Czy Poznawanie Dziewczyn Na Ulicy Jest Dziwne?

by Paweł Grzywocz on 17 September 2011

jak zagadac do dziewczyny na ulicyCzy Poznawanie Dziewczyn Na Ulicy Jest Dziwne?

Naczytałeś się stron o turbo-uwodzeniu kobiet na ulicach i w centrach handlowych i zastanawiasz się czy to do końca normalne? Nie dałeś sobie jeszcze wmówić, że na 100 zaczepionych kobiet, jedna musi dać Ci szansę? Świetnie, jest jeszcze dla Ciebie ratunek.

W tym artykule dowiesz się, jakich reakcji możesz się spodziewać ze strony dziewczyn, które chciałbyś poznać na ulicy.

*** PYTANIE OD CZYTELNIKA ***

Witaj Paweł,

Rzeczywiście masz racje z tym poznawaniem kobiet na ulicach – nie raz miałem sytuacje że kobieta “bała” się rozmowy.

Często słyszałem od nich, że to po prostu “dziwne” zaczepianie nowych ludzi na ulicy. Na nic tłumaczenia że na zachodzie tak się ludzie poznają. Mentalność polek jest chyba nieco odmienna i trzeba sobie inaczej z tym poradzić.

Uważam jednak że to nie znaczy że mamy rezygnować z podejścia na ulicy, gdy widzimy ładną kobietę – przecież spróbować zawsze można.

Jestem bardzo ciekawy Twojego nowego ebooka, wiec mam jeszcze takie pytanie. Czy możliwy jest jakiś drobny rabat (bowiem przy wpisywaniu pisze coś o kodzie rabatowym) – nawet w formie symbolicznych kilku złotych?

Przy okazji chciałem się Ciebie poradzić – czy np. oaza przy kościele może być dobrym początkiem powiększania grona swoich znajomych i znalezienia odpowiedniej kobiety ?

Pozdrawiam,
Kuba
______________________

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej Kuba,

Wyciągasz bardzo dobre wnioski, przechodziłem dokładnie przez to samo. Osobiście pytałem o tą kwestię kobiety. Nieraz używałem otwieracza typu: “Hej dziewczyny, wiem, że to niecodzienna sytuacja, że podchodzi do was facet w centrum handlowym i chce was poznać, ale czy uważacie, że skoro ktoś ma ochotę się poznać na ulicy lub w supermarkecie, to powinien po prostu spróbować?”

Rozmawiałem w ten sposób z kobietami raczej bliżej 30 lat niż 20 i nawet tak dojrzałe dziewczyny uważały to za coś dziwnego i nie były przekonane do takiego sposobu zapoznawania. Po drugie, to były kobiety, do których zagadywałem przypadkowo, po prostu podchodziłem do atrakcyjnych lasek bez względu na ich sygnały zainteresowania lub ich brak, więc one z góry były raczej na “nie”, ponieważ nie wybierały mnie najpierw i były zajęte swoimi sprawami.

W całym ebooku, we wszystkich sytuacjach, jakie opisuję pojawia się zawsze temat kontaktu wzrokowego i jeśli kobieta na Ciebie nie spojrzała ani razu to szanse na przyjazną rozmowę są o wiele, wiele niższe.

Jasne, jeśli czujesz się w formie, masz dobry humor, widzisz świetną dziewczynę na ulicy a na dodatek ona “zeskanowała” Cię wzrokiem z góry na dół to ZAGADAJ. Proszę bardzo… ćwicz i ucz się gdziekolwiek masz ochotę.

Właśnie dlatego napisałem rozdział: “Jak zagadać na ulicy, jeśli musisz” – strona 48

Tak samo, gdy jakaś dziewczyna ogląda na przykład obraz w galerii sztuki, to możesz śmiało do niej zagadać mimo, że nie spojrzała na Ciebie. Nigdy nie wiadomo, co z tego wyniknie. Różnica polega na tym, że wtedy miejsce jest bardziej przyjazne i kobieta jest mniej wystraszona faktu, że jakiś obcy gość nawiązuje z nią rozmowę.

W ebooku “Jak Zagadywać Do Nowych Dziewczyn” nauczysz się, co dokładnie mówić i jak rozwijać rozmowę przez pierwsze kilka minut rozmowy, gdy dziewczyna mówi najmniej i musisz zaangażować ją w rozmowę.

Dziękuję za zainteresowanie rabatem. Aktualnie nie przewidzieliśmy żadnych zniżek. Cena i tak jest najniższa, jak to tylko możliwe, ale dobrze, że pytasz. Jeśli zdecydujesz się na zakup tego ebooka, to odezwij się do mnie na mój adres email pawelgrzywocz@jakzdobycdziewczyne.pl to jako nagrodę za powierzone zaufanie wyślę Ci  niepublikowany dotąd bonus, którego nie będę udostępniał przez najbliższy czas albo będzie tylko dla ludzi z mojej listy mailingowej.

Nazwałem go “Sekret atrakcyjnego stylu życia” - to raport pdf, dzięki któremu poznasz sposób bycia, w którym kładziesz nacisk na rozwój swojego obycia towarzyskiego i rozpoczynania rozmów ze wszystkimi otaczającymi Cię ludźmi, w różnych ciekawych miejscach, do których będziesz chodził, aby rozmawianie z pięknymi kobietami stało się dla Ciebie normalne i komfortowe. Poznasz miejsca, w których warto się pojawiać, ponieważ rozwiniesz tam umiejętności niezwiązane bezpośrednio z kobietami, ale za to bardzo zwiększają  pewność siebie oraz wartość faceta w porównaniu z kolesiami, którzy nie potrafią takich rzeczy.

A jeśli chodzi o odpowiedź na Twoje pytanie, to poznawanie dziewczyn na oazie przy kościele, to tak – oaza przy kościele oraz wszelkie organizacje kościelne i wydarzenia z nimi związane są świetnym miejscem do poznawania wartościowych dziewczyn, które często angażują się w takich miejscach między innymi po to, aby poznać jakiegoś inteligentnego chłopaka.

Sam dzięki koleżankom, które zaprosiły mnie kiedyś na spotkanie duszpasterstwa akademickiego zyskałem paru dobrych znajomych. W ebooku opisuję sytuację jak zagadałem do atrakcyjnej dziewczyny na terenie kościoła. Po paru minutach rozmowy podszedł do nas jej mąż… Spotykamy się wszyscy we trójkę do teraz (bardzo wartościowi ludzie) a z całej sytuacji się uśmiejesz i nauczysz się, że rozmawianie z zajętymi kobietami wcale nie jest niebezpieczne ani niezręczne.

Owocnego rozwoju.

Aby nauczyć się jak zagadywać do nowych dziewczyn każdego dnia, pobierz mój najnowszy ebook. Dowiesz się w nim jak zagadywać i rozkręcać rozmowy z nowymi dziewczynami, dostaniesz kompletne przykłady dialogów, na podstawie których sam będziesz wiedział jak podtrzymywać interesujące konwersacje, zamiast zadawać nudne i przewidywalne pytania jak 95% facetów.

Zobacz:

“Jak Zagadywać Do Nowych Dziewczyn Każdego Dnia – bez gonienia ich po ulicach lub supermarketach”

 

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.7/5 (3 votes cast)
Czy Poznawanie Dziewczyn Na Ulicy Jest Dziwne?, 4.7 out of 5 based on 3 ratings

Poszukiwano

  • jak poderwać dziewczynę na ulicy
  • jak zagadywać do nowych dziewczyn każdego dnia pdf
  • sekret atrakcyjnego stylu życia

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 14 comments… read them below or add one }

tomasz October 17, 2011 at 20:50

liczy się efekt a nie sposób

Reply

wojtas61 October 17, 2011 at 23:40

mój kolega tak właśnie poznał swoją zone

Reply

grzywocz October 17, 2011 at 23:57

to mu pogratuluj. To, że poznał żonę w ten sposób jest wyjątkiem a nie regułą. 99,9% par nie poznało się na ulicy.

Reply

neylla November 3, 2011 at 15:17

W galerii sztuki, tak jak było napisane wyżej, czy też w innym podobnym miejscu – jasne, można swobodnie zacząć rozmowę, może i nawet wyniknie z tego coś dobrego :) Ale na ulicy.. Albo bym się wystraszyła, czego obca osoba ode mnie chce, albo bym to zupełnie olała będąc zajęta swoimi sprawami. Ulica to nie jest dobre miejsce na zapoznanie się z kimś.

Reply

kiriae November 4, 2011 at 19:27

Jako kobieta stwierdzam, że mogłoby to zadziałać. W końcu ile osób mija się codziennie w drodze do/z pracy? W pewnym momencie człowiek zaczyna uważać, że już te osoby zna bo widział je tyle razy… Dlaczego więc nie zagadać i nie poznać się naprawdę? Bo “nie wypada”, bo uczą nas od dzieciństwa żeby “Nie rozmawiać z nieznajomymi”? Próbujcie chłopaki!

Reply

grzywocz November 4, 2011 at 20:42

Próbujcie chłopaki, próbujcie. Nie przejmujcie się “zlewkami”, bo nie każda dziewczyna w danym momencie życia chce w ogóle mieć chłopaka. Może być już na przykład mężatką. Z tym, że na ulicy to jest czysta statystyka, a dużo ilość odmów na dłuższą metę frustruje człowieka, dlatego polecam miejsca, gdzie występuje jakiś wspólny kontekst. Dziewczyna wyżej przynajmniej napisała: “że już te osoby zna, bo widział je tyle razy” a nie zagaduj do kogo popadnie.

Reply

ap17 November 11, 2011 at 21:30

Poznawanie osób na ulicy nie jest normą. Często przechodzimy obok siebie, rozmawiamy ze sobą zdawkowo i tak na prawdę nie zauważamy się, dopiero po pewnym czasie trafia nas to “coś”

Reply

Zuza November 30, 2011 at 19:23

W Polsce takie zaczepianie na ulicy wydaje się jakoś nie na miejscu. Nie wiem, może to przez mentalność Polaków. Po prostu mi to do nich nie pasuje, kojarzy się tylko z chamskimi zaczepkami dresiarzy, czy innych takich typków. W innych krajach europejskich takie zachowanie jest zupełnie normalne, ale tam inaczej się do tego podchodzi. Mimo wszystko w naszym kraju nie umiałabym chyba przywyknąć do takiego zachowania, a gdy ktoś by do mnie podszedł przestraszyłabym się albo po prostu wolała z taką osobą nie rozmawiać. Oczywiście wszystko jeszcze zależy od sytuacji i okoliczności.

Reply

roman September 25, 2014 at 01:30

Ta to pojechała po bandzie. W Polsce to takie podejścia jej nie pasują, bo to dziwne jakieś, za granicą jednak jej pasują, bo za granicą lepiej się może dogadać w obcym języku pewnie :) . Baby są wesołe w swojej bezgranicznej głupocie :)

Reply

Piotr December 3, 2011 at 18:39

Każdy sposób i miejsce jest dobre na podryw

Reply

19noname93 December 13, 2011 at 14:33

Ja tam nie widzę żadnych przeszkód na miejsce, w którym pozna się dziewczynę. Jeżeli ma się w sobie wystarczająco dużo odwagi i pewności siebie bez względu na okoliczności warto spróbować :)

Reply

jestem bananem April 20, 2012 at 12:34

hahahaha, to jest chyba uliczny idiotyzm, o którym mówił Paweł :D
https://www.youtube.com/watch?v=VKlU8Wb9E28&feature=related

Reply

bozo September 11, 2013 at 14:53

Sam się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że nie tylko zaczepianie kobiet ale też ludzi na ulicy jest dla większości Polaków nienaturalne. Poszedłem nawet o krok dalej i doszedłem do wniosku, że niemal w każdym miejscu rozmowa z obcą osobom jest dla mieszkańców naszego kraju nienaturalna np. w poczekalni u jakiegokolwiek lekarza w naszym mniemaniu oprócz “dzieńdobry” i “dowidzenia” jest dopuszczalne zapytanie o to kto jest ostatni w kolejce. Każde inne próby nawiązania konwersacji są nienaturalne. Zauważ również, że np. w sklepie odzieżowym za naturalne są przyjęte pytanie sprzedawczyni o kolor czy rozmiar danego ubrania ale dla większości ludzi twój żart podany w jednym z twoich materiałów “czy jesteś tu kierowniczką? nie to znaczy, że mogę to wszystko wynieść” również jest nienaturalny. Ale nie tylko to jak umawiasz się z kumplem i jakiś jego znajomym, którego nie znasz i podczas spotkania ten kumpel musi was na chwilę zostawić samych to dla większości ludzi próba nawiązania rozmowy ze znajomym kumpla również jest nienaturalna. Co ciekawe dla wielu Polaków zwykłe odwzajemnienie uśmiechu do nieznajomej osoby jest czyś nienaturalnym.
Twoja teoria Pawle o tym, że musisz się spodobać kobiecie przynajmniej w 51/100 jest prawdziwa, ale moim zdaniem odnosi się ona tylko do kobiet, które w danej chwili poznajesz(jak masz dobrą gadane to dasz radę ją zainteresować z trochę niższego poziomu) ale jako tako nie obowiązuje w przypadku gdy daną kobietę już znasz (ze szkoły, pracy, jakiegoś kursu) wtedy możesz zbudować jej zainteresowanie od znacznie niższego poziomu jej zainteresowania twoim wyglądem. Dlaczego tak uważam, cóż w jednym ze swoich napisałeś, że gruba brzydka dziewczyna mnie nie zainteresuje i oczywiście masz w tym racje, ale spotkałem w moim życiu 3 albo 4 dziewczyny, które w mojej początkowej opinii były mało atrakcyjne (jakoś między 10-30 punktów w Twojej skali) i oczywiście gdybym je spotkał w jakieś galerii na ulicy czy w jakimś innym miejscu na pewno bym do nich nie podszedł, tylko, że poznałem je w klasie, na kursie czy koloniach(byliśmy w jednej grupie) to przez swój charakter i sposób bycia zdobyły moje zainteresowanie(jednym to zajęło więcej czasu innym mniej). I co ciekawe w moich oczach stały się atrakcyjniejsze pod względem wyglądu. Dlatego uważam, że sytuacja odwrotna również jest możliwa.
Przejdźmy również to tak zwanych shit-testów i iluzji. Nie zgadzam się z twoją opinią, że te testy nie istnieją, ale nie wyglądają one tak jak twierdzą tzw przez Ciebie turbo-uwodziciele. To znaczy tak kobiety testują facetów, faceci kobiety, kobiety inne kobiety, faceci innych facetów, dzieci dorosłych ogólnie w tych testach sprawdzamy na ile możemy sobie pozwolić w relacjach z innymi ludźmi. Co do iluzji to każdy dookoła wpycha nam swoje iluzje, tzn kobiety, że chcą żeby ich facet był miły i robił dla niej wszystko, inni faceci, że np. nie dasz rady zdobyć pięknej dziewczyny, wiele religii wpycha nam iluzje, że np. jeżeli nie zrobisz sobie tatuażu x na tyłku to nie zostaniesz zbawiony, oraz niedowiarki, założę się, że kolesiowi, który stożył samolot inni ludzie, przed tym jak tego dokonał, wciskali kit, że człowiek nie może latać.
Udawanie niedostępnej, uważam nie tylko, że to prawda ale również bardzo mocna technika w arsenale kobiet. Są równie pewne subtelne różnice w udawaniu niedostępnej a byciu dla danego kolesia niedostępną(moje badania nad tym jeszcze trwają więc nie mogę z całą pewnością określić tych różnic). Problem natomiast polega na tym, że faceci ich nie dostrzegają. Bywa tak, że koleś po zaobserwowaniu takiego zagrania przez kobietę się wycofuje i przede wszystkim znacznie częściej jest tak, że dziewczyna rzeczywiście jest niedostępna, a on dalej próbuje.
Chciałby jeszcze poruszyć twoje stwierdzenie, że to kobiety wybierają. Tak naprawdę decyzja należy w równym stopniu do faceta i kobiety.
I tak między nami umiejętność wyboru kobiety z tłumu, która na Ciebie, że tak kolokwialnie powiem, leci to jest najważniejsza umiejętność faceta, który chce tylko zaliczać laski.

Kilka moich wniosków
Nie mamy wpływu na to gdzie kogoś poznajemy więc warto również próbować w miejscach, w których szanse powodzenia są nikłe. Od razu mówię nie chodzi tutaj żeby latać za każdą kobietą na ulicy tylko po prostu jak Ci się jakaś spodoba podejść do niej. Oczywiście rady Pawła są bardzo komfortowe, i odrzucenie setki razy boli ale wiecie wszyscy chcą być szczęśliwi, nikt nie chce cierpieć tylko, że bez odrobiny deszczu nie ma tęczy. Dlatego też decyzje podejmowane w bólu lub w strachu przed bólem w większości nie są dobre.

I mam dla was taką oczywistą ciekawostkę, mam nadzieje, że ją wcześniej zauważyliście, najlepsze techniki do podrywania kobiet zostały stworzone przez kobiety do podrywania facetów.

A i Paweł mam do Ciebie sprawę podpowiedź wybacz tak naprawdę nie wiem co to jest, ale dość często jak słuchałem Twoich nagrań to w twoim głosie słyszałem pretensję, nie wiem czy ona rzeczywiście jest czy po prostu mi się wydaje.

I ostatnia rada dla wszystkich, którzy wytrwali czytając to ludzie cieszcie się życiem bo prędzej czy później każdy umrze, dlatego nie przejmujcie się odrzuceniami ani tym co inni o was myślą, ludzie mają prawo myśleć o was co chcą i tak naprawdę to co kto o was myśli to nie wasza sprawa.

Reply

Arturo November 10, 2015 at 21:19

bozo dobry komentarz, pzdr

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: