Największa pułapka, której musisz unikać

by Paweł Grzywocz on 15 February 2011

Największa pułapka, której musisz unikać. Największą pułapką jaką sam na siebie zastawiasz to silne pragnienie jak najszybszego wejścia w związek i zniknięcia ze świata singli.

Tak, wiem… świat singli jest brutalny i niekomfortowy, ale pokochanie go jest pierwszym krokiem do zdobycia najlepszej z możliwych dla Ciebie partnerek.

Nastawienie pt. “Muszę jak najszybciej znaleźć sobie dziewczynę” powoduje, że skazujesz się na całą masę błędów, jakie takie myślenie powoduje.

Widzisz… kobiety myślą zupełnie inaczej niż mężczyźni i ich największą frustracją jest to, że faceci zawsze za szybko chcą się z nimi wiązać.

To jest naturalne zachowanie z naszej strony, gdyż my preferujemy stabilność emocjonalną, spokój i nie potrzebujemy jakiś wielkich emocjonalnych przeżyć.

Kobiety z kolei, jako stworzenia bardzo emocjonalne – pragną tajemnicy, ekscytacji, niepewności, dramatu, wyzwania… i całej gamy innych przeżyć, które nam do szczęścia nie są tak bardzo potrzebne.

Oczywiście, że one też chcą wejść w stały związek z jednym mężczyzną, ale na pewno nie w takim tempie jak my byśmy tego chcieli.

>>>Pokochaj bycie singlem i naucz się być szczęśliwym samemu.<<<

Da ci to ogromną kontrolę nad swoimi emocjami i rezultatami jakie będziesz otrzymywał. Przestaniesz się przejmować  tym czy dana kobieta zostanie Twoją dziewczyną czy nie, ponieważ będziesz wiedział, że samemu sobie świetnie radzisz.

Tak samo nie będziesz się martwił czy kobieta Cię zostawi. Jest to jedna z najważniejszych umiejętności, jakie możesz w życiu zdobyć.

“Samemu przyszedłeś na ten świat i samemu z niego odejdziesz.”

Czas stać się prawdziwym mężczyzną, który nie potrzebuje kobiety, żeby czuć się dobrze.

Jedynym sposobem, żeby to osiągnąć jest posiadanie na tyle fascynującego życia, w którym kobieta będzie jedynie wspaniałym dodatkiem. Jest to najzdrowsza sytuacja w jakiej możesz się znaleźć. Szkoda, że tak niewiele związków jest w ten sposób zbudowanych. Udoskonalaj swoje życie, a staniesz się człowiekiem, jakim zawsze chciałeś być.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Poszukiwano

  • pułapka

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 1 comment… read it below or add one }

Damian April 3, 2011 at 21:16

Nigdy o czymś takim nie myślałem :D . Z tego co tu przeczytałem wynika, że to prawda.
Kiedyś myślałem nad tym, aby w przyszłości przez cały czas być singlem, ale postanowiłem, że dziewczyn i prawdziwego związku też trzeba doświadczyć. Ogólnie moje potrzeby emocjonalne (bycie w związku, bycie kochanym i móc kogoś kochać) nie są takie intensywne, nie jestem need’y jak kiedyś i nie czuje, że pilnie muszę kogoś poznać.
Pozdrawiam

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: