Strach Przed Zranieniem – Boję Się Związku z Dziewczyną – Jak Nie Dać Się Zranić Kobiecie?

by Paweł Grzywocz on 12 January 2020

“Mój narzeczony miał przede mną dziewczyny, ale chciał innego związku, takiego o którym mówiłeś Ty i tym mnie urzekł, takim dorosłym podejściem do tych spraw i takiego kogoś szukałam.”

strach przed zranieniem boję się związku z dziewczyną
Jak pokonać strach przed zranieniem i nie dać się zranić kobiecie oraz znaleźć dziewczynę, z którą zbudujesz trwały i udany związek. W tym artykule otrzymasz odpowiedzi na takie pytania jak:

 • Co robić, gdy boję się związku z dziewczyną?
 • Jak uniknąć zbyt szybkiego i dużego zaangażowania na zbyt wczesnym etapie relacji?
 • Jak nie dać się zranić kobiecie?
 • Jak kontrolować strach przed zranieniem?
 • Poznasz historię kobiety, która przesłała mi podziękowania za narzeczonego, który nie miał ciśnienia.
 • Jak pokonałem strach przed zranieniem, gdy bałem się związku z dziewczyną po przykrych doświadczeniach

  Zaakceptowałem potencjalną porażkę. Stwierdziłem:

 • “Ok, powiedzmy, że z kolejną dziewczyną nie wyjdzie, pół roku będziemy się spotykać, ale jednak się rozstaniemy, bo nie będzie nam coś pasowało w sobie. Wówczas trzeba się pogodzić z tym, że jeśli się nie pobierzemy, to się rozstaniemy“.
 • Takie nastawienie pozwala nabrać perspektywy, że dopóki się nie pobierzecie, to każda dziewczyna, z którą jesteś może nie być ostatnią.

  Z pomocą materiałów doprowadzania do związku w 12 randek możesz się ochronić przed zranieniem, ponieważ gdy powoli randkujesz, powoli rozwijasz znajomość, powoli dawkujesz zaufanie dziewczynie, powoli ze wszystkimi gestami, nie wykładasz od razu boję się związku z dziewczyną - strach przed zranieniemkart na stół, nie angażujesz się tak szybko, nie konsumujesz od razu tej relacji, że łatwo przyszło
  - łatwo poszło
  , bo można się w ten sposób łatwo poranić, to wtedy strach przed zranieniem będzie niewielki i nie będziesz się bał związku z dziewczyną, bo ona będzie starannie przez Ciebie wybrana.

  Jeśli przestrzegasz tych zasad i wartości, które przekazuję w materiałach, to wtedy po prostu się nie poranisz.

  Jeśli się rozstaniesz po 5 albo po 10 albo po 20 spotkaniach, to szkoda, natomiast nie jest to tak bolesne, jak rozstanie po długim związku.

  Strach przed zranieniem to jest coś, co mnie powstrzymywało i przerażało przez dłuższy czas, ale wyszło mi to na dobre. Bałem się związku z dziewczyną i zranienia, więc dlatego przez jakiś czas nie chciałem mieć dziewczyny.

  “Boję się związku z dziewczyną i czuję strach przed zranieniem” – to dobrze!

  To paradoksalnie dodaje nam atrakcyjnej aury. Stajemy się bardziej atrakcyjni, ponieważ nie jesteśmy wtedy zdesperowani i potrzebujący.

 • Atrakcyjni jesteśmy wtedy, gdy kobiety nie są celem naszego życia.
 • Nie jesteśmy wtedy desperatami.
 • Nie jesteśmy wtedy odpychający i potrzebujący.
 • Jest takie angielskie powiedzenie: “Hungry dog never gets fed” (“Głodny pies nigdy nie dostaje jeść”).

 • strach przed zranieniem - jak nie dać się zranić kobiecie

  Nie lubimy, gdy ktoś jest taki spragniony, potrzebujący uwagi. Kobiety nie pociągają tego typu faceci.

  Dlatego bardzo dobrze, gdy czujesz strach przed zranieniem i boisz się związku
  z dziewczyną, bo nie ma się co spieszyć do związku. Na spokojnie. Nie ma sensu się szybko pakować w związek.

  Gdy się nie spieszysz, to wtedy kobiety widzą w Tobie taki brak desperacji i są pod wrażeniem, że “wow, ten koleś jest inny niż wszyscy. Nie ma żadnego ciśnienia. Jest świetny. Skąd on ma w sobie takie szczęście i dystans”.

  *** PODZIĘKOWANIA KOBIETY ZA NARZECZONEGO, KTÓRY NIE MIAŁ CIŚNIENIA: ***

  “Cześć Pawle,

  Mój narzeczony uczył się z Twoich materiałów i chciał budować związek inaczej niż wszyscy. Jesteś dla niego autorytetem w tych sprawach dzięki Tobie przełamał swoją nieśmiałość i poświęcił na to dwa lata. Wie, że związku nie buduje się na sexie. On się uczył z nich kilka lat temu i zapadło mu w pamięć, żeby za szybko nie iść z kimś do łóżka. Nie chciał w ten sposób nic budować, bo mówił, że to płytkie, sam mnie też testował co się później dowiedziałam czy się obrażałam czy przychodziłam na spotkania itp. więc był bardzo ostrożny co do mnie
  i bacznie mnie obserwował.

  On chce się dalej uczyć i dbać o relację, pracować nad sobą, bo sporo pracy już zrobił. Do sexu nie śpieszył się w ogóle i nawet o nim nie wspominał przez pół roku, potem się pytał co on dla mnie oznacza, a ja się tak w nim zakochałam mocno,
  w jego osobie
  i w ogóle, że sama chciałam, bo uznałam, że mu ufam i chce z nim być bliżej.

  Ma potencjał na dobrego męża skoro szukał i widział, że z tymi związkami to jednak nie tak prosto jest, bo miał przede mną dziewczyny, ale chciał innego związku, takiego o którym mówiłeś Ty i tym mnie urzekł, takim dorosłym podejściem do tych spraw i takiego kogoś szukałam. Wcześniej straciłam chłopaka, bo nie chciałam tak od razu, to po prostu poszedł do innej.

  Mój były tylko by leżał na łóżku i gapił się w sufit i nic nie potrafił zorganizować, tylko mnie cisnąć z sexem, a ja dostawałam szału i mnie to psychicznie męczyło, dlatego jak pojawił się mój narzeczony i przedstawił mi swoje podejście do tych spraw i na nic nie naciskał i jeszcze potrafił randkę zorganizować fajną to mnie tym ujął. Co by nie było dzięki Tobie dał mi dużo szczęścia :) Dziękuję:)

  Ostatnio oboje słuchaliśmy Twoich materiałów, które kupił o tym, jak utrzymać związek. I naprawdę widziałam, że dotarło do niego, że się opuścił i zorganizował parę fajnych rzeczy :) .

  Wczoraj mu powiedziałam, że jeśli zdobył mnie dzięki Twoim radom, to powinien nadal się w tym temacie rozwijać. Bardzo Ci dziękuję za porady naprawdę, bo kobiety z którymi mam kontakt to zepsute baby które nigdy mnie nie zrozumieją. Mam 31 lat, ogrom pracy w siebie włożyłam i nie chce żyć jak inni wkoło bez zastanowienia i głupio. Pozdrawiam i ściskam Cię mocno:) Ewelina.”

  >>> MÓJ KOMENTARZ:

  Jak widzisz brak ciśnienia potrafi dać wspaniałe rezultaty.

 • Wówczas też bardzo spójne są te wszelkie zaczepne teksty i techniki flirtu do dziewczyn w stylu: “Nie molestuj mnie”, “Ja nie jestem taki szybki”, “Zostaw mnie, ja taki nie jestem”, “Pewnie chcesz mnie tylko wykorzystać”.
 • Gdy to mówiłem na luzie i szczerze, to wiele dziewczyn się świetnie przy mnie bawiło i stwierdzały: “Wow, ale ten gościu jest wesoły, zabawny, świetnie mi się
  z nim spędza czas. On nie ma ciśnienia na nic.”
 • pokonaj strach przed zranieniem - boję się związku z dziewczynąWiadomo, że musimy przejawiać niezbędne minimum starania się
  o dziewczynę, żeby rozwijać znajomość, jak zagadywanie, zapytanie o numer telefonu, zaproszenie na spotkanie, prowadzenie spotkań.

  Pamiętaj, żeby jednak nie wybiegać tak daleko w przyszłość i nie planować
  z nowo poznaną dziewczyną całego życia.

  Możecie spotkać się na 1,2,3 randki i nie musi z tego nic wyjść. To nie jest zobowiązujące. Dziewczyny też znikają nieraz po 5 lub 8 spotkaniach bez słowa i nikomu się nie tłumaczą. Ty tak samo możesz się spotkać kilka razy i to do niczego nie zobowiązuje.

  Nie musisz podejmować decyzji, czy chcesz z nią spędzić resztę życia na pierwszej ani na drugiej ani na trzeciej randce.

  Daj sobie czas, chodź na randki z różnymi kobietami, żebyś miał doświadczenie randkowe, standardy i porównanie, jaki typ dziewczyny Ci odpowiada oraz, żeby uniknąć toksycznych kobiet, które trzeba skreślać bez zastanowienia i potrafić je szybko rozpoznawać.

  Nie ma strachu przed zranieniem ani bania się związku
  z dziewczyną, gdy skreślasz niebezpieczne kobiety

  Im szybciej skreślasz niewłaściwe kobiety (na podstawie materiałów i faktów oczywiście), tym szybciej znajdziesz tę właściwą.

  To jest najczęstszy problem, gdy mężczyźni chcą jak najszybciej zejść z tego tzw. rynku randkowego, bo bardziej niż związku z dziewczyną boją się samotności.

  boję się związku z dziewczyną i zranienia - strachChcą jak najszybciej znaleźć sobie dziewczynę i zapomnieć o temacie, a w ten sposób nie tylko emanują desperacją, ale również zaniżają standardy i wiążą się z byle jaką dziewczyną, byle nie być samemu.

  Dlatego wiążą się z dziewczyną toksyczną, która jest niedowartościowana, obrażalska, kontrolująca, męcząca, która próbuje ciągle wchodzić na głowę, wisi na szyi, nie ma swojego życia, przytłacza, ciągle robi jakieś dramaty, pretensje, problemy.

  Lepiej być samemu niż z taką toksyczną dziewczyną.

  Wtedy nie ma sensu bać się związku z dziewczyną, bo wybierzesz dziewczynę, która Cię nie zrani, bo będzie łagodna, cierpliwa i stabilna emocjonalnie, lojalna. Dodatkowe przyczyny braku powodzenia u dziewczyn w linku i w pozostałych materiałach.

  Polecam program “Pewność siebie z kobietami w 90 dni” i “100 rozmów audio”, które pozwolą Ci regularnie zagadywać do atrakcyjnych dziewczyn, żebyś miał wybór, opcje, kontrolę nad swoim życiem oraz potrafił szybko rozpoznawać te niewłaściwe dziewczyny.

  Z kolei zasady doprowadzania do związku i utrzymywania znajdziesz w programie 12 randek i Jak utrzymać związek.

  Dzięki nim unikniesz zranienia, pokonasz strach przed zranieniem, a zamiast mówić “boję się związku z dziewczyną“, to przejmiesz pełną odpowiedzialność za swoje życie
  i będziesz przygotowany do zbudowania trwałego związku. Pamiętaj:

  “Sukces jest wtedy, gdy okazja spotyka się z przygotowaniem.”

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  W jakich sytuacjach najbardziej odczuwasz strach przed zranieniem
  i boisz się związku z dziewczyną?

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  Strach Przed Zranieniem - Boję Się Związku z Dziewczyną - Jak Nie Dać Się Zranić Kobiecie?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 1 comment… read it below or add one }

  markwahlberg January 13, 2020 at 18:30

  Moim zdaniem kluczowe jest tutaj zbudowanie fundamentów czyli poczucia własnej wartości i bycia szczęśliwym samemu. Zmiana nastawienia i poznawania kobiet na luzie, z kazdej randki czy relacji wyciąganie wniosków i Traktowanie tego jak cenne doświadczenie.
  Poza tym oczywiście czekanie z seksem aż nabierzemy pewności, że to ta właściwa osoba.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: