Atencjuszka – Jak Rozpoznać i Jak Postępować z Atencjuszką, Która Chce Się Dużo Całować i Pragnie Uwagi A Niekoniecznie Ciebie?

by Paweł Grzywocz on 14 January 2022

“Jeśli nie będziesz bronił swoich granic, to będziesz raniony na własne życzenie z powodu jej presji na szybkie bycie w związku. A jeśli zrobisz wszystko tak, jak ona chce, to i tak się jej znudzisz.”

atencjuszka - jak rozpoznać i jak postępować

Atencjuszka, królowa dramatu, jak rozpoznać i jak postępować z atencjuszką.

Atencjuszka to księżniczka na ziarnku grochu, która ciągle szuka problemu, konfliktu, ciągle coś jej nie pasuje, jest ciągle niezadowolona, węszy wszędzie jakiś podstęp.

W tym nagraniu lub artykule dowiesz się:

 • Jak się nie dać zranić przez atencjuszkę?
 • Jak rozpoznać i jak postępować z atencjuszką?
 • Jak nie dać się wykorzystać i zranić przez atencjuszkę?
 • Jak bronić swoich granic i szacunku do swojej osoby?
 • Jak nie dać sobie wejść na głowę przez atencjuszkę?
 • Jak nie ulegać jej manipulacjom i urodzie?
 • Jak rozpoznać jej prawdziwą agendę (intencje)?
 • Atencjuszka, królowa adoracji, królowa dramatu – jak rozpoznać i jak postępować?

  Polecam takie kobiety szybko rozpoznać i skreślać, żeby zaoszczędzić swój cenny czas i nie marnować na taką dziewczynę 8 miesięcy, tylko maksymalnie 8 randek, po których widać, że dziewczyna jest męcząca i bardzo ciężko ją zmienić i jest to w 99% przypadków strata czasu.

 • Skąd wiesz, czy dziewczyna nie udaje tylko zainteresowania i dobrego zachowania, a jej deklaracje, że ona wcale nie jest kłótliwa, uparta są prawdziwe? Wymagania takiej dziewczyny będą zawsze rosnąć aż do momentu, w którym będą nierealne do zrealizowania.
 • Na początku relacji uzbieraj 3-4 sygnały, które ujawniają, że dziewczyna ma pretensje o byle co, jest obrażalska, męcząca, a potem taką skreśl.

  Wielu mężczyzn i kobiet wchodzą w taki związek tylko po to, aby wypełnić jakąś pustkę w życiu.

  atencjuszka chce ciągłej uwagiSzkoda Twojego cennego czasu, ponieważ możesz np. trafić na taką atencjuszkę 5 razy pod rząd i jeśli na każdą poświęcisz np. pół roku to jest w sumie stracone 2,5 roku na róże atencjuszki, które chcą mieć tylko relację z telefonem a nie partnera.

  Nam lat nie przybywa dlatego polecam takie dziewczyny szybko rozpoznawać.

 • Nie polecam takiej dziewczyny zbytnio leczyć, ponieważ własny samorozwój jest wystarczająco wymagający i zajmuje wiele miesięcy i lat, a co dopiero wyciąganie kogoś z depresji, humorków, podczas gdy takie dziewczyny nie chcą się zmienić, są zazwyczaj pozbawione samokrytyki, odwracają ciągle kota ogonem i co najwyżej udają dobre chęci, żeby nie stracić prywatnego fana, dawcy uwagi, darmowego adoratora, coacha, tatusia, niańkę, opiekuna.
 • Atencjuszka – jak rozpoznać, że ona się nie nadaje do udanego związku?

  To za duży ciężar, za duża odpowiedzialność i z czasem stanie się to nużące, przytłaczające.

  Poczucie wartości, czyli m.in. asertywność, pilnowanie swoich granic, trzeba się bronić.

 • Na pewno ktoś Cię w życiu nie szanował, oszukał, stracił Twój szacunek, dałeś sobie wchodzić na głowę, ta osoba Tobą manipulowała i przed takimi osobami należy się bronić i ich unikać a nie wchodzić z nimi w związek.
 • atencjuszka jak rozpoznać i jak postępowaćNależy minimalizować relacje
  z takimi dziewczynami i je ograniczać, aby uniknąć kolejnej historii zerwania, bycia wykorzystanym, gdy np. wampirka uwagi, gdy tylko Cię zdobędzie, to zacznie się Tobą nudzić i wymyślać kolejne problemy.

  To męczące dziewczyny, mega maniaczki kontroli.

  Dlatego od początku relacji trzeba obserwować, czy dziewczyna ma jakąś agendę
  i skrzywioną wizję związku, w której oczekuje, że facet ma jej tylko “pieskować” i padać do stóp, spełniać każdą jej zachciankę, być na zawołanie i meldować się jej ciągle przez telefon, jak ubezwłasnowolniony.

  Jak rozpoznać, dziewczyna jest atencjuszką? Testuj jej cierpliwość!

  Obserwuj, od samego początku relacji, czy dziewczyna respektuje Twój czas, Twoje zdanie, zdrową przestrzeń, tęsknotę, jest cierpliwa, łagodna i nie próbuje się tylko Tobą dowartościować oraz sama ma zdrowe poczucie wartości i potrafi się sobą zająć, nie potrzebuje ciągłych zapewnień o Twoim zainteresowaniu ani nie potrzebuje wianuszka adoratorów, kolegów, którymi zabija nudę i pustkę w życiu.

 • Trzeba od początku poprzez czyny, program 12 randek do związku, odpowiednie prowadzenie relacji testować prawdziwe zainteresowanie i intencje dziewczyny, jej charakter oraz budować zdrowe nawyki, szanowanie swojej przestrzeni, granic
  i nie uczenie jej, że można się ciągle dusić kontaktem, meldować, wyjawiać wszystkie uczucia, myśli, przeszłość oraz nie należy być jej drugim tatusiem, opiekunem ani niańką, ani terapeutą.
 • Obserwuj, jak atencjuszka reaguje na zdrową przestrzeń i tęsknotę.

  atencjuszka jak postępować z atencjuszkąTrzeba sprawdzać, jak ona reaguje na powolne, zdrowe tempo rozwijania relacji, krótsze spotkania, brak ciężkich tematów, nie przesiadywanie w domu, jak jakaś stara, znudzona sobą para od początku relacji albo jak jacyś desperaci.

 • Poprzez przestrzeń na początku i w dalszym ciągu relacji sprawdzamy, czy dziewczyna jest wiecznie niezadowolona, zbyt niedowartościowana, kontrolująca.
 • Jeśli tego nie sprawdzisz, to tylko stracisz czas, ponieważ taka atencjuszka jest wiecznie nienasycona i zawsze będzie chciała więcej uwagi, w tym również uwagi wielu facetów a nie tylko od Ciebie albo będzie chciała Cię szybko uwiązać poprzez seks,
  a następnie dalsze wymagania, szybkie zamieszkanie razem, dziecko i ciągle rosnąca wymagania albo nagłe zerwanie, bo ona szukała tylko kolejnego klina po rozstaniu.

  Atencujszka to niekończąca się lista żądań, rosnących wymagań, manipulacji i zranień.

  W module o charakterze kobiety, fochach, przestrzeni mówiłem w Audio Action Steps
  w 12 randkach do związku i w “Jak utrzymać związek”.

  Wiele kobiet będziesz przyciągał i wiele z nich to atencjuszki.

 • Wiele z tych kobiet będzie chciało sobie tylko odhaczyć posiadanie kolejnego fana albo jakiegoś chłopaka, żeby się nazywało, którego mogą w pełni kontrolować i sterować nim, ale nie są nim szczerze zainteresowane oraz są egoistkami.
 • Dlatego, jeśli nie będziesz bronił swoich granic, swojego poczucia wartości, szacunku do samego siebie, swojego czasu, to będziesz wykorzystywany i raniony na własne życzenie z powodu własnej desperacji i presji na bycie w związku.
 • jak rozpoznać atencjuszkęNajlepiej znaleźć i wybrać partnerkę, która ma zdrową relację z samą sobą, zdrową relację z rodzicami, zdrowe podejście do związku, która jest partnerką z potencjałem do wspólnego życia i nie jest atencjuszką, niedojrzałym dzieckiem, które potrzebuje drugiego tatusia.

  Atencjuszka po przejściach
  - mieszanka wybuchowa, szukająca poduszki emocjonalnej.

  Gdyby dziewczyna miała wysoki szacunek do siebie samej i zdrowe podejście do relacji, to nigdy nie pozwoliłaby sobie na te wszystkie poprzednie toksyczne związki. Takie atencjuszki mają skrzywione spojrzenie na relacje.

  To nie jest aż tak istotne, dlaczego ona ma zwichrowaną psychikę, czy to przez rodziców, rówieśników, kompleksy, programowanie społeczne, tylko istotne jest to, żeby nie dać się wciągnąć w kolejną toksyczną relację z atencjuszką, potrafić ją rozpoznać
  i nie próbować jej naprawiać, gdy ona nie chce pracować nad sobą, bo ona tylko udaje na chwilę zainteresowanie, żeby Cię zdobyć, a potem przestanie Cię szanować.

  Problem z takimi dziewczynami, atencjuszkami jest taki, że one potrzebują ciągłej uwagi.

  Są tak niedowartościowane, potrzebują cały czas się karmić uwagą przez telefon, przez co one nie reagują dobrze na bycie wyzwaniem i przestrzeń i właśnie o to chodzi, aby automatycznie program 12 randek do związku takie atencjuszki pozwalał Ci rozpoznać
  i zniechęcać, ponieważ one nie mają szczerego zainteresowania.

  Potrzebują chłopaka tylko po to, żeby się dowartościować, poprzytulać
  z jakimś manekinem związkowym, zapełnić pustkę w życiu.

 • Liczą się przede wszystkim czyny a nie słowa.
 • Dlatego postępując zgodnie z planem 12 randek do związku dziewczyna powinna udowodnić Tobie swoimi systematycznymi czynami a nie słowami, że jest szczerze zainteresowana i ma dobry charakter, ponieważ wszelkie obietnice słowne mogą być po prostu kłamstwem takim samym, jakie obiecują nieraz nieudolni faceci, że obiecują złote góry i kim to oni nie są i jak to bardzo im zależy, a w rzeczywistości chcą tylko seksu i posiadać dziewczynę na pokaz.
 • Czynami okazujemy nasze zainteresowanie i na podstawie czynów kobiet odczytujemy jej zainteresowanie.

  atencjuszka - jak rozpoznać i postępować z atencjuszkąPoprzez poszczególne zasady bycia wyzwaniem z programu 12 randek sprawdzamy zainteresowanie kobiety, jej cierpliwość, łagodność, szacunek do naszego czasu, odmiennego zdania, przestrzeni.

  Gdybyś chciał mimo zaleceń z tego artykułu i programu 12 randek na siłę być w związku z jakąś atencjuszką, nie będziesz wyzwaniem i będziesz robił wszystko pod jej dyktando, to i tak się jej znudzisz.

  Jeśli zrobisz wszystko tak, jak ona chce, to i tak się jej znudzisz.

  To jest właśnie ta patowa sytuacja z atencjuszką, że zawsze będzie źle, bo takiej dziewczynie nie chodzi o udany związek, tylko jest królową dramatu, atencjuszką, która będzie wiecznie niezadowolona i zawsze znajdzie jakieś problemy bez sensu albo w ogóle straci zainteresowanie, bo chciała się tylko dowartościować a nie budować udany, trwały związek.

  Tych dziewczyn toksycznych, atencjuszek się nie da zadowolić.

 • Z powodu bycia wyzwaniem będzie się obrażać, że nie jest w stanie Ciebie kontrolować i nie dowartościowujesz jej ciągłym kontaktem.
 • Z drugiej strony, jeżeli będziesz działał na ślepo i próbował ją zadowalać, to pewnego dnia nagle jej się to znudzi, bo ona np. szukała tylko klina po rozstaniu albo nie chciała być sama na okres wakacji lub świąt, więc chciała sobie kogoś na szybko znaleźć, a potem jej przeszło nagle, bo jej nigdy nie chodziło konkretnie
  o Ciebie, tylko o dowartościowanie się uwagą.
 • atencjuszka jak rozpoznać atencjuszkęGdy już sobie podleczy emocje
  z Tobą, bo znalazła sobie nową poduszkę emocjonalną, to powie, że już tego nie czuje albo gdy odhaczy jakąkolwiek inną agendę, np. posiadanie partnera na sezon weselny, sylwestrowy itp.

  A potem Cię oleje, gdy zrealizuje swój cel, jakim również może być relacja seksualna, żeby tylko zapełnić pustkę
  w swoim życiu.

  Dlatego nie warto się spieszyć z żadnymi dziewczynami, bo nigdy nie wiesz, kiedy trafisz na kontrolującą atencjuszkę, z którą tylko stracisz czas i się niepotrzebnie zaangażujesz i rozczarujesz.

  Najlepszy sposób, aby uniknąć złego nawyku, to go nigdy nie zaczynać.

  Dlatego, gdy na początku pozwolisz dziewczynie na pewne sprawy, to potem o wiele trudniej będzie Ci się z tego wycofać, gdy od początku oddałeś się jej za darmo, za szybko, za często.

  Ona wtedy zdrową przestrzeń może odczytać jako Twój spadek zainteresowania
  i wycofywanie się, a to właśnie od początku należało ją testować pod tym kątem i nie dawać jej siebie za dużo, a potem próbować to ograniczyć.

  W ten sposób tylko obniżyłeś jej zainteresowanie i szacunek do siebie, przejadłeś się jej zanim jej zainteresowanie wzrosło na wysokie i stabilne poziomy.

  Stwierdziła, że skoro może Cię mieć na zawołanie, to po co pracować nad swoimi toksycznymi cechami.

  jak rozpoznać atencjuszkę

  Jeśli szukasz dziewczyny do udanego związku, to niech sobie taka atencjuszka poszuka kogoś innego, kim może sterować.

 • Wszystko ma swoje miejsce i czas zarówno w życiu, jak i w związku.
 • Dlatego spokojnie, bo jeśli spędzisz z daną kobietę 40-50 lat, to nie ma się do niczego spieszyć i jeszcze zdążycie się razem ponudzić i nie należy do tego dopuszczać na samym początku znajomości ani w trakcie pierwszych 2 lat związku.

  Być może będzie kobieta, z którą spędzisz resztę życia, to będzie 10 kobieta, z którą będziesz się spotykał, a może 110.

  W każdym razie ważne jest to, aby znaleźć właściwą kobietę, cierpliwą, łagodną, stabilną emocjonalnie, o jakiej mówię w materiałach 12 randek do związku, “Jak utrzymać związek”, “Wolność od nałogów seksualnych w 90 dni” (program o trwałych wartościach seksualnych a nie o samym nałogu).

  Kobieta do udanego związku to nie taka, która jest tylko ładna.

  Należy cieszyć się tym czasem bycia wolnym.

  Randki mają sporo wyzwań.

  atencjuszkaj jak rozpoznać atencjuszkę

 • Zagadywanie do dziewczyn również niesie ze sobą różne przeciwności, organizację czasu, statystyki, miejsca do zagadywania, radzenie sobie
  z byciem ocenianym, z
  odrzuceniem, z odwołanymi randkami
  , powtarzanie tego procesu od nowa
  i dalsze poszukiwania.
 • Wiem, że to jest w pewnym sensie dżungla, wojna, pole bity, dlatego wielu ludzi nie chce do tego przystąpić, więc tkwią w bardzo przeciętnych relacjach często z pierwszą lepszą dziewczyną, która była nimi zainteresowana i nie są z powodu tych relacji szczęśliwi.

 • Następnie w małżeństwie się mijają, jak lokatorzy, ledwie się tolerują, nie szanują się, nie kochają, a często się rozwodzą, ciągają po sądach i walczą o opiekę nad dziećmi.
 • Dlatego niczego nie tracisz poprzez unikanie relacji z atencjuszką, wampirką ciągłej uwagi, a wręcz zyskujesz spokój wewnętrzny, pewność siebie, gotowość na prawdziwą miłość, szczere zainteresowanie i udany związek.

  Pamiętaj:

 • Lepiej być samemu niż z niewłaściwą kobietą.
 • Lepiej być samemu niż w toksycznej relacji.
 • Są różne kobiety, lepsze i gorsze, bardziej stabilne i mniej, szczerze zainteresowane
  i nieszczerze zainteresowane, dlatego trzeba potrafić szybko rozpoznawać atencjuszki, przefiltrować i wybrać wartościową dziewczynę.

  A gdy znajdziesz i rozkochasz szczerze zainteresowaną i stabilną emocjonalnie kobietę, to nie znaczy, że masz wtedy porzucić wszystkie zasady utrzymywania jej wysokiego zainteresowania, aby ją potem stracić.

  Dlatego wykorzystuj każdą wolną chwilę na przyswajanie materiałów typu program
  “Jak utrzymać związek”, słuchaj go przed zaśnięciem, w samochodzie, w autobusie,
  w pociągu, na spacerze, na siłowni, aby te zasady budowania i utrzymywania udanego związku stały się dla Ciebie naturalne i oczywiste, a wtedy wszelkie atencjuszki będziesz odsiewał od razu.

 • “Błędy to droga do prawdy.”
 • “To normalne, że popełniamy błędy.”
 • “Ważne, aby popełniać błędy pierwszy i ostatni raz, wyciągać wnioski na przyszłość.”
 • Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  124 Riposty na pytania kobiet
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się w komentarzu swoim doświadczeniem, jak rozpoznać
  i jak postępować z atencjuszką.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
  Atencjuszka - Jak Rozpoznać i Jak Postępować z Atencjuszką, Która Chce Się Dużo Całować i Pragnie Uwagi A Niekoniecznie Ciebie?, 5.0 out of 5 based on 4 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/blog/atencjuszka-jak-rozpoznac-i-jak-postepowac-z-atencjuszka-ktora-chce-sie-calowac/

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 47 comments… read them below or add one }

  Adrian January 14, 2022 at 20:45

  W zeszłym tygodniu zagadałem do 9 obcych dziewczyn. Codziennie poszerzam swoją strefę komfortu. Czuję totalny luz i strach mam totalnie stępiony. Nie raz czuję się w niektórych sytuacjach dziwnie lub głupio, ale nie nazwałbym to na pewno strachem, mimo to działam.

  Wiem jednak na pewno, że warto działać, kiedy ma się te nieprzyjemne uczucie w brzuchu i czuje się ten strach. Warto wtedy działać pomimo tego uczucia, bo się rozwijamy. Staram się dlatego wystawiać na takie bodźce, które wywołują te nieprzyjemne uczucie czy też strach.

  Nie tylko w kontekście relacji damsko-męskich poszerzam strefę komfortu, ale też w relacjach w pracy, wystąpienia publiczne (zacząłem nagrywać live na FB oraz uczestniczyć w Niemieckim Toastmasters online), niekomfortowe sytuacje z załatwianiem jakichś spraw czy papierologii itd.

  Jednym słowem robię tak, aby gdy kładę się spać na pytanie:

  - “Czy jestem zadowolony z tego dnia i wykorzystałem go na pewno na maksa? Czy dałem z siebie wszystko dzisiaj?” odpowiedzieć : “TAK” i iść spokojnie spać. Wtedy czuję, że mój dzień był udany. Polecam tak samo, choć każdy może mieć inny sposób. Działajmy!

  Reply

  Paweł Grzywocz January 14, 2022 at 20:46

  Dokładnie, powtórka jest matką doskonałości, a dzień bez zagadania do dzień stracony, jeśli chcemy pokonać nieśmiałość, zbudować pewność siebie, rozwinąć relacje z ludźmi, poznawać kobiety i znaleźć tę wymarzoną. Każdego dnia zrób chociaż jedną małą rzecz, która jest niekomfortowa w relacjach międzyludzkich, zagadaj, a z czasem nieśmiałość stanie się tylko zabawnym wspomnieniem.

  Reply

  Mata January 15, 2022 at 21:03

  Hej.

  Randkuję z jedną dziewczyną, Paweł znasz sprawę, ale na horyzoncie pojawiła się kolejna dziewczyna.

  Znamy się z Liceum. Wtedy byłem nerdem, kompletny dramat i coś tam z nią kręciłem, ale raczej kiepsko i żałośnie. Pisanina, jakieś gg. Urwało się.

  Potem poznałem Ciebie i dzięki Twoim materiałom i swojej pracy wybiłem się mocno.

  No i… spotkałem tę dziewczynę ostatnio kilka razy, pracuje na stacji paliw. Nie widzieliśmy się z siedem lat.

  Daje oznaki zainteresowania, na tyle, że zamierzam wziąć numer i sprawdzić.

  Pytanie: Czy randkować jakby nigdy nic. Jestem zupełnie inną osobą i wydaje mi się, że ona to dostrzegła. Jechać normalnie 12 randek?

  Wiem, że miała chłopaka (imprezowicz, mało ogarnięty). Kiedyś spotkałem ich razem. Trochę znam gościa. Ona, on i jego kumple. W niedzielę po sobocie skacowani siedzieli w knajpie, a ta dziewczyna się przy nich nudziła.

  Jak rozmawialiśmy ostatnio, to przypadkowo zadała dwa pytania między wierszami:
  - jedno – kiedy się żenię? (Chciała żebym się wysypał, albo bada grunt)
  - A drugie – co u Kamila, czy wiem? (Ten jej chłopak, ewidentnie dała znać, że już jest wolna).

  Pozdrawiam

  Reply

  Paweł Grzywocz January 15, 2022 at 22:12

  Tak, spotykaj się z nią normalnie, zgodnie z planem, jakby nigdy nic. Po tylu latach jesteście zupełnie innymi ludźmi oraz ona i tak prawie niczego nie pamięta z tamtych dziecięcych lat. Na kiedy się żenisz, odpowiadasz żartobliwie, że jak tylko się rozwiedziesz/najpierw się musisz rozwieść i jakby nie skumała, to możesz powiedzieć, że żartujesz albo mówisz “Dlaczego pytasz?” oraz “A co, masz dla mnie kandydatkę? :p” i zmień temat.

  Reply

  Mata January 15, 2022 at 22:51

  Te dziewczyny, które wtedy mnie zlewały dzisiaj są przy kości, mało atrakcyjne, nieśmiałe. A ja idę w górę każdego dnia.

  Mam duzą wartość, bo mam wartości seksualne, pewność siebie, inteligencję emocjonalną, poszerzam świadomość, mam charakter sportowca, jestem liderem w wielu kręgach. I mogę być sam.

  Mam wiele darów, które mogę wnieść do związku. Dla siebie, dla niej, dla nas. Teraz tylko trzeba trafić :)

  Dziękuję Paweł. Jak ktoś jest tutaj pierwszy raz, to panowie – kupujcie wszystkie materiały Pawła i ogarnijcie swoje życie.

  Reply

  Mata January 18, 2022 at 07:39

  Hej.

  Na trzecim spotkaniu nadstawiła policzek. Teraz mamy czwarte, jak zawsze ochoczo przyjęła zaproszenie. Zero sms, gg i innych. Dobrze reaguje.

  Tak jak radzisz kolejną próbę pocałunku podejmę dopiero na piątym.

  Czy na 4tej randce można potańczyć delikatnie jeden czy dwa kawałki? Mogą być wolne? Oczywiście bez obłapiania etc. Czy ostrożnie z tym?

  Dodatkowo będzie ping pong, bilard i pisanie po plecach:) łapki, kciuki, kamień papier już było:)

  Reply

  Paweł Grzywocz January 18, 2022 at 12:01

  To tak nie działa, że jak będziesz dotykał dziewczynę, to ją ocieplisz i zachęcisz do pocałunku. Wręcz przeciwnie. Skoro raz odrzuciła pocałunek, to może nie jest zainteresowana i tylko zabija czas, a może to dla niej za wcześnie, za krótko się znacie i ma jakieś swoje powody i za kilka spotkań zaakceptuje pocałunek. Jednak jakieś częstsze dotykanie nie poprawi sytuacji, tylko pogorszy, bo ona już wie, że jesteś zainteresowany nią w kontekście randkowo-związkowym a nie jako kolega, odsunęła się od pocałunku, więc ma kontrolę nad sytuację, jak to kobiety, które zawsze trzymają kartę odrzucenia w ręce. Dlatego na kolejnych spotkaniach ograniczaj dotyk do minimum, dawaj przestrzeń, odchylaj się, pozwalaj jej szukać dotyku z Tobą, zwiększaj jej zainteresowanie poprzez humor, tajemniczość, niedostępność, odwracanie ról, wyzwanie, a dotykanie jej zaprzecza tym cechom i nadmiernie ujawnia Twoje intencje, które już i tak ujawniłeś. Wyszukaj w google: “Mity eskalacji dotyku webinar”. Jeśli to była kwestia czasu to zaakceptuje pocałunek na kolejnym spotkaniu i następnych, a jeśli nie jest zainteresowana, to żadna ilość dotykania jej nie pomoże, a wręcz zaszkodzi bo wyjdziesz na zbyt oczywistego.

  Reply

  Mata January 18, 2022 at 13:25

  Ok, dzięki, zastosuję się.

  A np. Jak facetowi w dzień spotkania coś wyskoczy – praca czy przeziębienie to normalnie zadzwonić, przeprosić i tyle?

  “Hej, dopadło mnie przeziębienie i niestety nie możemy się dziś spotkać, nie chcę Cię zarazić” i chwilę pogadać zamiast spotkania? Żadnego “zadzwonię” etc.?

  Reply

  Paweł Grzywocz January 18, 2022 at 14:24

  Tak, a najlepiej dzień wcześniej dać znać a nie w dniu spotkania oraz jeśli to nic poważnego, to można przesunąć spotkanie na za 7 dni o tej samej porze w tym samym miejscu.

  Reply

  Piotrek January 18, 2022 at 13:56

  Hej. Jestem po ok. 7 spotkaniach z pewną dziewczyną. Byliśmy umówieni na jutro wieczór. Dziś rano przysłała smsa, że jutro musi wziąć urlop, bo ma kilka ważnych spraw do załatwienia i nie wie, czy się wyrobi, a nie chce się spóźnić i czy możemy przełożyć spotkanie. Pewnie powinienem poczekać do wieczora i zadzwonić, ale odpisałem jej że ok i na kiedy chce przełożyć. Ona, że nie wie, że może na przyszły tydzień. Czyli bez konkretów i na dodatek odległy termin. A ja na to do niej, że może w niedzielę, jak jeszcze jest widno. Ona, że raczej nie będzie mogła, ale jeszcze zobaczy.
  Zdenerwowała mnie tym brakiem konkretów, więc napisałem, żeby dała znać jak będzie znała konkretny termin, w którym może się spotkać. Ona że ok.

  Czy powinienem ją olać? Czy poczekać przyszły tydzień i zobaczyć czy rzeczywiście się odezwie, co jest mało prawdopodobne? Czy może samemu się do niej odezwać. A jeśli tak to kiedy? Nie chcę się jej prosić, a teraz wychodzi, że jak ona się nie odezwie, to będę za nią biegał.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 18, 2022 at 14:30

  Tak, dlatego w takich sytuacji nie ciśnij na konkretny termin, gdy dziewczyna mówi, że nie wie, tylko odpuść i zakończ rozmowę. Wtedy Ty możesz zadzwonić za 7 dni i spróbować ostatni raz sprawdzić. A tak, to nie dość, że cisnąłeś kolejny termin na niedzielę (desperacja), to jeszcze oddałeś kontrolę nad relacją dziewczynie, bo powiedziałeś, żeby dała znać, jak będzie znała termin (oddanie inicjatywy). Teraz pozostaje Ci czekać, a potem i tak słabo to wyjdzie, że musisz zadzwonić za 7 dni, gdy ona miała dać znać. Ale jak narobiłeś bałaganu, to go posprzątaj i za 7 dni ostatni raz zaproponuj termin. Poza tym skoro dziewczyna unika spotkania po 7 spotkaniach, to oznacza zazwyczaj, że w ciągu tych 7 spotkań zabiłeś jej zainteresowanie i tam należy szukać przyczyny a nie w samym fakcie, że ona unika spotkania, co jest tylko skutkiem wcześniejszych błędów.

  Przesłuchaj program “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek, ebook, audiobook, bonus Audio Action Steps 3,5h, a także “Jak utrzymać związek” wiele razy, np. 10 razy w 10 tygodni, czyli przesłuchaj taki program jeden raz w jednym tygodniu, drugi raz w drugim tygodniu itp. powtórki aż nauczysz się wszystkich zasad utrzymywania i prowadzenia związku na pamięć, że jakbym Cię obudził w środku nocy i zapytał, jak utrzymać zainteresowanie kobiety i udany związek, to jak z karabinu będziesz potrafił to wypunktować oraz będzie to dla Ciebie tak oczywiste, jak oddychanie, że nie będziesz musiał o tym nadmiernie myśleć, tylko będzie to coś, o co dbasz automatycznie.

  Reply

  Piotrek January 18, 2022 at 15:47

  Masz rację, najlepiej gdybym na jej pierwszego smsa napisał, że ok i koniec. Miałaby się nad czym zastanawiać.

  Napisałem, żeby dała znać, jak będzie wiedzieć kiedy, bo czasami piszesz, żeby oddać całą inicjatywę kobiecie, gdy są podejrzenia że spotyka się z nami z nudów. A ja mam wobec niej takie podejrzenia. Poprzednie spotkanie przekładała 2 razy, tyle że dawała konkretne terminy.

  Więc myślę że najlepiej będzie jak ją odpuszczę i zobaczę czy się sama odezwie. A jak nie to koniec i nie będę się jej prosił. Poza tym pracujemy w jednej firmie, ale na różnych piętrach i około raz na tydzień widzimy się przypadkiem. Więc zobaczę czy coś wspomni, że mieliśmy się spotkać, jak się przypadkiem spotkamy.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 18, 2022 at 16:15

  Spotkania umawiamy poprzez rozmowę przez telefon a nie pisanie. Zrzucić inicjatywę umawiania spotkań na kobietę można w czasie trwania związku, aby sprawdzić, czy zabiłeś bezpowrotnie zainteresowanie albo czy nie zauważyłeś od początku, że ona spotyka się z nudów a nie podczas pierwszych 10 spotkań, które umawia mężczyzna, a kobieta może, ale nie musi. Poza tym, jeśli zabiłeś jej zainteresowanie lub ona od początku lub od pewnego momentu spotykała się z nudów, dla sportu, bo 2 razy przekładała spotkanie, to teraz na 99,9% się nie odezwie i niczego nie zainicjuje, ponieważ niezainteresowane kobiety niczego nie inicjują, chyba że z nudów, ale tym, które inicjują spotkanie z nudów się to nawet to z czasem nudzi.

  Reply

  Piotrek January 18, 2022 at 16:30

  To wszystko jest dziwne. Przekładała, ale z drugiej strony na ostatnim spotkaniu pytała o następne i spotykanie ogólnie było udane.
  W takim razie jak ona się nie odezwie w przyszłym tygodniu, to zadzwonię do niej ostatni raz za dwa tygodnie i zobaczę, czy się spotka.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 18, 2022 at 17:04

  Kobiety to urodzone aktorki, do 10 randek nic się nie liczy, po pół roku stażu trochę zaufaj.

  Reply

  Piotrek January 23, 2022 at 16:10

  Dalszy ciąg był taki, że spotkaliśmy się w czwartek przypadkiem na parkingu pod pracą. Pierwsza zaczęła, że w niedzielę chyba nie da rady się spotkać, że może w przyszłym tygodniu. Ja na to, że ok i jeszcze się zdzwonimy. Według Ciebie zadzwonić i umówić się na środę lub czwartek, czy lepiej ten tydzień odpuścić? Myślę, że ona spodziewa się, że dziś lub jutro do niej zadzwonię.

  Reply

  Mata January 18, 2022 at 22:20

  Paweł, słucham kolejny raz webinarów, odpowiedzi.

  I jeszcze odnośnie pocałunku.

  Z moją byłą miałem 10 policzków, wyżebrałem związek, ale wtedy byłem słaby. Dzięki Tobie po kilku latach zabrałem się w sobie i odszedłem.

  Teraz ta dziewczyna się odsunęła, mimo że działam książkowo.

  Teraz czwarte spotkanie dystans, na piątym powtórzę pocałunek.

  I mam taką refleksję, na wypadek kolejnego policzka:

  Kurde, jestem super facet, kawał roboty w siebie wkładam, wyróżniam się w okolicy, a tutaj drugi policzek. Ok, wziąłem numer, dzwonię, zero sms, samokontrola, dżentelmen, płacę, odwożę, daję przestrzeń. Nie widzę sensu dalej w to brnąć. Nie to nie. Następna. I tyle.

  Oczywiście z kulturą i klasą, ale pasuję.

  To tylko pocałunek, cmok w usta. Żadne oświadczyny.

  Szkoda mi już czasu, mam 29.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 19, 2022 at 00:02

  Zależy, jakie będą pozostałe oznaki zainteresowania. Zasada jest taka, że na 2 różnych spotkaniach dziewczyna odsuwa się od pocałunku w usta i to jest koniec, bo to oznacza, że zabija z Tobą czas. A co zrobić, jeśli wszystko inne jest idealne? Spróbuj trzeci raz. Możesz spróbować nawet 5 raz. Tylko bądź wyjątkowo uważny na wszystkie pozostałe oznaki zainteresowania, żeby potem nie było zdziwienia, że dziewczyna się nie stara w związku i udaje cały związek, bo chciała być z kimkolwiek, a pierwszym dowodem na to jest fakt, że odsuwała się przy próbie pocałunku 6 razy. Więc jak od początku się odsuwała i nawet mówiła mu potem, że nie chce nic więcej, ale jednak potem zmiękła z braku asertywności, z nudów, w celu dowartościowania się, zabijania czasu z kimkolwiek, to niech się potem chłopak nie dziwi za pół roku, że ona z nim tylko biernie tkwi albo wręcz zaczęła zachowywać się fatalnie.

  Mam na to nawet zestaw żartobliwych tekstów: “Hej, czy na 10 randce będę mógł potrzymać Cię za rękę : )?”, “Na której randce mogę Cię pocałować? 50 tej? : )”, “W takim tempie będziemy mieli dzieci za jakieś 300 lat : )”. Także jedno odsunięcie nic nie znaczy. Potrzebujesz uzbierać 2. Wtedy masz pewność, że nic z tego i możesz poczekać, jeśli dziewczyna wszystko inne robi idealnie i jest szansa, że się rozkręci, to do 10 spotkania możesz poczekać. Potem masz 10 spotkań i jak dalej się odsuwa, to bardzo źle. Masz wtedy pewność, że nie jest zainteresowana. Poświęciłeś 10 spotkań, ale uniknąłeś 6 i więcej miesięcy wymuszonego związku ze zdechłą rybą.

  Reply

  Mata January 19, 2022 at 23:13

  Czwarte spotkanie za nami. Tak jak pisałeś – zero dotyku, przestrzeń, fun. Kilka gier, herbata. Fajnie, z uśmiechem wszystko.

  Na koniec sama zagadywała, ciągnęła tematy. Patrzyła, jakby czekała na pocałunek, a ja nie, pożegnałem się z uśmiechem i tyle.

  Spróbuję na kolejnym.

  Minus, że zaś nie dotknęła ani razu. Cztery spotkania i mamy tak: odrzucony pocałunek i może jedno pacnięcie w ramię. Na drugim była walka kciuków i na trzecim wróżenie. Szału nie ma :)

  Duża flaga panowie? Czy spokojnie?

  Reply

  Paweł Grzywocz January 19, 2022 at 23:28

  Jak na końcu patrzyła, jakby czekała na pocałunek, to spokojnie, widocznie za pierwszym razem się nie spodziewała i teraz już będzie się spodziewać i zaakceptuje.

  Reply

  Michał January 20, 2022 at 00:22

  A co robić w sytuacji gdy jestem po pierwszym pocałunku (zaakceptowanym) i w trakcie kolejnych spotkań, na jakiejś randce w trakcie jej trwania dziewczyna stanie na przeciwko nas i da do zrozumienia, że chce żeby ją pocałować czyli np. spojrzy w oczy później na usta ale sama nie wykona ruchu, całować czy nie? Miałem tak kilka razy i nie wiedziałem jak się zachować. Z jednej strony lepiej czekać aż sama pocałuje z drugiej strony wychodzę na jakiegoś niekumatego gościa jak nie pocałuję.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 20, 2022 at 11:32

  Możesz to wykorzystać i zaczepić ją: “A Ty czego chciałaś? :) ”, “Chciałaś coś? :) ”, “Mam nadzieję, że nie chcesz mi zrobić krzywdy : )”, “Chciałaś mi coś powiedzieć? : )” i jak ona da do zrozumienia, o co chodzi, to wtedy możesz zaakceptować jej inicjatywę.

  Reply

  Mata January 21, 2022 at 07:53

  Hej.

  1 spotkanie we wtorek (telefon w czwartek)
  2 spotkanie w czwartek (telefon w niedzielę)
  3 spotkanie w środę (telefon w niedzielę)
  4 spotkanie w środę (telefon w niedzielę)

  Zauważyłem, że zarówno jej, jak i mi pasuje umawianie się w niedzielę (plan na cały tydzień itd). Poza tym mi najbardziej na spotkanie pasuje środa (wtorek i czwartek dobity działaniem), a u niej poniedziałek ciężko.

  Zmienić to? Zbyt schematyczne czy dopuszczalne?

  Reply

  Paweł Grzywocz January 21, 2022 at 11:36

  To jeszcze na niedzielę można się umawiać i od czasu do czasu coś zmienić. Najważniejsze, to w ogóle się spotykać.

  Reply

  Mata January 21, 2022 at 23:26

  Na wszystkie cztery spotkania umawiałem się w danych miejscach, kawałek, ale to małe miasteczko, więc dojeżdżała autem. Stąd wiem, że mieszka zaraz obok sklepu, ale nie konkretny dom.

  Na kolejnym chciałem po nią przyjechać. Mam pomysł na spotkanie w jej okolicach.

  Normalnie zamiast “Spotkajmy się tu i tu, mówić Przyjadę po Ciebie…albo będę koło tego sklepu…”?

  Reply

  Paweł Grzywocz January 22, 2022 at 12:35

  Tak, dokładnie, że przyjedziesz po nią w ustalone miejsce.

  Reply

  Mata January 22, 2022 at 20:45

  Przepraszam, bo nie zrozumiałem.

  “Przyjadę po Ciebie o 18, dasz radę?”, ona może odpowie “a wiesz w którym miejscu mieszkam?”

  I oczekiwać, że wskaże mi dokładnie gdzie mieszka?

  Bo znam mniej więcej okolice, ale konkretnego domu nie.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 22, 2022 at 22:41

  Zapytaj, pod jaki adres masz przyjechać, a jakby się wahała podać swój adres, to możesz zaproponować, że przyjedziesz pod ten sklep, który obydwoje kojarzycie. Pamiętaj też, że za pierwszym razem dziewczyna może się obawiać podania adresu lub wsiadania do samochodu z kimś, kogo widziała kilka razy na oczy, więc jakby nie chciała, to w porządku, jesteś na to przygotowany i możecie się spotkać na miejscu.

  Reply

  Dominik January 23, 2022 at 08:05

  Wiedząc gdzie mieszka (ulica, ale bez adresu) można zaproponować jako miejsce spotkania pkt. charakterystyczny blisko jej ulicy np. podjadę autem na stację benzynową. U mnie to się bardzo fajnie sprawdziło, bo nie naciskam na żaden adres, dziewczyna czuje się komfortowo, ma wygodnie bo ma blisko :)

  Reply

  Piotrek January 24, 2022 at 19:40

  Jak dzwonię do dziewczyny i jest komunikat, że ma wyłączony telefon lub poza zasięgiem, to traktować to jak nieodebrane połączenie i dzwonić za kilka dni następny raz?

  Reply

  Paweł Grzywocz January 24, 2022 at 21:32

  Tak, raz dziennie, co 2 dni bez piątków i sobót, a jeśli ona odpowie, to oddzwoń w miarę możliwości od razu, a jak nie odpowie 3-4 razy, to nie chce odbierać.

  Reply

  Mata January 26, 2022 at 23:08

  Hej, 5 spotkanie za nami. Znowu piłkarzyki, karty, fun, plan i zajebista zabawa. Lekkie tematy, mega dobrze się bawiłem, ona też.

  Koniec spotkania, idę po pocałunek i znowu policzek. Na trzecim spotkaniu policzek, czwarte przerwa, dziś druga nieudana próba.

  Lecę systemem totalnie. Dobra zabawa, droczenie, totalna przestrzeń, plan, fajne randki. Ona akceptuje inicjatywy, inicjuje tematy, dopytuje o mnie, dobrze się bawi. W ogóle nie dotyka jednak.

  Numer wziąłem lekko ponad miesiąc temu, przez ten czas zero sms. Cieszę się, że rygorystycznie pierwszy raz w życiu jadę Twoim systemem i daję radę.

  5 spotkań – dwa policzki, raz czy dwa jakoś mnie dotknęła sama z siebie. Siedzimy blisko siebie przy stole etc.

  Naprawdę straciłem 5 lat z byłą (pierwszy pocałunek po czterech miesiącach wtedy, 10 nieudanych prób. Wtedy byłem słaby).

  6 lat różnicy (28 do 22).

  Jak to widzicie? Dalibyście szansę?

  Myślę sobie, że jest fajnie, sympatycznie, ale raczej koniec i next…

  Reply

  Paweł Grzywocz January 27, 2022 at 19:17

  Nie rezygnuj dopóki nie poznasz przyczyny i nie uzbierasz 10 randek. Używaj tych żartobliwych tekstów, że w takim tempie, to będziecie mieli dzieci za 300 lat albo pytaj, na której randce będziesz mógł ją pocałować, 50-tej? Albo czy na 10-tej randce będziesz mógł potrzymać ją za rękę. Ona za którymś razem Ci poda jakiś powód, że np. boi się infekcji albo jest po rozstaniu albo ma jakieś religijne uprzedzenia albo jakieś przekonania, że to tylko w związku można się pocałować. Jeśli ona wszystkie oznaki zainteresowania przejawia i tylko z tym pocałunkiem jest problem, to poczekaj aż się dowiesz, dlaczego tak jest u niej i wtedy zdecyduj, co dalej. Z tą byłą dziewczyną nie miałeś pojęcia, co robisz, więc od początku ona mogła stracić zainteresowanie i tylko tkwić z Tobą, a z tą nową dziewczyną robisz wszystko jak trzeba i możliwe, że się jej podobasz, tylko ona może mieć jakieś osobiste względy, które ją blokują, może nawet to, że się boi, że będzie jakimś klinem, że to za szybko, bo ona zna Twoją sytuację i poprzednią dziewczynę. Wiele rzeczy to może być a nie tylko to, że jest niezainteresowana, bo to mało prawdopodobne, jeśli wszystkie inne oznaki zainteresowania przejawia. Warto choćby dla doświadczenia i z ciekawości się dowiedzieć, co ją blokuje, a także jej tłumaczyć przy takich odsunięciach, że to nie oświadczyny, że to nie związek albo zapytać, czy nie lubi się całować, sprowokować ją do ujawnienia, w czym problem, zaczepiać, że zostaniecie tylko przyjaciółmi. Ona Ci powie kiedyś, spokojnie. Nie musisz z nią spędzać 5 lat, tylko dobij do 10 randek i w tym czasie dowiedz się, o co chodzi. A może powie, że szuka tylko przyjaźni, co by oznaczało niskie i udawane zainteresowanie, to wtedy masz odpowiedź, jak świetnymi aktorkami mogą być dziewczyny. Po 5 randkach i 2 próbach szkoda ją odpuszczać, jeśli wszystko inne ona robi dobrze i Ty też. Minusem jest to, że ona zna Twoją byłą i wie, że jesteś krótko po rozstaniu. Obawia się plotek, krzywych spojrzeń tej byłej itp. irracjonalne obawy, lęk przed oceną, lęk przy byciem postrzeganą jako kolejna Twoja dziewczyna po tamtej. Obstawiam, że to wysokie prawdopodobieństwo, że to o to chodzi. Dlatego wrzuć na luz, nie spiesz się. Niech temat jeszcze trochę ucichnie, pokaż, że Ci się nie spieszy ze jednego związku do drugiego i nie musi ona akceptować pocałunków, jeśli ma jakieś obawy. Wytrzymaj tak 10 randek i w tym czasie na pewno ona Ci powie i się określi, czy to o to chodzi czy o coś innego.

  Reply

  Piotrek January 27, 2022 at 19:38

  A czy w takiej sytuacji Mata powinien próbować ją pocałować na każdym kolejnym spotkaniu, czy na co drugim, czy jeszcze inaczej?

  Reply

  Paweł Grzywocz January 28, 2022 at 15:53

  Można zrobić jedno spotkanie przerwę, a potem na każdym kolejnym i zaczepiać ją tymi tekstami, że w takim tempie, to może pocałujesz ją na 50-tej randce i zobaczyć, co ona będzie odpowiadać.

  Reply

  Mata January 28, 2022 at 10:37

  Dziękuję. Zastosuję się, bo mi tego szkoda.
  Dopytam.

  “Używaj tych żartobliwych tekstów, że w takim tempie, to będziecie mieli dzieci za 300 lat albo pytaj, na której randce będziesz mógł ją pocałować, 50-tej?”

  Nie jest to proszenie się? Logiczna dyskusja z kobietą? :) Zawsze główny nacisk był na czytanie kobiet i ocenianie jej czynów typu: dwa razy policzek i mam się domyślić, że to koniec.

  Czy może taka gadka, jak robię wszystko dobrze i ona też, to normalna sprawa? Czy wszystko zależy od intonacji, tonu i pewności siebie?

  Teraz już co spotkanie próbować i próbować wyciągnąć z niej powód?

  Reply

  Paweł Grzywocz January 28, 2022 at 15:58

  Tak, co spotkanie dawaj jej całusa w usta i używaj tych zaczepnych, wesołych tekstów, żeby się dowiedzieć, o co chodzi. Nie jest to proszenie się ani logiczna dyskusja, ponieważ robimy na luzie w wesoły sposób i tak samo potem musisz na luzie jej odpowiedzieć, że np. temat Twojej byłej to temat zamknięty oraz, że jak zależy jej na dyskrecji, to oczywiście to rozumiesz i nie obwieszczasz światu informacji o waszych spotkaniach. Czasami kobieta może mieć logiczny powód, o którym napisałem, że ma obawy, że ludzie albo Twoja była będą coś gadać, więc należy na luzie dalej próbować ją całować i zaczepiać, żeby powiedziała, w czym problem. Nie jest to pierwsza ani druga próba, gdzie facet od razu się obrusza i ciśnie temat, tylko macie 5 spotkań i więcej, a problem powraca, więc warto się dowiedzieć, o co chodzi. Ona oczywiście może dawać ogólne wymówki, bo będzie wstydzić się przyznać, to albo to obśmiej, że tia jasne, ale niech jej będzie albo sam pierwszy spróbuj zbić obiekcje, które ona może mieć, ale może bać się przyznać, czyli Twoja przeszłość i potencjalne plotki.

  Reply

  Grzesiek February 1, 2022 at 17:47

  Cześć.

  Mam pytanko trochę z innego tematu. Dziwczyna poznana na tinderze. Trochę popisane. Niezbyt wiele. Spotkanie umówione po tygodniu .na spotkaniu pełne oznaki zainteresowania. I teraz wypadało by poczekać bez odzywania 5 dni zanim zadzwonię. . tylko tak sobie myślę. Kiedy pisaliśmy byłem raczej dostępny. O różnych porach potrafiłem coś napisać. A teraz zupełna cisza. Nie jest to dziwne? Że nagle po spotkaniu znikam. Na 5 dni. ?nie wygląda sztucznie ?

  Reply

  Paweł Grzywocz February 1, 2022 at 19:17

  Nie będzie to dziwne, ponieważ już nie jesteś kolesiem z neta, który się musi przebić przez tabuny facetów, którzy do niej piszą, tylko jesteś chłopakiem, z którym ona się spotyka.

  Reply

  Grzesiek February 1, 2022 at 21:42

  Dzięki za odpowiedź. Normalnie bym się nad tym nie zastanawiał gdyby to było poznanie na ulicy czy imprezie.to było nasze 1 spotkanie 2h. A z drugiej strony przecież ona też ma mój numer jakby co ????

  Reply

  Mata February 2, 2022 at 23:32

  Hej, szóste spotkanie.

  Wszystko elegancko (aktywnie, z jajem, bez mojego dotyku).

  Na koniec pocałunek (odsunęła się, ja rzucam żart, a ona nie pozwoliła mi skończyć zdania z tym żartem i mówi:

  - JA CHCĘ, bardzo, tylko to dla mnie nowość. Pocałuj mnie:)

  Pocałowałem, ona zadowolona. Uśmiech, ona do zobaczenia i super).

  Rozumiem ją, pierwszy raz. Udało się i jest pozytywnie. Wszystko na luzie. Działam dalej. Obserwuję. Teraz wyzwanie trzymać zasady dalej :)

  Od 20 grudnia do dziś 6 spotkań, zero sms. Sparta :)

  Panowie, te zasady działają. Fajnie, że się mogłem przekonać.

  Dziękuję Paweł.

  Reply

  Piotrek February 3, 2022 at 18:57

  Cześć Paweł,
  Niedawno dostałem w prezencie wiatrówkę. Myślisz że to dobry pomysł na randkę, żeby zabrać dziewczynę gdzieś w plener i nauczyć ją strzelać?

  Reply

  Paweł Grzywocz February 3, 2022 at 19:48

  Tak, jak macie powyżej 5-10 randek, to super pomysł. Jak poniżej, to lepiej unikać stresujących lub sportowych randek, bo dziewczyny nie po to się malują i stroją, żeby się potem gdzieś sponiewierać, więc najlepiej takie pomysły realizować na późniejszych spotkań, minimum po 5, a najlepiej po 10.

  Reply

  ABC2 February 6, 2022 at 10:14

  Mam pytanie, dziewczyna poznana w miejscu z kontekstem, tylko rozmowa była dość krótka. Po wyjściu ze spotkania rozmawialiśmy z 5-10 minut i podjechał tramwaj dziewczyny. Zabrakło nieco czasu na zbudowanie głębszej rozmowy, ale numer dostałem bez problemu. W takim wypadku zalecasz czekać normalnie 5 dni przed kontaktem, czy pierwszy raz zadzwonić szybciej, a potem już normalnie działać po pierwszym spotkaniu? Z góry dziękuje za odpowiedź.

  Reply

  Paweł Grzywocz February 6, 2022 at 13:01

  Tak, jak czujesz, że rozmowa była krótka, mało tematów i czekanie nie sprawi, że będzie więcej o Tobie myśleć, to pierwsze spotkanie umów w ciągu 2 dni, a kolejne normalnie z przerwami.

  Reply

  Marcin December 29, 2022 at 23:35

  Hej Paweł. Mam pytanie co do dwóch lat stażu przed oświadczynami. Jestem z dziewczyną 5 miesięcy, ona daje sygnały, że chciałaby bym się jej oświadczył, a to, że ma 31 lat sprawia, że myślę, czy nie skrócić tej 2-letniej zasady. Charakter ma taki jak opisujesz w swoich kursach, więc wszystko się zgadza. Zainteresowanie też. Czekać do 2 lat stażu czy przyspieszać ze względu, że chciałbym mieć czwórkę dzieci? Pozdrawiam, Marcin

  Reply

  Paweł Grzywocz December 30, 2022 at 18:52

  To poczekaj półtora roku. Po roku wychodzi prawdziwy charakter, wady, niedoskonałości. Wcześniej macie różowe okulary i maskujecie się, chcecie wypaść najlepiej, jak to tylko możliwe, więc podejmowanie w takim stanie wiążących decyzji jest bardzo ryzykowne. Jeśli okazałoby się, że ona jest trudna do funkcjonowania we wspólnym życiu, to lepiej nie mieć żadnego dziecka.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: