Atrakcyjna Mowa Ciała Mężczyzny w Rozmowie z Kobietą

by Paweł Grzywocz on 13 May 2015

Jak nie przytłaczać kobiety swoją mową ciała?

Mowa ciała mężczyzny podczas poznawania kobiet zdradza, jakim jest mężczyzną
- zdesperowanym czy znającym swoją wartość. Zwróć uwagę na to, że niemal każdy facet swoją mową ciała okazuje pięknej kobiecie nadmierne zainteresowanie i robi to zupełnie nieświadomie.

Mowa ciała mężczyzny zainteresowanego kobietą:

Większość facetów nachyla się w stronę ślicznej dziewczyny, przez co pokazują ogromne zainteresowanie. Piękna kobieta wie, że jest atrakcyjna i pożądana przez mężczyzn, więc musisz się zaprezentować jako ktoś równie atrakcyjny jak ona.

Zaprezentować się, jak facet, który również ma duży wybór potencjalnych partnerek w swoim życiu, ponieważ potrafi podchodzić i swobodnie rozmawiać z nowymi kobietami, jest pewny siebie i nie jest spragniony ani uwagi kobiety ani jej aprobaty, ponieważ jest wybredny i ma swoje standardy* – nie chce być z pierwszą lepszą dziewczyną, która go polubi. Wie, jakiej chce kobiety.

*Przy czym ostrzegam, żeby nie traktować tego jako wymówkę do nie poznawania wielu “normalnych kobiet” i unikania praktyki. Błędem jest także poszukiwanie dziewczyny, która wygląda, jak z okładki, ponieważ takie nie istnieją w realnym świecie. Poza tym decydowanie czy podejść czy nie podejść tylko na podstawie wyglądu kobiety to kolejny błąd, który wyjaśniam np. w kursie “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek” w module Action Step 2: “Podchodzenie do kobiet”.

Mowa ciała mężczyzny, która nie ujawnia desperacji i bycia potrzebującym:

mowa ciała mężczyzny

Bądź wyprostowany albo delikatnie odchylaj się. Poczujesz się bardziej pewny siebie i dasz dziewczynie przestrzeń, aby mogła się do Ciebie zbliżyć.

Odchylaj się delikatnie od kobiet albo przynajmniej bądź wyprostowany, gdy z nimi rozmawiasz. Poczujesz się wtedy o wiele bardziej pewny siebie oraz pokażesz dziewczynie, że jesteś atrakcyjny i nie próbujesz na siłę się jej przypodobać oraz ona nie ma nad Tobą zbytniej kontroli.

Szczególnie widać to, gdy ktoś czegoś nie dosłyszy. Czy to Ty wtedy nachylasz się maksymalnie do kobiety? Czy na spokojnie prosisz o powtórzenie bez nachylania się. Tak samo w drugą stronę. Obserwując oznaki zainteresowania kobiety, zwracaj uwagę, czy ona nachyla się do Ciebie i przybliża głowę, gdy czegoś nie zrozumie.

Oczywiście wyjątkiem może tutaj być głośny klub, jednak nawet w klubie powinieneś odpowiednio dostosować swoją mowę ciała i utrzymywać z kobietą kontakt wzrokowy i nie nachylać się nadmiernie. Niech ona też wykaże trochę inicjatywy i powie coś głośniej oraz sama nachyli się, żebyś lepiej usłyszał.

Zauważ, że w pubach i kawiarniach zdecydowana większość facetów, którzy siedzą tam z jakąś dziewczyną na pierwszym spotkaniu nachylają się do niej. Trzymają np. ręce na stole i są pochyleni w stronę kobiety, a dziewczyna z kolei często się odchyla i to ona ma władzę oraz moc wyboru czy zechce tego faceta czy też nie.
To on próbuje się jej sprzedać i przypodobać, a ona wybrzydza, zamiast odwrotnie lub zamiast być na równych zasadach, czyli oboje się poznajecie i decydujecie, co dalej.

To bardzo słaba pozycja i pokazuje dziewczynie, że już Ci się bardzo podoba. Wtedy nie jesteś dla niej żadną tajemnicą ani wyzwaniem. Ona nie musi o Ciebie wtedy zabiegać, odkrywać Cię ani w jakikolwiek sposób starać się o Ciebie.

Gdy zbyt bardzo pokażesz swoje zainteresowanie pięknej kobiecie, to dołączysz to gromady facetów z jej życia, którzy są dla niej zbyt nudni i nie są dla niej żadnym wyzwaniem, więc ona najczęściej Cię oleje – zupełnie jak resztę podobnych facetów.

atrakcyjna mowa ciała mężczyzny

Bądź równorzędnym partnerem do rozmowy. Niech kobieta wie, że spotkała kogoś na swoim poziomie atrakcyjności, co ujawnia przede wszystkim ZACHOWANIE a nie sam wygląd.

Dlatego gdy siedzisz lub stoisz i rozmawiasz z piękną dziewczyną, to ustaw swoją mowę ciała tak, aby to kobieta musiała się nachylać do Ciebie albo oboje bądźcie odchyleni.

Wtedy zrównasz ten brak równowagi między waszym zainteresowaniem i pokażesz kobiecie, że Ty również tutaj podejmujesz decyzje i również ją wybierasz lub nie.

Taka postawa pokazuje, że jesteś bardzo pewny siebie i nie jesteś zdesperowany. Dodatkowym plusem takiej mowy ciała jest wytwarzanie napięcia między wami (właśnie poprzez tą przestrzeń), które potem zainteresowana kobieta często przerwie poprzez zbliżenie się do Ciebie lub krótkie dotknięcie Cię podczas rozmowy. To silna oznaka zainteresowania z jej strony.

Zawsze, gdy wytwarzasz przestrzeń między Tobą a kobietą, to ona (jeśli jej się podobasz) będzie czuła przyciąganie do Ciebie (pod warunkiem, że jest chociaż minimalnie zainteresowana). Natomiast jeśli będziesz ją przytłaczał swoją mową ciała, stał zbyt blisko, mówił ze zbyt bliskiej odległości, stał od razu centralnie przodem do niej, zamiast pod lekkim skosem, co może powodować na początku dyskomfort zarówno dla Ciebie, jak i dla niej oraz, jeśli będziesz się nachylał do niej, to wtedy okażesz zbyt duże zainteresowanie i będziesz odpychał od siebie dziewczynę.

Dlatego zwróć na to szczególną uwagę i podczas rozmowy odchylaj się od dziewczyny. Zarówno, gdy stoisz i rozmawiasz jak i gdy siedzisz przy stoliku lub na ławce czy też kanapie. Oprzyj się i pozwól się wam obojgu cieszyć przestrzenią między wami, która wytwarza napięcie i przyciągnie do Ciebie dziewczynę.

Po więcej wskazówek na temat budowania pewności siebie z pięknymi kobietami w 90 dni, zajrzyj na stronę: PewnoscSiebieW90Dni.pl i zapoznaj się z listą tematów na każdy
z kolejnych 3 miesięcy.

Poniżej wstawiam krótkie video z powyższym karygodnym błędem w mowie ciała. Zmiana tego jednego elementu diametralnie odmieniła moją atrakcyjność i pewność siebie. Cała sztuka polega na tym, żebyś takie wskazówki od razu aplikował do swojego życia, a zanim się obejrzysz, staniesz się takim mężczyzną, którego kobiety poszukują.

Jest to fragment czwartego odcinka kursu: “Pewność Siebie Z Pięknymi Kobietami W 90 Dni”. Odcinki wysyłane są co drugi dzień, abyś mógł zastosować przyswajaną wiedzę
od razu w praktyce. Można obejrzeć wszystkie od razu, jednak na własną odpowiedzialność. Ja zalecam wdrażać je po kolei.

“Badania naukowe mówią, że jeśli nie zastosujesz nowej wiedzy w ciągu jednej doby do trzech dni, to szanse na to, że wykorzystasz ją w ciągu tygodnia spadają o 75%, z kolei po tygodniu maleją praktycznie do zera.”

"Szybkość implementacji" - Unikaj perfekcjonizmu.

"Szybkość implementacji" - Unikaj perfekcjonizmu.

Tzw. szybkość implementacji to jeden z najważniejszych czynników jakiegokolwiek sukcesu. Dlatego zapisałem to na karteczce
i powiesiłem na ścianie za monitorem. To dlatego mówię o tym już w pierwszym odcinku.

To dzięki tej strategii w ogóle ta strona istnieje do dzisiaj i cieszy się popularnością, ponieważ bez tej informacji pewnie dalej bym się męczył tym, oskarżając się, że nie jestem idealnym mówcą, pisarzem, prezenterem, grafikiem, nie mam zaufania do ludzi, nie potrafię zlecać, nie znam html’a, mam za mało pieniędzy, a napisanie tego wszystkiego zajmuje zbyt wiele czasu. Wymówki spokojnie by się znalazły.

Jak widzisz ani ta strona ani to nagranie nie są perfekcyjne. Moje podejścia do kobiet też nie były perfekcyjne i nie musiały być. To wszystko kwestia powtarzalności.

“Powtórka jest matką doskonałości.”
“Lepiej zacząć z błędami niż perfekcyjnie zwlekać.”
“Zrobione jest lepsze niż perfekcyjne.”

Unikanie perfekcyjności i szybkie działanie to klucz
do jakiegokolwiek sukcesu.

 
Nauczyłem się tego na jednym z kursów produktywności dla przedsiębiorców, które przechodziłem przed rozpoczęciem pisania tej strony. To zwlekanie i zawieszanie się na teoretyzowaniu dopóki nie będę perfekcyjny po prostu idealnie zgadzało się z moim życiem. Jeśli nie zastosowałem czegoś od razu, nie zrobiłem czegoś od razu, to najczęściej nie robiłem tego potem nigdy.

Zupełnie jak z podejściem do dziewczyny. Zwykle, jeśli tego nie zrobimy od razu, to potem prawie nigdy już jej nie spotkamy, jeśli nie jest to jakaś szkoła, praca lub powtarzalne zajęcia.

Ba, nawet na dużej uczelni czasami nie udało mi się spotkać ponownie danej dziewczyny przez wiele miesięcy! Podobnie było z wdrażaniem wiedzy na temat flirtu. Wdrażaj jedną technikę flirtu pojedynczo i natychmiast po zapoznaniu się z nią. Wtedy się nauczysz. Słuchając 9 godzin przykładowych tekstów pod rząd, istnieje ogromne ryzyko, że potem wszystko zapomnisz i dalej będziesz miał pustkę w głowie, gdy zagadasz do dziewczyny.

Natomiast w PSW90 (Pewność siebie w 90 dni) skupiam się bardziej na męskiej osobowości. Jest to bardziej osobisty temat niż techniki flirtu, dlatego jestem widoczny na nagraniach i mówię w taki sposób, żeby nawiązać z Tobą jak najlepszy kontakt. Przesłuchaj również nowe opinie o tym programie.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)
Atrakcyjna Mowa Ciała Mężczyzny w Rozmowie z Kobietą, 5.0 out of 5 based on 5 ratings

Poszukiwano

  • jak mężczyzna okazuje zainteresowanie kobietą
  • Mowa ciala mężczyzny
  • jak facet okazuje zainteresowanie kobiecie
  • mowa ciała mężczyzny
  • Mowa Ciała Zainteresowanego Mężczyzny

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

Leave a Comment

Previous post:

Next post: