Odrzucenie nie boli

by Paweł Grzywocz on 5 January 2011

jak zdobyc dziewczyne

Czy bałeś się kiedyś, że kobieta, którą chcesz zapytać o numer telefonu albo dziewczyna, którą chciałbyś poznać odrzuci Cię? Wszyscy boimy się odrzucenia. Jest to jeden z największych lęków, jakie odczuwamy. Jednak czy tak naprawdę jest to aż tak straszne i bolesne przeżycie?

Mam dla Ciebie sposób, dzięki, któremu przekonasz się, że odrzucenie w ogóle nie jest bolesne oraz tak naprawdę nie jest takim rodzajem odrzucenia, jakie sobie wyobrażałeś.

Dzięki wprowadzeniu tego sposobu w życie, w przypadku jakiejkolwiek formy odrzucenia przez kobietę, będziesz reagował spokojem, akceptacją, a czasem nawet śmiechem.

Zacznijmy od tego, dlaczego kobieta miałaby Cię odrzucić? Kobieta może Cię odrzucić, ponieważ nie jest Tobą zainteresowana, z powodu miliona różnych powodów. O powodach kiedy indziej.

To jednak nie zmienia faktu, że kobieta jest niezwykle uczuciową i wrażliwą istotą. Jako przyszła matka jest uważna na uczucia innych ludzi i nie chce nikomu sprawiać przykrości.

Również Tobie oraz mężczyznom, którym się podoba, ale nie jest nimi zainteresowana. Kobieta nigdy nie chce zranić Twoich uczuć i gdy nie jest zainteresowana Tobą, to zawsze zrobi to w najdelikatniejszy i najbardziej uprzejmy sposób z możliwych.

To oznacza, że nigdy, przenigdy kobieta nie wyśmieje Cię, nie pobije, nie zacznie wzywać pomocy ani nie zrealizuje żadnego z czarnych i brutalnych scenariuszy, jakie kreślisz sobie w swojej głowie.

Sprawdziłem to, wielu ludzi to sprawdziło i zachęcam również Ciebie, abyś to sprawdził i zobaczył, że jeśli kobieta nie jest Tobą zainteresowana, to w uprzejmy i delikatny sposób powie na przykład:

?Za 2 minuty mam ważne spotkanie, ale bardzo miło było Cię poznać, powodzenia, cześć.?

To nawet zabawne, kiedy widzisz, że kobieta czasem może być nawet troszkę onieśmielona lub zawstydzona podczas Twojego podejścia do niej i wymyśla w stresie jakiś wykręt, żeby się wydostać z tej sytuacji.

Nie przejmuj się tym ponieważ ona nawet Ciebie nie zna, poza tym naprawdę może się gdzieś spieszyć albo po prostu nie chce nikogo nowego poznawać.

Action steps:

1) Od tej pory, kiedykolwiek będziesz odczuwał strach przed zagadaniem to nowej dziewczyny, przypomnij sobie, że z natury jest miła, bo jest kobietą i jeśli jej się nie spodobasz, to wymyśli jakiś uprzejmy sposób, żeby to ukryć i oszczędzić Ci przykrości.

2) Kiedy widzisz, że kobieta nie jest zainteresowana, zwróć uwagę jakie zabawne wykręty kobieta wymyśla. Możesz nawet się z niej żartobliwie ponabijać i powiedzieć: ?Mogłaś chociaż wymyśleć coś bardziej kreatywnego ?.?

3) Bądź wdzięczny, że kobieta delikatnie Cię spławiając, oszczędza Ci masę czasu, który byś stracił uganiając się za kimś, kto od początku nie był zainteresowany.

Jak widzisz taki eksperyment bardzo Ci pomoże lepiej czytać kobiety i rozumieć interakcje damsko-męskie. Poznawanie kobiet to gra liczb i musisz umieć wyczytać to, czy kobieta jest Tobą zainteresowana czy nie.
Jeśli potrzebujesz więcej odwagi do przeprowadzenia powyższego eksperymentu i chciałbyś więcej dowiedzieć się na temat pokonywania strachu przed odrzuceniem, to polecam Ci zajrzeć tutaj:

Zacznij śmiać się z wykrętów, jakie wymyślają kobiety oraz ciesz się, że kobiety robią je w tak delikatny sposób. Z czasem zaczniesz zauważać, że niektóre są uniwersalne i czasami nawet kobiety powtarzają je z automatu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak dokładnie krok po kroku pozbyć się nieśmiałości do kobiet, a następnie zdobyć dziewczynę, zapraszam Cię do zapoznania się moim poradnikiem pt. “Jak Zdobyć Dziewczynę”.

Spisałem w nim wszystkie konieczne kroki, które musisz podjąć, aby zdobyć dziewczynę – od momentu wyjścia z domu, do momentu, gdy dziewczyna będzie się pytać CIEBIE czy już jesteście parą.  Zobacz:  “Jak Zdobyć Dziewczynę”

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.0/5 (6 votes cast)
Odrzucenie nie boli, 4.0 out of 5 based on 6 ratings

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 1 comment… read it below or add one }

rannicMon January 31, 2011 at 02:26

Dzieki za ciekawe informacje

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: