YouTube Usunął Moje Konto Po 5 Latach Współpracy

by Paweł Grzywocz on 25 May 2016

paweł grzywocz youtube usunął konto
YouTube po 5 latach współpracy usunął moje konto youtube.com/user/pawelgrzywocz w środę 18.05.2016 o godzinie 13:58.

 • współpraca trwała 5 lat, od marca 2011 roku wgrywałem filmiki
  z poradami z zakresu randek, związku, flirtu, komunikacji interpersonalnej.
 • byłem partnerem YouTube o dobrej opinii, zweryfikowanej witrynie i tożsamości
 • kanał miał 153 publiczne filmy, z których wiele cieszyło się dużą sympatią widzów, mając kilkadziesiąt do kilkaset tysięcy wyświetleń oraz mnóstwo wartościowych komentarzy i pozytywnych ocen.
 • w sumie moje filmy były wyświetlone ponad 5 600 000 razy w ciągu 5 lat.
 • kanał miał ponad 11 800 widzów.
 • otrzymywałem sporo wiadomości o tym, jak mój kanał “Paweł Grzywocz Jak-Poderwac-Dziewczyne.pl” przyczynił się do polepszenia się relacji międzyludzkich zarówno mężczyzn jak i kobiet.
 • Moje konto zostało usunięte nagle, w tej samej minucie, w której przyszło pierwsze ostrzeżenie z powodu rzekomego spamu na 4 minutowym filmiku z sierpnia 2012 roku pt. “4 rady o podrywaniu dziewczyn”.

  Była to krótka prezentacja o tym, jak rozpoczynać rozmowy z dziewczynami.

  To było moje jedyne ostrzeżenie w ciągu 5 lat!

  Można otrzymać 3 takie ostrzeżenia zanim konto zostanie zawieszone lub usunięte.

  W moim przypadku było tylko 1 ostrzeżenie i od razu usunięcie konta. W tej samej minucie przyszedł mail informujący o usunięciu konta.

  5 lat “współpracy” z YouTube jako zweryfikowany “partner” zostało wyrzucone do kosza z powodu 1 ostrzeżenia, którego nawet nie miałem szansy naprawić, ponieważ nie otrzymałem informacji, co w tym filmie łamało wytyczne dla społeczności.

  Odwoływałem się w specjalnym formularzu. Napisałem, że to dopiero 1 ostrzeżenie oraz pytałem, jakie dokładnie zasady dotyczące spamu złamałem, jednak nie otrzymałem jasnej odpowiedzi.

  Mogę się jedynie domyślać, ale nie chcę zgadywać, bo powód może być zupełnie inny.

  W odpowiedzi na moje odwołanie otrzymałem krótką odpowiedź, że nie cofną swojej decyzji, ponieważ złamałem wytyczne dla społeczności dot. spamu. Prawdopodobnie jest to automatyczna odpowiedź, podobnie jak automatycznie działa algorytm usuwania kont.

  Czytałem i oglądałem w Internecie mnóstwo historii o znikających kanałach, pomimo przestrzegania wytycznych.

  W moim jedynym ostrzeżeniu było napisane, że “złamałem wytyczne dotyczące spamu”, jednak przestrzegałem tych wytycznych na wszystkich filmach, czyli opisywałem je tak, żeby nie wprowadzać nikogo w błąd ani też nigdy nie próbowałem przechytrzyć algorytmu wyszukiwarki, gdyż wiem, czym to grozi.

  Jak możesz uzyskać dostęp do moich usuniętych filmów?

 • Jeśli jesteś kursantem, to masz dostęp do moich kursów poprzez linki bezpośrednie do mojego serwera.
 • Jeśli jesteś moim czytelnikiem i/lub byłym widzem kanału YT, to gratuluję, jeśli zapisałeś się na moją listę mailingową, zamiast tylko subskrybować kanał, który jak widać może w każdej chwili zniknąć.
 • Od tej pory straciłem zaufanie do zewnętrznej platformy video i tworzenia społeczności na takiej stronie, która może nagle skasować 5 letnią widownię, dlatego jeśli chcesz otrzymać dostęp do dotychczasowych nagrań, które zostały usunięte, a także do nowych nagrań, to zapisz się na osobną listę filmików video tutaj. Oczywiście bezpłatnie.

  Wyślę Ci wówczas sukcesywnie dostęp do moich filmików. Będą to swego rodzaju retro-wspominki, ponieważ publikuję filmiki od marca 2011 roku.

  Posegreguję wszystkie dotychczasowe filmy w odpowiednie kategorie, listy tematyczne i według kolejności ich powstawania.

  Będziesz mógł także przypomnieć sobie, od czego zaczynałem, jakie były pierwsze filmiki ever, które mają specyficzny klimat zwykłego chłopaka/młodego mężczyzny, który chciał ostrzec podobnych do niego facetów przed pułapkami turbo-uwodzenia i przekazać normalne sposoby poznawania kobiet, rozwoju męskiego charakteru i co najważniejsze doprowadzania do trwałego związku i rodziny.

  Aby otrzymać powiadomienia o filmach zapisz się tutaj.

  Dzięki wielkie za wsparcie w mailach i mam nadzieję w komentarzach. Pamiętaj, że
  w życiu nie ważne jest to, jak mocno potrafisz uderzyć, ale to, ile razy jesteś w stanie oberwać i nadal iść do przodu (“Rocky 6″ – rozmowa z synem).

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz

  Jeśli oglądałeś moje filmy, to proszę Cię o wsparcie w komentarzu, które być może pomoże przywrócić konto z powrotem. Skopiuj swój komentarz także tutaj.

  Jakie było Twoje pierwsze wrażenie, gdy trafiłeś na moje filmiki, co budziło Twój sceptycyzm i dlaczego pomimo tego oglądałeś moje nagrania?

  Wymień 1 do 3 rzeczy, które najbardziej zapamiętałeś, czego się nauczyłeś, co najbardziej wpłynęło na Twoje życie?

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  YouTube Usunął Moje Konto Po 5 Latach Współpracy, 5.0 out of 5 based on 1 rating

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 61 comments… read them below or add one }

  GallAnonim May 25, 2016 at 17:18

  Konto może zostac przywrócone, nawet usunięte. Wystarczy napisać e-mail i poszukać w Google. Procedura odzyskiwania konta została opisana i nie jest problematyczna. Sam odzyskiwałem raz konto i zostało przywrócone bez utraty żadnego filmu i playlist.

  Reply

  Grzywocz May 25, 2016 at 17:23

  Odwoływałem się z 4 razy według tej procedury, jest to jedyny formularz kontaktowy i otrzymywałem być może automatyczną odpowiedź, że podtrzymują swoją decyzję o usunięciu bez żadnych wskazówek, dlaczego.

  Reply

  IGD May 25, 2016 at 17:18

  Cholera szkoda, tyle czasu i pracy. Youtube nie rozważa odwołania ponieważ na YT są miliony filmow i kanałów

  Reply

  Marcin May 25, 2016 at 17:19

  Witaj Paweł ,
  na Twoje materiały trafiłem dość niedawno, jednak z ciekawością je słuchałem, śmiejąc się jednocześnie z tych błędów jakie niegdyś popełniałem w relacjach z kobietami. Obecnie mam żonę i dzieci ? jednak z całym przekonaniem mogę powiedzieć ,że Twoje materiały są bardzo praktyczne i fachowe-mogę to stwierdzić bez wahania. Wcześniej nie spotkałem się z podobnymi tak dobrze przygotowanymi filmami i wskazówkami. Chciałem Ci tutaj podziękować od razu to co przygotowałeś. Jeśli to możliwe to proszę Cię ,żeby jeszcze spróbować jeśli nie na Youtubie to może gdzieś indziej wrzucać takie odcinki jak to było dotychczas. Dzięki temu niektórzy będą możliwość dowiedzieć się o wiedzy o której dotychczas nie mieli pojęcia, a Ty jednocześnie będziesz w stanie lepiej promować swoje produkty. To co robisz to tak naprawdę dla wspólnego dobra-takie odnoszę wrażenie, niejedna osoba będzie mogła założyć w przyszłości rodzinę itd., a singli jest coraz więcej w Polsce.
  Jeśli będzie jakaś inna możliwość reaktywowania tych filmów odezwij się proszę.
  Pozdrawiam Marcin

  Reply

  Erin May 25, 2016 at 17:19

  Cóż, podejrzewam że za daleko zabrnąłeś w “antysystemową” narrację w niektórych materiałach. Youtube administrują ludzie o jakiś poglądachna pewne sprawy, z którymi twoje materiały mogły być akurat sprzeczne. Szkoda, ale działając w necie trzeba być na to przygotowanym.

  Reply

  Michał. 22 lat May 25, 2016 at 17:21

  Bardzo szkoda, że zniknął kanał, ponieważ bardzo wiele można było się z Niego dowiedzieć. Ja osobiście pomimo tego że mam kursy od Ciebie, czytam Twoje newslettery to i tak bardzo wiele uczyłem się z filmików.
  Były one dla mnie takim szybkim przypomnieniem najważniejszych spraw.
  Moje pierwsze wrażenie było takie że ten gość gada z sensem i faktycznie po wypróbowaniu niektórych metod one działały.
  I tak zostałeś moim ?mentorem? w sprawach damsko-męskich. Każdemu u kogo widzę problem to Cię bardzo serdecznie polecam, ponieważ wiem że te metody które dajesz NA PRAWDĘ DZIAŁAJĄ.
  Twoja wiedza pozwoliła mi diametralnie zmienić moje nastawienie do kobiet i sposób bycia.
  Ktoś ostatnio powiedział i prawdopodobnie byłeś to właśnie Ty. Mianowicie ?Aby robić w życiu rzeczy, których nigdy nie robiłeś, musimy się stać osobą, którą NIGDY nie byliśmy?.
  Nauczyłem się także że to kobiety potrzebują Nas o wiele bardziej niż my ich.
  Kolejną rzeczą, którą zapamiętałem ?Gdy kobieta musi sobie na Ciebie zapracować to nie chcę potem tak łatwo wypuścić Cię rąk?.
  Ostatnią ale chyba najważniejszą rzeczą którą zapamiętałem jest to, że każdego dnia musimy robić przynajmniej jedną rzecz, której się boimy.
  Przypomniało mi się jeszcze tak dosłownie na koniec, że ?to dziewczyny musza Ciebie zdobyć a Ty jesteś taką niedopieszczoną księżniczką, której każdy próbuje dogodzić i każdy próbuję Ją zdobyć?

  Reply

  Grg777 May 25, 2016 at 17:22

  Cześć Paweł,

  jestem nieźle zszokowany tą wiadomością. Ta cała sytuacja to wielkie nieporozumienie! Mam nadzieję, że YouTube wkrótce dostrzeże pomyłkę i szybko przywróci Twój kanał. Dzięki Twoim materiałom w ciągu ostatnich 8 miesięcy przeszedłem nieprawdopodobną zmianę. Nie wyobrażam sobie usuwania z YT tak wartościowych (i darmowych!!!) filmów!

  Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie całej sprawy!

  Reply

  Mateusz May 25, 2016 at 18:19

  Przede wszystkim, to proponuję Ci Pawle nie odpuszczać jeszcze tak łatwo w tej kwestii ? usunięcia konta na YouTube. Spróbuj do nich pisać. Poza tym ? jeśli nie zgodzą się na przywrócenie konta, to najlepszym rozwiązaniem sytuacji byłoby założenie konta ponownie i opublikowanie wszystkich materiałów wideo, jakie zdołałeś zachować z usuniętego kanału. Dalej robiłbyś swoje ? publikując nowe materiały. Jestem pewny, że wierni widzowie bez problemu to zrozumieją i będą Cię wspierać. Nie rezygnuj z platformy YouTube, gdyż dzięki niej możesz dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców. Choć aktualnie i tak to grono jest spore!
  Widząc Twoje materiały po raz pierwszy, zaskoczyło mnie całkiem odmienne od podobnych w tematyce kanałów i dość nietypowe podejście do kwestii kobiet i związków z nimi. Poruszałeś zagadnienia, które przez innych były pomijane. Niektóre Twoje rady sprawiały wrażenie mało przekonywujących i nieskutecznych. Jednak jak się potem okazywało, w praktyce spisywały się znakomicie!
  Rób dalej to co robisz ? bo robisz kawał dobrej roboty!
  Powodzenia i wytrwałości! ;)

  Reply

  Daniel 91 May 25, 2016 at 18:20

  Hej Paweł :) Gdy pierwszy raz przesłuchałem Twoje nagranie na youtube od razu się zainteresowałem , przeszedłem później kurs psw90 i jak zainteresować dziewczynę rozmową :) nie budził się we mnie duży sceptycyzm gdyż po usłyszeniu co i jak mówisz byłem bardzo pozytywnie nastawiony :) Ps: wysłałem Ci nagranie audio z kursu ?jak zainteresować dziewczynę rozmową? i czekam z niecierpliwością na Twoją odpowiedź i kurs jak zdobyć dziewczynę w 12 randek :) Pozdrawiam :)

  Reply

  Tadeusz May 25, 2016 at 18:20

  JESTEM ZSZOKOWANY !!!
  *** A przez chwilę pomyślałem, że ktoś tak chce, żeby ludzie nie wiedzieli, co powinni wiedzieć *** jak filmy propagandowe na rzecz masonów i innych organizacji?
  *** Może dobro, trzeba wyplewić?

  Oczywiście Pawle myślę, że masz wszystkie filmy? Jeśli nie zwróć się z pomocą ludzi z lity mailingowej? *ktoś na pewno będzie miał ;)

  Reply

  Zbyszek May 25, 2016 at 18:27

  Gdyby nie to konto na youtube, prawdopodobnie nigdy bym Cię nie poznał i prawdopodobnie nadal byłbym kompletną łajzą. Nadal byłbym ?tylko przyjacielem?, nadal byłbym dzieckiem błądzącym we mgle.

  Gdy po raz pierwszy natrafiłem na twój filmik, przekonałem się do Ciebie poprzez prostotę z jaką przekazywałeś informacje. Mówiłeś konkretnie, kiedy zadzwonić; czego nie mówić; gdzie iść na randkę (?spotkania, a nie randki?); ile ma trwać poszczególne spotkanie; jak być wyzwaniem.

  Jestem tak wdzięczny za to co dla nas zrobiłeś, że brakuje mi słów, aby to opisać. Dziękuje za wszystko.

  Reply

  Grzesiek May 25, 2016 at 18:35

  obstawiam masowy atak konkurencji :o

  Reply

  Mat May 25, 2016 at 18:39

  Naprawdę wkurzyłem się gdy zobaczyłem, że Twój kanał został usunięty. 5 lat pracy, zebranej grupy ludzi, wartościowej treści skasowane bez żadnej przyczyny. Sam właśnie odkryłem Twoją stronkę i ?zaufałem? Ci dzięki filmikom na youtube. Wydaje mi się, że pierwszy Twój film który zobaczyłem to był ten ?Jak NIE zdobędziesz dziewczyny?. Otworzył mi on oczy, a także był dla mnie troszkę zabawny, szczególnie to jak z taką irytacją i zażenowaniem omawiałeś ten śmieszny artykuł na pewnej stronie. Oglądając starsze materiały widać też, jaką drogę przeszedłeś, to że Twoje umiejętności opowiadania i przedstawiania były z miesiąca na miesiąc coraz to lepsze.

  Teraz mimo, że jestem posiadaczem wielu Twoich kursów, to i tak czasami chętnie wracałem do filmików na youtube, bo miały one swój klimat. W sumie nigdy nie byłem do nich sceptycznie nastawiony, a to co w nich przedstawiałeś podobało mi się i było zgodne z moimi wartościami. Szczerze mówiąc oprócz walorów edukacyjnych miały też dla mnie charakter rozrywkowy, na przykład filmik z wystąpienia na którym opowiadałeś o swojej pierwszej randce.

  Miejmy nadzieję, że youtube w końcu jakoś zareaguje i przywróci Twoje konto, a jeśli nie to wiem, że na pewno się nie załamiesz i znajdziesz jakiś inny sposób na zainteresowanie Twoją stroną innych poszukujących.

  Reply

  Farafel May 25, 2016 at 18:55

  ja nie moge? . Kiedys wspomniales ze bedziesz publikowac dopoki bedzie to mozliwe i ze pewnie w przyszlosci swoboda w internecie jaka mamy teraz bedzie ograniczona i zeby korzystac teraz poki mozna. Moze wlasnie sie zaczelo? Szczerze mowiac to Twoje nagrania diametralnie roznily sie od pseudo uwodzicieli zajmujacych sie podobna tematyka. Zawsze u Ciebie bylo cos innego ze az nie pasowalo do tego otaczajacego scierwa.

  Dziwnym zrzadzeniem losu przed tygodniem zablokowalem youtuba podobnie jak i fb po jednym z Twoich odcinkow o wolnosci w 90dni.

  Wiem ze Tobie nie robi roznicy czy masz to konto czy nie. Wkoncu masz swoja misje do spelnienia :)

  Pozdrawiam

  Reply

  Łukasz May 25, 2016 at 18:56

  Cześć, Paweł!
  Miałem przerwę w dostępie do neta w domu z powodu przeprowadzki,
  i na mieście również nie zaglądałem bo wolałem ostro działać i wdrażać Twoje porady z
  ?Wolności od Nałogów w 90dni?. Głównie chodzi o 4. odcinek- siłownię i teatr amatorski.
  Ten ostatni polecam kto ma taką grupę w zasięgu- megaposzerzanie strefy komfortu?

  Wiadomość o skasowaniu Ci konta, zszokowała mnie pod względem emocji,
  ale na chłodno- zupełnie nie zdziwiła,
  widząc jak prawie cały świat pracuje ciężko, żebyśmy wielu rzeczy w życiu byli nieświadomi.

  Rzeczy tak ważnych jak edukacja finansowa czy (jak w Twoim przypadku) relacje międzyludzkie, damsko-męskie,
  pewność siebie, zdrowe poczucie własnej wartości i nałogi.

  Pierwsze ever było
  audio z konsultacji gdzie tłumaczyłeś, dlaczego nie da się i bez sensu jest odzyskiwanie kobiety która nas porzuciła.

  Twoje bezkompromisowe: ton głosu, porady i opinie, dały mi wielką ulgę,
  dały mi się niesamowicie uspokoić i przestałem się męczyć i dręczyć, ponieważ byłem na gorąco 2 dni po rozstaniu
  (również 6 miesięczny związek, zabiłem jej zainteresowanie złajzowieniem się wobec niej i niestawianiem sobie wtedy większych celów zawodowych, żeby móc się usamodzielnić w ciągu kilku lat).

  Kolejne 3 filmiki-
  o niepisaniu smsów, facebook niszczy atrakcyjnosc, czy kobiety wolą drani-
  każdy kolejny otwierał mi oczy,
  że robiłem kardynalne błędy.
  Kolejny który na mnie wplynal mocno-
  żeby zawsze dzwonić
  tylko raz w danym dniu, zaproponować 1 miejsce, godzinę i dzień, i nie dzwonić-
  - był dla mnie “łał”, ponieważ zdawałem sobie sprawę z mojej desperacji, którą byłem gotowy przed Tobą,
  zacząc zagłuszać technikami PUAsów.

  Sceptycyzm- nie było, raczej z otwartością dawałem Ci szansę, bo od początku nie mówisz i nie mówiłeś językiem
  turbokolesi, ani językiem “Gry” N. Straussa.

  Kolenych rzeczy nauczyłem się i momentów ?aha? uświadczyłem już z mailingów i pełnych kursów,
  a nie samego Twojego kanału. Ale gdyby nie on, nie miałbym że chce więcej, i nie sięgnałbym po Twoje pełne materiały.

  Reply

  Krzysztof May 25, 2016 at 19:40

  Kiedy zobaczyłem twój kanał po raz pierwszy od razu odebrałem cię jako prawdziwą i wartą uwagi osobą. Nie wciskałeś niepotrzebnej treści tylko same konkrety jak można stawać się lepszym mężczyzną. Nie miałem ci dosłownie nic do zarzucenia. Byłeś jedną z pierwszych osób dzięki którym zacząłem wchodzić w świat rozwoju osobistego, stałeś się osobą od której czerpałem męskie wzorce. Pomogłeś mi między innymi podnieść swoją pewność siebie, rozwinąć umiejętności konwersacji, dostałem również wtedy bardzo mi potrzebne schematy dzięki którym czułem się pewniej a międzyczasie mogłem wypracowywać swój własny styl.
  Szczerze dziękuje za to co robisz, mam nadzieję że uda się rozwiązać problemy z kontem YT. Te materiały mogą zmienić życie jeszcze dziesiątkom czy nawet setkom osób

  Reply

  Dancyl May 25, 2016 at 19:54

  Cześć wszystkim,

  Jestem zaskoczony takim obrotem sprawy z kilku powodów:

  - kanał Pawła pokazywał jak funkcjonują relacje damsko-męskie w polskich realiach,
  - materiały były bardzo merytoryczne oraz zawierały wartościowe treści,
  - przekazywana wiedza była w prosty i przejrzysty sposób wykładana słuchaczowi, było wiele przykładów z życia itd.,
  - ponadto Paweł oprócz relacji damsko-męskich poruszał mnóstwo kwestii, które warunkują udane relacje i życie takie jak
  rozwój osobisty, przedsiębiorczość, nauka języków itd.

  Uważam, że usunięcie jego kanału z serwisu You Tube jest wielką szkodą dla wielu mężczyzn. You Tube jest portalem o
  bardzo dużym zasięgu, dzięki czemu szerokie grono widzów w ogóle dowiaduje się o jego działalności.
  Piszę to wszystko ponieważ dzięki jego materiałom stałem się doskonalszą wersją siebie, a co za tym idzie jakość i zadowolenie z mojego życia znacznie się poprawiły.

  Pozdrawiam i życzę przywrócenia kanału

  Reply

  Patryk May 25, 2016 at 20:09

  Wszystko ostatnio przychodzi lekko osobą, które posiadają jakąś kontrolę nad czymś i to się rozprzestrzenia straszne. Jestem z toba od września 2011 i mozesz liczyć na moją pomoc zawsze w każdym aspekcie :) twoje materiały są nie ocenione w porównania z tą papka, która mamy w internecie. W twoim ostatnim programie poruszyłeś kwestie duchowa w wielu odcinkach i mnie osobiście wydaje sie, że to przez. Wkoncu ostatnio coraz więcej ludzi dostrzega, że w tym jest prawda (Jak to mówią myślący obywatel jest problemem). Ktoś szukał i znalazł ale bez przesady filmik z 2012 pamiętam jak wtedy nagrywales jeszcze w tym różowym sweterku czy koszulce albo twoje wystąpienie na Toastmasters z wcześniej :) treść powala do teraz.

  Pozdrawiam

  Reply

  Mariua May 25, 2016 at 20:09

  YT jest jak baba , stwierdziło , że NIE JEST ZAINTERESOWANA Twoimi filmikami i usunęło Cię z zycia. A tak na poważnie to mam taką KURWĘ na to , że masakra!!!. Nie wierzę w to!!!. Co to ma wogóle być??? Totalny SHIT!!! To nie może tak być, uwielbiam Twoje filmiki , wszystkie nagrania,itd,itp. To musi wrócić!!!

  Reply

  Lucas May 25, 2016 at 21:04

  Robi się powoli trochę jak w TV, niedługo w sieci nie będzie można przedstawić i wyrazić własnych opinii oraz poglądów bo zaraz ktoś ci naśle biurokratę, sędzinę, komornika, policje, wojsko i płatnego zabójce naraz a później będą wkręcać że jesteś wariatem blablabla. Szkoda że nie potrafią jakiś idiotyzmów usuwać które opowiadają o tym jak zaliczyć panienkę albo jak zostać miliarderem w 3 tygodnie tylko myśl pozytywnie i będziesz żył jak monsier 0_o Ehh szkoda szkoda, tyle pracy i po ptokach przez jakichś kretynów, zaczynają się robić powoli jakieś szemrane machlojki co dobrze nie wróży. Trzymaj się Paweł mimo wszystko i tak zostaję na pokładzie ;) Czekam na refresh filmików. Pozdrawiam !

  Reply

  Tomasz May 25, 2016 at 21:05

  Witaj Pawle!

  Podejrzana sprawa. Ktoś już tu napisał, że być może zadziałała konkurencja i też mi się tak wydaje. Szkoda, ale skoro zabezpieczyłeś swoje filmiki i nadal można je oglądać (tylko poprzez inne kanały), to nie jest tak źle.

  A byłoby źle dla nas i przede wszystkim dla tych wszystkich mężczyzn, którzy jeszcze nie odkryli Twoich materiałów, gdyby wszystko zostałoby bezpowrotnie stracone. Twoje emaile, artykuły, filmy i audio to b. wartościowe rzeczy ? powrót do normalnego zachowania w relacjach damsko-męskich i do męskiego sposobu życia w ogóle. Bardzo pomogło to mi i z pewnością całej rzeszy innych ludzi.

  Pierwsze wrażenia? Konkretne, szczere i zdroworozsądkowe porady. Z jednej strony pozwalają godnie prezentować się mężczyźnie wobec kobiety, z drugiej ? pełne są też respektu względem płci pięknej.

  Co budziło sceptycyzm? Dla mnie jako nawróconego katolika istotne było, jaki cel wg Ciebie miał przyświecać facetom przy poznawaniu kobiet ? czy przypadkiem nie chodzi tylko o zaciągnięcie ich do łóżka. Kiedyś co prawda właśnie takie myśli z reguły chodziły mi po głowie, gdy starałem się poderwać dziewczyny, ale obecnie szukam dobrej żony. Po zapoznaniu się z treścią Twoich filmików i innych materiałów zobaczyłem, że tego właśnie uczysz. Mój sceptycyzm więc zniknął.

  Co najbardziej zapamiętałem?
  1. Przestać być “miłym chłopcem”
  2. Gadać ?emocjonalnie”, a nie faktograficznie
  3. Dać sobie i dziewczynie czas oraz utrzymywać dystans, szczególnie na początku ? żadnego gonienia, “napalenia”.

  Trzymam kciuki za powrót na YT (o ile warto, skoro robią takie numery). Jeżeli się nie uda, z pewnością znajdzie się inny sposób na przekazywanie tej jakże wartościowej wiedzy.

  Pozdrawiam,
  Tomek

  Reply

  Grzegorz May 25, 2016 at 21:21

  Cześć Paweł,

  dziwna sytuacja, chociaż z drugiej strony coraz mniej mnie w życiu dziwi. Przyjmij moje wyrazy wsparcia.

  Jeśli chodzi o moją znajomość Twoich materiałów, początkowo byłem sceptyczny, według zasady ? kolejny pseudo-znawca ? naciągacz. Niemniej, jeśli dobrze pamiętam, po obejrzeniu filmiku na temat błędu na końcu pierwszej randki (którego, dzięki temu nagraniu, nie popełniłem), a także filmiku o pierwszym pocałunku, zauważyłem pewną różnicę w porównaniu z innymi radami (np. namawiającymi do pierwszego pocałunku po 20 minutach znajomości). Skłoniło mnie to do dokładniejszego poznania Twoich materiałów.

  Najbardziej zapamiętałem przede wszystkim regułę bycia wyzwaniem, co akurat było całkowicie odmiennym zachowaniem od tego, według którego postępowałem wcześniej (krótko mówiąc, byłem typową łajzą). Swoją drogą, na tyle otworzyłeś mi oczy, że oglądając filmy, w których prawie każdy facet jest taką ?miłą łajzą?, od razu zwracam na to uwagę i przypominam sobie, że sam kiedyś naśladowałem takie zachowania. Ta wiedza, i pozostałe wątki z Twoich materiałów, pozwoliła mi całkiem inaczej spojrzeć na sferę relacji damsko-męskich, i nie tylko.

  Pozdrawiam i życzę powodzenia w przezwyciężaniu przeciwności,
  Grzesiek

  Reply

  Mateusz May 25, 2016 at 21:22

  Zle się dzieje w Europie i w Polsce ale damy rade. Trzymaj sie Paweł

  Reply

  Adrian May 25, 2016 at 21:23

  Paweł, nic się nie martw, liczy się to, że jesteśmy dalej zwartą społecznością dążącą do wspólnego celu, czy z youtubem czy bez niego :)

  Reply

  Artur May 25, 2016 at 21:30

  Dużo jest niezrozumiałych zachowań ze strony youtube. U mnie także wszystko zaczeło się o darmowych filmików.
  Informacje które przekazujesz są bezcenne. Widać że posiadasz potężną wiedzę w relacjach międzyludzkich.
  Wykupiłem też kilka płatnych materiałów, są świetne. Teraz pracuję nad pewnością siebie. I wczoraj dostałem od Ciebie meila do 16 odcinka. Mam tylko delikatny problem z posegregowaniem sobie kursu Pewności Siebie w 90 dni.
  Czy macie może jakiś sprawdzony sposób żeby kluczowe informacje z poszczególnych odcinków odpowiednio zapisywać lub robić może jakieś notatki?

  Reply

  Grzywocz May 25, 2016 at 21:45

  Każdy odcinek ma podsumowanie pdf. A jeśli chodzi o wdrażanie, to robisz 1 odcinek w ciągu jednego dnia, czyli np. dzisiaj koncentruję się głównie na tej jednej, nowej rzeczy, żebym się nauczył i to przeżył, kolejnego dnia następna aż z czasem co raz więcej elementów zaskoczy jednocześnie. Jak czegoś zapomnisz, to znowu wracasz i skupiasz się danego dnia na 1 elemencie, a reszta naturalnie. Aby się czegoś nauczyć trzeba to najpierw przeżyć i to bardzo świadomie, zupełnie jak z koordynowaniem sprzęgła, gazu i lewarka w samochodzie, a także patrzenia w lusterka i na znaki.

  Reply

  Łukasz Popławski May 25, 2016 at 21:36

  Szkoda że zostałeś potraktowany jako spamer/zamachowiec/złodziej/terrorysta/czy inny złoczyńca (niepotrzebne skreślić)?.Lubiłem Twoje filmiki, nie jeden obejrzałem z interesowaniem i liczę na powrót?.

  Reply

  Mateusz May 25, 2016 at 21:42

  Paweł, a co z dostępem z materiałami dla kursantów ? Cały czas trzeba posiłkować się nagraniami aż nie wejdą w pamięć, aby nie zgłupieć w tym świecie?

  Reply

  Grzywocz May 25, 2016 at 21:54

  Napisałem w artykule, że dostęp do kursów jest za pomocą linków bezpośrednio do mojego serwera.

  Reply

  Andrzej May 25, 2016 at 21:50

  Mi coś mówi,że pua na youtobbe maczało w tym palce.
  Zabierałeś im widownie swoimi wartościowymi treściami przez co oni tracili widzów.
  Sam bardzo żałuje,iż usunięto Ci kanał ponieważ to właśnie od niego u mnie wszystko się zaczęło.

  Reply

  Rafał May 25, 2016 at 21:51

  Coś mi się nie chce wierzyć że to przypadek. Paweł w swoich materiałach uderzasz nieraz w cały system i mówisz o tym jak nas oszukują. Może poprostu zacząłeś mówić za dużo niewygodnych rzeczy? Albo może po prostu lobby “turbouwodzicieli” dało komu trzeba jaką łapówkę by Cie uciszyć byś nie zabierał im klientów :)
  Trzymaj się Paweł, w prowadzeniu biznesu trzeba unikać współpracy z tymi największymi korporacjami, bo oni są tak naprawdę częścią systemu, ale co ja tam wiem tak tylko mówie ;)

  Reply

  Anonim May 25, 2016 at 22:09

  Szkoda, że Ci usunięto. Dziwna sprawa, istnieje mnóstwo filmów gdzie jest jakiś spam, reklama i co z tego? Dziwna sprawa, że Ci to usunięto. Może ktoś za tym stoi.

  Twoje filmy są wartościowe, bo pokazują jak poznawać kobiety i rozwijać się w naturalny i normalny sposób, bez pajacowania i robienia z siebie idioty. Doprowadzać do związku i go utrzymać ? tego prawie nie ma gdzie indziej. Mam nadzieje, że Twoje konto wróci.

  Reply

  Caro-t May 25, 2016 at 22:13

  Witaj Pawle !

  Jestem mocno zszokowany, że administratorzy kanału “youtube”, tak szybko i bezwzględnie potraktowali Twój kanał. Nie wnosił on żadnej nienawiści, ani tym bardziej niczego złego w relacje damsko-męskie. Dla mnie ta decyzja jest niezrozumiała. Jak dotychczas, Twoje filmy były bardzo pomocne przy budowaniu poczucia własnej wartości i pewności siebie, przez facetów w “sfeminizowanym do szpiku kości” obecnym świecie, a tym samym wyjaśniały dlaczego kobiety tak się zachowują i pomagały w ich “rozszyfrowaniu” i zrozumieniu. Dla wielu facetów, którym nawet same kobiety “przykleiły łatkę” łajzy pomogły zobaczyć swoje błędy, zmienić się i odzyskać szacunek wśród ludzi. Podejrzewam, że w wielu przypadkach – a szczególnie tych “beznadziejnych” i załamanych – mogły uratować komuś nerwy, zdrowie, a nawet sens dalszego życia i odnajdywania się we współczesnym świecie. Nie wiem komu zależało, że tak wartościowy kanał zniknął. Myślę, że trzeba się odwoływać do administratorów tego portalu, by wyjaśnili całą sytuację – a najlepiej, by przywrócili wszystko do swojej pierwotnej postaci. Mam nadzieję, że nie są to oszczędności w przestrzeni serwerowej lub działania “konkurencji turbo-uwodzicieli”, ew. “wojujących feministek”, którym to wizerunek faceta mocnego, pewnego siebie i swoich racji, ale jednocześnie wartościowego i szanującego poglądy innych jest nie na rękę (? pogłębiający się “kryzys męskości XIX wieku”). Pozdrawiam Serdecznie i Wspieram.

  Reply

  Mateusz May 25, 2016 at 22:14

  Cześć Paweł, Twoje materiały pozwoliły mi być pewnym siebie, dojrzałym facetem o zdrowym podejściu do kobiet i życia. Dziękuję !

  Reply

  Darek May 25, 2016 at 22:25

  Obawiałem się, że to kiedyś nastąpi. Jesteś takim Januszem Korwin-Mikke w temacie uwodzenia, czyli mówisz jak jest naprawdę a nie to, co ludzie chcą usłyszeć/przeczytać. JEBAĆ ZŁAMASÓW Z PUA!!! Przez nich straciłem czas, kasę i dodatkowo stwierdziłem, że dziewczyny są głupie i podłe. Dopiero gdy trafiłem na Twój kanał na Youtube zacząłem prostować sytuację. Od Ciebie nauczyłem się jak w sposób naturalny poznawać kobiety i później prowadzić relację w stronę związku. Mogę śmiało napisać, że dzięki Tobie od października zeszłego roku jestem żonaty. Na pohybel wszystkim, którzy nie mogą znieść Ciebie i Twojej kapitalnej roboty, dzięki której faceci się rozwijają i nie czytają już tych PUA-bredni.
  Trzymaj się Paweł.

  Reply

  Przemek May 25, 2016 at 22:39

  Dokładnie, tak jak ww. kolega Andrzej podkreslił, u mnie również wszystko zaczęło się od znalezienie Ciebie Pawle na YouTube i zwróceniu uwagi, iż masz diametralnie inne podejście do relacji damsko-męskich niż te całe spolecznosci PUA. W końcu ktoś zaczął mnie po latach uświadamiać krok po kroku, w jaki sposób należy się umawiać na spotkanie, na ile, w jakich odstępach czasu, itd. W końcu obudziłem się z tego letargu. Mam nadzieję, że kanał prędzej czy później zostanie przywrócony, gdyż nie wyobrażam sobie aby przynajmniej, mimo bycia obecnie w związku nie systematyzowac sobie przy tych krótkich cennych filmikach tak cennej wiedzy :) Trzymam kciuki za powodzenie!

  Reply

  Wariat Michał May 26, 2016 at 01:41

  Dokładnie 3 lata temu odkryłem Twój kanał na YT, a później tę stronę. Na początku śmiałem się z Ciebie, myślałem sobie: “Co ten E.T. za głupoty wygaduje?”. Podobnie jak Twoi rówieśnicy z czasów podstawówki, porównywałem Cię do kosmity. Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do wiedzy, którą przekazywałeś, tym bardziej że miałem sprany mózg technikami “turbouwodzicieli”? których i tak prawie w ogóle nie praktykowałem. W sumie to nawet lepiej, bo robiłbym z siebie pajaca. No może niektóre techniki wdrażałem np. eskalację dotykiem.

  Mój sceptycyzm do Twoich materiałów budził głównie fakt, że nigdzie nie poruszałeś tematu zaciągania panienek do łóżka, a tego mi wtedy najbardziej brakowało. Nie tylko chciałem się “wyszaleć”, ale również uważałem, że muszę nabrać “doświadczenia”, abym był dobry w łóżku, gdy w końcu będę miał dziewczynę, bo w przeciwnym wypadku rzuci mnie dla kogoś lepszego. Jednak w głębi duszy czułem, że o wiele bardziej potrzebuję zbudować zdrowy i trwały związek niż zaliczać laski.

  Jak tak skakałem po różnych materiałach PUA, to miałem coraz większy mętlik w głowie. Poza tym nigdy nie uznawałem czegoś takiego, jak latanie za kobietami po ulicy i galeriach handlowych oraz recytowanie gotowych tekstów, które zalatywały totalną sztucznością. A ja szukałem naturalnych sposobów na zbudowanie związku. No i oczywiście utrzymanie go, a u “turbouwodzicieli” nic takiego nie znalazłem.

  Po jakimś czasie stwierdziłem, że to, co przekazujesz w swoich materiałach jest wartościowe i jest dużo w nich konkretów. No i w ogóle prezentowane sposoby prowadzenia rozmowy z kobietami są naturalne. Poza tym poruszyłeś takie kwestie, jak pewność siebie, rozwijanie męskiego charakteru, życie zawodowe, rozwój duchowy itp. U “turbouwodzicieli” są głównie treści dotyczące szybkiego dążenia do seksu, a ich materiały o pewności siebie pomijają najważniejsze aspekty dotyczące męskiej osobowości.

  Co najbardziej zapamiętałem?
  Przede wszystkim zasadę bycia wyzwaniem i nie gonienie kobiet. Kolejną zapamiętaną przeze mnie rzeczą jest naturalny sposób prowadzenia rozmów z kobietami bez recytowania gotowych tekstów. No i również ?sytuacyjne? sposoby na zagadanie na podstawie wspólnego kontekstu zamiast tekstów typu: ?Cześć, chciałbym cię poznać?.

  Najbardziej wpłynęły na mnie materiały dotyczące duchowości i systemu wartości, zarówno te, które mi wysłałeś po konsultacji, gdy rozmawialiśmy o mojej depresji, jak i odcinki kursu WON90 poświęcone tym tematom. Dzięki temu podchodzę do życia z dużo większym luzem i lepiej sobie radzę z gorszymi stanami emocjonalnymi. Ponadto po zapoznaniu się z modułem o seksualności oraz 5. odcinkiem kursu o nałogach pozbyłem się kompleksu doświadczenia seksualnego.

  Reply

  Rafał May 26, 2016 at 08:53

  YT STRACIŁ DOBREGO CZŁOWIEKA tj. Pawla który uczył ludzi szczerej wiary jak Jan Paweł II
  TouTube postrzeliło Sz.P Pawła lecz Paweł przeżył jak Papież J-P II i się nie podda będzie walczyć dalej i uczyć ludzi dobra.
  Ja od Pawła nauczyłem się kochać samego siebie jak i innych -może to głupie ale słucham własnego sumienia jak to mówił Paweł “nie spoglądaj na innych aczkolwiek otwórz swoją drogę życia”.
  niżej wymienię to co zostało mi w serduchu od pawła
  -Paweł powiedział żeby pamiętać o krytykach od strony innych
  - Teraz skupiam się na osiągnięciu danego celu i postępów
  - Przebywam w otoczeniu podobnych do siebie .
  - Unikam złych wypływów – nie boję się życia.
  - Nareszcie kontroluję swoją energię nerwową .
  -Nauczyłem się stawiać czoła swoim obawom.
  nie chce więcej nic powiedzieć to co zrobił dla nas Paweł mówi samo za siebie ? tylko sami musimy tego chcieć. Pozdrawiam Rafał

  Reply

  Rafał May 26, 2016 at 09:05

  Uważam, że to nie przypadek. Może to dlatego że coraz częściej zaczynałeś głosić anty-systemowe treści postanowili Cie uciszyć? Jednak najprędzej stawiałbym na to że społeczność PUA dała w łapę byś zniknął z YT, bo chyba jako jedyny w Polsce zacząłeś mówić na te tematy męsko-damskę prawde i zabierałeś im klientów, robiąc się z dnia na dzień coraz bardziej popularny, musieli działać zanim byłoby za późno. Jeszcze troche a tych ich dyrdymałów nikt nie chciałby słuchać ;)
  Trzymaj się i nie przejmuj się tym, każdy problem da się obejść. Najważniejsze by głosić prawde. Cieszę się że spotkałem Cie na swojej drodze bo w dużej mierze dzięki Tobie jestem dziś innym człowiekiem, lepszym ;) Choć ciągle jeszcze długa droga przede mną… Życzę powodzenia w dalszej pracy!

  Pozdrawiam

  Reply

  Dawid May 26, 2016 at 09:41

  Witam Paweł obejrzałem już wiele godzin twoich filmów, przeczytałem wiele atrykułów. I jestem bardzo wdzięczny za to że mogłem na nie trafić, podziwiam twoją szczerość i wiedzę, wszystko o czym mówisz i piszesz trafia do mnie i jest genialne. Jesteś jedną z niewielu osób która tak fantastycznie trafia do ludzi i ma tak ogromną wiedzę z którą się dzieli. Dziękuję Paweł że jesteś, a youtube jest niczym bez takich osób jak ty więc ich strata a nawet jeśli nie uda się odzyskać tego konta to i tak ludzie cię znajdą, bo masz bardzo dobrą intencję, wiedzę i doświadczenie. Kolejne wyzwanie przed tobą. Każda zmiana jest dobra a bez takich chwil jak ta nie rozwinęli byśmy się bardziej Pozdrawiam cię serdecznie Paweł jestem z tobą i jeszcze raz dziękuję.

  Reply

  Patryk May 26, 2016 at 10:49

  Niech zwrócą Ci kanał. Był bardzo pomocny. mimo że nie które rzeczy się nie sprawdzały jednak w większości to co mówisz/mówiłeś było prawdą. Dzięki Tobie odważyłem się na pewne kroki i od 6 miesięcy jestem w związku z cudowną kobietą. Mimo głupich zachowań i wielu błędów na randce, nie wszystko jest stracone, kobiety są różne i dla niektórych coś jest dziwne, a dla niektórych zabawne i zyskujesz. Dzięki za Twoje filmy. Mam nadzieję że przywrócą Twój kanał. Pozdrawiam Patryk

  Reply

  Ewa May 26, 2016 at 12:31

  Witaj Paweł, to wielka strata dla wszystkich !
  Tu wypowiadali sie tylko mężczyźni :-) )
  A ja jestem kobietą, dojrzałą, po 50-ce.
  Po 25 letnim związku małżeńskim z dziećmi i w trakcie drugiego, trwającego już 10 lat związku.
  Od wielu lat z WIELKIM ZAINTERESOWANIEM czytałam wiadomości i rady od Ciebie. Korzystałam z tej wiedzy.
  Przesyłałam je dalej swoim synom i znajomym. Uważam, że są godne polecania, niezwykle prawdziwe.Jestem godna podziwu, że tak młody człowiek ma tak uczciwe i zdroworozsądkowe podejście do relacji partnerskich. Z Twoich materiałów mogą się wiele nauczyć mężczyźni jak i kobiety, dowiedzieć się JAK BYC LEPSZYM I JAK TWORZYĆ LEPSZY ZWIĄZEK.
  Po co? ABY BYĆ BARDZIEJ SZCZĘŚLIWYM.
  Paweł, jesteś WARTOŚCIOWYM NAUCZYCIELEM. Świat potrzebuje takich mądrych i odważnych osób.
  Na pewno znajduje się rozwiązanie tego problemu. Wierzę, że YouTube przywróci Twój kanał.
  Życzę Ci, aby tak się stało.

  Reply

  IGD May 26, 2016 at 14:49

  Może podpiszemy wszyscy petycje o zwrócenie Pawłowi kanału?

  Reply

  Grzywocz May 26, 2016 at 14:50

  Ciekawy pomysł to jest, zebrać taką internetową petycję, podpisy, jak Max Kolonko robił na swojej stronie. Muszę poczytać, jak się coś takiego robi i zawsze jest to jakiś dowód, że mój kanał był lubiany.

  Reply

  IGD May 26, 2016 at 15:33

  Jeśli ogarniesz ten temat roześlij link w newsletterze aby każdy dostał i działamy

  Reply

  Grzywocz May 26, 2016 at 22:56

  Znalazłem taką stronę change.org po wpisaniu ?petition to reinstate youtube account? i było parę takich petycji, chociaż większość tam dotyczy jakichś państwowych tematów typu ?zlikwidowanie gimnazjów? i na tle takich krajowych problemów zaczęło wydawać mi się trochę żałosne wysyłanie do wszystkich czytelników takiej petycji internetowej do podpisania, żeby youtube być może na nią spojrzał, jeśli w ogóle na nią spojrzy i może z łaski swojej przywrócił kanał. Duma nie pozwala mi żebrać youtuba i pomoca i prosić ludzi o podpisy, jakby świat się walił. Bardziej skłaniam się ku wgraniu wszystkiego od nowa, a w powitalnym nagraniu na nowym kanale będzie to nagranie, że by nie subskrybować, to yt to niepoważna platforma, ale nie mogę z niej zrezygnować, bo jednak większość z nas właśnie tam wyszukuje różne informacje.

  Reply

  Piter May 26, 2016 at 16:23

  Trafiłem na Pawła dzięki wujkowi Google, który mi go polecił w wynikach wyszukiwania. Przeczytałem parę artykułów, obejrzałem parę filmików i tak to się zaczęło. Nie przesadzę jeżeli stwierdzę, że moje dotychczasowe myślenie i sposób bycia jako faceta zmieniły się o 180 stopni. Z nieśmiałej, przymilającej się do kobiet łajzy, stałem się facetem, który wie jak z nimi rozmawiać, droczy się z nimi, wyglądem coraz bardziej przypomina prawdziwego mężczyznę, jest tajemnicą i wyzwaniem i nie goni ich na siłę. Wiele jeszcze przede mną. Obecnie buduję swoją pewność siebie i atrakcyjny styl życia, jednak gdy już porównam siebie przed i po zapoznaniu się z materiałami Pawła, jestem zupełnie innym człowiekiem.

  Wracając do filmików, oglądałem je głównie z dwóch powodów. Raz, że Pawła słucham zawsze z zaciekawieniem – wszystko jest świetnie tłumaczone i objaśniane, a ja jestem właśnie tego typu osobą, która lubi mieć coś czarno na białym. Natomiast drugi powód jest taki, że treści tam przekazywane są rzeczywiście prawdą. Wiem, bo sporo z nich sprawdziłem w praktyce. W związku z tym zawsze z przyjemnością oglądałem te filmiki i uważam, że to musiał być prawdopodobnie jakiś akt zemsty lub frustracji ze strony jakiegoś człowieka złej woli, bo jakoś naprawdę nie chce mi się wierzyć, żeby przez pomyłkę usunęli Pawłowi konto.

  Co mi dało najwięcej? Wszystko miało na mnie zbawienny wpływ, ale chyba największy PSW90 i zmiany myślenia zawarte w tym programie. To kompletnie zmieniło moje życie. Do dziś z tyłu głowy mam te przekonania. Zacząłem wreszcie odkrywać swój potencjał oraz to, że wcale nie muszę uciekać jak robiłem to przez większość życia. Nie będę spoilerował tym, którzy jeszcze nie brali udziału w tym programie, ale zapewniam że naprawdę warto, podobnie zresztą jak i warto korzystać i wdrażać w życie pozostałe materiały Pawła Grzywocza.

  Reply

  NowyBond700 May 26, 2016 at 16:48

  Hej Pawel i witam reszte.

  Ta wiadomosc, chodz jest dosyc dluga, NAPRAWDE WARTO ja przeczytac ze skupieniem i potezna koncentracja oraz DO KONCA . ? znajdziesz w niej NIESPOTYKANE informacje i slowa.

  Gdy pisales o “domyslaniu sie”, tez odrazu mnie olsnilo. Niestety ludzie ktorzy glosza PRAWDE ? przeszkadzaja innym. Cos mi tu smierdzi konkurencja, a automatyczna blokada tylko POTWIERDZA TO ze “spam” to tylko wymowka i kryje sie za tym cos wiecej.

  Ale gdy przeczytalem to : ” Czytalem i ogladalem w internecie mnostwo histori o znikajacych kanalach, pomimo przestrzegania wytycznych ” ? moge Ci z calkowita PEWNOSCIA i GWARANCJA stwierdzic :
  niestety SAM PRZYCIAGLES TO, ze Twoj kanal zniknol. Pewnie po tym jak czytales o takich przypadkach obawiales sie o swoj kanal ? wiedz dostales to o czym myslales. Tu dziala prawo akcji i reakcji ? Twoja mysl to akcja, a ludzie wokol podjeli reakcje. Tak dziala prawo przyciagania. To jedna wielka magia ktora daje odpowiedz NA KAZDE PYTANIE. Tak jak kazdy medal ma druga strone, tak i tutaj. Jezeli potrafiles myslami dokonac tego znikniecia konta z filmami, tak samo jestes w stanie przyciagnac wszystko spowrotem i z jeszcze wiekszym zyskiem. Wystarczy ze bedziesz sie skupial na pozytywach i wizualizowal to ze wszystko wraca do Ciebie. A jak to sie stanie, to juz nie wazne. Albo ludzie przywroca, albo Twoja nieskonczona inteligencja podswiadomosci podpowie Ci zrobic.

  Ale jak to? ? Czyli niby MYSLI staja sie RZECZA? ? TAK. Swietnie pasuje do tego cytat :” Jestes Tym, Kim Myslisz Ze Jestes I O Tym Czym Myslisz, To Przyciagasz”

  Aby zrozumiec na czym to wszystko polega, polecam wam ksiazke lub audio-book ( na YouTube GRATIS ) :

  “POTEGA PODSWIADOMOSCI” ? Joseph Murphy

  Oraz jezeli chcecie osiagnac 100% SUKCES polecam :

  1.) Nauczyc sie NARPIERW regul,zasad i BRUTALNEJ PRAWDY o czym Pawel nas uczy ? poniewaz nauczy was to darzenia do celu, wytrwalosci, chumoru i wiele innych samych dobrych rzeczy. Samo zrozumienie kobiet was obudzi, jest to uczucie, jak by naprawde zapalilo sie swiatlo w srodku czaszki.
  Krotko i na temat : Jezeli nauczycie sie i zrozumiecie SLOWA i TEORIE Pawla ? obraca sie umysl o 180% i ZACZYNASZ ZYC SWIADOMIE.

  2.). Jezeli jestes na tyle GOTOW, mozesz poznawac dalsze PRAWDY, bo bedziesz potrafil juz automatycznie akceptowac prawde i WIERZYC w NIEWIDZIALNE rzeczy. Np. ( sygnalu telefonu nie widac gdy dzwonisz ale tak czy siak on istnieje i trafia do satelity i w 2 sekundy dostaje znajomy na ziemi spowrotem informacje i slyszy dzwonek). ? tak samo wysylasz niewidzialna freqwencje swoich mysli, ktore wracaja spowrotem jak bumerang zabierajac po drodze to o czym myslales.

  3. Przeczytac/przesluchac/wykorzystac te moim zdaniem najwazniejsze ksiazki:
  - “POTEGA PODSWIADOMOSCI”
  - “THE SECRET ~ TAJEMNICA”
  - ” SEKRET MILIONERA”
  - ” ENERGIA W RUCHU”

  Kazdy potrafi TO zrozumiec i zastosowac, ale nie kazdy potrafi byc wytrwaly.
  Zanim zaczniecie czytac lub sluchac te ksiazki, pamietajcie o jednej wielkiej zasadzie, ktora jest podobna to zasady pawla (-bez zainteresowania kobiety/bez zielonego swiatla nic nie moze sie zaczac ani trwac), a brzmi ona tak: Bez wiary w TO co znajduje sie w tych ksiazkach, bez wiary w kazde jedno slowo nic nie ma prawa dzialac. Dlatego zanim postanowicie przeczytac te ksiazki : UWIERZCIE.

  W kazdym slowie czy zarcie jest ziarnko prawdy, jak w tych : ” blogoslawieni beda Ci, ktorzy nie widzieli a uwierzyli ”

  Przechodze do odpowiedzi na Twoje Pawel pytania :

  Pierwszy filmik ktory obejrzalem to : ” odchylaj sie od kobiet “, pierwsze wrazenie bylo : Wow, gosciu ma chyba racje, sprawdze to. Widzialem jak kobiety sie odchylaja wiedz postanowilem zachowywac sie jak one. Efekty juz wtedy byly zniewalajace, chociaz nie bylem tego swiadomy. Oczywiscie jedoczesnie sluchalem innych turbo uwodzicieli, nawet w jezyku niemieckim poniewaz mieszkam w Austri. Jednak “COS” kazalo mi sluchac TYLKO Pawla, pomimo tego ze INNI tak przekonywali. Teraz wiem ze to ” COS”, to byla moja nieskonczona inteligencja podswiadomosci ktora pchala mnie w ta strone, ktora chcialem poznac, Czyli PRAWDE. To nie przypadek ze akkurat zdobywalem informacje od Pawla. ? ” Kto szuka, ten znajdzie”

  Chcialem ogolnie zaczac ZYC SWIADOMIE i wyjsc z przecietnosci w wieku 16 lat. Nieskonczona inteligencja podswiadomosci wysluchala moja prosbe, i wszystko co do tej pory sie dzialo, pchalo mnie do mojego celu : zrozumienie filozofi Bruce lee?go, dlaczego byl taki dobry, filmik pawla ktory zapoczatkowal , trening pewnosci siebie, treningi sztuk walki ? osiagniecie spokoju wewnetrznego, pierwsza ksiazka “jak zdobyc dziewczyne w 12 randek”, nastepnie ludzie ktorych spotkalem, kolejne ksiazki ktore wymienilem powyzej. Wszystko co robilem, zblizalo mnie do mojego celu ZYCIA SWIADOMEGO.

  Teraz mam 19 lat i juz osiaglem SUKCES, tak naprawde to dostalem wiecej niz chcialem.

  Najbardziej co zapamietalem z nauki Pawla :
  “Co siejesz to zbierasz”
  “Najpierw trzeba cos wlozyc, aby potem moc to wyciagnac”
  “Czuj sie jak Bratt Pitt,a w konsekwencji poruszaj i zachowuj sie jak on”
  “Gdy poznasz swoja prawdziwa wartosc ? nigdy nie bedziesz arogancki”
  “Gdzie mieszkasz? Pyta kobieta. ? ulica blotna, numer zachlapany”
  “Rob jedna mala rzecz dziennie ktorej sie boisz a bedziesz nie do zatrzymania”
  “Speed of Implementation”
  ” kobieta jest jak kot, gdy jej dasz caly klebek, to sie znudzi i Cie porzuci”
  ” do 10 randki nie wierzysz w nic”

  To wspaniale co nauczylem sie od Pawla. Strasznie bardzo za to dziekuje Tobie Pawel, sobie, oraz wszystkim innym kursantom, ktorzy pisali swietne komentarze. Nie potrafie tego szczescia ujac w slowa. Wyobraz sobie moj usmiech i slowo DZIEKUJE! :)

  To uczucie, gdy to 2-4 kobiety podchodza do Ciebie pod roznymi pretekstami np. Zapalniczki, a Ty sie juz usmiechasz gdy podchodza BO WIESZ DOKLADNIE ze sie im podobasz i chcialy by Cie poznac oraz dokladnie zdajesz sobie z tego sprawe, ze podeszly z nadzieja ze Ty przejmiesz i powiniesz dalsza rozmowe.
  ZYCIE SWIADOME JEST PIEKNE.

  Pawel, jest JEDNA JEDYNA kwestia, z ktora sie nie zgodze : ” aby osiagac wspaniale i wartosciowe rzeczy, trzeba sie bardzo napracowac ? niema nic za darmo ”

  Moja ocena jest taka :
  Owszem, przez te 2 lata, napocilem sie, zjadalem ze stresu, kilka razy mowe mi odebralo, mialem drgawki przy pieknych kobietach ? wiedz musialem na ta pewnosc siebie OSTRO zapracowac. A dlaczego musialem tyle pracowac? Bo normalnie mialem ta pewnosc siebie ZA DARMO jako dziecko, potem dalem ja sobie odebrac przez brak swiadomosci.

  Nauczylem sie zyc swiadomie, przeczytalem te kilka ksiazek, zaczolem pracowac MYSLAMI i osiagam coraz to wieksze sukcesy z coraz mniejszym wysilkiem. Wcale nie musze tak ostro pracowac nad sylwetka, poniewaz za pomoca mysli i regularnego sportu sama sie ksztaltuje dokladnie tak, jaka sobie wyobrazam w myslach. Zaczolem sobie wyobrazac ze : jestem milionerem, mam 3 randki tygodniowo z nowymi dziewczynami, jestem professionalnym perkusista, jestem calkowicie wolny od nalogow ? wszystko sie spelnia, mam 2-3 randki tygodniowo, chodz bylem bankrutem teraz przybywaja mi latwo i czesto pieniadze, 6lat nauki perkusji skrocilem na 8 miesiecy, a nalogi zniknely w pare minut.

  Ha Ha. Mam dla was ciekawostke, jezeli palicie papierosy.
  Powiedzcie sobie w myslach “jestem calkowicie wolna/y od nalogow” jednoczesnie palac papierosa ? to takie samo dziwne uczucie, jak zakladanie rak za glowe i probowanie sie stresowac. Bedzie wam ciezko “oszukiwac samego siebie”.

  To jest naprawde mocne i dziala lepiej niz jakies tabletki nikoret czy dismoxan, poniewaz “placebo” ? to jestes Ty. Jest nawet ksiazka o tym pod tytulem ” Ty jestes Placebo ” autorem jest Dr. Joe Dispenza.

  Moje Zdanie jest takie:

  Ludzie nie swiadomi, zawsze beda ciezko pracowac na wszystko.

  A moje motto brzmi : czym bardziej swiadomy jestes, tym latwiej az nawet dziecinie prosto osiagasz wszystko co tylko chcesz. Niema roznicy, czy chcesz w tym miesiacu napic sie 2kubki kawy, przyciagnac lub znalesc 50zl na ulicy czy zarobic lub dostac 2 milliony zlotych. Niema wielkosci a czas to tylko iluzja.

  Ja musialem 2-3 Lata ostro napracowac by zdobyc TA SWIADOMOSC, bez niej meczylem sie. Tak jak powyzej. Jezeli masz juz ta swiadomosc zycia, zrozumiesz ten fakt, ze tak naprawde czym mniej wysilku wkladasz w zarabianie pieniedzy, tym wiecej zarobisz ? zniknie wtedy bledne myslenie ” musze wiecej pracowac aby wiecej zarobic ? tak naprawde jest na odwrot ”
  MOZESZ BYC TYM, ROBIC i MIEC co zechcesz bez granic.

  A ja gleboko wierze ze sprawa Twoich filmow, znow sie wyprostuje i bedziesz mial jeszcze wiecej pozytkow i pozytywow.

  Wszystkim zycze wszystkiego dobrego, a Tobie Pawel jeszcze raz dziekuje za wszystko.

  Pozdrawiam, NowyBond700

  Reply

  Grzywocz May 26, 2016 at 23:00

  Czytałem o tych usuwanych kanałach dopiero wtedy, gdy mi się to przytrafiło, także na pewno sobie tego nie przyciągnąłem :) Poczytaj sobie o doktrynach New Age, bo bardzo je podkreślasz, być może nie do końca świadomie.

  Reply

  bzyki1991 May 26, 2016 at 19:38

  Ukuło mnie to w serce :( Dzięki Tobie stałem się mężczyzną i przestałem być łajzą. Mam wspaniałą kobietę od 2,5 lat, a wiem że bez Ciebie nie miałbym szans na dłuższy związek z kimkolwiek.

  Reply

  Adalbert May 27, 2016 at 17:08

  Najbardziej zapamiętałem informację jak doprowadzić do randki, a to dlatego, że z niej skorzystałem. Jestem pewien, że do tego by nie doszło, gdyby nie kanał Pawła. Zapamiętałem również rady jak dbać o swój wygląd. Teraz bardziej staram się dopasowywać ubrania do mojej sylwetki.

  Dziękuję

  Reply

  Marcin May 28, 2016 at 11:55

  Paweł, kilka lat temu postanowiłem, że poszukam informacji na temat relacji międzyludzkich w internecie. Na szczęście trafiłem od razu na Ciebie i tylko od Ciebie się uczyłem. Twoje materiały pomogły mi nie tylko w tym temacie. Moje życie stało się świadome, dowiedziałem się jak prowadzić szczęśliwe życie. Stałem się otwarty na rozwój. Podsumowując, zmieniłeś moje życie i za to będę Ci wdzięczny do końca życia. Mam nadzieję, że usunięcie konta było małym niedopatrzeniem i usunięte konto, wraz z filmami, zostaną przywrócone.

  Dziękuję i pozdrawiam.

  Reply

  Łukasz May 28, 2016 at 19:48

  Od czasu do czasu wracałem do Twoich filmów, bo były mi bardzo przydatne, a tu proszę, konto skasowane. Może warto wrzucić je jeszcze raz (choć wrzucanie ponownie 153 filmów może być uciążliwe)

  Reply

  Rafał May 29, 2016 at 20:21

  Witam, Jako wierny słuchacz i widz Pawła od 4 lat, systematycznie oglądam filmy jakie publikuje autor. Jego kanał zwiera godziny nagrań, przepełnionych wiedzą merytoryczną, konkretnymi wskazówkami oraz radami jak należy postępować w relacjach z kobietami. Z pełną świadomością piszę, że właśnie dzięki temu człowiekowi i jego kanałowi na serwisie youtube.com zbudowałem poczucie własnej wartości którego nigdy nie miałem (mam 27 lat), stałem się osoba towarzyską, zaradną życiowo, komunikatywną, uśmiechnięta, cieszącą się życiem. Dzięki temu moje relacji z kobietami mocno poprawiły się, zacząłem chodzić na randki. Dodam, że za nim znalazłem kanał Pawła nigdy wcześniej nie byłem na randce, a miałam już 4 lata. Obecnie jestem w stałym związku z piękną kobieta od rok, co było jednym z moich życiowych celów. Takich mężczyzna jak ja jest więcej, ludzi potrzebujących pomocy. Dlatego zwracam się z prośbą do administratora serwisu youtube.com o przywrócenie konta Pawła, ponieważ prezentuje on ogrom wiedzy i z pewnością pomoże wielu innym mężczyzną w relacjach z kobietami, co stanowi dziś ogromny problem. Rafał M

  Reply

  Kamil May 31, 2016 at 11:22

  Trafiłem na Twoje materiały właśnie przez YouTube, całkiem przypadkiem ? Twój film pokazał mi się w podpowiedziach. Wiele mi one pomogły i dużo nauczyły. Tym bardziej nie rozumiem, jak YouTube mógł Ci usunąć konto. Wierzę, że uda Ci się coś zdziałać w tym temacie, a jeśli nie, to że rozwiniesz się jeszcze lepiej na innej platformie. Powodzenia!

  Reply

  slaby_nick May 31, 2016 at 11:23

  Hej Pawel!!

  Osobiscie uwazam, ze usuniecie Twojego kanalu przez YT jest potwierdzeniem jego sily (Twojego kanalu oczywiscie)? Takze rosnij Pawel dalej, a oni niech sie boja ;)

  Pozdro i do przodu!!

  Reply

  sadam May 31, 2016 at 11:38

  Twoje filmy były jedyne w swoim rodzaju. Nie znalazłem nikogo, kto choć trochę opowiadał o najważniejszych wartościach życiowych oraz o budowaniu związku tak dobrze jak Ty. Jak widać posiadanie innego zdania jest wielu osobom nie na rękę. Mam nadzieję, że Twoje konto zostanie przywrócone, żeby ludzie wchodzący na YT odnaleźli Ciebie i zmienili swoje życie. Pozdrawiam

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: