Jak Starać Się o Dziewczynę – Jak Facet Powinien Starać Się o Kobietę? Czy Walczyć?

by Paweł Grzywocz on 24 October 2019

“Kiedyś wziąłem sobie do serca radę, że należy dać się kobiecie wygadać, żeby Cię polubiła. Przez to nic o sobie nie opowiadałem, więc byłem strasznie nudnym rozmówcą, a dziewczyna się ze mną męczyła, ponieważ zadawałem tylko pytania, a ona czuła się, jakbym przeprowadzał z nią przyjacielski wywiad.”

jak starać się o dziewczynę - jak facet powinien się starać
Jak starać się o dziewczynę. Jeżeli chodzi o staranie się o dziewczynę, to pierwszorzędnie polecam Ci zamienić słowo “starać się o dziewczynę” na “prowadzić dziewczynę”.

W tym artykule i nagraniu dowiesz się:

 • Jak facet powinien starać się o kobietę?
 • Jak umawiać spotkania z dziewczyną, żeby czuła, że się o nią starasz i wiesz, jak poprowadzić relację we właściwym kierunku.
 • Jakie jest niezbędne minimum zainteresowania, które musisz okazać dziewczynie, gdy się o nią starasz.
 • Czy starając się o dziewczynę facet powinien płacić na randce?
 • Jak starać się o dziewczynę w rozmowie, żeby nie przesadzić z tajemniczością.
 • Kobiety lubią być prowadzone. Wtedy czują, że mężczyzna się o nie stara we właściwy sposób, bo jest liderem, gentlemanem a nie łajzą, która się jej podlizuje i próbuje ja przekupić.

  Gdy nie miałem pojęcia, jak starać się o dziewczynę ani jak prowadzić znajomości do randek i związku, to po 3 godzinach tańczenia z nowo poznaną dziewczyną w klubie spytałem niepewnie:

 • “Czy chciałabyś mój numer telefonu?”
 • Bałem się odrzucenia i bałem się spytać ją o jej numer. Ona poprawiła mnie
  i powiedziała:

 • “To chyba Ty powinieneś chcieć mój numer telefonu”.
 • Poczułem się, jak łajza prowadzona przez bardziej ogarniętą dziewczynę i powiedziałem:

 • “Tak, właśnie, o to mi chodziło, że chcę Twój numer telefonu”, ale to było już po fakcie, gdy ona pokazała, że chce mi go podać.
 • Jak starać się o dziewczynę? Umawiaj w pewny siebie sposób spotkania.

  Wielu mężczyzn, nawet już edukujących się na temat relacji czasami uważa, że proponowanie spotkania jest zbyt ciężkie.

  Często ma to miejsce w sytuacji, gdy już zabili zainteresowanie kobiety, zabili wyzwanie, tajemniczość, gdyż byli zbyt łatwi, dostępni, przewidywalni i np. zaczęli zbyt długo całować dziewczynę albo szybko się z nią przespali.

  Próbują potem odbudować zainteresowanie jakimiś manipulacyjnymi sztuczkami typu udawanie, że nie chcą się z nią spotkać.

  Oczywiście nic im to nie daje, bo gdy kobieta straci zainteresowanie, to jesteśmy jej obojętni.

  Inni z kolei obawiają się proponować spotkanie, bo myślą, że trzeba z dziewczyną pisać wiadomości.

  jak starać się o dziewczynę w smsSam tak zrobiłem kiedyś, że miałem nr telefonu od dziewczyny i zamiast umówić spotkanie, to spytałem, jaki jest jej nr gadu-gadu i zacząłem
  z nią pisać, bo obawiałem się, że umawianie się od razu na spotkanie jest zbyt szybkie.

  Jednak był to błąd.

  Jak starać się o dziewczynę, żeby okazać jej niezbędne minimum zainteresowania konieczne do rozwoju relacji?

  Należy okazywać pewne niezbędne minimum zainteresowania kobietą poprzez właśnie:

 • podejście, rozmowę, prowadzenie rozmowy, spytanie o kontakt, najlepiej nr telefonu, a następnie umawianie spotkań.
 • To nasza męska rola: umawianie spotkań.

  Kobieta może proponować spotkania, ale nie musi tego robić.

  Dopiero w związku dziewczyna powinna też sama proponować spotkania. Są od tego wyjątki, gdy dziewczyna ma takie “zasady”, że nie powinna zapraszać, ale gdy odpowiednio potęskni, to w końcu sama poruszy ten temat, a Ty wtedy możesz jej powiedzieć: “Przecież znasz mój numer” i zachęcić ją, że chętnie zaakceptujesz jej potencjalne propozycje.

  Jak starać się o dziewczynę na randce – plan spotkania

  Jako mężczyzna powinieneś prowadzić całe spotkanie, tzn. mieć plan od a do z. Jeśli dziewczyna ma inne pomysły, to Ci o nich powie i możesz się do nich dopasować, jeśli mają sens. Np. nie warto zgadzać się na randkę w kinie, bo to jest nudne, oklepane, sztywne, zbyt oficjalne.

  Następnie na spotkaniu należy prowadzić kobietę, prowadzić rozmowę, wybrać lokal, wybrać stolik, zakończyć spotkanie, odprowadzić dziewczynę do domu lub na przystanek lub jej parking w zależności od tego, które to jest spotkanie (na początku kobieta ma prawo obawiać się ujawnić adresu zamieszkania i ma do tego prawo).

  Aby starać się o dziewczynę nie warto pozostawiać spotkania przypadkowi. Jeżeli masz na coś wpływ, ale tego nie dopilnujesz, to może to pójść nie po Twojej myśli.

  Jak starać się o dziewczynę – cz płacić za randkę?

  jak facet powinien starać się o kobietę Tak, za pierwsze randki nie pozwalaj kobiecie płacić, tylko spróbuj 1 do 2 razy odmówić i powiedz: “Spokojnie, ja się tym zajmę/Dziękuję, nie trzeba”.

  Na pierwszym spotkaniu, gdy dziewczyna nie pozwala zapłacić za spotkanie, to najczęściej nie chce czuć się zobowiązana wobec Ciebie, nie chce mieć
  z Tobą do czynienia albo jest ultra feministką albo bardzo niedowartościowana.

  W każdym razie nie wróży to dobrze, bo to dopiero pierwsze spotkanie, które powinno kosztować z 20 zł za 2 herbaty, a ona już ma z tym problem.

  Jak jeszcze starać się o dziewczynę – opowiadaj o sobie i daj się poznać.

  Kiedyś wziąłem sobie do serca radę, że należy dać się kobiecie wygadać, żeby Cię polubiła. Przez to nic o sobie nie opowiadałem, więc byłem strasznie nudnym rozmówcą, a dziewczyna się ze mną męczyła, ponieważ zadawałem tylko pytania, a ona czuła się, jakbym przeprowadzał z nią przyjacielski wywiad.

  Podsumowując temat tego, jak starać się o dziewczynę, to jako mężczyzna powinieneś nadawać relacji od początku właściwy kierunek i tak kierować rozmową i randkami, żeby zainteresować sobą kobietę poprzez bycie emocjonującym rozmówcą, bycie wyzwaniem, tajemnicą w odpowiednim stopniu, gentlemanem.

  Oczywiście nie należy tego mylić z jakimś nadmiernym dotykaniem i całowaniem dziewczyny na pierwszej randce, ponieważ można w ten sposób ją wystraszyć lub natrafić na toksyczną kobietę, która szuka tylko dowartościowania.

  O tym, jak znaleźć wartościową dziewczynę do związku i utrzymać jej wysokie zainteresowanie przez kolejne 40-50 lat jest program 12 randek. Polecam również odnośnie rozmowy 77 technik flirtu, Pewność siebie w 90 dni, a także 100 rozmów audio. Mam nadzieję, że po tym wpisie będziesz lepiej rozumiał, jak starać się o dziewczynę.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  100 Rozmów Audio z Kobietami
  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  A jak Ty próbowałeś do tej pory starać się o dziewczynę, zabiegać albo wręcz walczyć o kobietę?

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
  Jak Starać Się o Dziewczynę - Jak Facet Powinien Starać Się o Kobietę? Czy Walczyć?, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

  Poszukiwano

  • Staranie się o koviete

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 11 comments… read them below or add one }

  Artur October 24, 2019 at 20:24

  Cześć Paweł!

  Znalazłem Cię przez YT, po tym jak poznałem pewną fajną dziewczynę, ale skończyło się tylko na jednym spotkaniu, chociaż bardzo mi się podobała i bardzo ją lubiłem. Była ode mnie starsza, ale mimo wszystko dużo się od niej nauczyłem, bo dużo z nią rozmawiałem. Postanowiłem pójść za ciosem i w końcu wziąć odpowiedzialność za budowanie relacji z kobietami, wykorzystać to czego się nauczyłem, żeby w końcu zbudować jakąś ciekawą relację, bo chciałbym móc kogoś zabierać ze sobą jak wyjeżdżam na jakieś wakacje albo gdzieś wychodzę z domu. W życiu zadbałem już o sprawy zawodowe i czuję, że teraz jest czas na zadbanie o sprawy uczuciowe.

  Ogólnie Twoje materiały i podejście bardzo do mnie przemawia. Od zawsze miałem takie wrażenie, że to co obserwuję podchodząc do dziewczyn / rozmawiając jakoś kłóci się z tym co znajdowałem w internecie w poradach dotyczących budowania relacji z kobietami. Moje obserwacje były takie, że np. podchodzenie w klubach i ogólnie chodzenie tam było zupełnie bez sensu, jakieś zbijanie piątek uznawałem za totalnie idiotyczne i po prostu creepy, ale przez to, że wszędzie o tym czytałem myślałem, że ze mną jest coś nie tak i że jestem jakiś dziwny i że to pewnie przez to jestem sam.

  Mam 28 lat, prawie nie mam znajomych, towarzystwo w którym się obracałem było poniżej moich standardów i dlatego zdecydowałem, że dalej spróbuję samodzielnie. Często jednak ze względu na samotność moje standardy obniżałem i już dziś widzę, że to było błędem – powinienem twardo trzymać się moich granic i standardów bo tylko dzięki temu będę szczęśliwy, bez wyjątków.

  Miałem też od zawsze problem z niskim poczuciem własnej wartości. Spotykałem się z Panią Psycholog, żeby zrobić z tym porządek, najpierw raz na tydzień przez kilka miesięcy, teraz chodzę już dużo rzadziej bo znam kierunek i to bardziej już moja praca jest potrzebna niż rozmawianie o problemie.

  Przez niskie poczucie własnej wartości miałem problemy z narcyzmem i wpadałem w jakieś dziwne toksyczne relacje, próbowałem na siłę ratować ludzi i wyciągać ich z problemów, dziś już tego nie robię. Dzięki tym spotkaniom bardzo się otworzyłem na ludzi, ale brakowało mi w życiu męskich wzorców, ja po prostu nie wiem jak wygląda zdrowa relacja między kobietą i mężczyzną.

  To co opisujesz bardzo mi się podoba i to jest wzór jaki chciałbym przyjąć – wzajemne staranie się o siebie, wysokie zainteresowanie i wspólna praca nad związkiem.

  Moim celem jest nauczenie się tego jak wygląda zdrowa relacja między kobietą i mężczyzną i chciałbym też się dowiedzieć, jak ją zbudować.

  Pozdrawiam i dzięki za wszystkie materiały, bardzo mi pomogły :)

  Reply

  Paweł Grzywocz October 24, 2019 at 20:25

  Dzięki bardzo za odpowiedź i gratuluję przejęcia odpowiedzialności za swoje relacje oraz wyznaczania granic toksycznym ludziom.
  Nic nie daje takiej ulgi, jak odseparowanie się od toksycznych ludzi (odcinek nr 7 “Pewności siebie z kobietami w 90 dni”).
  Sąsiedzi, znajomi, dalsza rodzina i inni ciemiężyciele psychiczni. Najpierw uwolnienie się mentalnie od ich wpływu, a finalnie totalne uwolnienie się fizyczne.

  Bo ciężko jest mentalnie znosić takich ludzi. Próbowałem się odcinać mentalnie od toksycznych kolegów. Jest to ciężar, jest to męczące, bo jednak spędzasz z tymi ludźmi dużo czasu, widzisz ich zachowania, słuchasz ich durnych wywodów, a czasami przytyków.

  Finalnie jesteś ciągle cicho i nic nie mówisz, próbując zachować spokój. Najchętniej byś zniknął i nigdy ich nie oglądał więcej ani nie wysłuchiwał ich wypaczonych wizji relacji z kobietami.

  O wartościach związkowych między kobietą i mężczyzną jako przygotowanie do udanego małżeństwa jest też program: “Wolność od nałogów w 90 dni”

  Reply

  Maciej October 24, 2019 at 20:24

  Dzięki Paweł za to co robisz. Ostatnio opisywałem sytuację kiedy spotkałem się z dziewczyną trzy razy i zastanawiałem się czy ją pocałować bo była po rozstaniu. Jednak nie napisałem, że była maniaczką kontroli oraz desperatką . Znałem ją ledwo 2 tygodnie a czułem się jak w związku. Wysyłała SMS-y: gdzie byłeś?, z kim?, chciała wszystko wiedzieć. Nie chciałem z nią pisać SMS-ów bo nie miałem czasu i tez nie lubię. Kiedy powiedziałem, ze wole rozmawiać na żywo, napisała ok ale z fochem, ze już nie będzie zawracała mi dupy ale dalej spamowala. :D
  Chciała wiedzieć co do niej czuje itd. Po 3 spotkaniach? Serio. Pragnęła atencji, narzekała na wszystko. Mama zła, ojciec zły, siostra zła. Nikt jej nie kocha.
  Na początku brała mnie na litość, okłamała mnie nawet, ze wzięła tabletki ale w ostatniej chwili wypluła(chyba witaminę C)
  Piszę to dla facetów jako przestrogę. Czwartego spotkania nie będzie bo znalazła sobie adoratora, który szybką zrobił co ona chciała i nawet nie zdaje sobie sprawy co go czeka.
  Paweł. Niedlugo zakupie twoj kurs. Jesteś człowiekiem, który powinien dostać nagrodę. Mam nadzieję, a właściwie wiem, ze dzięki tobie znajdę właściwa osobę , z którą założę szczęśliwą rodzinę. Dzięki

  Reply

  Paweł Grzywocz October 24, 2019 at 20:26

  Dzięki za podzielenie się wnioskami. Cieszę się, że odkrywasz i akceptujesz rzeczywistość taką, jaka jest i chronisz się przed niebezpieczeństwami.

  Reply

  Sebastian October 24, 2019 at 20:25

  Hej, Paweł
  Miałem dziś sytuacje w której zagadałem do koleżanki z roku. Normalnie jak jesteśmy na wykładach to co jakiś czas mi się o coś spyta albo coś opowie ciekawego ale naprzykład jak dziś mogliśmy trochę dłużej porozmawiać bo wracaliśmy tramwajem razem to jedynie zdążyłem zadać dwa pytanie na temat dzisiejszych zajęć to jedynie otrzymałem tylko zdawkowe odpowiedzi i założyła od razu słuchawki i już nie rozmawialiśmy do końca drogi.
  Czy mogłem wcześniej zrobić jakiś błąd że naprzykład mogłem spytać o coś ciekawszego albo kontynuować rozmowę nawet na siłe bo może by się jednak wkręciła?

  Reply

  Paweł Grzywocz October 24, 2019 at 20:31

  Myślę, że wynika to z tego, że od początku jesteś w jej oczach tylko kolegą z roku albo ma już jakiegoś chłopaka albo jest nietowarzyska albo ewentualnie miała gorszy dzień. Czy Ty mogłeś zrobić coś inaczej? Nie wiem, nie było mnie tam. Może mogłeś się bardziej uśmiechać i być bardziej pewny siebie? Może mogłeś zapodać jakiś bardziej emocjonujący temat niż wykład, o którym pewnie wolałaby zapomnieć. Może krępowało ją to, że dookoła są ludzie, a Ty może zbyt głośno mówiłeś. Może byłeś zbyt blisko niej i ją to przytłaczało. Może miałeś nieświeży oddech. Nie wiem. Dużo zmiennych jest w naszej komunikacji: ustawienie ciała, mowa ciała, mimika twarzy, aparycja, ton głosu, tematy, emocje, kontakt wzrokowy. Uważam, że jak się ma opanowane te elementy, to w 90% przypadków koleżanki będą darzyć nas chociażby takim szacunkiem, żeby coś tam pogadać a nie bezczelnie ignorować. Jednak z 10% koleżanek może naprawdę być kompletnymi ignorantkami i nawet porządnego mężczyznę oleją, mają muchy w nosie.

  Reply

  Michał Lxxx October 25, 2019 at 11:36

  2 najważniejsze słowa/zdania w tym artykule, to:
  - “prowadzić dziewczynę”
  ale żeby wiedzieć jak prowadzić, to właśnie trzeba mieć:
  - “plan jak prowadzić dziewczynę”

  Bez tych 2 elementów szybko się wyłożymy.

  Z reszta jak wszędzie, w biznesie, w pracy, w życiu.
  Trzeba ustalić co zrobić, jak zrobić i po prostu to robić.

  Reply

  Marcin October 28, 2019 at 22:08

  Hej, Mam taki temat
  Czy istnieje jakiś klucz co do tego ile oznak zainteresowania trzeba otrzymać od dziewczyny którą już znamy? Jest to pomocne w chwili kiedy tak jak teraz chodzę np. na angielski, grupa niewielka i jest dziewczę, które mi się podoba. Starsza o dwa lata. I się zastanawiam uderzać do niej czy nie. Jak uderzę do niej, a np. spyta po co Ci mój numer, to nie chcę psuć atmosfery. Z drugiej strony nie wiem, czy ona może czeka na to, aż poprowadzę tę znajomość w tym kierunku. Tu np. taka obserwacja, że po zajęciach wyszliśmy we dwoje i szła bardzo powoli jakby chciała mieć więcej czasu na rozmowę. Z drugiej strony przed zajęciami nie szukała w ogóle kontaktu(rozmawiała przez tel).

  W sumie takie analizowanie jest pewnie łajzowate, ale chciałem się poradzić. Czy zawsze uderzać jak w dym, czy może warto odpuścić.

  Analizując 10 oznak zainteresowania z kursu JZD to mamy: 1. kontakt wzrokowy – nie unika, ale też nie ma przesady. 2. śmieję się z Twoich żartów – tu naprawdę tak jest, po prostu wybucha śmiechem. 3. dotyku brak 4. nie zaobserwowałem 5. brak 6. nie zaobserwowałem 7. nie zaobserwowałem 8. Angażuje się w rozmowe – zawsze podtrzymuje rozmowę 9. brak pytań o moją osobę 10. dostałem z dwa komplementy np. że jestem zabawny. Tak więc naliczyłem takie 3 i pół oznaki. Proszę o radę w tym temacie. Starać się o nią, czy nie ;)

  Reply

  Paweł Grzywocz October 29, 2019 at 10:11

  Zapytanie o nr telefonu nie psuje atmosfery, tylko weryfikuje, czy dziewczyna rozmawia i flirtuje z Tobą z grzeczności i dla sportu czy może jest wstępnie zainteresowana. Zapytanie o nr telefonu niczego nie psuje. Wyszukaj w google: “Jak okazać dziewczynie zainteresowanie przy podejściu” i przestań robić oświadczyn z zapytania o głupi numer telefonu. Wyszukaj też w google: “Dziewczyna pyta: A po co Ci mój numer telefonu”. Zbuduj konwersację na 10 minut, 15 minut. Może być nawet sumarycznie, że rozmawiałeś z nią raz 5 minut, drugi raz 10 minut. To potem w trzeciej rozmowie, gdy będziesz widział, że ona dobrze reaguje, to spytaj w końcu, jaki jest jej numer telefonu. Jak powie, że ma chłopaka, to spytaj, gdzie go poznała, kiedy ślub, czy widzi się z nim za 5 lat i jakie ma dla Ciebie rady, żeby być lepszym mężczyzną.

  Reply

  Marcin November 18, 2019 at 21:18

  Numer telefonu zabrany bez problemu. Jeszcze powiedziała, żebym jej puścił strzałkę, żeby miała mój numer. Po 7 dniach(długo? tak wypadło, wcześniej weekend to nie ma sensu dzwonić) zadzwoniłem i reakcja była.. średnia. Krótka rozmowa. Konkretna propozycja – wymówka – brak alternatywnego terminu – narka. Potem spotkanie na zajęciach raczej bardziej oschła niż zwykle nie reagowała już tak dobrze.

  Jak myślisz proponować kolejny raz? Podskórnie czuję, żeby już nie proponować o ile się nie odezwie sama. Takie mam przekonanie, że jeżeli kobieta nie wznowi sama kontaktu po nieudanej próbie umówienia spotkania, nie powinno się dzwonić drugi raz. Zwłaszcza, że intuicja podpowiada takie tam 49%. :D Z mojej strony myślę, że mogłem bardziej zainwestować jakąś żywszą historią, ale czy by to coś zmieniło? Daję sobie tróję z minusem za interakcje(wiem, że tu mam problem), a czwórkę za pewne kroki do umówienia spotkania.
  Jednak 3 oznaki to chyba za mało na podjęcie tematu rozwijania znajomości, choć myślałem, że po pewnym numerze przynajmniej się spotka.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 19, 2019 at 10:13

  To zawsze doświadczenie i zabawa. Skoro zlokalizowałeś problem, to dla zasady, dla doświadczenia możesz zadzwonić i spróbować zbudować nieco konwersacji, historii, spróbować dać się nieco poznać przez telefon, okazać zainteresowanie w rozmowie, opowiedzieć coś od siebie, zainteresować ją przez telefon. Jest to mało skuteczne, bo nie masz mowy ciała przez telefon, ale jest to świetne doświadczenie i trening. Ja tak np. nieraz robiłem, że jak rzucałem do kosza i nie trafiłem, to muszę z tego samego miejsca trafić jeszcze raz aż do skutku. Na meczu oczywiście bardzo rzadko jest taka możliwość, wręcz prawie nigdy, ale przynajmniej na następny raz poprawiam skilla. Może ona nie odbierze kolejny raz. Aha, ale Ty ją spotykasz na zajęciach, to nieco inna sprawa. Mógłbyś próbować na zajęciach pogadać, ale skoro na Cię zlewa, to też ją olej. Pozagaduj na jej oczach do innych dziewczyn, to się odkujesz, a ona zrozumie, że jest tylko jedną z wielu i nic nie straciłeś.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: