Jak zagadać do dziewczyny – 10 porad jak podejść i zagadać

by Paweł Grzywocz on 6 May 2011

jak zagadać do dziewczyny Jak zagadać do dziewczyny to pytanie, które pojawia się po prostu z braku kompetencji. Z czasem zniknie i zagadanie do dziewczyny będzie dla Ciebie czymś równie naturalnym jak zagadanie do faceta.

Oto 10 porad: Jak zagadać do dziewczyny:

1. Twoje nastawienie: miej nastawienie, że jesteś facetem, który ma tysiące opcji, a na świecie jest tyle pięknych i samotnych kobiet, że nawet gdybyś chciał zagadać do każdej dziewczyny i ją lepiej poznać, to Twoje życie byłoby za krótkie, żeby to osiągnąć. Nie pokazuj oczywiście tego kobiecie. To nastawienie ułatwi Ci pokonanie strachu przed podejściem. Jeśli zostaniesz odrzucony, to nie będzie koniec świata prawda?

2. Złap kontakt wzrokowy z kobietą zanim do niej podejdziesz i cokolwiek powiesz. Jeśli dziewczyna spogląda na Ciebie co chwilę albo utrzyma kontakt wzrokowy przez 2 sekundy lub dłużej, to masz pewny znak, że powinieneś podejść i zagadać do dziewczyny. Kontakt wzrokowy to pierwszy krok, gdy chcesz rozpocząć rozmowę z nową dziewczyną.

3. Pokaż pewność siebie: Ludzie demonstrują pewność siebie (lub nieśmiałość) na wiele sposobów. Twoja postawa ciała (wyprostowana bądź zgarbiona), ton głosu (pewny i zrelaksowany bądź drżący i niepewny), kontakt wzrokowy (pewny i przeszywający bądź słaby i bardzo krótki, rozbiegany), ręce w kieszeniach lub niepotrzebne bawienie się rękami lub swoim ubraniem. To wszystko ma wypływ na Twoje poczucie pewności siebie i to jak się prezentujesz w oczach kobiet. Jeśli zaczniesz się poruszać i zachowywać jak Brad Pitt albo James Bond, to będziesz się czuł o wiele pewniej siebie. Najlepiej zanim postanowisz zagadać do dziewczyny, najpierw wyobraź sobie, że jesteś Bradem Pittem, a następnie idź i zagadaj do dziewczyny.

4. Dawaj niebezpośrednie komplementy. Każdy lubi być doceniany, ale w niebanalny sposób. Powiedz kobiecie, że ma pozytywną energię albo oryginalne poczucie humoru. Nie komplementuj jej ciała ani urody, bo słyszała to już 10 000 razy.  Zwróć uwagę na jej biżuterię i zadaj jakieś pytanie, na jej temat. To nawiąże ciekawą rozmowę.

5. Gdy chcesz zgadać do dziewczyny to unikaj wszelkiego rodzaju oklepanych tekstów i czegoś, co piękna kobieta słyszała już w swoim życiu milion razy. Jeśli odezwiesz się do dziewczyny i na wstępie powiesz “dasz mi swój numer”, “chcę Cię poznać”, “umówisz się ze mną” czy coś w tym stylu, to od razu jesteś spalony i wpadasz w szufladkę kolejnego frajera, który próbuje poderwać kobietę jeszcze zanim w ogóle ją poznał. Od razu przechodzi do rzeczy i spieszy się, żeby domknąć sprawę. Spokojnie, jajec Ci nie rozerwie. Pogadaj dłuższą chwilę na jakiś niezobowiązujący temat i dopiero na końcu rozmowy zapytaj o numer.

6. Słuchaj, co kobieta Ci odpowie. To jest kluczowa umiejętność. Większość kolesi ciągle się zastanawia, co za chwilę powie. W głowie mają wewnętrzny dialog: “o czym gadać, o czym gadać, o czym gadać” - jak jakiś robot. Wyluzuj się i skup się tylko na tym, co kobieta do Ciebie mówi. Tam dostaniesz mnóstwo ciekawych tematów do rozmowy. Patrz jej w oczy i słuchaj.

7. Przejmij inicjatywę. Nie oczekuj, że kobieta podejmie kolejny temat w rozmowie albo, że to ona zapyta Ciebie o numer telefonu. To się nigdy nie stanie. W pewny siebie sposób powiedz jej: “Wpisz mi tutaj swój numer telefonu” i daj jej swój telefon do ręki. Nie proś ani nie pytaj się jak mięczak: “Dasz mi swój numer telefonu?”, tylko powiedz jej, co ma robić, bądź dominujący.

8. Nie bądź agresywny i się nie obrażaj. Jeśli kobieta NIE jest zainteresowana to się uśmiechnij i pożegnaj, doceń miło spędzony czas, pokazujesz w ten sposób klasę. Jeśli zagadasz do dziewczyny i nic z tego nie wyjdzie, to się nie obrażaj ani NIE naciskaj kobiety pytaniami dlaczego NIE jest zainteresowana albo dlaczego NIE chce dać Ci swojego numeru. Po prostu przyjmij to do wiadomości i zmień obiekt zainteresowań…  i tak nie dowiesz się od niej prawdy.

10. Odjedź od kobiety PIERWSZY. Nigdy nie zamęczaj nowo poznanej dziewczyny swoją obecnością. Pogadaj 5 do maksymalnie 12 minut i się zmywaj. Nie bądź desperatą, szukającym akceptacji, nie bądź zbyt dostępny. Zawsze pierwszy kończ rozmowy. Miej przygotowane zakończenie rozmowy, jeszcze zanim zdecydujesz się podejść do dziewczyny.

Aby się nauczyć jak zagadać do dziewczyny i jak poderwać dziewczynę, która będzie Twoją nową dziewczyną, zapisz się na darmowe porady

Uzbrój się w cierpliwość, odwagę i pewność siebie. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak zagadywać do dziewczyn każdego dnia bez gonienia ich po ulicach lub supermarketach oraz zdobyć umiejętność swobodnego rozmawiania z dziewczynami, to zapisz się na darmowe porady mailowe poniżej.

Otrzymasz raport pdf z 24 zabawnymi tekstami do flirtowania i zaczniesz działać. Najważniejsze, abyś zaczął działać.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

email
VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Wpis:
Rating: 4.5/5 (6 votes cast)
Jak zagadać do dziewczyny - 10 porad jak podejść i zagadać, 4.5 out of 5 based on 6 ratings

Poszukiwano

  • jak zagadać do dziewczyny
  • jak zagadać do dziewczyny na fb
  • Jak zagadać do dziewczyny?
  • jak zagadac dziewczyne
  • jak zagadać do dziewczyny na facebooku

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 6 comments… read them below or add one }

k. June 20, 2011 at 22:53

Niezły całkiem ten artykuł. Musisz być dobrym obserwatorem, dobrze rozpracowałeś kobiece mechanizmy. Chociaż ja i tak uważam, że najlepiej być sobą i dobrze się ze sobą czuć – wtedy wszelkie tego typu problemy znikają. Bawi mnie myśl, że faceci przed “zagadaniem” do dziewczyny, wyobrażają sobie siebie jako Jamesów Bondów. :)

Reply

adamkos718 November 15, 2011 at 20:47

Bardzo dobry artykuł :) Nie jakieś pierdoły, tylko profesjonalne porady napisane przez faceta, który po prostu się na tym zna. Dzięki wielkie :)

Reply

G. January 5, 2012 at 22:53

ekhmm a gdzie dziewiątka ;> ?

Reply

grzywocz January 5, 2012 at 23:02

Ukryta dla ambitnych ;) . Po więcej info zapisz się na newsletter…

Reply

AR. March 2, 2012 at 17:03

Jestem dziewczyną, będę szczera, te twoje porady są głupie. I tyle. Każdy jest interesujący na swój sposób, i z pewnością nieśmiałość oraz skromność są w pewnym kontekście urocze u faceta. Po co udawać Brada Pitta? Najlepiej być sobą. “tylko powiedz jej, co ma robić, bądź dominujący” Ten tekst mnie całkowicie rozwalił, jest wręcz żałosny. Ja takiego kolesia, który próbowałby mną rządzić na dzień dobry bym spławiła. Jest wiele słodkich chłopaków którzy są nieśmiali, jeśli przez tą twoją wypowiedź staną się kompletnymi idiotami to wiedz, że być może spieprzyłeś komuś życie. Albo się jest mega super facetem któremu kobiety padają do nóg, albo nie, każdy jest jednak wartościowy.

Reply

John March 6, 2012 at 02:29

Facet nieśmiały nie ma żadnych szans bo to taka c*pa nie chłop.

Chyba że wygląda jak hollywoodzki aktor to wtedy co innego bo urodą nadrabia ale to wyjątek jest.

Ty może masz po prostu sama dominujący charakter i dlatego tak piszesz.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: