , jestem frajerem przewidywalnym , typowy facet , chyba sie skusze bo chce zmienic swoje zycie , pozdrawiam

  Reply

  Grzywocz December 23, 2013 at 11:21

  To czy chcesz się zmienić zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Mogę Ci tylko pokazać prawdę, ale to Ty musisz sam tego doświadczyć.

  Reply

  Tomek December 25, 2013 at 00:16

  Hej. Zastanawiam sie nad jedną sprawą… Mam swoje mieszkanie,jestem z fajną kobietą już 5 miesięcy czy będzie to dobry pomysł jak zaproponuje żeby sie wprowadziła?

  Reply

  Grzywocz December 25, 2013 at 00:19

  Zabójstwo wyzwania i desperacja. Ona powinna wyjść z takimi tematami. 5 miesięcy to obcy ludzie i tylko wpakujesz się w kłopoty.

  Reply

  Andrzej October 12, 2014 at 22:23

  Witaj Pawle, mam taki problem niedawno w kontaktach gg znalazła mnie fajna dziewczyna, napisała do mnie typowe hej itp. I powiem ci że kontakt między nami trwa ponad 2 tygodnie, rozkręcił się na jak to nazwę szerszą skalę, sporo o sobie wiemy. Ale jest jedna najważniejsza rzecz chyba, przynajmniej jak dla mnie, nie musiałem się wysilać tam jakoś żeby zdobyć od niej numer wcale tego nie robiłem. To ona pierwsza poprosiła mnie o numer telefonu, i to ona do mnie dzwoni, ja kiedy chcę zadzwonić to się rozłącza. W sumie nie dziwne, bo jak dzwonię, to akurat ona jest w pracy, ale ona sama najczęściej do mnie dzwoni, i tak mi się wydaje, że ona nie chce żebym ja do niej dzwonił, tylko ona sama chce to robić mamy numery w tej samej sieci, czy to jest powodem. Ja tego nie kumam, żeby dziewczyna prosiła chłopaka o numer hmm. Miałem już sporo odrzuceń przez dziewczyny, ale z reguły to one mi dawały numer. Ale tu jest coś zupełnie innego, to jest dla mnie zaskoczenie, że dziewczyna poprosiła mnie o numer. Co to może oznaczać nie mam pojęcia.

  Reply

  Dariusz November 7, 2014 at 21:13

  Zapros na randke i sie przekonaj!

  Reply

  Jacek January 12, 2015 at 11:42

  Czym się różni kurs ,,?Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek?: 6 poradników w formacie pdf oraz 3 h bonusowego Audio Action Steps i 2,5 h o seksualności” od kursu ,,Video Seminarium: 8 modułów ? od zagadywania do kobiet aż do utrzymywania związku”?
  Opisy wydają się bardzo podobne, a nie chcę płacić dwa razy za to samo.

  Reply

  Grzywocz January 14, 2015 at 13:13

  Seminarium jest w innej w formie oraz jest bardziej rozbudowane. Powtarzają się kroki do związku i inne podstawy, natomiast mówiłem tam godzinę o budowaniu pewności siebie, kompleksach oraz kolejną godzinę i sposobach flirtu. W tym kursie “Jak zdobyć dziewczynę” też jest, tylko krócej.

  Reply

  Leave a Comment