“Co Zrobić, Żeby Dziewczyna Się We Mnie Zakochała?”

by Paweł Grzywocz on 28 January 2016


“Traktuj tę wiedzę odpowiedzialnie i nie rób z kobiet idiotek. To jest po to, aby wartościowa dziewczyna Cię pragnęła ponad wszystkich mężczyzn
i się w Tobie zakochała.”

co zrobić żeby dziewczyna się we mnie zakochała

W tym artykule dowiesz się, co zrobić, żeby dziewczyna się w Tobie zakochała.

Zrozumiesz, jak potężnym afrodyzjakiem na kobiety jest tajemniczość i dlaczego, zwiększając ciekawość kobiety sprawiasz, że ona ciągle o Tobie myśli i przez to się potem w Tobie zakochuje.

*** PYTANIE CZYTELNIKA ***

“Hej Paweł!

(…) jeśli znajomość jest świeża, to trzeba tą chemię podsycać, a nie schładzać świadomie. Kurczę… naprawdę nie wiem, jak bardzo trzeba się dziewczynie spodobać, aby ona utrzymywała wysokie zainteresowanie, jeśli facet kontaktuje się
z nią raz na tydzień. I na dodatek, jeśli jeszcze dziewczyna jest tak ładna,
że codziennie może poznawać kogoś nowego… Niewytłumaczalne to dla mnie.

Pozdrawiam,
Michał”

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej Michał!

To jest właśnie Twój największy problem, który uniemożliwia doprowadzenie do związku, w którym kobieta jest zaangażowana i stara się o Ciebie, a także się w Tobie zakochała.

Masz 2 wyjścia:

 • Robić to, co do tej pory i zawsze tracić dziewczyny, które Ci się podobają.
 • Albo postępować zgodnie z zasadami atrakcyjności, zobaczyć efekty i dopiero wtedy się wypowiadać.
 • W skrócie, to powiedz mi, jakim cudem Twoje myślenie i działanie miałoby pociągać atrakcyjne kobiety, skoro one mogą każdego faceta mieć na zawołanie, codziennie poznawać kogoś nowego, gdyż ciągle ktoś się z nimi kontaktuje i chce iść na randkę lub próbuje im się przypodobać w codziennych interakcjach.

  Co zrobić, żeby dziewczyna się zakochała?

  Jak myślisz, którym facetem zainteresuje się piękna kobieta, zakładając, że każdy wzbudził jej POCZĄTKOWE zainteresowanie i każdym ona jest chociaż minimalnie zainteresowana, aby przynajmniej przyjść na spotkanie.

 • a) napaleńcami, którzy grają w “kto pierwszy, ten lepszy” i biją do niej drzwiami
  i oknami?
 • b) tym jednym facetem na 100, który nie dzwoni od razu, nie utrzymuje CIĄGLE kontaktu, tylko dzwoni, aby konkretnie umówić spotkanie, pozwala jej zatęsknić
  i jako pierwszy facet w jej całym życiu NIE GONI jej, tylko powoli rozwija relację.
 • Szczególnie pociągające i pewne siebie u takiego mężczyzny jest poskromienie paniki przed tym, że dziewczyna o nim zapomni lub znajdzie kogoś innego w przeciwieństwie do facetów, którzy żyją w strachu przed tym, że dziewczyna szybko o nich zapomni, więc działają pod wpływem tego strachu i starają się podtrzymywać stały kontakt z nową dziewczyną, a także jak najszybciej ją pocałować, ponieważ boją się, że więcej jej nie zobaczą.

  Nowo poznana kobieta odczytuje taki ciągły kontakt jako Twój strach przed tym, że ona o Tobie zapomni.

  Skoro się tak boisz, że ona o Tobie zapomni, to najwyraźniej nie jesteś na tyle wartościową osobą dla niej, żeby nie dało się Ciebie zapomnieć.

  Jeśli natomiast chociaż trochę podobasz się dziewczynie,
  to WŁAŚNIE P R Z E S T R Z E Ń powoduje przyciąganie do Ciebie
  i zwiększa jej zainteresowanie.

  Dlaczego przestrzeń zwiększa zainteresowanie kobiety?

 • Bo kobiety chcą tego, czego nie mogą mieć.
 • Nie doceniają tego, co mogą mieć za darmo.
 • Są jak kotki – gdy dasz im od razu cały kłębek, to momentalnie Cię oleją.
 • Tak działa atrakcyjność i ludzka natura – nie doceniamy tego, co łatwo przychodzi.
 • Gdy jedna osoba naciska, to drugi się odsuwa. Nękanie nie działa!
 • Gdy kobieta Cię nie widzi, to wtedy myśli o Tobie, a jej ciekawość rośnie!
 • Więc dopóki będziesz naciskał, będziesz tracił początkowe zainteresowanie kobiet i Twoje relacje będą się kończyć odrzuceniem.
 • Zobacz, co się stanie, jeśli zaczniesz dawać atrakcyjnej dziewczynie przestrzeń.

  Gdy Ty tworzysz przestrzeń, od której tak Cię skręca w żołądku, ponieważ jako faceci boimy się, że ona o nas zapomni, że straci nami zainteresowanie itp. to WŁAŚNIE PRZEZ TĘ P R Z E S T R Z E Ń kobieta zwiększa swoje zainteresowanie Tobą i czuje do Ciebie PRZYCIĄGANIE, bo nie potrafi zrozumieć, dlaczego jako jedyny facet w jej całym życiu się nie spieszysz, nie gonisz jej jak dziki, nie utrzymujesz ciągłego kontaktu oraz nie jesteś nudny i przewidywalny.

 • To po prostu maksymalnie pobudza ciekawość wstępnie zainteresowanej dziewczyny!
 • Z kolei dla niezainteresowanej jest to kompletnie obojętne, ponieważ jesteś dla niej obojętny.
 • Oprócz niezainteresowanej dziewczyny uświadczysz również toksycznych dziewczynek, które będą tylko minimalnie podsycać Twoją nadzieję, aby nie stracić Twojej uwagi i będą po odrzuceniu Ciebie wznawiać kontakt, żebyś dalej się o nie starał i karmił ich ego.
 • Jakim cudem miałoby działać powszechne myślenie, że o piękną kobietę trzeba się starać, zabiegać, utwierdzać w jej atrakcyjności, konkurować z innymi i szybko ją zdobywać?

  W ten sposób każdy frajer potrafiłby rozkochać w sobie piękną dziewczynę.

  To nie ma prawa działać, ponieważ od najmłodszych lat, od około 13 roku życia i więcej, do ładnej dziewczyny startowali niemal wszyscy jej koledzy, a potem wielu obcych gości.

 • Wszyscy robili to samo.
 • Chcieli ją od razu mieć i być z nią szybko w związku lub w łóżku.
 • Okazywali jej za dużo uczuć, za szybko wypruwali swoje zamiary,
  więc spalali swoje szanse i zostawali odrzuceni.
 • Jak myślisz, dlaczego kobietom podobają się nieraz idioci?

  Bo są czasami nieprzewidywalni, trudni do zrozumienia, kobiety nie mają ich na wyciągnięcie ręki oraz tacy faceci mają inne, ważniejsze zajęcia niż uganianie się za kobietą.

  A czasami po prostu przyciągają kobietę, która leci tylko na ich wygląd lub pieniądze, a nam się wydaje, że oni mają jakąś magiczną osobowość.

  Nieświadomie robią kilka rzeczy dobrze, ale potem i tak tracą kobietę, bo są idiotami albo oboje są siebie warci i tkwią latami w jakiejś patologicznej relacji.

  Zaczynasz rozumieć, o co chodzi z tą atrakcyjnością?

  co zrobić, żeby dziewczyna się we mnie zakochałaTo jest jak z podażą diamentów.

  Specjalnie ich podaż jest sztucznie kontrolowana, bo gdyby diamenty leżały na ulicy albo były w każdym supermarkecie, to nie byłby wartościowe.

  Tak samo jest z Tobą.

  Aby zwiększać zainteresowanie pięknych kobiet nie możesz być “towarem powszednim” jakiego pełno dookoła i robić to, co wszyscy.

  To bez sensu.

  Co więc zrobić, aby dziewczyna się w Tobie zakochała?

  Stań się na początku znajomości rzadkością w życiu atrakcyjnej dziewczyny, a jeśli chociaż trochę się jej spodobałeś, to ona będzie myśleć tylko o Tobie.

  Będzie myśleć, dlaczego nie wypisujesz do niej wiadomości jak szalony, jak wszyscy pozostali faceci w jej życiu, tylko dajesz jej dużo przestrzeni, pozwalasz zatęsknić oraz zastanawiać się, jak bardzo ona się Tobie PODOBA.

  Wtedy kobieta jest kompletnie wytrącona z dotychczasowych schematów i nie wie, co się dzieje, co z Ciebie za jeden, który za nią nie biega, prawdopodobnie masz mnóstwo innych opcji, jesteś pożądany przez inne kobiety i wiesz, o co chodzi
  w zdroworozsądkowym randkowaniu i poznawaniu się, dlatego nie wypruwasz przed nią swoich flaków, jak wszyscy poprzednicy.

  To ją fascynuje!

  Pod warunkiem, że nie jest zakompleksioną księżniczką na ziarnku grochu, która potrzebuje ludzkiego lustereczka o męskiej postaci do zapewniania jej o swoim pięknie
  i wartości.

  Ładna dziewczyna o zdrowym poczuciu wartości bardzo rzadko spotyka kogoś, kto nie traci na jej punkcie głowy, a w wielu przypadkach NIGDY nie spotkała kogoś innego i nie może w to uwierzyć, jeśli kogoś takiego spotka.

  Dziewczyna wtedy bardzo chce Cię wtedy POZNAWAĆ BLIŻEJ, ponieważ wie, że takich facetów nie ma!

  To ją do Ciebie przyciąga i ona chce spędzać z Tobą czas, aby w końcu ODKRYĆ Twoje prawdziwe uczucia.

  Jeśli ujawnisz się ZBYT SZYBKO I ŁATWO, to PO TOBIE!

  Ona odkryje, że wcale nie jesteś opanowany i nie masz zrównoważonego podejścia do poznawania się, tylko udawałeś swoją niezależność i opanowanie.

  To była tylko gierka, aby ją zainteresować, ale jesteś taki, jak wszyscy. Wysypałeś się przy jej pierwszej mocniejszej oznace zainteresowania albo po kilku pocałunkach.

  Dlatego rozkochanie w sobie atrakcyjnej dziewczyny wymaga z Twojej strony dyscypliny, a także dojrzałego myślenia, które polega na tym, że np. nie angażujesz się uczuciowo dopóki nie masz 10 spotkań sam na sam.

  Do 10 spotkań każde spotkanie jest być może ostatnim spotkaniem, dlatego nie miej żadnych oczekiwań.

  Poza tym nie masz pojęcia, czy ta kobieta jest jakąś wariatką, która chodzi na spotkania z nudów albo chce wzbudzić zazdrość byłego, czy faktycznie się jej podobasz, dlatego nie masz żadnej presji na cokolwiek, powoli się do niej przekonujesz i potrzebujesz chociaż tych 10 randek stażu, aby stwierdzić, czy w ogóle chcielibyście być parą czy nie.

 • Przy czym dla kobiety to jest zupełnie naturalne i oczywiste, że ona potrzebuje więcej spotkań, aby się poznać i zdecydować, czy wejść dalej w związek czy nie.
 • Dla nas to nie jest naturalne, ponieważ podejmujemy decyzje wzrokiem
  i większość facetów jest gotowa na związek po kilku spotkaniach albo nawet przed pierwszym spotkaniem.
 • Dlatego tak ważne jest nadrobienie zaległości i podciągnięcie się w tych sprawach do poziomu kobiet, a nawet przegonić kobiety w tych sprawach, gdyż wiele kobiet robi głupoty, jeśli chodzi o randki i np. wchodzą w związek z idiotą, żeby nie być już samą. (Albo twierdzą, że nie są zaangażowani, ale swoim zachowaniem pokazują ogromne zainteresowanie)

  Dlatego pozwól kobiecie pracować na więcej Twojej uwagi
  i wypytywać o Twoje uczucia i życie sercowe.

  A Ty naprowadzaj ją tak, jak uczę w nagraniach Audio Action Steps, aby to ona pierwsza ujawniała swoje zamiary a nie odwrotnie.

  “Jak sprawdzić czy dziewczyna się we mnie zakochała
  i chce być w związku?”

   
  W okolicach 10 spotkań (u nieśmiałych dziewczyn może to zająć do 20 spotkań) dziewczyna spyta coś w stylu:

 • “Czy widujesz inne dziewczyny?”
 • “Czy traktujesz mnie poważnie?”
 • “Gdzie to zmierza?”
 • “Co do mnie czujesz?”
 • “Co o mnie myślisz?”
 • “Czy się mną bawisz?”
 • To wtedy odpowiadasz:

  “Dlaczego pytasz?” i naprowadzasz dziewczynę na dalsze ujawnianie swojego zainteresowania:

 • “Chcesz żebym widywał tylko Ciebie?”
 • “Chcesz żebym traktował Cię poważnie?”
 • “A gdzie chcesz żeby to zmierzało?”
 • “A co byś chciała, żebym czuł…”
 • “A co mam o Tobie myśleć… ; ]”
 • “A chciałabyś żebym się Tobą bawił?”
 • “A czego byś chciała…”
 • Jeśli ona by ukrywała swoje zainteresowanie i mówiła, że nic nie oczekuje, że nie wie, to na luzie mówisz:

  “Spoko, to daj znać, jak będziesz wiedzieć.”

  A jeśli będzie jej ciężko się przyznać i będzie się krępować, to mówisz:

  “Chcesz, żebym był Twoim chłopakiem?”

  I wtedy, jak powie, że “nie”, to mówisz: “OK, to daj znać, jeśli będziesz chciała.”

  A jeśli powie, że “tak”, to pytasz:

  “Czy zakończyłaś kontakty z byłymi chłopakami?”

  Jeśli powie, że “nie”, to mówisz:

  “To zostawmy wszystko tak, jak jest teraz.”

  Czyli nie zabraniasz jej niczego ani nie kontrolujesz, tylko dyplomatycznie mówisz, żeby zostawić to tak, jak jest teraz.

  A jeśli powie, że zakończyła kontakty z byłymi, to mówisz albo:

  “To dam Ci odpowiedź za tydzień.”

  Albo możesz się zgodzić: “Ok, będę Twoim chłopakiem.”

  Aby do tego doprowadzić wytrzymaj co najmniej 10 spotkań i ciesz się tą tajemniczością.

  Kobiety to doprowadza do szaleństwa jeszcze bardziej niż Ciebie albo tak samo jak Ciebie.

  Ją to bardzo kręci, że jesteś tajemniczy, nieprzewidywalny i nie wiadomo, co z tego będzie.

  Dręczy ją ta ciekawość, czy Ci na niej zależy.

  W ten sposób sprawiasz, że dziewczyna za Tobą goni i chce Ciebie zdobyć. Nie jest to relacja jednostronna, w której tylko facet biega za kobietą, a ona owija go sobie wokół palca.

  Częstym błędem jest traktowanie obcej dziewczyny po kilku randkach tak samo, jak się traktuje stałą dziewczynę.

  Niektórzy kursanci poznają dziewczynę, z którą wszystko się układa, przez co ciągle się np. z nią całują i od razu widują ją kilka razy w tygodniu.

  Jeśli Ty się będziesz po 5 randkach zachowywał, jak stały chłopak, to dziewczyna nigdy nie spyta o kontekst związku, tylko sobie założy, że już od dawna jesteś jej chłopakiem, skoro ciągle ją dotykasz, jak stałą dziewczynę.

  W ten sposób to ona ma pełną kontrolę nad relacją, a Ty jesteś szczeniaczkiem,
  który w końcu pierwszy poprosi ją o związek, jak wszyscy faceci na świecie.

  Większość facetów prosto z ulicy zgodziłoby się na związek z ładną dziewczyną,
  a niektórzy nawet na ślub.

  Natomiast, gdy kobieta musi zapracować na Ciebie, to potem nie chce Cię wypuścić z rąk.

  Poważnie.

  Traktuj tę wiedzę odpowiedzialnie i nie rób z kobiet idiotek.

  To jest po to, aby wartościowa dziewczyna Cię pragnęła ponad wszystkich mężczyzn.

  Jeśli zawsze będziesz pilnował, aby kobieta zabiegała o Ciebie w związku TROSZECZKĘ bardziej niż Ty o nią, to nigdy nie dasz jej powodu do tego, żeby się jej znudzić oraz żeby Cię zostawiła.

  Te zasady odnośnie konkretnych etapów doprowadzania do związku są bardzo ważne, ponieważ dzięki nim masz JASNY PLAN i punkty odniesienia, dzięki którym zawsze wiesz, na jakim etapie relacji jesteś i jaki jest poziom zainteresowania dziewczyny.

  Nie zgubią Cię EMOCJE ani własne wygórowane i zbyt szybkie zaangażowanie.

  Nie ulegniesz ILUZJI i własnym wyobrażeniom tego, jak bardzo się jej podobasz i nie schrzanisz swoich szans na dobrze zapowiadający się związek, tylko zachowasz SAMOKONTROLĘ i opanowanie swoich emocji, aby to kobieta bardziej pragnęła Cię odkrywać i zdobywać!

  Ten proces poznawania się doskonale działa na WSTĘPNIE ZAINTERESOWANE kobiety o zdrowym poczuciu wartości.

  Natomiast takie zrównoważone tempo poznawania się powinno w ciągu 10 spotkań
  i krócej zniechęcać kobiety, które są:

 • Niedowartościowane
 • Obrażalskie
 • Kontrolujące
 • Profesjonalne randkowiczki, które chodzą na randki z nudów.
 • Jedynie takie dziewczyny, które są wstępnie, szczerze zainteresowane i chcą poznawać Twoją osobą będą o Tobie myśleć i tęsknić, gdy dasz im przestrzeń oraz będą przez to zwiększać swoją ciekawość i zainteresowanie Tobą.

  To działa na wstępnie zainteresowane kobiety, aby doprowadzić ich zainteresowanie
  jak najwyżej i tam utrzymywać.

  Natomiast na niezainteresowane kobiety nic nie działa, bo to zawsze kobieta ostatecznie decyduje, czy będzie z nami dłużej rozmawiać po zagadaniu, czy poda numer telefonu, czy odbierze telefon, czy zaakceptuje termin spotkania lub poda alternatywny termin spotkania, czy przyjdzie na spotkanie itd.

  Do tanga trzeba dwojga.

  Nigdy nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie chce zatrzymać Ciebie.

  Gdy kobieta nie jest w ogóle zainteresowana, czyli nie przychodzi nawet na spotkanie na osobności w celach tylko i wyłącznie towarzyskich, to nic tego nie zmieni i ona będzie najwyżej minimalnie podsycać naszą nadzieję, aby nie stracić jednego z wielu wielbicieli.

  Aby dobrze zrozumieć ten temat i wdrożyć do swojego życia potrzebujesz przesłuchać te nagrania, w których odkryjesz każdy krok z 12 kroków do związku i w trakcie jego trwania.

  Najwięcej przykładowych sytuacji znajdziesz w nagraniach mp3: Audio Action Steps.

  Przesłuchaj je w samochodzie lub w autobusie z 10 razy oraz naucz się na pamięć, jakie są poszczególne kroki do związku.

  Dzięki temu będziesz zawsze wiedział, na czym stoisz w relacji z dziewczyną i zawsze odczytasz jej prawdziwy poziom zainteresowania, a także będziesz potrafił zwiększać jej zainteresowanie, co finalnie pozwoli Ci prowadzić relację w taki sposób, żeby dziewczyna się w Tobie zakochała.

  Działając przypadkowo niepotrzebnie spalisz mnóstwo dobrze zapowiadających się relacji, co jest stratą czasu, energii, nerwów i pieniędzy.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  P.S.

  Napisz w komentarzu, jak zmieniłeś do tej pory swoje zachowanie, aby nie wysypywać się od razu z uczuciami i jakie to przyniosło rezultaty.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  email
  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Wpis:
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
  "Co Zrobić, Żeby Dziewczyna Się We Mnie Zakochała?", 5.0 out of 5 based on 2 ratings

  Poszukiwano

  • co zrobić żeby dziewczyna się we mnie zakochała
  • co powiedzieć dziewczynie żeby się zakochała
  • co zrobić żeby chłopak odkochał sie w mojej przyjaciółce
  • co zrobic zeby kobieta sie zakochala we mnie
  • jak sprawić żeby się zakochała

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 35 comments… read them below or add one }

  Ad January 28, 2016 at 21:27

  No więc tak. Zmieniłem to, że niedawno dużo przytulałem i okazywałem fizyczne zainteresowanie. Teraz, przynajmniej się staram tego nie robić. Jest bardzo dobrze w porównaniu do poprzednich zachowań. Wytrzymałem od rana w poniedziałek, do dziś po południu z brakiem kontaktu z dziewczyną, na której mi zależy. Tylko z Nią się umawiam i mam nadzieję, że się w końcu uda. Być może będę miał swoją pierwsza w życiu czwartą randkę w Niedzielę. Niestety, ale nadal czuję, że robię coś nie tak, bo nie jest tak, jak Paweł mówi, że dziewczyna pacnie w ramię itd. natomiast widzę od groma innych zachowań, które wskazują na zainteresowanie.

  Reply

  Grzywocz January 29, 2016 at 07:36

  Niektóre dziewczyny okazują wszystkie oznaki zainteresowania i zaangażowania w rozmowę, ale nie dotykają pierwsze. Wtedy i tak podczas próby pocałunku odkryjesz, czy ona nie dotykała, ponieważ nie była zainteresowana i odsunie się czy po prostu jest taką osobą. Dla potwierdzenia potem umawiasz się jeszcze jeden raz i sprawdzasz czy przyjdzie i czy uda się ją pocałować na następnym spotkaniu lub robisz jedno spotkanie bez tej próby i dopiero na kolejnym znowu. Niektóre nieśmiałe dziewczyny potrzebują więcej czasu, ale nie możemy racjonalizować w nieskończoność i jak po 5 spotkaniach ona dalej nawet krótkiego pocałunku w usta nie przyjmuje, to nie jest zainteresowana.

  Reply

  Ad January 29, 2016 at 08:04

  Wolałbym dać Jej jeszcze większy kredyt. Tylko z Nią się spotykam i sobie powiedziałem że jak nie wyjdzie to muszę sobie odpuścić z poznawaniem nowych osób. Nie udało się za pierwszą próbą która była na trzeciej randce. Po próbie dalej było ok śmiała się wyglądała na zainteresowaną. Ja sobie z tego nic nie robiłem i powiedziałem jak radzisz. Zrobiłem Jej 4 dni przerwy i zadzwoniłem. Była wesoła i umawialiśmy spotkanie. Poprzednie było w poprzednią niedzielę . Powiedziała że mi da znać bo już dawno w domu rodzinnym nie była a obiecała mamie. Wierzę Jej. Myślisz że to źle świadczy?

  Reply

  Grzywocz January 29, 2016 at 09:26

  Gdy dziewczyna mówi, że da znać, to najczęściej nie daje nigdy znać, chyba że już jesteście w związku. Odnośnie kredytu zaufania, to jeśli ona nie da znać, to zadzwoń po 7 dniach od tego telefonu i ostatni raz zaproponuj spotkanie. Jeśli znowu da wymówkę, to masz 2 odmowy pod rząd i 100% pewności, że spaliłeś swoje szanse lub od początku ona przychodziła na randki z nudów. Z kolei, jeśli przyjdzie na spotkanie, to zweryfikujesz to poprzez ocenę jej mowy ciała i zaangażowania, a ostatecznie przez próbę pocałunku. To zależy od Ciebie, czy chcesz z drugą próbą pocałunku czekać do jeszcze następnego spotkania czy zrobisz to na tym najbliższym.

  Reply

  Ad January 29, 2016 at 10:02

  Właśnie czuję, że chcę poczekać ostatnio właśnie też dawała znać. Umówiliśmy się tylko nie wiem czy ja zapytałem czy się widzimy czy Ona. Przychodzi przed czasem na spotkania, dużo się śmieje i na pierwsze zaprosiła mnie Ona. Nie czuję że warto odpuszczać.

  Reply

  Grzywocz January 29, 2016 at 10:12

  Nigdy nie odpuszczaj dopóki nie uzyskasz 2 wymówek przed spotkaniem lub 2 odsunięć przy próbie pocałunku.

  Reply

  Ad January 29, 2016 at 10:56

  Czyli może być dobrze nawet jak popełniłem błędy w zbytniej dostępności?

  Reply

  Grzywocz January 29, 2016 at 12:12

  To zależy od aktualnego zainteresowania danej dziewczyny. Im wyższe jest jej zainteresowanie, tym więcej błędów zignoruje. Jednak po co sobie strzelać w stopę i liczyć na to, że jakoś to będzie, skoro można się przypilnować i zrobić wszystko, co najważniejsze dobrze. Jeśli dziewczyna jest tylko trochę zainteresowana, to jest w stanie nagle stracić kompletnie zainteresowanie na skutek poważnych błędów. To zależy od stażu i poziomu, na jaki zwiększyłeś zainteresowanie kobiety. Przez pierwsze 2 do 3 miesiące macie mały staż, dziewczyna mało zainwestowała w Ciebie czasu, więc generalnie łatwo jest zabić jej zainteresowanie kilkoma większymi błędami. Jest to najbardziej newralgiczny moment w relacji, w którym budujecie fundamenty szacunku na całą relację. Jak wtedy coś pójdzie nie tak, to zbudujesz słaby związek, w którym np. ona rządzi albo zaburzając ten proces kolejnych kroków do związku, znajdziesz się we mgle, bo np. dziewczyna założy, że skoro za nią tak biegasz, to pewnie jesteście parą i nigdy o to nie spyta, więc pozostaje Ci wtedy zrobić to samo, co ona, ale tracisz wtedy mnóstwo kontroli nad sytuacją i nie wiesz do końca, na czym stoisz, a w najgorszym wypadku zabijesz zainteresowanie i kobieta nagle po 7 udanych randkach stwierdzi, że nie jest gotowa na związek, bo za bardzo i za szybko się otwarłeś i przyspieszałeś relację.

  A w Twojej sytuacji, skoro masz mniej niż 5 spotkań, to już w ogóle bardzo łatwo jest zabić zainteresowanie dziewczyny, dlatego ona nie chce zaakceptować pocałunku, bo jeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie swojego zachowania, to nie masz do czynienia z dziewczyną, która chodzi na spotkania z nudów, tylko Ty mogłeś się zachowywać bardziej tajemniczo.

  Reply

  Ad January 29, 2016 at 12:32

  Dziękuję Ci za rady. Jak na razie bardzo mi pomogłeś i kupiłem parę Twoich kursów.

  Reply

  Grzywocz January 29, 2016 at 12:54

  Dzięki bardzo za wsparcie. Wszystkiego dobrego!

  Ad January 29, 2016 at 19:28

  Mam jeszcze krótkie pytania. Spotkania wyglądały

  1 – Aż 2,5 h ( pisaliśmy przez neta bo tak się poznaliśmy ) > data [15.01] data [19.01] data [24.01] po spotkaniu krótka pogawędka na fb ( wiem, zabija tajemniczość :/ )

  poniedziałek odp. na sms > umówienie spotkania w czwartek po południu.

  Przez cały czas, zero dotyku z Jej strony, dużo śmiania się, inwestowania w rozmowę, opowiadania o swoim dzieciństwie.

  Z mojej strony niestety dotyk parę razy i przytulenie na pożegnanie no i próba pocałunku.

  Twierdzisz, że to ma szanse? Czy raczej sporo kardynalnych błędów? ( Spowodowane radami siostry )

  Grzywocz January 30, 2016 at 01:00

  Ad, dziewczyna ocenia nasz całokształt, natomiast nawet jeśli jesteśmy super pewnymi siebie, zabawnymi, atrakcyjnymi facetami, to zbyt częste i długie spotkania są zbyt dużą dostępnością i zabijaniem szacunku do swojej osoby. Nie wiem, ile te wasze spotkania trwały ani jak się zaprezentowałeś. Ja z kolei nie jestem wróżką. Sprawdzasz czy kobieta nadal jest zainteresowana po tym, że przychodzi na spotkanie oraz akceptuje pocałunek w usta. Reszta ma znaczenie drugoplanowe, czyli często żadne, bo jeśli nie ma dwóch powyższych oznak (przychodzenie na spotkania i pocałunki), to wszystko inne jest już bez znaczenia.

  Marcin January 28, 2016 at 22:25

  A może tak być, że dziewczyna o Tobie zapomni, bo nie podtrzymujesz z nią kontaktu? w zasadzie raz na tydzień to jeszcze okey, ale np. raz na miesiąc… byłoby już gorzej i coraz rzadziej coraz rzadziej… Jednakże oznacza to iż nie była zainteresowana od początku… czyli gdzieś coś nie wyszło.

  Reply

  Grzywocz January 29, 2016 at 07:37

  Zawsze może sobie przypomnieć. Tutaj problemem jest bardziej to, czy ona nie będzie się obawiać, że jest dla nas jakąś rezerwową opcją. Dlatego zbyt długie przerwy (więcej niż 10 dni) ona ma prawo odebrać jako nasz kompletny brak zainteresowania i olać temat. Jeśli musisz gdzieś wyjechać, to wtedy warto złamać zasadę nie mówienia o przyszłości i powiedzieć: “Słuchaj, wyjeżdżam na miesiąc, więc jakby co, to się odezwę po powrocie.” Wtedy ona nie będzie czuć się głupio, że facet zniknął na miesiąc bez słowa i potem coś chce. Jeśli naprawdę podoba Ci się dziewczyna i zależy Ci na spotkaniach, to nie będziesz odwlekał tego przez miesiąc. One wtedy mają podejrzenia, że pewnie są jakąś zapasową dziewczyną.

  Reply

  Bart January 29, 2016 at 10:53

  Niestety, ale muszę się zgodzić z tym tekstem. Dlaczego niestety ? Bo przez swój błąd “otwartości” czy też “dostępności” . Odeszła przez to ode mnie pewna kobieta, w zeszłym roku w czerwcu i do dziś nad tym ubolewam. Głupie serce :)
  Przestrzegam i polecam wziąć rady Pawła do serca.

  Reply

  PL January 29, 2016 at 16:41

  Co jeżeli kobieta jest nieśmiała i pytania “o związek” zadaje w wiadomościach? Uciekać od tematu, prosić aby poruszyła kwestię podczas spotkania czy może czekać aż zacznie zadawać te pytania na randkach?

  Reply

  Grzywocz January 29, 2016 at 19:17

  To odpisujesz, że dowie się na spotkaniu, a potem czekaj na spotkaniu aż poruszy ten temat.

  Reply

  Łukasz January 29, 2016 at 18:42

  Jak być wyzwaniem w po pół roku spotkań?

  Reply

  Grzywocz January 29, 2016 at 19:15

  Podobnie, jak na początku relacji, tylko że się częściej spotykacie. Nigdy się nie zmieniaj, aby nie zabić związku rutyną, braniem kobiety za pewnik itp. Jest o tym w obydwu kursach “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek” i “Jak Utrzymać Związek”.

  Reply

  Piotr January 29, 2016 at 18:47

  Paweł ma 100% racji. Czytam te materiały z przyjemnością i jednocześnie zaskoczeniem bo nie znalazłem tam nawet jednego błędu jak do tej pory. Sam jestem mocno zdystansowany przez ogólne doświadczenie życiowe i widzę że działa to dokładnie w opisywany sposób, choćby koleżanki na spotkaniach często zlewają krzykaczy a lgną do mnie dowiedzieć się co słychać bo siedzę spokojnie i nie staram się o nic na siłę, nie przekrzykuję się z tzw. bawidamkami. Dodatkowo podejście tutaj opisane pozwala po prostu poznawać wartościowych ludzi a nie pozerów czy zwykłych idiotów. No i jeśli ktoś nie potrafi zrozumieć tego że przestrzeń jest najważniejsza i wbrew pozorom buduje przyciąganie jak Paweł to opisał to niech po prostu spróbuje, idzie poznać kilka dziewczyn i niech sam sprawdzi jak to działa.
  I moje koleżanki też potwierdzają że materiały to sama prawda, pomagają też przycisnąć te pyskate do muru pokazując że potrafisz rozgryźć kobietę a wtedy się po prostu gotują :)

  Reply

  Seba January 31, 2016 at 14:50

  Cześć,
  Mam pytanie odnośnie do tego co robić jeśli na końcu spotkania dziewczyna sama nas przytula. Niby z jednej strony to dobrze ale z drugiem wpadamy bardziej do friendzone i ciężko jest ją wtedy pocałować ;/
  Pozdrawiam

  Reply

  Grzywocz January 31, 2016 at 17:16

  To wtedy akceptujesz takie gesty, ale sam ich nie inicjuj. Można nawet dość sztywno stać i nie angażować się zbytnio w to przytulenie. Pytanie, czy na wszystkich 5 pierwszych spotkaniach ona tak robi? Bo jeśli robi tak nadal na spotkaniu nr 3, 4 lub 5, to na jednym z nich po prostu powstrzymujesz dziewczynę albo akceptujesz to przytulenie i potem patrzysz jej dłużej w oczy i całujesz w usta. Jest jeszcze taki problem, że jak ona tak automatycznie zawsze robi, to znaczy, że nie chce nigdy być pocałowana w usta, więc albo odbębnij ten krok, aby mieć spokój albo w ogóle przestań ją widywać, ale dla pewności lepiej ją pocałować, żeby mieć jasną sytuację.

  Reply

  Seba February 2, 2016 at 17:11

  Dzięki wielkie za pomoc ;)

  Reply

  Łukasz April 17, 2016 at 04:57

  A ja mam pytanie apropo pocałunku. Mam 18 lat i zerowe doświadczenie w tym temacie. Jak się całuje kobiety, jak mam się do niej zbliżyć, kiedy i jak mam to wykonać, mam pierwszy pocałunek przytrzymać długo, czy krótko, jak go przytrzymać, jak ułożyć usta, jak to w ogóle działa… Czuje sie jak człowiek we mgle, jestem po 3 spotkaniu, i czuje ze na następnym, albo jeszcze kolejnym powinienem sprawdzić jej zainteresowanie właśnie przez pocałunek. Trochę sie też go boje, właśnie z racji tego, ze nigdy tego nie robiłem. Proszę o odpowiedź, i pozdrawiam

  Reply

  Grzywocz April 17, 2016 at 10:35

  Pierwszy pocałunek to krótki i powierzchowny pocałunek w usta, żeby zaznaczyć kontekst potencjalnej pary oraz nie wystraszyć dziewczyny, że chcesz od niej nie wiadomo czego. Patrzysz wtedy w oczy i nic nie mówisz chwilę wcześniej. Może być na końcu randki lub w trakcie. Najważniejsze, żeby nikt nie patrzył, bo to dziewczynę krępuje. Poza tym wyjaśniłem to w kursie “Jak zdobyć dziewczynę 12 randek” mnóstwo sygnałów, że kobieta chce być pocałowana oraz co powiedzieć po pocałunku, aby rozluźnić atmosferę, a także co powiedzieć, jeśli by się odsunęła, aby zachować twarz. Jest o tym rozdział nr 6.

  Reply

  Łukasz April 17, 2016 at 11:35

  Nie napisałem tego wcześniej, ale masz super materiały! Pewnie to często słyszysz, ale się powtórzę- dzięki ;) Do kupna tego materiału zabieram sie juz od jakiegoś czasu, ale idzie mi dość powolnie. Teraz mnie przekonałeś całkowicie :) Mam jeszcze jedno pytanko, mianowicie: Jak ustalać spotkania/randki, w momencie, gdy widzimy się raz w tygodniu we wtorki na spotkaniach naszej wspólnoty?? Z tego na pewno nie zrezygnuję ona również, a nie wiem jak to sensownie połączyć…

  Reply

  Grzywocz April 17, 2016 at 11:59

  Dzwonisz i proponujesz spotkanie w jakimś innym dniu niż ten wtorek, a na tych spotkaniach wspólnoty zachowuj się, jakby nigdy nic się nie stało, żeby nie powodować presji oraz uniknąć plotek. Na spotkaniach wtorkowych nie przypominaj jej o niczym, tylko licz na to, że ona pamięta i niech ona się spyta, czy aktualne, jeśli miałaby wątpliwości. Lepiej nie proponować spotkań twarzą w twarz, bo wtedy, jeśli ona nie chce się spotkać, to będzie to krępująca sytuacja, a przez telefon po prostu podaje wymówkę i nic się nie stało. I jeszcze na tych spotkaniach wtorkowych rozmawiaj z różnymi osobami i się nie przyklejaj, nie bądź zbyt dostępny, nie dawaj się poznawać zbytnio, aby to zostawić na spotkania sam na sam.

  Reply

  Lucas February 2, 2016 at 21:48

  Więc tak, na początek podziękuję za zdobytą na twoich webinarach, kursach wiedzę, czytam i praktykuję twoje kursy od 2 lat, kursy które posiadam: 77 technik, action steps, jak zagadywać do kobiet, jak zdobyć kobietę, jak utrzymać związek i wszystkie interesujące mnie webinary.
  Całkiem spory arsenał :)
  Efekty są takie że aktualnie posiadam wysportowaną, mega atrakcyjną, inteligentną, z zasadami, dobrze wychowaną kobietę młodszą o 2 lata ode mnie, jesteśmy razem ponad rok i prawdopodobnie tak zostanie(ona już sama wybiega w przyszłość).Nigdy się nie kłóciliśmy, zawsze wyjaśniamy sobie na spokojnie co jest nie tak, sama mi przypomina że ona nie chce ze mną w taki sposób rozmawiać. Dokładnie parę dni temu pierwszy raz powiedziała że mnie kocha bo już nie mogła wytrzymać i się złamała :) Bardzo dużo mi wybacza, ufa mi, zresztą ja też, z wielką chęcią mnie wspiera w moich pasjach(Produkcja muzyki, DJ, taniec,sztuki walki itp) sam ją uczę tego samego gdyż ją zaraziłem swoimi pasjami co mnie cieszy,motywuje mnie do działań, ja również ją wspieram bo co to był by za związek gdy jedna osoba nie może na drugiej polegać :) Odprowadza mnie nawalonego do domu, mógł bym pisać w nieskończoność, ale mogę napisać tylko jedno kobieta marzenie :D
  A wszystko dzięki mojej pracy nad sobą dzięki kursom Pawła które niezmiernie polecam, postępowałem zgodnie z tym co się dowiadywałem, a rezultaty są bajeczne.
  Dzięki ci Pawle za twoją wiedzę, ponieważ warto było zainwestować w siebie, wynik tego jest taki że posiadam kochającą,wierną do bólu kobietę która nie ma zamiaru się ze mną rozstawać(z tego co się dowiedziałem to jedynie przez zdradę by mogła ze mną skończyć :D )
  Pozdrawiam i polecam Łukasz(22 lat)

  Reply

  Grzywocz February 3, 2016 at 07:27

  Bardzo dziękuję za podzielenie się rezultatami swojej pracy i gratuluję pokory oraz wytrwałości w zdobywaniu i wdrażaniu wiedzy w życie. Wszystkiego dobrego!

  Reply

  Maciej February 4, 2016 at 12:44

  witam Cię Pawle,
  A więc tak, zapytałem dziewczynę ze szkoły o spotkanie. Zgodziła się. Ale jest ogólnie z nią problem przy komunikowaniu się przez facebooka i smsy. Uzgadniając szczegóły spotkania czekałem godzinami na odpowiedz chociaż wiem, że była dużo razy dostępna. Gdy już doszło do spotkania było OK. To była moja pierwsza “randka” w życiu więc, wiesz jak to jest. Ale nie popełniłem chyba żadnej gafy. Było poprawnie. Porozmawialiśmy, trochę się pośmialiśmy. Niestety zadzwoniła do niej matka. Z tego co slyszałem to pytała gdzie jest, z kim… Zapytałem czy coś się stało, ona odpowiedziała, że jej glupio ale musi wracać. Wspomniała jeszcze, że jej matka jest zbyt opiekuńcza, że się strasznie nią interesuje. Zaproponowałem, że odwiozę ją. Porozmawialiśmy po drodze i podwiozłem ją pod klatkę. Pożegnaliśmy się. Powiedziała ” do zobaczenia” i się rozeszliśmy. Następnego dnia podziękowałem jej w smsie i powiedziałem, że fajnie byłoby się jeszcze kiedyś spotkać. Odpisała również dzień później, że przeprasza bo nie miała nic na koncie. Odpisałem, że nie ma problemu i zapytałem jak przygotowania do wyjazdu (ma jechać na wycieczkę) i znowu czekam od wczorajszego wieczoru na odpowiedz.
  Jestem młodym amatorem i wiem, że popełniłem pewnie masę błędów ale jak odbierać jej zachowanie? Czy ona to robi bo ma jakiś cel, czy po prostu mnie olewa? I jak ja powinienem się zachowywać żeby wzbudzić jej zainteresowanie i nie być stale dostępny?

  Reply

  Andrzej Leszno Wlp. February 27, 2016 at 20:08

  Ja spotykałem się z dziewczyną która zachowywała się wzorowo przychodziła punktualnie na spotkania co do minuty nieraz była nawet przed czasem rozmowa jakoś się kleiła były długie pocałunki głębokie spojrzenia w oczy spacery za rękę idealna dziewczyna problem w tym że do 9 spotkania później jej zainteresowanie ostro opadło dosłownie zapikowało w duł z 80 procent na 20 procent coś takiego .Jasne że do 10 spotkań nie wierzymy w nic ale powiem ci Pawle że i tak się przywiązujesz jak spotykasz się z kobietą i jest całkiem fajnie a później nagle się nie spotykasz to czujesz pustkę mimo że to tylko 9 spotkań

  Reply

  Pierre April 25, 2016 at 21:05

  Witaj Pawle…zawsze zastanawia mnie do mniej więcej której randki mężczyzna powinien proponować randkę spotkanie itp.
  Wydaje mi się,że jeśli po 2/3 spotkaniach kobieta sama nie sugeruje albo nie proponuje to temat zmierza ku końcowi?
  Myle się?

  Reply

  Grzywocz April 25, 2016 at 22:17

  To mężczyzna zawsze proponuje spotkanie. Taka jest nasza rola! Niektóre dziewczyny dopiero w związku będą proponować spotkania.

  Reply

  Unto September 17, 2016 at 05:09

  Witam :) Proszę o radę. Jakiś czas temu zagadałem do kobiety, którą miałem na oku od dłuższego czasu, ale myk polega na tym, że poszedłem do miejsca w którym pracuje. Oczywiście jej reakcja była pozytywna i skomentowała to takimi słowami cyt: Ale mnie zaskoczyłeś, nie spodziewałam się Ciebie tutaj – i ten błysk w jej oku. Zaproponowałem spotkanie, ale nie wiedziała, co odpowiedzieć i przyznała się, że jakiś czas temu zerwała z facetem. Pierwsza myśl jak przyszła mi do głowo to ściema żeby mnie spławić, ale po czasie się okazało, że jednak to prawda. Postanowiłem odczekać dłuższy czas i podczas imprezy podbiłem i spytałem o numer, ale stanowczo odpowiedziała nie. Po czym przyglądała się mojemu zachowaniu jak zareagowałem na jej odmowę, ale normalnie się bawiłem, nie dałem po sobie poznać, że samopoczucie mi się pogorszyło, bo w sumie przyjąłem to na klatę. I jakiś czas temu znowu spotkałem się z nią w klubie i podszedłem do niej żeby zatańczyć, nie odmówiła, potańczyła chwilę ze mną i sobie poszła. Po czym przyszła z kolesiem, który ją pogłaskał po nodze przy mnie, tak jakby byli parą ( często do niego chodzi, bo pracuje w tym klubie ) – a z tego co wiem, nie są. W tym czasie bawiłem się z inną kobietą, która wykazała mega zainteresowanie moją osobą i ona to widziała jak była z tym facetem. Po czym szybko przyszła sama na parkiet i jak tańczyłem to uderzyła mnie o swoje ciało i poszła tańczyć do innego faceta – (być może jej znajomy, trudno stwierdzić) Gdy tak tańczyła z nim to spoglądała na mnie jak bawię z tamtą dziewczyną, W sumie nie wiem co o tym myśleć, bo jej zachowanie jest bardzo sprzeczne i jest strasznie chłodna ( o ile można to tak ująć ) mimo, że nie ma absolutnie żadnego powodu żeby taką być do mnie, nie narzucam się, nie uganiam się za nią – wszystko robię na spokojnie. I tak zastanawiam się, czy sobie odpuścić, bo masz już mieszane uczucia z tym związane.

  Reply

  Grzywocz September 17, 2016 at 10:16

  Ta dziewczyna się Tobą bawi i dowartościowuje Twoją uwagą. Przeczytaj artykułu o sprzecznych sygnałach dziewczyny. Gdy ją pierwszy raz zagadałeś, to nie proponuj od razu spotkania, ponieważ to zbyt szybkie tempo i nie dość, że ją wystraszysz, to jeszcze stawiasz ją i siebie w niekomfortowej sytuacji, gdy ona musi Ci odmówić spotkania twarzą w twarz. Numer telefonu jest o wiele mnie zobowiązujący. Przecież możesz nigdy nie zadzwonić. Ona może nigdy nie odebrać. A także ona może komfortowo przez telefon podać wymówkę bez alternatywnego terminu i nic się nie stało, a tak zrobiłeś jej od razu po zapoznaniu presję na jakieś spotkanie. Weryfikuj zainteresowanie ledwo poznanej dziewczyny poprzez zapytanie na końcu rozmowy: “Jaki jest Twój numer telefonu?” i jeśli ona go nie poda bez zawahania i poda wymówkę, to nie jest i nigdy nie będzie szczerze zainteresowana. Gdyby spytała “Po co Ci numer” to ostatecznie odpowiadasz: “Aby wnieść trochę szczęścia do Twojego życia” i gdy dalej nie poda, to koniec. Olej temat. U Ciebie odmówiła spotkania, zasłaniając się rozstaniem, a następnie tylko robi Ci złudne nadzieje, żeby się dowartościować Twoją uwagą.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: