Jak Zagadać Do Dziewczyny – 10 Porad Jak Podejść, Zagadać Do Dziewczyny i Zapanować Nad Emocjami (v.2020)

by Paweł Grzywocz on 6 October 2012


Większość kobiet nie widzi się ze swoim facetem za 5 lat, to wtedy spytaj
o kontakt i powiedz, że odezwiesz się za pół roku sprawdzić, czy jest wolna.


jak zagadać do dziewczyny - 10 porad jak podejść i zagadać
Jak zagadać do dziewczyny to pytanie, które pojawia się, gdy rzadko zagadujemy do dziewczyn. Z czasem zniknie i zagadanie do dziewczyny będzie dla Ciebie czymś równie naturalnym jak zagadanie do faceta.

W tym artykule dowiesz się:

 • Jak zagadać do dziewczyny w różnych sytuacjach – jakimi zasadami się kierować?
 • Jak zachować twarz, gdy zagadana dziewczyna nie będzie zainteresowana?
 • Jak zagadać do dziewczyny – teksty do zagadania na fb czy na messengarze.
 • Jakie przyjąć nastawienie, gdy zagadujesz do dziewczyny, żeby się nie stresować i nie przejmować brakiem doświadczenia?
 • Jak zagadać do dziewczyny, którą znasz, a jak do takiej której nie znasz?
 • 10 porad: Jak zagadać do dziewczyny i zapanować nad emocjami:

  #1 Twoje nastawienie podczas zagadania do dziewczyny:


  Gdy zagadujesz do dziewczyny, to nie nastawiaj się na jedną dziewczynę, tylko uświadom sobie, że jest wiele kobiet na świecie, a dopóki nie zdobędziesz doświadczenia w zagadywaniu do kobiet, to niekoniecznie uda Ci się zdobyć tę jedną dziewczynę, którą sobie upatrzyłeś, tylko będziesz musiał zagadać więcej dziewczyn.

  Na świecie jest wiele atrakcyjnych kobiet, że nawet gdybyś chciał zagadać do każdej dziewczyny i ją lepiej poznać, to Twoje życie byłoby zbyt krótkie, żeby to osiągnąć.
  To nastawienie ułatwi Ci pokonanie strachu przed podejściem.

  Jak zagadać do dziewczyny w różnych sytuacjach – jakimi zasadami się kierować?

  Dziewczyny inaczej reaguję, gdy do nich zagadujesz w miejscu z małym wspólnym kontekstem, jak osiedle, rynek czy sklep, a inaczej z dużym wspólnym kontekstem, jak zajęcia tematyczne. Więcej o miejscach w artykule, gdzie szukać dziewczyny. Zawsze możesz powiedzieć:

 • “Cześć, chciałem się przywitać i przełamać z Tobą barierę społeczną/nieśmiałość/pierwsze lody, jak masz na imię?”, a potem przejdź do interesujących tematów do rozmowy, jak np. co lubi robić dla relaksu, czym się interesuje w wolnym czasie.
 • #2 Zanim zagadasz do dziewczyny złap z nią kontakt wzrokowy lub chociaż pozwól, żeby Cię zauważyła i się nie wystraszyła, gdy zagadasz.

  Ciekawa rozmowa po kontakcie wzrokowym z dziewczyną w nagraniu poniżej.

   
  Więcej tego typu rozmów znajdziesz tutaj. Jeśli dziewczyna spojrzy na Ciebie na chwilę, to wykorzystaj to jako sygnał zainteresowania i znak, że powinieneś podejść i zagadać do dziewczyny. Nawet, jeśli nie zdążysz, to zawróć się, podejdź do niej i powiedz:

 • “Cześć, miałem właśnie do Ciebie zagadać, ale nie zdążyłem, gdy się przed chwilą mijaliśmy, więc teraz nadrabiam zaległości, jak masz na imię?”
 • Kontakt wzrokowy to pierwszy krok, gdy chcesz rozpocząć rozmowę z nową dziewczyną. Spraw, aby już przed zagadaniem ona widziała, że zaraz się odezwiesz. Dzięki temu ona się nie wystraszy, gdyż często mężczyźni zagadują do dziewczyny zbyt głośno, zbyt blisko, zbyt późno, przez co ona podskakuje ze strachu.

  #3 Pokaż pewność siebie podczas rozmowy z dziewczyną i nie poniżaj się

  Traktuj zagadanie, jak coś dobrego – kłania się praca nad poczuciem własnej wartości. Ludzie demonstrują pewność siebie (lub niepewność) na wiele sposobów. Np.

 • Twoja postawa ciała (wyprostowana bądź lekko wklęsła)
 • Ton głosu (pewny i zrelaksowany bądź niepewny)
 • Kontakt wzrokowy (pewny, spokojny, głęboki bądź słaby i bardzo krótki, rozbiegany)
 • Ręce w kieszeniach lub niepotrzebne bawienie się rękami lub swoim ubraniem zamiast opanowania i trzymania rąk wzdłuż tułowia, gdy nie gestykulujesz.
 • jak zagadać do dziewczyny tekstyTo wszystko ma wypływ nie tylko na pewność siebie, ale właśnie na to, jak się prezentujesz przed zagadaną dziewczyną. Nawet, jeśli nie rozwiązałeś jeszcze wszystkich swoich problemów, to możesz nauczyć się panować nad emocjami i prezentować w pewny siebie sposób.

  Jeśli np. zaczniesz się poruszać w bardziej spokojny i opanowany sposób, jak James Bond, to będziesz się czuł o wiele pewniej siebie. Zanim postanowisz zagadać do dziewczyny wyobraź sobie, że jesteś w emocjonującym filmie, a następnie idź i zagadaj do dziewczyny w dobrym nastroju i z wysokim poczuciem wartości (polecam scenę zapoznawczą z filmu: “Meet Joe Blacktutaj – nie musisz rozumieć tekstu, tylko chodzi
  o mowę ciała, opanowanie).

  Jak zachować twarz, gdy zagadana dziewczyna nie będzie zainteresowana?

  Najczęściej dziewczyna powie, że się spieszy albo musi iść, to w porządku. Zwykle i tak już jest zajęta, jeśli nie zagadałeś w jakiś totalnie krępujący sposób. Ewentualnie możesz spytać, gdzie poznała chłopaka albo męża i w ten sposób zbierać ciekawe dane o tym, gdzie się ludzie poznają.

  Tak samo, jeśli ona powie, że już ma chłopaka, to nie zawstydzaj się i nie uciekaj. Spytaj:

 • “Widzisz się z nim za 5 lat? Gdzie się poznaliście? Kiedy ślub?”
 • Często dziewczyny nie widzą się ze swoimi facetami za 5 lat, to wtedy powiedz, że odezwiesz się za pół roku sprawdzić, czy jest już wolna. A jeśli jest szczęśliwa i widzi się z nim za 5 lat, to spytaj, jakie ma dla Ciebie rady, żeby być lepszym mężczyzną i zostaw jej kontakt, który mogłaby polecić wolnym koleżankom.

  #4 jak zagadać do dziewczyny – rozpocznij oryginalnym komplementem.

   
  jak podejść i zagadać do dziewczyny - poradyKażdy lubi być doceniany, ale
  w niebanalny sposób. Powiedz kobiecie: “Cześć, chciałem się przywitać i powiedzieć Ci komplement, jak masz na imię?”, następnie skomentuj, co Ci się niej szczegółowego spodobało. Unikaj banałów, że ma pozytywną energię itp. bo to do każdej pasuje i ona nie poczuje się wyjątkowo.

 • Np. spodobała Ci się jej sylwetka, to powiedz, że ma wysportowaną sylwetkę
  i czy uprawia jakiś sport
  . Spodobały Ci się jej ciemne włosy i oczy, to powiedz jej, że spodobało Ci się, jak ma pomalowane oczy i ładnie się komponują z jej ciemnymi włosami.
 • Nie musisz mówić nawet “Spodobało mi się”, tylko samo: “Masz ładnie dopasowany kolor xyz do abc”, ale niech faktycznie Ci się to podoba a nie będzie to jakiś frazes wymyślony na siłę, który Cię w ogóle nie rusza jak np. że ma fajną torebkę, bo to jest zbyt ogólne i mało osobiste. Np. zmień to, że ma malutką torebeczkę i ona jest malutką kobietą i to tak słodko pasuje do siebie – to już jest bardziej konkretne i specyficzne, oryginalne.
 • Sztukę dawania oryginalnych komplementów dziewczynie tłumaczę w osobnym artykule.

  Jak zagadać do dziewczyny – teksty do zagadania na fb czy na messengarze.

  Gdy chcesz zagadać do dziewczyny na fb lub na messengarze, to zasady są takie same, jak twarzą w twarz oraz możesz nawiązać rozmowę w podobny sposób, jak to tłumaczę w tym artykule. Minusem jest jedynie to, że nie masz takiej siły oddziaływania
  i prezentowania osobowości, jak w rozmowie twarzą w twarz, ale próbować zawsze można.
  jak zagadać do dziewczyny na messengerze

 • Nie ma żadnych magicznych tekstów do zagadania dziewczyny gdziekolwiek, ponieważ one ocenia całokształt, jak się z Tobą rozmawia a nie tylko tekst, który rozpocząłeś rozmowę.
 • #5 Zagadując do dziewczyny unikaj wszelkiego rodzaju oklepanych tekstów

  Unikaj zagadywania do kobiety w sposób, który pewnie już słyszała od wielu innych facetów, jak np.

 • “Jak się bawisz”
 • “Spodobałaś mi się i chciałbym Cię poznać”
 • “Jaki jest do Ciebie numer”
 • “Umówisz się mną?”
 • “Śliczna jesteś, może się poznamy”
 • itp. schematy poprzednich facetów
 • Tego typu teksty dziewczyna raczej już słyszała wiele razy, więc od razu uruchomi się
  u niej reakcja obronna na facetów, których regularnie odrzuca, tak z automatu, bo są zbyt nudnymi facetami.

  Jeśli odezwiesz się do dziewczyny i na wstępie powiesz “dasz mi swój numer”, “chcę Cię poznać”, “umówisz się ze mną” czy coś w tym stylu, to wpadasz w szufladkę faceta, który już się niemal zakochał jeszcze zanim
  w ogóle ją poznał.

  Od razu przechodzi do rzeczy i nadmiernie się spieszy. Najpierw zbuduj interesującą konwersację, daj się poznać, zbuduj wspomnienia, dzięki którym ona nie będzie miała obaw przed spotkaniem. Dopiero po udanej rozmowie zobaczycie, co dalej.

  Jak zagadać do dziewczyny, którą znasz, a jak do takiej której nie znasz?

 • Jeśli znasz dziewczynę, to nie ma sensu się głowić, jak zagadać do niej, tylko wystarczy zwykłe, “jak mija jej dzień”, “co słychać” albo “jak minął weekend” albo wieczór, a następnie opowiedz też od siebie historię, co ostatnio zaobserwowałeś, cokolwiek, co ostatnio np. ugotowałeś albo zauważyłeś na spacerze albo na rynku. Naucz się opowiadać historie w emocjonujący sposób.
 • Jeśli nie znasz dziewczyny osobiście, tylko tak z widzenia, to polecam osobny artykuł: “Jak poznać dziewczynę, którą znam z widzenia“. Wystarczy właśnie tego argumenty użyć, że kojarzysz ją z widzenia i chciałeś się przedstawić.
 • #6 Słuchaj, co kobieta odpowie po zagadaniu do niej i na bieżąco reaguj zamiast strzelać z góry przygotowanymi dialogami

  jak zagadać do dziewczyny tekstyTo jest kluczowa umiejętność. Większość facetów ciągle się zastanawia, co za chwilę powie.
  W głowie mają wewnętrzny dialog:
  “o czym gadać, o czym gadać,
  o czym gadać”
  i nie są obecni.

  Wyluzuj się i skup się tylko na tym, co kobieta do Ciebie mówi. Tam dostaniesz mnóstwo ciekawych tematów do rozmowy. Np. spytaj, czy uprawia jakiś sport albo co lubi dla relaksu. Ona odpowie, że biega albo, że lubi piwo pszeniczne. Właśnie dała Ci tematy, do których powinieneś skojarzyć historię, komentarz, spostrzeżenia i coś opowiedzieć, żeby nie robić z nią wywiadu.

  Patrz jej w oczy, słuchaj, opowiadaj, czynność powtórzyć.

  #7 Jak nie przejmować się początkowym brakiem doświadczenia?

  To normalne, że gdy się czegoś uczymy, to wychodzi nam to nieskładnie. Np. mówienie po angielsku, technika ćwiczenia na siłowni czy nawet granie w grę video lub prowadzenie samochodu. Umiejętności życiowe nie są wrodzone. Trzeba się ich uczyć. Zrozumienie tego pozwala się tak nie przejmować oraz cieszyć się procesem nauki.

 • W szkole tępi się błędy i podejmowanie działania.
 • Prawdziwe życie promuje działanie i wynagradza błędy w postaci cennego doświadczenia.
 • #8 Jak zagadywać do dziewczyn – Przejmuj inicjatywę i prowadź interakcję
  z kobietą

  Przejmij inicjatywę. Nie oczekuj, że kobieta podejmie kolejny temat w rozmowie. Ona może Ci pomóc, ale nie musi. Gdy nie klei się rozmowa z dziewczyną, to na Tobie spoczywa męski obowiązek prowadzenia kobiety. Zupełnie, jak w tańcu czy w łóżku. Kobieta może pomóc, ale to nie jest jej rola ani obowiązek.

  jak zagadać do dziewczynyDlatego to Ty prowadzisz rozmowę, musisz pierwszy zagadać zazwyczaj i gdy się skończy jeden temat lub zrobi się nieco monotematycznie, to zapodaj inny temat. Tak samo na końcu w pewny siebie sposób powiedz jej:

 • “Wpisz mi tutaj swój numer telefonu” i daj jej swój telefon do ręki.
 • Nie proś ani nie pytaj się o pozwolenie: “Dasz mi swój numer telefonu?”, tylko powiedz jej, co ma robić, bądź liderem!
 • #9 Nie bądź agresywny i się nie obrażaj, gdy zagadana dziewczyna nie będzie zainteresowana.

  Jeśli kobieta NIE jest zainteresowana to się uśmiechnij i pożegnaj, doceń miło spędzony czas, pokazujesz w ten sposób klasę. Jest też artykuł: “Co robić, gdy dziewczyna da Ci kosza“.

  Jeśli zagadasz do dziewczyny i nic z tego nie wyjdzie, to się nie obrażaj ani NIE naciskaj kobiety pytaniami dlaczego NIE jest zainteresowana albo dlaczego NIE chce dać Ci swojego numeru. Po prostu przyjmij to do wiadomości i zmień obiekt zainteresowań… 
  i tak nie dowiesz się od niej prawdy – zazwyczaj jest po prostu zajęta lub nie jesteś w jej typie.

  #10 Odjedź PIERWSZY od zagadanej dziewczyny

  Pierwszy zakończ rozmowę z kobietą, do której zagadałeś. Pozostaw niedosyt. Oczywiście, gdy ona na początku jest nieśmiała, to inwestuj 3 do 4 razy w rozmowę, żeby ją ośmielić, natomiast gdy już rozkręcisz rozmowę, to staraj się ją pierwszy zakończyć w pozytywnej energii po około 10 do 20 minutach.

  Nie nadużywaj gościnności nowo poznanej dziewczyny. Unikniesz łatki mężczyzny zbyt dostępnego i zdesperowanego. Pierwszy kończ rozmowy, gdy tylko to możliwe.

  W tym celu miej przygotowane zakończenie rozmowy, jeszcze zanim zdecydujesz się podejść i zagadać do dziewczyny. Np.

 • “Dobrze/Fajnie się z Tobą rozmawia/gada” (specjalnie czas teraźniejszy, że to nadal trwa), “Jaki jest do Ciebie kontakt/nr telefonu”
 • jak zagadać do dziewczyny na messengerzeW zależności od tego, czy bardzo dobrze się zaprezentowałeś
  i dziewczyna na pewno będzie Cię dobrze pamiętać, a rozmowa była dłuższa i emocjonująca (to pytaj wtedy o nr telefonu), a jeśli rozmowa była krótka, poniżej 5 minut, że ona może mieć obawy przed podaniem numeru, to spytaj ogólnie, jaki jest do niej kontakt i pozwól jej zdecydować, co Ci poda.

  Jakby pytała, co wolisz, to oczywiście numer telefonu, bo łatwiej się dogadać
  z dziewczyną przez telefon niż przez tekst.

 • W przypadku otrzymania fb spytaj dodatkowo o miasto i zdjęcie profilowe, żeby nie było problemu z odszukaniem jej.
 • Staraj się zagadać do dziewczyny jeden do trzy razy każdego dnia. Taka częstotliwość pozwoli Ci wyrobić swobodę, opanowanie i znaleźć wymarzoną dziewczynę. Zagaduj w codziennych sytuacjach, jak i na dodatkowych zajęciach. Nie zawsze musi być do tego jakiś super wspólny kontekst.

  Uzbrój się w cierpliwość, odwagę i pewność siebie. Więcej wskazówek o tym, jak zagadywać do dziewczyn każdego dnia otrzymasz w poradach mailowych, w artykułach,
  a także w kursach konwersacji “77 technik flirtu”, “Tranzycje, przejścia do flirtu
  z demonstracjami na scenie
  ” czy “100 rozmów audio z kobietami”.

  Pamiętaj:

  “Powtórka jest matką doskonałości.” (“Repetition is a mother of excellence.”)
  “Powtórka jest matką wszystkich umiejętności.” (“Repetition is a mother of all skills.”)

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  P.S.

  A jaki jest Twój ulubiony sposób, żeby zagadać do dziewczyny
  w różnych sytuacjach i jakie przynosi on efekty?

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Wpis:
  Rating: 4.5/5 (6 votes cast)
  Jak Zagadać Do Dziewczyny - 10 Porad Jak Podejść, Zagadać Do Dziewczyny i Zapanować Nad Emocjami (v.2020), 4.5 out of 5 based on 6 ratings

  Poszukiwano

  • jak zagadać do dziewczyny
  • jak zagadać do dziewczyny na fb
  • Jak zagadać do dziewczyny?
  • jak zagadac dziewczyne
  • jak zagadać do dziewczyny na facebooku

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 6 comments… read them below or add one }

  k. June 20, 2011 at 22:53

  Niezły całkiem ten artykuł. Musisz być dobrym obserwatorem, dobrze rozpracowałeś kobiece mechanizmy. Chociaż ja i tak uważam, że najlepiej być sobą i dobrze się ze sobą czuć – wtedy wszelkie tego typu problemy znikają. Bawi mnie myśl, że faceci przed “zagadaniem” do dziewczyny, wyobrażają sobie siebie jako Jamesów Bondów. :)

  Reply

  adamkos718 November 15, 2011 at 20:47

  Bardzo dobry artykuł :) Nie jakieś pierdoły, tylko profesjonalne porady napisane przez faceta, który po prostu się na tym zna. Dzięki wielkie :)

  Reply

  G. January 5, 2012 at 22:53

  ekhmm a gdzie dziewiątka ;> ?

  Reply

  grzywocz January 5, 2012 at 23:02

  Ukryta dla ambitnych ;) . Po więcej info zapisz się na newsletter…

  Reply

  AR. March 2, 2012 at 17:03

  Jestem dziewczyną, będę szczera, te twoje porady są głupie. I tyle. Każdy jest interesujący na swój sposób, i z pewnością nieśmiałość oraz skromność są w pewnym kontekście urocze u faceta. Po co udawać Brada Pitta? Najlepiej być sobą. “tylko powiedz jej, co ma robić, bądź dominujący” Ten tekst mnie całkowicie rozwalił, jest wręcz żałosny. Ja takiego kolesia, który próbowałby mną rządzić na dzień dobry bym spławiła. Jest wiele słodkich chłopaków którzy są nieśmiali, jeśli przez tą twoją wypowiedź staną się kompletnymi idiotami to wiedz, że być może spieprzyłeś komuś życie. Albo się jest mega super facetem któremu kobiety padają do nóg, albo nie, każdy jest jednak wartościowy.

  Reply

  John March 6, 2012 at 02:29

  Facet nieśmiały nie ma żadnych szans bo to taka c*pa nie chłop.

  Chyba że wygląda jak hollywoodzki aktor to wtedy co innego bo urodą nadrabia ale to wyjątek jest.

  Ty może masz po prostu sama dominujący charakter i dlatego tak piszesz.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: