Tęsknię Za Dziewczyną – Straszna Tęsknota Po Rozstaniu Z Dziewczyną Lub Między Spotkaniami – 5 Metod Na Tęsknotę

by Paweł Grzywocz on 20 April 2020

“Najczęściej tęsknisz za byłą dziewczyną, bo kieruje Tobą tzw. mentalność braku, niedostatku, rozleniwienie, uzależnienie się od jej uwagi a nie faktyczne pragnienie szczęścia dla tej dziewczyny!”

tęsknię za dziewczyną z którą zerwałem
Jak poradzić sobie z tęsknotą po rozstaniu z dziewczyną, a także jak radzić sobie z tęsknotą w stałym związku z dziewczyną pomiędzy spotkaniami?

Jak się ogarnąć, jeśli to Ty odszedłeś i masz wątpliwości w stylu: “Tęsknię za dziewczyną, z którą zerwałem”.

W tym artykule dowiesz się:

 • jak nie przytłoczyć dziewczyny swoimi uczuciami i tęsknotą?
 • jak radzić sobie tęsknotą po rozstaniu lub między spotkaniami?
 • jak nie stracić dziewczyny przez porzucenie zasad, które ją do nas przyciągnęły?
 • co robić, gdy strasznie tęsknię za byłą dziewczyną, z którą zerwałem?
 • #1: Pierwsza rada, gdy tęsknisz za dziewczyną, z którą zerwałeś lub która zostawiła Ciebie to wyciągnięcie wniosków i nie popełnianie ponownie tych samych błędów

  Najważniejsze to zdać sobie sprawę z tego, co doprowadziło do zerwania i utraty tej dziewczyny. Czasami była to toksyczna dziewczyna, więc to zerwanie było tylko kwestią czasu, a czasami były to zaniedbania typowo po naszej męskiej stronie, polegające na tym, że mężczyźni odpuszczają te zasady utrzymywania zainteresowania kobiety.

  Potrafią być wyzwaniem dla kobiety 2 tygodnie albo 2 miesiące, a potem mówią sobie:

 • “Ok, ja już ją zdobyłem, więc nie muszę przestrzegać tego wszystkiego”
 • *** HISTORIA CZYTELNIKA: “Kiedy Maciek miał kupować garnitur na swój ślub w kolorze niebieskim (bo taki chciała dziewczyna) ta zerwała z nim zaręczyny” ***

  “Cześć Paweł! Taki krótki mail do Ciebie chciałem napisać, potwierdzający, że Twoje rady działają a nie przestrzeganie ich to droga do upadku.

  Mój kolega poznał dziewczynę na Tinderze 2 lata temu. Był twoim kursantem, stosował wszystkie zalecenia. Po kilku miesiącach związku zaczęli spotykać się
  i uprawiać seks CODZIENNIE. Maciek powiedział mi wprost, że nie stosuje się do Twoich porad.

  Co najciekawsze to to, że jego dziewczyna stwierdziła, że to powolne tempo na początku relacji ją wkurzało i że Maciek ma szczęście, że ona się nie zdenerwowała całkowicie, bo miała inne opcje.

  Laska okazała się kontrolująca po jakimś czasie, stawiała na swoim, przestała go szanować no i już kiedy Maciek miał kupować garnitur na swój ślub w kolorze niebieskim (bo taki chciała dziewczyna) ta zerwała z nim zaręczyny…

  Był zbyt dostępny, nudny, zgadzał się na wszystko co chciała, przestał być wyzwaniem, zamieszkali razem po niecałym roku znajomości.

  Dla mnie czerwoną flagą bylo, gdy się okazało, że ona ma słaby kontakt z ojcem… że ma tak zwane “daddy issues”.

  Tak że tak… ja stosuję się do zasad z kursu 12 randek do związku choćby się miało walić i palić! :)

  Dzięki za wszystko!
  Pozdrawiam!
  Mariusz”

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej Mariusz!

  Dzięki za podzielenie się obserwacjami. Kolega nie dość, że wybrał toksyczną dziewczynę i tego nie zweryfikował, to nawet u takiej kobiety zabił zainteresowanie albo dziewczyna była w porządku, ale on poprzez zabicie jej zainteresowania sprawił, ze przemieniła się w toksyczną i jeszcze na dodatek nawet pomiatanie nim się jej znudziło.

  Porażka na polu utrzymywania zainteresowania i utrzymania szacunku i jeszcze na dobicie poniósł koszty finansowe i emocjonalne tego “związku”.

  Dlatego powtarzam wielokrotnie w materiałach, żeby nigdy nie porzucać zasad, które kobietę do nas przyciągnęły i utrzymywać je dalej z drobnymi modyfikacjami.

  Pamiętaj:

 • “To, co kobietę przyciągnęło, również ją przy nas zatrzymuje.”
 • “Nigdy nie rób wszystkiego, co rozkaże dziewczyna, bo potem ona przyjdzie i Ci powie, że już nie jesteś taki, jak kiedyś i ona tego nie czuje”. Itd.
 • Mężczyźni, którzy się stosują do tych zasad są w 1-3% mężczyzn, którym się w powodzi w wieloletnich relacjach, małżeństwach. Cieszę się, że to rozumiesz i zauważyłeś
  w swoim otoczeniu.

  #2 Strasznie tęsknię za dziewczyną – jak radzić sobie z tęsknotą po zerwaniu z dziewczyną

  strasznie tęsknię za byłą dziewczyną z którą zerwałemTe wnioski powinny być dla Ciebie motywacją, żeby nie popełniać tych błędów ponownie.

  Podstawowa sprawa w radzeniu sobie z tęsknotą po zerwaniu jest taka, żebyś unikał samotności, ponieważ wtedy będą Ci się przypominać te dobre momenty, co będzie sprawiać, że będziesz bardziej tęsknił za byłą dziewczyną, nawet jeśli ona była toksyczna i dobrze zrobiłeś, zostawiając ją.

  Więcej metod zapominania o dziewczynie w artykule: “3 sposoby, jak zapomnieć
  o dziewczynie”, żeby spisać sobie jej plusy i minusy pod kątem cech kobiety do udanego związku na całe życie i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy nie jesteś w stanie znaleźć lepszej.

  Jeśli natomiast była to kobieta, która nadawała się do udanego związku na całe życie i była dobrą kandydatką na żonę, to należy przyjąć to na klatę i wyciągnąć wnioski, żeby się to nigdy nie przytrafiło ponownie w przeciwieństwie do mężczyzn, którzy nie wyciągają wniosków i tracą np. drugą żonę, potem trzecią żonę i tak w kółko odbijają się od związku do związku, popełniając te same błędy i nie wyciągając wniosków.

 • Warto też pamiętać, że gdy zerwałeś z byłą dziewczyną, za którą tęsknisz, to zabiłeś jej zaufanie do Ciebie i ona nigdy tego nie zapomni. Najczęściej tęsknisz za byłą dziewczyną, bo kieruje Tobą poczucie winy i mentalność braku, niedostatku, desperacja a nie faktyczne pragnienie szczęścia dla tej dziewczyny.
 • #3 Sposób trzeci radzenia sobie z tęsknotą za byłą dziewczyną po zerwaniu.

  Kolejna sprawa, gdy targają Tobą emocje i wydaje się, że tak strasznie tęsknisz za dziewczyną po zerwaniu, to warto, żebyś popracował nad sobą:

 • nad swoim stylem
 • aparycją
 • sylwetką
 • kup sobie coś ładnego
 • uprawiaj ćwiczenia fizyczne
 • dzięki czemu będziesz widział, że jesteś nową wersją siebie i budujesz od nowa swoją atrakcyjność.
 • Jeden z moich czytelników pisał na konsultacji, że w nowym, szczęśliwym związku bardzo uzależnił swoje poczucie szczęścia od tej nowej dziewczyny.

  Kompletnie wbrew zasadom z kursów “Pewności siebie w 90 dni” czy “Wolność od nałogów w 90 dni”, szczególnie miesiąc trzeci o poczuciu wartości, szczęściu, spełnieniu, systemie centralnych wartości życiowych, sensie życia.

  Jest to błąd dlatego, ponieważ w ten sposób taką dziewczynę można zniechęcić, gdy dziewczyna ma mniej czasu wolnego niż mężczyzna, więc jaki to jest wizerunek faceta, który tylko czeka na swoją panią aż ona znajdzie dla niego czas i go przytuli.

  Napisał, że nawet mu łzy do oczu płyną, gdy strasznie tęskni za dziewczyną,
  a jest to dorosły, ponad 26 letni mężczyzna.

  tęsknię za dziewczyną z którą zerwałemJest to przepis na to, jak stracić dziewczynę, ponieważ jeśli będzie pokazywał, że on nic nie robi, tylko czeka na spotkanie z tą dziewczyną, to ona będzie czuła się przytłoczona i odpowiedzialna za całe jego szczęście życiowe, a to jest bardzo duży ciężar.

  Miłość powinno się ofiarować, jak kwiat, lekko a nie wieszać, jak kamień u szyi.

  Gdyby zajmował się czymkolwiek, wznowił swoje zainteresowania życiowe, które zaniedbał z powodu związku, to miałby wtedy więcej tematów, o których mógłby rozmawiać
  z dziewczyną oraz tęsknota za dziewczyną byłaby dużo łatwiejsza do opanowania.

  Mogą to być ćwiczenia fizyczne z własnym ciałem, zdrowie odżywianie, przemawianie, przedsiębiorczość, języki obce, metody uczenia się, sprzedaży, filmy dokumentalne, cokolwiek, co zarówno jest dla nas aktywnym i pożytecznie spędzonym czasem, jak
  i generuje tematy do rozmowy z dziewczyną.

  Jeżeli tego nie robi, to co ma opowiedzieć dziewczynie na spotkaniu:

 • “Siedziałem w domu i czekałem na spotkanie z Tobą. Tęskniłem i płakałem
  w poduszkę aż się w końcu spotkamy”
  – nie jest to dobre dla związku, ponieważ trzeba pielęgnować świeżość, tęsknotę, ciekawość, wyczekiwanie, bo jeśli spędzicie ze sobą 40-50 lat, to wtedy będziecie się zmagać z nudą, rutyną, prozą życia codziennego, a teraz ciesz się tęsknotą za dziewczyną, pokochaj to, że na randkach możecie być w najlepszej formie, stęsknieni, mający wiele tematów do rozmowy.
 • To jest właściwie najważniejsza lekcja o tym, jaką powinieneś wyciągnąć z rozstania.

  #4 Tęsknię za dziewczyną po zerwaniu – Najważniejsza lekcja!

  tęsknię za dziewczyną z którą zerwałemJeżeli straciłeś dziewczynę, ponieważ przejadłeś się jej i byłeś zbyt dostępny, zbyt nudny, zbyt dużo czasu z nią spędzałeś, to powinna być dla Ciebie lekcja, żeby nigdy więcej takiego błędu nie popełniać i żeby nigdy nie zaniedbywać takiego swojego aktywnego trybu życia, dbania o wszystkie sfery swojego życia:

 • intelektualną
 • zawodową
 • zainteresowania w wolnym czasie
 • towarzyskość, znajomych, przyjaciela, rodzinę
 • tak, żeby mieć też jakieś życie poza kobietą, bo naprawdę, jeśli stracisz bez tego kobietę, to Twoje życie będzie w rozsypce.
 • Dlatego, jeśli Ci się coś takiego przytrafiło, to mam nadzieję, że będzie to pierwszy
  i ostatni raz oraz nigdy więcej takiego błędy nie popełnisz.

  A jeżeli Ci się coś takiego nie przytrafiło, to życzę Ci, żebyś nigdy nie przestał dbać
  o swoje życie, swój rozwój wewnętrzny, rozwój siebie, nawet będąc w związku.

  Ten czytelnik napisał mi potem, że okazało się, że faktycznie kobieta nie rozwiązała jego wszystkich problemów emocjonalnych, kobieta faktycznie nie jest remedium na jakiś sens życia czy wewnętrzny brak szczęścia.

  Dlatego musisz w sobie mieć poukładane szczęście i się tym podzielić z kobietą a nie próbować to odessać od kobiety na spotkaniach, a potem co, gdy pojedziesz do domu, to będziesz smutny?

  tęsknię za dziewczyną którą zostawiłemMusimy mieć w sobie silne poczucie własnej wartości i sensu życia, żeby móc się nimi podzielić z kobietą
  w związku.

  #5 Ostatnia rada, jak poradzić sobie
  z tęsknotą po zerwaniu z dziewczyną

  Dużo rozmawiaj z ludźmi, pogadaj
  z kolegą, przyjacielem, ze sobą, idź na spacer, przebywaj z ludźmi, żebyś mógł obojętnieć na przykre uczucia związane z rozstaniem.

  Jeżeli będziesz sam w domu, to będą Ci się przypominać te wszystkie chwile lepsze
  i gorsze oraz będziesz tęsknił za dziewczyną.

  Będzie Ci brakowało wtedy tej osoby i jest to porównywalne do odwyku narkotykowego, gdy ktoś był długo na haju, jak podczas zakochania, gdy ciągle o tej osobie myślisz, ona cały czas jest w Twoim życiu, gdzieś tam czeka na Ciebie, a potem nagle jej nie ma.

 • Dlatego, jeśli traktowałeś dziewczynę, jak taką dawkę narkotyku, to naprawdę może Tobą telepać przez jakiś czas, jak podczas przechodzenia odwyku od substancji uzależniających.
 • Daj sobie spokojnie z 3 miesiące na takie zresetowanie się, zadbanie o swoje własne życie, to wtedy Ci to przejdzie i poradzisz sobie z tęsknotą po rozstaniu
  z dziewczyną
  oraz staniesz się bardziej obojętny.
 • Oczywiście rozmawiaj też z nowymi dziewczynami, bo od samej rozmowy lub randki do kolejnego związku daleka droga.

  tęsknię za dziewczyną z którą zerwałemPolecam Ci ten program “100 Rozmów Audio z Kobietami”, w którym usłyszysz ponad 24 godziny rozmów z nieznajomymi kobietami i możesz się nimi zainspirować
  i otrzymać na slajdach konkretne plany rozmowy.

  Posłuchaj też jednej z opinii audio (Marcina), w której na początku w wieku ponad 30 lat opowiada, że sceptycznie do tego podchodził, ale potem mu się te rozmowy same przypominały
  w interakcjach
  .

  Właśnie taki efekt chciałem uzyskać, że gdy ktoś przesłuchuje tych rozmów, to potem będą mu się one same przypominać w jego rozmowach i będzie opowiadać
  w interesujący sposób o swoich emocjach, przeżyciach, doświadczeniach i to jest super.

  Odnośnie radzenia sobie z tęsknotą po rozstaniu z dziewczyną, to dzięki temu będziesz miał:

 • nowe wspomnienia
 • nowe rozmowy
 • nowe interakcje, które będą Ci się wieczorem przypominać
 • Będziesz budował nowe doświadczenia, a te wspomnienia z rozstania i z byłego związku lub zakończonej relacji randkowej będą co raz słabsze i słabsze.

  To tyle na dzisiaj odnośnie radzenia sobie z tęsknotą za dziewczyną, z którą zerwałeś lub która zostawiła Ciebie.

  Polecam też program “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek” i “Jak utrzymać związek
  z kobietą swoich marzeń i na zawsze uniknąć bolesnego rozstania lub rozwodu”, dzięki którym nie będziesz więcej cierpiał z powodu tęsknoty po zerwaniu, jeśli się do nich zastosujesz.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Napisz, które sposoby najlepiej pomogły Tobie poradzić sobie
  z tęsknotą za dziewczyną po zerwaniu lub między spotkaniami?

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.3/5 (6 votes cast)
  Tęsknię Za Dziewczyną - Straszna Tęsknota Po Rozstaniu Z Dziewczyną Lub Między Spotkaniami - 5 Metod Na Tęsknotę, 3.3 out of 5 based on 6 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 8 comments… read them below or add one }

  MaciejWyznawcaprawdy April 21, 2020 at 16:47

  Zgadzam się w 80%. Apropo sytuacji ze laska nagle przemieniła się w toxica tutaj jest wtf i zaprzeczenie bo ona od początku była toxic ale kolega nie odkrył tego dostatecznie szybko! Albo może trafił na aktora pokroju dicaprio w spódnicy? ;) wracając do tematu ja bym bardziej wybalansowal odczytanie prawdziwego zainteresowania i bycia wyzwaniem a nie łajza. Pamiętajmy że popadnie w skrajności może powodować akcje typu nie podobasz się lasce ale jesteś dobrym nie dostępnym acziwmentem albo z drugiej strony laska zerwie kontakt Ty będziesz dobijal się oh oh nie byłem wystarczającym wyzwaniem a ONA UMAWIAŁA się z braku laku :) mam nadzieję że tym ostatnim zdaniem pomogę komuś ukrócić czas zmartwień.

  Reply

  Paweł Grzywocz April 21, 2020 at 18:40

  Jest takie zjawisko, że gdy dziewczynie się podobasz i utrzymujesz jej wysokie zainteresowanie, to ona zachowuje się bardzo dobrze, a gdy była z kimś, kto obniżał i zabił jej zainteresowanie, to zaczęła go traktować, jak śmiecia, co z jego perspektywy w przypadku był zamknięty na samokrytykę mogło mu się wydawać, że ona jest toksyczna, ale tego wcześniej nie zauważył, a fakty są takie, że zainteresowane kobiety zachowują się bardzo dobrze, a gdy zabijemy ich zainteresowanie, to zachowują się źle, często specjalnie, żeby to mężczyzna pierwszy odszedł, bo one nie mają odwagi. Opisałem to zjawisko np. tutaj w artykule.

  Reply

  MaciejWYZNAWCAPRAWDY April 22, 2020 at 09:29

  Nie da sie utrzymać wysokiego zainteresowania u dziewczyny która nie miała takiego wysokiego zainteresowania od początku z różnego rodzaju przyczyn. Szczególnie te najładniejsze, które zawsze mają grono adoratorów. Pomijam już kwestie charakteru który na 70% jest popsuty.

  Ale racja sam moment gaśnięcia w związku jest zjawiskiem dość powszechnym i naturalnym.
  Co do wykrywania toksycznych charakterów tutaj jest tylko jedna droga wyboru ! CZAS CZAS CZAS

  Ja bym na jego miejscu miał gdzieś czy byłem wyzwaniem czy nie byłem wyzwaniem po prostu bym zaakceptował fakt że trafiłem na durną dziewczynę a na przyszłość poprawił ewentualne błędy

  Reply

  Paweł Grzywocz April 22, 2020 at 10:06

  Rzadko się zdarza, żeby kobieta miała wysokie zainteresowanie od samego początku, tylko zazwyczaj jest po prostu dodatnie, na 60-70% i łatwo je zabić ze względu na zbyt krótki staż znajomości oraz trzeba popracować nad tym, żeby doprowadzić jej zainteresowanie na wysokie poziomy, powyżej 90%, a stamtąd zainteresowanie spada powoli w przypadku zaniedbywania zasad, ponieważ chroni nas staż i kobieta już się zaangażowała.

  Należy utrzymywać wysokie zainteresowanie w związku przez cały związek i nigdy nie brać kobiety za pewnik, nie porzucać zasad, które ją do nas przyciągnęły, co z resztą było powtórzone nie raz w tym artykule i w wielu innych miejscach. Zakładanie, że to normalne, że zainteresowanie gaśnie z czasem jest kompletnie nietrafione i sprzeczne z wszystkimi materiałami o utrzymywaniu wysokiego zainteresowania w związku i sprzeczne z praktyką życiową, która pokazuje, że można utrzymać wysokie zainteresowanie kobiety przez wiele lat i cieszyć się szczęśliwym, udanym związkiem, małżeństwem, rodziną.

  Polecam program “Jak utrzymać związek”.

  Reply

  adamoo April 23, 2020 at 09:22

  Niestety teraz ciężko jakkolwiek wyjsc z racji na epidemie.
  W ogóle jestem lekko zirytowany przez tą całą sytuację – ja przeważnie dziewczyny poznawałem przez zagadywanie albo na jakiś eventach. A teraz jednego i drugiego nie ma.
  Chyba czas się przeniesc na tindera/portale randkowe, żeby z rytmu nie wypaść, bo czuję że w tym roku do żadnej dziewczyny nie zagadam…

  Reply

  L. April 23, 2020 at 10:49

  @adamoo – to prawda jest kiepsko z jakimikolwiek wydarzeniami, ale zrobiła się ładna pogoda, ciepło, otworzyli parki, trochę ludzi wychodzi na spacer czy na rower. Pozostaje zagadywanie w takich miejscach, szału nie ma, ale zawsze coś ;)

  Reply

  Michał Lxxx April 23, 2020 at 20:48

  A jaki widzisz problem w obecnej sytuacji, aby zagadywać ?
  Ok, panuje koronafobia i koronapierdolec, ludzi póki co mało, bo wielu nie potrafi słuchać ze zrozumieniem i czytać ze zrozumieniem Rozporządzeń.
  Na dzień dzisiejszy nikt nikomu nie zabrania wychodzić z domu.
  Dziwię się ludziom, że nadal mało wychodzi, średnio pracują, chyba ze chcą się po prostu sami wpędzić w biedę i bezrobocie.

  Nie ma to znaczenia.
  Wyłącz media i idź do ludzi, tych ludzi, którzy funkcjonują na tyle normalnie na ile pozwala im system.

  Ostatnio byłem na plaży, zagadałem sobie do kobiety, to się tak CIESZYŁA jak dziecko, taka była szczęśliwa, że “jeszcze kompletnie relacje międzyludzkie i więzi społeczne nie upadły”.
  Nie była w moim typie, ale sobie zagadałem, tak żeby sie rozgrzać społecznie, bo też trochę ostatnio miałem mniej kontaktu z ludźmi.
  Rozmawialiśmy jakieś 30 minut i pojechałem dalej, bo rowerem sobie jeździłem po okolicy.

  Co Ty myślisz, że nie ma normalnych kobiet ?
  Kobiety to też ludzie i jest grupa inteligentnych i mądrych kobiet, które po prostu zaraz wyjdą z domu, pójdą na kawę lub pizze i tyle.
  To, że chodzą zamaskowane tez jest bez znaczenia, po figurze, ubiorze, energii właściwie wszystko widać, nawet z tych masek, chustek, czy tam Pampersów na twarzy mogą wyniknąć żarty :-)

  Reply

  Marta April 24, 2020 at 16:12

  Cześć! ja oraz wszystkie moje koleżanki są na Tinderze, napewno polecam

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: