Zobacz Video: Jak Swobodnie Rozpoczynać Konwersacje oraz Jak pozbyć się Paraliżującego Strachu Przed Ładnymi Dziewczynami?

by Paweł Grzywocz on 17 August 2012

jak zacząć rozmowę z dziewczyną

W tym webinarze poznasz 3 kluczowe kroki do swobodnego poznawania ładnych dziewczyn, na widok których odczuwasz strach przed odrzuceniem, objawiający się:

 • paraliżującym strachem przed niepowodzeniem, odrzuceniem
  i wygłupieniem się przed śliczną dziewczyną.
 • silnym biciem serca na widok ładnej dziewczyny, do której chciałbyś zagadać, poceniem się rąk, trzęsieniem nóg, łamiącym się głosem, “kluską w gardle”, “suchością w ustach” i “ściskaniem w brzuchu”.
 • uczuciem rezygnacji i bezsilności lub działaniem w niepewny
  i zestresowany sposób

Przeczytaj również zaawansowany artykuł, w którym dowiesz się, jak być wyzwaniem dla kobiet i dlaczego to tak niesamowicie na nie działa.

Pobierz nagranie i nagraj je sobie na odtwarzacz mp3. Następnie, gdy prowadzisz samochód lub jedziesz autobusem odsłuchaj webinaru.

3 Kroki do Swobodnego Poznawania wielu Ładnych Dziewczyn dziennie

Jak pokonać Paraliżujący Strach przed Ładnymi dziewczynami?

Ten webinar został przeprowadzony w oparciu o spotkaniu indywidualne, na którym wszystko wytłumaczyłem i pokazałem mojemu kursantowi. Teraz Ty możesz skorzystać z tej wiedzy za darmo. Po prostu zastosuj się do tego, co jest w tym webinarze.

Jeśli tego nie opanujesz, to nigdy nie pozbędziesz się strachu przed zagadywaniem do ładnych dziewczyn.

 • Krok 1 – Pewność siebie a zaniżona samoocena – jak zacząć zasługiwać na ładną dziewczynę, jeśli uważasz, że nie jesteś przystojny albo masz kiepską pracę.
 • Krok 2 – Jak utrzymać motywację do działania?
 • Krok 3 – Jakie ćwiczenia robić, aby wyeliminować strach przed zagadywaniem tych bardzo ładnych dziewczyn

* Ty też możesz brać udział cotygodniowych webinarach na żywo i zadać mi potem pytanie, gdy kupisz jakikolwiek poradnik. Wtedy dołączysz do specjalnej listy klientów, którzy otrzymują zaproszenia na konferencje.

nagranie w formacie .mp4Kliknij prawym klawiszem “zapisz element docelowy jako” aby pobrać video z tego webinaru

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff


nagranie audio Kliknij prawym klawiszem “zapisz element docelowy jako” aby pobrać .mp3

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
slajdy jak zagadywać do dziewczynKliknij prawym klawiszem “zapisz element docelowy jako” aby pobrać zaawansowany artykuł: “Jak być Wyzwaniem dla Kobiet
i dlaczego to tak Silnie Działa?”

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Jakie umiejętności są potrzebne, aby swobodnie poznawać dziewczyny i znaleźć dla siebie tę najlepszą i wymarzoną dziewczynę?

Czyli, w jaki sposób się rozwijać?

Potrzebne są 3 umiejętności, zdobywane w następującej kolejności.

1. Pewność siebie i zdrowa samoocena – bez tego techniki flirtu nie będą z Tobą spójne oraz będziesz czuł, że kogoś udajesz.
(Kurs: “PewnoscSiebieW90Dni.pl”; Cotygodniowe webinary)

2. Umiejętności konwersacyjne, czyli flirtu, humoru oraz interesującego opowiadania
– można to wyćwiczyć tak samo jak czytanie czy jazdę na rowerze.
(Kurs: “77 Technik Flirtu, Humoru i Prowadzenia Atrakcyjnej Rozmowy”;
“Tranzcyje, czyli Przejścia od zwykłej rozmowy do Flirtu”)

3. Umiejętność doprowadzania do związku i odczytywania prawdziwego zainteresowania oraz charakteru kobiety, aby uniknąć relacji z dziewczyną obrażalską, kontrolującą itp.
(Kurs: “Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać Związek”; “12 kroków do związku, które ujawniaja prawdzwie zainteresowanie lub jego brak”)

Pierwszy krok to zbudowanie Pewności siebie. Bez pewności siebie to wszystko jest masakrycznie trudne. Dlatego zapraszam Cię serdecznie do pierwszego miesiąca video treningu:

Pewność Siebie Przy Pięknych Kobietach W 90 Dni – Jak Czuć Się Swobodnie W Towarzystwie Najładniejszych Dziewczyn?

trening: Pewność Siebie W 90 Dni W tym video treningu osobiście tłumaczę na nagraniach, jak zbudować “Pewność Siebie Z Pięknymi Kobietami W 90 Dni”. Najpierw rozwiniesz Twoją zewnętrzną sferą, jak mowa ciała i wygląd, a następnie cała reszta kursu jest poświęcona sferze wewnętrznej, czyli przekonaniom na temat siebie i kobiet, abyś w końcu przestał odczuwać strach i brak pewności siebie w towarzystwie pięknych dziewczyn oraz czuł się wśród nich swobodnie. Koniec ze strachem przed podejściem, pocałunkiem, ciszą, związkiem oraz koniec z kompleksami i niezasługiwaniem na piękną dziewczynę. Co drugi dzień otrzymasz około 30 minutowe nagranie z nastawieniem myślowym, budującym pewność siebie oraz praktycznym ćwiczeniem na końcu każdego odcinka. Wszystko jest także streszczone w podsumowania PDF. Jestem widoczny na nagraniach, aby mieć z Tobą jak najlepszy kontakt. Jako uczestnik otrzymasz dostęp do specjalnej strony z treningiem, na której wymienisz się spostrzeżeniami z pozostałymi kursantami w komentarzach oraz pobierzesz na swój dysk video mp4, ścieżki mp3 oraz podsumowanie pdf z najważniejszymi informacjami i praktycznym ćwiczeniem.

Format: Przez 90 Dni, Co Drugi Dzień Video Mp4, Ścieżki Mp3 I Podsumowanie PDF
Dowiedz się więcej

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.8/5 (6 votes cast)
Zobacz Video: Jak Swobodnie Rozpoczynać Konwersacje oraz Jak pozbyć się Paraliżującego Strachu Przed Ładnymi Dziewczynami?, 4.8 out of 5 based on 6 ratings

Poszukiwano

 • rozpoczęcie rozmowy z dziewczyna

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 12 comments… read them below or add one }

Michał August 17, 2012 at 22:00

Widzę że jako pierwszy zostawiam komentarz. Dlatego też w kwestii temetów głosuję na sposoby na oryginalne randki. Mógłbyś rozdzielić ten temat na fazy znajomości bo nie równa jest randka na którą zabierasz diewczynę po miesiącu, a po roku znajomości.

Reply

Drizzox August 17, 2012 at 23:33

Myślę iż openery typu “Cześć… bardzo mi się spodobałaś i byłbym na siebie zły gdybym Cię nie poznał” Przenoszą część presji na nas , nie nakładamy na drugą osobę , nie komunikujemy że czegoś chcemy od niej są jak najbardziej na miejscu , uważam że niezręczna sytuacja panuję kiedy faktycznie tak się czuje nie spójność wynika z naszej postawy , warto powiedzieć co się czuje , rozmowa powinna być naturalna nie sterowana “patternami”…
Sporo dobrych porad ,ale nie zgodzę się z tymi pytaniami , intencje przedstawione nie są spójne , potem nagle przeskakujemy na inny temat poznawania , trochę to dla mnie dziwne.
Pozdrawiam Drizzox

Reply

Micha August 18, 2012 at 12:10

Nie mogłem być obecny na tym webinarium i bardzo dziekuje że dałeś do niego dostęp. Co do końcowego pytania to z checią posłuchał bym co robić na randkach.
Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam,
Michał

Reply

Anonimowy 99 :) August 18, 2012 at 13:42

Paweł dzięki za ten Webinar, moim zdaniem jest to lepsza forma kontaktu z Twoimi czytelikami \ słuchaczami niż zadawanie krótkich pytań osobiście przez każdego uczestnika Twojej subskrypcji osobno na e maila.
Dzięki temu nie musiałem zadać Ci 5 pytań ktore przygotowałem, a tylko jedno, gdyż na 4 odpowiedzieli wcześniej moi poprzednicy :)

Na pewno jest to kosztowniejsza forma kontaktu Twoja z nami , bo z tego co zdążyłem zauważyć, aby korzystać z tej strony trzeba sypnąć trochę $, ale , ale jest też pozytywna strona tej formy kontaktu … Twój zaoszczędzony czas , którego nie kupi się za żadne pieniądze :)

Tak więc drodzy słuchacze / czytelnicy docencie dobrą wolę Pawła , bo mało jest na świecie takich osób jak on którzy zachęcają do swoich produktów swoją osobowością i podejsciem do życia, a nie wciskają na siłe cuda na kiju typu ” możesz mieć KAŻDĄ kobietę na świecie …. ” , aby sprzedać swój produkt.

Kończąc, Twoje techniki przynoszą efekty …. dzisiaj przechodząc ulicą spotkałem rowerzystę w ciemnych okularach, który przejeżdzając obok powiedział mnie “cześć” … oczywiście mnie nie znając … zareagowałem normalnie i mu odpowiedziałem, bo wiedziałem już “PO CO TO ROBI” i w mojej głowie zrodziła się myśl “author Paweł Grzywocz” :)

Pozdrawiam i czekam na Twój wolny czas który możesz przeznaczyć na kolejny Webinar :)

Reply

Robert August 18, 2012 at 19:43

Jestem bardzo zadowolony z tego webinaru i czekam na nastepny :)
Co do pytania to mysle ze najlepiej bylo by przejsc przez nie od poczatku pokolej, z tego co mowiles webinary maja byc dosc konsekwentnie prowadzone, wiec na kolejnym z checia bym zobaczyl pewnosc siebie na kolejnym jak zaczynac rozmowy itd. moze w trakcie kolejnych webinarow wpadna nam(mam na mysli uczestnikow i Ciebie :) ) pomysly na jakies inne tematy webinarow :)

Reply

Tomek September 19, 2012 at 14:01

Osobiście, wolałbym się dowiedzieć, co zrobić, żeby zainicjować dotyk na spotkaniu. Co zrobić po nieudanym pocałunku. Wiem, że mówiłeś, iż zachowywać się jakby nidgy nic. No, ok. Ale co potem? Kończę spotkanie i co potem znowu do niej dzwonię np. po 2 – 3 dniach i chcę się umówić?

Reply

Grzywocz September 19, 2012 at 14:31

Tak, zmieniasz temat i potem normalnie się żegnasz. Mówisz: “Miło było, to cześć” i odchodzisz. Zero mówienie o przyszłości, że się odezwiesz lub coś w tym stylu. Następnie próbujesz drugi raz na końcu kolejnego spotkania. Jeśli znowu nadstawi policzek, to znaczy, że umawia się z Tobą dla sportu i kasujesz jej numer. O eskalacji dotyku napisałem w artykule: “Mit o eskalacji dotyku”. Zwróć uwagę na komentarze kobiet pod tamtym artykułem.

Reply

Tomek September 19, 2012 at 21:37

Ok, dzięki, czyli tak bardzo się nie myliłem. W sumie podobnie bym zrobił. Jednak się czegoś nauczyłem ;)

Reply

Zibson87 September 20, 2012 at 22:06

Zaciekawiłeś mnie swoimi materiałami na YT i ostatecznie trafiłem na twoją stronę. Bardzo dobry materiał. Gratuluję.
Odrobinę wątpliwości budzą we mnie tzw. “otwieracze rozmów”. Myślę, że nie można wrzucać wszystkiego do jednego kosza, raczej trzeba by rozdzielić, bo jest kilka rodzajów kobiet.
Delikatne teksty pasują do normalnych, nieco nieśmiałych kobiet, ale nie widzę zbyt dobrej reakcji u pięknej wyrafinowanej kobiety – np.reakcja ‘femme fatale’, kiedy usłyszy tekst “umiesz gotować?”.
Kobiety doskonale wiedzą, że facet podchodzi, żeby się zapoznać (no chyba że to jest akwizytor:) ) Myślę, że nie ma co kombinować na siłę, tylko albo wykorzystywać sytuacje na bieżąco (podejście sytuacyjne) albo najzwyczajniej w świecie powiedzieć, że chcę porozmawiać.
Jeśli będzie chciała utrzymać kontakt, to też będzie inwestowała w tą relację, jeśli nie… nie ma co na siłę jej uszczęśliwiać :)
Ps. Nie jestem tutaj po to, żeby się wymądrzać, bo w tematyce uwodzenia i poznawania kobiet jestem dopiero od niecałych 9 miesięcy.Wiele się już nauczyłem, ale wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną. Patrząc z perspektywy czasu żałuję, że dopiero teraz tym się zająłem – mam 25 lat i dobre kilka lat straciłem na siedzeniu w worku “przyjaciel”.
Pawle masz naprawdę olbrzymią wiedzę. Pozdrawiam

Reply

Grzywocz September 20, 2012 at 22:32

Dzięki bardzo i cieszę się, że do mnie trafiłeś. Ciekawa uwaga, z tą obrażającą się kobietą, jednak taka dziewczyna nie ma poczucia humoru ani dystansu do siebie, więc w swoim materiałach odradzam ten typ kobiet jako stałą dziewczynę. Bardzo dobrze rozumiesz to, że kobieta też będzie inwestować. Jak najbardziej, gdy kobieta jest na “tak”, to pomoże w rozmowie, już po paru zdaniach. Oczywiście jeśli jest to wspólny kontekst, a nie przypadkowa osoba z przystanku.

Reply

Arek October 21, 2012 at 18:47

Hej Paweł !
Chciałbym abyś więcej materiałów w formie pdf czy webbinaru poświęcił zazdrości. Nie ukrywam, że ta druga forma jest dla mnie lepsza.
Pozdrawiam Arek.

Reply

Thomas January 7, 2013 at 00:35

o pewności siebie i coś jeszcze o zaczynaniu rozmów. Bardziej jednak na pewności siebie, bo zauważyłem iż z pewnością siebie nie ma problemu z tematami rozmów itp

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: