Mit o “przeznaczeniu”

by Paweł Grzywocz on 15 February 2011

mit o przeznaczeniu

Inni mężczyźni i kobiety nieraz powiedzą Ci, że uczenie się i stosowanie jakichkolwiek taktyk jest nieszczere, i że to jest granie w gierki, że nie powinieneś sobie tym zaprzątać głowy, i że należy pozostawić to zrządzeniu losu, że pewnego dnia znajdziesz w jakiś magiczny sposób tą jedyną i właściwą osobę.

Te osoby w rzeczywistości mówią, że nie mają wystarczająco odwagi, żeby sięgnąć w życiu po takiego partnera, jakiego naprawdę pragną. Ty masz! I nie ma się tutaj czego wstydzić! Powinieneś być z tego dumny.
Żaden człowiek nie odniósł sukcesu przez przypadek. . .

Brak działania nigdy nie prowadzi do osiągnięcia wymarzonych rezultatów.

Kolejna ich dobra rada to: “Wystarczy, żebyś po postu był osobą, a kiedy spotkasz tą właściwą osobę to po prostu będziesz wiedział, że to jest to.”Słuchając takich porad, mamy później ponad 50% rozwodów wśród zawieranych małżeństw. Wiesz dlaczego? Ponieważ większość z tych ludzi zdecydowała się na ślub z tzw. “braku laku” oraz strachu przed tym, żeby nie pozostać samemu. Obniżyli swoje standardy i zgodzili się na kogoś poniżej ich oczekiwań.
Zapytaj pary, które wytrzymały ze sobą 50 lat, jak to zrobiły? Odkryjesz, że żadna z osób nie poślubiła drugiej dlatego, bo musiała kogokolwiek poślubić.

Wzięli ślub ze sobą z prawdziwej pasji do drugiej osoby i niosą swoją miłość przez tyle lat, ponieważ oboje świadomie wybrali osobę, która im się podoba i stanowi dla nich ciągłe wyzwanie, dzięki któremu mogą się rozwijać.

Zamiast zgadzać się na mniej, musisz przyrzec sobie, że nigdy nie zgodzisz się na nikogo poniżej Twoich oczekiwań. To nie jest udawanie. To jest o wiele bardziej realne niż wierzenie w bajki, jakie opowiadają Ci ludzie, że to jest granie w gierki.

Objaśnienie w chmurce: Wewnętrzny Frajer: To znaczy, że nie muszę nic robić, a moja druga połówka sama spadnie mi z nieba prosto w moje ramiona? ? super!

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

Leave a Comment

Previous post:

Next post: