Kontakt i Odpowiedzi Na Częste Pytania

Zanim napiszesz wiadomość, sprawdź poniższe:

Odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące relacji z kobietąwybierz odpowiedni “dział”
i przeczytaj serię artykułów.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące zamówienia – czasami mail z kursem wpada do folderu “spam”, “inne”, “zakupy”, “oferty”, “newslettery” itp. więc sprawdź, czy tam nic nie ma ode mnie.

Szczegóły odnośnie konsultacji indywidualnych przez skype, telefon lub email.

Otrzymuję codziennie maile z historiami, jak te poniżej:
jak poderwac dziewczynejak poderwac dziewczyne
jak poderwac dziewczyne
Gdybym chciał na nie wszystkie odpowiedzieć, to musiałbym odpisywać na maile całymi dniami, a i tak bym nie nadążył. Otrzymuję także wiele inspirujących historii sukcesu, za które serdecznie dziękuję i życzę dalszego rozwoju.

Pragnę uprzedzić, że w pierwszej kolejności odpowiadam na opłacone konsultacje, następnie na maile dotyczące zamówienia, potem na pytania od uczestników konkretnego kursu, a potem na pytania od czytelników.

Rozwiązanie swojego problemu znajdziesz w pełnych programach lub podczas konsultacji mailowej, skype lub 1 na 1.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące zamówienia:

W jaki sposób i kiedy otrzymam zamówione materiały?

Każdy kurs jest wydany w formie elektronicznej, do pobrania na własny komputer. Zaraz po zaksięgowaniu płatności przez operatora PayU.pl, czyli od razu lub w ciągu kilku minut na email podany przy zamówieniu otrzymasz wiadomość z linkami do pobrania plików pdf, mp3, mp4. Natomiast druk przelewu pocztowego wysłanego na poczcie dociera w ciągu 1 do 2 dni roboczych.

Sprawdź również pozostałe foldery na poczcie, jak spam, zakupy, oferty, inne, newslettery, ponieważ tam czasami trafia kurs. Jeśli go tam nie ma, to daj znać, to sprawdzę, czy wszystko w porządku i wyślę kurs osobiście w odpowiedzi na Twojego maila.

Jaki jest numer konta, na który trzeba wpłacić pieniądze?

Dane do przelewu w systemie PayU.pl są za każdym razem inne, co pozwala automatycznie księgować przelewy i wysyłać dane dostępowe w najkrótszym możliwym czasie.

Jeśli nie mam konta internetowego lub w ogóle bankowego, to w jaki sposób mogę zapłacić za dostęp do kursu?

Jeśli nie masz swojego konta – możesz pobrać druk przelewu pocztowego i zrealizować go na poczcie.

Czy mogę płacić z zagranicy, jeśli moja karta kredytowa jest obsługiwana w innej walucie niż polski złoty?

Tak, nie ma problemu. Banki same przeliczą sobie opłatę po bieżącym kursie i pobiorą równowartość ceny dostępu do kursu w Twojej walucie. Można również zlecić przelew poprzez paypal.com

Czy zamówienie i tytuł przelewu są anonimowe?

Tak, w bazie zamówień otrzymam tylko Twój email oraz imię podane w formularzu zamówienia, natomiast tytuł przelewu to ciąg liczb z dopiskiem kurs, więc w historii przelewów nie wiadomo, czego on dotyczy.

Czy będę mógł korzystać ze wszystkich materiałów na telefonie?

Materiały są w formie plików do pobrania w formacie pdf, mp3, mp4, więc jeśli telefon obsługuje te formaty, to tak. Niektóre przychodzą w formie linków do pobrania na adres email, a niektóre są na mojej stronie w ramce z youtube’a jako film niepubliczny, ale też można je poniżej tej ramki pobrać w formatach mp4 lub samo audio mp3. “77 technik flirtu” i nagrania mp3 z “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek” są spakowane w programie WinRar/7Zip, więc trzeba je rozpakować na komputerze i nagrać na komórkę, chyba że w komórce można zainstalować program do rozpakowania i rozpakować. Oprócz tych dwóch powyższych programów, wszystkie pozostałe są od razu w formie linka pdf, mp3, mp4 lub w formie linka do strony z materiałami, na której można oglądać lub pobierać.

Czy taki kurs mi pomoże?

Zapoznaj się z opiniami na temat danego kursu. Kurs zdecydowanie Ci pomoże pod warunkiem, że go przestudiujesz ze zrozumieniem i będziesz stosował zdobytą wiedzę w codziennym życiu krok po kroku. Moim zadaniem jest edukować i motywować do pracy nieśmiałych facetów i nie tylko. Bez względu na to, ile materiałów przerobisz, to na końcu dnia liczy się Twoja praca nad sobą. Nie da się zbudować dużej pewności siebie, obycia, pozbyć się stresu, nieśmiałości, presji na wynik bez codziennej pracy nad sobą. Można sobie słuchać nagrań z podejść, chodzić na szkolenia, zobaczyć nawet, jak ja rozmawiam z kimś, ale potem trzeba to robić samemu i liczy się to, ile minut dziennie jesteśmy poza tą strefą komfortu. Ile minut dziennie pokonujemy jakiś dyskomfort i w dodatku potrafimy czerpać z tego radość, przyjemność, dobrze się tym bawić, bo poznawania się nie można traktować zbyt poważnie. To ma być zabawa i w kursach uczę, jak się tym cieszyć.

Jak szybko mogę osiągnąć pewność siebie i obycie z kobietami?

Zależy od Twojego punktu startowego. Moim zdaniem korzystanie z kursów skróci Twoją drogę do sukcesu o kilka lat błądzenia we mgle. Nie ma to większego znaczenia, ile czasu zajmie osiągnięcie celu, ponieważ czas
i tak przeminie bez względu na to, czy będziesz nad sobą pracował czy nie. W dodatku, jeśli nic ze sobą nie zrobisz, to sytuacja może się pogarszać, bo zamiast się rozwijać, zaczynamy się cofać albo utwierdzać
w negatywnych przekonaniach i doświadczeniach. Porównuję rozwijanie charakteru i osobowości do każdej innej dziedziny, jak zdrowa, zadbana sylwetka, rozwijanie firmy, nauka języka obcego. Bez względu na zastosowane metody trzeba dać sobie minimum pół roku do roku na osiągnięcie dużego postępu. Mały postęp jest widoczny od razu, a na duży postęp składa się systematyczna praca nad sobą w danej dziedzinie.

Czy uda mi się zdobyć lub odzyskać jedną, konkretną dziewczynę?

Jako jedyny autor nie obiecuję gruszek na wierzbie i nierealnych fantazji. Misją mojej działalności jest ochrona mężczyzn przed kłamstwami, przez które męczyłem się kilka lat. W kursie nauczysz się, jak sprawdzić, czy zainteresowanie tej konkretnej kobiety jest już trwale zabite lub od początku było udawane
i nieszczere oraz nauczysz się, jak w przyszłości uniknąć takiej sytuacji i od początku postępować właściwie oraz odczytywać i dbać o prawdziwe zainteresowanie.

To żaden sukces zdobyć lub odzyskać kobietę, która będzie tkwić z nami z nudów, z desperacji, z wygody, lenistwa, strachu i nie będzie nas szanować ani się starać w związku. Tak właśnie wyglądają takie wymęczone, wychodzone, wymanipulowane związki. Nie polecam tego i w materiałach uczę, jak rozpoznać kobietę, która od początku tkwiła w związku byle z kimś być lub straciła zainteresowanie z czasem i teraz będzie tylko tkwić i zachowywać się na chwilę dobrze, a potem znowu źle. Lepiej to rozpoznać i uciąć takie relacje niż się męczyć i oszukiwać całe życie.

Czy te kursy to nie manipulacja? Czy nie mogę być po prostu sobą?

Zależy, co rozumiesz pod pojęciem bycia sobą. Nasza rzeczywistość rządzi się pewnymi zasadami i prawami, np. jedna z nich polega na tym, że ludzie, a także kobiety nie doceniają tego, co jest zbyt dostępne, zbyt powszechne, łatwo osiągalne. Ludzie z natury nie doceniają tego, co darmowe, dlatego gdyby diamenty leżały na ulicy, to nie miałyby takiej wartości. Ta zasada działa również w relacjach i albo nauczysz się ją respektować albo będziesz z jej powodu tracił nowo poznane dziewczyny, które nie doceniają zbyt dostępnych facetów. Podobnie jest z pewnością siebie i nieśmiałością. Będąc cichym i małomównym bardzo ciężko jest poznać dziewczynę albo jest to wręcz niemożliwe, bo wtedy nie bylibyśmy dotychczasowym, cichym “sobą”. Jeśli nad tym nie popracujesz, to nic się nie zmieni w Twoim życiu. Tutaj nie chodzi
o udawanie, tylko o rozwój świadomości, zdrowe podejście do siebie i związku. Nie da się udawać na dłuższą metę, dlatego potrzebujesz przestudiować ze zrozumieniem kurs, aby ta wiedza była dla Ciebie naturalna
i oczywista. To nie jest naturalne, że jesteśmy np. zblokowani przed zagadaniem do ładnej dziewczyny lub zbyt szybko się angażujemy. To wytresowane reakcje wtłoczone nam przez media i otoczenie. Dlatego cała praca polega na pozbyciu się z głowy szkodliwych śmieci i zastąpienie ich czymś pożytecznym.

Czy to mi pomoże, jeśli jestem beznadziejnym przypadkiem, mam słaby wygląd i mało pieniędzy?

To Ty decydujesz o tym, czy jesteś beznadziejnym przypadkiem. Jeśli nie masz nadziei na poprawę swojej sytuacji, to dlaczego interesujesz się kursem, który ma Ci pomóc? Wychodzi na to, że jednak masz nadzieję
i o to chodzi. Mamy w życiu tzw. strefę wpływu, czyli czynniki, na które mamy wpływ. Dzięki pracy nad sobą
w obrębie tych czynników możesz spać spokojnie, że dałeś z siebie 100% i na końcu życia nie będziesz żałował, że nie spróbowałeś więcej ryzykować, więcej nad sobą pracować, więcej działać. To daje spełnienie i radość, już samo działanie, odkrywanie, rozwijanie się, a efekty są skutkiem ubocznym tej radości z działania, dążenia. Rozwój to najpiękniejsza rzecz pod Słońcem. Bez rozwoju bylibyśmy skazani na nasz los, a nasze życie byłoby dziełem przypadku. Bądź kowalem swojego losu i przejmij odpowiedzialność. Możesz rozwijać swoją osobowość, świadomość, wygląd i kwalifikacje zawodowe, dzięki czemu znacząco ułatwisz sobie życie
i możesz osiągnąć nawet więcej lub tyle samo, co osoby, które miały łatwiejszy start i osiadły na laurach lub zmarnowały swoje predyspozycje. Mnie się udało zmienić diametralnie, czytelnikom udaje się zmieniać każdego dnia, więc Ty też możesz.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące relacji z kobietą:

Drętwa gadka:

Rozmowa z dziewczyną się nie klei – inwestuj w rozmowę

Cicha dziewczyna – jak przerwać niezręczną ciszę

Jak rozmawiać z kobietą – jak wywołać emocje w kobiecie

Introwertyzm – jak być bardziej rozmownym

Pustka w głowie – nie mam nic do powiedzenia

Jak nauczyć się flirtować w 3 prostych krokach

Ona pyta: “Czy Ty mnie podrywasz i mówisz do każdej?”

Ona pyta: “Czy spotykasz się z innymi kobietami i jak często chodzisz na randki?”

Kiedy powiedzieć o rozwodzie i innych trudnych sprawach

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną:

Przykładowa rozmowa z dziewczyną – Jak zacząć rozmowę – Schemat od A do Z

Oryginalne komplementy dla dziewczyny jako rozpoczęcie rozmowy

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba, aby nie zostać tylko żartownisiem

Jak okazać zainteresowanie dziewczynie przy podejściu

Jak zagadać do dziewczyny w grupie, która jest z koleżankami

Jak poznać dziewczynę, gdy jestem nieśmiały – Jak zagadać i co powiedzieć dalej

Jak sprawdzić czy jest Tobą zainteresowana czy się Tobą bawi:

Jak sprawdzić czy dziewczyna coś do Ciebie czuje w 3 prostych krokach

Jak poznać, że podobasz się dziewczynie – 7 oznak udawanego zainteresowania

Jak zdemaskować zainteresowanie dziewczyny przez telefon

Dziewczyna nie chce się spotkać – ile razy proponować spotkanie

Kiedy dziewczyna nie jest zainteresowana i zmusza się do związku

Dziewczyna wysyła sprzeczne sygnały, ponieważ chce tylko Twojej uwagi

Dziewczyna nie wie, czego chce – Nie wie, co czuje – Co robić?

Telefon i sms – jak nie zabijać zainteresowania dziewczyny przez telefon:

Jak pisać z dziewczyną SMS – Przykłady SMS do dziewczyny

Kiedy zadzwonić do dziewczyny i dlaczego lepiej poczekać

Dziewczyna proponuje drugie i kolejne spotkania – Nie zgrywaj niedostępnego

Dziewczyna chce potwierdzić spotkanie, aby je później odwołać – jak tego uniknąć

Odwołana randka – jak reagować

Dziewczyna udaje niedostępną – jak postępować

Czy udawać niedostępnego przed dziewczyną – Jak pozostać sobą i nie bawić się w gierki

Czy koleżanka lub przyjaciółka jest Tobą zainteresowana – jak postępować:

Jak sprawdzić, czy dziewczyna coś do Ciebie czuje w 3 prostych krokach

Jak zamienić koleżeńską znajomość w coś więcej

Jak pocałować koleżankę lub przyjaciółkę

Jak poznać, że podobasz się dziewczynie – 7 oznak udawanego zainteresowania

Co zrobić, gdy dziewczyna da Ci kosza – jak zachować twarz

Jak przekonać dziewczynę do siebie

Dziewczyna nie chce stałego związku – nie jest gotowa na związek

Jak nigdy więcej nie zostać tylko kolegą

Aseksualność – najgorszy błąd facetów w rozmowie z dziewczyną

Stracone zainteresowanie dziewczyny? Przyczyna – brak wyzwania i tajemnicy:

Jak stracić dziewczynę w ciągu 4 randek

Dziewczyna potrzebuje czasu – co robić?

Zbyt szybki dotyk – 2 historie porażek

Brak chemii na początku związku, brak iskrzenia – Dziewczyna nie czuje tego czegoś

Dziewczyna po rozstaniu lub po przejściach – jak postępować

Dziewczyna boi się związku i zaangażowania oraz nie potrafi zaufać

Co zrobić, żeby dziewczyna się we mnie zakochała

Kiedy dać prezent nowej dziewczynie – czy wręczać koleżance

Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy

Dlaczego masz tylko jedną szansę z kobietą – wyjawionej tajemnicy nie da się ponownie uczynić tajemnicą

Przyczyny rozstania, rozwodu oraz możliwości i zagrożenia powrotu:

Jak odzyskać byłą kobietę – co jest realne, a co jest oszustwem

Szansa, aby odzyskać byłą kobietę – pogarda i wstręt

10 sposobów, jak stracić kobietę na zawsze

4 fazy spadku zainteresowania kobiety

Jak przeżyć rozstanie – zrozum powody

Jak zapomnieć o dziewczynie w 3 prostych krokach

Dziewczyna mnie nie chce i mnie nie kocha – jak się wyleczyć z nieszczęśliwej miłości

Raport: 37 zasad bycia wyzwaniem w związku

Jak zabić zainteresowanie kobiety w związku

Jak odzyskać dziewczynę – odzyskiwanie byłej

Jak często spotykać się z dziewczyną + komentarze do Jowita

Udawane zainteresowanie – jak sprawdzić, czy dziewczyna zabija z Tobą czas:

Rozpad związku po 8 miesiącach udawania

Jak uniknąć kobiety, która chce posiadać jakiegokolwiek chłopaka a nie Ciebie

Jak zaoszczędzić 2 lata nieudanego związku z kobietą, która tylko zabijała z Tobą czas i tkwi z nudów

Dziewczyna nie okazuje uczuć i się nie stara w związku – jak ją zachęcić i odkryć, czy jej zależy

Jak odkryć czy dziewczyna chce być oficjalnie w związku i czy jej od początku na Tobie zależało

Jak dziewczyna pyta o związek – 7 tekstów

Jak zwiększyć ilość spotkań z nowo poznaną dziewczyną

Kobieta udawała związek przez rok, żeby nie być samą

Po czym poznać, że jej nie zależy i z Tobą tkwi – Dziewczyna nie chce przyjechać

Po czym poznać, że jej zależy i się jej podobasz – Ile wkłada wysiłku

Toksyczne kobiety: wampir uwagi, niedowartościowane dziecko, manipulantka, maniaczka kontroli, królowa adoracji, potrzebująca ciągłej uwagi chłopaka lub wielu facetów, obrażalska księżniczka:

4 toksyczne typy kobiet, od których lepiej uciekać – księżniczka dramatu, karmiąca się konfliktem

10 typów kobiet z czego 9 zniszczy Ci życie

25 oznak toksycznej dziewczyny

Wampir emocjonalny, który chce ciągłej uwagi obraża się o byle co

Dziewczyna chce się codziennie spotykać i kontaktować non stop – Wampir uwagi

Maniaczka kontroli chce pełnej szczerości i kontroli albo się obraża

Niedowartościowana manipulantka

Toksyczne kobiety z zaburzeniami osobowości

Fochy dziewczyny – Jak oduczyć kobietę fochów, jeśli przynajmniej jest zainteresowana

Dziewczyna utrzymuje kontakt z byłym lub wieloma facetami, będąc z Tobą w związku:

Dziewczyna spotyka się z innymi chłopakami, kolegami, przyjacielem – co robić?

Dziewczyna zostawiła mnie dla byłego po 7 miesiącach udawania związku

Jak obronić związek przed byłym facetem swojej dziewczyny

Dziewczyna ma zdjęcia byłego i utrzymuje kontakt z byłym lub z innymi facetami

Jak radzić sobie z zazdrością o dziewczynę:

Dziewczyna mówi o innych facetach – 4 gotowe odpowiedzi

Jak radzić sobie z zazdrością, gdy dziewczyna opowiada o innych facetach

Dziewczyna opowiada o swoich byłym i wspomina na randce o byłym – o co zapytać

Jak być wytrwałym i radzić sobie z trudnościami:

Jak radzić sobie z samotnością i być wytrwałym podczas trudności, randkowej suszy

12 powodów dlaczego nie masz dziewczyny

Webinar: Męski wygląd

Jak wyjść z dołka emocjonalnego – 15 pytań na trudne chwile

Wieczny brak powodzenia u dziewczyn – Praca i wygląd to za mało

W jakim wieku najlepiej mieć dziewczynę

Jak reagować na agresję słowną

Jak nie przejmować się opinią innych – 12 odpowiedzi na krępujące pytania otoczenia

Jak przełamać nieśmiałość do dziewczyn – 10 potężnych, osobistych motywacji

Jak przełamać strach i blokadę przed zagadaniem do dziewczyny

Czy warto iść na kurs uwodzenia dziewczyn

Brutalne dane o podrywaniu na ulicy – czy fascynacja przy podejściu działa

Seksualność – jak się nie poranić:

Trwały i szczęśliwy związek z kobietą bez wyszalenia się za młodu

Prawdziwa miłość – czy da się ją oprzeć na fałszywych gestach

Jak sprawdzić, czy dziewczynie zależy na czymś więcej niż łóżko

Seksualna obsesja dzisiejszych czasów

Zbyt szybki seks = Problemy

Jak nie dać się wykorzystać przez wariatkę

Jak długo randkować z kilkoma kobietami jednocześnie

Wolność od masturbacji i pornografii w 90 dni:

Jak uwolnić się z uzależnienia od pornografii i masturbacji

Masturbacja a pewność siebie – jak zaakceptować siebie

Zajęta dziewczyna okazuje mi zainteresowanie:

Raport: Jak traktować zajętą dziewczynę

Jak postępować z mężatką, która okazuje Ci zainteresowanie

Związek na odległość – szanse i przeciwności

Czy związek na odległość ma sens – dlaczego takie związki są słabe

Czy warto zaczynać związek na odległość – jakie ma szanse

Poznawanie przez Internet:

Praktyczny podryw w Internecie

Facebook i poznawanie przez Internet – playlista

W celu kontaktu ze mną napisz na adres email:
pawelgrzywocz(at)jakzdobycdziewczyne.pl
- w miejsce (at) oczywiście wpisz znak małpy “@”.


jak poderwac dziewczyne-ebook 

Tak, Chcę 3 Darmowe E-booki, Aby Zrozumieć Jak Myślą Kobiety I Zdobyć Dziewczynę

Zgadzam się z Polityką Prywatności

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.9/5 (8 votes cast)
Kontakt i Odpowiedzi Na Częste Pytania, 4.9 out of 5 based on 8 ratings

Poszukiwano

  • kontakty do dziewczyn
  • kontakty skype do dziewczyn

Zostaw swój komentarz...

{ 142 comments… read them below or add one }

Aleksander April 3, 2023 at 23:12

Hej Paweł,

Jestem już Twoim dobrym klientem :D (12 randek, wolność od nałogu i pewność siebie)

Swoją drogą super materiały – stosowałem i poznawałem jakieś młode dziewczyny “z czapy”. Potrafiłem rżnąć głupa, mimo że nie jest to w mojej naturze. Więc to działa. Pewności siebie mi nie brakuje, ale właśnie tutaj tkwi pewien problem. Potrafię zrobić “YOLO”, ale już jak ugryźć temat dyskusji w różnych kontekstach – tu mam problem.
Słuchałem sobie twojej rozmowy z Roksaną w centrum handlowym. Miałem ciekawy wniosek – że na początku ta rozmowa była dla mnie “wymuszona”, ale faktycznie dynamika się zmieniła i mój stosunek do tej rozmowy również.

Chcę kupić 3 rzeczy hurtem:
- rozmowy 97zł ( https://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/kurs-konwersacji/ )
- riposty 119 ( https://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/124-riposty/ )
- historia rozmów 197zł ( https://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/100-rozmow-audio/ )

Reply

Konrad August 13, 2023 at 22:35

Cześć Pawle!

czy można zamówić jeszcze u Ciebie konsultacje?

Pozdrawiam,
Konrad Plata

Reply

Paweł Grzywocz August 14, 2023 at 13:04

Pewnie, że można!

Reply

Tomasz September 25, 2023 at 11:22

Witam Pawle , czy jest opcja rozmowy z Toba na Skype?

Reply

Paweł Grzywocz September 25, 2023 at 12:24

Pewnie, tutaj możesz zamówić konsultacje.

Reply

Valdi October 9, 2023 at 10:28

Cześć Paweł,
ogromnie Ci dziękuję za Twoją pomoc. W końcu mam taką dziewczynę, o jakiej zawsze myślałem. Powiodło się (dzięki Tobie ;) )
Chciałbym wypisać się z newslettera. Nie wiem jak to zrobić u Ciebie.
Serdecznie Cię pozdrawiamy
Ania&Waldek

Reply

Kacper October 24, 2023 at 20:25

Będzie coś taniej niedługo na black friday na ten kurs? https://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/100-rozmow-audio/

Reply

Anonym November 28, 2023 at 10:27

Hej Paweł,

mam pytanie odnośnie sytuacjii odnośnie poznanej laski na uczelni która jest w drugiej grupie:

Gapiła się na mnie cały czas podczas przerw po czym zagadałem do niej, dała numer podała numer telefonu i coś sama powiedziała, że trzeba będzie się jakoś zgadać.
Ja zaproponowałem termin dnia następnego w niedziele bo mam zjazdy tylko w weekendy (soboty i niedziele).
Byłem z nią generalnie na razie na 3 spotkaniach.
Ona mieszka na razie we Wrocku bo tam wynajmuje ja dojezdzam do Wrocka z pod Łodzi. Spotykam się z nią po zajęciach w niedziele czyli 3 spotkania były w niedziele Ostatnie trwało jakieś 4 godzinki, byliśmy na Jarmarku a następnie w parku.
Zaakceptowała pocałunek w usta, pokazałem jej kroki do Tańca.
Podczas 3 spotkania ona tam opowiadała o sylwestrze, że była na domówce rok temu i jak wybiła dwunasta to jakoś smutno jej się zrobiło, nie wie czemu i zaczeły jej łzy leciec. Ja na to odpowiedziałem, że może kolor fajerwerek Ci nie odpowiadał albo psy szczekały i chyba to Ci się nie spodobało:)
Podczas randki wspomniała również o weselu swojej koleżanki które ma się odbyć w maju ( bo gadaliśmy o tańcu) i zapytała się, czy nie chciałbym z nią pójść. A ja na to a co , szukasz partnera do Tańca;) i o Sulwestra też się zapytała, czy mam już jakieś plany a ja tam odpowiedziałem, że nie mam jeszcze bo na spontanie zawsze planuje.
Dołożyła się do randki, myślałem, że urwie mi ręke bo tak bardzo ona chciała zapłacić więc była szybsza.
Następnie wygrałem w takich rzutkach maskotkę i ona powiedziała tam że będzie z nią spała wieczorem.
Dziewczyna ma 22 lata, udziela korepetycji, pracuje, studiuje zaocznie.
Zaakceptowała pocałunek w usta, podczas tańca jak coś jej nie wyszło to położyła głowę na mojej klatce piersiowej na chwilę.
Pod koniec powiedziałem, że ją odprowadzę pod klatkę gdy wysiedliśmy z auta i ona powiedziała chodz, weszliśmy po schodach i zapraszała mnie do domu a ja, że może innym razem, lecę już. Pocałowałem ją, ona po tym raz się jeszcze przytuliła i pózniej jeszcze 2gi raz i powiedziała, żebym dał znać jak dojadę (zawsze po spotkaniach tak mówi). Odpowiedziałem jej od razu, że Ty też masz telefon:) A ona, ok zadzwonie do Ciebie kiedy dojedziesz do domu, a kiedy będziesz w domu? Ja mówie że tak za 3 godzinki. I o 20stej jak dojechałem to zadzwoniła do mnie czy bezpiecznie dojechałem, mówiła że nie wie czy przy pożegnaniu dobrze się zachowała ale bardzo chciała mi podziękować za super zorganizowane spotkanie, i za to że nauczyłem ją tańczyć i przepraszam, że nadeptałam Ci na buta podczas Tańca.
Następnie pogadaliśmy ze 2 minutkji jeszczwe i powiedziałem do zobaczenia w Snach:) Ona to do za dwa tygodnie

Generalnie akceptuje pocałunki, dokłada się do randek, i chciała zaprosić do domu ponadto wykazując inicjatywę i dzowniąc do mnie czy bezpiecznie dojechałem.

Planuję zadzwonić do niej w niedziele teraz bo dzwoniłem w czwartek ostatnio i umówić się z nią na następną niedziele. Byłem z nie w niedziele 3 razy z rzędy, czy mogę teraz dla odmiany na sobotę się umówić? Wiem, nie jest moją dziewczyną ale nie mam innej możliwości jak dojeżdzam 200km. Czy mozna coś takiego zrobić?

Pozdrawiam

Reply

Paweł Grzywocz November 28, 2023 at 12:36

To super, jak nie masz innej możliwości, to możesz się umawiać co tydzień w niedzielę, a zmienić możesz np. jak będzie jakieś święto kiedyś, np. 3 króli wypada w sobotę, to dla odmiany się można spotkać w taki dzień, a dopóki ona nie zapyta o wyłączność, to po co jako pierwszy proponować soboty, to zbytnie ułatwianie jej zadania i traktowanie, jak stałej dziewczyny, a to powinno wyjść od niej, więc wolałbym już w niedziele się cały czas spotykać dopóki ona nie zaproponuje czegoś innego.

Reply

Arek November 29, 2023 at 15:09

Cześć, Kupiłem kurs a nic nie otrzymałem na maila….

Reply

Paweł Grzywocz November 29, 2023 at 21:04

Czasami wiadomość wpadnie do innego folderu, jak spam, oferty, inne lub zablokuje ją jakiś filtr serwera. Wysłałem teraz jeszcze raz ręcznie, sprawdź wszystkie foldery na poczcie.

Reply

Jakub December 7, 2023 at 09:49

Chciałbym kupić 77 technik flirtu i prowadzenia atrakcyjnej rozmowy

Reply

Paweł Grzywocz December 7, 2023 at 11:06
Bartosz January 9, 2024 at 10:01

Aktualny ten kurs jeszcze? Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek.

Reply

Paweł Grzywocz January 9, 2024 at 13:55

Oczywiście, te zasady są ponadczasowe.

Reply

Kamil January 29, 2024 at 23:05

Cześć Paweł
Na początku nowego roku zaczynam wprowadzać zmiany w swoim życiu i jakiś czas temu poznałem dziewczynę 29 lat (Ja 30). Ogólnie podszedłem do niej na spotkaniu świątecznym i rozmowa fajnie się kleiła. Numer dostałem bez problemu i pierwsze spotkanie też wyszło całkiem fajnie (spacer i cymbergaj). W niedzielę zadzwoniłem i umówiłem spotkanie nr 2. Podczas rozmowy telefonicznej dziewczyna opowiadała mi, że ma koleżankę, (koleżanka z pracy – włoszka – i ona wyjeżdża do siebie w czerwcu) że chodzą raz w tygodniu na spacery do lasu i chciałby, aby ja po naszym drugim spotkaniu poszedł z nią (2 dni później – w sobotę) i jej koleżanką na taki spacer. Pawle no i co ty na to? Ogólnie nie powiedziałem ani tak, ani nie. Ona tylko powiedziała, że wrócimy do tego na spotkaniu. Przyznam szczerze, że nie wiem trochę co zrobić. Nie wiem czy to nie za szybko, żeby spędzać ok. 2 h na jakimś spacerze z jej koleżanką i być tłem tego spotkania, czy też jakimś zabawiaczem towarzystwa. Chodzi o to, że ja nawet nie znam dobrze tej dziewczyny. Z drugiej strony nie chcę jej karać za to, że wychodzi z inicjatywą. Dlatego Pawle proszę o słowa natchnienia, w którą stronę w ogóle z tym pójść. Dziękuję za odczytanie wiadomości i twoją odpowiedź. Pozdrawiam Kamil

Reply

Paweł Grzywocz January 30, 2024 at 20:34

Tak, unikamy spotkań grupowych na początkowych spotkaniach, jeszcze rozumiem jakąś imprezę w pracy czy coś po 5 spotkaniach, ale w ciągu pierwszych 5 spotkań, to ja dziękuję ani też nie chciałbym przyzwoitki, że teraz jej koleżanka ma mnie poznać i potem przyklasnąć, że fajny lub nie.

Normalnie umów spotkanie, jakby nigdy nic na inny termin.

Aha, ale jest jedna okoliczność ciekawa, że to nie jest jakaś jej przyjaciółka z dzieciństwa, tylko jakaś Włoszka, która w czerwcu wyjeżdża z Polski.

To pytanie, jak Ty lubisz gadać po angielsku i poznawać ludzi zza granicy.

Może byłoby fajnie, kto wie.

Na spotkaniu w czwartek masz 2 opcje. Albo spytaj, w jakim języku ona gada, jaka ona jest, czy to ma sens, czy to jej przyjaciółka przyzwoitka czy o co chodzi, obśmiej trochę, wybadaj i ewentualnie możesz iść dla beki z nimi na spacer i nie będziesz 3 kołem u wozu, bo to na facecie spoczywa ciężar prowadzenia rozmowy, więc jak one będą naturalnie się zachowywać, to super, ale może być tak, że włoszka będzie skrępowana może, bo Cię nie zna, to wtedy z nią więcej pogadaj, jak się lepiej żyje, we Włoszech czy w Polsce i czemu wyjeżdża, kiedy wraca do PL itd. jakie ma plany życiowe.

Albo od początku brnij w zaparte, że bardzo chętnie, ale teraz wolałbym się spotkać tylko z Tobą, a do czerwca jeszcze jest czas na wspólne spacery.

I tak powtarzaj przez pierwsze 10 randek, że świetny pomysł, bardzo chętnie, ale wolałbym się na razie spotkać tylko z Tobą.

I po 10 randkach się zgódź.

Reply

Leave a Comment