[Video Odpowiedzi] Kto Płaci Na Randkach? Kiedy Dawać Prezenty? Czy Związek Na Odległość Ma Sens + Tekst Na Podryw Do Przećwiczenia

by Paweł Grzywocz on 23 March 2012

jak poznac dziewczyne - pytaniaW poniższych odpowiedziach odkryjesz:

 

jak poderwac dziewczyneJak długo powinieneś płacić za randki? Czy kobieta powinna się dorzucać i kiedy to nastąpi?

jak poderwac dziewczyne Kiedy dawać prezenty?

jak poderwac dziewczyne Czy związek na odległość ma sens?

jak poderwac dziewczyne Przykładowy tekst do zagadywania do dziewczyn…

Poniżej zamieszczam odpowiedzi w formie tekstowej:

 • Jak długo powinieneś płacić za randki? Czy kobieta powinna się dorzucać i kiedy to nastąpi?
 •  
  To Ty powinieneś płacić za randki. Egoistyczna dziewczyna, która “leci tylko na kasę” w ciągu pierwszy 10 spotkań nigdy się nie dorzuci do żadnego wydatku ani Cię nie zaprosi nigdzie. To znak, że jest egoistą i należy się jej pozbyć.

  Natomiast dziewczyna, która potrafi się dzielić i jest dobrą dziewczyną zacznie Ci proponować, że się dorzuci do randki albo zaprosi Cię do swojego miasta lub w końcu zapłaci za całe spotkanie.

  To nasza rola, aby płacić. Kobiecie jednak należy pozwolić zapłacić, gdy będzie chciała. Im więcej kobieta “zainwestuje” w związek, tym bardziej będzie zaangażowana. Facet, który unika płacenia jest w oczach kobiet sknerą i wysyła komunikat, że nie będzie w stanie zapewnić przetrwania jej i dzieciom.

  Wiem, brutalne, ale tak już jest. To my płacimy za spotkania i kobieta z czasem zacznie się dorzucać lub nie.

 • Kiedy dawać prezenty?
 •  
  Po 2 miesiącach i co najmniej 10 spotkaniach sam na sam nagradzasz dziewczynę, jeśli zapytała czy jesteście już parą. Alternatywnie ona zapyta, czy widujesz się też z innymi dziewczynami i to oznacza, że chce widywać się tylko z Tobą. Stanie się tak oczywiście, jeśli będziesz wyzwaniem i tajemnicą oraz w ogóle nie będziesz poruszał tematu uczuć i kształtu waszej relacji.

 • Czy związek na odległość ma sens?
 •  
  Związek ma sens jeśli kobieta mieszka maksymalnie 50 km od Ciebie i 1 godzinę drogi autem lub autobusem. Większa odległość nie ma sensu, jeśli w ciągu roku nikt z was nie zamierza przeprowadzić się bliżej. To oznacza, że być może nigdy nikt z was nie przeprowadzi się bliżej, więc narażasz się na konflikt i porażkę od samego początku. Na dodatek nie będziesz mógł jej regularnie widywać. W ten sposób jej nie poznasz oraz zabijasz wyzwanie, ponieważ nie potrafiłeś znaleźć sobie nikogo bliżej. Spotkania muszą być całodniowe i tylko w weekend. Z tym są same problemy. Znajdź kogoś bliżej.

 • Przykładowy tekst do zagadywania do dziewczyn, aby się tego nauczyć…
 •  
  Jeśli nie potrafisz zagadywać do kobiet, to musisz się tego nauczyć. Aby mieć z czym pracować potrzebujesz jakiegoś tekstu, dzięki któremu będziesz ćwiczył rozwijanie rozmowy, pewność siebie, kontakt wzrokowy, poczucie humoru i wszystkie inne aspekty poznawania nowych dziewczyn.

  Tekst, który pozwoli Ci zaczynać ciekawe rozmowy, to:

  “Hej dziewczyny, mam do was pytanie” albo “Hej, mam do Ciebie pytanie” – jeśli to jedna dziewczyna.

  “Kto powinien w dzisiejszych czasach płacić na randce, ponieważ ostatnio dziewczyna nie pozwalała mi za siebie zapłacić i chciałem was/Cię zapytać, jakie jest Twoje zdanie na ten temat?”

  Pokazałeś wartość i atrakcyjność, mówiąc, że byłeś na randce i kobieta chciała zapłacić. Pytanie jest ciekawe i kobiety uwielbiają odpowiadać na takie pytania. Pokazałeś pewność siebie, że w ogóle podszedłeś i zagadałeś. Na dodatek jeszcze jesteś zainteresowany kobiecym spojrzeniem na temat płacenia na randkach i to jest dla kobiet godne podziwu, że jesteś ogarnięty w tym temacie i masz jaja o to zapytać, zamiast żyć w niewiedzy i mówić sobie: “Jakoś to będzie”.

  Weź ten tekst i przez kolejne 7 dni przećwicz go na uczelni/w szkole/na ulicy/ w centrum handlowym/ w pubie. Gdziekolwiek.

  Musisz codziennie rozmawiać z kobietami. Inaczej się nie nauczysz i będziesz zdany na to, że będziesz miał dziewczynę z przypadku, zamiast taką, jaką sobie sam wybierzesz. Codziennie rozmawiaj. To jedyna droga do kompetencji w prowadzeniu rozmów z kobietami i do zdobycia pewności siebie.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 4.5/5 (2 votes cast)
  [Video Odpowiedzi] Kto Płaci Na Randkach? Kiedy Dawać Prezenty? Czy Związek Na Odległość Ma Sens + Tekst Na Podryw Do Przećwiczenia, 4.5 out of 5 based on 2 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 34 comments… read them below or add one }

  Grzywocz March 23, 2012 at 18:08

  Daj mi znać, jak często chcesz dostawać taką sesję odpowiedzi na pytania… Raz w tygodniu? Raz na dwa tygodnie? Raz na miesiąc? Oraz ile powinna trwać, abyś znalazł czas i spokojnie to zobaczył? Czy 25 minut to jest ok? Wolałbym się mieścić w 30 minutach maks. Może czasami jeden do trzy tematy zdążyłbym omówić w 15 minut. Daj znać…

  Reply

  Marian March 23, 2012 at 18:54

  Raz na tydzień i ok 25 minut to jest całkiem ok

  Reply

  Damian March 23, 2012 at 22:11

  Cześć Paweł
  wg. mnie najlepiej jest robić krótkie prezentacje, ale w dużej ilości. Zawsze, gdy widzę jakąś prezentacje wideo to mówię “ale bym chciał ją obejrzeć”, a za chwilę patrze na czas trwania 15 minut i mówię “kuuurdee… Dobra jutro to obejrze”.

  Nie wiem, nie chcę mówić za kogoś, ale wydaje mi się, że inni też tak uważają, chcą obejrzeć, ale zniechęca ich długość wideo.
  Moim zdaniem najlepiej by było, gdybyś robił dużo filmów po 5-6 minut (optymalnie, 5-6 minut zawsze zachęca do oglądania, bo to nie dużo, ale więcej niż 3 lub 4)

  Możesz zastosować taki trik, żeby np. robić w partach (part.1 6 minut, part 2,3,4,5 itd. po 5-6 minut)

  Tak, wystarczy razy w tygodniu

  Reply

  Konrad March 24, 2012 at 17:09

  Paweł swietna robota!! wielki szacun:) Dla mnie im czesciej tym lepiej bo Twoja wiedza jest bezcenna. Takze raz w tygodniu, 25 min w formie wideo dla mnie bylo by ok:) Pozdrawiam

  Reply

  Paweł March 23, 2012 at 18:37

  Ciężko mi powiedzieć,co lepiej przyswajam,ale wydaje mi się,że nagrania wideo,jak słyszę twój głos i jednocześnie czytam,o czym mówisz. Choć w poradach jest wszystko opisane bardziej szczegółowo,dlatego uważam,że wysyłanie raz maila,a raz link video.Może być raz na 2 tygodnie,zarówno jedno,jak i drugie,choć to nie ma aż takiego znaczenia. Co do długości nagrań, to myślę,że 20 – 25 minut to maks,jeśli chodzi o jedną poradę,jak dla mnie.Pozdrawiam

  Reply

  Marcin March 23, 2012 at 19:42

  Dla mnie np to bez znaczenia moze być codzienie a moze byc i raz na tydzien , a co do formy to bez znaczenia czy to będzie video czy tekst chociaż tekst lepiej mi sie przyswaja.
  pozdrawiam

  Reply

  paweł March 23, 2012 at 19:51

  hej paweł tu paweł prosiłeś mnie bym odpowiedział na e maila na twoje pytania więc
  te porady to mi jest obojętne mogą być w formie tekstu do którego sie przyzwyczaiłem
  mogę też przyjąć materiał filmowy mi jest to obojętne wiesz mam co robić jak mam codziennie jakąs pocztę na skrzynce lubię dużo czytać więc mozesz codzinnie zależy jak ty chcesz ja się podstosunkuję nagranie może trwać 25 minut moze i wiecej
  dziękuję paweł

  Reply

  Krzysztof March 23, 2012 at 21:07

  Cześć Paweł.

  Raz na tydzień i po 25 min. mi w zupełności wystarczy :-)

  Pozdro

  Reply

  Bos March 23, 2012 at 21:28

  Co 2-3 dni porcja wiedzy 20 min wystarcza, by sobie ją przemysleć, nagrania wideo są bardziej naturalne

  Reply

  Michał March 23, 2012 at 22:15

  Cześć Paweł.

  Cieszę się z tego że robisz to co robisz i sprawa Ci to ogromną przyjemność, jednak trafiały bardziej do mnie opowiadanie w formie video-prezentacji(10 tematów do rozmowy… Czy np. atrakcyjny styl życia) niż odpowiedzi na pytania czytelników. ;) Oczywiście również ogromom informacji można się dowiedzieć z Twoich wypowiedzi na dane problemy/pytania. Ale przejdźmy do konkretów…
  1. Czy chcesz, żebym wysyłał Ci na zmianę:

  - raz poradę w formie tekstu prosto na Twoją skrzynkę email
  - a raz wysyłać link do odpowiedzi na video?

  Tak, czemu nie. ;)

  2. Jak często mam wysyłać Ci tekstową poradę email a jak często
  odpowiedzi video? Np. raz w tygodniu tekst i raz w tygodniu video?
  A może w jednym tygodniu tekst a w drugim video i tak na zmianę?

  Bardzo lubię widok gdy widzę nowy e-mail z Twoją poradą, dla mnie najlepiej jak najczęściej ale to zależy od Twojego czasu a także chęci.

  3.Co wolisz? Co lepiej przyswajasz?

  Najlepiej przyswajam raporty w postaci e-booków oraz video-prezentacje.

  4.Ile mają trwać takie nagrania? To ograniczyłem do 25 minut.

  Wydaje mi się że 25 minut to i tak bardzo dużo głównie że nie ma w nich “lania wody” tylko same konkrety.

  Dzięki za wszystko,
  Michał

  Reply

  Marcin March 23, 2012 at 22:53

  Raz na tydzień po 25 min będzie optymalnie. Przy okazji pozdrawiam i dziękuję za mnóstwo bezcennej wiedzy w programie i mailach. Oczywiście tekst również chętnie czytam. Dzięki wiedzy z Twoich maili i ebooka zaczynam zmieniać się z mega łajzy w mężczyznę. Oczywiście wiele pracy przede mną. Twoje rady są pomocne nie tylko w relacjach damsko-męskich, ale w relacjach z kobietami w ogóle – nawet na stopie koleżeńskiej.

  Reply

  Marcin March 23, 2012 at 22:59

  Zajebisty materiał. Ja osobiście lubię posłuchać :) Wersja dla leniuszków, podoba mi się audio, lepiej dociera i szybciej zapamiętuję. Słucha się tego jak dobrych historii i jest to w pewien sposób również zabawne. Także audio górą! Może być nawet co tydzień:D

  Reply

  Piotr March 24, 2012 at 00:35

  Witaj Pawle,
  przyłączam się do propozycji Damiana, który napisał, żebyś tworzył krótkie 5-6minutowe prezentacje.

  Moja prośba to:
  1) raz na tydzień krótka prezentacja
  2)i raz na tydzień email

  25min jest moim zdaniem do DUPY. Serio. Jeśli byś się zapytał któregoś ze słuchaczy co zapamiętał z tego co przed chwilą oglądnął, to pojawiłyby się: marne, mało krystaliczne wypowiedzi.

  Dlatego Twoje emaile są na wage złota. Ponieważ podkreślasz w nich (kolorowanka i większa czcionka) najważniejsze informacje oraz pokazujesz jak odsiać papkę informacyjną (którą nas karmią dziewczyny) od istotnych wiadomości.

  Napisałem to na podstawie swojego i kolegi doświadczenia. Przez 3h tłukłem mu mądrość, którą wyciągnąłem z Twojego ebooka “Jak zagadywać do dziewczyn?”. Efekt był mizerny. Za dużo informacji na jeden raz spowodowało tylko u niego załamke ile to jeszcze przed nim nauki.
  Natomiast gdy dozowaną miał Twoją wiedzę po kawałku to teraz widać solidne efekty. Wcześniej był zgaszony nieśmiały, teraz wchodzi w towarzystwo bez stresu, na luzie.

  Zdaje sobie sprawę że 3h to nie 25min, ale ja naprawde mało zapamiętałem z tych 25 min, pomimo, że Twoje porady czytam od 4 miesięcy i solidnie do nich podchodzę.

  Pozdrawiam i niech motywacja do działania Cię nie opuszcza.

  Reply

  Marcin March 24, 2012 at 00:51

  W sumie komentarze powyżej powinny Tobie wystarczyć za odpowiedź :)

  Najlepiej będzie jak będziesz udostępniał filmiki około 6-7 minut, może być jak najbardziej jako jeden temat w kilku częściach, bo film o długości rzędu 10, 15, i więcej minut jest kłopotliwy, przynajmniej dla mnie. To tyle.

  Reply

  Arek March 24, 2012 at 15:14

  Raz na tydzień krótka prezentacja i e-mail.
  Pozdrawiam
  Arek.

  Reply

  Jan March 24, 2012 at 15:55

  Jestem wzrokowcem, tak wiec zdecydowanie preferuję wersję tekstową. Ma to dodatkową przewagę nad video, taką, że moge interesujacy mnie fragment przeczytać wielokrotnie, a przy filmie jest to już przynajmniej uciązliwe.

  Reply

  Pietja March 24, 2012 at 18:19

  Jestem tego samego zdania co Jan. Do wersji tekstowej według mnie najłatwiej wrócić, można sobie powtarzać, nawet wydrukować. Ciekawe również są raz na jakiś czas video prezentacje. Oprócz tego, że mam Twoje wszystkie produkty to również trzymam wszystkie maile jakie od Ciebie dostałem i czasami do nich wracam, kiedy akurat tego potrzebuję. A po nagłówkach maili bardzo łatwo odnaleść mi interesujący temat. Odpowiadanie na pytania w formie audio tak jak tu jest bardzo ciekawe, ale na pierwszy raz, potem ciężko mi wrócić do odsłuchiwania. Lubię słyszeć jak mówisz, jakie masz emocje itp., ale nie działa to na mnie tak jak forma tekstowa jeśli chodzi o proces nauki i przyswajania. O wiele łatwiej mi powrócić do tekstów niż do audio. Gdy czytam mam więcej czasu żeby sobie wszystko przeanalizować i poukładać w głowie. Myślę, że e-mail 1-2 na tydzien byloby optymalnie. Video prezentacja 2-4 raz na miesiac. Audio co 2 tyg. To moje trzy grosze :) . Pozdrwiam.

  Reply

  sławek March 24, 2012 at 20:35

  Raz na tydzień maila i video będzie optymalnie. Czas 25min Max. Pozdrawiam Sławek.

  Reply

  Bartek March 24, 2012 at 23:42

  Cześć. Ja osobiście lepiej przyswajam materiał w postaci video. Za to w formie e-mail’a szybciej mogę przeczytać, ponieważ troche głupio mi jest oglądać materiały na taki temat np. przy siostrze gdy jest w domu, więc muszę czekać, aż będę miał wolną chatę. Dlatego mi jest obojętne, w jakiej formie będa materiały, za to ważne żeby były, ponieważ twoja wiedza jest dla mnie bardzo cenna i staram się być codziennie na e-mail’u, aby zobaczyć czy nie ma kolejnej wiadomości od Ciebie.
  Po drugie, ciężko mi jest określić ile najlepiej by było, żeby trwała prezentacja, ponieważ ty się znasz na tym dużo lepiej i sam wiesz ile jesteś w stanie powiedzieć na jeden temat, a ile na drugi. Dlatego uważam, że długość prezentacji powinna być ustalona przez Ciebie osobiścię.
  I po trzecie. Jeśli chodzi o częstotliwośc materiału. Tak jak pisałem powyżej, twoja wiedza jest dla mnie bardzo cenna i chciał bym mieć tych infromacji jak najwięcej, ale wiadomo, że nie będziesz siedział non stop i nagrywał materiałów. Dlatego uważam, ze materiał video na tydzień jest ok.
  Pozdrawiam Bartek

  Reply

  Paweł March 25, 2012 at 17:23

  Cześć,

  z początku byłem sceptycznie nastawiony do videoklipów aczkolwiek po obejrzeniu stwierdzam, że jest to dobrze wykonane i nie obijasz w bawełnę. Dlatego chętnie raz, dwa razy w miesiącu pooglądam twój materiał – droga emailowa jest nadal bardzo fajna, nie zaprzestawaj jej.

  Doceniam twoją robotę, Paweł.

  Reply

  Grzegorz March 25, 2012 at 20:12

  Fajny pomysł z tymi nagraniami, moim zdaniem powinieneś robić takie sesje jak tylko nazbiera sie jakaś większa ilość sensownych pytań. Ja obobiście mogę to dostawać co 2-3 dni

  Reply

  Mateusz March 26, 2012 at 13:53

  Cześć,
  Tak raz na tydzień w formie wideo wystarczyłoby. W końcu chce poznawac kobiety a nie tylko sie edukowac w internecie. Takze zupelnie wystarczy.
  Pozdrawiam, Mateusz.

  Reply

  Michał March 26, 2012 at 20:11

  Wolę czytać. E-mail przeczytam w 5-8 min a nagranie muszę słuchać przez 25 min.

  Reply

  Krzysztof March 27, 2012 at 16:01

  Hej,

  zdecydowanie wolę czytać Twoje porady, choć jedno nagranie do 15 minut w tygodniu z chęcią bym odsłuchał.

  Pozdrawiam,
  Krzysztof

  Reply

  Mariusz April 4, 2012 at 21:13

  Witam,

  Jestem słuchowcem więc bardziej interesowały by mnie porady w formie nagrań video. Z długich prezentacji nie da się za wiele zapamiętać dlatego osobiście wolałbym krótkie prezentacje 5-7 min jak najczęściej a przynajmniej raz w tygodniu na ile Ci czas pozwoli.

  Bardzo się cieszę, że trafiłem na twoje porady. Chciałbym w końcu zmienić swój charakter na lepszy i bardziej atrakcyjny dla kobiet.

  Serdecznie pozdrawiam.

  Reply

  Piotr September 28, 2020 at 19:03

  Oki Paweł odnośnie płacenia na randkach.

  Zapłaciłem za pierwszą randkę za dziewczynę, nic nie protestowała. Na drugiej już chciała zapłacić za siebie,ale powiedziałem delikatnie,że ja to załatwię i się zgodziła.

  Natomiast przy trzeciej randce chciała już bardziej zdecydowanie zapłacić,ale w knajpie był jeden rachunek a ona nie miała mi zwrócić gotówką. A chciała mi oddać. Więc zaśmiałem się w formie żartu,że mi przeleje (uśmiech i żart).
  A ona przy okazji co u mnie w smsie prosi abym jej podał to konto do przelewu aby mi zwróciła za swój deser. Czy to nie jest jednak dziwne? trochę mnie to zdziwiło…I w sumie odpisze jej,że lepiej jak mi też coś postawi i będziemy kwita.Bo to dziwne aby laska zwracała mi za coś…

  Reply

  Paweł Grzywocz September 28, 2020 at 19:12

  Tak, dokładnie, powiedz, żeby Ciebie zaprosiła następnym razem. Niektóre dziewczyny mogą mieć różne powody, np. czuje się na tyle niedowartościowana, że myśli, że może stanowi jakieś obciążenie dla Ciebie, nie chce czuć się winna, a inne chcą w ten sposób okazać zainteresowanie lub jakąś samodzielność, zasobność, więc jak to nie jest na pierwszej randce, to bym się tym nie przejmował i obserwował, z czego to wynika oraz pozwalał też inwestować tak, jak napisałeś, żeby wykazał się na kolejnych spotkaniach.

  Reply

  Piotr September 28, 2020 at 19:47

  tak zrobię choć i tak dla mnie to mega dziwne. No bo w sumie gdyby chciała i miała zamiar się ze mną spotkać to by to zrobiła na randce. Albo brak doświadczenia i wyczucia albo chce być kwita i sajonara.
  Zobaczymy przy umawianiu spotkania.
  Na trzecim spotkaniu było fajnie, dotyk,śmiech,blisko szła obok mnie. Pocałowałem ją w trakcie randki choć był to krótki i powierzchowny pocałunek. Z jej strony oschły odbiór,ale się nie odchyliła. Później po pocałunku wzięła mnie pod rękę(nie za rękę tylko tak pod rękę) więc jej pozwoliłem zgodnie z tym aby inicjatywy kobiet przyjmować. Reszta się zobaczy czy to nie jakaś ala feministka.

  Reply

  Piotr September 28, 2020 at 23:18

  Pawle,zrobiłem jak sugerowałeś. Nie napisałem o spotkaniu bo za wcześnie. Widzieliśmy się dzień wcześniej. Tylko,że przy okazji następnym razem to ona mi za coś zapłaci i będziemy kwita.
  Zareagowała na to tym,że zaprosiła mnie do jej ulubionej knajpki i mi stawia :) Dałem jej dzień spotkania z wyprzedzeniem 3 dniowym, tak, że między spotkaniami jest odstęp 4 dni a spotkanie wypada i tak 1x/tydzień.
  Jednak ze względu,że była to całkowicie jej inicjatywa spotkania to skróciłem czas i nie grałem niedostępnego bo to jak piszesz to głupota i trzeba nagradzać dziewczynę za inicjatywę jeżeli jest w ramach rozsądku.
  Była bardzo radosna,że się zgodziłem na jej propozycję.

  Reply

  Paweł Grzywocz September 29, 2020 at 11:24

  Super, oby tak dalej.

  Reply

  Kuba November 16, 2022 at 14:24

  Cześć Paweł

  Taka sytuacja, ponad rok związku z dziewczyna. Od samego poczatku dziewczyna doklada sie do spotkań – w zasadzie poprostu placimy naprzemiennie. Od pewnego czasu dziewczyna boryka sie z nazwijmy to deficytem finansowym, ktory wiem, ze ma miejsce, a nie sa to tylko wymowki. Mimo to kwestie płacenia funkcjonują caly czas tak samo, nigdy nie zasugerowała nawet, zebym to ja płacił, bo ona nie ma kasy. Problem pojawia sie przy np zapytaniu o jakis wyjazd na dwie noce za miesiac lub dwa, kwituje, ze niestety nie ma pieniedzy. Ok, rozumiem. Ostatnio zaproponowalem żebyśmy wyszli w weekend na kręgle, odpowiedziała krótko, ze nie da rady bo nie ma kasy i musi oszczedzac, bo ma wydatki niebawem, plus idą święta. Po chwili dodała, żebym poszedl z kolegami na kregle – wolalbym by zaproponowala poprostu inna forme spedzenia czasu… W sumie przemilczalem sytuacje. Wiem, ze taki stan u niej potrwa jeszcze kilka miesiecy, znajac jej sytuacje. Jak zachowywać się w takich sytuacjach, zeby nagle nie rozpieścić dziewczyny, ale z drugiej strony poprostu okazać jej jakby wsparcie, ze okej masz gorszy czas, ale po to mamy siebie nawzajem by sobie pomagac. Z jednej strony zaplacenie za kręgle przy wyjsciu ze stałą dziewczyna to przecież żaden problem, z drugiej ona jak narazie jest osoba, która wie, ze ma sama na siebie zapracować i nie chcialbym tego spieprzyć.

  Myślę, ze moglby to byc pomysl na ciekawy odcinek, jak zachowywać sie, gdy dziewczyna (stala, bo nowo poznanej problemy nas srednio interesuja) ma gorszy czas, jezeli chodzi o finanse.

  Pozdrawiam.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 16, 2022 at 20:00

  W takiej sytuacji możesz Ty więcej płacić i jak chcesz iść na kręgle, to mówisz, że Ty zapraszasz i żeby się nie martwiła. Ona będzie płacić za mniejsze wydatki, np. zapłaci innym razem za coś albo zapłaci za napoje itp.

  Reply

  Jonasz December 23, 2022 at 10:30

  Co sądzisz o dawaniu prezentów żonie w postaci złotej biżuterii na np około 1000zł ?
  czy lepiej dawac drobne upominki co okolo miesiąc czy warto co 4 miesiące dać coś złotego?

  Reply

  Paweł Grzywocz December 23, 2022 at 18:41

  Można raz tak, raz tak. Kobiety zwracają większą uwagę na to, że o niej myślałeś i/lub na wspólne doświadczenia, czyli regularność, to by wychodziło, że lepsze są jakieś drobne upominki, jak zabawna kartka, kwiatek, coś spersonalizowanego, czy wspólne chwile, wyręczenie jej w czymś, masaż, trening, spacer a nie rekompensowanie tego jednym droższym prezentem raz na kilka miesięcy.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: