Czego pragnie kobieta?

by Paweł Grzywocz on 15 February 2011

Czego pragnie kobieta? Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić, aby stać się mężczyzną, do którego kobiety dzwonią i o którym nie potrafią przestać myśleć, to wyrabianie w sobie charakteru, który w naturalny sposób jest atrakcyjny dla kobiet.

Zauważ, że żyjemy dzisiaj w społeczeństwie, w którym to, jak się czujesz staje się o wiele ważniejsze niż powinno. Dzisiaj jeżeli nie czujesz się szczęśliwy, męski i wspaniały tzn. że coś jest z Tobą nie tak i powinieneś się leczyć, brać antydepresanty i  szukać pomocy.

Za dużo uwagi poświęca się temu, co czujemy, zamiast temu, co robimy w kierunku zmiany naszego samopoczucia. Widzisz, być może teraz czujesz różnego rodzaju emocje w stosunku do kobiet, takie jak: niepewność, stres, strach, nieśmiałość itp. Jednak te uczucia to jest tylko wynik Twojego myślenia. Kiedy skupisz się na działaniu, zamiast na myśleniu, to zapomnisz o tych emocjach i zaczniesz po prostu zdziałać. Najczęściej te emocje pojawiają się właśnie wtedy, gdy nie podejmujesz działania.

Nie bez powodu za komplement uważa się określenie: “człowiek czynu”.

Zacznij doceniać za każdym razem fakt, że podejmujesz działanie, żeby polepszyć swoją sytuację.

Każde Twoje pojedyncze zachowanie ma wpływ na poziom zainteresowania kobiety… i  albo go obniża albo go podwyższa. Nie ma innej możliwości.

Kobietę najbardziej interesuje to, jak ona się przy Tobie czuje, a nie to ile masz pieniędzy albo to, jak wyglądasz.

Weźmy przykład Tom’a Cruize’a. Z pewnością jest on mężczyzną, który przyciąga uwagę wielu kobiet – początkowo.  Gdyby chwilę potem zaczęły wysłuchiwać, o tym jak ostatnio wszedł na nowy level w World of Warcraft albo sprawozdania z ostatniego meczu, szybko straciłyby nim zainteresowanie.

Tak naprawdę, to cechy charakteru jakie Tom prezentuje na ekranie sprawiają, że kobiety są nim zachwycone. Za chwilę powiem Ci jakie zachowania sprzyjają rozwojowi zainteresowania kobiety, a jakie nie.

Najpierw jednak omówimy sobie zachowania kobiety, ponieważ, jeżeli kobieta nie jest Tobą początkowo zainteresowana, wtedy nic nie jest w stanie tego zmienić. Jednak działa to także w drugą stronę – jeżeli kobieta początkowo czuje do Ciebie zainteresowanie, to też nic nie jest w stanie tego zmienić.

Jakie zachowania kobiety są niezbędne do tego, abyś mógł stworzyć z kobietą relację?

Dwa najważniejsze czynniki w zachowaniu kobiety wobec Ciebie to: jej zainteresowanie Tobą oraz jej zaufanie do Ciebie.  W tym samym czasie powinna Cię szanować w 100%.


Zaufanie - nie do końca jest zależne od Ciebie. Jest jednak  kluczowym elementem do tego, aby zrobić jakikolwiek kolejny krok. Jeżeli kobieta jest Tobą bardzo zainteresowana, to często pominie ten element (patrz: kobiety będące w związkach ze zdradzającymi je draniami). Zaufanie jest podstawą każdego udanego związku.

Jej zainteresowanie Tobą – jest najważniejszym czynnikiem w relacji, ponieważ jeśli ona nie jest Tobą zainteresowana, to nie możliwości rozpoczęcia znajomości.

Dla kobiety najważniejsze jest to, jak bardzo ona jest Tobą zainteresowana.

Kobiety nie obchodzi to, jak bardzo ona się Tobie podoba. Przez filmy i współczesne media, wielu mężczyzn wierzy, że może przekonać kobietę do siebie, kupując jej prezenty albo pisząc do niej stosy poematów miłosnych. Niestety jeżeli kobieta nie czuje do Ciebie tzw. chemii, którą będziemy jeszcze głębiej analizować, to nic nie jest w stanie tego zmienić.

Wygląd może być tutaj pomocny w pierwszym kontakcie, jednak kobiety są o wiele bardziej wyczulone na przystojnych facetów. Boją się, że taki myśli, że może mieć każdą albo, że chce się nimi tylko zabawić. Przeciętnie wyglądający mężczyzna nie wzbudza takich podejrzeń i o wiele łatwiej mu zaimponować kobiecie intrygującym charakterem niż facetowi, który jest nadzwyczaj przystojny.

Zainteresowanie kobiety Tobą wynika głównie z Twojego jednego konkretnego zachowania  – Pokazaniu tego, jak mało jesteś onieśmielony nią lub kimkolwiek innym.

Jeżeli facet, który poznaje kobietę, pokaże, że czuje się  onieśmielony jej pięknem, wówczas przegrywa, gdyż ona uznaje go za kolejnego mięczaka, który z marszu jest w niej zakochany.

Jeśli natomiast facet potrafi zachować swoje uczucia dla siebie i pozwolić się kobiecie zastanawiać nad tym, jak bardzo się mu podoba i czy w ogóle – wtedy ma możliwość wzbudzenia jej zainteresowania. Będzie zadawała sobie pytanie: “Dlaczego wszyscy mężczyźni padają do moich stóp, a ten zachowuje się jakby mu nie zależało. Muszę sprawdzić jaki on jest naprawdę.”

Szacunek – musisz okazać go kobiecie oraz pokazać, jak bardzo siebie szanujesz i  wymagasz tego samego od innych. Jednym ze sposobów na pokazanie szacunku wobec siebie, jest nie padanie do stóp kobiety od początku znajomości.

Kobieta zawsze będzie sprawdzać na ile się szanujesz i jak bardzo może Ci wejść na głowę podczas całej znajomości. Taka już ich natura. Muszą w jakiś sposób odnaleźć najsilniejszego i najbardziej wartościowego mężczyznę. Szacunek jest największym fundamentem każdej relacji międzyludzkiej.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 3.8/5 (5 votes cast)
Czego pragnie kobieta?, 3.8 out of 5 based on 5 ratings

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 2 comments… read them below or add one }

Jimmy July 17, 2012 at 18:08

“jeżeli kobieta początkowo czuje do Ciebie zainteresowanie, to też nic nie jest w stanie tego zmienić.” – z tym zdaniem trudno się zgodzić. Przecież jesli zaczniemy opowiadac o meczach albo o grze komputerowej to ona przestanie sie nami interesowac, mimo iz najpierw byla zainteresowana od początku.

Reply

Koki August 25, 2012 at 14:01

Głupio to zinterpretowałeś.Pawel już wcześniej pisał, że jeśli zainteresowanie kobiety spadnie poniżej 50% to ona Cię olewa.

Chodziło raczej o to,że jej koledzy,rodzina itd którzy mówią jej “nie poznawaj/nie spotykaj się z tym facetem,on nie jest dla ciebie” nie są w stanie jej odwieźć od tego aby się z Tobą spotkała i poznała jaki jesteś.Jeśli nawalisz i jej zainteresowanie spadnie poniżej tych 50% to dupa.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: