Czy masz jaja?

by Paweł Grzywocz on 13 February 2011

czy masz jaja

Czy masz “jaja”? Najwyższy czas, żeby mężczyźni odzyskali kontrolę na swoimi związkami oraz kobietami. Dzisiejsza kultura, mass-media oraz wszelkiego rodzaju feministyczne ruchy sprawiły, że wielu mężczyzn czuje się dzisiaj jak aseksualne łajzy, które wstydzą się tego, że mają jaja.

Próbują kupować kobiece zainteresowanie oraz uczucia poprzez prezenty, randki oraz bycie miłym. Bycie super miłym. Myślą, że jeśli w żaden sposób nie będą okazywać kobiecie seksualnego zainteresowania, to ona po jakimś czasie dostrzeże jego wewnętrzne piękno albo nie wiem już co. Niestety tak się dzieje tylko w filmach produkcji hollywood, gdzie nieśmiały chłopczyk, podpierający ściany nagle ląduje z najgorętszą laską na skutek przyjaźnienia się z nią przez dłuższy okres czasu.

Co za brednie. Feministki próbują nam wmówić, że nas nie potrzebują, chcą być niezależne i wyzwolone. Prawda jednak jest taka, że kobiety dzisiaj tak samo nas potrzebują i pragną jak kiedyś. Pewnie, że mogą same się utrzymać, znaleźć sobie pracę, ale to nie zmienia faktu, że chcą mieć w życiu wsparcie silnego i stabilnego emocjonalnie faceta. Takiego który będzie liderem, będzie prowadził związek i miał go pod kontrolą.

Za dużo gości dzisiaj oddaje kontrolę w ręce kobiet.

Z prowadzeniem związku jest podobnie jak z prowadzeniem samochodu. Z tą różnica, że jeśli dasz prowadzić kobiecie, to rozbijecie się niemiłosiernie na pionowej ścianie.

To my jesteśmy od tego, żeby prowadzić i kontrolować związek. Jesteśmy silni i przez naturę zaprogramowani do podejmowania decyzji. Bycia liderami i przewodnikami. Dlatego jeśli kiedykolwiek przyszedłby Ci jeszcze do głowy tekst w stylu: “Kochanie, nie wiem co będziemy dzisiaj robić, na co Ty masz ochotę?” To zastanów się dobrze czy to aby na pewno dobre posunięcie…

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Czy masz jaja?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

Leave a Comment

Previous post:

Next post: