Rzuciła Cię kiedyś dziewczyna?

by Paweł Grzywocz on 15 February 2011

rzuciła mnie dziewczyna

Rzuciła Cię kiedyś dziewczyna? Oto dlaczego i jak temu zapobiec.

Jeżeli kiedykolwiek zostałeś porzucony przez kobietę, to najczęściej stało się tak, ponieważ zabiłeś zainteresowanie kobiety, zachowując się jak miła łazja, która nie ma życia. W poniższym artykule dowiesz się jak uniknąć tego problem w przyszłości.

Najpierw przeczytaj komentarz czytelnika dotyczący “bycia sobą” z kobietami oraz utrzymywania kobiety przy sobie.

***KOMENTARZ OD CZYTELNIKA***

“Twoje porady mnie przerażają, wynika z nich, że to czy poznam kogoś bliżej w Internecie czy nie, zależy od mojej wiedzy na temat:czego:kobieta oczekuje we wiadomościach i wpisach, a potem czego oczekuje na randce czy w rozmowie, a nie od tego jaki jestem. Podobno kobieta jest człowiekiem, a na człowieka nie ma systemu, bo każdy jest inny. Jeśli facet stosował by się do tych wskazówek, to by nie był sobą, a jak by nie był sobą to by udawał, a jak by udawał to po pewnym czasie i tak by nic z Tego nie wyszło, bo kobieta zorientowała by się po pewnym czasie jaki jest naprawdę. A gdy mnie rzuciła dziewczyna to dlatego, że żeby z nią nie zrywać(jakoś nie mam serca) to swoim zachowaniem sprowokowałem ją do tego. Powiem Ci, że niektóre są twarde, potrafią nawet wytrzymać ze dwa tygodnie z nieznośnym Przemkiem, który je olewa. Wiesz nie przywiązuje do tego aż takiej wagi, moge nie mieć nikogo do końca życia, nie przeszkadza mi to. Ale dopiero wtedy kiedy poznałem się na kobietach, przestałem mieć z nimi do czynienia. Kłamstwa, zmienianie zdania 5 razy dziennie, mistrzyni manipulacji i intryg, po co mi to dla sexu, he już mi starczy próbowalem prawie wszystkiego, wątpie w to że kiedyś znajdzie się inna niż większość. Pozdrawiam serdecznie, Przemek”

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Bardzo często spotykam się z opinią: “Chcę być sobą, nie chcę się zmieniać, niech kobieta akceptuje mnie takiego, jakim jestem.” W rzeczywistości jednak, jest to tylko nasze męskie ego, które powstrzymuje nas przed staniem się naprawdę atrakcyjnym i pewnym siebie mężczyzną. Niektórzy faceci mówiąc: “Co? Ja się mam na temat kobiet uczyć albo się dla nich ulepszać? W życiu!” podcinają sobie jedynie skrzydła i dalej żyją w miernocie samotności i braku kobiet.

Ponad to, mówiąc, że chcą być sobą, dają sobie przyzwolenie na zachowywanie się jak miła, uległa i prosząca się o uwagę kobiety łajza. To nie ich wina, ponieważ społeczeństwo, wychowanie i filmy wmówiły im, że aby zdobyć kobietę trzeba ją zasypać komplementami, kwiatkami i jedzeniem. Niestety w początkowych fazach znajomości takie zachowanie odnosi odwrotny skutek i powoduje odstraszenie kobiety.

Facet, który próbuje przekupić i przekonać kobietę do siebie za pomocą komplementów, kina czy obiadu NIE jest sobą i ucieka się do jakiś niedziałających sztuczek. To on jest manipulantem, a nie ktoś, kto rozwija swoją osobowość i poczucie humoru, które podoba się kobietom.

Jeżeli nie chcesz się uczyć o kobietach i byciu atrakcyjnym, to zadaj sobie pytanie: “Ile z 10 ostatnich kobiet, z którymi się spotykałem rzuciło mnie, a ile ja rzuciłem?” Jeżeli ostatnie 10 kobiet rzuciło Ciebie, to życzę Ci powodzenia w zachowywaniu się w taki sam sposób jak do tej pory i BYCIU SOBĄ. Napełnisz kiedyś kieszeń prawnikom rozwodowym, to zaczniesz się wtedy uczyć jak działają kobiety.

***Następnie piszesz: “A gdy mnie rzuciła dziewczyna to dlatego, że żeby z nią nie zrywać(jakoś nie mam serca) to swoim zachowaniem sprowokowałem ją do tego. Powiem Ci, że niektóre są twarde, potrafią nawet wytrzymać ze dwa tygodnie z nieznośnym Przemkiem, który je olewa (?) przestałem mieć z nimi do czynienia. Kłamstwa, zmienianie zdania 5 razy dziennie, mistrzyni manipulacji i intryg, po co mi to dla sexu, he już mi starczy próbowalem prawie wszystkiego,wątpie w to że kiedyś znajdzie się inna niż większość.”

>>>ODPOWIEDŹ:

Widzisz, zainteresowanie kobiety nie spada z dnia na dzień, tylko odbywa się w fazach. Kłótnie, kłamstwa, zmienianie zdania co 5 minut i manipulacje ze strony kobiety to ostateczna faza, w której kobieta jeszcze JEST z Tobą, ale już ma Cię dosyć i za pomocą powyższych zachowań musi nazbierać w sobie wystarczająco dużo pogardy do faceta, żeby go rzucić albo doprowadzić go do szału, żeby sam to zrobił, ponieważ kobieta ze względu na swe przywiązanie nie potrafi zerwać od razu.

To, że kobieta się z Tobą spotyka i Cię całuje nie znaczy, że dalej jest zakochana po uszy i CHCE z Tobą być. Od pewnego momentu, gdy zabijesz zainteresowanie dziewczyny, ona jeszcze z Tobą zostanie (czasem nawet wiele miesięcy) z przyzwyczajenia, strachu przed samotnością albo żeby po prostu kogoś mieć, w tym czasie oczywiście już się rozgląda za kimś lepszym.

Zauważ, że zazwyczaj kobieta ma już przygotowane zastępstwo, zanim Cię porzuci. Nikt nie chce być sam, co nie? Porzuciła Cię kiedyś kobieta i po tygodniu była już z kimś innym? Teraz masz odpowiedź.

W momencie, gdy miały miejsce zachowania kobiety, o których piszesz, byłeś już historią i żadne olewanie z Twojej strony już nie miało wpływu na zainteresowanie kobiety. W jej głowie byłeś już skreślony.

Gdy kobieta straci zainteresowanie Tobą, to na zawsze i już NIGDY nie wzrośnie tak, jak na początku.

Zainteresowanie kobiety jest jak termostat od 0 do 100 stopni, gdzie zero oznacza brak zainteresowania a 100′, że szaleje na Twoim punkcie.

W momencie, gdy zainteresowanie kobiety spadnie do 49′ to jest koniec i już NIGDY nie wzrośnie z powrotem ponad 50′. Wtedy kobieta będzie Ci jeszcze robić nadzieje i chore jazdy, ale tak naprawdę będzie czekać aż jej zainteresowanie spadnie do 39? i mniej, żeby nie mieć już wątpliwości i nigdy przenigdy już do Ciebie nie wracać. Oczywiście one nie robią tego świadomie, po prostu tak działa ich psychika.

Fazy spadku zainteresowanie kobiety są 4:

Faza 1) Kobieta już tak się nie śmieje z Twoich żartów i nie jest tak entuzjastyczna jak na początku. Myślisz, że to normalne, ale uwierz mi, nie jest (80-70% zainteresowanie).

Faza 2) Kobieta rzadziej Cię dotyka, już tak się nie przytula, nie lubi się namiętnie całować, czasem Cię wyzywa, ciągle narzeka, ogranicza kontakt (70-60%zainteresowanie).

Faza 3) Co raz częstsze kłótnie, kłamstwa, intrygi, awantury o pierdoły, żeby Cię zniechęcić i wszystko popsuć – koniec jest bliski (59-51% zainteresowanie).

Faza 4) Kłótnie narastają jeszcze bardziej. Kobieta jeszcze JEST z Tobą, ale to już koniec i czeka aż ją rzucisz albo ona to za niedługo zrobi. Będzie Ci jeszcze robić nadzieje i zmieniać nastroje jak chorągiewka na wietrze. Raz będzie Cię kochać a raz nienawidzić, ale już nic z tego nie będzie (49%-40% zainteresowanie). Potem spadnie jeszcze trochę w dół, aż w końcu nadchodzi zerwanie.

Spadek zainteresowania z 51% na 49% to punkt krytyczny i jeśli nie zauważysz powyższych zachowań kobiety od razu i nie skorygujesz swojego planu działania, to kobieta straci Tobą zainteresowanie na ZAWSZE. W momencie, gdy zainteresowanie kobiety spadnie poniżej 50% to KONIEC. To jest bardzo cienka granica, dlatego lepiej się do niej nie zbliżać i reagować wcześniej.

A teraz powiedz mi… czy można odnieść sukces w biznesie bez biznesplanu? Czy można odnieść sukces z kobietami bez planu działania? Zastanów się… Dlaczego ludzie planują biznes, a nie planują związku z kobietą, mówiąc sobie: “jakoś to będzie”.  Tak się NIE DA stworzyć satysfakcjonującego związku z kobietą – musisz mieć plan i wiedzieć, co robisz – na każdym etapie.

Niestety my jako mężczyźni, którzy są według badań średnio o 10 lat mniej dojrzali emocjonalnie od kobiet, jesteśmy TOTALNIE ŚLEPI na powyższe zachowania i zazwyczaj zerwanie jest dla nas czymś nagłym i nie do przewidzenia. A jeśli już czujemy, że coś jest nie tak, to NIE MAMY POJĘCIA dlaczego i jak to odkręcić. Dlatego musimy się tego wszystkiego nauczyć.
Ponad 60% kobiet rzuca mężczyzn, pozostałe 30% doprowadza ich do szału, żeby sami to zrobili. Najlepsze jest to, że to pewne MĘSKIE ZACHOWANIA powodują spadek zainteresowania kobiety, o których przeciętny niewyedukowany facet nie ma pojęcia.

Jeżeli chcesz rozwiązać ten problem raz na zawsze i już NIGDY nie być porzuconym przez kobietę nie wiadomo czemu, to musisz potrafić rozpoznać zachowania, które świadczą o spadku zainteresowania kobiety, a następnie zmienić swoje zachowania na takie, które spowodują jego wzrost a NIE DALSZY SPADEK. W poniższym raporcie pdf poznasz 37 zachowań, dzięki którym nie staniesz się w oczach kobiety łajzą i dzięki którym kobieta NIE zacznie się zachowywać jak rozwydrzone dziecko, które ma Cię gdzieś:

Dostaniesz także dwa pozostałe ebooki. Przeczytaj je uważnie i zastosuj.


jak poderwac dziewczyne-ebook 

Tak, Chcę 3 Darmowe E-booki, Aby Zrozumieć Jak Myślą Kobiety I Zdobyć Dziewczynę

Zgadzam się z Polityką Prywatności

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 3.8/5 (5 votes cast)
Rzuciła Cię kiedyś dziewczyna?, 3.8 out of 5 based on 5 ratings

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 4 comments… read them below or add one }

Kamil January 20, 2012 at 17:55

Jeśli zdradziłeś dziewczynę i się o tym dowiedziała, to doskonale wiesz dlaczego na Cię zostawiła. Przyczyna (zdrada) = skutek (rozstanie). Ale co z sytuacjami, gdy dziewczyna zostawiła mnie z dnia na dzień, a ja za cholerę nie wiem dlaczego tak się stało? Co z sytuacjami, kiedy rozstanie jest nagłe i niespodziewane albo gdy dziewczyna po prostu zaczyna się oddalać odemnie i nie wiem czemu się tak dzieje, aż w końcu nie chce być już razem? Co wtedy??

Reply

mjx March 7, 2017 at 15:41

Jeśli w ciągu trzech miesięcy pojawi się Twój następca to masz odpowiedź. On się nie pojawia, tylko ujawnia.

Reply

Arczi October 26, 2016 at 11:01

Witaj Pawle,
Mam pytanie odnośnie związków, co prawda jestem po rozstaniu z dziewczyną i teraz odżyłem. Nurtuje mnie pytanie. Co zrobić jak podejrzewamy że nasza dziewczyna może się zaczęła z kimś spotykać ? Na dotyk jej telefonu reaguje agresywnie, albo nie mówi nam o wszystkim. Czasami są sytuacje że kobieta może kogoś poznać w pracy i ta osoba przy słabszym okresie w związku może się zainteresować kimś i nie ,,inwestuje ” w naszą relację. Kiedyś czytałem taki poradnik, autor radził by zerwać wtedy z kobietą i by zobaczyć czy będzie się starać wrócić. Jeśli tak to wtedy ona automatycznie odsuwa się od ,,kochanka” i walczy o nas. a jesli nie to znaczy że już nie zależy jej. Co ty o tym myślisz Pawle ?
Jak powinno się wtedy zachowywać ? Wiadomo że zaufanie zaufaniem , ale co wtedy jak dochodzi do spotkań za plecami ?
Pozdrawiam serdecznie

Reply

Grzywocz October 26, 2016 at 11:33

Jest o tym artykuł: “Dziewczyna się nie stara w związku” oraz “4 fazy spadku zainteresowania dziewczyny. Generalnie jest taki moment, w którym dziewczyna już tylko z Tobą tkwi i zbiera siłę do rozstania. Jeśli wtedy korekta Twoich wcześniejszych błędów nie przynosi poprawy i nie da się odbudować jej poziomu zaangażowania, to już jest koniec. Możesz sam odejść albo ona to w końcu zrobi. A po rozstaniu już w ogóle jest to w 99% nie do odbudowania. Takie rozstania w ramach jakiegoś “testu” albo “strategii” są manipulacją, która działa tylko na chwilę, bo bazuje na uderzeniu w ego tej drugiej osoby. Wtedy najwyżej dziewczyna wrócić do byłego, żeby sobie udowodnić, że nadal może go mieć, a potem znowu nie będzie się starać i takie błędne koło.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: