Jak mieć więcej kobiet?

by Paweł Grzywocz on 13 February 2011

jak mieć więcej kobiet
Jak mieć więcej kobiet? Życiowa struktura zwykłej pracy. Skończył studia, przeprowadził się do jakiegoś przeciętnego mieszkanka, kupił jakiś zwykły samochód i zdobył sensowną pracę , ale pracuje ciężej i ciężej, żeby zdobyć jeszcze lepszą pracę, co pozwoli mu przeprowadzić się do jeszcze lepszego mieszkania, jeździć jeszcze lepszym samochodem i ubierać się lepiej, co w ostateczności pozwoli mu przyciągać do siebie bardziej atrakcyjne kobiety i wchodzić z nimi związki.

Cały czas pracuje więcej i więcej by zdobyć więcej pieniędzy, by kupić więcej rzeczy, które go uszczęśliwią. Wierzy, że kiedy będzie miał wystarczającą ilość rzeczy, zdobędzie naprawdę piękną kobietę.

Z drugiej strony, kiedy kobieta skończy studia, zdobędzie jakąś przeciętną pracę i będzie każdego miesiąca inwestowała mnóstwo pieniędzy w swoją urodę i będzie pracowała ciężej i ciężej, by zdobyć lepszą pracę, by zarabiać więcej pieniędzy, by móc inwestować więcej w swój wygląd, bo im lepiej będzie wyglądała, tym lepszego faceta do siebie przyciągnie. Faceta z większą ilością pieniędzy, fajnym samochodem, faceta który zapewni jej dobry tryb życia.

Byłem z kobietami, które wydawały 90% swojej pensji na swój wygląd, salony urody, solarium, nowe buty, nowe torebki. Wszystkie te rzeczy tylko po to, żeby się uszczęśliwić , ale niestety to tylko tymczasowe szczęście. Tak więc już w następnym miesiącu zaczynało się od początku.

Zatem to, co naprawdę jest sprzedawane, to tymczasowe uczucie szczęścia. Sprzedają uczucia, a uczucia są najlepszym produktem , jaki można sprzedawać. To dlatego, że nasze społeczeństwo jest oparte na pewnych zasadach, np. przemysł związany z urodą istnieje wtedy i tylko wtedy, kiedy kobieta czuje się nieszczęśliwa przez swój wygląd.

Gdyby ktoś zaczął rozprowadzać po kuli ziemskiej pogląd, że jest całkiem w porządku być grubym i brzydkim, przemysł związany z urodą runąłby naprawdę bardzo szybko, dlatego ciągle podtrzymuje się kobiety w ciągłej frustracji, tworząc nowe modele piękna. Oto dlaczego utrzymuje się kobiety ciągle w stanie braku szczęścia.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

Leave a Comment

Previous post:

Next post: