Dziewczyna Mnie Unika – Dlaczego Dziewczyna Mnie Ignoruje? 5 Tekstów, Jak Zabić Zainteresowanie Dziewczyny Zaproszeniem Na Spotkanie

by Paweł Grzywocz on 19 September 2020

“Raz wyjawionej tajemnicy nie da się ponownie uczynić tajemnicą.”

dziewczyna mnie unika
Dziewczyna mnie unika – co robić? Najlepiej zapobiegać niż leczyć, a jeśli już dziewczyna zaczęła Cię unikać, to najlepiej zachować wtedy twarz i przestać ją przytłaczać.

Najczęściej dziewczyna Cię ignoruje, gdy zbyt mocno i zbyt szybko okazałeś jej zainteresowanie, że ją tym wystraszyłeś, mimo że Tobie się wydawało, że nic takiego nie zrobiłeś.

W tym artykule dowiesz się:

 • Co robić, kiedy dziewczyna Cię ignoruje?
 • Jak zapobiec sytuacji, w której dziewczyna zaczęła mnie unikać?
 • Gdy dziewczyna mnie unika – co robić, żeby zachować twarz i resztki godności?
 • Dlaczego dziewczyna mnie ignoruje i jak to zmienić w kolejnych relacjach?
 • Jak reagować, gdy dziewczyna unika mnie wzrokiem i na fb?
 • Otrzymasz listę zbyt ciężkich słów, przez które dziewczyny unikają kontaktu.
 • Dziewczyna mnie unika – lepiej zapobiegać niż leczyć

  Najlepiej w ogóle nie doprowadzać do takiej sytuacji, w których dziewczyna mnie unika, ignoruje, zaczęła mnie unikać, ponieważ zachowałem się wobec niej w zbyt ciężki sposób.

  Powodują to np. takie teksty, że chcesz się z nią od razu umówić w jakiś oficjalny sposób i ciężkie słowa typu “kawa” albo proponujesz, żeby ją od razu odprowadzić. To są zbyt ciężkie, randkowe słowa, które od razu uruchamiają u dziewczyny defensywną postawę.

  Komunikują też dziewczynie, że pewnie już się zakochałeś i będziesz jej kolejnym tropicielem, który się kręci pod jej domem i wyznaje jej miłość, bo są tak zdesperowani i nachalni.

  dlaczego dziewczyna mnie ignoruje i unikaDziewczyny mają złe doświadczenia z desperatami, którzy się w ten sposób zachowywali i dlatego dziewczyna zaczęła mnie unikać, ponieważ sama się czuje skrępowana sytuacją i chce jakoś uniknąć kontaktu, woli ignorować, unikać, bo poczuła się przytłoczona
  i nie chce robić złudnej nadziei.

  Dlatego na przyszłość okaż dziewczynie zainteresowanie w lekki sposób, poprzez uśmiech, flirt, pewną siebie mowę ciała, sprawdzenie, jak ona reaguje na tematy
  w rozmowie, które poruszasz, czy zadaje Ci pytania, czy odwzajemnia Twoje zainteresowanie, okazuje Tobie zainteresowanie i potem spytaj tylko o nr telefonu
  a nie umawiaj się od razu bez tego kroku.

  Kompletny plan zwiększania, odczytywania i utrzymywania wysokiego zainteresowania dziewczyny otrzymasz w programie 12 randek do związku.

  W ten sposób dziewczyny nie będą Cię potem unikać ani ignorować, bo nie będą się obawiać, że Cię jakoś strasznie odrzuciły i potem będzie drętwa atmosfera, gdy Cię spotkają ponownie.

 • Pamiętaj: “Nie każdy musi się każdemu podobać” – i właśnie dlatego nie należy okazywać zainteresowania dziewczynie zbyt mocno, zbyt wcześnie, w zbyt oczywisty, oficjalny sposób.
 • Co robić, gdy dziewczyna Cię ignoruje albo wręcz unika?

  Tutaj przypomina mi się historia, kiedy jako nastolatek zauroczyłem się w dziewczynie, która była o rok ode mnie starsza. Spodobał mi się jej uśmiech i sylwetka, chciałem ją bardziej poznać.

  dziewczyna zaczęła mnie unikaćNie miałem pojęcia, jak się za to zabrać i byłem bardzo sztywny,
  w sensie bardzo się denerwowałem, przez co byłem praktycznie bez szans, ponieważ ona była obyta towarzysko i miała dużo znajomych.

  Pewnego dnia szukałem jej na korytarzach szkoły aż w końcu ją spotkałem, gdy była z najlepszą koleżanką. Ta koleżanka zostawiła mi ją na chwilę sam na sam, mimo że ta dziewczyna prosiła, żeby jej nie zostawiała.

  Wtedy popełniłem ten karygodny błąd

  Wtedy popełniłem ten karygodny błąd, że zamiast od początku znajomości być atrakcyjnym, wesołym, uśmiechniętym, zabawnym, pewnym siebie, z wysokim poczuciem wartości, takim mężczyzną, który rozmawia z kobietą, jak równy z równym, to byłem bardziej, jak fan, petent, łajza, która się ubiega o jej względy.

  Nie miałem o tym pojęcia i myślałem, że muszę najpierw się umówić z dziewczyną na oficjalną randkę, bo takie słyszałem rady z otoczenia, żebym zaprosił ją np. do kina. Tego typu rady, które przynoszą odwrotny skutek do zamierzonego.

 • Powiedziałem do niej wtedy: “Czy pozwolisz się dzisiaj odprowadzić do domu?”
  - to było tak mega oficjalne, sztywne, krępujące dla niej, mimo że powiedziałem
  to w miły sposób, to jednak zrobiłem to w proszący się, szukający akceptacji, łajzowaty sposób, bleh oraz bez zbudowanie jakiejkolwiek rozmowy, emocji, chemii, bo znaliśmy się raczej z widzenia z obozu sportowego i wspólnej imprezy, na której nic nie mówiłem, bo byłem super nieśmiały w towarzystwie starszym ode mnie
  i cieszyłem się, gdy przynajmniej mi nikt nie dokuczał, więc siedziałem cicho.
 • To było zbyt ciężkie i poważne, pewnie dziewczyna wystraszyła się, że będą ją potem śledzić albo, że wszyscy sąsiedzi zobaczą, z jaką łajzą ona się spotyka
  i w ogóle się jej nie podobałem oraz tego nie sprawdziłem, bo nie wiedziałem jak,
  a wyskoczyłem z jakimś odprowadzaniem i w sumie wyszedłem na głupka, który nie ma pojęcia o kobietach (jej koleżanka tylko się podśmiechiwała z oddali, bo dobrze wiedziała pewnie, że się jej nie podobam, ale zostawiła nas sam na sam, żeby mogła mi odmówić.
 • Ona wtedy powiedziała do mnie: “Nie no, Ufi, weź…” – byłem wtedy przezywany
  w ten sposób (“Ufo”, “E.T.”) z powodu dużych oczu. Wtedy byłem jeszcze dużo szczuplejszy (187 cm wzrostu, 68 kg wagi) i do tego fryzura na jeża 6 mm, więc to mogło potęgować taki efekt obcego.
 • dziewczyna unika mnie na fb i ignorujeMiałem więcej takich kompleksów na punkcie wyglądu, przez które dokuczali mi ludzie z otoczenia,
  a ja przez to stawałem się co raz bardziej przerażony nawiązywania nowych kontaktów i trzymałem się blisko innych ludzi z kompleksami, którym dokuczano i tkwiłem w takim zamkniętym kole, a poznanie obcej ładnej dziewczyny to był dla mnie jakiś kosmos i myślałem, że ktoś musiał by mnie jej przedstawić, bo tak samemu podejść, to na 100% wszyscy by mnie wyśmiali.

  Dlatego polecam ten program “Pewność siebie w 90 dni“, ponieważ dzielę się w nim wszystkimi sposobami, które mi pomogły poradzić sobie z kompleksami związanymi zarówno z wyglądem, jak i z rodziną, stanem posiadania, z negatywnymi, sabotującymi przekonaniami, strachem przed oceną, ludźmi, którzy próbują Ci dowalić itd.

  To jest bardzo ważne, żeby sobie to uporządkować, przezwyciężyć
  i zrzucić z siebie ograniczające łańcuchy przekonań.

  Ona powiedziała wtedy: “Weź Ufi, weź” takim przepraszającym tonem odmówiła i od tego momentu dziewczyna unikała mnie, jak ognia. Nie spotkałem jej więcej w całej szkole przez kolejne lata.

  Cała sytuacja była niekomfortowa, a to ja jako mężczyzna doprowadziłem do tej sytuacji, że dziewczyna zaczęła mnie unikać. Więcej takich ciężkich zwrotów omawiam
  w materiale, “Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba”, gdzie wymieniam takie oficjalne słowa, które zniechęcają dziewczyny, bo są zbyt poważne, zbyt ciężkie.

  Polecam pełny plan, który pozwala odczytać, zwiększyć i utrzymać wysokie zainteresowanie dziewczyny w 12 randek i jak potem utrzymywać udany związek.

  6 tekstów, jak zabić zainteresowanie dziewczyny zaproszeniem na spotkanie

  Często mężczyźni używają takich oficjalnych słów, jak słów:

  dziewczyna mnie unika co robić

 • “Chciałbym Ciebie zaprosić.”
 • “Chciałem się z Tobą umówić.”
 • “Chciałbym zaprosić Cię na kawę.”
 • “Czy dasz się zaprosić?”
 • “Czy miałabyś ochotę?”
 • “Czy umówisz się ze mną?”
 • To są w oczach kobiet ciężkie, zbyt poważne, oficjalne, nudne, sztywne, proszące się, wręcz błagalne sformułowania, które stawiają kobietę na piedestale w roli nagrody
  i jakiejś księżniczki, a chłopaka w roli jakiegoś proszącego się pastucha, który i tak nie ma u niej szans.

  Dlatego powinno się najpierw zbudować atrakcyjność poprzez interesującą rozmowę, budowanie emocji i chemii, a następnie tylko i wyłącznie spytać o jej nr telefonu i ocenić jej reakcję, a jeśli masz jej numer telefonu, to zadzwonić i zaproponować “spotkanie”, np.

 • “Słuchaj, spotkajmy się w czwartek o 18 na rynku przy fontannie, dasz radę?”
  i słuchaj, czy poda wymówkę czy alternatywny termin.
 • A gdyby spytała, czy to randka, to miej przygotowany zestaw odpowiedzi na takie podchwytliwe pytania kobiet, których jest cała masa w programie: “Tranzycje, przejścia do flirtu”, a także są takie sytuacje w Audio Action Steps w programie 12 randek

  Dziewczyna mnie unika – co robić? Daj jej przestrzeń.

  dziewczyna mnie unikaGdy już popełniłeś te błędy
  i dziewczyna Cię unika, to daj jej spokój, daj jej przestrzeń. Nie rozmawiaj z nią, tylko co najwyżej powiedz “cześć“. Daj jej odetchnąć, żeby mogła zobaczyć, że jesteś normalny, nie śledzisz jej, nie tropisz, nie prześladujesz, nie błagasz, nie przekonujesz.

  Pomachaj jej z daleka i idź dalej.

  Nie rozmawiaj z nią, ponieważ dziewczyna, która Cię unika będzie się obawiać, że znowu będziesz coś od niej chciał i będziesz ją próbował jakoś na siłę zainteresować i teraz będziesz usilnie próbował zbudować interesującą rozmowę, a ona już się zniechęciła
  i już nie chce z Tobą rozmawiać, ponieważ zabiłeś jej zainteresowanie.

  To jest bardzo ważna zasada atrakcyjności:

  “Gdy zabijesz tajemniczość, taką ciekawość u dziewczyny, tzw. syndrom nowości, odkryjesz karty na stół zbyt łatwo, zbyt szybko, to nie da się z powrotem stać dla niej wyzwaniem i tajemnicą, gdy ona już widziała Twoje karty, że nie panujesz nad sobą, nie potrafisz być atrakcyjny.”

 • Pamiętaj: “Raz wyjawionej tajemnicy nie da się ponownie uczynić tajemnicą.”
 • Gdy poczuje: “Mam go w garści, kolejny frajer, który się nie nadaje,
  mam go w garści po 5 minutach”.
 • Gdy wyjawisz komuś tajemnicę, to nie da się sprawić, żeby ta osoba z powrotem nie znała tej tajemnicy.
 • dlaczego dziewczyna mnie ignoruje i unikaTak samo jest zainteresowaniem do kobiety, że jeżeli raz zbyt mocno okażesz zainteresowanie, przytłoczysz dziewczynę, ona poczuje, że gościu się już zakochał, ją to przeraża i ucieka z tej relacji, unika Cię, to nie da się tego potem naprawić, odkręcić, a jedynie toksyczne dziewczyny będą się Tobą bawić i robić złudne nadzieje, żeby nie stracić adoratora.

  Jeśli jesteś już w sytuacji tego mężczyzny odrzuconego, którego dziewczyna unika, to pokaż jej, że nic się nie stało, nie masz żadnej urazy, nie musisz nic jej udowadniać, rozumiesz to, że nie każdy musi się każdemu podobać, więc traktuj, jak znajomą na “cześć“, a gdyby rozmowa była nieunikniona, to tylko kilka minut, co słychać i idź dalej.

  Daj jej przestrzeń. Wtedy jest szansa, że gdy dziewczyna Cię unika, to z czasem przestanie to robić i zacznie Cię z powrotem traktować, jak znajomego.

  Robisz to po to, aby zachować godność i klasę, bo najgorsze, co można zrobić, to zamęczać taką dziewczynę, podkładać się jej, prosić ją, szukać z nią kontaktu, przyjaźnić się, próbować się do niej zbliżyć, mimo że ona już zna Twoje karty
  i jesteś w jej oczach skreślony.

  Będziesz też niszczył swoje poczucie wartości, ubiegając się o dziewczynę, która Cię unika i ignoruje.

  W tym temacie był też materiał o tym, co robić, gdy dziewczyna dała Ci kosza.

  Polecam poznawać nowe dziewczyny, zaczynać rozmowy z nieznajomymi dziewczynami. W pełnych programach konwersacji “77 technik flirtu”, “100 rozmów audio z kobietami”, “Tranzycje, przejścia do flirtu”, “12 randek” też w każdym z nich jest masa przykładów zaczynania i prowadzenia emocjonujących konwersacji z nieznajomymi kobietami.

  dziewczyna mnie unika co robićNauczysz się w nich, jak zbudować swobodną, lekką atmosferę zarówno przy podejściu, jak i na randce, żeby dziewczyna się nie krępowała i nie obawiała, że to jakieś oficjalne spotkanie albo, że jesteś creepem, który nie ma obycia z kobietami.

  Poza tym nie przejmuj się:

 • “Nie jesteś zielony banknot i nie musisz się każdemu podobać”.
 • “Randki to gra liczb.”
 • Życzę wielu przyjemnych rozmów z nowo poznanymi dziewczynami, a także wielu udanych randek.

  Postępując zgodnie z materiałami zawsze uda Ci się zachować twarz przy podejściu czy przy zapraszaniu dziewczyny na spotkanie, ponieważ znajdziesz w nich wyjścia
  z każdej z tych sytuacji
  , żebyście obydwoje czuli się komfortowo, a nawet, żeby dziewczyna była zadowolona z tego, że okazałeś jej zainteresowanie w męski a nie żenujący sposób.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Napisz w komentarzu, dlaczego dziewczyna zaczęła Cię unikać? Jakie zauważyłeś błędy do poprawy na przyszłość, dzięki czemu nowo poznana dziewczyna nie będzie Cię potem unikać?

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 4.9/5 (7 votes cast)
  Dziewczyna Mnie Unika - Dlaczego Dziewczyna Mnie Ignoruje? 5 Tekstów, Jak Zabić Zainteresowanie Dziewczyny Zaproszeniem Na Spotkanie, 4.9 out of 5 based on 7 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/blog/dziewczyna-mnie-unika-dlaczego-dziewczyna-mnie-ignoruje-5-tekstow-jak-zabic-zainteresowanie/
  • dlaczego dziewczyna ignoruje
  • dziewczyna nagle zaczeła unikać
  • koleżanka mnie ignoruje
  • koleżanka zaczęła unikać spojrzenia

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 25 comments… read them below or add one }

  Daniel September 19, 2020 at 21:15

  Dziękuję za podesłanie materiałów. “Śledzę cię” od około 3lat. Zdecydowałem się na zakup Twoich materiałów, ponieważ jesteś najbardziej autentyczną osobą w świecie internetu jeśli chodzi o wiedzę na temat relacji damsko-męskich. To co piszesz w swoich materiałach na prawdę działa! Robisz super robotę i cieszę się, że mogę korzystać z Twojej wiedzy.

  Niedawno rozstałem się z dziewczyną, z którą nie byłem szczęśliwy (była w skrócie mówiąc toksyczna, w sumie to ona mnie zostawiła nigdy bym tego nie pomyślał, ale cieszę się z jednej strony. Traktuję to jako szansę) tak naprawdę to byłem z nią z braku laku i nie traktowałem jej poważnie.

  Z perspektywy czasu był to błąd przespać się na pierwszej randce. Myślałem ze poradzę sobie z więzią seksualną i łatwo ją zerwać… nie zależało mi na niej, a mimo tego teraz czuje się zraniony. Wcześniej prowadziłem życie nastawione na “zaliczanie”, potrzebowałem się wyszaleć. Mam 24 lata i czuję, że ten czas minął i bardziej potrzebuję prawdziwego związku ze zdrową kobietą niż tylko seksu. Od kilku tyg odświeżam wiedzę z Twoich materiałów i moja motywacja jest tak wysoka, że wstaję rano o 5 przed pracą, żeby odsłuchać jakiegoś audiobooka Twojego :)

  Największym problemem jest to, że jestem za granicą przez najbliższe 3-5msc. Gdy tylko wrócę, to biorę się za mocno do działania. Pozdrawiam.

  Reply

  Paweł Grzywocz September 19, 2020 at 21:16

  Dzięki bardzo za odpowiedź i cieszę się, że doszedłeś do budujących wniosków. Zagadywać może również za granicą, żeby nabrać obycia, swobody w rozmowie zapoznawczej, zbudować większą pewność siebie i wyrobić nawyk poznawania dziewczyn w codziennych sytuacjach. Również pozdrawiam.

  Reply

  Konrad September 22, 2020 at 00:18

  Cześć Paweł:) jestem Twoim czytelnikiem od dawna. Dzięki serdeczne za wszystkie rady, są bardzo wartościowe. Ale jedna sprawa mnie zaskoczyła. Ostatnio zacząłem się spotykać z ciekawości z koleżanką którą znam z widzenia ale jeszcze jej nie pocałowałem. Dziewczyna daje oznaki zainteresowania, dotyka mnie itd. więc zrobię to na najbliższym spotkaniu ale już na wstępie bardzo zastanawiają mnie jej pytania czy zapoznam ją ze swoimi znajomymi. Pytała kilka razy ale zbywałem ten temat jakimś żartem. Nawet gdy umówiliśmy się ostatnio na tenis to pytała czy będzie jakaś ekipa moich kumpli. Wiadomo, że pocałunek i pierwsze 10 spotkań wszystko rozstrzygnie ale mocno mnie zastanawiają te jej pytania – czy to jakiś shit-test albo próba zaszufladkowania jako kumpla:) co sądzisz? Pozdrawiam z Kielc

  Reply

  Paweł Grzywocz September 22, 2020 at 10:32

  Za mało oznak, aby to ocenić. Możliwe, że to chłopczyca, która lubi się otaczać chłopakami, a może jakaś samotna i chciałaby mieć paczkę znajomych. W każdym razie słusznie, że to obserwujesz, żeby sprawdzić, czy przypadkiem dziewczynie nie zależy na Tobie, tylko właśnie na jakiejś agendzie, żeby mieć paczkę znajomych, kolegów, wianuszek adoratorów, a może był to jakiś mini test zazdrości albo pytała z ciekawości, czy masz znajomych. Nie możemy tak wcześnie po 1 zdaniu wysnuć jednoznacznych wniosków, także obserwuj to dalej i nie dawaj jej od razu wszystkiego, o co pyta, żeby właśnie sprawdzić, czy zależy jej na Tobie. Dziewczyna szuka partnera do tenisa a nie chłopaka, to nie umawiaj się z nią na tenisa dopóki nie będzie stałą, zaangażowaną dziewczyną ze stażem powyżej 10 udanych spotkań sam na sam. Jeśli szuka paczki znajomych i różnych intryg lub wspólnych wyjść, to jej nie zabieraj dopóki nie będzie stałą, zaangażowaną dziewczyną ze stażem powyżej 10 udanych spotkań. W ten sposób powinno wyjść na jaw, że dziewczyna coś marudzi, narzeka, kombinuje, źle reaguje na Twoje odmowy, że wolałbyś się spotkać sam na sam, to będziesz miał wtedy więcej oznak, że jej zainteresowanie może nie być zbyt szczere.

  Reply

  Konrad September 22, 2020 at 15:40

  Dzięki za odpowiedź:) ta świadomość i ostrożność przed niektórymi zachowaniami jest dla mnie mega ekscytująca. Serio, aż nie wiem jak Ci dziękować. Trudno mi sobie wyobrazić jakim byłbym ciemniakiem w relacjach damsko-męskich gdyby nie Twoje artykuły. Ta dziewczyna to typowy ekstrawertyk. Jest bardzo atrakcyjna i podoba mi się ale nie zamierzam być jakimś chłopaczkiem na zastępstwo także trzymam się programu 12 randek;) zobaczymy jak się dalej sytuacja rozwinie. Dzięki, piona!

  Reply

  Piotr September 22, 2020 at 11:01

  Ja jak chcę zaprosić gdzieś dziewczynę to pytam “no to kiedy idziemy się powygłupiać?” Ale to już wiem, że nie jest sztywna tylko taka właśnie do wspólnej głupawki. A jak pyta co będziemy robić to odpowiadam, że porzucamy w ludzi jarzębiną albo zdemolujemy jakiś przystanek :) A jak się opiera to delikatnie ją odrzucam jako tchórza i wycofuję propozycję, by wiedziała, że musi sprostać moim wyzwaniom. Po co mi dziewczyna, z którą nie będę mógł wspólnie demolować przystanków? :P

  Reply

  Bartek September 22, 2020 at 18:33

  Hej Paweł. Ja właśnie zniszczyłem swoją szansę u nowej dziewczyny z pracy poprzez takie zachowania, które opisujesz w tym artykule. Wydawała się początkowo zainresowana, jednak potem wszystko się posypało przez brak umiejętności prowadzenia relacji. Jednak wyszedł z tego “jeden plus”. Po tym odrzuceniu z jej strony zacząłem przeszukiwać internet w poszukiwaniu informacji na temat doprowadzenia do związku. Wtedy znalazłem Ciebie i od tego czasu dużo zmieniło się w moim życiu. Z zakompleksionego nieśmiałego chłopczyka czującego się gorszym od kobiet stałem się pewnym siebie mężczyzną potrafiącym wygłosić mowę przed publiką, czującym się przynajmniej na równi z piękna kobietą. Nie sprawia mi już problemu zagadanie i rozmowa z bardzo ładną dziewczyną, biorę udział w zawodach sportowych, gdzie jestem wystawiony na ocenę innych, udzielam także wywiadów do kamery bez żadnego zdenerwowania. Rozwijam także pozostałe sfery życia czyli hobby, zarabianie pieniędzy, zdrowie. Czuję, że znalezienie kobiety życia to kwestia czasu i ilości zagadywanych dziewczyn.
  Jeśli ktoś się waha gdy zakupić materiały Pawła to nie ma się co zastanawiać. Macie przykład tego, jak można z poziomu poniżej zera stać się atrakcyjnym, pewnym siebie mężczyzną, którego otaczają ludzie :) .

  Reply

  Paweł Grzywocz September 22, 2020 at 18:34

  Super, dzięki bardzo za podzielenie się postępami.

  Reply

  Piotrek September 23, 2020 at 19:33

  Hej, od jakiegoś czasu randkuję z dziewczyną, która jest zajęta. Staram się z nią spotykać raz na dwa tygodnie. Ale teraz będę miał przerwę około trzech tygodni, bo najbliższy wolny czas przeznaczam na spotkania z innymi dziewczynami. Czy w takiej sytuacji warto zadzwonić do niej tak w połowie tego okresu (po półtora tygodnia), żeby porozmawiać 15 minut, czy to mi tylko zaszkodzi?

  Reply

  Paweł Grzywocz September 23, 2020 at 19:54

  Tak, odpuść, daj jej więcej czasu. Właśnie dodatkowa przestrzeń dobrze jej zrobi, może w końcu jej chłopak wyjdzie jej bokiem. Nie baw się nigdy w terapeutę, przyjaciela, pocieszyciela, dobrego kumpla ani w drugiego chłopaka. Ma się męczyć z jej chłopakiem aż do porzygu i marzyć, jakby to było z Tobą bez jakiś Twoich usilnych starań, że można na Tobie polegać. Taka kobieta musi czuć dreszczyk emocji, że musi Ciebie zdobyć, chciałbyś się spotkać czy spotykać i generalnie wszystko jest możliwe, ale nie na to kompletnie żadnej gwarancji i albo ona podejmie decyzję, zakończyć nieudany związek i będzie się spotykać z super facetem, jakim powinieneś być albo szanujesz się i nie pozwolisz się traktować, jak koło zapasowe, więc nawet możesz się z nią spotykać raz na miesiąc i to jej powinno wystarczyć. Taka dziewczyna musi czuć silny niedosyt. Z kolei jej chłopak powoduje przesyt. I to ma ją zmusić w końcu do zmian w jej życiu. Jak nie, to niech się tak męczy kolejnymi latami. Nie Twój problem.

  Reply

  Krzysztof September 23, 2020 at 20:03

  Hej Paweł, znalazłem Cię kiedyś w internecie, kiedy szukałem informacji o relacjach, ale nie zwróciłem wtedy większej uwagi, potem trafiłem na strony innych znawców w tym na ludzi od uwodzenia, przerabiałem różne materiały odnośnie pewności siebie i relacji przez ostatnie 1,5 roku, łącznie z 1 etapem Twojego kursu pewności siebie. Kiedyś pisałem do Ciebie sprawie konsultacji i poleciłeś mi materiały, więc przedłużyłem o 2 miesiąc i powoli się rozwijałem.

  Próbowałem różnych portali randkowych oraz byłem na szkoleniu z uwodzenia podczas którego zrobiłem około 10 podejść, bo na więcej nie dałem rady się przemóc i zdobyłem jeden kontakt, dziewczyny były serio bardzo miłe i myślę, że jakbym umiał lepiej poprowadzić rozmowę i więcej podchodził to jakieś znajomości bym nawiązał i cieszę się, że spróbowałem czegoś nowego, niestety po powrocie do miasta rodzinnego nie mogłem się przełamać do podchodzenia, na kursie to było fajne, bo patrzyłem na to z innej perspektywy, ale nie chcę tak latać i prosić się o uwagę, może z kumplami by było spoko to, bo by się coś jaja porobiło i jakaś zabawa by była z tego xD, więc skupiłem się na finansach i innych sferach życia postanawiając zakończyć przerabianie dotychczasowych materiałów z uwodzenia oraz spróbować poznać Twoje podejście ruszając z kursami po kolei według mapy. Chciałbym rozwijać się w tematyce relacji, ponieważ ta sfera życia mocno u mnie kuleje.

  Czytałem stronkę i miałem styczność przedtem z materiałami i Twoje podejście do tematu wydaje się o wiele “zdrowsze”, ceny również są przystępne i możliwość płatności w ratach co miesiąc przy droższych kursach (Pewność siebie w 90 dni, koniec z masturbacją), Ruszam z materiałami, pozdrawiam :)

  Reply

  Paweł Grzywocz September 23, 2020 at 20:05

  Super wnioski i progres. Tutaj lista, co mnie nie grało w tym temacie. Pewnie są też tego jakieś dobre strony oczywiście. Ja tam akurat mówię, czego mi brakowało.

  Reply

  Bartek September 24, 2020 at 19:39

  Hej Pawle, zapytam o poznawanie dziewczyn przed aplikacje internetowe. O wiele bardziej lubię poznawać kobiety na żywo, ale w sumie można wykorzystać dodatkowy kanał. W aplikacji “Tinder” nie jest pokazywana miejscowość, a jedynie odległość między nami. Jeśli dobrze mi się pisze z dziewczyną (wymienione kilka dłuższych wiadomości) to potem wypadałoby zapytać o spotkanie, lecz trudno to zrobić nie znając jej miasta. Napisać coś typu: “Hej, umówiłbym się z Tobą na spotkanie, lecz nie znam Twojego miasta. Mogłabyś je podać?” Czy może proste “skąd jesteś” i potem już normalna propozycja spotkania tak jak piszesz w materiałach? Pozdrawiam :)

  Reply

  Paweł Grzywocz September 25, 2020 at 14:11

  Najbardziej naturalnie byłoby w trakcie rozmowy po kilku tematach poruszyć kwestię tego, skąd jesteście i do tego zawsze można też się odnieść historiami, co tam jest, z czego słynie ta okolica. Trochę za dużo bałaganu przy ustalaniu spotkania, gdy nie wiesz, gdzie ona mieszka, przez co rozmowa może zboczyć na inny tor, waszych miast zamiast na ustalenie spotkania, więc ja bym tego nie mieszał, tylko poruszał osobno jedno, osobno drugie albo najpierw jedno, potem od razu drugie i nie pytałbym w ciemno o spotkanie, gdy nie wiem, gdzie to jest.

  Reply

  Michał September 24, 2020 at 20:48

  Cześć
  Mam pytanie trochę poza tematem.
  Co mam myśleć o słowach od dziewczyny że: “mam w sobie agresywną energię”. Mimo że nie byłem napastliwy czy agresywny z zachowania. Czy to ubranie odrzucenia w piękne słówka, czy ma się coś na rzeczy?

  Reply

  Paweł Grzywocz September 25, 2020 at 14:09

  W każdej wymówce może być ziarenko prawdy, co trzeba odnieść do siebie i sobie odpowiedzieć na pytanie, czy to ma jakiś sens i czy mogę to w jakiś sposób wykorzystać na udoskonalenie siebie i swojej komunikacji czy jest to wyssane z palca, żeby nas zbyć czymkolwiek.

  Reply

  Marek September 25, 2020 at 13:10

  A ja zauważyłem inną prawidłowość. Przy niektórych dziewczynach gdzie nie popełniam żadnych wymienionych przez Ciebie błędów wszystko się zmienia po zapytaniu o numer i zabraniu go.Mianowicie są kobiety,które ze mną flirtują bardzo długo,śmieją się,pacną w ramie,przeciągają spojrzenia,wchodzą w tematy itd.
  Ale po zapytaniu i zabraniu numeru wszystko zmienia się o 180 stopni. Po tym unikają mnie,unikają kontaktu wzrokowego a nawet się nie pożegnają jak się rozstajemy,tylko bez słowa. Dwie całkiem inne osoby w ciągu paru minut.
  Czy miałeś takie przypadki? Rozumiem,że wzięcie telefonu dla kobiety jest jasnym sygnałem,że się nią interesuje i koniec szopki i zabawy? Czyli to też sprawdza jej zainteresowanie. Gdzieś już pisałeś o tym aby patrzec na reakcję dziewczyny na wzięcie telefonu. A ja dodatkowo widzę aby obserwować jej zachowanie po wzięciu telefonu bo sprawdza się później przy zadzeonieniu.Później nie chcą się spotkać lub nie odbierają telefonu.

  Reply

  Paweł Grzywocz September 25, 2020 at 14:07

  Tak, oczywiście, zapytanie o nr to jeden z początkowych kroków, które wstępnie ujawniają prawdziwe zainteresowanie lub jego brak. Wiele kobiet albo nawet większość kobiet flirtuje dla sportu, zawodowo, są kokietkami, więc sprawdza się to wyśmienicie. Pytasz, jaki jest do niej nr telefonu, bum, zazwyczaj przestaje Ci mydlić oczy i zaczepiać, chyba że jest super toksyczna, to będzie się Tobą bawić dalej. Oszczędza to czas i zadawanie sobie pół roku pytania, czy się jej podobam. Jedno nieinwazyjne pytania bez wykładania kart na stół i sprawa jest jasna.

  Reply

  Michał Lxxx September 25, 2020 at 15:46

  Ja w przeciągu ostatnich 2 – 3 tygodni miałem takie 2 sytuacje.
  Kobiety aż by się posikały w trakcie rozmowy, jedna i druga w sytuacjach kontekstowo – socjalnych.

  Obie kobiety nie odbierają telefonu, a do każdej dzwoniłem już po 2 razy.

  P.S.
  Generalnie 2 nieodebrane połączenia w 2 różne dni, to jest w 90% koniec tematu, ale warto odczekać teraz nawet tydzień i zadzwonić jeszcze 1 – 2 razy w różne dni.

  P.P.S.
  Bardzo jest mało kobiet z którymi możemy stworzyć tak na SERIO bardzo głęboką relację, taką holistyczną głębię.
  Uważam, że mniej takich spotykamy niż 10 przez całe życie.
  Nie chodzi mi o chore układy, czy seks, który jest tani, leży na ulicy, łatwo dostępny i bez wartości (chociaż nie wiem, czy płytkie królikowanie się jak 2 króliki można nazwać seksem, ale dobra)

  Mi chodzi o to, aby uzyskać od kobiety:
  - szczere zainteresowanie
  - zaangażowanie emocjonalne
  - empatię
  - inne cechy potrzebne do takiej relacji intymnej do końca życia, z inteligentną emocjonalnie kobietą

  Dużo łatwiej zarabiać ponadprzeciętne pieniądze, niż spotkać taką właściwą osobę i zbudować z nią taki związek, bo zarabianie pieniędzy opiera się na prostszych schematach, wymierna korzyść i tyle.
  Trudno o związek głęboki, świadomy, holistyczny na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym.

  Większość kobiet, jak i mężczyzn NIE JEST zdolna tego stworzyć, jest pusta, powierzchowna, płytka i nieświadoma.

  Mówią, że oczy zwierciadłem duszy, większość kobiet w oczach ma pustkę, czyli jakby nie ma duszy ;-)

  Reply

  Bartek September 25, 2020 at 19:49

  Ostatnimi czasy dochodzę do podobnych wniosków.

  Zastanawiam się też, dlaczego jest tak dużo rozwodów, niezadowolonych małżeństw patologii. Czyżby całe to programowanie społeczne nastawione było na “produkcję” nieszczęśliwych ludzi? Nie ma dnia, żebym nie słyszał tekstów, że ktoś się rozwodzi, że ktoś się ostro pokłócił, że niedawno ktoś się pobrał, a okazało się, że mąż alkoholik. Że teściowie skłócili małżeństwo i mieszkają o aktualnie oddzielnie.

  Czasem myślę, że to programowanie promuje właśnie szybką konsumpcję, szybkie małżeństwo, byle kogoś mieć, zaklepać sobie małżonka, jeden problem z głowy. Coraz trudniej niestety o takich ludzi jak mówisz Michał. I nie tylko o kobiety, ale też o mężczyzn.

  Reply

  Michał Lxxx September 27, 2020 at 13:30

  Tak było 200 lat temu, tak jest dzisiaj, tak będzie za 300 lat.
  Tak po prostu to wszystko wygląda.

  Ja uważam, że na poziomie filozoficznym, dla Matki Natury jest tak, że kobieta i mężczyzna łączy się w parę, aby powstało NOWE ŻYCIE – nowy człowiek, który nie ma żadnego wpływu na to, że przyjdzie na ten świat, nie ma wpływu na nic, na kolor skóry, wzrost, płeć, kolor oczów itd, itp.

  Dlatego tak naprawdę NIE MAMY ŻADNEGO WPŁYWU, że spotykamy właściwą osobę.

  Mamy wpływ, aby wyjść z domu, rozmawiać z ludźmi, być fajnym człowiekiem i na to, aby ZNAĆ LUDZKĄ NATURĘ i nie zniechęcić osoby do nas.
  Czyli nie masz wpływu, że jakaś osoba interesuje się Tobą powyżej 51%, ale masz później wpływ pewien, aby to zainteresowanie utrzymywać.

  To wszystko to głęboki temat, gdzie jest bardzo dużo zmiennych, czynników i elementów.

  Reply

  łajzinho31 :-( October 17, 2020 at 06:11

  Witam ponownie

  Ja zaś miałem sytuację, że spotkałem dziewczynę miesiąc po odrzuceniu przypadkowo w moim ulubionym pubie, znajomi mnie zaprosili do stolika i była tam ona. Gadaliśmy sobie i po chwili ona wypalilła:

  - a pamiętasz tego redżekta?
  - ano
  - to podtrzymuje!
  - ja takie “wtf” na twarzy bo to było takie z czapy a dobrze się bawiłem
  - ale ja wszystkich odrzucam, już lepiej? (co oczywiście było kłamstwem)
  - zachowałem spokój i powiedziałem “jak znajdziesz kogoś kto Ci się spodoba to go nie odrzucisz”

  ale ogólnie to w środku miałem wulkan :P . Dodam, że ta dziewczyna ma 20 lat o czym wcześniej nie wiedziałem. Pytanie Paweł, czy to jakaś kolejna gra psychologiczna z jej strony była, czy po prostu wyszło zwykłe chamstwo?

  pozdrawiam!

  Reply

  Czytelnik January 1, 2021 at 18:24

  W okresie świat spotkałem dawno nie widzianego kolegę, znamy się dość długo, ale ostatni raz widzieliśmy się pół rok temu. Wiele razy rozmawialiśmy o sposobie na poznawanie dziewczyn, podzieliłem się kiedyś Twoim blogiem lecz on uznał, że cały ten system jest za bardzo zawiły, za bardzo racjonalny i logiczny, bo on jak coś poczuje to nie będzie czegoś udawał. Od kilku lat jest rozwiedziony i był sam aż do listopada. W połowie listopada poznał dziewczynę w necie, pisali do siebie nonstop codziennie po kilka godzin, po kilka dniach spotkali się, on kupił jej na pierwszą randkę bukiet kwiatów. Twierdził że to był znak od losu bo kiedy szedł na spotkanie natknął się przypadkiem na reklamę kwiaciarni. Po tygodniu od pierwszej randki poszli do łóżka. W połowie grudnia byli już w związku, jak ogłosiła dziewczyna na fb. W dodatku ona na fb ma ok. 4000 znajomych i na bieżąco umieszcza fotorelacje z randek, miejsca gdzie byli. Kolega twierdzi że odnalazł druga połówkę i że to znak od wczechswiata i wcale nie trzeba zagadywać różnych dziewczyn ani czekać skoro obie strony są pewne swoich uczuć. Spędzili ze sobą prawie całe święta, oprócz Wigilii. Czy coś jeszcze mogę dodać? Życzyłem mu trwałości tej relacji i chciałbym by był szczęśliwy dłużej, niż kilka miesięcy, ale sam w to nie wierzę.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 1, 2021 at 20:17

  Dzięki za podzielenie się obserwacjami. Nie sztuką jest znaleźć jakąkolwiek dziewczynę i ją początkowo zainteresować. Sztuką jest utrzymać udany związek 2 lata, 20 lat, a to jest w przypadku działania na oślep niemożliwe. Mężczyźni mają takie wielkie ego i zaślepienie, że potrafią po 3 rozwodach nie potrafić się przyznać do błędów i spojrzeć na siebie krytycznie, że to oni mogli zrobić mnóstwo rzeczy inaczej, aby nie zostać skrzywdzonym lub nie stracić porządnej dziewczyny, jeśli taka im się kiedykolwiek trafiła. Wolą działać po omacku. Zostawmy takich w spokoju. Dzięki bardzo za polecenie strony. Zrobiłeś, co w Twojej mocy. Jakby wrócił kiedyś po jakieś rady, to odeślij go znowu, żeby sobie poczytał i nie produkuj się za darmo. Zwykle tacy ludzie wcale nie szukają żadnej prawdy ani rady, tylko chcą się wygadać, usłyszeć potwierdzenia swoich racji. Tacy ludzie nawet nie potrafią słuchać. Przecież już wszystko wiedzą, więc nie są w stanie się nauczyć niczego nowego. A fotorelacje związków pojawiają się i znikają, jak u małych dzieci. Życie toczy się dalej. Nie możemy zmienić świata, możemy zmienić tylko siebie.

  Reply

  Tecrtr February 5, 2023 at 16:42

  Dla mnie sztuką jest mieć umiejętności na tyle by zagdać do dziewczyny i porazmawiać.
  Już nie idę w coś tak dla mnie nie realnego jak związek. Tylko umieć zagadać i żeby one były zainteresowane. To mój chyba cel życiowy i marzenie. Nie mam ukończonych studiów, mądry nie jestem a prawie wszystkie dziewczyny są super mądre i one takiego jak ja nie chcą.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: