YouTube Usunął Moje Konto Po 5 Latach Współpracy

by Paweł Grzywocz on 25 May 2016

paweł grzywocz youtube usunął konto
YouTube po 5 latach współpracy usunął moje konto youtube.com/user/pawelgrzywocz w środę 18.05.2016 o godzinie 13:58.

 • współpraca trwała 5 lat, od marca 2011 roku wgrywałem filmiki
  z poradami z zakresu randek, związku, flirtu, komunikacji interpersonalnej.
 • byłem partnerem YouTube o dobrej opinii, zweryfikowanej witrynie i tożsamości
 • kanał miał 153 publiczne filmy, z których wiele cieszyło się dużą sympatią widzów, mając kilkadziesiąt do kilkaset tysięcy wyświetleń oraz mnóstwo wartościowych komentarzy i pozytywnych ocen.
 • w sumie moje filmy były wyświetlone ponad 5 600 000 razy w ciągu 5 lat.
 • kanał miał ponad 11 800 widzów.
 • otrzymywałem sporo wiadomości o tym, jak mój kanał “Paweł Grzywocz Jak-Poderwac-Dziewczyne.pl” przyczynił się do polepszenia się relacji międzyludzkich zarówno mężczyzn jak i kobiet.
 • Moje konto zostało usunięte nagle, w tej samej minucie, w której przyszło pierwsze ostrzeżenie z powodu rzekomego spamu na 4 minutowym filmiku z sierpnia 2012 roku pt. “4 rady o podrywaniu dziewczyn”.

  Była to krótka prezentacja o tym, jak rozpoczynać rozmowy z dziewczynami.

  To było moje jedyne ostrzeżenie w ciągu 5 lat!

  Można otrzymać 3 takie ostrzeżenia zanim konto zostanie zawieszone lub usunięte.

  W moim przypadku było tylko 1 ostrzeżenie i od razu usunięcie konta. W tej samej minucie przyszedł mail informujący o usunięciu konta.

  5 lat “współpracy” z YouTube jako zweryfikowany “partner” zostało wyrzucone do kosza z powodu 1 ostrzeżenia, którego nawet nie miałem szansy naprawić, ponieważ nie otrzymałem informacji, co w tym filmie łamało wytyczne dla społeczności.

  Odwoływałem się w specjalnym formularzu. Napisałem, że to dopiero 1 ostrzeżenie oraz pytałem, jakie dokładnie zasady dotyczące spamu złamałem, jednak nie otrzymałem jasnej odpowiedzi.

  Mogę się jedynie domyślać, ale nie chcę zgadywać, bo powód może być zupełnie inny.

  W odpowiedzi na moje odwołanie otrzymałem krótką odpowiedź, że nie cofną swojej decyzji, ponieważ złamałem wytyczne dla społeczności dot. spamu. Prawdopodobnie jest to automatyczna odpowiedź, podobnie jak automatycznie działa algorytm usuwania kont.

  Czytałem i oglądałem w Internecie mnóstwo historii o znikających kanałach, pomimo przestrzegania wytycznych.

  W moim jedynym ostrzeżeniu było napisane, że “złamałem wytyczne dotyczące spamu”, jednak przestrzegałem tych wytycznych na wszystkich filmach, czyli opisywałem je tak, żeby nie wprowadzać nikogo w błąd ani też nigdy nie próbowałem przechytrzyć algorytmu wyszukiwarki, gdyż wiem, czym to grozi.

  Jak możesz uzyskać dostęp do moich usuniętych filmów?

 • Jeśli jesteś kursantem, to masz dostęp do moich kursów poprzez linki bezpośrednie do mojego serwera.
 • Jeśli jesteś moim czytelnikiem i/lub byłym widzem kanału YT, to gratuluję, jeśli zapisałeś się na moją listę mailingową, zamiast tylko subskrybować kanał, który jak widać może w każdej chwili zniknąć.
 • Od tej pory straciłem zaufanie do zewnętrznej platformy video i tworzenia społeczności na takiej stronie, która może nagle skasować 5 letnią widownię, dlatego jeśli chcesz otrzymać dostęp do dotychczasowych nagrań, które zostały usunięte, a także do nowych nagrań, to zapisz się na osobną listę filmików video tutaj. Oczywiście bezpłatnie.

  Wyślę Ci wówczas sukcesywnie dostęp do moich filmików. Będą to swego rodzaju retro-wspominki, ponieważ publikuję filmiki od marca 2011 roku.

  Posegreguję wszystkie dotychczasowe filmy w odpowiednie kategorie, listy tematyczne i według kolejności ich powstawania.

  Będziesz mógł także przypomnieć sobie, od czego zaczynałem, jakie były pierwsze filmiki ever, które mają specyficzny klimat zwykłego chłopaka/młodego mężczyzny, który chciał ostrzec podobnych do niego facetów przed pułapkami turbo-uwodzenia i przekazać normalne sposoby poznawania kobiet, rozwoju męskiego charakteru i co najważniejsze doprowadzania do trwałego związku i rodziny.

  Aby otrzymać powiadomienia o filmach zapisz się tutaj.

  Dzięki wielkie za wsparcie w mailach i mam nadzieję w komentarzach. Pamiętaj, że
  w życiu nie ważne jest to, jak mocno potrafisz uderzyć, ale to, ile razy jesteś w stanie oberwać i nadal iść do przodu (“Rocky 6″ – rozmowa z synem).

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz

  Jeśli oglądałeś moje filmy, to proszę Cię o wsparcie w komentarzu, które być może pomoże przywrócić konto z powrotem. Skopiuj swój komentarz także tutaj.

  Jakie było Twoje pierwsze wrażenie, gdy trafiłeś na moje filmiki, co budziło Twój sceptycyzm i dlaczego pomimo tego oglądałeś moje nagrania?

  Wymień 1 do 3 rzeczy, które najbardziej zapamiętałeś, czego się nauczyłeś, co najbardziej wpłynęło na Twoje życie?

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.8/5 (4 votes cast)
  YouTube Usunął Moje Konto Po 5 Latach Współpracy, 3.8 out of 5 based on 4 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 61 comments… read them below or add one }

  gościu20 June 2, 2016 at 20:55

  4 lata temu trafiłem na twoje materiały, na Twoja stronę, w związku z tym takze na filmiki z YouTube. Wczesniej czytałem porady jednego z turbo uwodzicieli, ale jego metody treningowe absolutnie mnie nie przekonywały. Kiedy byłem jeszcze wtedy mega niesmiały to on na poaczatek sugerował, zeby ni stąd ni z owąd pytac dziewczyn “czy rozmiar ma znaczenie” lub “czy staroswieckie imie ma wpływ na jakosc zycia” itp. On tłumaczył to, ze muszę przełamać strach i już, a jak to zrobię to potem bedzie z gorki. Jakos nie mogłem sie do tego przekonać, odkładałem podjęcie tego wyzwania (wyjscia na ulice i trenowanie wg wspomnianych schematów) jak się dało. Gdybym nie trafił na Pawła nigdy nie wyszedł bym do treningów z dziewczynami (np w galerii handlowej) i do dzis byłbym sfrustrowanych 20-kilkuletnim frajerem. Jeszcze raz zaczełem szukać w internecie pomocy (jak wyleczyc niesmiałość do kobiet) i trafiłem na Pawła Grzywocza. Nie pamietam co mnie zainteresowało, chyba zaciekawiła mnie strona, pierwsza prezentacja. Nigdy wczesniej podobnej nie widziałem. Zapisałem sie na liste mailingową. Regularnie zaczełem czytac porady, opinie w komentarzach. Potem po kilku tygodniach gdy sie przekonałem, kupiłem kilka produktów (m. in kurs konwersacji ktory pomogł mi sie pozbyc strachu przed ciszą na randce, ale to nastąpiło po około 25-30 odbytych randkach z kobietami sam na sam). Na poczatku nie mogłem uwierzyc w to, ze to nie facet wybiera, tylko kobieta. Pomyslałem: co ten Paweł gada? ale słuchałem dalej i sie przebudziłem, doszedłem do wniosku ze tak własnie jest, ze wiele rzeczy o ktorych on mowi to sa bardzo zyciowe porady, normalne. Zachwyciło mnie takze to ze Paweł pokazywał się na filmikach, odpowiadał na maile, w przeciwienstwie do poprzedniego “turbo uwodziciela” ktory zachowywał się zupełnie jak automat, nigdy nie odpisywął na maile i nigdy nikt go nie widział na oczy. Najwazniejszą radą Pawła z tych wszystkich wartosciowych była ta, aby przestac dążyc do perfekcjonizmu i w koncu wyjsc “w teren” i trenowac podchodzenie do kobiet, ODZYWANIE SIĘ. Złota rada: jeden praktyczny trening jest wiecej wart niz wiele godzin spedzonych na czytaniu teorii.

  Reply

  Szczepan June 5, 2016 at 20:58

  Po prostu Paweł Grzywocz mówi jak jest. Prowadzisz niezależny kanał, który zadaje kłam masowej propagandzie, której celem jest ogłupianie i uzależnianie całego społeczeństwa. Prawda jest taka, że jesteś jednym z niewielu, którzy potrafią mówić jak jest i uzasadnić, udokumentować, czy też udowodnić swoje tezy. Podejrzewam, że szala się przeważyła, kiedy zacząłeś więcej mówić o uzależnieniu od pornografii i odejściu od nurtu głównego ścieku. Jesteś jak Max Kolonko, z MaxTV, jesteś jak Konrad Daniel z Podziemnej TV. Po prostu mówisz, jak jest, w prosty i bezpośredni sposób. Tylko tematyka, trochę inna.

  Pozdrawiam.
  ps.
  Ja też osiągnę sukces, tak zawodowy, jaki i z kobietami.

  Reply

  Maxx June 7, 2016 at 08:18

  Cześć Paweł ;-) Po wysłuchaniu video nasunęło mi się na myśl to co robisz i jak mi pomogłeś a było tego dużo. Czy wszystko jest identycznie jak uczysz – nie .. Po 9 miesiącach szczęśliwego związku, dużej ilości rozmów i rzeczy które razem robiliśmy oświadczyłem się mojej dziewczynie. Przyjęła, niedługo mamy razem zamieszkać.. Jest swego rodzaju unikatowa, dlaczego ? Ponieważ nie maluje się za dużo jest naturalna, nie ma jak większość dzisiejszych dziewczyn tzw. fochów . Gdy mamy problem rozmawiamy o nim aż dojdziemy do porozumienia. Dzięki Tobie zmieniłem się i wiem , że gdybym się nie zmienił nie byłbym z nią. Ona częściej mówi , że mnie kocha ona mnie przytula i jest o mnie bardziej zazdrosna, ale mi ufa.. Zastanawia mnie tylko to, ze sztywno trzymasz się pewnego rodzaju ram.. – nie mówię, tu o początkach znajomości, bo z tym masz racje.. ale z dalszą części gdzie widzisz obserwujesz i oceniasz dziewczynę, wiesz czy nadaje się na coś więcej czy czujesz , że ją kochasz itp, czy tylko taka gra, by ją mieć aby mieć co jest teraz też moden… wg mnie to jest ważne by oceniać by nie być ślepym i zmieniać się na lepsze nikt nie jest ideałem, ale rozmowa zawsze [pomaga wtedy gdy gdy jest to rozmowa a nie monolog. dzięki . Cześć ;-)

  Reply

  Adam June 7, 2016 at 08:19

  Jedyny gość co mówi prawdę na temat relacji damsko – męskich a tu usunięcie konta. Wstyd dla youtube. Ci cali turbo uwodziciele pozazdrościli ci zdrowego podejścia do tematu. Dalej rób to co robisz!!.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: