Jak Znaleźć Dziewczynę, Która Jest Piękna I Lojalna

by Paweł Grzywocz on 11 February 2012

jak znaleźć dziewczynęJeżeli zastanawiasz się, jak znaleźć dziewczynę, która jest piękna, ale jednocześnie oddana i nigdy Cię nie zdradzi, to zrozum najpierw jedną fundamentalną prawdę:

Wygląd fizyczny ma niewiele wspólnego z tym, jaką osobą dziewczyna jest w głębi serca.

 • Znam kobiety, które są piękne i jednocześnie oddane, spójne, lojalne i zawsze dotrzymują danego słowa i zrobiłyby dla swojego mężczyzny niemal wszystko.
 • Z drugiej strony znam dziewczyny przeciętnie wyglądające, które zdradziłyby swojego faceta przy pierwszej lepszej okazji.
 •  
  Pytanie brzmi: jak poznać dziewczynę z tej pierwszej kategorii, a te przeciętne i niewierne zostawić kolesiom, którzy się na tym nie znają i nie wiedzą nawet, jak zagadać do pięknej dziewczyny.

  Prawdą jest też to, że im bardziej jesteś atrakcyjny fizycznie, tym mniej masz problemów ze znalezieniem sobie dziewczyny, ponieważ masz więcej opcji. To się tyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Jednak sam fakt, że kobieta ma więcej opcji nie oznacza, że je wykorzysta.

  3 wskazówki jak znaleźć dziewczynę, która jest piękna i oddana:

  # PO PIERWSZE: Musisz zwiększyć swoje szanse na to, że piękne dziewczyny w ogóle zwrócą na Ciebie uwagę. Brutalna prawda na temat relacji damsko-męskich jest taka, że pary dobierają się na zasadzie podobieństw.

 • Zupełnie mało urodziwy facet i piękna kobieta to wyjątek od reguły a nie reguła.
 • Przeciętna dziewczyna z przystojnym facetem to również wyjątek. Szukamy zawsze kogoś mniej więcej na swoim poziomie.
 •  
  Dlatego zacznij od zwiększenia swoich szans poprzez stanie się dla niej bardziej atrakcyjnym fizycznie. Schudnij, jeśli masz brzuch albo zbuduj trochę masy mięśniowej, jeśli jesteś super chudy. Bądź w formie. Przynajmniej ćwicz, bo dzięki temu będziesz pewniejszy siebie i bardziej pozytywny.

  Ubieraj się jak mężczyzna a nie chłopiec. Zwróć uwagę, jakie buty, koszule i swetry noszą mężczyźni, a jakie noszą chłopcy. Poszerz swoje horyzonty myślowe, aby być bardziej interesującym rozmówcą. Czytaj książki i miej pasje, o których potrafisz ciekawie opowiadać i żartować. Nabieraj swobody towarzyskiej poprzez odzywanie się do wielu ludzi – dzięki temu zagadanie do pięknej dziewczyny będzie dla Ciebie normalne. Jak znaleźć sobie dziewczynę bez tych cech? To są fundamenty atrakcyjności. I pamiętaj o poczuciu humoru – rozśmieszaj kobiety – one to uwielbiają. Oto co możesz zrobić:

 • Oglądaj stand-up’y dobrych aktorów czy komików.
 • Idź do sklepu kupić sobie męskie buty i męskie ciuchy.
 • Idź na siłownie albo ćwicz w pokoju.
 •  
  Ponad to, pojawiaj się w miejscach, gdzie masz duże szanse na to, aby znaleźć dziewczynę swoich marzeń. Głośny klub, gdzie wszyscy są pijani przed 23:00 nie jest najlepszym miejscem. Zainteresuj się rozwojem samego siebie i idź na:

 • kurs tańca
 • kurs językowy
 • wystawę obrazów
 • konferencję naukową lub kulturalną – wszędzie, gdzie pojawiają się porządne dziewczyny, które mają o wiele więcej do zaoferowania niż tylko ładny wygląd.
 •  
  # PO DRUGIE: Nie bądź łajzą, która od razu pokazuje, jak bardzo podoba mu się piękna kobieta i nie okazuj nadmiernego zainteresowania.

  Zabrałeś tylko jej numer telefonu i już jesteś super podekscytowany, że masz numer od dziewczyny swoich marzeń. Następnie zapisujesz go gdzieś na kartce na wszelki wypadek, gdyby coś się stało z telefonem. Nie możesz spać po nocach i robisz sobie projekcje wspaniałego związku z tą dziewczyną.

  Tak właśnie prawie każdy facet, który nie wie jak zdobyć dziewczynę , traci ją jeszcze zanim w ogóle ona go lepiej pozna. Następnie taki gość:

 • dzwoni zbyt szybko
 • pisze ciągle smsy do dziewczyny
 • chce umówić kilka spotkań w ciągu jednego lub dwóch tygodni
 • komplementuje wygląd dziewczyny (ona wie, że jest ładna i nie musisz jej tego mówić)
 • oraz wręcza jej prezenty
 •  
  Kobieta czuje się wtedy przytłoczona tak ogromnym zainteresowaniem i olewa kolesia na zawsze.

  Klasyczna historia, gdy nie wiesz, jak znaleźć dziewczynę.

  Za bardzo Ci zależało i ją odstraszyłeś.

  Jesteś dla niej OBCYM FACETEM, a ona otrzymywała prezenty, komplementy i wszyscy zwracają na nią uwagę odkąd skończyła 11 lat – a Ty jeszcze chcesz dołączyć do tego grona adoratorów.

  Musisz być INNY niż wszyscy inni faceci, jeśli chcesz zrozumieć, jak rozkochać w sobie dziewczynę, która jest piękna i oddana. Wiem, że to może być czasem trudne, aby się opanować przed nadmiernym okazywaniem zainteresowania, ale jeśli chcesz zainteresować sobą atrakcyją dziewczynę, to musisz być dla niej tajemnicą i wyzwaniem.

  Widziałeś kiedyś jak kaczka płynie po jeziorze? Jaka jest spokojna i płynnie się porusza? Jednak, gdy spojrzysz pod wodę, to zobaczysz, że przebiera swoimi płetwami jak szalona.

  Tak samo jest z Tobą, gdy uczysz się, jak znaleźć dziewczynę. Zawalasz naukę na egzamin lub klienta w pracy, ponieważ ciągle myślisz o tej piękności, którą poznałeś. Musisz być jak ta kaczka i nie pokazywać tego, jak intensywnie o niej myślisz i jak wariujesz na jej punkcie.

  Dlatego, jeżeli chcesz wiedzieć, jak znaleźć dziewczynę, to pamiętaj, żeby nie zasypywać jej nadmiernie komplementami i nie dawać jej ŻADNYCH prezentów, a będziesz INNY niż każdy inny gość, który próbuje usilnie zdobyć jej uwagę i uznanie.

  Dawaj jej masę przestrzeni i na początku znajomości spotykaj się tylko JEDEN raz w TYGODNIU, aby to ona zaczęła gonić CIEBIE. Wiem, że się boisz, że ją stracisz, jeśli będziesz się spotykał tak rzadko. Ale to dobrze, ponieważ kobiety zakompleksione i niepewne siebie się poddadzą, a kontrolujące feministki się obrażą, że tak rzadko dzwonisz i każesz im tyle czekać. Jednak takich kobiet nie chcesz, bo byś się z nimi zamęczył w przyszłości.

  Natomiast dobra i piękna dziewczyna będzie bardziej przez to o Tobie myśleć, bardziej tęsknić i bardziej Cię pragnąć, ponieważ będziesz się zachowywał inaczej niż 99% facetów w jej życiu. Wyluzuj, zwolnij. Skoro szukasz informacji o podrywaniu dziewczyn, to znaczy, że za bardzo jak dotąd naciskałeś. Pozwól kobiecie zastanawiać się, gdzie z Tobą stoi i czy ją w ogóle lubisz.

  Jak znaleźć dziewczynę? Zwolnij i daj jej CZAS, aby się zakochała

   
  # PO TRZECIE: Daj jej czas na rozwinięcie uczuć do Ciebie.

  My bardzo szybko decydujemy, że pragniemy być z daną dziewczyną, ponieważ podoba nam się jej wygląd, a w drugiej kolejności oceniamy charakter, na który często przymykamy oko. Jednak kobiety, potrzebują więcej czasu, aby rozwinąć do faceta głębsze uczucie.

  Jak znaleźć dziewczynę na stałe? Daj jej czas. Pozwól jej tęsknić i niech jej zależy co raz bardziej. Obserwuj w tym czasie jej zachowanie, czy jest dziewczyną prawdomówną i godną zaufania.

  Daj sobie i jej minimum 2 miesiące albo 10 spotkań sam na sam, aby podjąć decyzję, czy chciałabyś, aby ona była Twoją dziewczyną.

  Jeśli przez 2 miesiące ona będzie przychodzić punktualnie na każde spotkanie, nigdy nie odwoła randki i będzie Cię co raz bardziej pragnąć, a Ty będziesz pewny, że ona Ciebie pragnie, to dopiero wtedy zdecyduj, że ona może być Twoją dziewczyną.

  Do tego czasu już nie będziesz się zastanawiał, jak co pociąga kobiety, tylko będziesz się już cieszył piękną dziewczyną zapatrzoną w Ciebie jak w obrazek.

  PAMIĘTAJ: Ona musi zasłużyć na Twoją uwagę i czułości tak samo, jak Ty musisz zasłużyć na nią.

  W moich darmowych poradach mailowych odkryjesz jak znaleźć dziewczynę do związku i jak ten związek utrzymywać. Zapisz się poniżej, aby otrzymać dostęp do niepublikowanych materiałów. Będziesz wiedział krok po kroku jak zdobyć wartościową dziewczynę w 12 randek.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 4.3/5 (4 votes cast)
  Jak Znaleźć Dziewczynę, Która Jest Piękna I Lojalna, 4.3 out of 5 based on 4 ratings

  Poszukiwano

  • jak znalezc dziewczyne
  • jak znaleść dziewczyne
  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/pewnosc-siebie/jak-znalezc-dziewczyne-ktora-jest-piekna-i-lojalna/

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 73 comments… read them below or add one }

  Janek February 11, 2012 at 07:50

  YYm, moja dziewczyna powinna być napewno piękna no ale chodzi o charakter, więc: wyrozumiała, z charakterem, kulturalna (potrafi się ospowiednio zachować).

  Reply

  Grzywocz February 11, 2012 at 12:49

  Bardzo ważne, jeśli chodzi o kulturę to zawsze “wyłączało” mnie np. gdy dziewczyna klęła.

  Reply

  Piotrek February 11, 2012 at 12:25

  -Inteligentna
  -Przebojowa
  -Opiekuńcza

  Reply

  Grzywocz February 11, 2012 at 12:51

  Dzięki za wymienione cechy. Ja na razie nie będę wymieniał swoich, ponieważ nie chcę, żebyście się sugerowali moimi opodowiedziami. Każdy jest inny i ceni sobie bardziej inne cechy, ale myśl nad tym, ponieważ w życiu, gdy nie wiemy, czego chcemy, to zazwczyaj dostajemy to, czego nie chcemy.

  Reply

  Grzegorz February 11, 2012 at 13:15

  Na początek dzięki za artykuły, są naprawdę pomocne, właściwie to utrwalają już zdobytą u Ciebie wiedzę ale są też niesamowicie prawdziwe i się sprawdzają w życiu. Kiedyś podziwiałem kumpli którzy uganiali się za dziewczynami a ja nie miałem zazwyczaj odwagi. Teraz widzę że jakie kardynalne błędy popełniają gdy próbują “kupić” zainteresowanie kobiety. Ja na szczęście mam już to za sobą. Idealna kobieta to dla mnie:
  - kobieta z pozytywnym nastawieniem do życia (optymistka)
  - skromna, nie wywyższa się
  - ma ciekawe życie, rozwija się
  i jeszcze dodam może 4 cechę:)
  - lubię gdy kobieta ma ciekawy styl i fajnie się ubiera

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 14:04

  Dzięki za to, że je czytasz i się podobają. Bardzo dobre cechy wymieniłeś, bez nich nie da się wytrzymać z kobietą dłuższy czas.

  Reply

  Michał February 11, 2012 at 13:20

  Cześć.

  -Gust ubioru (Co z tego że jest ładna jeżeli totalnie nie umie zadbać o swój ubiór?)
  -Stabilna emocjonalnie (Chodzić na randki tylko po to by dziewczyna narzekała jak jest jej obecnie źle i wypłakiwała Ci się w ramię? Lub zostawiła Cię z pierwszym lepszym kolesiem który posiada TYLKO wygląd? Masakra).
  -Kultura (Kobieta która nie potrafi się zachować w otoczeniu mojej rodziny/znajomych? Odpada. Oczywiście że może ich nie polubić ale to już swoją drogą).

  P.S. Rozumiem że miały być tylko 3, lecz jest jeszcze jedna ważna cecha która stoi na równi z wyżej podanymi. A jest to jej zainteresowanie. Dziewczyna bez zainteresowań jest jak Klub bez muzyki.

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 14:08

  Gratuluję, piątka z plusem! Widzę, że przyswoiłeś moje poradniki. Cieszy mnie to bardzo, że już rozumiesz, co jest najważniejsze. Bez choćby minimalnego, początkowego zainteresowania dziewczyny nic nie może się zacząć ani trwać, choćby nie wiadomo jak wspaniała była poza tym. Stabilność emocjonalna i kultura osobista jak najbardziej obligatoryjne. Gdy dziewczyna tego nie posiada, nie wahajcie się skasować jej numer telefonu – bez względu na to, jaka jest ładna – dla swojego zdrowia psychicznego.

  Reply

  Tomasz February 11, 2012 at 13:44

  Wielkie dzięki za wszystkie rady w newsletterze, są pomocne i przedstawiają mi masę rzeczy w nowym świetle. A co do dziewczyny, to dobrze gdyby miała:

  -poczucie humoru
  -świadomość własnej kobiecości (zarówno w ubiorze, stylu jak i zachowaniu)
  -pasje, zainteresowania które rozwijają ją

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 14:10

  Proszę bardzo, cieszę się, że z nich korzystasz. Bez poczucia humoru rzeczywiście trudno iść z kimś przez życie. Ważne jest także, aby dziewczyna rozumiała Twoje poczucie humoru – kobiety mają różne poczucie humoru i to ważne dla nas, aby dziewczyna śmiała się z naszych czasem głupkowatych żartów – ale jeśli się jej podobamy, to nie ma z tym problemu. Jej pasje są również istotne, abyś nie musiał z nią spędzać każdej wolnej chwili, bo ona nie ma co robić. Tak trzymaj.

  Reply

  Patryk February 11, 2012 at 13:45

  Cześć!
  Na początek chciałbym złożyć Ci podziękowania. Twoje materiały są naprawdę dobre. Szczerze gratuluję! Jeśli chodzi o mój ideał kobiecej osobowości i charakteru, to na pierwszy plan zawsze wysuwam: kulturę osobistą (Nawet jeśli kobieta jest bardzo piękna, a dość często przeklina, to od razu spada moje zainteresowanie.), inteligencję (Nie chodzi mi tu oczywiście o – kolokwialnie mówiąc – kujonkę, która wszystko na siłę pakuje do głowy i spędza mnóstwo czasu nad książkami. Mam tu na myśli wrodzoną inteligencję, dzięki której ona staje się dla mnie większym wyzwaniem i o wiele łatwiej znaleźć z nią wspólny język.), optymizm (Nie cierpię, gdy kobieta ma skrajnie słaby charakter i pesymistyczne podejście do życia. To zaraźliwie dołujące.). Ok – to już wszystko.

  Pozdrawiam

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 14:13

  Świetne cechy, gratuluję i również dziękuję za to, że jesteś na moim newsleterze. Również te cechy, które wymieniłeś były kiedyś dla mnie najważniejsze. Dalej są ważne, ale jest jeszcze kilka bardziej istotnych cech. Ciekawe czy będą poniżej, jeśli nie, to pojawią się w kolejnych materiałach.

  Reply

  Sebastian February 11, 2012 at 13:46

  Witam.
  Ja szukam kobiety, która będzie rodzinna, z poczuciem humoru- fajnie by było jakby używała sarkazmu i ironii, uprawiała jakiś sport oraz była ambitna. Z wyglądu oczywiście hot laseczka:)

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 14:16

  Dzięki za komentarz, a co oznacza rodzinna? Masz na myśli, że chciałaby założyć rodzinę czy lubi spędzać czas ze swoją rodziną, a może, że chce mieć dużo dzieci :) ?

  Reply

  Alvin February 11, 2012 at 14:12

  Chciałbym żeby moja dziewczyna była:
  -inteligentna
  -miała poczucie humoru
  -odpowiedzialna

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 14:16

  Dobre cechy jak na początek, dzięki.

  Reply

  Krzysztof February 11, 2012 at 14:23

  Dziewczyna moich marzeń powinna być:
  - tolerancyjna na inność
  - kochająca nie za coś

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 14:21

  Ciekawą rzecz poruszyłeś… “Kochająca nie za coś” – powiem Ci coś niesamowitego, pewnie każdy z nas by chciał, aby taka miłość “bezwarunkowa” istniała, ale rzeczywistość jest brutalna. Jasne, gdy dziewczyna się zakocha i Cię pokocha, to życzę Ci, aby naprawdę była zakochana w Tobie i Ciebie szczerze pragnęła – to jest spokojnie do zrobienia. Natomiast brutalna prawda jest taka, że jeżeli robisz właściwe rzeczy jako facet, przejawiasz męskie cechy i zachowania, które pociągają kobietę i ją dobrze traktujesz, to ona z Tobą pozostanie. Natomiast, jeśli nie będziesz podtrzymywał właściwych zachowań i cech, to obniżysz jej zainteresowanie i ona odejdzie. Tak jest rzeczywistość, także skłaniałbym się ku temu, że kobieta jednak kocha nas “za coś” i tak powinno być, ponieważ wiemy, co robimy, aby była szczęśliwa.

  Reply

  dziadyga007 February 16, 2017 at 20:59

  Nie ma czegoś takiego jak nie kochanie “za coś”. To w takim razie czemu nie kochasz 7mld innych ludzi na świecie tylko tą jedną? No chyba jednak ZA COŚ, prawda? Dla mnie to jest totalny i gigantyczny mit. To durne powiedzenie, że “kocha się pomimo, a nie za coś” – czy jakoś tak. Co za głupota? Czy mam kochać złodzieja “pomimo tego że mnie okradł”? Ludzie (ci którzy ten mit powtarzacie), czy wy czytacie co piszecie? :D

  Reply

  Krzysztof February 11, 2012 at 14:26

  Dziewczyna moich marzyń powiina być:
  - tolerancyjna na inność,
  - silna osobowo z poczuciem swojej wartości,
  - potrafiąca pokochać ponad wszystko

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 14:24

  Ciekawe, co rozumiesz przez “tolerancyjna na inność”? Co takiego innego miała tolerować? Rozumiem, że każdy z nas jest niepowtarzalnym “oryginałem” ale może kryje się pod tym coś więcej, co nie jest konieczne jako cecha kobiety do związku.
  A poczucie własnej wartości powinna mieć kobieta zdrowe i stabilne.. Nie musi mieć super silnej osobowości, bo to rzadkość u kobiet, ale mieć na tyle zdrowe poczucie wartości, aby nie trzeba było jej ciągle zapewniać o uczuciach, bo ona taka niedowartościowana.

  Reply

  Łukasz February 11, 2012 at 14:32

  Ciężko jest wymienić tylko 3 cechy, ale przede wszystkim chciałbym aby była:
  -skromna(ale też żeby znała swoją wartość),
  -szczera,
  -wierna.
  Według mnie dwie ostatnie cechy są najważniejsze w związku. Oprócz wyżej wymienionych chciałbym aby była gadatliwa(miałem doczynienia z kilkoma co prawie w ogóle się nie udzielały podczas rozmowy),punktualna, inteligentna, dowcipna, z pozytywnym nastawieniem do życia oraz aby miała dystans.

  “(…)pary dobierają się na zasadzie podobieństw.
  Zupełnie mało urodziwy facet i piękna kobieta to wyjątek od reguły a nie reguła(…)”

  Mam pewną uwagę co do słów w cudzysłowiu. Otóż dość często widzę ciotowatych kolesi z pięknymi kobietami, co mnie bardzo wkurza. Tym bardziej że ten koleś albo jest źle ubrany, albo ewidentnie nie dba o siebie itp. Wkurzam się bo znam swoją wartość i wiem że to ja mógłbym z nią być. Mam pewne przypuszczenia czemu tak często się to zdarza – wydaję mi się że ten koleś tak długo prosił że wyprosił bycie z nią, a dziewczyna jego wybrała z czystej desperacji. Czy też nie znała kogoś lepszego.

  Świetnie się czuję widząc błędy jakie popełniają faceci podczas podrywania kobiet.

  PS Dziękuję za wszystkie udostępniane materiały.

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 14:47

  Proszę bardzo, właśnie o to chodzi, gratuluję, mam dokładnie tak samo paru lat, a gdy byłem dłużej sam, to zawsze podtrzymywało mnie na duchu to, że 3/4 kobiet są w związkach z facetami, których albo nigdy tak naprawdę nie pragnęły albo z facetem, który już jej się znudził, bo zamienił się w ciotę. To mi zawsze dodawało siły. Patrz, kobiet są o wiele słabsze od nas, jeśli chodzi o samowystarczalność i bycie samemu, one odczuwają o wiele silniejszą presję na bycie w związku. Dlatego one tak często są z frajerami – są z nimi za długo. A gdy widzisz ładną dziewczynę z przeciętnie ubranym gościem, to masz potwierdzenie, że one nie szukają super, cud-miód ideału. To nie jest aż takie dołujące, ponieważ nie potrzebujesz takiej słabej kobiety, która nie potrafi być sama. W końcu trafisz na taką, która nie obniża swoich standardów. Z te pozostałe w końcu i tak rzucą swoich chłopaków, bo ileż czasu mogą się męczyć z kimś, kto im się znudził. A co do cech to jako pierwsza osoba wymieniłeś szczerość – absolutna podstawa. A co do gadatliwości, to większość kobiet nie jest super gadatliwa i traktuję to jak zaletę, ponieważ nie zatrajkocze Cię taka dziewczyna “na śmierć”. Oczywiście musi mieć swoje zdanie, a nie tylko milczeć, ale to nie jest gadatliwość. Prowadzenie rozmowy to nasza rola.

  Reply

  Paweł February 11, 2012 at 15:24

  Ciężko wybrać tylko 3 cechy,ale myślę,że najbardziej chciałbym być z kobietą,która byłaby:
  - czuła (musiałaby to być osoba,która sama zainwestowałaby w relację,jaką jest związek i z którą można by było w taką relację zainwestować)
  - ufna (oraz sama godna zaufania.Żadna relacja nie może istnieć bez zaufania,a na pewno nie tak piękna,jak związek)
  - przekonana o własnej wartości (chodzi mi głównie o to,by nie robiła scen o to,iż nie przekonuję jej codziennie o swoich uczuciach i miała poczucie humoru,w sensie,by nie obrażała się o drobne żarty,ale też by nie wynosiła się ponad innych i nie oczekiwała,że skoro jest ładna,to jej się wszystko należy)

  Jeszcze chciałbym rzucić małe słówko odnośnie dwóch kategorii kobiet,jakie wymieniłeś,ale są jeszcze inne według mnie,tzn.pomieszane – bo są kobiety,które potrafią mimo przeciętnego wyglądu przyciągać swoim charakterem,a są takie,które mimo pięknego wyglądu potrafią odpychać (tak,wiem,że nie odkryłem Ameryki,ale tak po prostu jest). Ale generalnie trzeba zwracać uwagę na KAŻDY aspekt w drugiej osobie,w końcu,jeżeli decydujemy się na związek,to dwie strony muszą zaakceptować w sobie wszystko,a nie dla jednego aspektu pomijać pozostałe.Bardzo dobrze,że zwracasz na to uwagę w tym artykule,by nie być zaślepionym wyglądem,a zwracać uwagę też na charakter.

  Pozdrawiam
  Paweł

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 14:53

  Dzięki bardzo, dobra uwaga. Jesteś pierwszą osobą, która wymieniła “godna zaufania” – to jest kolejna najważniejsza cecha po nastawieniu do życia. Musisz móc jej zaufać na 100%, nie na 99%, ale na 100. Czuła i zaangażowana w związek owszem oraz miała poczucie wartości. Widzę, że nie jesteś tu pierwszy raz i dobrze sobie ugruntowałeś te cechy. Tak, czasami dziewczyny wyglądające dobrze albo normalnie mają świetny charakter oraz bardzo często piękne kobiety mają zepsuty charakter. Większości pięknych kobiet odbiło już dawno z powodu adoracji, jaką od dziecka otrzymywały, dlatego nie ma sensu się przejmować ich pięknem ani się ich obawiać. Zawsze idź porozmawiać z piękną dziewczyną, aby sprawdzić czy przypadkiem nie jest już zepsuta przez ciągłe uwielbianie ją przez otaczający ją świat. Dobry komentarz, dzięki.

  Reply

  Paweł February 11, 2012 at 15:37

  Jeszcze małe sprostowanko: :)

  (…)by nie robiła scen iż nie przekonuję jej codziennie(w sensie werbalnie) o swoich uczuciach (…)

  No i tak dorzucę nieoficjalnie 4 cechę (bo miały być 3),ale ważne jest,by moja kobieta była stabilna emocjonalnie (w sensie,bym nie był dla niej tylko osobą,która wylewałaby jedynie na mnie swoje żale i jedynie narzekała – wtedy myślałbym,że nie jest ze mną szczęśliwa.

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 15:11

  To cholernie ważna cecha. Wiele kobiet ma z tym problem. Dziewczyna, która wylewa na Ciebie swoje problemy i ciagle potrzbuje zapewnień o uczuciu to osoba toksyczna i musisz potrafić ją zostawić. To będzie dla niej motywacja do zmian. Nigdy nie bądź z nikim z litości, wycofuj się póki jeszcze wcześnie. Niektórzy faceci to olewają i potem cierpią bo się męczyli z kimś parę lat, żeby nie być sami.

  Reply

  mariusz February 11, 2012 at 16:10

  3 cechy.Mógłbym zacząć wymieniać ale niestety moge wymienić tylko 3 wiec
  myśle że napewno musiała by być osobą ktora jest GODNA ZAUFANIA,myśle że
  takich dziewczyn jest dużo.Druga cecha to by znała ZNAĆ SWOJĄ WARTOŚĆ,a trzecia żeby poprostu miała DOBRE SERCE.

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 15:11

  Trzecie cecha jest super, popieram.

  Reply

  Michał February 12, 2012 at 16:30

  Ja również. To świetne.

  Reply

  Szymon February 11, 2012 at 16:10

  Nie jest łatwo wyrazić jaka powinna być moja dziewczyna bo nie powiem że idealna chociaż bym chciał to takiej nie znajde ale na pewno powinna oprócz bycia ładną to Miła, zabawna, no i żeby mi ufała nie sprawdzała mnie na kazdym kroku żebym miqał troche swobody i przestrzeni .
  Dzieki za wszystkie wskazówki ,materiały i w ogóle za wzystko Szymon .

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 15:13

  Proszę bardzo i dzięki za komentarz. Nie musi być idealna Twoja dziewczyna. Ważne, aby była idealna do związku i dało się z nią wytrzymać całe życie. Te cechy, o których tu piszemy są jednymi z kluczowych. Przestrzeń to również klucz do długich związków. Wiele kobiet sprawdza swoich facetów i chce ich kontrolować. Również trzeba takie szybko eliminować. Najlepiej na samym początku.

  Reply

  Szymon February 11, 2012 at 16:11

  żebym miał troche swobody i przestrzeni ***

  Reply

  Bajerant February 11, 2012 at 16:44

  Dziewczyna moich marzen powina mieć

  Mózg nie być tępa

  Traktuje mężczyzne poważnie a nie przedmiotowo

  wierna

  szczera

  żeby myślała o mnie i pokazywała że jej zależy na mnie i będzie się starała zawsze

  A z wyglądu jak Beyonce np. albo iny ładny piękny śliczny typ urody

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 15:17

  Ciekawy typ urody :) , w Polsce pewnie rzadziej występujący, ale życzę Ci takiej. Jeśli będziesz dla niej wyzwaniem do końca swoich dni, pozwolisz jej się starać o siebie zamiast dawać wszystko za darmo oraz pozostawisz jej zawsze coś jeszcze do odkrycia o sobie, to wtedy jej zawsze będzie zależeć i będzie się starać. Spytaj rozwodników, czemu żona odeszła. Często usłyszysz: “Nie, wiem, dałem jej wszystko, czego chciała”. Kobiety reagują na wyzwanie i tajemniczość. Małe kęsy przez całe życie – wtedy jest szansa, że ludzie się sobą nie znudzą.

  Reply

  Marek February 11, 2012 at 17:12

  Otóz taka dziewczyna, z która chciałbym sie związać powinna być:
  - inteligenta i na poziomie, tak bym mógł ciekawie z nią porozmawiać, aby nie używała wulgaryzmów,
  - skromna i nieśmiała, przynajmniej na początku, tak, żebym mógł ją powoli odkrywąć, by rumieniła sie na policzkach jeśli powiem coś miłego. Choć jednocześnie nie na tyle, by całkiem bała się spotykać z innymy ludźmi, tak by poczuła, że jestem dla niej tajemnica i wyzwaniem i by tez się starała,
  -dodam jeszcze takie cechy jak wierność, zaufanie, odpowiedzialność oraz by potrafiła pojednac w sobie odrobine stabilności i powagi z masą młodzieńczego polotu i spontaniczności.

  Dziewczyna taka musiała by mnie pociągać calym swym charakterem.

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 15:22

  Dzięki za komentarz. Ale masz wymagania.Zawsze gdy widzę dużo wymagań, to przypomina mi się sentencja. “Cokolwiek wymagasz od drugiej osoby, najpierw wymagaj od siebie”. Nie mówię, że masz być taki, jak tam opisałeś, tylko o tym, aby pamiętać, żeby zawsze w pierwszej kolejności najpierw wymagać od siebie, aby np. nie przeklinać, a dopiero potem od reszty ludzi.

  Reply

  Marek February 13, 2012 at 00:45

  Oj tam, ja to wszystko mam i równiez nie przeklinam. Dobra, dobra, brakuje mi skromności, co widać po powyższym:D

  Reply

  Marek February 13, 2012 at 00:56

  I do tego nie czerwienię sie przy miłych słówkach:) Mądre słowa, warte nie tylko do zapamiętania, co przede wszystkim do zastosowania w praktyce.

  Reply

  Michał February 11, 2012 at 18:02

  Trudno ująć to w trzech cechach, ale spróbuję.
  - optymizm i siła wewnętrzna – wieczne pocieszanie i wspieranie jest strasznie męczące, uważam, że jest to mój obowiązek, ale ile można? przeżyłem kilka miesięcy w ‘związku’, z kobietą, którą uważałem za silną, a okazało się, że to właściwie taka maska, agresja ogromnie zakompleksionej osoby w stosunku do świata, w tym do mnie.
  - inteligencja – to chyba zrozumiałe, któż nie chciałby inteligentnej dziewczyny, z którą można porozmawiać na wiele tematów i która nie palnie w towarzystwie jakiejś głupoty totalnej, chyba tylko faceci, którzy mają niskie poczucie własnej wartości i czuliby się zagrożeni :)
  - kultura osobista – nie wiem co chcą pokazać kobiety, które klną i zachowują się tak jakby były podpitymi chłopami w barze. Dla mnie to zupełnie ujmuje im kobiecości.

  Pozdrawiam

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 15:24

  Dokładnie, mam takie samo zdanie odnośnie przeklinających dziewczyn. Gratulują wyciągnięcia wniosków ze związku z niedowartościowaną dziewczyną. Teraz wiesz dokładnie, o czym mówię, gdy każę eliminować dziewczyny, które obrażają się, bo nie dzwonisz przez 5 dni na początku znajomości. Potem w związku taka dziewczyna Cię wykończy – dosłownie.

  Reply

  Łukasz February 11, 2012 at 20:09

  Cieżko skupić sie tylko na trzech cechach ale gdybym musial je podac bylyby to :
  - inteligencja
  - szczerość
  - poczucie humoru, które często broni nas od niezręcznych sytuacji.:)

  Pozdrawiam

  Reply

  Łukasz February 11, 2012 at 20:49

  oraz WYROZUMIAŁOŚĆ . Złamałem zasady, ale musiałem to dopisać.:)

  Pozdrawiam

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 15:26

  Dzięki, ciekaw jestem czy wyrozumiałość zapamiętałeś z mojego ebooka czy sam na to wpadłeś. Jesteś pierwszą osobą, która to napisała. Jest to kolejna najważniejsza cecha, bez niej często zagryziesz się z kobietą albo będziesz milczał w cierpieniu, bo wszystko będzie musiało być po jej myśli. Wyrozumiałość to jedna z najważniejszych kobiecych cech. Może być inteligentna, kulturalna i piękna, ale jak nie jest wyrozumiała to się nie dogadacie.

  Reply

  Łukasz February 13, 2012 at 15:46

  Zawsze brałem pod uwagę tą ceche ale dopiero przez twoją historie zrozumiałem jak bardzo wyrozumiałość potrzebna jest w związku.

  Reply

  Radek February 11, 2012 at 21:16

  Chciałbym żeby miała kilka twarzy, była bardzo dojrzała, błyskotliwa, z zabójczym intelektem, uduchowiona i biseksualna.

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 15:27

  Dzięki, uśmiałem się przy tej końcówce. Oby nie była zbyt przewrotna z tymi kilkoma twarzami, ale to zawsze jakaś różnorodność : )

  Reply

  Fort February 11, 2012 at 22:17

  Inteligentna, Musi mieć piękny uśmiech, mieć do siebie dystans i nie obrażać się o byle pierdoły;] i jeszcze musi mieć w sobie zapał by trwać w związku i angażować się równocześnie ze mną;]

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 15:28

  Tak, wyzwanie i tajemniczość… To działa na kobiety i jest najważniejszym męskimi cechami, aby kobieta Cię goniła i chciała trwać w związku. Pamiętaj o tym i będzie dobrze.

  Reply

  Dawid February 11, 2012 at 22:20

  Chciałbym znaleśc taką dziewczynę która:

  -Jest godna zufania, prawdomówna i punktualna
  - żartobliwa a nie sztywna
  - skromna i poważna

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 15:29

  Krótko i konkretnie. To lubię. Pierwsze 3 cechy wymiatają. Pozdrawiam.

  Reply

  Jig-su February 12, 2012 at 10:45

  1. OTWARTA: to znaczy lubi nowości, przygody i próbowanie nowych rzeczy. Nie wyobrażam sobie męczyć się z dziewczyną, która w kółko robiła by to samo. Moja kobieta nie może powiedzieć “nie idę z Toba na narty wodne bo się boję”, “nie zjem tej ośmiornicy bo to obrzydliwe” (choć nigdy nie próbowała), “nie umiem pływać” (i nie chce się nauczyć). To ciężkiej cholery musi potrafić pływać bo ja uwielbiam spędzać czas nad wodą i ona też musi to lubić! Musi dać się wciągnąć w moje życie i moje pasje…

  2. WIERNA: nie może kłamać, dawać jakieś poważne zazdrości albo co gorsza wymagać ode mnie żebym był zazdrosny. Dajemy sobie wzajemnie kredyt zaufania i tego się trzymamy. I nie ma miejsca aby to zaufanie nagiąć. Skoro nie ufam kobiecie to jestem z nią ale jestem w strachu, boję się, że mnie zdradzi: jestem z nią nieszczęśliwy. Po co mam z nią być?

  3. KREATYWNA: moja kobieta powinna mnie zaskakiwać. Nie chcę kobiety, którą to tylko ja mam zabawiać. Chciałbym aby ona też wniosła coś ciekawego do mojego życia. Może mnie czegoś nauczyła, wciągnęła w coś interesującego. Dziewczyna, która czasami zrobi mi jakąś niespodziankę: ugotuje coś dobrego, zorganizuje przyjęcie niespodziankę, lub kupi sobie jakieś sexy body specjalnie dla mnie :P

  Taka powinna być moja kobieta i myślę to by mi wystarczyło w zupełności, mógłbym się zakochać : )
  Pozdrawiam!

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 15:35

  Rozumiem, że Ty też jesteś otwarty na nowe rzeczy. To świetna cechy, kobiety to uwielbiają, ponieważ lubią nowe rzeczy. Gdy facet robi ciągle to samo, to zostaje porzucony. Niestety. Ona może uczestniczyć w Twoich pasjach, ale nie musi. Mogą ludzie nie lubić robić pewnych rzeczy i spoko. Nie chodzi o to, aby być tacy sami. Osobiście uważam, że wspólne pasje nie są żadnym koniecznym warunkiem udanego związku. Można stworzyć swoje wspólne zainteresowania (jakieś nowe) a swoje osobiste zostawić dla siebie, jeśli oboje nie będziecie lubić tego samego. To się zdarza, że ludzie mają niewiele wspólnych zainteresowań, a mają się świetnie… Dlaczego? Ponieważ są sobą zainteresowani. Natomiast wiele par mają wszystkie zainteresowania takie same i się rozchodzą, ponieważ zainteresowanie zostało zabite choćby przez brak przestrzeni. Pozostałe dwie cechy super, zgadzam się. Gwarantuję Ci, że jeśli znajdziesz dobrą dziewczynę, to jeśli najpierw TY ją zaskoczysz i czegoś nauczysz, to ona potem zrobi to samo.

  Reply

  Mario February 12, 2012 at 15:25

  Pytanie o 3 cechy kobiety to delikatne zawężenie bo przecież każdy patrzy na pewien całokształt, pewną formę. Pożądana cecha często jest bardziej wyeksponowana, jeśli obok niej znajduje się druga, świadcząca o tym, że kobieta nie gra, nie udaje co zdarza się często. Ale siląc się na wybór 3 głównych cech charakteru, wybrałbym takie, jak:
  1. Dojrzałość emocjonalna – niestety często myliłem to z wysoką inteligencją i jak się okazywało, nie zawsze dojrzałość i inteligencja idą w parzę, a myślę wręcz że nie ma pomiędzy nimi większej zależności.
  2. Samorealizacja – kobieta musi mieć własne zainteresowania, zajęcia które ją pochłaniają w wolnym czasie, w innych wypadkach, gdy czułem że to ja jestem głównym zainteresowaniem to moje zainteresowanie tą osobą spadało. Są takie kobiety, jak bluszcz, które przyczepiają się do faceta i nie dają mu życia – to się łączy z pierwszą cechą. Dodatkowo powinna pozwalać facetowi na realizacje własnych celów – u mnie to zawsze był problem, w każdym związku – może dlatego, że moje zainteresowania łączą się z często nieobecnością.
  3. Etykieta – umiejętność zachowania się w każdej sytuacji, nie tylko w gronie przyjaciół, ale również na rodzinnym spotkaniu, na randce, w muzeum, na wycieczce itd. Każdy wie o co chodzi.
  Dodałbym jeszcze, że fajnie jak w związku ludzie mają swoje zainteresowania i wymieniają się nimi, naprawdę genialna rzecz, bo dodatkowo uczy jedną i drugą stronę nowych rzeczy.

  Reply

  Grzywocz February 12, 2012 at 15:39

  Tak, dojrzałość emocjonalna to podstawa u zdrowej psychicznie kobiety i nie idzie to w parze z ogólnie rozumianą inteligencją. A pro po nieobecności, to musisz widywać stałą dziewczynę 2 razy w tygodniu. Mniej niż to nie jest związek i większość (jeśli są zainteresowane) będą tym rozgoryczone. To zapewnia nadal 5 dni przestrzeni i można się stęsknić. Także dobrze to ująłeś, żeby miała swoje zainteresowania. I wymiana zainteresowaniami jest super. Nie musicie ciągle robić razem tych samych rzeczy, ale nawzajem uczyć się różnych rzeczy. Temat rzeka, wielkie dzięki za wartościowy komentarz.

  Reply

  Pawel February 12, 2012 at 16:06

  - Wierna
  - Szczera
  - Inteligentna
  - Optymistka
  - Otwarta na innych ludzi
  - Towarzyska
  - Uprawiająca jakiś sport – jakoś ciągnie mnie bardziej do takich, a sam uprawiam :)
  - Kreatywna
  - Dojrzała
  - Mająca poczucie humoru :)

  Reply

  Grzechoo February 12, 2012 at 18:38

  Dziekuje za dobry materiał. 3 porządane cechy to:
  - inteligentna, z która można sie dogadać, dojść do porozumienia, porozmawiać na każdy temat
  - optymistka z pozytywnym nastawieniem do życia i poczuciem humoru
  - zdecydowana, mająca w życiu swoje cele,pasje, dążąca do ich realizacji
  Jednak często na swej drodze napotykam kobiety, które mają ogromne wymagania wobec facetów a same poza wyglądem zewnętrznym nie mają nic do zaoferowania. Życze wszystkim by znaleźli tą odpowiednią i wymarzoną. Pozdrawiam

  Reply

  Kamil February 12, 2012 at 19:33

  Przyjacielska – taka aby swym charakterem była lubiana w każdym towarzystwie.
  Inteligentna
  Rozwijająca sie, nie leniwa oraz zaradna

  Reply

  Tomasz February 12, 2012 at 19:57

  Kulturalna – żeby np. nie przeklinała co drugie słowo itp
  Skromna – żeby się nie wywyższała, i nie uważała się na tle innych kobiet/ludzi jaka to ona nie jest
  Z poczuciem humoru – tutaj opis, myśle zbędny, każdy wie o co chodzi

  Reply

  damian February 12, 2012 at 21:42

  -czuła
  -wierna
  -pracowita

  Reply

  Piotr February 12, 2012 at 21:54

  To może i ja w trące słowo, nie musi być piękna obiektywnie, inteligentna nie musi być nie jest to dla mnie w kobietach ważne.
  Wystarczy by mi się podobała i mnie pociągała, intrygowała swoją kobiecością, a co do cech:

  Jest wiele cech, które mi się podobają i nie wszystkie mi teraz przychodzą
  na myśl, a te, które mi przychodzą na myśl:

  1. Wyrozumiała patrz dojrzała emocjonalnie chyba najważniejsza dla mnie
  2. Godna zaufania trudno by było bez tego
  3. Trudno zaliczyć to do cechy, ale chciałbym być jej miłością życia i na odwrót i móc się z nią zestarzeć i być tym jedynym prawdziwym wymarzonym :) najważniejszym mężczyzną w jej życiu nie do końca odkrytym :) Pozdrawiam Wszystkich :)

  Reply

  Grzywocz February 13, 2012 at 01:16

  Bardzo mi się podoba to, jakie cechy wymieniłeś. Trafiłeś w 10. Ja też Tobie życzę znalezienia takiej kobiety.

  Reply

  Michał February 12, 2012 at 23:45

  trudno mi określić to czego oczekuję zawęzić do 3 cech i określić pojedyńczymi słowami… dużo łatwiej jest podać grupy zkorelowanych ze sobą cech:

  1) mądra, inteligentna, błyskotliwa
  2) wierna, szczera, godna zaufania: całkowice wierna (żeby była tylko dla mnie, nawet, a raczej zwłaszcza wtedy kiedy mnie nie ma w pobliżu); okazująca szacunek i nie podważająca mojego autorytetu (również poprzez trzymamie się moich decyzji/zasad, oczywiście musi towarzyszyć temu z mojej strony otwartość na jej ewentualne odmmienne zdanie); prawdomówna, żeby można było polegać na jej słowach a nie zastanawiać się czy nie ukrywa czegoś nawet jeśli sutuacja mogłaby sugerować co innego.
  3) lekko szalona, radosna, rozumiejąca moje poczucie humoru, (lekko szalona -nie chodzi mi w żadnym wypadku o typ “rozrywkowej dziweczyny”/imprezowiczki )

  Inne istotne checy które nie zmieściły się w czołóce to:
  piękna, skromna, pracowita, uczynna, cichego usposobienia (nie-jazgotliwa), czuła i delikatna wobec mnie :D .

  Pozdrawiam i dziekuję za udostępniane artykuły i porady – te Twojego autorstwa są najbardziej rzeczowe spośród materiałów “o uwodzeniu”, na jakie jak dotąd trafiłem i jednocześnie prezentują najzdrowsze podejście do tematu z nich wszystkich.

  Reply

  Michał February 13, 2012 at 00:20

  z dodatkowych cech umkneła mi jescze dojrzałość emocjonalna.

  tak apropo pierwszej cechy ‘mądrości i inteligencji’ przypomniała mi się historia ze szkoły, to był jak dotąd największy szok jakiego doznałem w relacjach z dzeiwczynami. Kiedyś zagadałem do najładniejszej dziewczyny w szkole, miała 18 lat, to było mniej więcej tak:

  * Czym się interesujesz?
  - Sims’ami :)
  * A oprócz Sims’ów?
  [teraz wiem że to było bardzo niewłaściwe pytanie, niepotrzebnie drążyłem tamat ponieważ bardzo ją tym zakłopotałem... nie wiedziała co powiedzieć; no cóż.. młode dziewczyny czasami jeszcze nie do końca są świadome swoich pasji...]
  -no, nie wiem….
  [nastała chwili niezręcznej cziszy, ale na szczęście ona szybko wpadała na pomysł jak wyjść z opresjii i zawołała do swojego najlepszego kolegi z klasy stojącego nieopodal:]
  - Karol! Czym ja się interesuję…?

  [Jak to usłyszałem to już nie nie byłem w stanie nic więcej powiedzieć...]

  Reply

  Grzywocz February 13, 2012 at 01:12

  Widzisz, ona ma ludzi od tego ; ). A tak poważnie to jest to sztuka ośmielania kobiet w rozmowie. W tym przypadku mogłeś pociągnąć temat Simsów mówiąc: “Serio, to jest świetna gra, ale musiałem ją usunąć, bo jak zacząłem kiedyś grać to grałem 2 pełne dni z przerwami na jedzenie i siku, i czułem, że to mnie uzależnia : )”. Od razu załapałbyś “połączenie” i rozbawiłbyś ją. Taka byłaby moja odpowiedź, Ty pewnie masz inne wrażenia z tej gry. Generalnie polecam komunikować się z dziewczyną bardziej na poziomie stwierdzeń, to ośmiela ludzi. Natomiast nie bombardować pytaniami, ponieważ to krępuje.

  Reply

  Grzywocz February 13, 2012 at 01:14

  Dziękuję bardzo za komplement. Mam nadzieję, że równie wymagania stawiasz także sobie jako mężczyźnie. Wtedy dziewczyna będzie się zachowywać tak, jak opisałeś.

  Reply

  Damian February 13, 2012 at 19:16

  Dziewczyna, z którą mógłbym być do końca życia, w pierwszej chwili gdybym miał ocenić, powinna być 9/10 lub 10/10 jeśli chodzi o wygląd.
  A teraz cechy charakteru:
  - najważniejsze jest to, abym mógł się z nią zabawnie droczyć, flirtować, pogadać czasem w delikatnie-zboczony sposób, a także, żeby była rozluźniona (nie wiecznie speszona), pewna siebie itd.
  - powinna być zabawna, ale bez przesady. Chciałbym, aby potrafiła mnie nieraz rozśmieszyć, albo żeby sama śmiała się z tego co ja mówię, z moich żartów, a nie jak wiele kobiet albo udają, albo miały zjechane dzieciństwo, że są takie smutne i nic ich nie śmieszy.
  - musi mieć specjalne umiejętności, (nie lubię niedoświadczonych w wielu rzeczach kobiet) np. gotowanie, pranie, powinna się także rozwijać, czytać książki, a co najważniejsze powinna trenować jakiś fitness czy coś :) takie kobiety są wtedy bardzo krągłe i pewne siebie, a nie jak decha pokEMOn jakiś wstydzi się odezwać, pogadać i ciągle zakrywa twarz przed innymi.

  Jest jeszcze trochę rzeczy, które chciałbym, aby kobieta, która by mi odpowiadała miała posiadać (jeszcze głos. Głos kobiety powinien być kobiecy, a nie jak 8 letni chłopczyk[zdarzają się takie przypadki], powinien być zgrabny, lekko mruczący i seksowny), ale nie chcę się za dużo rozpisywać.
  3maj się Paweł, powodzenia w dalszym tworzeniu artykułów, prezentacji wideo i pomaganiu innym
  Pozdrawiam,
  Damian

  Reply

  Mateusz January 4, 2014 at 14:05

  Bardzo pomocne są twoje artykuły.Lubie sport i dostosowalem sie do twoich wskazówek na temat atrakcyjnego stylu zycia itp.. Pozostawiają one wiele do myślenia nad naszym dotychczasowym podejsciem do kobiet.Mozna wyciagnac wnioski co sie robilo źle a co dobrze. Jednak powiem że do spotkania pięknej,mądrej i kochającej dziewczyny potrzeba troche szczęścia. Ja np. studiuje na wydziale informatyki i elektrotechniki. Powiem ze na tych kierunkach kobiet bardzo mało gdyz sa to bardziej męskie kierunki.Ponadto zagaduje do dziewczyn przed i po zajeciach w szkole jezykowej. Oprocz tego dobrym miejscem do konwersacji jest np. hala sportowa uczelni przed treningiem lub po.Musze powiedziec ze pomimo atrakcyjnego stylu zycia nie widze w tym gronie zadnej dziewczyny ktora by mi sie od samego poczatku podobala.Rozmawiam z nimi zeby pocwiczyc konwersacje i dobrze sie z tym czuje. Mimo wszystko szczęście jest waznym elementem tego ze w danym momencie spotkamy atrakcyjna dziewczyne ktora nam sie spodoba z wzajemnościa.

  Reply

  Anonimowy June 20, 2016 at 21:38

  Cześć Paweł!

  Od niedawna opracowuję projekt mini-gazetki, w której napiszę recenzję mojej dziewczyny, z którą jestem w związku już prawie 4 miesiące. W gazetce, tej napiszę, iż ciężko jest znaleźć kobietę taką jak ona i w typowy dla recenzji sposób będę ją komplementował. Bardzo fajnie i profesjonalnie to wygląda. Cóż… Która kobieta nie chciałaby być na okładce gazety oraz być bohaterką czasopisma? Po zaprojektowaniu, wydrukuję jej tą gazetkę i wręczę osobiście. Jednak mam pytanko – czy słodzenie jej charakteru i urody w tej gazecie nie obniży jej zainteresowania i nie zacznie mi świrować?

  Żeby uzmysłowić Ci sytuację, w gazecie tej piszę o jej cechach charakteru (zgodność, lojalność, prawdomównosć itp itd) oraz jej urodzie. (oczy, ciało, uśmiech)

  Czy to nie za dużo? Dzięki za odpowiedź!

  Reply

  Grzywocz June 20, 2016 at 22:28

  Zależy jaki staż i z jakiej okazji taki prezent. Ciekawym sposobem komplementowania jest łączenie jej 1 cechy charakteru lub wyglądu i dodatnie do tego opisu, jak się wtedy czujesz, co czujesz. Np. Twoje niebieskie oczy zawsze sprawiają, że robi mi się ciepło na serduszku. Albo “Twoja umiejętność cieszenia się drobnym rzeczami pozwala mi się od Ciebie uczyć”. Albo “Twoje oddanie sprawia, że zawsze odliczam dni do spotkania z Tobą”. Nie musisz pisać o tych cechach z poradnika typu lojalność, ponieważ są dość oczywiste i są konieczne w ogóle do funkcjonowania związku. Lepiej znaleźć coś bardziej unikalnego, pasującego do jej osobowości. Jak masz 6 miesięcy stażu, to skomponuj z jakieś 5 do 10 takich komplementów, dodaj trochę humoru i antykomplementów, że np. czasem czegoś nie potrafi albo robi coś wolno, flegmatycznie, ale Ciebie to bawi albo uważasz to za urocze albo uwielbiasz ją wtedy uczyć. Także zamiast ciągle smarować, możesz też się trochę droczyć, zaczepiać. A jak masz poniżej 6 miesięcy stażu, to skróć to o połowę około. Chodzi o to, że poniżej 6 miesięcy stażu to trochę przesada pisać elaborat na 1 stronę, więc może coś krótszego o połowę. Możesz też poczekać z tym prezentem, a teraz napisać komplement w zabawnej kartce albo z tyłu ramki na zdjęcie albo jako nadruk na koszulkę lub poduszkę.

  Reply

  Jacek February 16, 2017 at 23:11

  Moja ulubiona cecha to:
  -WOLNY STATUS ZWIĄZKOWY!!!
  Na każdym kroku spotykam dziewczyny, które długo patrzą się w oczy, głośno śmieją, wymyślają nowy temat jak zapada długa niezręczna cisza (świadomie ją prowokuje łącząc z głębokim spojrzeniem w oczy) a przez całą rozmowę nawet nie porusza tematu, że ma zdjęcie z jakimś chłopakiem na facebooku . Paweł wspomniał, że można wtedy brać nr telefonu i zapraszać na spotkania i go może zostawi jak będziesz fajny,ale jest jedno ale-ja nie mam zamiaru być jakąś drugą opcją, to strata dziewczyny.Swoją drogą , radzę traktować się z takim szacunkiem jak kobiety, coś się nie spodoba w rozmowie , to potrafi się jedna z drugą odwrócić plecami i nawet cześć Ci nie powie i sobie pójdzie.

  Reply

  Krystian November 15, 2017 at 22:04

  Paweł, mam dużą część Twoich materiałów. Kilka miesięcy temu poznałem dziewczynę. starszą 4 lata. Ma 34 lata. Była w jednym ok rocznym związku kilka lat temu. Ona z biednej rodziny, ja mam raczej dobry status materialny. Wyczuła to. Skryta i nieśmiała. Dała numer, zawsze odbierała podawała alternatywne terminy, przychodziła punktualnie, pozwoliła się pocałować dopiero za 3cim razem, nazwała mnie chłopakiem w rozmowie z koleżanką, poznała rodziców po ok 5 miesiącach od momentu 1szego spotkania. Szanuje mnie a ja ją, nie ma kłótni, jest cierpliwa w stosunku do mnie. Komplementuje mnie, mówi, że jestem wyjątkowy, że jestem jej mężczyzną. Twierdzi, że nie flirtuje i nie spotyka się z nikim innym i jest oddana w 100%. Wstawiła nasze wspólne zdjęcie na tapetę swojego telefonu. Czasami mam wrażenie, że mnie porównuje do kogoś. Zaniepokoiły mnie jej zainteresowania, niektóre typowo męskie. Ostatnio porównałem jej gust z profilem jej kolegi z pracy, którego zna rok dłużej niż mnie. Generalnie jest w jej typie, ale ona raczej nie jest w jego. Moja dziewczyna w 90% lubi to samo co ten gość, konkretnych piłkarzy, sportowców, aktywności fizyczne, wydarzenia kulturalne, muzykę. Jej polubienia na fejsie w dużym stopniu pokrywają się z polubieniami jego. Często kiedy przychodzę do niej, słucha wykonawców, których polubionych ma na fejsie jej kolega z pracy, ogląda podobne filmy, czyta książki tych samych autorów literackich interesuje się podobnymi wydarzeniami kulturalnymi. Pytała parę razy mnie czy interesuje się rzeczami, które jak sprawdziłem robi jej kolega z pracy.
  Czy mam powody by się martwić? Obawiam się np. tego, że spędza sobie ze mną czas gdyż nikt lepszy się nie pojawił, zegar biologiczny tyka a ja jestem dobrym kandydatem na żywiciela, jednak w gruncie rzeczy podkochuje się w swoim kumplu z pracy.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 15, 2017 at 22:17

  To, co napisałeś nie ma związku z jej zainteresowaniem. Skoro ona jest z Tobą, przejawia oznaki zainteresowania Tobą, inwestuje w relację z Tobą, zdaje kolejne kroki do związku z Tobą, to znaczy, że jest zainteresowana Tobą. Jednocześnie ona może mieć takie samo hobby, pasje, zainteresowania, jak jakiś jej kolega, ale temu koledze brakuje tego kluczowego elementu – on się jej nie podoba i nie jest nim zainteresowana w romantyczno-seksualnym sensie. Obserwuj, jak kobieta przejawia oznaki zainteresowania względem Ciebie, bo liczy się, jak traktuje Ciebie, jak się stara o Ciebie, czy jest lojalna wobec Ciebie, szanuje Ciebie, spędza z Tobą czas a nie jest istotne to, które jej hobby i zainteresowania są podobne z jakimś kolegą.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: